Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Csak egy kicsit bekukk, sajna nekem már nincsen időm rendszeresen tartani az iramot veletek. De nagyon jó dolgozni, és eddig nagyon bevált a munkahelyem. Szeretem a munkám, jó a benti társaság is. Csupa fiatal.

Remélem mindenki jól van! Látom mentek pizzázni, és sem tudok sajnos most veletek tartani, de nektek jó szórakozást kívánok!

Velünk is minden oké, Adri egyre okosabb, rendkívül önálló, vagány csajszi. Imádom, hogy sokszor én kellek neki, én vagyok jó. Bence soha nem volt anyás.
Voltunk nyaralni Olaszországban, ott egyszer el is tűnt a parton, jól rám hozta a frászt, míg élek el nem felejtem el.
Gabi, neked köszönöm a jelölést az iwiwen.

Puszi

Andi
Kép
cukkker
 
 


sziasztok :(

Sajnos lehet hogy mégsem jön össze nekem ez a pizzázás :(

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Sziasztok!

De tutti lesz nektek a délután!Jó pizzázást!

Erszényes
remélem már jobban vagy,elültetted a virágot?

Adri
remélem lesz gyerek csőszöd,bevállalnám de sajna melózom. :cry:

Thymi
jó lesz egy kicsit kimozdulni mi?
Böli van már nektek?Jár Gyopi?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 

 
 

Sziasztok!

Még én is feltételesen írom, hogy megyek, de szerintem ott leszek! Én kb.18 órára tudok menni, kint vagy bent leszünk? :)
Nagyon sajnálom, h. nem tudtok jönni "tősgyökeres" babanetes lányok! :(

Cukker- Tegyél fel légyszi nyaralós képeket! :)

Thimi- Mózika is nagy "szopis". Ugyanaz, mint Nimó. Ha óránként adnám neki a cicit, óránként enne... :) Az őszibarack a kedvence almával. A répát nem szereti (vagy már írtam?).
Ezeket a tejdara pépeket mikortól lehet, kell, érdemes adni? (Milupa)
Tegnap szopogatott egy kis csirkecomb csontot. :D nagyon tetszett Neki!

Lina-Tök jó, h. hozod Lilit! Legalább megismerem a kis Drágát! :D

Kép
estelle26
 
 


Bepa-Tudsz jönni pizzázni? Igen, Mózikám fél éves! Repül az idő! Nagyon-nagyon! :roll: :)

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Olvasom hogy mentek estére pizzázni, jó szórakozást kívánok nektek!!!!!!!!!!!

estelle
Tejpépet, mi anno 4 hónapos kórtol adtuk lányoknak , ki is írathatod a gyerekorvosotokkal , egy éves koráig van rá támogatás is.

Kép
Kép
Kép
kecsone
 
 


Várom már a délutánt! Remélem nem jön semmi gubanc....

Hajni
Bölcsi 18.-ától lesz...

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


kecsoné- Akkor is adhatok, ha szopizik Mózi? Nem jobb az anyatej?

Kép
estelle26
 
 


Adhatsz, de jobb a tej. A pépek tehéntej alapúak, kiv. a sinlac....

Tök jó volt találkozni! Remélem mindenki hazaért a vihar előtt.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


halijó

gondolom már hazaértetek, sajna nem tudtam menni (kozmetkus és nagyon kellett, mert szétesik az arcom, de télleg)

Cuki+ nehogy má' szivesen:)
akartam írni, tuti jó NŐ vagy a fotókon:)de télleg.
örülök, hogy meló jól megy..én is gondolkozok már ezen.

Remélem mindenki jóllakott :lol: :lol: :lol: :lol:

most ennyi (ha esetleg valakinek lenne kérése ikea megyünk a héten)
G

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Remélem jól sikerült a pizzázás.Nekem jó kis melós délután volt. :)

Bepa
melyik Ikeába mentek?Szerintem kellene egy két apróság .Persze ha nem gond.Délután megkeresem a honlapjukon.

Erszényes
voltál te is enni?

Estelle
én is fél évesen kezdtem adni Annának a tejpépet,mert egyszerűen semmit nem evett meg,csak cici.Majd felírta a doki a Humana tejpépet,azt meg ette mint kacsa a nokedlit.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól éreztem magam a talin, szupi kis társaság volt!! :wink: :lol:

Kisévi: neked külön örültem hogy megismertelek, a többiekkel már találkoztam előtte. :wink:

hajny: igen voltam, de nem ettem pizzát. Nem kívántam... Kár, hogy nem voltál, nekem hiányoztál! :lol:

Estelle: Mózika meg tündéri kis hurkás pasi!!! Nagyon éééédin alukált!! :lol:

Lina: te meg tényleg szuperül lefogytál csak lestem... :shock: :lol:

Bepa: én élnék az IKEA-s lehetőséggel..... én is voltam a 7-en ott, de sajnos nem sikerült jól és alig tudtam venni valamit...... :oops:

KépKép
erszényes
 
 


Erszényes,
köszi :lol: Bár egy 1,5 kiló most visszajött, nem annyira figyeltem oda, hogy mit eszek, de a -17-be ez már férjen bele.
Amúgy érdekes, mert amióta kevésbé figyelek a kajázásomra a cukoreredményem viszont jobb.

Kisévi,
én is örülök, hogy megismertelek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a találkozó! Csak kár, h. gyorsan elszalad ez a kis idő!

Lina-Tényleg nagyon látványosan lefogytál! Lili is drága volt! Semmi baj nem volt Vele! Nagyon aranyos kislány! :D
Az mit jelent pontosan, h. "legyilkolászni" apát? :oops: :roll: Bocs, de nem értem. Talán összeférhetetlenségről van szó?

Erszényes- Te is nagyon le vagy fogyva! Mondjuk nem csodálkozom rajta a történtek miatt! Nagyon erős vagy!!!Nehéz lehet!
Örülök, h. jól érezted magad, és a Janás dolgot komolyan gondoltam! Hozd el nyugodtan, összehaverkodunk, és ha dolgod van elhozhatod! :wink:

kisévi- Én is nagyon örülök, hogy eljöttél! Legközelebb is gyere! :wink:

Thimi- Jól nézel ki nagyon! És olyan jó volt látni mosolyogni! :)

Adri- Levi nagyon édes, és nagyon tetszik a kis haja! Kár h. menned kellett!

Kazi- Nagyon-nagyon köszönöm a rózsákat! Gyönyörűek, és jól esett a megemlékezés! :)

Kép
estelle26
 
 


Kocsisandi- Örülök, hogy találkoztunk! :D

Hajni és a többiek- Legközelebb gyertek!!!

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk!

Estelle
Mózi nagyon szép! A medál tippet köszönöm, már régóta gondolkodtam rajta, csak nem tudtam, hogy merre induljak. Ahol eddig kérdeztem, sehol nem csináltak.

Lina
Nagyon csinos vagy! Rengeteget fogytál! A "legyilkolást' én sem értem :oops:
Lili tündéri kislány! Én meg sem próbálom Petit elvinni, szétszedné a berendezést. :oops:

Erszényes
Drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen!

Thymi
Nagyon örülök, hogy végre személyesen is találkoztunk!

Adri
Sajnálom, hogy olyan gyorsan el kellett menned!

Kazi, Évi
Ti mit csináltok, amikor a gyerkőcök összevesznek egy játékon? Már ott tartok, hogy elteszem, amin éppen veszekszenek.

Hajny
Sajnálom, hogy nem tudtál jönni, remélem legközelebb Veled is találkozunk!

Jó éjszakát mindenkinek!

Sziasztok
Olyan jó volt egy kicsit beszélgetni! Remélem hamarosan újra sort tudunk rá keríteni. :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


halihó

Ikeások, az Örsre megyünk szerdán (addig listázok és ha hazafelé jövünk megbeszéljük és leadom)

Azt sajnálom én is hogy a pizza kimaradt, de az arcom már jobban van:)

Ennyi, mert olyan nyomi vagyok mostanában, és nincs semmi érdekes velem:(

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Lányok,végülis összeröffenhetünk mi minden hónapban is egyszer nem?Jót tesz a kimozdulás mindenkinek.

Bepa
küldtem pü-t.
Azért jó ám egy kis kozmetika is.Én egyszer voltam életemben még csak,az esküvőm előtt.És hát tutti jó volt az a két óra kényeztetés.Masszázs,meg az a párásítós bőrpuhító vagy mi a neve.csak egy kicsit piros volt a fejem utána. :lol:
Nekem masszázsra kellene mennem.
Tud vki egy egy jó és olcsó masszőrt?Kint dolgozik Olaszban a régi masszőröm,és már naon kellene mennem.

Estelle
te ilyen bevállalós csajszi vagy?Annára is vigyáznál néha?Csak vicceltem ám! :wink: De attól összeröffenhetünk .

Erszényes
jó nekem a kedd délelőtt sztem.Hacsak nem kell mennem takarítani.Van melóm megint....

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Lányok,végülis összeröffenhetünk mi minden hónapban is egyszer nem?Jót tesz a kimozdulás mindenkinek.

Bepa
küldtem pü-t.
Azért jó ám egy kis kozmetika is.Én egyszer voltam életemben még csak,az esküvőm előtt.És hát tutti jó volt az a két óra kényeztetés.Masszázs,meg az a párásítós bőrpuhító vagy mi a neve.csak egy kicsit piros volt a fejem utána. :lol:
Nekem masszázsra kellene mennem.
Tud vki egy egy jó és olcsó masszőrt?Kint dolgozik Olaszban a régi masszőröm,és már naon kellene mennem.

Estelle
te ilyen bevállalós csajszi vagy?Annára is vigyáznál néha?Csak vicceltem ám! :wink: De attól összeröffenhetünk .

Erszényes
jó nekem a kedd délelőtt sztem.Hacsak nem kell mennem takarítani.Van melóm megint....

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Miért küldte el kétszer?Na mindegy!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


A vonalzómon hogy tudok fényképet cserélni?Vagyis Anna képét cserélném.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


A másik sikerült!Jee

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
sehogy nem tudsz képet cserélni, újra kell csinálni a vonalzót, új képpel, és azt a kódot beilleszteni.

Estelle, Andi
a legyilkolászás annyit tesz, hogy a sperma nem jut át a méhnyaknyákon (hú, micsoda szó), hanem egyszerűen elpusztul benne. Apánál voltak bacik (nem tudtunk ugye róla), én felismertem őket, ellenanyagot termeltem ellenük, de nem csak a bacikat pusztítottam el, hanem a spermákat is. Azt mondták, ez az immunitás fél-egy évig megmaradhat.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Estelle,
elvileg ma megyünk a pizsidért.

Képzeljétek, pénteken mennénk nyaralni, de Lili közölte, hogy csíp a pisi, ma megnézettük, és hemzseg a bacitól, viszont nincs mellette genny. Azt mondták, valószínű csak rosszul lett levéve. Hát nagyon remélem. Tavaly is a nyaralás előtt egy nappal fektettek be a Heim Pálba.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


hajny: nem jó a holnap de. mégsem, itthon kell lennem jönnek a fűnyírónkért mert az is elromlott.... :roll:
Jó az új képed!! :wink: :lol:

Lina: nagyon remélem hogy semmi komoly Lilinél!!! Amúgy jó nyaralást nektek!! :wink:

Estelle: aranyos vagy, nagyon szívesen meglátogatunk titeket, de nem azért hogy Janát otthagyjam, azért nagyon köszönöm!! :lol: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Erszényes,
sajnos van baj Lilinél, ma is sok baci volt a pisiben, meg genny is. De nem lázas, úgyhogy remélem nem komoly. A doki persze most van szabin, telefonon értünk csak el egyet. Ja, és én Pesten, Lili Kecskeméten. Még jó, hogy volt egy bontatlan Augmentinünk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!Aki akar szavazzon Atticy-re, hátha mégis lesz belőle valami .Habár szerintem ezekbe nagy csalások vannak,de próbálkozni azért lehet.

http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 9335#19335


Egy nagy fekete székben ülve látható.

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok
Nagyon régen irtam párszor, de már nem fórumozok.
Most viszont mindenkitől (orvos, védőnő..) elfelejtettem megkérdezni, (neg persze én sem emlékszem Zs. mikortól kapott :oops: )hogy babapiskótát mikortól lehet adni? (a legtöbben tojás van) Tudnátok segiteni?
köszi
quill
 
 


sziasztok
Nagyon régen irtam párszor, de már nem fórumozok.
Most viszont mindenkitől (orvos, védőnő..) elfelejtettem megkérdezni, (neg persze én sem emlékszem Zs. mikortól kapott :oops: )hogy babapiskótát mikortól lehet adni? (a legtöbben tojás van) Tudnátok segiteni?
köszi
quill
 
 


Quill,
el sem hittem, mikor megláttam a nevedet :lol:
Én sem emlékszem, Lili mikor kapott tojást, de az tuti, hogy 7 hónaposan evett palacsintát, abban meg ugye van tojás.
Mi van veletek amúgy?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


quill: van tojás nélkülid is (asszem dm-ben), de tojást szerintem 1 éves kor körül....

Hajni, Erszényes:
remélem oks az áru és Hajni bocs, hogy ilyen béna vagyok (de kicsit szétszórt vagyok mostanában, ha tudnám nem lehet azt hinném megint terhes vagyok)És örülök, hogy személyesen is találkoztunk

Roz! bocs, hogy csak ilyen rövid voltam.
De jó lenne Veled is összefutni...

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Estelle,
sajnos most nem jött össze a pizsi, mert csak 6-ig van nyitva a hely, oda a város másik végéről meg nem tudtunk odaérni addig. De őszre, mire tényleg kell, megoldjuk, majd legfeljebb megkérem a Pesten lakó barátnőmet, most már kocsija is van, úgyhogy nem lehet gond.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Bepa
nagyon szépen köszi hogy hoztál nekünk ezt azt,ari vagy!Erszényes is naon örült neki!
Majd szakítunk időt már egy hosszabb talira is oké?

quill
én nem is tom mikor kapott Anna ilyeneket,de hát szerintem egy év körül nyugodtan adhatsz neki.Az a nagy mennyiség,ami a babapiskótában van ,elenyésző,nyugodtan kaphat ám.

Lina
sajnálom hogy már megint van baci.Mentek azért nyaralni?

Erszényes
rég írtál,hiányzol! :lol: :wink:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
persze megyünk nyaralni, Lili kapja az antibiotikumot, hétfőn már fel tudom hívni a dokinkat, Sopronban meg nézetünk újra pisit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bepa: nagyon nagyon nagyon köszönöm, az IKEA-s cuccokat!! Nagyon szépek és pont ilyet akartam!!! Köszi köszi!! Nagyon örülök! :lol: :lol: :lol:
Taliban én is benne vagyok, rég láttalak.....

KépKép
erszényes
 
 


Sziasztok !

Nagyon pipa vagyok napok óta nem tudok belépni az oldalra..... :x

Nagyon sajnálom a pizzázást hogy nem jött össze pedig nagyon készültem rá...:(De nem baj majd legközelebb...



Bepa
Semmi baj Én is siettem mert tekertem a lányokért :)
Irni akartam neked Én is 1-2 cuccot amit szerettem volna de telcsin nem akartalak zavani ide meg nem tudtam belépni ....nállatok mi lett ovival teljessen elveszett ? Nem is jártok majd sehova? Ha gondolod 5 től egyedül leszek bent a munka helyemen 1 hétig bejöhetsz a srcácokkal egy kicsit :) És traccsolunk egyett :)

Lina
jó pihenést nektek remélem, hogy Lilinek nem lesz rosszabb a pisije szegénykém még olyan kicsi ehez a sok bacihoz ...Hallottam hírét milyen csi lettél :wink:



Nana
Merre vagy??


Seriff
És Te ??


Nyhk
Te is hiányzol !!

Donoé
és TE???

Lili
Mizujs? Zsófika hogy van anyás korszakkal hogy álltok ? Ovi mikor kezdődik ?


Sbea
Jó volt a nyaralás? Láttam a fotókat nagyon jók :) Nagyon büszke lehet rátok apa 3 ilyen szép csajszika :)


Erszényes
Jobban vagy? Mikor kezdődik a meló ?

Hajny
Nagyon tetszik az új képetek :) Nagyon jól néztek ki rajta de már ne fogyjál többet :wink:

timcike
szavazunk bár szerintem is lehet ezt manipulálni ....

Estella
Nagyon telnek a napok ezt Én is egyre inkább tapasztalom Mózi is már 6 hónapos hihetetelen.

Thymi
Gyopi jár már a bölcsibe? Teszik neki ? Hova is jár Ő?

Kazi
Jól vagytok ? Csajok ?

Kecsoné
Nállatok Most hogy is lesz már 2 csajszi megy suliba? Jó kis összeg lehet a sulikezdés :?

Adri
Hogy megy a vezetés?
Bár még nem hallottam egyikk hírekben sem Őrült spinéről aki száguldozik az utakon :lol: :wink: Levi jól van ? pü. ben meg irhatod a familt ha van kedved :wink:

na megyek ma este lazzzzzzzzzzzzzítunk a csajokkal meg Ákival már meg vagyunk fürödve egy örültes fergeteges közös DVd.-t és alvást tervezünk :lol: :lol: ( az elmúlt hetekben 1-2 óránál hamarabb nem tudtam lefeküdni ... :? )

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


roz-köszönöm szépen!

quill -egy éves kor után kaphat tojás fehérjét,tojás sárgáját kaphat már 8-9 hónaposan.A fehérjével van a gond.Babapiskótát én ahogy betöltötte az egy évet,azóta adok csak,és abból is azt,amelyik nincs agyoncukrózva kivülről.


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!Sajnálom,h kimaradtam a buliból! :( Talán majd legközelebb.......Ennn majd írok!!!
Alinak szájnyálkahártya gyulladása van!!!!!!!!!40fokra is felmegy a láza!Borzalmasan néz ki és úgy is érzi magát! :cry: Nem bír enni,inni is nehezen!Már kínomba milumilt adok neki,szerencsére megissza,pedig sosem kapott még tápszert,de azt gondoltam, h abban legalább van vitamin meg ásványi anyag.
Próbálom szeparálni őket,h nehogy Ati Baba is elkapja!
Elképzelni sem tudom,h hol szedtük össze!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!


Bocs, hogy ilyen rövid leszek.
Rendelnék a Leopolditól, valaki esetleg társulna velem?

Puszi

Andi
Kép
cukkker
 
 


sziasztok
köszi a segitségeteket! :)
quill
 
 


roz: milyen 5???persze megyek, mert már tök béna, hogy nem is találkoztunk még...telón majd lebeszéljük

erszényes, hajni?még1x szívesen
tali..hát most nem tom, nagyon melegemvan
:( sztem szeptemberben vmelyik du. mondjuk

Na végre van miről beszámolni, Bebe kapott saját ágyat szobácskájába 1-2 bútort (eddig ugye velünk aludt), de 2 napja a saját ágyéban külön alszik, és nem kell győzködni...olyan cuki, nagyon büszke magára...Csak egy baj van ezzel, ebből is láom...nő a fiam
De Levi legalább még picike

Nincs senki aki suliba fog járni ?

Lina: jó nyaralást

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Bepa
jaj de tutti lehet Bebének!Ilyenkor eszembe jut amikor mi megkaptuk az emeletes ágyunkat gyerekkoromban.Naon jó volt.Képet tennél róla?Vagyis a fiaddal együtt,amint örül neki! :lol:
Én fogok suliba járni,meg a férjem is.Hihi,milyen furi leírni.

Roz
milyen DVD-t néztetek közösen?Remélem jó volt.Jók az ilyenek.Utoljára a Volle-t néztük 3-a,azt a kis robotos rajzfilmet.

Gadevi
jobbulást Alinak!Ez borzasztó betegség!

Lina
nagyon jó pihit nektek!Gond nélkülit!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Ezt a nagy pangást! :lol:

Naon jó hétvégém volt,férjhez ment egyik kolléganőm.Mi este egy páran a csajokkal beöltöztünk maskarába és bementünk az lagziba.Nagy sikerünk volt.Felteszek egy fotót,megismertek melyik vok én?

Kép

Erszényes
jó volt a hétvégéd?Remélem!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a nyaralásból, naggyon jó volt végre hármasban ennyi időt eltölteni! :D Írtam Nektek Sopronból is, csak nem jött el... :x
Mindegy, azért Linának írom még egyszer, hátha olvas, hogyha Sopronban vannak: mindenképpen menjetek el a Nagymama palacsintázójába! Fúúú, hogy mik vannak ott! Nyami! :D Azért jó, hogy hazajöttünk, mert én minden nap oda járnék! Pudingos-diós palacsinta, pipihusis palacsinta, és még kb.100-150 féle "palika".

Nagyon szép város Sopron, Mózika jakuzzizott, és Badacsonyban pedig "úszott" a Balatonban! :) Sajna gyorsan vége lett, de jó volt.

Gadevi-Szájnyálkahártya gyulladás? Vajon mitől jön ez elő? Vagy ez bakteriális ? Bekaphatott valami olyat? Nagyon sajnálom a Kis Drágát! Ilyenkor Te is szenvedsz, igaz? :( De rossz lehet! gyors gyógyulást kívánok!

Lina- ok, majd lesz pizsi! :wink: Előre is köszönöm, és remélem Lili már jobban van! Majd ha együtt lesztek pár napot, meggyógyul!!!! Ez tuti biztos!

Erszényes- Ok, akkor majd megbeszéljük egyszer és eljöttök, de bármi van, vállalom Janát szívesen!!! :wink: Persze ha rám mered bízni!? :lol:
Egyébként Mózes annyira szereti a gyerekeket, voltunk a Veszprémi állatkertben és egy-két gyereket kiszúrt magának, és szinte "beszélt" hozzájuk! Olyan éééédes!

Adri-Jogsi megvan már? :) Hol tartasz vele?

Hajni-Anna is jöhet! :wink: Jó a kép nagyon! Aranyos vagy rajta! Anna is ott volt? Jó az új képed is! :D

Kazi?

Ser?

Lili?

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Nekem is tetszett a pizzázás, jó volt veletek megismerkedni!

gadevi, sajnállak benneteket, remélem hamar meggyógyultok.

hajny, én megismertelek, a huncut boszika voltál! :lol:

Élvezzétek a nyarat, mi is azt tesszük!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Erszényes- Ti Hetényben laktok? Milyen? Mi az előnye és a hátránya? Csak mert most tetszik nekem ott egy kis vityilló, és minden vágyunk, hogy kertesbe mehessünk lakni! :roll: :)

Kép
estelle26
 
 


Estelle: igen mi hetényben lakunk. Szeretek itt lakni, bár megmondom őszintén hogy ha tudtam volna anno h gyermekem lesz nemsoká akkor nem költöztem volna ki, csak a gyes után.
babakocsizni nehéz mert nincs betonút csak a főút. Játszótérből egy nagyon jó épült mostmár végre a művháznál, a környék csendes, szuper a kisgyerekeseknek. Szóval tényleg jó csak nekünk a közlekedéssel volt gond mert 1 autónk van (egyelőre) és a babakocsizás....
Merre néztetek házat?? Kíváncsi vagyok..... :wink: :lol:

hajny: remélem szupi napjaid lesznek anyudnál, pihenjél sokat!!! :wink: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Erszényes- A panorámaingatlan honlapján néztük, úh. a címet nem tudom, mert még nem mentünk be regisztráltatni. Ha megnéztük, majd megírom. De jó lenne kertes házba menni! :) Esetleg eladó telket tudsz arra?

Megnéztük a Mamma Miát! Aki csak teheti nézze meg! Tényleg nagyon szuper film!!! Szívem szerint sokszor felálltam volna a film közben és táncoltam volna! :lol: Annyira feldobja az embert az a sok jó, Abba sláger! Nagyon- nagyon jó film! Megnézném még sokszor! :) A cd-je megvan Anyukámnak, majd táncizunk arra! :wink: :lol:

Hajni- Anyukádnál pihentek? Ő hol lakik?

Lina- Haza jöttetek már Sopronból? Milyen volt? Lili hogy van?

Kazi- Lányok hogy vannak? Mindjárt ovi Mirikének. Ott alvós lesz?

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Első nagy hírem, hogy kicsi Réka lányom ma tudatosan a bilibe pisilt. Nagyon büszke volt magára, hát még én rá!!!! :D

Estelle, mi is mennék tovább, de szerintem erszényes jól látja a dolgot, hogy két kocsi nagyon jól jönne. De sikeres keresést!
Én is Láttam a Mamma Miá-t, nekem is ugyan ez volt a véleményem!
Azóta én is hallgatom ismét az ABBA számokat!

Mindenkinek jó pihenést!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Erszényes
naon jó itt anyunál,rengeteget alszom!Mint akit megcsípett a cecelégy!

Kisévi
nagyon nagy gratula a bilizéshez,csak így tovább!

Estelle
anyu Bácsalmáson lakik,lejöttem pihizni,itt nem csinálok semmit,ez az igazi pihi nekem.Na jó,ma segítettem leszedni a zöld paradicsomot.
Anna is naon szeret itt lenni,papával van a legtöbbet.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?