Új privát üzeneted érkezett!

Kép
zapáné
 
 


Vicuska!

Kép

Mami!
Tényleg lányos a lány és fiús a fiú! :lol: :lol: :lol: Már ha érted mit akarok mondani 8) 8) :lol: :lol: :lol: Pedig a reménysugarakat ma belerakták a hajamba! :roll: :roll:

Gyugyi!!
Szupi a terem, de áruld már el mik lógnak lefelé a zsinóron! :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Gyugyika drága!!!!!!!!! :P :P :P

emelem kalapom nagytudású számítógépes fotosopos zsenink előtt :wink: :wink: :wink:

Kép

Nati!
mi az hogy reménysugarakat raktak a hajadba? :roll:

Susy!
:lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Nati :)
Rongycsíkok!
Kép
zapáné
 
 


Ja!
Az élettársam = a tanító bácsi párom! :D
zapáné
 
 


Gyugyi!
az mit jelent pontosan? :roll: :oops: :lol:
együtt tanítotok?vagy felváltva? :roll:
hmmmmmmmmmm :wink: :wink: :wink:
másra nem is merek gondolni... :oops: 8)
Vendég
 


Vicuska!

A szőkébe raktak barna csíkokat :lol: :lol: :lol: :lol: igy nem vagyok buta szőke, mert van benne barna csík= reménysugár :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Te Gyugyi! És az mire jó??? :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Nati :)
Az a sárkánykígyó farka! :lol: Tudod, mint amilyet a karneválon cipelnek! Dísz. :wink:

Vicuska :)
Felváltva. Ketten visszük az osztályt, tantárgycsoportban. Haláli jó fej. Együtt iszunk!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép
zapáné
 
 


Hi!

Vicuska
:D :D :D ez már jól indul.Tessék csak minden reggel tesztelni ha már van mivel. :lol:

Zapáné
Nagyon szép terem.A rongyok nekem is szemet szúrtak. :shock:

Én nagyon korán keltem ma reggel, még 6 előtt így csak 36,6 voltam.De a melleim furán fájnak egész nap. :shock: Na ilyet sem éreztem mostanában.Higgyétek el tuti nem a fekvőtámasztól van...mert azt nemigen csináltam mostanában. :oops: 8) :lol:

Vicus
Akkor sok sikert a lombikhoz!!! :D

Puszi mindenkinek.Mi most motorra fel. :lol:
vizkriszisback
 
 


Kép
zapáné
 
 


Vicus!

Nagyon örülök Nektek!! Továbbra is mennek drukkjaim!!!!!!!! :D
csipcsab
 
 


A kis gombóc ... :D
Kép
zapáné
 
 


Vicuska, yessssssssssssssss :lol: :lol: :lol: reggel olvastam és akartam rögtön írni, de elszállt...így viszont megmaradt Neked a laptetű is :wink: bizony el kell használni az összes tesztet, tesóprojektre lejár a szavidejük :wink:

Susy, majd megnézem az ebayt, már nézelődtem, de olaszban olcsóbbak az olasz járgányok... :roll:

Zapáné, köszi a buherálást, így már szépen látszik Vicus 2. csíkja!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Ne hari hogy nem írtam az elmúlt pár napban, sok a melóm, esténként meg mindig program van. Most sutyinetezek... :oops:

Vicus drága :D Hát én is látom azt a második csíkot! :wink: Nagyon halk gratula és én is csak bíztatni tudlak a minden reggeli pipilésre, én is azt csináltam.... :oops: :lol: :lol: (képzeld még hétvégén is teszteltem, párom kiadta a parancsot. :lol: :lol: ) Nagyon örülök Nektek! :wink:

Most futok, megyek vásárolni.

Mindenkinek nagy puszikák. A héten már szabin leszek, megpróbálok többször jönni. :wink: Amúgy minden ok remélem, csüt megyek uh-ra, már lerágtam az összes körmöm.... :oops: :oops: nagy az izgulás.... :oops: :oops:
fenci
 
 


Sziasztok Csajok :D

Csak Gyors bekukk!!

Vicuska :D
Igeen!! Szépen látszik a 2. csík ! :D :D :D

Várjuk a holnap reggelit is! :D

Mindenki másnak is sok puszi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Zapáné!
Ez a macsek még mindig zabálnivaló!

Fenci!
CSak lassan szaladj!!! :P :lol: Csütörtökön bizti lesz már szívecske is! :wink:
susy75
 
 


Vicuska!

Jajj de jó és milyen szépen látszik, így megbuherálva! Lesznek itt többen is! :wink: Továbbra is kezem lábam csuriban érted! :wink:

Krisz!

Ti aztán tudtok élni! :lol:

Mami!

Pihizek ám azért elég sokat! Nagyjából a 18 és a 22. hét közt voltam nagyon szarul, azóta mondhatnám azt is, hogy panaszmentes vagyok! Egy pici keményedésem sincs, így elég nehéz a sejjhajomon maradni! Megpróbálok sokat inni, tény, hogy keveset iszok! A napi 1 lityi tej megvan, a többi csak kortyolgatás! Gyümilé, ücsi nem megy a savam miatt, az ásványvízet pedig nem tom meginni! Így a hütőben mindig hütők le csapvízet, az lemegy, de ez akkor is csak két liter, plusz a leves, gyümi és a kávé! Megpróbálok több vízet inni hátha! :roll:

Gyugyi!

Nehezen! :oops: Bár ha elképzelem, hogy dottorebácsi kezén kívül valaki még odabent matatna, hááát....el is megy a kedvem! :roll: Már 20 hete nincs keksz! :( Apjuk egy hős! 8) Öröm lesz ebben a teremben tanulni, tanítani! :wink: Elsősöket tanítasz most ugyi? Vagy negyedikeseket? :roll:

Kolibri!

Akkor tényleg korán volt! Nem feladni! :wink: De volt eksön akkor is, ugye? :roll:

Nati!

Tényleg értelmesebben írsz mióta reménysugár van a hajadban! :P 8) Képet kapunk? :wink:

Susy!

Mindig is mondtam, hogy nem jó nekem az itteni klíma! Én is kiakarok menni mondjuk Finnországba! :roll: Ott még a telet sem érzik olyan hidegnek, mint itt, érdekes.... :roll: Jól vagy, nincs panaszod?

Pandus!

Írtad múltkor a fagyibabákat.... Azóta azon gondolkodom, hogy ha megszületnek vagy megszületik, akkor ő Dóra ikertestvére lesz? :roll: :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Mami

gyönyörűek a babáid! :D

Vicus

továbbra is mennek a drukkok :wink: ++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Minden nap kérünk + tesztet :wink: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Sziasztok!

Vicuska!
Mennek a drukkok, lesz ott szép erős csík!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gyugyi, szuper lett a terem!Kollégáról nincs fotó? :wink:

Mami, édesek a babák, tényleg nagyon látszik, hogy különböző neműek, rögtön kiszúrtam, melyik a kislány! :wink:

Vasárnap Keszthelyen voltunk, nagyon szép az a város, jó kirándulós nap volt.teszek képet a lányomékról...

Hétfőn moziban voltunk Littike biztatására,( 20 éve voltam utoljára) de úgy látszik, én nem szórakozhatok büntetlenül, mert mire hazaértem, már várt a rossz hír, Anyukám nagyon rosszul van.
Hát, annyira rosszul volt szegény, hogy mentőt kellett hívni, és kórházban van azóta is.
Cukorbeteg, és annyira leesett a cukra, hogy nem bírtuk feljebb vinni.Nem is volt eszméleténél...Nagyon megrémültünk, éppen ott volt Apukámnál a gyógytornász, Ő is megijedt...el sem mert menni, amíg a mentők nem jöttek, nagyon aranyos kis csaj.

Belegondolni is rossz, mi történik, ha akkor egyedül van otthon...

Apukámnak is viszem a kaját most, még jó, hogy szabadságon vagyok, de csütörtöktől húzós lesz munka mellett csinálni mindent.

Bocs, hogy nem írok Mindenkinek, de nem volt energiám mindent visszaolvasni.

Kép Keszthelyi emlék
Vendég
 


Luca :)
Melyikről? :wink: :D :D :D
zapáné
 
 


Gyugyi :)
Arról, akit még nem láttam! :wink:
Vendég
 


Vicus :D Hun a ma reggeli teszted? :wink:

Vicky :D Tök szupi a járgány, nekem teccik! Akkor élőben még nem is láttátok? :roll: Örülök h minden rendben odabent. :D

Susy :D Szerintem is tök jó ez a kocsi. Nálatok is emelet van? Majd apjuk segít felvinni a picit.. Jövő hét már mindjárt itt van.

Grönike :D Hihetetlen neked ez az állandó éjszakai ébredés... A lényeg hogy pihenj sokat. Jól hangzik hogy megint összebútoroztatok apjukkal. Én jól vagyok, köszi. Holnap megyek dokkerhez és nagyon izgulok. :oops:

Mami :D Szigeten voltál? Nem vagy semmi. Nem bírtad ki, mi? :lol: :lol: :lol: Gyönyörűek a babóid, én csak utólag olvastam el, de tisztán látszik hogy alul van a punis.

Csajok, babásan mennyi kávét isztok? Én csak a kapuccinot kívánom, de azt nagyon, de nem merek inni....

Kukac :D Mindig olyan szuper programjaitok vannak hogy csak na! Mikor gyüssz suliba? Na végre túl vagy a klimaxon, irány a vizsgálatok! :wink:

Gyugyi :D Baromi szép lett a terem, élvezet lesz benne tanítani/tanulni.

Bogáncs :D Köszönjük! Ti hogy vagytok?

Kolibri :D Sajnálom a nega tesztet.... :( :(

Most picit szúrkál a pocim, ledőlök...
fenci
 
 


Fenci, Te csak pihengessél, ne szaladgálj! :evil: :lol: Már csak 1-et kell aludni szívhang-kukucsig! :wink: Láttuk élőben is, mert a brendonban is lehet kapni (50 ezerrel drágábban :? ), még egyszer elmegyek majd megnézni, belepróbálom a kis autóm csomagtartójába :lol: Kávé: reggel tejeskávét iszom, nyugi, napi 1 capuccinó is bőven belefér!

Kolibri, azóta nem teszteltél???

Vicuska, zebrát kérünk!!!!!!!!!!!!!!!!

Luca, nagyon helyesek vagytok a képen! :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Pálinkásat :!:

Én is ittam kávét terhesen...... No, nem annyit, mint egyébként! :wink:

Luca :)
Élettársamat megkukkolhatod iwiw-en! :wink: Hímnemű huszonéves ismerőseim között, D.G. a monogramja. :D

Vicuska :)
Mivammá????? :lol: :lol: :lol:

Ja, a kávé!!!!
Kép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Megvolt a motorozás tegnap. :D Túléltük. :lol: Megvédett minket a lóhere amit az út előtt találtam spontán a moci mellett.
Egyébként 150 km-t mentünk:Szilvás, Eger, Lillafüred, akkor már Bükkszentkereszt :D (ráültem megint a Boldogasszony kőre biztos ami biztos :lol: , és képzeljétek amíg rajta ültem megcsípte a fenkemet egy szúnyog :shock: :lol: , vagy ez volt az égi jel? :shock: én inkább ebben hiszek :roll: :lol: ), Diósgyőr, Mikolc McDonalds :lol: és itthon.
Eger előtt a szerpentinen tényleg nem sokon múlt, hogy egy volvós belénkszálljon szemből:előzött az okos egy beláthatatlan kanyarban egy utánfutós autócskát és hát mi jöttünk vele szemben.Hát fékezett ott erősen mindenki (kivéve a volvóst), 1-2 méteren múlt csak. Én érdekes módon nem ijedtem meg, először mert nem látam hátul semmit, amikor meg már láttam én is hogy jön szembe, valahogy nem érzékeltem az időt, ill a távolságot, de úgy gondoltam meglesz. :? És hát meg is lett. A párom se pánikolt be, nem volt vészfékezés mert akkor el is dőlhetünk volna, csak mérges volt de nagyon és persze mivel mikrofonon keresztül értekezünk a sisak alatt, az én fülembe ordibált különféle woodoo-s szitkokat egy ideig.Hát ez volt.De amúgy ettől eltekintve élvezetes volt az út, amikor nem láttam az utat, mindig mondtam neki, hogy mondja, hogy merre lesz kanyar, lesz-e huppa...mire készüljek. :)

Reggeli hőm 36,9 a szokásos időben, hát nem túl sok...volt már jobb. :wink:

Vicus
Teszt???

Luca
Szép kép! :D Én is voltam Keszthelyen száz éve.De majd jövő nyáron ....megkéne nézni a dunántúli régiót rendesen.

Puszi mindenkinek!!!!
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Luca!
Tegnap mi is moziban voltunk! Másodszor néztük a Mamma Miat!! Nagyon jó volt!
Remélem anyukád jobban van!
Keszthely tényleg nagyon szép. Én imádok itt lakni. :wink:

Krisz! :lol:
Remélem égi jel volt és hat a kő!!! :wink: Motorozással vigyázzatok. Elég veszélyes. Túl sok a hülye az utakon. :roll: :?

Fenci!
Szorítok a holnapi uhuhoz!!! Biztos minden rendben lesz!!!! :lol:

Gyugyi!
Én rögötn felismertem a sárkányt! :wink:

Mi ma egész nap strandolunk. Lejár a mosógép és már húzok is a strandra. A Balcsi ilyenkor a legszebb. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Reggelt!

Reggel 6-kor megszült a barátnőm!!!!!!!! Fél 6-ra mentek be 6.10-re megszületett! 2 fiú után egy kislány, alig várom hogy láthassam!

Vicus???? Teszt????????
Vendég
 


sziasztok.

Bocsi de....Vicuska,elejetol fogva nagyon nagyon szoritok,nagyon drukkolok hogy sikeruljon++++++++++++++++++++++++++++
ezt muszaly volt leirnom :wink:

tobbieknek is millio drukk!!!!!!!!!!!Szimpatikus banda vagytok. :P

Kép
monyo83
 
 


Szijjja Monyoka!
Kép
zapáné
 
 


Nati :)
De gyors volt a barátnőd!!!! Gratula neki!

Krisz :)
Vigyázzatok, nem ám buktok egyet ! Bár, sajnos nem elég, ha Ti észnél vagytok.... van egy két címeres barom az utakon. :?

Kukac :)
Mi is majdnem lementünk ma a Balcsira.... De csak majdnem. Zapának meccse van. Majd legközelebb! :)

Mentek ma valamerre? Tüzijáték? Dodzzzsem? :lol:
zapáné
 
 


Vigyázunk vigyázunk százszorosan is!
Nekem páromon megint kitört az allergia vagy a mandulagyulladás vagy mindkettő, úgyhogy lehet, hogy nekünk lefúrjva a mai program...majd kiderül.Innen a 8.ról jól látszik a tűzijáték. :lol:
vizkriszisback
 
 


zapane :wink: szepen befestetted a szobat,nagyon jo szine lett :wink:

Kép
monyo83
 
 


Gyugyi! Köszi!

Nálunk most megy virágkarnevál, de innen a tv-ből szerintem többet látok! Ha elmegy a nagy tömeg felmegyünk a városba, majd valahol ebédelünk, este meg tüzijáték.

Krisz!
A 10.-ről i jól látszik :wink:
Vendég
 


Monyó!
Miért szedsz most fogigátlót?

Krisz!
Jobbulást az uradnak!

Gyugyi! :oops: vagyis Zapáné!
Fránya focimeccs!

KépKép
zsófikukac
 
 


zsofi,mert nagyon magas a tesztoszteronom es a diane majd leviszi,remelem.Egyenlore fel ev,a tovabiakat majd a fel eves kontol utan meglatjuk,lehet hogy meg tovabb kell szednem.
Beloled is meritek erot,te is kibirtad a fel ev leallast.

Kép
monyo83
 
 


Kukac :)
Hívhaccc Gyugyinak! :wink:
Meccsekhez már hozzászoktam. Focistafeleség vagyok, vagy mi a szösz! :lol: :lol: :lol:

Krisz :)
Allergijja engem is gyötör. Pedig most - 3 év után... - szedem a gyogyikámat. Mi lenne, ha nem lennék begyógyszerezve! :shock: Megint pzs-vel az orromban flangálnék!!! :lol: :lol: :lol:

Nati :)
Mellik csatorna közvetíti? Minnyá megkukkolom!

Vicuska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zapáné
 
 


Zapáné
Ő is szedi a gyógyit, meg mostmár kalciumot is iszik ezerrel.Főleg mivel tegnapelőtt megcsípte két darázs is mert bermudában motorozott. :roll:

Monyo
Kitartás a fél évhez. Nekem is ki kellett várnom már többször is.De annál édesebb lesz a végeredmény. :lol:
vizkriszisback
 
 


Gyugyi!

A Debrecen tv!
Vendég
 


Nati :)
Köszi, odakapcsolok! Kép
zapáné
 
 


guten morgen

ma remekül aludtaaaam csjszik...magammal vittem az ágyba a hatalmas ikres szopipárnámat (istenem hogy nekem erről mindig marhaságok jutnak eszembe nem vagyok igaz... :wink: ) és apát ugyan agyonnyomtam vele néha de én jól aludtam :lol: :lol: 8) 8) 8)

Monyó!

szijjjaaa...rég hallottam felőled!!! sajnálom a féléves leállást :cry: de nagyon nagyon bízom benne hogy mglesz az eredménye!!!

Fencike!

én kávézom szerintem nopara....napi kettőt iszom nem árt. (reméjjük 8) )

Vicuska!

hálló tessék jönni
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

Gröni!
csak az ivás gyakorlását tudom ismételni neked :lol:

Krisz!
szuper lehetett(a hülyéket lesszámítva :? ), mi is voltunk pár hete azon az úton, gyönyörű 8)

Fenci!
millió drukk a holnapi uhuhoz! 8)

Kukac!
jó strandolást :D

Gyugyi!
megnézem én is azt a pasit mindjárt :wink:

Monyo!
szijjjjjjjjjjjjjja :D , köszi, kitartás a kihagyáshoz, biztos meglesz a jutalma 8) , nem akarsz csatlakozni? :roll: :wink:

Babácska!
nagyon el vagy tűnve :twisted: :lol:

köszi mindenkinek a drukkokat! :P

a mai tesztem sajnos majdnem ugyanolyan halvány, mint a tegnapi :( :( :(

max.ha Gyugyi segít, akkor láthatjátok :oops:

tegnap este voltunk Tapolcán Neoton koncerten, ma hajnali 1-re értünk haza :shock: :D , megmutattuk a babácskáknak, hol lettek gyártva :wink:



Kép
Vendég
 


Kép
tegnapi
Kép
zapáné
 
 


Vicuska, én látom azt a halovány csíkocskát, de szerintem még 2 napig várnod kéne, és akkor tesztelni, akkor már tutira sötétebbnek kell lennie. Szívesen adnék neked egy 10-es HCG tesztet, az biztosan jobban kimutatná! :)
athiz
 
 


Vicuska :)
Ott van az a csík, nyugi. Ha nem lenne homálos a kép, jobban is látszana! :wink:
Meg osztán úgy rémlik, hogy a hcg kétnaponta duplázódik..... Jól emlékszem? :D
zapáné
 
 


Gyugyikám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszike, igen, így már sokkal jobban teccik nekem is :wink:

Kép
Vendég
 


Vicuska :)
Csinálj egy képet kicsit messzebbről, akkor élesebb lesz! :wink:
zapáné
 
 


napot

olvasó üzemódban vagyok...kicsit bedepiztem, de amint alábbhagy írok...

Vicuska

Ez erősebb, és ne aggódj, nekem a 15. dpos volt ilyen, ha emlékszel...azt is gyugyi buherálta, csak, hogy megnyugtasson!

Igaz Gyugyi néni? Millió köszönet érte....

Megyek leiszom magam, jó lenne vmi erőssel, mert lassan megőrülök....

Szép napot! Mindenkinek csók!

Zsu hogy vagy???????????????

Gröni drága!
Sokat gondolok Rád! Csak vhogy most semmi nem megy...

Kép
ticsimû
 
 


Vicuska :lol:

egyrészt láccik nopara....másrészt ilyenkor még nagyban függ a pisi töménységétől milyen lesz az erőssége...én már ilynekor is rengeteget pisiltem igy csak akkor teszteltem (jelzem a nap bármelyik szakaszában) ha a pisim elég illatos és sötét volt :wink:

csak példaként az et+8 as délutáni tesztem erősebb vót mint az et + 9 es reggelim....tesztelj cak bátran sokat ami jól esik :lol: én minden pipimet műanyag pohárba engedtem hogy kiválogathassam a jó töményeket hehe 8)
Vendég
 


Vicuska, én is látom, nyugi!!!!!!!!!!!! Az én első tesztem is ugyanilyen halványka volt (azt is Gyugyi javította fel, hogy látszódjon), pár nap múlva erősödött csak látványosan!

Ticsi, miért depizel?

Hoztam Nektek egy félidős (mai) pocakfotót:
Kép

Kép
vickybabe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?