Új privát üzeneted érkezett!

Tim: sajnálom, teljesen megértelek, hogy rosszul esett!! :( nem mentegetőzés képen, de én mindig többes számban dicsérem a babákat, nem szeretek kiemelni senkit, pont az ilyenek miatt. Most direkt visszakerestem, és megnéztem Bálint képét, és nagyon szép kispasi!! :wink: és ezt nemazért mondom! :wink:

Megint sokan eltűntek... MÁgika, Pumpóka, Nono...

ercsi_3
 
 


Tim: megmondom őszintén én átsiklottam a képe fölött, de nagyon jó, hogy írtad, mert így visszakerestem! Nagyon kiváncsi voltam a fiadra, mert a babatalin láttam utoljára Bálintot és kb. akkora volt mint Beni! De most látom, hogy azóta ti is jól megnőttetek! És nagyon kis komoly... :D :D :D
Rakj fel egyszerre több képet és akkor tuti nem történik ilyen, hogy nem vesszük észre... :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Timi, nagyon aranyos a babád, gyönyörű szép nagy, kék szemei vannak! (bocsi, hogy csak most...)

Szössz, Alíz nagyon ari, még mindig a lavoros kép a favorit nálam :) Grat a forgáshoz... érdekes Barbi is ma nagyon rajta volt a dolgon, úgy gyakorolgatott délután a nagyágyban, hogy az csak na :)

Zorróné, a kiskönyv hátuljában benne vannak a kötelező oltások ideje, ahova be is írják, hogy megkapták! (0-6 hetes, 2 hónap, 3 hónap, 4 hónap, 15 hónap, 18 hónap, 6 év)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 

 
 

Szössz: gratula az átforduláshoz, meg a hosszú alvásokhoz... Jó nektek, hogy fürdető nélkül is megy! :wink:

Az oltásos válaszokat is köszönöm, akkor most egy ideig nyugi van, ez jó! :D

Ercsi: tényleg csak egy hétig tart? a fürdető hatása?? Jaj, ne má'!!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Melyik az a fürdető?????? Az enyémek nagyon rossz alvók éjjel. Én meg hulla vagyok miattuk.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Bogi nem semmi....
:lol: :lol: :lol:

Mivel meleg van , ezért csak badyt adtam rá, hálózsákot nem. De nem akart aludni. Itt kint szokott elaludni mellettem a nappaliban este.
Gagyogott ezerrel, mosolygott, cumit kiköpte...látszólag nem volt álmos....
Egyszer már eljátszotta ugyanezt. Hát most is az volt a baja, hogy nem adtam rá hálózsákot! Hát ráadtam egy vékonyabbat. Nem fogjátok elhinni, ahogy ráadtam, elfogadta a cumit és már csukta a szemeit. Már itt horpaszt mellettem. Viszem is be az ágyába alukálni.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bambi: mi is megkaptuk a pneuomococcust....és hál istennek kutya baja Máténak :) viszont a születésnél kapott BCG oltásnak nekünk hült helye van...:( nem tudom ez mitől lehet..ugyh 6. hónapban ismételni kell mert igy nincs meg a védettságünk :(

Huuu.Lányok irjátok mennyi kilósak a majd 4 hónapos babáitok...nekem pedig Mátébabi ma 3 hónapos és 6870 gramm.......64 cm...........pfff :D

és nagyon köszönjük a dicséreteket :D az én pici komoly Nagyfiam nevében :D

Hozzátápi: mi már barackot eszünk daráltkekszel keverve...imádja :D

Medina: sok sikert a sebészeten..remélem minden rendben...a lágyéksérvet műteni szokták ugy tudom de a herécskéről semmit sajna :(

Szőlő tényleg nektek is szóritok..

Zorroné: ugy tudom nincs csak 2. 3. 4. hónapban

ja és ez a johnson babafürdetője....én évek óta használtam kimerült napokon..és bizonyitottan még engem is elnyomott az álom és még énis éreztem hogy kellemesen befáradok és jót szunyálok..igy nem is volt kérdés hogy Máténak is ezt veszem majd...és garantáltan végig szunyálja a éccakát...habár sztem ellazító és nyugtató hatása van inkább..de sztem szupi..imádjuk a illatát is.

Szössz: Grat Alíznak :D ügyes kislány :D

Tim27: köszönöm szépen hogy válaszoltál a kérdésemre :D és ne haragudj...én most kapcsolodtam vissza igy nem irtam senkinek utólag név szerint a baba dicséreteket..énis ömlesztve dicsértem...de énis visszanéztem és csudiszép kisfickód van :D



mi azzal tudunk dicsekedni hogy Máté egyedül alszik eé 4 napja..eddig altatni kelett...de mostmár Nagyfiu és kaja után leteszem és huzogatja a peplkáját és elalszik 1 perc alatt...olyan büszke vagyok rá :D
mi este 9től reggel 8ig alszunk átlagban...
aztán félóra-óra mesenézés....nagyon komoly...hozzá sem lehet szólni..olyanokat nevet...semmi másra nem figyel csak a mesére..nem tehetek róla..nem szoktatom a tévéhez de olyan édes ugy szereti nézni...haláli egy kölök....

na jóéjt mindenkinek...

és igen sokan eltüntek...:(
Vendég
 


[quote="lituka"]
írta:
litukaaztán félóra-óra mesenézés....nagyon komoly...hozzá sem lehet szólni..olyanokat nevet...semmi másra nem figyel csak a mesére..nem tehetek róla..nem szoktatom a tévéhez de olyan édes ugy szereti nézni...haláli egy kölök....


Én sem akarom a tv-hez szoktatni Benit, de nálunk a sportműsorokkal van ugyanez. Tátott szájjal tud nézni egy-egy meccset és sokszor "kommentálja" is az eseményeket! :D :D Este, amikor az olimpiai összefoglaló alatt eszik, szopi közben is sokszor odafordul és csak bámulja, enni is elfelejt... :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Kamilla: igen a johnson's-nak van ilyen fürdetője, ahogy Lituka írta! Van még hozzá babaolaj is, mi azt is használjuk! Fürdés előtt azzal masszírozom...

Mary: úgy látszik Bogi a hálózsákból tudja, hogy jön az éjszaka! Ez nagyon jó, hogy köti valamihez... :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Timi méghogy nem reagált senki a Bálint fotóra. Én IGEN, nézd csak vissza. 663 oldal Jó nem hosszasan, de hiányoltam, hogy csak ezt az egy picit hoztad.

na megyek aludni, anapokban majd visszaolvasok.

Kép
téjé
 
 


Timi - Én is visszakerestem, és cuki baba Bálint!!! :) Hozhatnál még képeket .. mert pl. én hanyag módon sokszor csak görgetek ezerrel, és 1 pici képet nem veszek észre, csak ha több jön egymás után :P :D

Azzal a lenmdülettel belefutottam Lituka Mátéjába, aki tényleg komoly kispasi .. ahogy írjátok :D :)

Ahogy néztem, nagy átlagban a fiúk tényleg nagyobbak, karakteresebbek :)

Lituka - Én Alízom súlyából nem kell kiindulni, mi Szabival mindketten mindig is pehelysúlyban nyomtuk - főleg gyerekként ..
Rajta most a kor kifog :P Rajtam meg a szülés fogott ki :P :D

Alíz is imádja a tv-t :) .. de én ha észreveszem, teszek ellene .. ráér még :)
Bár úgy gondolom, ártani nem árt neki .. ha nincs alapzaj (tv), nem érzi jól magát .. ez van :D

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az együttérzést. És én is kitartást kívánok azoknak, akik hasonló cipőben járnak! Az éjjel is hasonlóan telt. :( Igaz, hogy azért nem fáradok el nagyon, mert 2-3-ig azért alszik, csak egyet egyet kiált, de az cumival, vagy simogatással orvosolható. Utánna viszont nagyon nyűgös reggel 7-ig. Csak perceket alszik egyfolytában, érdekes, hogy reggel mégis mosolyog, mint aki végig aludta az éjszakát. :roll:
Vajon hány nap/éjszaka még, amíg kibújik a kis foga?
Apa csak pénteken jön vissza. Ő nem dolgozni ment, hanem az anyukáját látogatta meg, akit hírtelen megműtöttek. Így majd vasárnap megyünk haza nagyiéktól.

Zorroné! Mi jhonson's fürdetőt használunk elejétől fogva, de eddig nem próbáltuk a lilát. Igazából nem hittem a csodaerejében. De legközelebb tuti azt veszem. :)

Szösszenet: "Amúgy szerintem minden baba másban fejlődik gyorsabban .. Alíz egyfolytában állni meg ülni akar .. viszont még nem fordult át
Viszont ha a lábára állítod, akkor teli talpon megáll .. nem csuklik össze, alig kell tartani .. de nem csináljuk ezt sem még.
Egyfolytában dumál, és nevetgél Nagy virgonc "

Ezt Nimródról is írhatnám. :D Olyan egyenes lábakkal tartja magát, hogy csak lesünk. És ha a kezemben meg tud kapaszkodni, akorr felhúzza magát, sokszor egészen feláll, kihagyja az ülést. :D

Gratulálok Alíznak az új mutatványához!:)

Nimród is csak össze-vissza 3-szor fordult eddig a hátáról a hasára. Ő még nem kapott rá. Viszont hasról hátra nagyon gyorsan pördül. :D
Etetőszék:
mégegyszer köszönöm mindenkinek, aki reagált a kérdésemre.
Egyébbként tudom, hogy a legegyszerűbb is megfelel a célnak, de nagyon tetszik amit Celesztina ajánlott. És mi biztos ki tudnánk használni a többi funkcióját is. Igaz, nem olcsó, de hátha összejön, esetleg segítséggel...

Szőlő! Gratulálok a 6 kilóhoz! És szorítok pénteken!

Mary! Nimród is a hálózsákról tudja, hogy éjszaka van. Mert csak akkor hajlandó a kiságyában aludni. Nappal a nagyágyon, ölemben, babakocsiban alszik.
Milyen szavazásról van szó? Még nem tudtam mindent visszaolvasni. :oops:

Kamilla! Nagyon édes a leányzó! :D

Tim! Ne haragudj, tudom, hogy rosszul esik, ha valami fontosra nem reagál senki. :oops: Én is ömlesztve dícsértem a babákat, mert akkor csak végigfutottam az utolsó 2-3 oldalt majd 1 hónap lemaradás után. Amikor minden nap tudok jönni, egyenként is megemlítem, de ha nagy a lemaradásom, akkor sajnos ez lesz belőle... DE a fiad nagyon aranyos! Dobj majd több képet róla!:D

Bambi! Azta... 6és fél kg-os a nagyfiú? Van mit cipelni rajta. Nimród tegnap este volt 6190 gramm, és már jól elfáradok az esti altatásnál. Képeket mikor mutatsz?

Tényleg, már akartam kérdezni: nektek nem fáj a derekatok? Szülés előtt sohasem volt vele bajom, még terhesség alatt sem. De azóta majd leszakad és a térdem is nagyon fáj. Sokszor ha leguggolok, alíg bírok felállni. :roll:

Medina! Sajnálom a sérvet, nem tudok segíteni, tájékozatlan vagyok ebben és a másik dologban is. Szorítok, hogy hamar megoldódjon a probléma.
És nagyon édes a fiad! :D

Lituka! Gratulálok az egyedül alváshoz! :)
A tv-t Nimród is nézné, de én még nem engedem neki. Viszont nagyon sokat énekelek neki, meg a Nagyi is, és azt imádja. Néha velünk "énekel", máskor így alszik el. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Még nem jött ma senki? :roll: Mindenki elment valahova ünnepelni?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


[quote="ollem"]s írta:ollemziasztok lányok!


Beneveztünk a Babavilág szépségversenyre megint.
Ezen az oldalon szavazzatok légyszi, ha tetszik Bogi.

www.babavilag.com/pictures.php?group=14 ... 9505#19505
Köszi.


Gumimaci!

Ez a szavazás amiről beszélek.

Bocsika, de ma lehet, hogy nem tudok sokat lenni....
Készülünk a holnapi nyaralásra.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


oh. holnap 4 hónaposak leszünk!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok

fiús anyukákat kérdeznék.keresztelőre milyen ruhát adtatok/adtok a fiúkra?
lányoknak olyan szép kisruhák vannak de fiúra:(
anno Levim 15hósan lett megkeresztelve igy már könnyebb volt rá adni ünneplő ruhát.
láttam bababoltba keresztelő kis öltönyt de nincs szivem 6-7ezreket meg többet kiadni egy alkalomra.utánna ugyse fogja hordani.

köszi aki ir vagy netán képet rak:)
Vendég
 


Lituka,
HA nem látszik a BCG helye, akkor nem jó? :shock: :shock: :shock: Ezt nem is tudtam, Én meg már azon gondolkodtam, hogy Daninak tök csúnya még mindig, hogy biztos ez nem jó. (Bár tegnap a doki mondta volna.)

Ollem,
Lehet, h nem voltam egyértelmű, de nem a Rotára, hanem a pneuomococcus-t lehet ingyen kérned, de kérdezd meg a dokidat.

Lekri,
Nem tudom, nekünk még nem volt keresztelő.

Macikám,
Pár képet rakok fel Neked!

Tv,
Dani nagyon bámulná, ha engednénk. Na jó, az előbb a kenu-t engedtem nézni neki. És én meg megkönnyeztem a fekete szalagot. És úgy örültem, hogy sima döntösök lettek Kozmannék. (A keresztfiam példaképei Koloval, ő is kenuzik.) Isten adja, hogy sikerüljön nyerniük. (Akkor tuti sírni fogok.)

Képek:
Már nem kell megtartani sokszor a kezeivel amikor ül:
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.2455.jpg[/img]
Anyára figyelve:
Kép
Remélem nagy korában is a cicik lesznek a vonzóak:
Kép
Kedvenc póz - fekve törökülés:
Kép
Így is tudunk aludni 2 órán keresztül:
Kép

Na, többet nem rakok, elég lesz ennyi.

Szép ünnepet mindenkinek!

Kép
1bambi
 
 


Oltás: holnap megyek a védőnőhöz, jövőhéten pedig oltásra. Megkérdezem majd. Modjuk mi elvből meg fogjuk kapni ingyenesen vagy kedvezménnyel (2400Ft), mivel a születéskori fertőzése miatt nekünk jár.

Lekri! Én tavaly a kersztfiamnak pamut rugit vettem kispulcsival (fehéret). A rugira volt egy kis mellény és nyakkendő rávarrva, mintha kisöltöny lenne. Potom 3500 Ft volt és bababoltban vettem itt nálunk Gyártelepen a Kispandában.

Nekünk sajna új időpont után kell néznünk keresztelő ügyben, mivel az egyik keresztszülő welnessezni megy a céggel. Pedig jó lett volna (09.07), mivel akkor van a lányoknak is az iskolai templomi évnyitó (ilyen osztályba járnak), és jó lett volna egyszerre lezavarni az egészet.

Nekünk soha nem vált be az a fürdető egyik gyereknél sem. Szerencsére Bius pedig anélkül is hétalvó.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Ollem!
Én is úgy tudom, hogy a Pneumococcus (Prevenar) ingyenes szeptembertől a rizikócsoportba tartozóknak. Mi ezt elég hamar elkezdtük, már kapott kettőt kedvezményesen, a harmadikat ősszel ingyen kapja.
Aranyos ez a hálózsákos történet. Tényleg jó, hogy tudja mihez kötni az alvást.

Bambi!
Dani is nagyon komoly arcú baba (ezek a férfiak!). És ezek a pózok!
Tv-t nálunk is nagyon nézné, de én ezt még nem szeretném, csak pár perceket hagytam néha.

Gumimaci!
Kitartás az éjszakákhoz. Sok helyen olvasom, hogy a fogzás nagyon megvisel egyes babákat. Itt korábban valaki ajánlotta a Dentinox gélt. Én nem próbáltam még, csak fölírtam magamnak, tudjak mihez nyúlni, ha ilyen gond lesz.
A derekam egyébként nekem is sokat fájt az elején, de mintha kezdené megszokni (+ használ neki a párom masszázsa és az Inno Rheuma krém :wink: )

Szösszenet!
Trudi is folyton ülni és állni akar. néha az ülést ki is hagyja, rögtön nyomja ki a lábacskáit és áll. A gyerekorvos is látta, mert a rendelőben is megcsinálta ezt tegnap. Kérdezte is, talán sportoló lesz? A védőnő meg azt firtatta, vajon jár-e kondizni. Gratula a fordulásokhoz, nálunk ez még mindig csak véletlenszerű.

Zorróné!
Ezt a fürdetőt nem ismerem. Nem lehet, hogy esetleg levendulás? Az lazító, nyugtató hatású. Mi még mindig a gyógyszertárit használjuk.

Nici!
Jó, hogy te is írtál etetőszékről. Nekem az szimpatikus volt, ezek szerint tényleg jól kihasználható. (Még nézegetek azért, de ezek a fából készült átalakíthatóak tetszenek pillanatnyilag.)

Medina!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen a sebészeten!

Kamilla!
Nóri nagyon szép kislányos! Trudit még mindig sokszor fiúnak nézik, ha rózsaszínbe van öltöztetve, akkor is.

Tim!
Bálint is nagyon komoly fiú! - mint általában a fiúk itt a fórumon.(Bocs, ha nem reagáltam, valahogyan kimaradt.)



Trudi még mindig 1-2-szer kel éjjel, de én még bírom (és tudom, hogy az anyatejes babáknál ritka, hogy valaha is át fogják aludni az éjszakát, úgyhogy nem aggódom emiatt).

Egy fürdős kép:

Kép
Egy tokás kép:
Kép
Egy batyuban háton, "kétujjszopival":
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Lituka: Darált keksszel? Én még csak a barack levét mertem odaadni, de mostmár kipróbálom ezt is. Piac ügyben pedig azt tudom mondani, hogy a Józsefvárosi jó, csak én azért utálom, mert rossz a környék. Egyszer úgy megijedtem ott, hogy már azóta nem járok oda. Inkább elmegyek az Ázsiacenterbe. Ott legalább kényelmesebben fel tudom próbálni a ruhákat.
De a Tesz-veszen is szoktak nagyobb ruhacsomagokat árulni fillérekért, vagy ha az 1 Ft-os aukciókat figyeled, potom összegekért hozzá tudsz jutni jó cuccokhoz.
És tényleg nagyon szép Máté. Mi a 3 hós mérlegelésen voltunk 6010 grammosak és 63 centik.
Már most fáj a hátam az emelgetésétől, nemhogy még majd később. Nem csoda, nekem amúgyis gyenge a szülés óta. 3 hétig be volt csípődve a derekam.
Hogy állsz a fogyókúráddal? Én is csinálom. Tornázok ezerrel Rubint Rékára, nagyokat sétálok, biciklizek, taposógépezek, délután 5 után nem eszek semmi, de nem nagyon megy le.
Biztos azért mert még szoptatok. És mióta ezt csinálom, azóta több a tejem! :shock: No comment!!!
Ati sérvét lehet, hogy vissza tudják rakni kézzel pár perc alatt, de folyamatosan kontrollra kell majd járnunk, a heréjét meg megnézik, hogy hol van és ha olyan helyen, ahonnan biztos nem száll le, akkor később megműtik. Na akkor tuti ki leszek! :(

Tim27: Én is csak most néztem vissza. Nagyon szép a kisfiad!!!!!

Szössz: Gratulálok Alíznak! Mi is próbálgatjuk már ezt, de még útban van a keze.

Alvás: Mi este 9-től, kb. 5-ig alszunk. Aztán egy gyors kaja és még 8-ig. De azért kipróbálom azt a fürdetőt. Egyébként az én kisfiam bárhol képes elaludni. De este, ha rakom rá a hálózsákot, már tudja hogy alvás.

Tv: Mi is szoktunk néha TV-t nézni. Nálunk is az Olimpia a nyerő. A meséket nem nagyon nézi, kivétel a Hupikék Törpikék. Van ízlése!

Gumimaci: Kitartás! Nem tudok hozzászólni a fogtémához. Próbáld meg, hogy citrommal bekenegeted az ínyét. Úgy halottam, hogy az felpuhítja. Nálunk is jön már a foga egy ideje. Hol felsír, hol nevet. Egy pár éjszaka még fel is kelt hajnali 2 óra körül. Nekem a citrom bejött és még szereti is. De lehet venni fogzáskönnyítő gélt (Dentinox) is, az is nagyon jó volt neki. Bekentem és aludt reggelig tovább.
Derék és térd! Nálam is ugyanez a helyzet. Ha fürdetem a gyerkőcöt, utána alig tudok felegyenesedni. Sokszor ha csak fekszek, akkor is fáj tompán a derekam. Leguggólni meg alig tudok. Sajnos szülés után becsípődött a derekam, de már terhesen is elkezdett fájni.
Épp ezért is tornázok ezerrel, hogy lemenjen a hasamról a felesleg és könnyebb legyen a derekamnak. De ha lesz rá időm, elmegyek majd dokihoz, mert ez nem állapot és ha hagyja az ember, akkor középkorúan súlyos következményei lehetnek. Gyógytornázni kell és a hátat erősíteni. Ez van!!!
És köszi a dícséretet, meg a szórítást! Remélem, hogy azért nem kell megműteni, mert úgy tudom, hogy a sérvet puszta kézzel vissza tudják rakni. A golyót viszont később megműtik.
Mi szinte mindent kifogtunk, ami kisfiúval kapcsolatos. Még a fitymája is le van ragadva egy kicsit, de azt remélem a sebészeten pikk-pakk helyre rakják.

Bambi: Dani nekem nagyon tetszik!! És az az alvós póz, zabálni való! :)

Virág: Szép nagy baba Trudi! :shock: Le a kalappal!

Tegnap voltunk Agárdon! Gyerkőc tök jól viselte! Egész nap eljátszadozott, evett, aludt. Estére úgy elfáradt, hogy a fürdetés után mindennel sietnem kellett, mert ragadt le a szeme. Az evést már álmába végezte el! :)

Edina


Kép
medina83
 
 


szasztok,
szép fotókat láttam, :D

párom szabin van így nincs annyi időm netezni, sokat sétálunk és beszélgetünk :D

voltunk 3 hós oltáson -kis hőemelkedése volt másnap- amúgy 7120 g és 61 cm :lol: bocsi, de olyan vicces, mert Lau 6 kilós volt ennyi idősen és ő midnig is vékonykának számított, erre Juli meg ilyen pufika 8)

akartam írni, mei tai -érdeklődőknek, hogy a liliputi honlapőján vannak új színek!!! www.liliputi.hu -szerintem szépek

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!
Este újra nekiugrom.

De a lényeg, hogy mi ma délután megyünk ki Lolkával és gyerkőcökkel a Borfaluba a felvonulástérre.

Valaki nem jön ki????

Marjan

Kép
marjan78
 
 


sziasztok
köszi aki irt.teszveszen találtam egy ari kis ruhát:)

pár kép az eskűvőről.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Levi nem szerette ha fényképezték.:( csak szűk családi eskűvő volt de nagyon jól sikerült.
Vendég
 


Sziasztok!

Bambi: igen..be kell csomosódnia vagy kifakadnia...na nekünk se csomó semmi.....
nagyon szép a Te kisfickód is ám :)

Tévé: nálunk reggel van ez a félóra...Elmó világa szezám utcából,Thomas a gőzmozdony,Nouky Maciék és végül a Koala Testvérek...minden nap ezek vannak..és mondhatni már majdhogynem tudja mikor mi van :) aztán egész nap nem igényli..DE ismirőseim tapasztalata szerint..kb féléves koráig lesz ez a nagy érdeklődés a tévé iránt én bízom benne hogy igy lesz..egyébként nekem tévézhet majd de csak csak mesét amit én iratok neki...ez könnyü is lesz mert majd nemsokára költözünk és nem lesz kábel tévénk mert mi apával nem igen tévézünk igy elég a 3 alapcsatorna.

Virág : Trudi is komoly kisasszony :) ahhoz képest hogy ő volt a topik legpicibb babója szépen cseperedik :D

Medina: én rábeszélni nem beszélek senkit de mi már ezt esszük...és nagyon szereti mivel igy már kicsit töményebb és laktatja :)
és köszi a piacos infót...ezért is jön velem egy fiú :) de sajna nekem a netes dolgok és a ázsiacenter nem jó mivel nem magamnak kellenek a rucik hanem majd el akarom adni és szeretném személyesen kiválogatni :) de köszönöm mégegyszer a segítséged .)
fogyókúrám pedig ott tart hogy sokkal jobban érzem magam a bőrömben és ez nagyon nagyon sokat jelent már nekem...10. napja csinálom (én csak ebédet ehetek 500-600 kalória és reggel este egy fehérje turmix) ezen kivül sok folyadékot iszom,szobabicó,séta,valamint a rekongem paprikakrémmel tekercselem magam (feszesít,méregetelenít) és most tartok 4 kg mínusznál...:D és igy már jobban érzem magam..sikerélmény..mégha igy is kicsit több vagyok mint kéne és a lényeg hogy a hasam is lement :D
ja és nyugi biztos minden rendben lesz..a heréje pedig még leszállhat ha pedig nem még mindig jobb a műtét minth ne lehessen segíteni.

Lekri: szépek vagytok és csinosak :D
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Szoktalak titeket olvasni, de irni mar nem mindig van idom.

Minden baba nagyon szep es ugyes.

Mi tulvagyunk Zoli mandulamuteten, nemsokara meg kezdodik az ovi is.

TEszek egy par kepet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Sziasztok!
Kicsit eltüntem, mert a telken voltunk. Most is gyors leszek, még nem olvastam vissza, de igyekszem. Csak gyorsan a képeket futottam végig. Nagyon helyesek a babák! Mind, egytől egyig! Lányok, szerintetek nem sok egy kicsit a 8300gr?! És nem tudom leszoktatni az éjjeli evésről, már mindent kipróbáltam. Mondjuk nem panaszkodom, mert este 8-tól alszik fél3-ig, 10perc alatt bekajolja a 180gr tápszert, és egy mp alatt vissza alszik 6-ig. Aztán egész nap mint az angyal, állt. 4óránként eszik, és másfél-2órákat alszik. És utál kézben lenni, és állandóan ülni, állni akar. Viszont nem forog, csak kiflizik. Ja, és azt hiszem jön a foga, mert nyáladzik a kicsike, és állandóan a kezét rágja, de olyan erővel, hogy beleizzad. És ha éppen ott az any, akkoz az én kezem tökéletesebb, mert mindíg tömi a szájába, vagy a vállamat csócsálja. :)
Rakok egy pár képet, aztán, ha sikerült vissza olvasnom, jövök.

Kép már unom a fotózást
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Most már eldgultam :lol:
Vendég
 


Lekri: Nagyon szépek vagytok!

Lituka: Szívesen! Remélem sikerrel jársz. Gratula a 4 minuszhoz! Nekem eddig 2 kg ment le! Jelenleg megálltam egy bizonyos szinten! Lehet, hogy csak a zsír alakul át! :)

Magika: Helyesek a gyerkőceid!

Jezsek Azta mekkora babád van! :shock: De szerintem ne aggódj a kilók miatt, mert nem látszik rajta. Igazi nagyfiú! :) Nagyon aranyos az az Adidas szerkó! És vezetős képünk már nekünk van.

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!

Koszonom!

Meg dobok egy par kepet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Magika: Ezek is nagyon jók! Főleg a krokis! Hol voltatok?

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!

Allatkertben!

Itt a kepen Zoli volt 11 hos, katica meg 4 hos.

Kép

Itt meg sielni voltunk.

Zoli 5 hos, Katica meg 4 ho.

Kép
Vendég
 


Magika: cukik a srácaid :D jó fotók :)

Jezsek: sztem sem láccik hogy ennyi kiló...nagyon szép kisfiú :)

Lányok!

Megint segítség kéne...
Máténak rendelek angliából őszi téli cuccokat...már ki is válogattam őket...küldeném a rendelést erre látom irja a csajszi hogy szept 21-én érkezik meg a cucc..ez szupi mert Máténak ez a nap a nevenapja...csak most tanácstalan lettem...
3 hónaposan 7kiló és 64 cm...
a cherrokes 3-6 months os rucik épphogy rámennek..
ezért ugy gondoltam 6-9 hónap közötti rucikat rendelek neki...de nem lesznek tól nagyok???
Zsu azt hiszem Te vagy nagy nextes...segíts kérlek ha erre jársz..

nem akartam eddig rendelni mert azt hittem rengetegbe kerülnek a rucik...de kellemes meglepetés volt........komolyan nagyon jó áron vannak kiscipők és rucik..

megmuti a két kedvencemet amit rendelek:

Kép Kép


a csizma 1800 ft (6 font) a farmeres együttes pedig 12 font 3600 ft...nos én ami farmereket eddig láttam azok magukban voltak 5000 ftok :(

na szóval visszatérve sztetek érdemes inkább a 6-9 hósat rendelnem????
Vendég
 


Magika: Idén én is el akarok még menni az Állatkertbe! Mi a Budakeszi Vadasparkban voltunk!
Nagyon jók ezek a képek is! Aranyosak a gyerkőcök! A síelős kép a kisfiadról nagyon vagány. Igazi nagyfiú benne!

Litu: Szerintem a 6-9 hósat rendeld! Már jön a hűvősebb idő, ilyen melegek már nem nagyon lesznek! Ja, és nagyon klassz rucik

Edina


Kép
medina83
 
 


Litu, Te hogy rendelsz? Én is akarok, pont ezt a farmer együttest néztem ki (többek közt :lol: ), de az angol oldalról nem sikerült, az angolbabaruha.extra.hu-ról rendelsz? Már írta oda, de még nem válaszoltak. Pedig baromi jó árak vannak, és végre valami különleges. A kengurunak és a brendonnak már fejböl tudom a készletét, plussz elég drágák.
Ídr meg légyszi, mert szeretnék én is , de nem tudom hogyan.
Köszi
Köszi a baba dícséreteket. Én is mindíg meglepődöm rajta, hogy mekkora. És olyan pici volt!
Vendég
 


Ja és én biztos, hogy 6-9 hónaposaz fogok rendelni. Szerintem neked is akkorát kéne, mert neked sincs pöttöm babád. :)
Azt is kérdeztem, hogy európai, olasz vagy milyen mérethez hasonlóak a méretek, mert nekem ami van német 74-es az nagyobb, mint az olasz 74-es. (a kínairól már nem is beszélek)
Vendég
 


Medina!

Vadasparkba mi elozo evben voltunk.
Az is jo.
Meg majd megint a medveparkba szeretnek elmenni.

A sielos egyik Zoli, a baloldal, jobboldal meg Katica!

Litu!

Katica 6 kg, hogy milyen hosszu nem tudom, de 62 folott van es a 3-6 hos rucik nagyon nagyok meg. A 3-6 hos cimkebe van beleirva, hogy 8 kg. A 6-9 be meg 10 kg.

Kerdes nalatok mekkora meretekkel rendelkezik Mate!

En telre vettem 3-6 hosat es tavaszra es nyarra 6-9 hosat.
De azt tudni kell, hogy nekem Zoli is picike egy evesen volt 9 kg.

Katica egyenlore minimalissan kisebb, mint Zoli volt ennyiidosen.

Magi

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jezsek: igen az angolbabaruhaextra.hu-ról rendelem.
igen énis csak őszi és téli dolgokat...(csak kicsit magas lett az összeg mert szívem szerint mindent megrendelnék igy kicsit le kell faragnom belőle :( )
ja azért nem kapsz választ mert irta Bogi hogy 1 hétig most nincs mert nyaral csak utána fog válaszolni :)
ugyh küld csak el a megrendid és majd jön a válasz.

Magika: hát akkor nekem a 6-9 hós kell...
Katica 6 kg és 4,5 hónapos...nekem Máté 7 kg és 3 hónapos kereken :) egy hónap múlva bőven lesz 8...és akkor az még csak szeptember :)
Vendég
 


Litu!

Igen akkor neked kell a 6-9 hos.
Hu de az nagyon nagy.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


na de pfffffff........hogy van ez??????????? a net szerint 300 Ft egy British Pounds.....vagyis egy angol font...
de a csaj azt irja 450 Ftért adja nekünk....na pfffffffff...
rendelt már igy vki? ez rablás...
vhogy megoldom inkább hogy angliai ismerőseim faladják nekem ide....huuu..ezen most meglepődtem..lehet jó naiv vagyok :roll: :shock:
Vendég
 


Litu!

En a west and-ben akciokor szoktam vasarolni!

Ok azert hozzak dragabban, mert el kell menniuk a boltba erte kint es haza kell kuldenie.

A 450 az sok. Van aki 400-ert hoz.

Amugy nekem is ismerosok szoktak kuldeni kintrol, ha megis rendelek.

Magi
Vendég
 


Magika: és simán feladják postán?? mert én most egy magyar-ír-angol futárszolgálatot találtam akik elhoznák.

igen tudom hogy el kell érte mennie na de igy amennyit rendeltem volna 450el 21 000 Ftal kerülne többe :shock:
akkor meg inkább itthon...
Vendég
 


Nekem volt egy csomo nextes es C&A-s szettem, a bizomanyiba vittem, mert itt nem kellett senkinek.
Erdeklodo volt, de konkret vevo nem.
A bizomanyi 4000-ert vette be a 3, 4, 5 reszes szetteket.

El is vittek oket egy honap alatt.

Mind ujszeruek voltak, mert ujonan vettem oket es csak Zoli hordta.

Magi
Vendég
 


Lituka!

Igen tudom!

Egy hete fejezodott be az akcio a west end-be.

Volt sok szep fiu cucc is. Ott nem voltal?

Magi
Vendég
 


Hát sajna nem jutok el odáig....120 km...a kocsink meg rossz...igy nem igen szoktunk fel menni vásárolni mert egy benzintemető a verda :(

igen emlékszem hogy neked voltak cuccaid...csak akkor nem reagált rá senkisenem :(

énis turiba szoktam venni a nextes rucikat..

na de megoldottam ám ...legjobb barim 21-én jön haza pont...megrendeltük hozzá és elhozza akkor a repcsin :D
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

En most az akcioban megvettem a ket gyerek teli ruhatarat es jovo nyarra is jo par darabot.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Meg arra varok en is, hogy legyen az oldalo overal es karacsonyi ruci. Meg olyat fogok rendelni.

Magi
Vendég
 


Magika: jók a képek, aranyosak a gyerekek :)

Litu: Boldog hófordulót Máténak!!! :D
e cuki rucik! mármint fiúsan cukik -vagy akkor nem is ez a jó szó, de szép ruhák az fix ;) nekem az az ötletem támadt hogy nem tudsz megnézni nextes rucit vhol? viszonyításképpen. de télre azt is jó bekalkulálni, hogy esetleg kellhet harisnya is a naci alá ha hidegebb lesz és akkor eleve nagyobb kell, póló alá is kellhet kising, stb. (ezekkel a méretekkel amúgy én is bajban vagyok -keresztelőre utólag kisebbnek kértünk ajsziba cipőt, úgy mértem, hogy mivel nagyobb súlyban a lába is pont határ két méret között, persze a nagyobbat kértem, erre olyan óriása sajna -majd jó lesz de őszre nem :(

Tényleg, vettetek már cipőcskét őszre a kicsinek?
Anno Launak nem tudtunk jó cipőt venni amikor ennyi idős volt: vagy szorította nagyon vagy lerúgta -ő mindig is utálta a lábbeliket, így nem is maradt a kicsinek, vennünk kell, de még nem tudom, milyet kéne.

Ruhákról még: sztetek lesz akció még szept körül? Vagy csak a nyáriakra? Olyan szezon-előtti lesz vajh?
Nekünk is kellene egy rakat cucc -Lau anno kölcsön kapott így nem vettünk szinte semmit.

Kép Kép
celesztina
 
 


:)))

Kép Batyukám

Kép Oldalbordám

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok, én most csak olvasóban.

Marjan de jók a képek!!! elküldöd a focisat és a Girsaolomat hátulról?:)

Lituka, én nem találom ezt az angolbabaruha oldalt. hogy van a pontos cím?


köszi

lolka_zs
 
 


Látom megy az őszi vásárlási láz :lol: :lol: :lol: :lol:
Én tuti nem rendelek .. nekem a Tesco Cherokee tökéletesen megfelel.
Én farmert (egy kéket meg egy rózsaszínt) régebben egy kiárusításon vettem 500 Ft-ért darabját, azok pont most jók Cukorkára :)
Én inkább alkalmi vevő vagyok .. ha valami jó áron van, tuti veszek belőle, ha szezonja van, ha nem.
Azokat is anno megpróbáltam belőni, mekkora lesz ALíz, de úgy látom, sikerült!! :)
Majd hozok képeket, mert legutóbb vettem ezt-azt .. mondjuk ezek nyáriak, és Auchanban, de ez is 500 Ft-os ..
Olyan hamar nőnek ..
Szóval szerintem itt is lehet olcsón jó cuccokat venni .. és nem zsákbamacska.
Cipő az más kérdés. Azt meg azért nem rendelném, mert látnom kell rajta ..

Kép
szösszenet
 
 


Timi

Bálint nagyon helyes fickó.Remélem mielőbb lesz tali és élőben is megszituálhatlak benneteket (is):))))))

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Magi és most szólok, hogy szívesen megveszem majd Zolika kinőtt cuccait, de mi elég vasgyúrók vagyunk

Kép
marjan78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?