Új privát üzeneted érkezett!

Bőcsúzom, uh után jövök! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Hiányoltalak! Gratu az új cuccokhoz! :D :D :D
Drukk az uhuhoz, de úgyis minden rendben lesz! :wink: :D

Basszus nekem inszem után annyira lassan telnek a napok! :oops: Rá sem merek nézni a vonalzómra! :shock: :roll:

Hol vagytok csajok?
Mi lehet Denikával? Remélem nem csak a törpék ballagási fényképeivel jön hozzánk! :wink: :D :lol:

Egy kérdésem lenne:

Kép

dita75
 
 


Dita: én ma vadast ettem zsemlegombóccal! sajna kevés volt rajta a szósz, de finom volt. hétvégén meg székelykápit csináltam , nagyon fincsi volt!!
holnap meg talán sült halat csinálok magamnak.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

CSIBI
Tegnap megettem egyedül majdnem egy egész pontyot! :oops:
A maradékot épp most emésztem! (bár frissen fincsibb volt)

Vétek volt elcseszni a másik halacskát halászlének, ráadásul mondta a párom, hogy nem is volt finom. Egész este kijárt a vécére.

Arra gondoltam, hogy csinálnék egy kis töltött kápit, de nem vettem elő a husit hozzá a fagyiből! :oops: :roll:

Na legfeljebb megcsinálom holnap, úgyis jön hozzánk a "rabszolga" dolgozni, tehát egy emberrel többre kell főznöm!

Csak még mindig nem tom, hogy ma mi legyen. Ha nem lennék lustitörp legszívesebben palacsinát csinálnék, de még mit mellé???

dita75
 
 


PALACSINTA!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :o :o :o
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉNNNNNNNNNN IIIIIISSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!
:mrgreen:
palacsinta elé nálunk anyu mindig csülkös bablevest csinált!

én mindig az utolsó pillanatban veszem ki a husit a fagyiból én is mindig elfelejtem. főzés előtt 1-1,5 órával jut eszembe. bedobom a mikróba 15 percre kiolvasztásra és már főzhetem , süthetem is .

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
Akkor tényleg érdemes volt kimenni, ha kaptál szép új kismamarucikat! :wink:
Drukk az UH-hoz!

Dita,
Anyukám régen, amikor még otthon laktam gulyást, vagy bablevest csinált a palacsinta elé, mi csak desszertnek szoktuk enni, mert a férjem nem igazán leveses.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


CSIBI, NEMONE
Szombat óta bablevest eszünk! :D
Ma már nem szeretnék, úgyhogy a kutyák megint jól járnak, mert maradt bőven!
Én a palihoz gyümilevest vagy borsólevest szoktam csinálni! :D
Gyümilevit ennék is szívesen, de a párom nem hiszem, hogy repesne örömében tőle! :roll:

Tudjátok mit ennék? A kedvenc barátosném kukoricalepényét. Hogy az milyen fincsi. Sűrű palacsintatésztába mindenféle fűszerek meg nem is tom mi minden és konzervkukorica. Hasonlít a tócsihoz, csak ebben kukorica van a krupli helyett. Nagyon nyerő nálam! :D
Képzeljétek van két nagykorú gyereke, és most új kapcsoltaban él, szeretne egy kisbabát a pasitól! (amúgy elmúlt 40) Mindenki őrültnek nézi, de sztem nem az, eleve a csaj egy örök fiatal, mind testileg, mind lelkileg. Én max. mellette állok! Milyen jó lenne együtt babásodni, csak az a fránya távolság ne lenne! :? :roll:

dita75
 
 


Sziasztok! :)

Csak gyorsan jelentkezem, mert fekszem utroval.
Voltam ma HCG vérvételen. És? :) SIKERÜLT!!! :) 440 körül van a HCG, így lehet, hogy két baba van a pocakomban.
Elbőgtem magam a dokinál, így háromszor elismételte, hogy két hét múlva kell mennem UH-ra, addig dugdossam tovább az utrot.
Miután hazaértünk csináltam egy tesztet is (előtte nem mertem, mert megfogadtam, hogy több negatív tesztet nem akarok látni). Íme:

Kép

Küldöm mindenkinek a drukkokat! Csak pozitívan! ++++++++++++++++++
denika
 
 


Denika
Gratulálok!!!!!
Ez bizony POZITÍV. Juhéjj!
p__lilla
 
 


Denika: gratulálok!!! szép kismamaságot neked!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


és hol van a zebrapár ???
zebrák min párban járnak!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Denika!

Micsoda hírek, szívből gratulálok! Gyönyörűséges és gondtalan pocakosságot kívánok neked!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Denika,
Jaj, nagyon vártam már, hogy jelentkezz!!! Gratulálok, ez szuper hír!!! De jó, észrevettétek, hogy nálunk a lombikosoknak elsőre sikerül! Nagyon jól drukkolunk egymásnak! :wink:
Illetve bocsi, Nellikének sajnos nem sikerült. :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dituli: fogadjunk, te éreztél vmit!! annyira kerested Denikát!!
te kis boszi!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Hát nincsenek jó híreim:
Szóval: ma voltam méhtükrözésen, és kiderült, hogy van egy polip a méhembe. Ezt ki kell műteni még mielőtt belekezdenénk a lombikba.
Emiatt viszont minimum 3 ciklust csúszik az egész, mert a műtétet csak ciklus elején tudják megcsinálni, de az most van, így ebbe a ciklusba már nem fér bele a műtét, csak a következőbe. Utána pedig 6 hetet biztos gyógyulnia kell a méhemnek, de ha ki is kell kaparni, akkor akár fél évet is csúszhat a lombik.

Megyek visszaolvasni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Denika!

hatalmas gratula!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: nagyon nagyon sajnálom!! kívánom, h mielőbb meggyógyulj és mielőbb kezdhessétek a lombikot!!++++++++++++++!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


DENIKA

ŐSZINTÉN GRATULÁLOK!!! :D :D :D
Gondolom szívesen foglalod most már el a Monic utáni megtisztelő helyet a táblában!

CSIBI

Igazad van tudtam, és még az ikrekre is rápipáltam akkor ezek szerint, hisz ez a hcg szint tényleg arra utal, hogy mindkettő megtapadt. KIRÁLY!!!
Nekem ezzel a boszisággal csak egy bajom van, hogy magamra nézve nem megy! :cry: :cry: :cry:

Tudtam, hogy Vicusnak is sikerülni fog, (mindennek ellenére) nála azért voltam biztos, mert megfoganni megfogant, csak nem találta a helyét a babója.
Szóval neki is (egyelőre még halk) de annál nagyobb GRATULA!

Katának és Buminak is sikerülni fog a lombik.

A zebrapár én szeretnék lenni! De még van min. 10 nap a tesztig! :?

dita75
 
 


Dituli boszika: te leszel a következő zebra és a párod Mara lesz! már ,,csak,, 12 nap, vagyis 10! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


BUMI
Hát ez nem valami jó hír tényleg, de őszintén remélem, hogy nem kell fél évet várnotok! Megwodoozom a méhed, meg a 8 karút, hogy minél hamarabb távozzon tőled örökre! Ez mitől lehet egyébként? Ez okozhatta akkor, hogy nem sikerültek az inszemek ugye?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ezt mind neked küldöm! Fel a fejjel!

CSIBI
Én legszívesebben az összes még nem babás lánnyal szeretnék párban lenni! :D
Azt lehet??? :wink: :lol:

dita75
 
 


Denika: Gratula! :) Úgy örülök!

Bumi: Remélem gyorsan gyógyulsz majd, ha megszabadítanak a polipodtól!

Mi már pakolászunk, mert a holnapi inszemi után indulunk is Anyósomhoz. Mindenkinek jó hétvégét! Vasárnap jövök!

Pussz!

hofeherke
 
 


Dituli: úgy legyen!!

most 5kor lépek!!
mindenkinek jó pihit holnapra, ill jó bulizást , aki megy vmilyen banzájra , na és persze szép időt!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


dita75 írta:BUMI
Hát ez nem valami jó hír tényleg, de őszintén remélem, hogy nem kell fél évet várnotok! Megwodoozom a méhed, meg a 8 karút, hogy minél hamarabb távozzon tőled örökre! Ez mitől lehet egyébként? Ez okozhatta akkor, hogy nem sikerültek az inszemek ugye?



Az az igazság, hogy nem kérdeztem rá, de nem hiszem, hogy ez volt a gond, mert elég kicsi, és a petevezetéknél van. Ez van a papíromon: Az uterusűr egységes, prolif endom, mko ép tubaszájadék, ép cervix. A bal tubaszájadéktól a cervix irányában az uterusűr oldalsó felszínén borsszemnyi polipoid képlet látható.


Viszont előtte nagyon alaposan meguh-ztak, még 3D-vel is, és ott azt mondta a doki, hogy valami szűkület vagy hasonló a méhemben, ami nehezítheti a spontán teherbeesést. De ez annyira kis dolog, hogy a papíromba be se írta, hanem az van, hiogy minden tökéletes. Uh-n nem látszott a polip.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Akkor ez csak egy + rossz! Basszus! Nem irigyellek! Párod mit szólt?!
Kecó hogy áll?

CZINKI
Te nem banzájozz, pihi van! Anyukádék kényeztessenek minden jóval, te meg élvezd! Enyim anyum jön a hétvégén, sajnos addigra még nem tok neki semmi eredményt produkálni, bár ha tesztelnék tutira kétcsíkos lenne! :D :D :D

MARA
Érezd jól magad, és ha van rá mód lehetőleg ne csinálj semmit!
Drukk a holnapi inszemhez! +++++++++++++++++++++++++++++

Megcsináltam a palit, meg a gyümilevit! Ki kér? :D

MONIC
Hol vagy már??????????????????????????????????????????
PINDURKA KÉPEKET SZERETNÉK NÉZEGETNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Sziasztok!

Kb. fél órája értünk haza, igyekszem visszaolvasni :roll:

i.kata
 
 


SZIJAAAAAAAAAAAAAAAA KATAAAAAAAAAAAAAAA!

MONIC
Figyeled Katát? Máskor tessék szépen bejelentkezni, és csak utána olvasni bennünket, már megőrültem a kiváncsiságtól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok,

Dita,

itt is vagyok, köszi az aggódást, minden rendben :wink:

Denika,

teljes szívemből gratulálok neked! És ikrek, csodálatos hír! Vigyázz nagyon magatokra.
Amikor a doki megmondta nekem a vv eredményét én is zokogtam :oops: És én sem csináltam előtte tesztet!

Kata,

üdvözlet magyar honban! Hogy csinálod, hogy a jó hírre pont hazaértél? Remélem nagyon jól áéreztétek magatokat!

Bumi,

sajnálom a polipot, és hogy emiatt csúszik a lombik.
:cry: :cry: :cry:

Megvolt az uh, Pindurkával minden rendben, 5,4 cm, koponya 19 mm. Tarkóredő 1 mm. Legközelebb 4 hét múlva kell menni.
Kértem képet de nem kaptam mert kiderült, hogy ez a gép nem is tud nyomtatni. :cry:
Viszont a baba nagyon aranyos, böködte a doki a hasamat mire úgy fordult, hogy meg tudja mérni. Aztán Pindurka piszkálta a fülét meg hadonászott mintha fel lenne háborodva a hasam nyomkodása miatt, végül gondolt egyet, bekapta az ujját szopizni és megnyugodott :lol: :lol:
A doki nagyon ari volt, próbálta kifigyelni a nemét de nem mutatta meg neki a bébi. :lol:

Most újra búcsúzom mert megyünk anyuékhoz sütögetni, apu holnap reggel megy vissza :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC

Gondolom örültél, hogy Isten két füllel is megáldott, mert ha nem lenne körbeszaladt volna a szád, igaz? Párod veled volt gondolom ezuttal!

4 hét?????? Elég sok, de addigra már bizti megmutatja magát a kis drága OTT is! :wink: :D

Basszus pedig szerettem volna Pindurka-képeket nézegetni! :cry: Ja nem kérdeztem a telóba, de most kérdezem, hogy melyik intézménybe is voltál most uhun? Nem értem egyébként, hogy miért nem természetes dolog az, hogy az uhu után a kismama kapjon egy képet, mindenhol könyörögni kell érte??? :shock:

Szegény apud, sokáig marad? A sok munkának meglesz majd a gyümölcse, sok-sok ajándékot tud venni a kisunokának!!!! :D :D :D

dita75
 
 


Igaz, hogy csak 10 oldalt gyártottatok, de baromi lassan haladok vele :roll: De most hogy jöttem írni pár sort, látom Monic éppen gratulál:-)

Denika,
szívből gratulálok!!!!!
Jajj, már nagyon várom mit mond a doki 27-én a lombikos megbeszélésünkön :lol:

Összességében jó volt a nyaralás, a kaja nagyon sz@r volt, a szoba gyönyörű volt, de összességében azt mondtuk, pár évig biztos nem megyünk Spanyolba.
Ma hazafelé közölték velünk Malagában, hogy rossz a jegyünk, és már a barcelonai járatra sem engedhetnének fel minket... Végül felszállhattunk, kiderült, hogy a spanyol csaj elcseszett valamit, amikor becsekkolt minket a járatokra (Malaga-Barcelona-München-Bp), a csomagjaink már bementek... Paráztunk, vagyis csak én ezerrel, hogy hazajutunk-e még ma, mi lesz a csomagokkal, de a barátnőm segített és mindent elinbtézett, úgyhogy rendben hazaértünk.

Majd még mesélek, el kell mennünk boltba, mert nincs itthon semmi, és persze el szeretném olvasni legalább nagyjából az elmúlt 10 nap eseményeit.

i.kata
 
 


denika: Ezer gratula!

bumi1979: Fél év!!! ÉN nem tudom, hogy hogy bírnám. Sajnálom a műtétet. :( Nem félsz tőle nagyon?

mara: Mennek a drukkok holnapra ezerrrrrel!!!!

kata: Örülök azért, hogy jól éreztétek magatokat. Majd kérünk képeket.



vicky79
 
 


Dita,

abban a kórházban voltam ahol szülni fogok. Most cserélték le az uhut, a régi már nagyon rosszul működött. Az új nagyon szuper, élesen mutatta Pindurkát, hátránya egyedül, hogy nem ad képet.
4 hét múlva már hasi uh-m lesz és akkor biztos kapok képet a kisfiunkról vagy a kislányunkról :lol: :lol: :lol:
Tegnap egész úton az utónévkönyveket bújtam, fiúnevet sikerült találnunk: Dániel.
Viszont a lánynévvel nagyon nagy bajok vannak mert nem sikerül megegyeznünk. :roll:

Kata,

örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Tegnap a rádió mondta, hogy Malagában 2 bombát robbantottak, akkor megijedtem nagyon, de este pont bejelentkeztél és így megnyugodtam. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Denika,
gratulálok a babákhoz, ennyi hcg-vel tényleg nem kizárt, hogy ikrek.

Kata,
üdv itthon.

Csak gyorsan bekukkoltam én is, mert elég fáradt vagyok, egész nap császkáltunk. Ma megejtettük a vásárlós napot. Meg reggel elvittük Lilit orvoshoz, kapott gyógyszert még egy dobozzal, meg megnézték a száját is, de szerencsére az nem vészes, bár nekem elég csúnyának tűnik. Nagyon rendes volt a doki, azt mondta, hogy csütörtökön ugorjunk be egy adag pisivel, van mikroszkópja, és soron kívül megnézi.

Jaj, ma olyan jól éreztem magam, nem tudom, miért van ez, lehet, mert végre minden ruha rámjött, amit kinéztem, vagy mert szabi van, vagy nem tudom, még egy adag Baleys-es fagyikelyhet is benyomtam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jajj,
még mindig van 3,5 oldal :roll:

Monic,
mi nem pont Malagában voltunk, onnan pár km-re, de nem hallottunk a bombákról. Még anyumék sem mondták. :roll:

Kezdek összezavarodni, kivel mi történt, pedig jegyzetelek is, nehogy elfelejtsek valami fontosat. :oops:

i.kata
 
 


LINÁCSKA
Igy kell ezt csinyáni csájé!!!!!!! Élvezni a szabit a nyaralást! :D :lol:
Baleyses fagyikehely, nyami!!! :P

MONIC
Aha már értem! DE AKKOR IS PINDURKA KÉPEKET AKARTAM NÉZNI!!!!!!!!! :D

A Dániel nekem úgy tetszik csak hogy Dani. De nyilván mindenki így fogja majd hívni. A páromat is mindenki Zolizza, viszont az anyukája mindig azt mondja hogy Zoltán, ez annyira furi nekem! :roll:

Nekem több lánynevem van mint fiú!!! De hát ez mondanom sem kell....... :oops: :roll:

Tetszik a Szabina, Lara, Lola, Emily, Cintia, Bianka (Vivien, de azt a nővérem lenyúlta) Maja, Lili, Hanna.......

Fiú: Brandon, Szabolcs, Milán.

Viszont akár fiú lesz akár lány már most van egy levédett neve: BÉBI BOGYÓ!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti milyen lányneveken vitatkoztok?

KATA
Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek! Várjuk a képeket! 8)

Kitartás az olvasáshoz, én ha már átcsúszunk a másik oldalra totál elfelejtem mi volt az előzőn, na ekkor jön a jegyzetfüzet! Kinek nincsen esze, legyen notesze! :oops: :roll:

dita75
 
 


Na a végére értem, de nem mondom, hogy alapos voltam :oops: Már így is folyik a szemem, pedig nem egyhuzamban nyomtam :lol:

Denika,
millió gratula! Annyira örülök, hogy neked is elsőre sikerült a lombik!!!! :lol:

Bumi,
basszus, szemét polip! Remélem a rövidebb változat lesz és nem kell várni fél évet.

Zsuzska, Dita,
ti taliztatok is? Dita nem vagy semmi, hogy így meglepted Zsuzskát meló közben :lol:

Boni, Viki,
a kiscsávóitok egyszerűen gyönyörűek!!! Mutogattam is a képeket a páromnak :lol:

Monic,
nem értem...Most mi van az Olasz nyaralással? Nem mentek, mert exfeleség nem engedi a leányzót? :evil:

Akszinya, Vicky
magyon sajnálom, hogy kényszerpihi van!

Mara,
sajnálom a kocsitokat!
Peca-.cica nagyon cuki :lol:
Holnap nagyon drukkolok, hogy ez legyen az utolsó inszemed! :wink:

Szilvi2,
drukk a pozitív teszthez!++++

Pamilla,
üdv itt! Nem te jártál véletlenül a Forgácsba?

Timejka,
egy ismerősöm a Lollok dokihoz jár(t), és nem hallottam róla rosszat. Ja és mellesleg évekig tesóm is hozzá járt, régen én is voltam nála.

Babszika, Skiny, P_lilla,
üdv itt! Skiny én a kutyudhoz hasonlóan dec. 6-án születtem, csak pár évvel korábban :lol:

Kismamik,
nem semmi gyereknövesztésbe kezdtetek :lol: Mindenkinek gratulálok! Jajj és nagyon várom, hogy alakul a "nemek harca" :lol:

i.kata
 
 


Dita,
majd teszek fel az iwiw-re képeket, de egyelőre még meg sem néztük.

Holnap szerintem nem sokat leszek, mert megyünk anyumékhoz, de majd igyekszem azélrt bekukkantani.

Jó éjt!

i.kata
 
 


Kép

Én ma gőzerőkkel kerítést festek, léceket csiszolok, közben főzök is!
Még nem tom ennyi mindent hogy fogok egyszerre csinálni, de majd elválik.
:roll:

Kár, hogy holnap megint menni kell a dógozóba! :cry:

Kellemes napot mindenkinek!
Ki megy a tüzijátékra?

dita75
 
 


Mi a repülőversenyre biztos megyünk, de nem biztos, hogy a tüzijátékig maradunk.



vicky79
 
 


Jó reggelt!

Ha hazaérünk, mi max a ház tetejéről fogjuk megnézni, de onnan szerintem csak a Gellért-hegyről fellőttek látszanak.

i.kata
 
 


Jó reggelt!

MI nem megyünk..ablakból nézzük :lol: a tetejét pont látjuk háhá

Szép napot!
Vendég
 


Tettem fel pár képet iwiw-re, majd lehet, hogy még teszek fel.

i.kata
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Apukám elutazott :cry:

Kata,

mindjárt nézem a fotókat.
Félálomban hallgattam a rádiót, és úgy hallottam a robbantást. Lehet, hogy csak álmodtam? :oops: :oops:
A kutyusokra ki vigyázott a 10 nap alatt?
A kiskutya elintézte a délelőttömet, mert az üvegfalon levő függönyt két méter hosszan elszakította keresztben, eddig azt varrtam. Majd veszünk újat, de addig is meg kellett varrnom mert a védőnp biztos nem örülne ha szakadt függönyt találna.

Dita,

jó kerítés festést, nekünk is kellene mert még mindig nem vagyunk kész.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Azt hittem idáig aludtál, mert fél 12kor jó reggelttel köszöntél! :lol:

Cúna, cúna kiskutyu! :roll:

KATA
Minnyá' nézem az iwiw-t!

Ebédeltünk töltött kápit és ledőltem, mert tele a pocak, és már ég a hátikóm!
Biztos megpirult rendesen, mert odasüt a nap ahol festegetek! :x

Viszont elfogyott a festék, csak egy kerítéselemet tudtam komplett lefesteni, a másiknak meg csak az egyik oldalát! :shock:
Pedig van még kettő ezeken kívül. :evil:

Na nem baj, most kicsit pihizek és aztán csiszolom a léceket, azzal még tutira elleszek este 8-ig. Egy léc lecsiszolása vagy fél óra! :shock: :?
Sose lesz kész a házikó! :?

Sajnos nálunk nem lesz tüzijáték az idén! A polgármester lakást vett magának, nem tellllllik most ilyesmire !!!!

dita75
 
 


Denikám!
Gratulálok!!!!

Kép

Bumikám!
Fene abba a polipba! De ha kiműtik, akkor még akár spontán MiniBumi is lehet ;)
Az egyik kedves meddőségis topikos barátosném hasonló műtét után esett teherbe... , előtte évekig próbálkoztak, sok inszem és lombik volt sikertelen.

Katka Manó!
Üdv itthon!!!
20150601134430
 
 


Monic,
sajnálom, hogy apud megint elutazott! :cry:
Ma kérdeztem anyut és ő nem hallotta a robbantás hírét, de a férje olvasott róla a neten csak nem mert szólni anyunak.
Viszont ma meg a Spanair-nek lezuhant egy gépe. Mi is ezzel a légitársasággal utaztunk tegnap. Annyira durva, a CNN-en azt mondták, hogy 26 túlélőt szállítottak kórházba és valószínüleg nincsenek többen, és vagy 170-en utaztak.
Amikor 2003-ben lezuhant Athénnál az a gép, ami Ciprusról indult, akkor is egy nappal előtte jöttünk haza Ciprusról.

Kutyákra anyumék vigyáztak, mert anyósomék kint vannak Németben. Anyu még meg is fürdette a blökiket, mire hazaértünk :lol:

i.kata
 
 


Kata,

ne is mondd, amikor hallottam ma a hírekben a repülő szerencsétlenséget akkor is rögtön az jutott eszembe, hogy még szrencse, hogy tegnap jöttetek haza.
Ha mi utazunk nálunk is anyu a kutyafelvigyázó, nagyon lelkiismeretes, olyankor szabit vesz ki, hogy egész nap a kutyákkal legyen, hogy ne szomorkodjanak utánunk. :lol:
Holnap indultunk volna Olaszországba nyaralni, de a férjem lányáék épp költöznek és az anyja nem engedte el. Viszont lebeszéltem vele, hogy szeptember vége felé kiveszi a lányt az iskolából és akkor pótoljuk be a nyaralást.
Nem bánom annyira, hogy nem mentünk most, mert az utró pont augusztus 31-én jár le és akkor sokkal egyszerűbb lesz az utazás.

Biztos olvastad, hogy a laptopom elromlott, remélem holnap végre elviszi a futár a szervizbe, addig csak nagyon ritkán leszek. :cry:

Reggel megyek vv-re, vizeletet kell vinnem a vv-re is és külön a bakteriológiára is, utána a nőgyógihoz megyek kenet vételre aztán a belgyógászatra időpontot kérni a terhes vizsgálatokra és EKG-ra. Úgyhogy délelőtt biztos nem leszek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
olvastam a laptopról is, de nem tudtam mindenre reagálni :oops:
Én anyum vitte magával dolgozni a kutyákat. Állítólag sokat kínlódott velük, mert nem hallgattak rá, és a végén már úgy vitte őket ki a kocsihoz, hogy betette őket a vásárolós kosarába, és úgy vitte őket :roll: :lol:
Jó sok vizsgálatod lesz holnap, nem semmi :roll: Ezek csak általános vizsgálatok, ugye?

i.kata
 
 


Kata,

ezek a 12 hetes vizsgálatok. Még több vizsgálat lenne, de mivel a lombik miatt rengeteget megcsináltak, így sikerült lealkudnom belőlük.
Pont egy hét múlva mentek a lombik megbeszélésre ugye? Neked is elsőre fog sikerülni, mint nekünk. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szépséges szép regeglt!

bocsi hogy eltüntem.... :oops: :lol:

Dituli extrahiperdrukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOnic gratula az eredményhez

KAta örülök, hoyg szerencsésen hazaértetek


Denika óriási halk gratula és babaragacs megy ezerrel!

Bumi sajnálom a polipot
:cry: de utána hamargyorsan bebabásodol.... :lol:

Czinke vigyázz mgaatokra

ölelés mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt, szép Kép !

Bumi,
Nagyon sajnálom a polipot, de remélhetőleg a műtét után spontán jön majd a baba!

Kata,
Örülök, hogy épségben hazaértetek! :D De jó ti eljutottatok Granadába...ezért fogok egyszer visszamenni oda! Miért volt rossz a kaja? Mi mindig olyan jókat kajáltunk kint.

Dita,
Nagyon szorgalmas voltál tegnap!
Megkívántam a keddi palacsintádat, és tegnap én is csináltam egy keveset, ma reggel is azt reggeliztem. Nagyon fincsi volt!

Monic,
Gratula a babóhoz! Látom ő is egy kis ficánka! :wink: Akkor ezek szerint én is számíthatok pár vizsgálatra jövő héten, amikor végre találkozom a dokival...

Képzeljétek éjszaka nem kellett kimennem pisilni! Viszont úgy néz ki, hogy most tényleg elkezdett növekedni a pocakom, már egyértelműen látszik egy kis dudor! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: