Új privát üzeneted érkezett!

Szépséges jó reggelt!


iwiwen vannak fennt új képek.. azokat ide nem teszem fel:o)

puszedli majd ha jöttök megzabálhatod
:lol: hjrá MET és utána Szezsó utáni babásodás!!!!!!!!

gabyt hiába vártuk tegnap nem jött :roll: biztos megvárja a dögönyözős időszakot :wink:
Vendég
 


Zöldi!
Őrzöm, sőt utaztatom, mert mindig elfelejtem kirakni :lol:
sonjus
 
 


Sziasztok!


Tesztem csont nega. :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Hello!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket! Kicsit (4 napra) elmentünk nyaralni a büdős-tóra, szuper volt! Nem is tudtam, hogy ilyen jó dolog terhesen uszkálni, a hideg vízben sikeresen túléltem a pénteki kánikulát!

Athizzal ellentétben én szeretek ide írogatni, mivel imádom az itteni csajokat!

Gaby remélem októberig spontán összejön tudod kétszer nem lehet ugyanabba a pocsojába lépni!

Puszedli majd a holnapi lesz ++++++++++++++++++++++++!

Kata mi volt az Uh-n?

Boniko én is ilyen "könnyű" szülést akarok ezért szigorúan megkérlek arra, hogy az összes homobogyót írd meg nekem mikor mit kell szedni!!!!!!!! (én már annak is örülnék ha csak a 6 óra lenne, remélem 3.alapból hamarabb kibújik mint tesói)

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza, köszi, hogy kiforgattad a szavaimat! :roll: :evil: Úgy látszik, tényleg csak a negatívumokat látják itt bennem, pedig csak azt írtam, hogy azért jövök ritkán ide írni, mert nem akarom, hogy az eddig még babátlanok szíve fájjon, amikor látják és tudják, hogy nekem van 2 imádnivaló kisfiam. Ennyi.

Puszedli, sajnálom, de még ne add föl, lehet + a teszt pár nap múlva is! :wink:
athiz
 
 


Athiz TÉGED is imádlak! Rosszul fogalmaztam bocsi! Írd kismamaságom számlájára! Ettől függetlenül én minden régi társnak örülök és szeretem olvasni kivel mi van! Régen kezdtük már ezt a topikot szivesen befogadtak és ma is befogadunk mindenkit sokan lettek már mellettünk is babások nem gondolnám, hogy azért mert neked 2 nekem 3 valakinek 1 vagy sajna jelenleg 1 se már ne szeretnének olvasni a régiekről, újakról. Tehát egy szó mint száz szerintem tessék ide írogatni!!!!!!!! Valaki ellenvélemény?????

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


[quote="boniko"]g írta:bonikoabyt hiába vártuk tegnap nem jött :roll: biztos megvárja a dögönyözős időszakot :wink:


Boninak már írtam kedden, hogy kis gond merült fel a házzal kapcsolatban, ezért nem tudtam hétfőn menni, teljesen ki is ment a fejemből :oops: bocsika hogy nem szóltam hétfőn :oops:
összehozzuk hamarosan, és nem baj ha még nem lehet dögönyözni, majd megyek akkor is amikor már lehet :P :wink:

Puszedli :( idén lesz az még +

Klarissza
ugyanabba a pocsolyába nem léphetek eleve, mivel mostani férjecském és ex ég és föld :D bízunk benne idén összejön a baba

Coca
szóval máris balcsifüggő lettél? :lol:

Sonjus
hát talán kicsit tényleg erősebb az alsó teszt :roll: hajrá, mindent bele :P :wink:

Katica
tényleg jó hosszú ciklusod lett :shock:

Mindenkinek pusza
gaby25
 
 


Jó reggelt!

KLara jó, hogy jól érezted magatokat! :lol: majd küldök privit...

Athiz pusssz

GAby okéj

Puszi :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

KLara jó, hogy jól érezted magatokat! :lol: majd küldök privit...

Athiz pusssz

GAby okéj

Puszi :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni! Most már segítség nélkül vagy? Hogy telik egy napotok?

Puszedli??? Mai???

Sonjus? Még az ügyön dolgoztok? :wink:

Bocsika csajok, de nálam teljes agyhalál, nem alvás, pisilés rekord, belső szervek teljes leamortizálása! :? :D

ÍRJATOK!!!!!!!

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok!

lányok: köszönöm :wink:

boni: nagyon édes zsigi baba :wink:

puszedli: teszt? drukk+++++

coca: jó henyélést! puszi hannának.

bettike: látom, terhes vagy :lol:

rólam: velem semmi érdekes. uram dolgozik ma is, remélem, a tűzijátékra eljutunk a tisza-partra.

kati
katica30
 
 


Hellóka!

Klarisszima mia, seráfütty! :lol: Néha sajnos engem is félreértenek, pedig próbálok úgy fogalmazni, nehogy vkit is megbántsak, de időnként úgy fest, sikerül. :roll:
Neked hogy telik a kismami élet? Hihetetlen, hogy már te is a 3. trimesztert taposod, pedig még nemrég izgultunk, ott van-e a baba, vagy sem.

Sonjus, remélem nem rokkant meg a párod, és meglesz az eredménye a nonstop szexnek! :wink: :lol:

Katica, remélem, sikerül kijutnotok a tűzijátékra, biztosan ott is nagyon szép!
Tetszik a lepkepillangód! :)

Boni, már 2 hetes a babócád? És nézelődik ezerrel? Emlékszem, hogy Endi már ilyenkor emelgette a buksiját, rém kíváncsi fazon. :lol:

Bettike, már neked sincs sok a szülésig, készíted magadat lelkileg?
Puszi ma lehet, h Balcsin van. Remélem, előtte tesztelt egy zebrásat!

Pusz mkinek
athiz
 
 


Sonjus! Pénteken el tudnánk ugrani érte. Egész nap pestezünk. Majd jótett helyében jót várj! :lol:

Gaby! Inkább férjfüggő! Bár szeretek falusi lenni, akkora itt a nyüzsi ilyenkor, hogy nem is hiányzik a nagy büdös város. Csak azt nehéz megszokni, hogy nincs egyeduralmam a gép felett! :lol:

Kati! Pusz átadva Hannának.

Kép
zölddisznó
 
 


Köszönöm az érdeklődést, de a mai is nega, és elkezdtem barnázni is. :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Puszedli hogy az a a.....óriási ölelést küldök Neked


Bettike biza te állapotos vagyol :wink: :lol:

Zöldi hungraocelért enm ugratok be? :roll:

Már szombat óta hármasban vagyunk..pici fiam egy tünemény, nioncs vele sok probléma..

éjjel alszik kétszre keleek fel etetni, nappal 9-12ig nézeget utána evés alvás 3kor evés aztán lemegyünk sétálni olyan 5 óra körül...ót sztunyál, aztáőn 7kor fürcsi....

jó kis körforgás van :lol:

amin nagyon elcsodálkozom, hogy hatalmas erő van benne... jó erösen szorít rá a kezecskével az ujjunkra.. és ha hasra van fektetve felemeli a fejét, és tartja és nézeget.... el vagyok tőle ájulva...
Vendég
 


Jó reggelt!

Puszedli hogy az a a.....óriási ölelést küldök Neked


Bettike biza te állapotos vagyol :wink: :lol:

Zöldi hungraocelért enm ugratok be? :roll:

Már szombat óta hármasban vagyunk..pici fiam egy tünemény, nioncs vele sok probléma..

éjjel alszik kétszre keleek fel etetni, nappal 9-12ig nézeget utána evés alvás 3kor evés aztán lemegyünk sétálni olyan 5 óra körül...ót sztunyál, aztáőn 7kor fürcsi....

jó kis körforgás van :lol:

amin nagyon elcsodálkozom, hogy hatalmas erő van benne... jó erösen szorít rá a kezecskével az ujjunkra.. és ha hasra van fektetve felemeli a fejét, és tartja és nézeget.... el vagyok tőle ájulva...
Vendég
 


Boni, erős Zsigi baba és még mindig gyönyörűűű!!

Puszi sajnálom!!

Athiz, mindenkorra felejtsük el, hogy kinek mi a rossz. Akinek nincs babája, annak időnként az is rossz, ha babást olvas, az is ha terhest.Ha én gyenge vagyok nem jövök pár napig, utána helyrerázodok és minden szép utánna!! :D Szóval többet ilyenről nem szeretnék olvasni!!!

Kép
kata05
 
 


((((Puszedli))))

Coca!
OK

Bettike!
remélem, ma kijutok a postára, és küldöm a zenélőst! :)

Kicsit elfáradtunk, 3 napig bírtuk, illetve majdnem folyamatosan 4 (10-12-13-14 cn.) remélem sikerrel jártunk, ha nem, valami más taktika kell :(
12-13. cn LH pozitív volt, 14-en már nega!
Javaslat? Szerintetek jó volt így?
sonjus
 
 


Kata, rendben, rajtam nem múlik, hidd el! De semmiképpen nem szeretném, hogy bárki miattam rosszul érezze itt magát!

Puszedli, nagyon sajnálom, sajna mást nem tudok írni! Remélem, a most kezdődő ciklusod végén majd + lesz!

Sonjus, ha kislányt szeretnétek, akkor jól csináltátok. Ha mindegy, akkor a +LH teszt utáni napon még nagyon kellene a szeretkezés, ugyanis a poz. utáni 24-48 óra az ovuláció, nem amikor +! Tehát amint negatívvá válik, akkor a legtutibb még 1-2 napig!!!!
athiz
 
 


köszi Kép :lol:
Vendég
 


De cuki, és ügyi is. :D
athiz
 
 


Nagyon édes!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni!
EGyszerűen zabálni való :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Boni!
Szerintem nem is két hetes :) eddig rejtegetted valahol :)

Athiz!
Nekünk mindegy, csak egészséges baba legyen!
Egyébként eddig többször fiút jósoltak nekem, szóval kíváncsi vagyok nagyon ;)
sonjus
 
 


Boni! De! Majd hívlak!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni! De! Majd hívlak!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

athiz: köszi. igen, voltunk kinn a tisza-parton, szép volt.

puszedli: nagyon sajnálom :cry: ölelést küldök neked.

boni: nagyon édes zsigi baba :wink:

sonjus: drukk+++++

zsuzsi: milyen vérvétel lesz holnap? drukk hozzá!

kati
katica30
 
 


Boni, nagyon ügyi Zsigi baba!!!

Sonjus, a pozítív Lh teszt után 24-36 órával reped meg a tüsző!

Kép
kata05
 
 


Boni! Köszönöm az "anyagot".

Sonjus! Párom ma téged fog zaklatni! :lol: Majd csörög, ha a kertek alatt jár.

Úgy szurkolok, plyan babadömping lesz itt ősszel!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Kata!
Köszi a drukkot!!!


Mi nem voltunk tüzijátékon, inkább végig pudingoltuk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reggel voltam 21. napi vérvételen. Szeptember 15-én megyünk konzira és akkor kiderül, hogy mikor lesz az első inszemünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már annyira várom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! Hú, de izgisedik!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca!
Várom a párod! :)
gratula a 25. héthez :) de szép is ez :)

Írtátok, hogy 24-36 óra az LH teszttől a repedés, de hát időt is kell hagyni, hogy célba érjenek a kisfickók nem? és különben is jólesett :lol: :oops:
Az már más tészta, ha korán csináltuk és nem jött össze :D akkor majd legközelebb jobban csináljuk :wink:

Athiz!
Jól emlékszem, hogy a te terhes görbédnél láttam, hogy ti is non stop próbálkoztatok pé környékén?
ha lesz türelmem lehet visszakeresem :)

Zsu! Drukk megy a jó eredményhez és az inszemhez :)
sonjus
 
 


Köszi, csajok, nagyon aranyosak vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Köszike! :lol:

kuzsanna drukk

Sonja a másik hőmérősben nem kell sokáig keresned a görbuszt

ma jön anyósom Vasárnapig itt lesz, így eltünök
Vendég
 


Sonja! Szerintem megcselekedtétek, amit megkövetelt a haza!
Köszi a gratulát!

Boni! Kellemes Mamázást!

Kép
zölddisznó
 
 


Sonjus: Kép

Mondjuk ez alapján nekünk is lánynak kellett volna jönnie :roll: :lol:
athiz
 
 


Sziasztok!

Athiz y-os fiad gyorsabb volt mint +-es lány testvérei :wink:

Boniko! Biztos két hetes a fiad? Annyira édes annyira emlékeztet Zsoltikára Ő a szülőágyon "nézett" így rám! Jó pihit a hétvégére!

Babim merre vagy elvesztél???????????

Puszedli szeretném már nagyon, ha végre történnék valami nálatok is!

Sonjus szerintem is elég lesz ha gyerkőcre koncentráltatok, de ha jól esett lehet ám folytatni! Legalább ti érezzétek jól magatokat! :oops:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Hehe Klarissza, nagyjából így lehetetett, a fiam iszonyú erős és erőszakos, a kis rosszcsont, néha csak dömpernek hívjuk. :lol:
Egyébként már a peteérés napján nem kellett volna szeretkezni, és akkor amennyiben lett volna belőle baba, az valószínűleg lány lett volna. Persze lehet, hogy az is okozta a fiam előrébbjutását, mint társai, mert szexus után gyertyaszerű állásba helyeztem hátsómat, így babás lettem, csak nem kiscsajjal.
athiz
 
 


Boni!
Köszi a drukkot :!: :!: :!:

Athiz!
Micsoda szép görbe :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Athiz!

Köszi a görbédet :) széééép

naja, érdekes dolgok ezek ;) baba legyen és egészséges, nálunk most nem fontos más :)

Klarissza!
29. hét :) gratula neked is

Boni!
Jó eltűnést neked :)

Puszedli!
Jól látom, hogy ma van 1 cn? kicsit még húzta :(

Baba merre arra vagy?

Gaby! Ház ügy?

Bettike!
holnapi 32. héthez gratula :)

Kata!
köszi az LH infót

Kati!
szép lehetett a tisza parti tűzijáték :)

Bárkit kihagytam, nem volt szándékos!
Mindenkinek szép hétvégét kívánok, és ölellek titeket!
sonjus
 
 


Bizony Kuzsanna, oltárian klassz görbéim voltak anno, főleg ez. Bezzeg a mostaniak, nem lehet a ciklusaimra ismerni, kész katasztrófa. Totál káosz.
Neked viszont elég egyformák a görbéid minden ciklusban, nem? Szedsz vmi progeszteronszármazékot? Én a helyedben innék egy jó kis palástfűteát cickafarkkal, legalábbis nekem szép lett tőle a görbém a második felében, és nem annyira girbegurba.
athiz
 
 


Ja, igen, én is gratulálok a kismamik és csemetéik együtt töltött heteihez (Zöldi, Bettike, Klarissza)!

Puszmók
athiz
 
 


Athiz!
Iszom mindkettőt..... de mellettük is ilyenek :shock: :shock: :shock:
Sajnos nem kapok progipótlást..... remélem, ez a Closti melletti sok pecsételés ráveszi a dokimat, hogy adjon valamit :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát pedig lehet, hogy hasznos lenne egy kis Utro, szerintem persze. Próbáld rávenni a dokkert, kérd szépen hosszú pilláidat rebegtetve. :lol:
athiz
 
 


Hát az lesz.... a teák mellett beállt már úgy, hogy max. 2 napig pecsételtem. De a Clostivan 4 nap volt.... az már durva :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is vok ám, csak Piri néni éjjel átvette az uralmat, sírtam a fájdalomtól. :cry: Így ma napközben szundítottam egyet, mert alig éltem a fáradtságtól. Erre újra elkezdett fájni, de egy flector legyőzte a mocskot! :twisted: A közérzetem nem a legjobb emiatt, de igyekszem pozitívan gondolkodni, mert előbb-utóbb már nekem is eljön az időm/babám!

Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


((((((((((Puszedli))))))))))

Fránya piri és fájdalom :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Puszi!
Úgy sajnálom! :( :( :(
Nem hogy inkább hozzám jött volna! :x Én tárt karokkal várom... :evil:

Nagy puszi neked!Meg a többieknek is!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztoooook!!! :P
Életjel!!! :wink:

Kata,
jöhet a privi! :P

Katica,
hogy álltok?

Ancsa,
akkor együtt várjuk pirinénit... :? (Hogy vagy?)

Puszika,
tényleg, vegyél be valami "gyorsítót" :wink: :lol:

Mindenkinek ölelgetés, akit most név szerint nem soroltam :D

(még hétfőig nyaralunk! :lol: naggyonjóóó!!! :P
Nálunk: héttőn megvolt a Mens-beli konzi, Merckformnin kőkeményen indul (diétástul) aug. 31-én...(IR), + holnaptól pajzsmirigy-gyógyi is :oops: 1 jó hír: nincs Leidenem!!! :D
Kedden diétás tanácsadó a Mensben, aug. 30 koponya ct a prolackin miatt..Ja, és hétfőn telcsi a kaáliba: 3. lombik decemberre halasztódik... :roll: )

tillidian
 
 


Hú, Tilli, hát unatkozni azt nem fogsz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
További jó nyaralást!!!

Mindenkinek nagyonszép hétvégét lkívánok!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?