Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azt ígértem, hogy fogok irogatni, de az olvasás után nem nagyon van időm, bár ahogy itt olvasom a kisgyerekesek beszámolóit,... hát ügyesen zsonglőrködtök az idővel!

Mandula!

Biztosan felvesznek és biztos, hogy nagyon fog tetszeni, igaz a tanulás igényel egy kis szervező munkát, de megéri! Egy egész másfajta világba fogsz belecsöppeni, biztos nagy élmény lesz.( nekem legalábbis az volt) Én is így pótlevételivel kezdtem a pécsi egyetemet.


Jöttek hozzám, majd később fojtatom!
Éva
fanny01
 
 


Sziasztok!


Köszönjük a dícséreteket, nekem is nagyon tetszik a közös kép, sajnos kevés ilyen van mert ahhoz kell valaki aki fotóz, akinek jó érzéke van elkapni a klassz pillanatokat. Pedig mikor így hárman összebújunk, sokszor eszembe jut milyen jó lenne ha itthon lenne apa és megörökítené. Négyünkről pedig még sajnos egyetlen kép sem készült, nagy bánatomra. Talán majd önkioldóval. De ahhoz Annának nyugton kéne maradni 1 percre, ez kilátástalan mostanság.
Tegnap este leültem Babanetezni, vártam mikor lesz már éhes Levi, hogy utána feküdjek le, hát akkor épp a 10 órai evést hagyta ki, aludt fél 8-tól hajnal 2-ig. Ha ezt tudom, fél 10kor már aludhattam volna. De ha korán lefekszem, tutira mindjárt enni kér, ha meg későn, akkor az esti evést hagyja ki... :roll:

Melinda
Jó hogy sikerült megúszni a műtétet. Mennyi idős korában tanul meg egy kisfiú állva pisilni? Gondolom először bilizéssel kezdte Benji is. Bár ez a kérdés nálunk még ráér vagy 2 évet :D

Melcsi
Az a magabiztos hasalás Levinél azért még igen rövid ideig tart ám...
Makacskodás Annában is van, ha ez rájön, ő sem nyitja ki a száját. Főleg ha nagymama villogni akar a szomszédok előtt, hogy énekeld el ezt, meg azt... juszt sem, olyankor egy szót se... Videóra is képtelen vagyok felvenni pedig úgy szeretném megörökíteni, de vezényszóra nem hajlandó, csak spontán, mire előkapom a kamerát már vége is, vagy elbohóckodja amint bekapcsolom a felvételt, és szalad megnézni a visszajátszást. Hiába magyarázom hogy csak akkor lehet visszajátszani ha először énekel és felvesszük... :D
3 emelet: szerencsére tényleg nem gond már. Anna ügyesen lépcsőzik váltott lábbal, de azért a dolog időigényes, mert minden nap alaposan meg kell vizsgálni a korlátról lepattogzott festéket, a kiégett lépcsőházi lámpát, a kétes eredetű foltokat a lépcsőn, és még sok egyebet ami 3 emeleten át található, közben Levi az egyik kezemben, másikkal terelgetem Annát, aki néha megszökik és szalad bekopogni a szomszédokhoz, vagy hol a jobb, hol a bal kezét nyújtja hogy fogjam meg, Levi szegény ennek megfelelően vándorol ide-oda. De legalább haladunk közben fölfelé... :wink:
Luku épp a szétrámolós korszak kellős közepén van, jövő ilyenkor már tényleg egyszerűbb lesz. Hacsak nem jön közben egy kistesó, mert akkor ez sem igaz... :lol:

Icus

Kép

Kép
szücsi_66
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melcsi1967 2008.08.19 15:38-kor.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

 
 

Icus!
Nahát, mintha csak a mi forgatókönyvünk lenne, pl a lépcső is, a különbség csak 1 emelet :lol: :roll: Nálunk mostmár kezd bonyolódni a helyzet, Luku is akar lépcsőzni (egyelőre felfelé engedem), de mivel Emese lépked, ugy érzi, Neki is azt kell csinálni, hát elég meggyőzni hogy négykézláb másszon. Ilyenkor persze még véletlenül sem akar Emese négykézláb feljönni. Igaz, csak a felső emeleten csináljuk ezt, a boltba vezető lépcsőn azért nem mászunk...
Na ezért várom én is már a telet, mert akkor csak 1x megyünk ki, és mindenre sokkal több idő jut. Vagy a költözést...
Kérdeztem Emesét, miért nem énekelt, de nem válaszolt semmit, ugy látszik maga sem tudja... Néha mikor épp dacol és megkérdezem ezt miért csináltad, őszintén azt feleli, nem tudom :D gondolom tényleg nem tudja szegénykém hogy miért veri a fejét a falba :?
Anna éjszaka sem hord már pelust?
Nálunk még van :? sőt ha utazunk is muszáj, mert ha elalszik a kocsiban, bepisil. Egyébként egyedül kezeli a dolgokat, még a fenéktörlést is :shock: :shock: :shock: na akkor aztán generáltakaritás a fürdőben, lehetőleg közben Luku is belemászik a WC-be :shock: Na ilyesmik miatt a jól megtervezett napjaim szépen elusznak. És akkor még nem beszéltem arról, ha valami adminisztráció adódik Dezsőnek, mondjuk ez rendszeres. És persze azonnal kell...
Melinda!
Igaz, az 0-ást el is felejtettem. Mikor arra kell menni Máténak cimre, ki is van akadva.
Persze hogy el kell engednünk a gyerekeket, de ez lesz az első külföldi utja, és Ő fog vezetni (szerintem végig), és emiatt ideges vagyok kicsit. Habár nagyon szépen vezetett mikor együtt voltunk, de barátokkal azért más... Még szerencse, hogy a barátnője is megy, a lány más karakter azért... A telefonról meg ne is beszéljünk, mert valami miatt a mi összes telefonunk használhatatlan külföldön. Már a hálózatválasztásnál elvesztik a fonalat :evil: Majd hivom Adrit, az övé használható.
mandulácska!
Akkor én nagyon irigyellek Téged, nálunk folyamatos a káosz :oops:
Képzeld, a méregtelenitő láb nélkül nem müködik, minden cselt bevetettünk, a derékmelegitőt, a csuklópántot, de amig nincs benne láb, addig hibaüzenetet ir folyton és nem csinál semmit. Szerintem humbug a zegész. Emiatt én felpipultam és abba is hagytam, de Dezső szorgalmasan áztat, és most már 2 kezelés óta javul a viz szine, még utóbb méregtelen lesz :lol: pedig mérgezem rendesen.

Lányok, szerintetek van olyan hogy gyomorgörcs? vagy gyomorsüllyedés? Rámjött szombat este egy olyan iszonyta fájdalom (rám! :shock: ) egész éjjel csillagokat láttam, aztán vasárnap szép fokozatosan megszünt, lett kis hőemelkedésem, meg fejfájásom, aztán az is megszünt, de azóta olyan a gyomrom mintha izomlázam lenne, köhögésre, nevetésre épp olyan érzés. Nem is merek enni azóta, és az a furcsa hogy nem is vagyok éhes. Mi lehet a bajom?

Képzeljétek, ma este 3-asban megyünk Kormorán koncertre Emesével és Apával. Luku pedig plázázni megy Mátéval :D a barátnőjéhez mennek a Mammutba, ott is fognak vacsorázni és együtt jönnek haza. Máté szerint nagy lumpolás lesz, meg is kérdezte, hogy meddig birja Luku az ébrenlétet :shock: Mi pedig kényelmesen megnézzük a kedvencünket, nem kell Luku után szaladgálni. Emese már nagyon várja, pörgős szoknyát kell felvenni, mert táncolni is akar. Meg azért vigyük el a babakocsit Neki, mondta, mert ha elfárad, beleül :D de remélem nem fog annyira elfáradni, mert én tervezek egy kis éjszakai fürdőzést is ha már Agárdon vagyunk... Most alszik szerencsére.
Icus!
Levinek gratula a hófordulóhoz! Édes kis legény! :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Icus!
Nahát, mintha csak a mi forgatókönyvünk lenne, pl a lépcső is, a különbség csak 1 emelet :lol: :roll: Nálunk mostmár kezd bonyolódni a helyzet, Luku is akar lépcsőzni (egyelőre felfelé engedem), de mivel Emese lépked, ugy érzi, Neki is azt kell csinálni, hát elég meggyőzni hogy négykézláb másszon. Ilyenkor persze még véletlenül sem akar Emese négykézláb feljönni. Igaz, csak a felső emeleten csináljuk ezt, a boltba vezető lépcsőn azért nem mászunk...
Na ezért várom én is már a telet, mert akkor csak 1x megyünk ki, és mindenre sokkal több idő jut. Vagy a költözést...
Kérdeztem Emesét, miért nem énekelt, de nem válaszolt semmit, ugy látszik maga sem tudja... Néha mikor épp dacol és megkérdezem ezt miért csináltad, őszintén azt feleli, nem tudom :D gondolom tényleg nem tudja szegénykém hogy miért veri a fejét a falba :?
Anna éjszaka sem hord már pelust?
Nálunk még van :? sőt ha utazunk is muszáj, mert ha elalszik a kocsiban, bepisil. Egyébként egyedül kezeli a dolgokat, még a fenéktörlést is :shock: :shock: :shock: na akkor aztán generáltakaritás a fürdőben, lehetőleg közben Luku is belemászik a WC-be :shock: Na ilyesmik miatt a jól megtervezett napjaim szépen elusznak. És akkor még nem beszéltem arról, ha valami adminisztráció adódik Dezsőnek, mondjuk ez rendszeres. És persze azonnal kell...
Melinda!
Igaz, az 0-ást el is felejtettem. Mikor arra kell menni Máténak cimre, ki is van akadva.
Persze hogy el kell engednünk a gyerekeket, de ez lesz az első külföldi utja, és Ő fog vezetni (szerintem végig), és emiatt ideges vagyok kicsit. Habár nagyon szépen vezetett mikor együtt voltunk, de barátokkal azért más... Még szerencse, hogy a barátnője is megy, a lány más karakter azért... A telefonról meg ne is beszéljünk, mert valami miatt a mi összes telefonunk használhatatlan külföldön. Már a hálózatválasztásnál elvesztik a fonalat :evil: Majd hivom Adrit, az övé használható.
mandulácska!
Akkor én nagyon irigyellek Téged, nálunk folyamatos a káosz :oops:
Képzeld, a méregtelenitő láb nélkül nem müködik, minden cselt bevetettünk, a derékmelegitőt, a csuklópántot, de amig nincs benne láb, addig hibaüzenetet ir folyton és nem csinál semmit. Szerintem humbug a zegész. Emiatt én felpipultam és abba is hagytam, de Dezső szorgalmasan áztat, és most már 2 kezelés óta javul a viz szine, még utóbb méregtelen lesz :lol: pedig mérgezem rendesen.

Lányok, szerintetek van olyan hogy gyomorgörcs? vagy gyomorsüllyedés? Rámjött szombat este egy olyan iszonyta fájdalom (rám! :shock: ) egész éjjel csillagokat láttam, aztán vasárnap szép fokozatosan megszünt, lett kis hőemelkedésem, meg fejfájásom, aztán az is megszünt, de azóta olyan a gyomrom mintha izomlázam lenne, köhögésre, nevetésre épp olyan érzés. Nem is merek enni azóta, és az a furcsa hogy nem is vagyok éhes. Mi lehet a bajom?

Képzeljétek, ma este 3-asban megyünk Kormorán koncertre Emesével és Apával. Luku pedig plázázni megy Mátéval :D a barátnőjéhez mennek a Mammutba, ott is fognak vacsorázni és együtt jönnek haza. Máté szerint nagy lumpolás lesz, meg is kérdezte, hogy meddig birja Luku az ébrenlétet :shock: Mi pedig kényelmesen megnézzük a kedvencünket, nem kell Luku után szaladgálni. Emese már nagyon várja, pörgős szoknyát kell felvenni, mert táncolni is akar. Meg azért vigyük el a babakocsit Neki, mondta, mert ha elfárad, beleül :D de remélem nem fog annyira elfáradni, mert én tervezek egy kis éjszakai fürdőzést is ha már Agárdon vagyunk... Most alszik szerencsére.
Icus!
Levinek gratula a hófordulóhoz! Édes kis legény! :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Icus!
Nahát, mintha csak a mi forgatókönyvünk lenne, pl a lépcső is, a különbség csak 1 emelet :lol: :roll: Nálunk mostmár kezd bonyolódni a helyzet, Luku is akar lépcsőzni (egyelőre felfelé engedem), de mivel Emese lépked, ugy érzi, Neki is azt kell csinálni, hát elég meggyőzni hogy négykézláb másszon. Ilyenkor persze még véletlenül sem akar Emese négykézláb feljönni. Igaz, csak a felső emeleten csináljuk ezt, a boltba vezető lépcsőn azért nem mászunk...
Na ezért várom én is már a telet, mert akkor csak 1x megyünk ki, és mindenre sokkal több idő jut. Vagy a költözést...
Kérdeztem Emesét, miért nem énekelt, de nem válaszolt semmit, ugy látszik maga sem tudja... Néha mikor épp dacol és megkérdezem ezt miért csináltad, őszintén azt feleli, nem tudom :D gondolom tényleg nem tudja szegénykém hogy miért veri a fejét a falba :?
Anna éjszaka sem hord már pelust?
Nálunk még van :? sőt ha utazunk is muszáj, mert ha elalszik a kocsiban, bepisil. Egyébként egyedül kezeli a dolgokat, még a fenéktörlést is :shock: :shock: :shock: na akkor aztán generáltakaritás a fürdőben, lehetőleg közben Luku is belemászik a WC-be :shock: Na ilyesmik miatt a jól megtervezett napjaim szépen elusznak. És akkor még nem beszéltem arról, ha valami adminisztráció adódik Dezsőnek, mondjuk ez rendszeres. És persze azonnal kell...
Melinda!
Igaz, az 0-ást el is felejtettem. Mikor arra kell menni Máténak cimre, ki is van akadva.
Persze hogy el kell engednünk a gyerekeket, de ez lesz az első külföldi utja, és Ő fog vezetni (szerintem végig), és emiatt ideges vagyok kicsit. Habár nagyon szépen vezetett mikor együtt voltunk, de barátokkal azért más... Még szerencse, hogy a barátnője is megy, a lány más karakter azért... A telefonról meg ne is beszéljünk, mert valami miatt a mi összes telefonunk használhatatlan külföldön. Már a hálózatválasztásnál elvesztik a fonalat :evil: Majd hivom Adrit, az övé használható.
mandulácska!
Akkor én nagyon irigyellek Téged, nálunk folyamatos a káosz :oops:
Képzeld, a méregtelenitő láb nélkül nem müködik, minden cselt bevetettünk, a derékmelegitőt, a csuklópántot, de amig nincs benne láb, addig hibaüzenetet ir folyton és nem csinál semmit. Szerintem humbug a zegész. Emiatt én felpipultam és abba is hagytam, de Dezső szorgalmasan áztat, és most már 2 kezelés óta javul a viz szine, még utóbb méregtelen lesz :lol: pedig mérgezem rendesen.

Lányok, szerintetek van olyan hogy gyomorgörcs? vagy gyomorsüllyedés? Rámjött szombat este egy olyan iszonyta fájdalom (rám! :shock: ) egész éjjel csillagokat láttam, aztán vasárnap szép fokozatosan megszünt, lett kis hőemelkedésem, meg fejfájásom, aztán az is megszünt, de azóta olyan a gyomrom mintha izomlázam lenne, köhögésre, nevetésre épp olyan érzés. Nem is merek enni azóta, és az a furcsa hogy nem is vagyok éhes. Mi lehet a bajom?

Képzeljétek, ma este 3-asban megyünk Kormorán koncertre Emesével és Apával. Luku pedig plázázni megy Mátéval :D a barátnőjéhez mennek a Mammutba, ott is fognak vacsorázni és együtt jönnek haza. Máté szerint nagy lumpolás lesz, meg is kérdezte, hogy meddig birja Luku az ébrenlétet :shock: Mi pedig kényelmesen megnézzük a kedvencünket, nem kell Luku után szaladgálni. Emese már nagyon várja, pörgős szoknyát kell felvenni, mert táncolni is akar. Meg azért vigyük el a babakocsit Neki, mondta, mert ha elfárad, beleül :D de remélem nem fog annyira elfáradni, mert én tervezek egy kis éjszakai fürdőzést is ha már Agárdon vagyunk... Most alszik szerencsére.
Icus!
Levinek gratula a hófordulóhoz! Édes kis legény! :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Icus!
Nahát, mintha csak a mi forgatókönyvünk lenne, pl a lépcső is, a különbség csak 1 emelet :lol: :roll: Nálunk mostmár kezd bonyolódni a helyzet, Luku is akar lépcsőzni (egyelőre felfelé engedem), de mivel Emese lépked, ugy érzi, Neki is azt kell csinálni, hát elég meggyőzni hogy négykézláb másszon. Ilyenkor persze még véletlenül sem akar Emese négykézláb feljönni. Igaz, csak a felső emeleten csináljuk ezt, a boltba vezető lépcsőn azért nem mászunk...
Na ezért várom én is már a telet, mert akkor csak 1x megyünk ki, és mindenre sokkal több idő jut. Vagy a költözést...
Kérdeztem Emesét, miért nem énekelt, de nem válaszolt semmit, ugy látszik maga sem tudja... Néha mikor épp dacol és megkérdezem ezt miért csináltad, őszintén azt feleli, nem tudom :D gondolom tényleg nem tudja szegénykém hogy miért veri a fejét a falba :?
Anna éjszaka sem hord már pelust?
Nálunk még van :? sőt ha utazunk is muszáj, mert ha elalszik a kocsiban, bepisil. Egyébként egyedül kezeli a dolgokat, még a fenéktörlést is :shock: :shock: :shock: na akkor aztán generáltakaritás a fürdőben, lehetőleg közben Luku is belemászik a WC-be :shock: Na ilyesmik miatt a jól megtervezett napjaim szépen elusznak. És akkor még nem beszéltem arról, ha valami adminisztráció adódik Dezsőnek, mondjuk ez rendszeres. És persze azonnal kell...
Melinda!
Igaz, az 0-ást el is felejtettem. Mikor arra kell menni Máténak cimre, ki is van akadva.
Persze hogy el kell engednünk a gyerekeket, de ez lesz az első külföldi utja, és Ő fog vezetni (szerintem végig), és emiatt ideges vagyok kicsit. Habár nagyon szépen vezetett mikor együtt voltunk, de barátokkal azért más... Még szerencse, hogy a barátnője is megy, a lány más karakter azért... A telefonról meg ne is beszéljünk, mert valami miatt a mi összes telefonunk használhatatlan külföldön. Már a hálózatválasztásnál elvesztik a fonalat :evil: Majd hivom Adrit, az övé használható.
mandulácska!
Akkor én nagyon irigyellek Téged, nálunk folyamatos a káosz :oops:
Képzeld, a méregtelenitő láb nélkül nem müködik, minden cselt bevetettünk, a derékmelegitőt, a csuklópántot, de amig nincs benne láb, addig hibaüzenetet ir folyton és nem csinál semmit. Szerintem humbug a zegész. Emiatt én felpipultam és abba is hagytam, de Dezső szorgalmasan áztat, és most már 2 kezelés óta javul a viz szine, még utóbb méregtelen lesz :lol: pedig mérgezem rendesen.

Lányok, szerintetek van olyan hogy gyomorgörcs? vagy gyomorsüllyedés? Rámjött szombat este egy olyan iszonyta fájdalom (rám! :shock: ) egész éjjel csillagokat láttam, aztán vasárnap szép fokozatosan megszünt, lett kis hőemelkedésem, meg fejfájásom, aztán az is megszünt, de azóta olyan a gyomrom mintha izomlázam lenne, köhögésre, nevetésre épp olyan érzés. Nem is merek enni azóta, és az a furcsa hogy nem is vagyok éhes. Mi lehet a bajom?

Képzeljétek, ma este 3-asban megyünk Kormorán koncertre Emesével és Apával. Luku pedig plázázni megy Mátéval :D a barátnőjéhez mennek a Mammutba, ott is fognak vacsorázni és együtt jönnek haza. Máté szerint nagy lumpolás lesz, meg is kérdezte, hogy meddig birja Luku az ébrenlétet :shock: Mi pedig kényelmesen megnézzük a kedvencünket, nem kell Luku után szaladgálni. Emese már nagyon várja, pörgős szoknyát kell felvenni, mert táncolni is akar. Meg azért vigyük el a babakocsit Neki, mondta, mert ha elfárad, beleül :D de remélem nem fog annyira elfáradni, mert én tervezek egy kis éjszakai fürdőzést is ha már Agárdon vagyunk... Most alszik szerencsére.
Icus!
Levinek gratula a hófordulóhoz! Édes kis legény! :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Icus!
Nahát, mintha csak a mi forgatókönyvünk lenne, pl a lépcső is, a különbség csak 1 emelet :lol: :roll: Nálunk mostmár kezd bonyolódni a helyzet, Luku is akar lépcsőzni (egyelőre felfelé engedem), de mivel Emese lépked, ugy érzi, Neki is azt kell csinálni, hát elég meggyőzni hogy négykézláb másszon. Ilyenkor persze még véletlenül sem akar Emese négykézláb feljönni. Igaz, csak a felső emeleten csináljuk ezt, a boltba vezető lépcsőn azért nem mászunk...
Na ezért várom én is már a telet, mert akkor csak 1x megyünk ki, és mindenre sokkal több idő jut. Vagy a költözést...
Kérdeztem Emesét, miért nem énekelt, de nem válaszolt semmit, ugy látszik maga sem tudja... Néha mikor épp dacol és megkérdezem ezt miért csináltad, őszintén azt feleli, nem tudom :D gondolom tényleg nem tudja szegénykém hogy miért veri a fejét a falba :?
Anna éjszaka sem hord már pelust?
Nálunk még van :? sőt ha utazunk is muszáj, mert ha elalszik a kocsiban, bepisil. Egyébként egyedül kezeli a dolgokat, még a fenéktörlést is :shock: :shock: :shock: na akkor aztán generáltakaritás a fürdőben, lehetőleg közben Luku is belemászik a WC-be :shock: Na ilyesmik miatt a jól megtervezett napjaim szépen elusznak. És akkor még nem beszéltem arról, ha valami adminisztráció adódik Dezsőnek, mondjuk ez rendszeres. És persze azonnal kell...
Melinda!
Igaz, az 0-ást el is felejtettem. Mikor arra kell menni Máténak cimre, ki is van akadva.
Persze hogy el kell engednünk a gyerekeket, de ez lesz az első külföldi utja, és Ő fog vezetni (szerintem végig), és emiatt ideges vagyok kicsit. Habár nagyon szépen vezetett mikor együtt voltunk, de barátokkal azért más... Még szerencse, hogy a barátnője is megy, a lány más karakter azért... A telefonról meg ne is beszéljünk, mert valami miatt a mi összes telefonunk használhatatlan külföldön. Már a hálózatválasztásnál elvesztik a fonalat :evil: Majd hivom Adrit, az övé használható.
mandulácska!
Akkor én nagyon irigyellek Téged, nálunk folyamatos a káosz :oops:
Képzeld, a méregtelenitő láb nélkül nem müködik, minden cselt bevetettünk, a derékmelegitőt, a csuklópántot, de amig nincs benne láb, addig hibaüzenetet ir folyton és nem csinál semmit. Szerintem humbug a zegész. Emiatt én felpipultam és abba is hagytam, de Dezső szorgalmasan áztat, és most már 2 kezelés óta javul a viz szine, még utóbb méregtelen lesz :lol: pedig mérgezem rendesen.

Lányok, szerintetek van olyan hogy gyomorgörcs? vagy gyomorsüllyedés? Rámjött szombat este egy olyan iszonyta fájdalom (rám! :shock: ) egész éjjel csillagokat láttam, aztán vasárnap szép fokozatosan megszünt, lett kis hőemelkedésem, meg fejfájásom, aztán az is megszünt, de azóta olyan a gyomrom mintha izomlázam lenne, köhögésre, nevetésre épp olyan érzés. Nem is merek enni azóta, és az a furcsa hogy nem is vagyok éhes. Mi lehet a bajom?

Képzeljétek, ma este 3-asban megyünk Kormorán koncertre Emesével és Apával. Luku pedig plázázni megy Mátéval :D a barátnőjéhez mennek a Mammutba, ott is fognak vacsorázni és együtt jönnek haza. Máté szerint nagy lumpolás lesz, meg is kérdezte, hogy meddig birja Luku az ébrenlétet :shock: Mi pedig kényelmesen megnézzük a kedvencünket, nem kell Luku után szaladgálni. Emese már nagyon várja, pörgős szoknyát kell felvenni, mert táncolni is akar. Meg azért vigyük el a babakocsit Neki, mondta, mert ha elfárad, beleül :D de remélem nem fog annyira elfáradni, mert én tervezek egy kis éjszakai fürdőzést is ha már Agárdon vagyunk... Most alszik szerencsére.
Icus!
Levinek gratula a hófordulóhoz! Édes kis legény! :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Jézusom csak 1x akartam!

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


ki akartam törölni de nem engedi...

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi nemrég volt ez a méregtelenítő lábáztató a tv-ben hogy egy nagy humbug az egész elvitték bevizsgáltatni és a fém oldódik ki az úgymond méregtelenítő részből :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Mindig mentegetőzéssel kezdem... de sajna tényleg egyre ritkábban jövök. Az egyik oka, h a másik topik, ahová írogattam zárt helyre költözött innen. (Aminek én bevallom örülök!) Másrészt sokminden történt az utóbbi időkben. Pl. voltunk a Tátrában (megint), több család, gyerekek... ez volt az első ilyen kirándulásunk. Jól bírtuk mind!
Aztán áruljuk a házunkat és keresgéljük a jövendőbelit. Ez sok időt és sok energiát emészt fel (nekem még az idegeimet is...).
És a legfontosabb: Janka szépen fejlődik, bútorok mellett két lábon közlekedik és egyre több energiát igényel. De annyira szép, okos, szeretnivaló kislány (nem vagyok elfogult, ááá, nem :lol: ).
Azért bekukkantok néha hozzátok, ha nem baj!
Icus! Nagyon helyesek vagytok... és csak ámulok: Levi 2 hónapos és már ilyen szuper menetrendetek van! (Eljön még az átalvós éjszaka is!)
Melcsi! Te meg egy energiabomba vagy! A kicsik meg hihetetlenek (bólya :lol: ), és kívánom h teljesüljenek álmaitok!
Mandula! Ez a konyhaszekrény-sztori... Jajj, én egy magányos szigeten vagy egy hegytetőn laknék legszívesebben! Mit fogsz tanulni? A tanulás fiatalít... Emese meg, azon a kócos képen zabálnivaló...
Melinda! A kaja nagyon jól nézett ki és gondolom fini is volt (és hogy úsztad meg eddig a főzést?), Benji meg nagykópé! Az minden fotón látszik!
Regi! A lányod nagyon kis bájos! (Hogy vészelted át a meleget? És mi újság, jól vagy? Még egy-két kanyar és célegyenesben vagy!)
Nika! Gege nagyon menő a focista cuccban... bár én személy szerint nem vagyok rajongó (sőt! mérhetetlenül unom a focit!), így a mezek sem mondanak nekem semmit!
Éva! Pécs még mindig szép... a szálloda, hát elég gáz! Lényeg megoldódott! Mi újság a panzió vásárlással?
Mutatok néhány képet, ha nem baj...
Lanovkával Tátra-Lomnicon
Kép
Kőpataki-tó
Kép
Bébitaxizás...
Kép
Pancsoló kisleány...
Kép

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok!


Először is: a folytatom, nem fojtatom. ( hirtelen kellett befejeznem az írást)

Melcsi!

Megsértődöm, ha mégegyszer azt mondod, hogy az "üzlet" miatt jöttetek hozzánk!

Móni!

Hogy már Janka is milyen nagy Gyönyörű helyen voltatok, mutattam a férjemnek, el volt ájulva a második képtől!( képzeld nem tudta mi az a lanovka!!!)

Melinda!

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogy alakul a munkahely keresés.

Nika!

Nagyon édes az a kis kép ahol Gege ül a porszívón. Segít is vagy csak nyüzsög körülötted?

Regi!
Nagyon eltűntél!

Icus!

Tényleg nem egyszerű két kicsivel, de később nagyon jó lesz, fantasztikus, hogy Levi milyen ütemben fejlődik, most született. Majd az ingatlan fejleményekre kiváncsi vagyok.


Tegnap voltunk anyósomnál, levágtunk 4 tyukot, meg egy kakast! A kakast rögtön meg is csináltam pörköltnek, nagyon fini lett.

Éva
fanny01
 
 


Fanny!
Tényleg nem :D
Ermoni!
Ez érdekel engem, az egész oldal hogy tudott elköltözni, az eddigi irások is? És a babaneten belül lehet ilyet csinálni, vagy valami más helyre települtetek?
Jankád nagyon nagykislánnyá cseperedett! Olyan biztosan ül abban a taxiban, na meg a medencében is. Nagyon szép a tartása :D
Komoly a hátifelszerelésetek. Nem akar kimászni belőle? És meddig birja benne? Ha elalszik is kényelmes? Nem mintha akarnék ilyesmit, de turázóknak nagyon hasznos. Mi azért csak a sétautakon maradunk, arra meg jó a babakocsi is.
Költözésről. Mi történik, ha hirtelen vevő lesz a házra és még nincs meg az igazi? Most mi is nézelődünk (egyelőre ez a lehetőségünk) de ugy látom nagyon időigényes dolog, ha az ember a véglegeset akarja, nagyon jól körül kell nézni. Ha sürget az idő, akkor könnyebb megalkudni nem?
Icus!
Csatlakozom Fannyhoz, mert el is felejtettem irni, hogy bizony nagyon jó lesz, nekem már most az, leszámitva hogy uszok mindennel, de ahogy látom hogy játszanak, olvadok és le van fütyülve minden más.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!


Móni
Nagyon szépek a fotók! Apának megvolt a testedzés, a háti hordozóval... :wink: gondolom üresen is van súlya egy ilyennek. Janka mekkorát nőtt, ugyan miért is lennél elfogult, tényleg szép biztosan imádnivaló :D

Fanny
Szerintem is klassz lesz ha nagyobbak lesznek és együtt játszanak, most még csak Anna játszana Levivel. Reggel mindig ki kell venni a Kicsit a nagyágyra, Anna melléfekszik, szeretgeti. Tegnap Anna ölébe vette a Zsófi babát, felhúzta a polóját és azt mondta neki: szopizzál kicsim... :lol:
Az ingatlannal kapcsolatban ne várj nagy fejleményeket, hacsak valami nagyon nagyon jó vétel nem adódik, de ez után meg menni kéne, keresgélni, ez rengeteg idő és most a két kicsivel még az is nehézkes. Majd ha Levi is nagyobb lesz, talán.
Tegnap kinn voltunk egész nap a Rákóczi kertben, piknikeltünk, Anna játszott, Levi aludt a babakocsiban az árnyékban szinte egész nap, csak enni ébredt. Amikor vidéken voltunk, akkor is egész nap aludt a jó levegőn, itthon viszont a lakásban sokat nyűglődik. Eléggé egyértelmű az összefüggés... :?

Melcsi
Szerintem is az az egyik legnehezebb hogy épp akkor legyen biztos vevő a házra amikor találsz megfelelőt amit megveszel. Én nem merném eladni a fejem fölül a lakást, míg nem találok alkalmasat ( bár ismerek ilyet is, egy csaj itt a telepen már terhes volt mikor eladták a lakást hogy majd egy szobával nagyobbat vesznek, de nem találtak, végül az utolsó pillanatban mégis, szülés előtt 1 héttel költöztek – nekem ehhez nincs idegrendszerem). Az se sokkal jobb ha találsz ugyan neked valót de épp akkor nincs komoly vevő a Tiédre... én mindig csodálom, hogy tudják ezt mások összehozni.
Pelus kell még, de napközben gyakran levesszük. Néha magától is szól hogy pisilni kell, de legtöbbször én kérdezgetem kell-e, illetve hívom hogy pisiljen a bilibe, wc-be. A kakilás már régóta bilibe megy, azt időben megérzi Anna, reggel sokszor ezzel ébredünk, és napközben és lefekvés előtt is szól ha kell és szaladunk a bilire vagy a wc-re – kapott fellépős wc szűkítőt, ez tetszik neki. Ha Levivel helyzet van, akkor a bilit részesítem előnyben mert azt bárhová oda tudom vinni, ahol vagyunk, így Annát sem kell magára hagynom a wc-n míg Levivel foglalkozom ha esetleg épp ordít... A hajnali szopizáskor gyakran Anna is megébred és úgy szoptatok hogy közben ülök Anna mellett aki bilizik... :wink: De a pisi nehezebb ügy, általában csak akkor érzi meg ha már csurog, az eleje bemegy, aztán a többit visszatartja míg lehúzzuk a bugyit. Anyósoméknál a kertben egész nap bugyiban volt Anna, locsoltuk a diófát, és néha szólt időben hogy pisiljünk a fűbe. Már csak ezért is jó lenne kertes ház, ott az udvaron ez egyszerűbb, de fenn a lakásban ha későn szól, a parkettán a tócsa... ezt ugye nem akarjuk. A játszótéren le szoktam venni róla a pelust és kérdeztegetem gyakran kell-e pisilni, és mindig van 2-3 cserenadrág, szükség esetére, de nem nagyon kell. Viszont ha már fáradtabb, vagy ha lefekszik, mindig ráadom és alvás közben meg is telik.

Icus

Kép

Kép
szücsi_66
 
 


Egy nagyon fini, nagyon egyszerű, üdítő nyári finomság,

Citromvarázs:

0,5 l tejfölt 5 kanál cukorral, 2 citrom levével elkeverünk, 2 cs. tejszínhabpótló port 3 dl tejjel felverünk, a tejföllel összekeverjük. 2 cs. babapiskótával egymásra rétegezzük egy szögletes tálban, alul és felül krém legyen, közte 2 réteg piskóta. jól behűtve tálaljuk. Ínyencek olvasztott keserűcsokit csorgathatnak rá :lol:

próbáljátok ki, érdemes!

Icus

Kép

Kép
szücsi_66
 
 


melcsi: nekünk is van egy titkos topikunk a 2006/2007 táli babásoknak kicsit sokat kellett nyüstölni érte a moderátort de csak az látja és tud belépni oda akit az alapító meghív :) nem költözik az egész eddigi oldal hanem egy újrakezdés lesz :):):)

FAnny: hát segítene de inkább csak nyüzsi de ha meglátja a seprűt felmosót egyből csinálja söpör stb. A szemetesbe már nagyon ügyesen dobja ki a szemetet :):):) meg a pelusát is :)

Jankának tényleg jó az a taxija nekünk olyan volt aminek nincs oldalán tartó hamar meg kellett tanuélnia tartani magát rajta igaz 11 hónaposan kapta meg karácsonyra :):):)

Icus: nagyon édes lehetett mikor megszopitatta Zsófi babát Anna:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

1 hétig nyaralni voltunk Kiskunmajsán. Nagyon jó volt, csak rövid. Már most azon jár az eszem, hogy jövőre min. 10 napra, de inkább 2 hétre menjünk és akár már ősszel kezdek rá gyűjteni.... mert mindig a végére kezd az ember igazán belejönni. Gondolom, ezzel más is így van.
Mi most nem voltunk különösebben aktívak. Főleg a fürdőt látogattuk, ami 300 méterre volt az apartmanunktól. A környék nagyon szép és csendes (az üdülőfaluban szereztem szállást), kifejezetten pihentető. Az idő is inkább a strandolásnak kedvezett és hát a családom vízimádó. Módjával én is fürödtem, de kerülve a tömeget és a veszélyeket (hullámmedence, csúszda).
A környéken megnéztük a kiskunhalasi Csipkemúzeumot, egy babagyűjteményt Majsán és ha már olyan közel voltunk, akkor több év készülődés után a Nemzeti Történeti Emlékparkot Ópusztaszeren, ahol rengeteg látnivaló volt (a Feszty-körképen kívül sok egyéb kiállítás, néznivaló: panoptikum, kisvárosi és nagyvárosi promenád, skanzen, malom, jurták, erdő és ember kiállítás, romkert, szoborpark stb.)
Teszek fel képeket. Három gyerekkel mentünk (+ a kis pocaklakó),mert a barátnőm (Évivel egyidős) kislányát is elvittük.
Aztán még pár napot Szentendrén töltöttünk a barátainknál, most pedig elég sok pakolni valóm van, hamarosan megérkezik a gardrób szekrény, és közben Ádám szobáját is átrendeztük. Igyekszem szelektálni is, minden feleslegestől megszabadulni, úgyhogy a teszveszre is pakolok fel jó állapotban lévő cuccokat, olyat, ami már nekünk nem kell. Szóval alig tudok netezni....
STRAND
Kép
Kép
EMLÉKPARK
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
CSIPKEMÚZEUM ÉS PARKJA
Kép
Kép
Kép

Kép
regina3
 
 


Nika!
Nem is tudtam hogy ilyesmit lehet itt nyitni... Nem mintha kellene nekem.
Ti nem vetettétek be a labdát?
Regina!
Nagyon szép helyeken jártatok! Jól birtad az utazgatást?
Icus!
Érdekes, hogy Nálatok a kakilás könnyebb. Nekünk nehezen ment, sőt még máig előfordul, ha egész nap nem kakil, ráadom éjjelre a pelust és kis idő mulva közli, hogy bekakilt :evil: :evil: :evil: Én nem értem ezt! Be szokott bujni az asztal alá, mondta is hogy kakil, és hiába kértem hogy üljünk a bilire, nem akart az Istennek se! Mostmár azért nincs gond ezzel, ha napközben kell, belekakil, de ha nem jött nappal, akkor sejthető hogy este fog... És nem szól előtte ha rajta van a pelus!
És mi lesz vajon a hideg beköszöntével? Nem tudom, Mátéval ez is olyan egyszerüen ment, 2 hét alatt leszokott. Emesével ez május óta tart, és tegnap is pl. este a játék hevében szólt ugyan, de az eleje már becsurgott...
Az én kisgyerekeim táncmulatsággal szórakoztatnak bennünket esténként. Emese megfogja Luku kezét, és táncolnak, nekem kell énekelni. Pörikém lejt, Luku meg a legényest járja hozzá :D Topog, dobog a kis lábával, mintha olyan csizmás tánc lenne amit a fréfiak szoktak :D És nevetnek közben, a végén Emese meghajol, mi pedig tapsviharral köszönjük meg. Persze van szinpad is, a szőnyeg.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!
Ritka vendég kopogtat! :wink:
Köszönöm kis családom nevében is a dícséreteket! Aranyosak vagytok!
És én is gyönyörködtem Regi képeiben, és rá kellett, h jöjjek: én egyáltalán nem ismerem az ország azon részét, ahol voltatok! Pedig amúgy országjáró vagyok... :oops:
Melcsi! A hátihordozó egy zseniális találmány! Nagyon ki van találva (igaz, a jobbaknak el is kérik az árát rendesen!), be kell kötni bele a csemetét, és a kicsik imádják! Nálunk a férjem nagy álma volt ez (amikor még csak vártuk Jankát, az első cucc amit kinézett neki, az a hátihordozó volt!), mindig nagy mosolyt és örömöt váltott ki belőlünk, amikor fenn a hegyen ilyet láttunk, benne a lurkókat integetni, aludni stb. Amúgy le lehet rakni a földre, és akkor meg szék, van rajta sok zseb, árnyékoló, mi vettünk hozzá külön esővédőt is (ennek nagy hasznát láttuk!). Szal szuper, csak itthon nem merünk nekivágni a hegyeknek a kullancsok miatt, pedig mi nagy gyaloglók vagyunk! (Nem tudom mennyire kényelmes, de Janka 1 órát aludt benne.)
Éva! Tényleg szép hely! Még 10x (kb. annyiadszor jártunk itt, mi szeretjük a Tátrát, mit tagadjam!) is el tudom bámulni a hegyeket, a felhőket, én órákig is el tudok üldögélni magányosan egy sziklán és nézelődni...
Icus! Legyünk őszinték! Dehogynem! Én nagyon elfogult vagyok, de próbálom kordában tartani magam a szeretetáradatommal! :lol:
Költözés: hát annak, h előbb adjuk el a fejünk felől a tetőt, mint ahogy veszünk valamit nagyon kicsi az esélye! (Nagyon sok az eladó ingatlan!) De mi már végigbeszéltük ezt a férjemmel: van a, b, c, d, stb. terv. Nagyon elszántak vagyunk! Szurkoljatok lányok, hogy megtaláljuk a megoldást: most ott tartunk, h lehet, h építtetünk, lehet, h újépítésűbe megyünk, vagy felújítunk. Szal mi mindenre nyitottak vagyunk, csak lássuk benne a lehetőséget! (És az a nagy helyzet, h volt már olyan, nem is egy, amiben van lehetőség. De mi most a legideálisabbat vadásszuk!)
Nika! Mi van veletek? Vegyetek labdát! (Látod, működik! :wink: )
Továbbra is időnként azért jövök!

Kép
ermoni
 
 


Jajj, Melcsi! A topikunk az anyatanyára költözött! És van egy fantasztikus előnye: sokkal oldottabb lett a hangulat! És egy kicsit őszintébb is! Itt megmaradt, amit addig írtunk, és itt folytattuk!

Kép
ermoni
 
 


melcsi nekünk nincs ilyen labdánk :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ermoni
Akkor nagyon szurkolok, hogy találjatok mihamarabb megfelelő ingatlant. Külön azért is,mert szívem szerint én is elköltöznék, bár a házunkat nagyon szeretem, de a környék egyre rosszabb.

Melcsi, Icus
Minden elismerésem a levegőztetős programmal kapcsolatban. Hasonló helyzetben azt hiszem nehezen szoknám meg és gondban lennék egy darabig. De a levegőzést, sétát nagyon fontosnak tartom én is.
Icus
a kisfiad olyan nagynak tűnik már!!! Az elején olyan gyorsan és látványosan változnak, már egy kicsit el is felejtettem, olyan rég volt.
Melcsi
ti aztán tényleg komolyan gondoljátok a költözést! Sok szerencsét hozzá!!!

Fanny
Azért válaszoltam a prividre, csak épp elszállt az egész. Ilyenkor eszembe jut FerMelinda, mert többször javasolta, hogy World-ben érdemes megírni,egy darabig úgy is tettem, csak hát az ember olyan gyarló, hogy még azt a néhány klikkelést is igyekszik elspórolni. Végül is csak a hálózatos termékekről írtam, meg magunkról néhány mondatot, de ezek szerint nem volt fontos.....

Nika
Akkor vegyetek Ti is egy labdát :lol: Valakinek lassan át kellene adnom a stafétát......

Sheila
nagyon eltűnt. Tudtok róla valamit???

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!!

Kép
regina3
 
 


FerMelinda, Mandula
Még a ballagással kapcsolatban: a fodrászom lánya is idén ballagott nyolcadikból és nagyon kíváncsi voltam, hogy mennyibe is került náluk, mert már tavaly téma volt, hogy mekkora kiadás lesz. :shock: Nos, a lány 50 ezer forintos ajándékával együtt több mint 150 ezret :shock: költöttek, mert huszonfős vendégseregnek tartottak kerti partit és csak a húsos ételből volt legalább 7 féle (+köretek, saláták, sütik, italok). Tehát majdnem egy kisebb esküvőnek is beillett volna.
Én nem bánom, hogy nekünk ez kimaradt az életünkből, bár biztos vagyok benne, hogy egy egyszerű éttermi, kevés fős ünnepséget rendeztünk volna, ahogy a keresztelők alkalmával is tettük.

Kép
regina3
 
 


szerintem nekünk még az idén összejön :):):):) meglátjuk

meg lehet lesz munkája páromnak ausztriában és akkor még költözünk is kicsit közelebb a határhoz :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Kb 2-3 ezer Ft-ért lehet venni ezt a labdát, többcélu hasznositás is lehetséges, nálunk pl. a gyerekek is rendszeresen ugrálnak rajta (izmosodunk rendesen :D ), Dezső meg azon végzi a nyaktornáját. És ebben a hónapban mi is bevetjük, mivel nem lettem babás :(
Akkor lehet hogy Ti is költöztök?
Ermoni!
Nem semmi kis nehezékkel másztok Ti! :D A Tátrában egyáltalán nincs kullancs? Én is félek tőle, de nagyon szeretünk mászkálni, ezért mindig remélem, hogy nem találkozunk, Emese pedig már be van oltva, Luku majd jövőre.
Valóban rengeteg az eladó ingatlan. Akkor Ti ugy lehettek, mint mi, ha megvan a hely, bármi megtörténhet. Mi is ezt tartjuk valószinünek, bár őszintén legjobb lenne a saját épitésü, mert már tudjuk mi a legjobb nekünk, olyat nehezen talál készen az ember. A felujitás, átalakitás lehet hogy többe kerül mint az épités.
Anyatanya :lol: :lol: :lol: Még nem is hallottam erről, de nagyon jó a neve!
Regina!
A költözési vágyadat meg tudom érteni, a Ti településetek sem az a békés eseménytelen övezet! :?
Most én lemaradtam valamiről? Ádinak nem tartottatok ballagási hercehurcát? Mondjuk a mai ballagások kicsit tulzásba vannak vive, ha jól emlékszem, én simán elballagtam a 8.-ból aztán hazamentünk és volt egy kis extra vacsora, és csókolom. Manapság már a bölcsödei ballagásból is népünnepélyt rendeznek :x
Tegnap strandon voltunk, meghivtak az anyukámék :!: Emeséenek kellett volna kakilni, de nem volt velünk bili. Guggolunk a wc felett, a kislányom meg azt mondja: "becsukódott az ajtó" nem jött a kaki :)

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi nagyon úgy néz ki 99,9 % hogy megyünk :) de majd még a héten kiderűl minden :):) ha megyünk akkor februárban költöznénk és márciustól menne dolgozni GAbi meg hát ott a nyugati régióban ezerszer több a lehetőség mint itt Nógrádban hiszen ez a legelmaradottabb megye :):):) muszály lépnünk :)és még mielőtt gege elkezdené az ovit megszoka ott és nem lesz gond :)

emese miket nem talál ki becsukodótt az ajtó nagyon édes :) már úgy várom én is hogy beszéljen gege :D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika!

Lehet, hogy én értettem félre valamit, de mi derül ki, hogy költöztök-e, vagy, hogy sikerült a kistesó??????( mert a pénteki hozzászólásod nagyon relytéjes volt)

Hát nagyot változott az idő, mikor az én gyerekeim ballagtak az általánosból mi nem csináltunk nagy felhajtást, négyesben elmenetünk egy kínai étterembe és ennyi. Én nem is nagyon értem ezeket a dolgokat, az érettségi után még csak-csak "kijár" az ünneplés, de az általános iskola után...?( szerintem igazi nagy teljesítmény a diplomaosztó - de végül is azt is magának szerzi a gyerek)



Icus!

Tényleg nagyon gyorsan fejlődik Levi. Te nem érzed úgy, hogy a második gyerek mintha gyorsabban nőne, Nekem mindig az volt az érzésem.( de lehet, hogy csak azért mert már én is mindent rutinosabban csináltam)

Regi!

A megjegyzésedet nem is értem, én kinyomoztam a számodat, beszéltünk is, üzenetet nem kaptam..., akkor most mi a gond?

Mostanában tényleg ritkán jövök, nagyon elfoglalt vagyok, nagyon bejött nekem ez az új elfoglaltságom. ( Négy hét alatt megcsináltam a supervisor-i szintet.) Nagyon tetszik és nagy-nagy lendülettel csinálom. Itt nyilvánosan direkt nem "reklámoztam" a dolgot, nem akarok senkiben ellenérzést kiváltani, akit érdekel az úgyis megtalál engem - vagy én őt.


Melinda!

Sikerült valahová bejutni? Gyerekeknek hogy alakul az óvoda, iskola kezdés?


Teszek fel pár új képet Hannáról. Már nagyon édesen integet, mondja, hogy "ba" ( mindenre ezt mondja).

Éva
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanny01 2012.03.07 11:18-kor.
fanny01
 
 


Sziasztok! 2005 októberében jártam itt. Azóta néha benézek hozzátok. írni nem szoktam." Kata 34" volt a nevem. Talán van aki még emlékszik:) Volt akkor egy elhalt terhességem. Azóta 37 éves lettem:) Most sikerült újból rászánnom magam, hogy kisbabát vállaljunk,( egyébként 3 éve folyamatosan gondolkodtunk rajta.) Most 19 hetes terhes vagyok, és eddig szerencsére minden rendben:). Meg szeretném kérdezni Tőletek, hogy ki az aki annak idején megcsináltatta magzatvízvételt, vagy aki nem?
Próbáltam visszaolvasgatni, de így elég nehéz megtalálni az infokat:)
kikati
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy így eltűntem, de kicsit felgyorsultak az események nálunk. Pénteken volt egy hete, hogy olvastam egy álláshirdetést. Rögtön el is küldtem az önéletrajzomat és még aznap du. visszahívtak, hogy kedden menjek be beszélgetésre. Be is mentem, kölcsönösen szimpatikusak voltunk egymásnak (az igazgató helyettessel és a matek munkaközösség vezetőjével beszéltem). Megegyeztünk, hogy szerdán visszahívom őket, egyrészt ők is nyilatkoznak, hogy mehetek-e, másrészt én is nyilatkozom, hogy vállalom-e, ugyanis két nap estiseket is kellene tanítani. Itthon a családdal egyeztettünk, zöld utat kaptam és az iskola számára is megfelelőnek bizonyultam. Így még szerdán indultam start kártyát és erkölcsit intézni. Ma meg már megvolt az első munkanapom. Az iskola Kispesten van (autóval kb. 20 perc) és mivel műszaki szakközép, így alig van lány. Mivel nem vagyok osztályfőnök, így ma még nem volt órám, holnap találkozom először a gyerekekkel. Egyelőre még elég nagy a káosz, mivel egy másik iskolát beolvasztottak ide és még a terem sem elég. (külső épületben is bérelnek termet) A kollégák viszont nagyon szimpatikusak. Műszaki iskola lévén a szokásosnál is több férfi tanár van, ami egy tantestületnek csak előnyére tud válni.
Benji ma ment először oviba. Reggel a férjemmel együtt vittük őt, bizony volt sírás, mikor eljöttünk. Az anyósom délben már érte ment (első nap lévén). Szerencsére a reggeli sírás nem tartott sokáig és aztán nem volt már semmi probléma. Holnap már ott alszik ebéd után.
Bencének a gimiben volt ma az első napja. Egész pozitívan jött haza. Közölte, hogy várakozásán felül vannak „jó csajok” az iskolában.

Móni!
Gyönyörű helyen jártatok. Janka tündéri, továbbra is tiszta „szem”. A lakás (vagy ház) kereséshez sok sikert kívánok! Nagy türelem és kitartás kell hozzá, de meg fogjátok találni az igazit.

Regina!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok. Ezt a környéket én se nagyon ismerem, de a képek szerint és a leírásod szerint is igencsak bővelkedik látnivalóban.

Éva!
A képek szuperek. Nekem az „olvasós” tetszik a legjobban. Imádom, hogy a kicsik milyen elmélyülten tudnak figyelni.

Icus!
Az az igazság, hogy Benjit itthon az ülve pisilésre szoktattam. Megőrülök tőle, ha a WC-t lepisilik. Majd, ha már elég nagy lesz, akkor használni fogja itthon is a piszoárt. Azért tud állva is pisilni, pld. nyáron a kertben.

Nika!
Biztos, hogy sokkal több lehetőségetek lesz az ország nyugati részén. Hol laknátok majd?

Melcsi!
Ha jól tudom, akkor Regina fia 6 osztályos gimibe jár, így ezért nincs náluk 8. után ballagás.

Mandula!
Mi a helyzet a tanulással?

Kata!
Én a chorion biopszát csináltattam 4 éve. Nem volt belőle semmi probléma. Kívánok neked nagyon békés, boldog várandósságot és egy szép, egészséges kisbabát!

Melinda
fermel
 
 


hát a péntekit a tesóra mondtam még nem jött össze vagyis nem tudom pé után vagyok igaz csak eygszer voltam a párommal pé előtt két nappal meglátjuk mi lesz :):):):)

fermel: jánossomorjára mennénk 2004-ben nyilvánitották várossá azóta örületes ütemben fejlődik 5 km-re az osztrák határtól Gabi meg Andauban dolgozik majdf most már biztos zöld utat kapott az ottani főnöktől igy márciusban kezdhet is azért csak akkor mert akkor van felvétel és az itteni munkája is köti még ide most van munkájuk is remélem tudunk annyit félretenni hogy nem lesz gond az átállás meg a költözés sem :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Nika! Akkor ez szuper! (Ti tősgyökeres salgótarjániak vagytok?) Ti most albérletben laktok? És végleges lesz a költözés? Laktatok már máshol is? (Én pl. most azon gondolkodtam, h mindent előlről kell kezdenem: nemcsak, h jó hentest, fodrászt, pékséget, boltokat keresni, de új hivatalok... Szóval, nem lesz egyszerű! :roll: Bár még nem tartunk ott! Nem tűnik nagy beruházásnak az a labda... :wink:
Melinda! Gratulálok a munkához! Majd írj róla, kíváncsi vagyok rá!
Éva! Nagyon cuki Hanna! Nagyon rejtélyes vagy! Én el sem tudom képzelni mivel vagy elfoglalva... :roll:
Melcsi! Hát nekünk attól kicsit sűrgősebb a ház keresés és találás, hogy majd egyszer "szembejöjjön" velünk. Ovit stb. már ott szeretnék Jankának... És már mindjárt 1 éves lesz! Hihetetlen! Olyan gyorsan elrepült ez az év... (Emese dumája nagyon szuverén! Mi lesz majd az oviban? Remélem megmarad!)
Kata! Nemrég volt téma újra itt a magzatvízvétel: nekem az volt, engem nem zavart sem fizikailag, sem lelkileg. De vannak ellenérvek és érvek mellette, ellene! Szép pocakosodást és egészséges babát kívánok én is Neked! (Ha részletek érdekelnek kérdezz pü-ben! Szívesen megosztom a tapasztalataim!)
Remélem a többiek is elő-előkerülnek az iskolakezdés sokkja után! :wink:

Kép
ermoni
 
 


Móni: én tősgyökeres pesti jány vagyok :):) a párom tarjáni :) igen most is albérletben lakunk mert nincs bejelentett munkája igy nem adnak nagyon kölcsönt saját lakásra :) én ezt a minden új meg kell szokni érzést már átéltem három éve mikor ideköltöztem :)miután én nem kőtödök annyira ehez a városhoz nekem nem lesz rossz új helyen élni igen hosszútávra tervezünk meg ugye a nyugati országrészben sokkal könnyebb minden mint itt nógrádban bár ezt bármelyik más városról elmondhatnám hiszen nógrád megye az utolsó helyen van a munkalehetőségek stb terén .egyenlőre ott is albérletben fogunk lakni de mostmár hogy bejelntik törekszünk rá hogy mihamarabb saját lakást vagy házat veygüónk majd arrfelé :)

nika70
Salgótarján
 
 


[quote="kikati"]S írta:kikatiziasztok! 2005 októberében jártam itt. Azóta néha benézek hozzátok. írni nem szoktam." Kata 34" volt a nevem. Talán van aki még emlékszik:) Volt akkor egy elhalt terhességem. Azóta 37 éves lettem:) Most sikerült újból rászánnom magam, hogy kisbabát vállaljunk,( egyébként 3 éve folyamatosan gondolkodtunk rajta.) Most 19 hetes terhes vagyok, és eddig szerencsére minden rendben:). Meg szeretném kérdezni Tőletek, hogy ki az aki annak idején megcsináltatta magzatvízvételt, vagy aki nem?
Próbáltam visszaolvasgatni, de így elég nehéz megtalálni az infokat:)


Sziasztok!
Véletlenül olvasgattam én is bele a topikba.Mivel 71-ben születtem :lol:
Kata.Sajnos nekem év elején volt egy 20hétre lepényleválásom :(
3. gyerkőc lett volna,és túl a 35-ön.
nekem eszembe sem jutott a magzatvízvétel.
Mi nem adtuk fel,bemutatunk a sorsnak,és igen is lesz kistesó.Kb mostantól lehet próbálkozni :wink:
Én amúgy 100%-osan elutasítom a magzatvíz vételt.Tudván ma itthon,szinte csak a down kort szűrik.Azt viszont ártalmatlan vérvétellel is meg tudják nézni,géndiagnosztikai centrumban.Mellesleg,a terhesség 12-13. hetében érdemes már megnézni.
Szóval én nem szúratnám hasba magam feleslegesen,és főleg nem a 20.hét környékén.Ha lenne valami gond,már kiderült volna,és mondták volna.AFP uh,..stb alapján.
Nekem sajnos van ismerősöm,aki megcsináltatta a hasbaszutatást,kimondták,hogy egészséges a gyerekük,majd született egy halálra ítélt kisbabájuk,bár igaz nem downos volt,hanem sokkal rosszab,olyan genetikai betegséget örökölt,amit nem néznek,pedig nézhetnék :cry:

mimi12
 
 


Sziasztok
Mimi, azt lehet tudni, hogy mitől volt a lepényleválásod?
Nekem az előző babánál egyik orvos sem merte egyértelműen kijelenteni, hogy nem a magzatvízvételnél történt valami, ezért gondolkodom ennyire. A kombinált tesztet megcsináltattam az Istenhegyi klinikán. Negatív lett. Az AFP 1,63 lett.
kikati
 
 


Kata,ezt leírom részletesen priviben.Nem akarok senkit sokkolni.Csak annyi,hogy ez előfordulhat mindenkivel sajnos.

mimi12
 
 


Noémi! Rendben.
kikati
 
 


Sziasztok!

Szia Kikati!

Én csak 2006 februárjában csatlakoztam a csapathoz, így nem emlékezhetek rád, de azért szeretettel üdvözöllek. Gratulálok a bébihez4 Én csak "vendégművész" státuszban vagyok itt, mivel nekünk nem jött össze a késői baba ( két majdnem felnőtt fiam van+ egy unoka), de azért nagyon szívesen járok ide, többször megfogadtam, hogy "leválok" a babanetről, de valahogy nem megy.
Szerintem, ha megcsinálták az integrált tesztet, és a későbbi Uh-kon sem volt eltérés, akkor már kár megszuratni magad, de ezt mindenkinek magának kell érezni és meghozni a döntést. ( tényleg nem rég egy pár oldallal ezelőtt volt ez téma)

Melinda!

Gratulálok a munkahelyhez, én gondoltam, hogy valami sikerült azért nem jössz.Eleinte biztos nagyon fáradt leszel, de majd belerázódsz és biztos vagyok benne, hogy ennyi év után jó lesz újra egy tantestülethez tartozni.
Kicsi Benjikéről tegyél fel képet. Mi a jele az oviban?


Móni!

jaj, nem akartam rejtélyeskedni, csatlakoztam egy Forever-es csapathoz ( aloé verás temékek) azzal foglalatoskodom, előadásokra járok, bemutatókat tartok, jövök-megyek-intézkedek. Szóval nyüzsgök és ez nekem nagyon bejön. ( addig sem agyalok máson)

Szia Mimi!


Mandula!

Tényleg nagyon eltűntél! Melcsike ez rád is vonatkozik, bár gondolom amíg ilyen jó idő van kihasználsz minden percet, a gyerekekkel csatangoltok.


Éva
fanny01
 
 


Talán Mandula emlékszik rám, nagyjából egy időben csatlakoztunk annak idején a topikhoz:)
Olvasgattam egyébként vissza, meg néha benézek. Mostanában ritkábban, de annak idején amikor már nem írogattam ide gyakran olvasgattam, hogy mi van a többiekkel, csak sajnos nem nagyon tudtam miről írni:(
kikati
 
 


Kikati!
Üdv nálunk! Én akkoriban épp "szüneteltem".
Sajnos 4 éve nekem is volt egy 22 hetes vetélésem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: bár azóta van 2 kis babácskám :D :D :D :D :D :D :D :D . Én soha nem csináltattam meg, és ha kapok még 1 lehetőséget, akkor sem fogom csak ha valóban indokoltnak látszik. Ezt a félelmet azt hiszem csak az értheti meg, akinek volt már 20 hét körüli vetélése. Én is az Istenhegyi diagnosztikát választottam, és a kapott eredményt átbeszéltük a Kaális orvosommal, aki kerek perec megmondta, hogy ne menjek hasbaszurásra, hiába a korom... Szerintem nem véletlenül vélekedik igy egy igen tapasztalt nőgyógyász... A "genetikai tanácsadás"-ra el kellett menjünk, de bizony végig az volt az érzésünk mindkettőnknek, hogy mindegy mi van, rá akarnak beszélni a vizsgálatra aminek egyrészt nem 100% az eredménye, másrészt a következménye kiszámithatatlan. Nevesitve: a vizsgálat kb 97% pontosságu. A vetélés esélye kb 2%. A kombinált teszt pedig 95% találati arányu. Akkor pedig el kell gondolkodni mindenkinek, hogy mit mer bevállalni... De én ezt már leirtam legalább 3x korábban.

Fanny!
Mekkora lett a kisunokád! :D Nagyon pörgős kiscsaj, alig van kép amin ne mozdult volna be :D :D A kalapos kép az nekem is nagyon tetszik, vagyis a többi is persze.
Néhányat irogattam egy másik topicba, pár sorral feljebb van mint a miénk.
Meg aztán tényleg nagyon sokat vagyunk kint. Csinálgattam nagyon jó kis képeket, alkalmasint feltöltöm persze :wink:
Vasárnap voltunk végre Agárdon egyet, lányok, minden kisgyerekesnek csak ajánlani tudom. Csináltak kint egy hatalmas kalandparkot, egészen kis Luku-féléknek is alkalmas szuper játékokkal. Mig jó az idő, meg lehet nézni, játszani kicsit felöltözve is lehet, pancsolni meg odabent, ha kint már hideg van. Tudjátok, irtam már róla, ez az a fürdő. Majd teszek róla is képeket.
Melinda!
Gratulálok hogy sikerült az állás, remélem jó lesz. Nem félsz a zömmel fiu osztályoktól?
Nika!
Nyugaton egész más lesz minden, meglátod! Sajnos óriási a különbség pedig csak párszáz km. Épp jókor sikerülhet ez a költözés, még az ovi előtt.
Ermoni!
Én is jobban örülnék, ha ovikezdésre már összejönne nekünk is a költözés, de ha nem, akkor majd költözünk másik oviba. Én az iskolakezdésre huztam meg a határt, akkorra le kell bonyolitanunk.
Most ugy belegondoltam, tényleg ujra kell keresni minden helyet ha költözik az ember... Már el is felejtettem, milyen volt 21 éve... Péntek este költöztünk ki aztán szombaton aludtunk egy hatalmasat, majd 11 felé elindultam volna vásárolni, hát akkor már zártak errefelé a boltok, végül 3 buszmegállóval lejjebb találtam egy délig nyitvatartót, és csak hüledeztem, hogy nincs már kenyér :shock: :lol: :shock: :lol: Pesten másképp volt ez is...

Tegnap ünnepeltük a fennállásunk 25. évfordulóját (a megismerkedésünk körülményeit azt hiszem tavaly vagy tavalyelőtt leirtam már) :D Azért nem gondoltam, hogy 40 körül még gyerekvállalási terveim lesznek itt. Fiatal koromban ugy gondoltam, 2000-ben szülök egy utolsó gyereket, a kerek szám kedvéért. Ezt akár 2010-re is kitolhatjuk :lol: mostmár ugyis mindegy...

A héten el akartunk menni a Balatonra őszelni egyet, de megint nem jött össze (tavaly ugyanide nem sikerült) ugy látszik nem akar minket a Balaton :? Tavaly is üzleti dolgok miatt nem sikerült, most is ez a helyzet. Bár, Dezső szerint kb 3 hét mulva el tudunk majd menni, és még akkor is kellemes idő lesz remélem. Jövő héten Ő megy a barátaival horgásznapokra, pár napig én leszek a gyerekekkel. Nekem is elkezdődött az énekkar, szombaton már fellépés volt és szerdán lesz az első próba.
A gyerekek alkotnak, Luku módszeresen utánozza Emesét, mindig mindent ugy és akkor akar, amikor a nagy. Annyira aranyosak együtt, kivéve mikor épp rájuk jön az öldöklési vágy :evil: és ebben már nem mindig Emese az élenjáró. Az esti cumizgatások a legédesebbek, fekszenek szorosan egymás mellett, szivogatja ki-ki a sajátját, nézik egymást szeretettel, aztán Emese átöleli Lukut, és puszilgatni kezdi, Luku meg tartja a kis arcát. Annyira boldogság látni Őket igy együtt, olyan más mint amikor Máté volt kicsi.
Mátém is megjött Horvátországból, épségben és boldogságban, ugyhogy az összes kő legördült az anyai szivemről, együtt a nyáj ujra. Kezdődhet az iskola :?
Na mennem kell, ennyi volt a délutáni pihike.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!



Hol van mindenki?????????????????


Éva
fanny01
 
 


én vagyok néha be is nézek de tényleg eltűnt mindenki :)teszek fel pár képet már régen tettem :):):)


Kép Kép Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Vagyok én is, de senki nincs...
Megint csak 1 képet enged, pedig kicsinyitettem egy csomót. Na majd apránként... Remélem kivehető, hogy a lányom 3 :!: :!: :shock: umival 1xre látható :lol:

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Nika!
Nagyon találékony a gyerkőc, cucc ki gyerek be a fiókba :lol:
Na megint próbálkozom a képekkel
Kép
Megint csak 1 megy :?

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kettesben vagyok Lukuval, Emese Apával megint az anyósomékhoz ment :? Már kéthetente kell menni, ez nekem nagyon nyomasztó Luku pedig utál órákig bekötve lenni. Igy aztán ahogy tudok, kibujok alóla.
Tegnap utcabálban voltunk és a kislányom megrendezte élete első nyilvános hisztijét, bizonyos lufi miatt. Nem mintha nem akartam volna venni Neki, de egyszercsak felkiáltott: lufit! mondom Neki: nem hallottam, mit szeretnél? Lufit!!! kiabálta vissza, majd pofon huzott :shock: A pofont kapásból visszaadtam :oops: letettem a gyereket és közöltem hogy ma nem veszünk lufit. Pedig nagyon szerettem volna venni, de annak aki nem kér, hanem kiabál és főleg pofozkodik az anyukájával, semmit nem veszünk! Na lecsapott olyan orditást, még jó hogy zaj volt amugy is, igy nem volt feltünő. Beletettem a Luku kocsijába, aki Apával épp sétálgatott, és hagytam ott orditani. Mikor lehiggadt, elmagyaráztam hogyan is kell kérni (lerágott csont már persze), és hogy mostmár hiába kér, nem fogok venni. Darabig hallgatott, majd ujra rákezdte a helytelen stilusban. Nem vettem róla tudomást. Megfigyeltem máskor is már, hogy megbeszéljük, mit kéne csinálni, aztán csinálja ahogy addig a hülyeséget. Kibirhatatlan természete van, azt hiszem!
Egyik nap a Piroska kapcsán a nagymamákról beszélgettünk (Piroska egyébként már roskadozik a kosár alatt, annyi kaját visz a nagymamához: turórudit, csirkepörköltet, csokipudingot, balaton szeletet is a szokásos dolgok mellett :lol: ) és megemlitettem, hogy két nagymamánk is van, nemcsak a szegvári, hanem a Pókamama is nagymama, csak nem ugy hivjuk. Néz rám hitetlenül, aztán csavarint egyet a szemén és azt mondja :"Neked meg KÉT a fejed!" Ugy látszik számára nagy butaságot mondhattam :lol: :lol:
És hogy Lukuról is irjak: áll az ágyon, persze hogy áll és nem akar leülni, és persze hogy titokban osont be a nyitva felejtett ajtón :shock: . Ott röhög az ágy közepén, mondom Neki, "te, te, le fogsz esni". Erre letottyan, rámmutat és azt mondja mosolyogva: "te, te" :lol:
Nagy autó szakértő is lett ám a Kicsi, hacsak meghall egyet, már nekiáll berregni. Az a baj, hogy ujabban Emese is szeret autózni, akárcsak Luku babázni, és persze mindig ugyanaz az autó kell, de ha nem zavarja senki, hosszu ideig berreg a kisautóknak, tologatja őket, felforditja,m a kis ujjacskáival pörgeti a kerekeket :D Most látom csak magam előtt a régi Mátét, szinte ugyanigy játszott. De mennyivel jobb ha nem egyedül van a felnőttek között, egész más igy a gyerkőcökkel! Javarészt egymással vannak elfoglalva, én időnként ugy érzem, csak a szükségletek kielégitésére, na esetleg kis vigasztalásra kellek, mert egész nap mennek egymás után, és már nagyon jókat játszanak és néha persze civakodnak is. De Luku kezd nagyon ügyes és szemfüles lenni, a megkaparintott dologgal olyan gyorsan eliszkol biztosnak látszó helyre, hogy Emesének sietni kell ha utol akarja érni :lol: Alig várom, hogy képes legyen megvédeni Magát, kiváncsi vagyok az a kis némber mit fog szólni, ha egyszer végre visszakap egy nyaklevest! Vagy esetleg Ő kapja az elsőt! Mert nagyon nyeregben érzi Magát egyelőre, de ugy látom Luku nem az a félrelökhető fajta gyerek! :wink:

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Segitség!
Icus!
"Pöri dokumentum olyan sok helyesirási hibát tartalmaz, hogy többet nem tud megjeleniteni a gép" ezt az üzenetet kaptam mikor ma bemásoltam az irományomat. De el tudtam menteni, és meg is van. Most akkor mi a fene ez???
Hol van mindenki :?: :?: :?:

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


FerMelinda!

Gratulálok az új munkahelyedhez. Kívánom, hogy nagyon rendes tantestület vegyen körül, és csupa rendes, szorgalmas, okos gyerekkel legyen dolgod!!! (bár tudom, hogy manapság ez egyre ritkább, majhogynem sci-fi)

Fanny
A sapis kép nagyon klassz. Nekem az tetszik a legjobban, de a többi is jó.
A hálózatos munkádhoz neked is nagy gratula. Tényleg neked való, ha ilyen rövid idő alatt komoly eredményt értél el. Csak így tovább!!!

Melcsi!
A lufis nagyjelenet nem semmi!!!! :shock: Épp benne vagytok a hisztis korszakban, de gondolom, hogy a kisasszony amúgy is elég harcias és van akaratereje, ami a későbbiekben majd jó lesz!
3 cumi!!! Csoda, hogy befért a szájába…..

Kikati
Én is csak 2006 márciusától vagyok itt, tehát nem emlékezhetek rád. Viszont a genetikai vizsgálatról tényleg nemrégiben írtunk (kb. 6 hete), sokat és vegyesen. Olvass picit vissza, megéri. Én amúgy az integrált tesztet csináltattam meg a Bolgárkerék utcában.

Nika
Eszembe jutott egy mondás, ami persze Melcsinek is szól: A gólyára ne várjatok, mindent magatok csináljatok!!! :oops: És vegyetek vagy kérjetek kölcsön egy labdát, hátha….. :lol:
A fiókos kép nagyon jópofa!!!

Mandula
Tényleg nagyon eltűntél. Írj egy párt sort magatokról.

Nálunk megtörtént a beiskolázás, ami minden szempontból sokkal könnyebb volt, mint tavaly, mert semmi új, csak folytatás. És anyagilag is most nagyon keveset kellett költeni. Lényegében csak tankönyveket és füzeteket + egy-két apróságot kellett venni. Minden másból jó a tavalyi. És a könyvárakra sem kell panaszkodnom, mert Évinek 7600, Ádinak 13000 Ft volt a csomag. Az ebéden viszont meglepődtem, mert Éviéknél a tavalyi 5500 helyett most több mint 7000 Ft-ot kellett fizetni egész hónapra. Ráadásul az én lányom alig eszik. Most mondtam is neki, hogy erőltesse meg magát, mert ha éhesen jön haza, akkor estig nem kap enni. Különben jó az ételösszeállítás és a felnőttek szerint nagyon jól főznek, azzal sincs gond. Ádáméknál maradt az 5000 Ft/hó, és ott még repetázni is lehet, a fiam szokott is, tehát azért kiegyenlítődnek ezek a dolgok így családon belül.
Tegnap nagy fickándozás volt a pocakomban, szerintem a kis babóca érezte, hogy jön a front. Már nagyon vártuk ezt a kis lehülést. Egyébként még mindig van pakolni valóm és még mindig nem a pici cuccait intézem, azt majd október közepén. Most a játékokat és a nagyok ruháit kellett átszelektálni. A fiús játékoktól próbálok megszabadulni előbb az ismeretségi körben, aztán a teszveszen. Közben lett egy új könyvespolcom és egy fürdőszobaszekrényem, ma pedig jön a gardróbszekrény, szóval csak pakolok, pakolok….
A délutáni programok is beindultak. Persze Ádival nincs gond, mindent önállóan intéz (zenesuli, edzés), de Évit még hordani kell. Ugyanazok a programok maradtak, mint tavaly: a zenesuliban 2 szofézs, 2 furulyaóra, ami közvetlenül ebéd után van és csak átviszem az egyik iskolából a másikba és hamarosan már hazasétálhat egyedül is a zeneiskolából, mert 400 méterre lakunk. Heti kétszer van tornája, oda a barátnőm viszi, heti 1-2 alkalommal pedig úszás, ahova én viszem a két lányt. És lehetne még cifrázni, mert mi ezekkel a különórákkal az átlagos kategóriába tartozunk. Tavaly még azt hittem, hogy ez őrület és nem fogjuk bírni, aztán tévedtem....

Kép
regina3
 
 


Regina! Próbáltam visszaolvasgatni, majd akkor megprobálok 6 héttel ezelöttre visszanézni. Igazából az érdekelne, hogy a 35 éven felüli kismamákból hányan mennek el a magzatvízvételre. Te például elmész, ha jó lesz az integrált teszt?

Kép
kikati
 
 


melcsi: mikor Gege fel tudott mászni az ágyra stb akkor megtanitottuk neki hogy kell lejönni és mindig rászóltunk hogy nem szabad ha másképpen akart lejönni de elősként ő is az ágy közepén állva sikongatott annyira tettszett neki hogy fel bír már mászni az ágyra :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Hát épp ez az, lemászni előbb tudott, mint fel, csak ha meglát, azonnal szem befordul és huncutkodni kezd, és attól félek hogy véletlenül leesik!
Regina!
Ennyi különóra tényleg nem sok, Máténak is ennyi volt, csak szolfézs helyett +3 óra az énektagozat, +uszás meg a karate. Teljesen hozzászokott, minden napra volt program.
Képzeld, Emese a 3 cumi mellett simán tud érthetően beszélni is :shock: :lol:
Kikati!
Regina már tulvan minden vizsgálati lehetőségen (ld vonalzója) :lol: :lol: :lol:
Szerintem itt mi vagyunk Reginával az a kisebbség, aki nem merte bevállalni, a többiek azt hiszem megcsináltatták mind.
Na akkor uj oldal, uj próba
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Több is Agárdon készült, látjátok, micsoda jó kis gyerekparadicsom ez?
Icus!
Az utolsó képen remélem kivehető, hogy van egy labda és egy fenyyőfa rajz. Vettem krétát és a rossz falra engedem rajzolni, amit nagyon élvez, és kezd ügyesedni. Van már ott tenger vizalatti füvekkel, csiga meg miegyéb. Az ügyességét nem tőlem örökölte :oops:

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?