Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi
Igen, csak pozitívan. A decemberi lombikhelyemet átadom másnak. :D
Az én környezetemben meg mindenkinek hamar összejött a baba, én ezért vagyok elkeseredve. :cry: Már mindenki babás, vagy megszült, csak én nem. :cry:
Amúgy szerintem a biciklizés nem jó a kiskatonáknak, mert a nyeregen ülve felmelegednek.
Nálad mi az a kis baj, ha szabad megkérdeznem?
p__lilla
 
 


Lilla!
Élő példaként Boninak és nekünk sikerült inszemmel, picikéink már meg is születtek. Boninak az első, nekem a 4. inszem sikerült. Ha pár oldalt visszalapozol, akkor találsz egy táblázatot, ott fel van még további sikertörténet tüntetve.

Ne legyél elkeseredve! Ha segítséggel is, de lesz babád! Erre gondolj! Jó kezekben vagytok!
Számtalanszor én is átéltem az elkeseredést, de nem szabad feladni! Bízni kell!!!!

Szilvi!
Én tüszőrepi után min. 10 napot mondanék a teszteléssel. Én a 13. napon inszem után teszteltem +at.
20150601134430
 
 


Még annyit....

Az inszem kb. annyira fáj, mint egy menszis görcs. A katonák nem folynak ki. Inszem után az a legjobb, ha megemelt csípővel fekszel kicsit.

Én pl. inszem után 1 napot pihentem, szombaton volt az inszem, hétfőn már dolgoztam.

Clostit én nem szedtem,mert nyálkahártya csökkentő hatása is van, nekem pedig elég gyatra volt enélkül is. Én Puregont szúrtam.
20150601134430
 
 

 
 

Móning!

VIKI
Jól látom az időpontot?
Szoptatás alatt is fel-felnézel hozzánk? :wink: :D

dita75
 
 


Jó reggelt!

Ditám!
Hami után, böfi közben nézek fel mindig. Aztán, ha letettem a legényt, fejtem és még kilátok a fejemből, akkor válaszolok is. :D

Hogy érzed Magad / Magatokat?

Katka mikor tér vissza a bázisra?
20150601134430
 
 


Desviki
Hát a nyálkahártyám nekem sincs a toppon, rá is kérdeztem a dokira ez ügyben. Azt mondta, nyugodjak meg, majd fog adni mnyh növelő cuccost is.
p__lilla
 
 


VIKIMAMI!
Naon kedves vagy, hogy a bokros (?) teendőid mellett is a segítségünkre kelsz! :D

Katáék ha jól emléxem 10 napra mentek! Hamarosan becsekkol újra sztem! :wink:

Én tök jól vagyok, a pocim most egyáltalán nem volt felpuffadva, nem volt sírás-rívás, minden nagyon tökéletesnek látszik. A kisfickók is nagyon élénkek voltak, remélem tudták, hogy melyik oldalra kell menniük. Tegnap én is egész nap szó szerint döglöttem, a derekam már majd szétment! De végig arra gondoltam, hogy mindent a babákért teszek, és nem számít a sok lemondás, és hercehurca, mert nemsokára már nem erre fogok gondolni. Ha már benne lesz a pocimba a trónörökös akkor ezek majd mind elhalványulnak!
Ennyire + még sosem voltam! :D :D :D
(Remélem anyócám tavasszal költözhet le hozzánk! :))

dita75
 
 


Szasz LILLA!

Itt is! :wink:

Méhpempőt eszel ugye? Vasárnap az inszem előtt pont erről beszélgettünk a nővérkével, hogy a topicos lányoktól tudom, hogy a méhpempő milyen jó erre a dologra. Mondta, hogy nagyon helyes, hogy ezt eszem, mert sokminden másra is jó! :D

Azért azon kiakadt, hogy még a kiskatonák mennyiségét is kiadjuk egymásnak, mert hogy ezek bensőséges dolgok, de sztem ebben a szituációban ez nem lényeg! :D

VIKI
Boldog 1. hónapot Lackónak! :D :lol:

Ja és én hiszek az inszemben! Ha nincs olyan betegségem (pl. endo) ami kizárja a sikerességét, hiszem, hogy ezzel a módszerrel lehet kisbabám! Ezt két hét múlva BE IS BIZONYÍTOM NEKTEK! :wink: :D :D :D :D :D

dita75
 
 


Ditus!
Köszönjük a köszöntést! Repül az idő!

Naná, hogy 2 hét múlva jó hírekre kelünk majd!

Lilla!
Az én dokim pl. a clostit nem is adja senkinek. Tapaszt vagy gyógyszert kapsz majd mellé?
20150601134430
 
 


Az egy hónaposom!

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Desviki
Nagyon édes a kis Lackó. Nekem is, nekem is...
Nem tudom kapok-e még mellé valamit, egyenlőre csak ennyit mondott. Meg hogy majd fogok kapni valamit, ami vastagítja, meg gondolom majd ad utrót.

A méhpempőt még nem szedem, de akkor majd elkezdem. Hol lehet kapni? A DM-ben láttam, ami ginseng+méhpempő. Az jó, vagy jobb ami csak sima méhpempő. Mikor lehet elkezdeni? A ciklus bármelyik napjától? Mnyh vastagításra jó?

Dita
Nekem sincs semmilyen betegségem, úgyhogy akkor hiszek az inszemben. :D
Drukk, hogy 13 nap múlva + legyen a teszted.
p__lilla
 
 


lilla: nekem az a fránya ellenanyag termelésem van. ésmivel páromnál kicsit kevesebben vannak a kiskatonák mint kéne így nagyon kicsi az esélyünk a spontán babára.
Vendég
 


VIKIMAMI
Nő ez a gyerek mint a bolondgomba! :shock: :D

LILLA
Én is clostiztam 4-5 hónapig. Akkor vékonyabb volt a mnyh-m mint most, de amikor elkezdtem a méhpempőt enni akkor több mm-t nőtt. Egyik hónapban fehérjebombákat vittem be, sok tejtermék, husika és méhpempő! A 7 milis méhnyálkám 11-re nőtt! :shock:
A legjobb a méhészeti boltban kapható, de nálunk olyan nincs, így a mézzel kevertet veszem meg a herbáriába, és ez így még fini is, egy doboz kb 550 Ft, és egy hétig elég! Két dobozzal szoktam venni, mert csak a ciklus első felében eszem!
Mi még (én mondjuk már nem) isszuk a ciklus első felében a cickafark teát, pétől meg a palástfüvet. Napi két csészével.
Amúgy a méhpempőt bármikor szedheted, apa is szedheti, mert nagyon jó immunerősítő! :D

Dogozom mint állat! Mikor lesz már szerda! Itt nálunk az irodába elég hüvi van, zokniba, meg meleg felsőbe ücsizek a gép előtt! :shock:

dita75
 
 


Sziasztok Lányok,

most nem tudok visszaolvasni, de azt látom, h Dituliékkal minden rendben volt tegnap, sőt!

Dituli: nagyon gondoltam rátok vas reggel , mikor felkeltem!!!

velünk : szombaton a teraszkorlátokat csiszoltuk, takarítottuk és alapoztuk. apáink szerencsére segítettek, nem csak 2en csináltuk. de jól elfáradtam. főztem + este még takarítottam. teljesen kiütöttem magam, vas már semmire nem volt erőm, csak fetrengtem.
ma hajnali 1,30 - kor meg a szokásos pisikor észrevettem, h a felső szomszédtól ázik a fürdőnk. nem tudni mitől , ma jön a szerelő. fasza! alig aludtam vmit, mosott szar vagyok.
most meg zárás van és melózni kellene , de itt meg tök felfordulás van, mert hétvégén szőnyegztek, minden szana szét.
ááááááááhhhhhhhhhhhh!!!

szép napot mindenkinek

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Dita gratulálok a szép tüszőkhöz. Most biztos sikerült, mert sikerülnie kell! Köszöntem neked, amikor mentek Alsóőrsre.

Nekem szombaton megjött, ma épp hogy csak barnázok. Mi a fene lehet ez?

Viki édes a picike, meg a Boni picikéje is nagyon aranyos. Én is akarok ilyet.
timejka
 
 


CZINKI
Balszerencse huss tőled!
Szegénykém, ma pihizz lehetőleg! Gondolom a szerelő egyedül is tudja a dolgát!

TIMEJKA
:cry: :cry: :cry:
Akkor most már tutira inszemes tyúk lettél???
Igy már sikerülni fog, no para!

A kisfickók biztos randiztak már a petikékkel! :D hisz annyira szépek voltak és fickósak! Komolyan ahogy a mikroszkóp alatt összegyűltek ezüstösen csillogtak! Melyik petike tud ellenállni ilyen szuper kérőknek! :lol: :lol: :lol:

A Gynevacosban is nagy erőkkel elindultak a babagyártások!
+ teszt hegyek mindenütt! :D
Úgyhogy ne izgulj, nemsokára most már mi jövünk! :wink: :D
A Monic utáni helyet a táblában én már lefoglalóztam! :D
De alattam lesz még egy csomó kiadó! 8)

dita75
 
 


Czinkicsek!
Vigyázz magatokra Vazze! Mert megyek, és popsira csapok!!!!

Lesz otthon netetek? :roll:
20150601134430
 
 


sziasztok, visszaolvastam, de nem emlékszem sokmindenre!!!

Ditulika: nagyon örülök, h minden szuper volt!! remélem mosolygós - kacsintós - dalolós Barna szuperül meginszminált!!
grat apa eredményéhez is!! ez miért olyan nagy titok??- nem értem az asszisztenst. ok , tök magándolog, ua mint a tüszők mérete, meg minden. de hát itt csupa belsőséges magán dolgot beszélünk ki.
nagyon drukkolol nektek!! vigyázz magatokra!! leszaromtablettát bevenni minden nap mhelyen és otthon is!! semmin ne izgasd fel magad!! csak nyugodtan!
és azért a spárgával seggreüléssel ne kockáztass inkább! :wink:

Vikimami: Lackó tüneményes!! annyira babás!! és a 2. képen olyan drága, ahogy csodálkozón néz!! zabálnivaló!! :lol: :lol:

Boni: Zsigi is olyan édes!!! anya meg kínozza és nem ad neki enni?? csak fényképezi??? :lol: :lol:

Mara: mennek a tüszőnövelő drukkok!!

Lilla: üdv itt!

Szilvi: tüszőrepi 10 nap alatt ürül ki! és lehet, h a párodnak a ,,túl sok ,, sport nem tesz jót! az én páromnak pl a röplabda tett be, és fügyköskötőben játszott, majd abba is hagyta! túl sokat kellett ugrálnia és túl megerőltető volt. ki tudja, lehet, h a viszér a heréjében is ettől lett, amit műteni is kellett kb 5 éve. és lehet, h a biciklizés is nyomhatja a töksit, és a feszülős kisgatyó sem túl egészséges. meg a fickóknak nagyon kell vigyázniuk magukra!!
pl a meleg fürdő is tilos, mert a tojásokat nem lehet főzni!
szóval sok mindenre oda kell sajna nekik is figyelniük.
megy a drukk 1000-el!!!

Babszi: azt olvastam odaát, h T mondta, h endokrinológiai szempontból tökéletes vagy , és ő már nem tud mit tenni. ezért kérdeztem az a betűs bogyót (amit 3 hóig szedsz, majd újra met, és addig nem lehet babásodni), h azt nem próbáltátok??

Linácska: lányodnak továbbra is jobbulást, jó pihit nektek!

akit kihagytam bocsi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKI
A saját dokkerem inszeminált, a Barna csak uhuzni szokott, de végülis sztem tökre mindegy, mert nem rajtuk múlik. :wink:
Az eredmények jók, három megrepedt tüszőcske, sok-sok ezüstösen fénylő kérő! Ha most nem jön létre a randi akkor itt valami más gubi van! :roll:

A tesztek már be vannak készítve.
Iszom a vizet mint a gödény. Tényleg tegnap vagy 3 litert lezúdítottam, elég jól hozzászoktam, csak az a baj, hogy 5 percenként mennem kell pipilni! :roll:

Köszi a drukkokat, most kiderül milyen jó szurkolók vagytok! :wink: :D

dita75
 
 


Dituli: és nem is dícsértem az új vonalzódat!! nagyon baba!!! :wink:
persze, h nem rajtuk múlik egészen, de azért kis %-ban igen.

Viki: vigyázok azért!! mindig pihizek azért munka közben! csak szombatok kicsit sokat hajolgattam, guggolgattam, és a derekam kilett, de vas kipihentük magunk. erre meg jön ez a szaros beázás! :twisted:
a párom azt modta szombat este, h azt is pártolja ha nov végéig dolgozom, mert itt legalább nem takarítok, nem dolgozom annyit! :lol: :lol:
megígértette velem, h nem mosom fel a követ, erre 5 perc és már neki is álltam! :lol: de hát ha zavar, nem tudtam volna lefeküdni úgy, h tiszta kosz a lakás! viszont vas végig feküdtem, nem is volt lelkifurim!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkicsek

Most hogyhogy nem vagy kajavadászaton? Hoztál otthonról?
Ez egyébként tényleg így van, hogy otthon többet melózik az ember, feltéve ha nem vagy takarítónő!

Én itt szinte egész nap a számítógép előtt csücsülök, otthon nem tudom elnézni, hogy ha pl. felnézek az álmenyóra és látni vélek egy pókhálót egyből magamhoz ragadom a porszívót vagy a porolót. Ráadásul nekem sok fekete bútorom van ezeket naponta kéne suvickolni, hogy ne látszódjon meg rajtuk a por! :twisted:

dita75
 
 


Czinki!
Tényleg nagyon vigyázz! Nehogy úgy járj mint én, hogy beparáztatnak a totál kinyílt külső méhszáj miatt!!!!!! Én is "csak" takarítottam, pörögtem, a várost jártam...., aztán végén 5 hétre az ágyhoz lettem láncolva!

Mikor mész dokihoz legközelebb?
20150601134430
 
 


Viki: múlt héten voltunk! Mákszemmel minden rendben volt, már 590 gr volt. igaz előtte való héten voltunk az ügyeleten (dokim szabin volt) , mert remegett az alhasam. olyan volt, mint amikor ideges az ember és rángatózik a szeme. 4 alkalommal éreztem 4-5 remegést. akkor megnéztek (sajna nem uh-val!) , de a méhszáj zárva volt. akkor végigfeküdtem 3 napot!
dokimat kérdeztem múlthéten, h mi volt , és kérdeztem, h nem uh-z meg hüvelyben, h megnézzük a méhszájat, de nem . azt mondta, h biztos a baba mozgot. és nem jó nézegetni ,,feleslegesen ,, a dolgokat, mert akkor nagyobb a veszélye a korababának. de máshogy rúg Mákszem, mint akkor éreztem. az ügyeletes doki azt mondta, h nyúlnak a szalagok.
de vigyázok, tényleg!! most majd jobban odafigyelek majd! nem akarok heteket ágyhoz kötve lenni! :roll:
egyébként tervezem, h jövőhéten megyek uh-ra, mert most nem láttam a babát a kórházban a szar uh-n és még képet sem kaptam. :cry:

Dituli: ma rendeltünk , mert sok a munka, ma nem megyünk ki!
de hozhatnák már, mert éhenhalunk!! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKI
Veled minden rendben lesz, Mákszem egy erős csákó! :D

Basszus majdnem elaludtam a nagy számlaellenőrzésben! :shock: :D

Mivel itt az allergiaszezon szednem kell rá a gyogyit + még az utro!
:shock: :shock: :shock:

Apuci tegnap elfelejtette odaadni a gyerek sulispapírját, persze most én tölthetem ki és jön érte a gyerek a 4-es busszal az estivel meg vissza! Na hát én lerendeztem, hogy fodrászhoz kell mennem, úgyhogy jöjjön szépen a kettessel és a hármassal szinte azonnal vissza is tud menni! Még jó, hogy már csak 2.30-ig kell dolgoznom! Sztem lehalkítom a telefonomat és úgy fogok aluszkálni mint tej.
Este kipihentnek kell lennem, mert két pasival leszek egyszerre az ágyban! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziaszok!

Csak gyors bekukk, mert nincs időm. 18 mm a domináns tüsző, most csak azt mérte a doki, de volt mellette két másik nagyobbacsaka is a bal oldalon. A jobb oldalon vagy nem volt semmi, vagy nem is nézte. Méhnyálkahártya 9,2 mm. Szerdán reggel lesz inszem. 7-re kell mennünk.

hofeherke
 
 


MARA
Szuper! Mondanám azt, hogy majd együtt toljuk a babakocsit, csak hát egy icicpicit messze lakunk egymástól, na de majd lélekben! :wink: :D :D :D

HATALMAS DRUKKOK SZERDÁRA!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Mara: ezek nagyon szupi eredmények!!! drukk a szerdai inszemhez!!

Dita: :lol: ma kell rádolgozni a tegnapi inszemre?? aztán csak óvatosan!! nem úgy, mint az első randin!

megvolt az ebéd, de képzeljétek az ajándék desszert profitteroles nem volt jó!! a szaga savanyú volt, de állítólag az íze is. én szerencsére még csak bele sem nyaltam. remélem a levesnek és a grízestésztának nem volt semmi baja. én nem éreztem, bár nagyon éhes voltam.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Hát, ma elég érdekes napom volt! Reggel mentem az endokrinológiára vérvételre, és a drága asszisztens csinált szép nap kék foltot a karomra, mert sikerült a karomban húzkodnia a tűt, mert nem jött onnan a vér, ahova eredetileg beszúrta. :?
Aztán mentem a kombinált tesztre. Én szépen nyugiba leültem az UH elé, mert ugye volt időpontom, de azért amikor kijött egy fehérköpenyes rákérdeztem a dologra, és először a várandós ambulancián kellett jelentkeznem. Na, ott 3/4 órát vártam mire végre kijött valaki, és hozott egy kézzel írt papírt és visszakísért az UH elé. Még szerencse, hogy előbb érkeztem! Az UH-on hamar behívtak, és láttam végre az izgő-mozgó pici babánkat! :D Mondta is az UH-os nő, hogy maradjon már nyugton ez a gyerek, mert nem tudja megmérni. Júj, olyan jó volt látni a pici kezét, lábát és tényleg ide-oda forgolódott. :lol: Ott megkérdeztem, hogy akkor most hova kell mennem vérvételre? Erre azt mondja a nő, hogy menjek vissza a várandós ambulanciára, és majd ott megmondják... :shock: Újabb 3/4 óra várakozás után végre megtudtam. Végre levették a vért, felvették az adataimat, és kérdeztem, hogy mikor lesz kész az eredmény, amire mondta a nő, hogy hétfőn jöhetek érte. Kimentem, leültem mert még nyomtam a karomat, és közben beszéltem a férjemmel telefonon, erre kijön a nő, hogy most mondja a kolleganője, hogy mivel a héten szerda 20-a, ünnep, ezért majd csak jövő hét szerdán szállítják már csak el a vért, így 2 hét múlva lesz meg az eredmény. Marha jó, mert nekem jövő hét kedden vinnem kellett volna a dokihoz...

Szóval, Zsuzska menj oda sokkal előbb, mert nem lesz egyszerű menet!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ja, a lényeget nem írtam! KisNémó 68 mm, a nyaki redő 2mm, amire azt mondták, hogy normál érték, és minden rendben van vele! :D :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka a kicsike szépen növeget. Egészségügybe szeretik megvárakoztatni az embereket. Szemét dolog, főleg kismamákkal.

Dita!

Igen, inszemes tyúk lettem, remélem a tüszőcskéim szépek lesznek és a bal oldalon. Hívtam a másik dokit, csak szeptember 3-ra lenne időpont, úgyhogy most maradok a dokimnál. Jövő héten elvileg megyek is. Én annyira ideg vagyok most megint, hogy nem sikerül.
timejka
 
 


Némóka: nagyon gratulálok!!!
sajnálom, h a vv ilyen rosszul sikerült!! de az eredmény a lényeg, ott meg tuti nem lesz semmi bibi!! képet kaptál, esetleg felrakhatnád majd!

én bejelentkeztem jövő hétfőre a magánba egy mozira! ott lesz majd kép és most már fel is fogom rakni!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Jöttem aláírni a jelenléti ívet :) Milyen sok új tagunk lett, mióta nem voltam, ez szuper!

Babszika, Lilla,

Üdv itt nálunk, és mielőbbi babásodást kívánok!

Dita!

Ez a te hónapod lesz, nem is vitás! Nagyon-nagyon drukkolok, és te se hagyd elrontani a töretlen jókedvedet! Csinálj progamot anyukádnak 9 hónap múlvára :)

Lilla!

Az én kislányom is inszemes baba :wink: És elsőre sikerült. A tesók 3 inszemmel se jöttek össze, így őket kénytelenek voltunk spontán összekalapálni :) :oops: Én Clostit+Merionalt kaptam, tüszőrepesztőnek pedig Ovitrelle-t.
Nekem egyáltalán nem fájt, semmit nem érzetem belőle. Utána ált. fél órát feküdni kellett, aztán mehettünk isten hírével. A négy inszemem közül egyiknél se folyt vissza semmi anyag, dokibácsi jól berakta a helyére :)

Szilvi!

Dórinál én is Choragont kaptam, és úgy tudom 10 nap alatt ürül ki teljesen.

Viki, Boni!

Csúcs ez a két kispasi :) Boldog egyhónapos szülinapot Lackónak!

Czinkicsek!

Csak óvatosan a munkával, megvár az! Vigyázz magadra csajszi!

Mara!

Gigadrukkok szerdára!

Némóci!

Nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendben KisNémóval :) Stramm kis kölyök lehet :)

Velünk semmi különös nincs, sokat pihenek. Nem hihetetlen, hogy már elkezdtem a 16. hetet?!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Némócska
Baromi cukker lehetett a kis törpicsek, biztos vidámparkosat álmodott! :D :D :D
68 mili??? Hová nő ez a gyerek! Te jó ég! :wink: :lol:

Hát tényleg nem volt egy fáklyás menet, de gondolom megérte, hogy ismét láthattad a picurkádat! :D

Czinkicsek
Hát talán mégis csak jobb ha kajavadászatra mentek, mert a rendelés egy zsákbamacska, nehogy nekem valami gyomorrontást kapjál, vagy szalmonellát vagy ilyesmit! :roll:
Mi is vigyázunk este! Előtte úgyis teljesen legyengülök Scofield láttán! :wink: :D

Basszus nem engedett még ki a halacska!
Kitettem a napra most már, mert este lesz mire be tudom panírozni, pedig már majd leragadnak a szemeim!

Monic!
Ti még nem jöttetek meg? Remélem nem fáradtál el nagyon az úton!

dita75
 
 


ÉVI
De hihetetlen, mintha csak ma lett volna, hogy jöttél a jó hírekkel! :D
Nagyon örülök, hogy jól vagytok mindannyian!

Valóban bővült a létszám, ami egyrészt jó másrészt nem, szörnyű belegondolni, hogy ennyi meddő házasság van manapság! :shock: :(

Köszi, hogy te is ennyire bízol bennem, vagyis a sikeremben, nagyon remélem, hogy most nem fogok csalódást okozni! :wink: :shock:

A múltkor akartam kérdezni, hogy kjaja melyik topicba írta meg, hgoy három baba lesz? Szivesen elolvasnám! :D

dita75
 
 


Köszönöm Lányok! :D

Sajnos képet nem kaptam :( , most így utólag tudtam meg, hogy ott kérni kell, és fizetni is kell érte. Mindegy az a lényeg, hogy minden rendben van vele! Bár, azért sajnálom, mert a férjemnek úgy megmutattam volna, amikor meséltem neki, alig akarta elhinni, hogy már mindene látszott, és össze-vissza mozgolódott!

Mara,
Szép tüsző, drukk szerdára!+++++++++++++++++++++++++++++++
Te is hajnalba mész? Nem baj, majd amikor a másik oldalamra fordulok, azért gondolok rátok! :wink:

Lilla,
Üdv köztünk! Remélem, hamar teljesül a vágyad!

Viki,
Édes az 1 hónapos nagyfiú! :D

Ma bejelentettem a munkahelyemen is! Mindenki nagyon gratulált!
Amúgy képzeljétek, hogy a SOTE-n mennyire bunkók a hozzátartozók! Nagyon sokan voltak, és a sok paraszt terpeszkedett az ülőhelyeken, és nem adták volna át a helyet a kismamáknak, akik meg ott álldogáltak hatalmas pocakokkal akár fél órákat is. Hihetetlen! :twisted:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ja, és az miért van, hogy az UH szerint 13 hetes és 1 napos a babánk? Pedig mi aztán tuti tudjuk, hogy mikor fogant! És a szülés várható időpontjára meg március 2-át írtak... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi: szupi, h jól vagytok!! pihizz sokat, vigyázzatok magatokra!
pocakod nőtt azóta?? dobhatnál képet esetleg!! csodálkozni akarunk!! :lol: :lol:

mi most nem csináltunk pocakfotót, holnap meg nem lesz rá idő , a párom megy a tátrába a fiúkkal túrázni.

Némóka: kár! legközelebb ! de a lényeg, h jólvan KisNémó , a kis izgő-mozgó!! :lol:

Dita: mindannyian izgulunk értetek, és bízunk a sikerben!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza, csak 8 percem van netezni, mert ketyeg az ora.
Holnap jovunk haza, lehet, hogy este benezek, de sokaig fog tartani visszaolvasni:-)

i.kata
 
 


Viki,
Lacko zabalni valo kis csavo! Nagyon aranyos:-)

i.kata
 
 


Na, nem is irtatok sokat, csak 10 oldalt kell visszaolvasnom.

Beleolvastam par sorba es latom >Dita meg lett inszeminalva. Na, ez most tuti sikerult!!! Legalabbis szoritok!

Na megzek, mar csak 1 percem van.

Pa!

i.kata
 
 


Kata: jó utat hazafele!! holnap gyere ha tudsz, de szerdán várunk!! - mármint én csak csüt leszek netközelben.

Viki: nem tudom, h lesz e netünk otthon. jó lenne, de gépünk sincs! és nem tudom, h a havi + 10e fussa e majd netre, ha otthon leszek! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


sziasztok mentem!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csak egy gyors bekukk, nem biztos, hogy vissza tudok olvasni...
Ma nagyon jó napunk volt, olyan sok hülyeséget csináltam, amit már régen nem. Lovagoltam, vidámparkban voltunk, Lilivel felültem olyan játékra, ami a vízben landol, aztán a barátnőmmel (két harmincon felüli csaj) rohangáltunk át egy vízfüggönyön, malackás körhintán ültem, traktoroztunk, szóval minden belefért, kivéve az óriás gumicsónakos csúszdát, na azt már nem vállaltam. És most eldönöttem, hogy nem érdekel, hogy esetleg baba van, max. ő is jól érzi magát.
Azért a végén sajnos Lili esett egy nagyot, felrepedt a szája, lehorzsolta a térdét, állát, de gyorsan felültettük még egy körhintára, hogy ne az maradjon meg benne, mert már épp a kijáratnál voltunk, jöttünk haza.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na csak végig olvastam nagyjából, amit írtatok.

Némoka,
csak azért írtak rá szerintem 13 hetet az UH papírodra, mert pocaklakódat ilyenkor a mérete alapján ítélik meg. Lili ilyenkor még csak 5,6 cm volt, aztán jól megnőtt 52-re, meg 4 kilóra :lol:

Mara,
akkor csak bejött a nagykönyv szerinti tüszőnövesztés, meg a szerdai inszem, drukkolok nagyon. Most akkor megjósolom, hogy sikerülni is fog :lol:

Dita,
látom minden ok volt az inszemen, gondoltam rád sokszor.

Lilla,
én is üdvözöllek, remélem mihamarabb babás leszel te is.

Én most azon kívül, hogy mérem a hőm, nem igazán vagyok ráállva a tesóra, most 10 napig még együtt sem tudunk lenni, pé napján sem sikerült, most meg nem igazán kímélem magam. Futottunk esténként, játszóterezünk, képes voltam a gyerekjátékokon falat mászni, meg csúszdázni is. A férjem azt mondta, hogy nem is ismer rám, én nem szoktam ilyen lenni. Amúgy tényleg nem, de most olyan jól esik :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska: Hát csak érezd jól magad.

mara: Drukkok az inszemhez. Csoda, hogy beválalták aug. 20-ra. Rendes tőlük.

nemoka, czinkeb: Grat az uh-khoz, biztos nagyon aranyosak már a babák.

desviki: Lackó olyan kis aranyos, nagyon formás baba.

évi: Már 16. hét!!! Nem érzed már a nehezét az ikreknek?

dita: Szerintem most minden rendben lesz, ott a gyerkőc ne izgulj. Remélem nemsokára követhetlek. Ugyan most nem sokat foglalkozom a gyerektémával, de azért nem jó várni. :(

Nálunk semmi különös. Szedem az Orgametrilt, úgyhogy ebben a hónapban nincs túl sok esélye a babának, de remélem arra jó, hogy legalább a cisztáimat kihajtja.



vicky79
 
 


Jó reggelt!

Lina: ;)

Vicky: Igen, szerintem is csoda, de hátha ez hoz szerencsét!

hofeherke
 
 


Kép

LINA
Ilyenkor szokott csak úgy váratlanul becsusszanni egy babó! :wink: :D
Nagyon örülök, hogy így tudod élvezni az életet, a nyarat, sajnos én már egy vén banya vok, és hangosan hallom ahogy ketyeg a biológiai órám, másra nem tudok gondolni és koncentrálni csak a babóra! Pedig én is szívesen kikapcsolnék néha, mint te most! :roll:

KATA
Azt ígérted felénk se nézel, hiányoztunk mi?
Azért jó volt felőled hallani, várunk az élménybeszámolóval!
Sztem jó volt az időzítés, újult erővel készen a lombikra! :D

CZINKI
Nekem otthon UPC-os netem van és 2500,- Ft/hó fizetek!

VICKY
Következő ciklusban behozod a lemaradást! :wink: :D
Ezt azért mondom, mert anyum szerint ikreim lesznek, és akkor valszeg pár héttel előbb fogok majd szűlni, tehát lehet egyidőben visz a mentő, vagy apácskáink a kórházba! :D

Nálunk sajna tegnap elmaradt a "sereghajtás" mert elmentünk vásárolni a Bricostorba. Otthagytunk egy kisebb vagyont!
De tutti kerítéselemeket vettünk, hogy a terasz mindkét oldalára kerüljön, és a szomszédok ne nézzenek bele a szánkba.
Igazándiból a kutyák miatt vettük, mert ki sem tudtunk még eddig ülni a teraszra enni, mert a szomszéd kutyák végig ugatták az egészet, vagy csorgatták a nyálukat! :roll:
Megvettük a féltetőanyagot is, őszig még egy pár dolog meglesz!
Szépülünk! :D

dita75
 
 


Sziasztok!

Évi,
Örülök, hogy jól vagytok! Van friss pocak fotó?

Linácska,
Örülök, hogy jól érzitek magatokat, és elengedted magad picit! :D Lilinek gyógypuszit küldök!

Kata,
Jó utat hazafelé! De hamar eltelt a 10 nap!

Dita,
Milyen lett a frizurád?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita: hát az tényleg olcsó net!! majd meglátjuk! jó lenne nagyon otthonra is nekem .

Linácska : érezzétek jól magatokat!! Lilinek jobbulást!

ma a párom utazik a tátrába, egyedül leszek vas-ig. igaz pénteken megyek haza anyuékhoz vas-ig. de majd elutöm az időt!! házimunkáról le lettem tiltva!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Tegnap éjszaka értünk haza, nagyon-nagyon elfáradtam. De érdemes volt mennem mert anyukám bevásárolt nekem kismama rucikból. Kaptam 3 nadrágot, 3 felsőt, nagyon szépeket! :wink:
És még nagy hasra való kismama bugyit is vett nekem :lol: :lol: :lol:
Egyenlőre még nem tudom hordani a rucikat maX a szabadidő nacit (meg is lepődtem, hogy ilyet is gyártanak a kismamiknak :wink: ), mert egy kicsit nagyonk rám,növesztenem kell bele a pocakot :lol: :lol:

Lassan meg nekiállok szőrmentesíteni magam mert nemsokára indulok az uh-ra.
Megpróbálok kérni képet, de nem biztos, hogy sikerül :cry:

Dita,

örülök, hogy ilyen + vagy! Maradjon ez így! :wink:

Mara,

nagyon drukkolok az inszemhez++++++++++++++++++++++++

Szilvi,

a tüszőrepi 10 napig még mutathat hcg-t, úgyhogy csak utána tesztelj!

Czinki,

jól kifárasztottad magad hétvégén, pihenj sokat, és a munkahelyen se vidd túlzásba a munkát.
Vigyázz magatokra amíg egyedül vagy otthon, és semmi házimunka! Irgum-burgum!

Nemone,

nekem is érdekes lesz a kórházi vizsgálatokat megcsináltatni, 4 helyre kell mennem 1 délelőtt alatt éhgyomorra, ráadásul a recepción kell kezdenem a regisztrációval, utána a nőgyógyin aláíratni a beutalókat és csak utána jöhetnek a vv, vizelet, ekg és társai...

És gratulálok Kisnémó 6,8 cm-hez, szép nagy baba már! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: