Új privát üzeneted érkezett!

kukucs:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu! :lol:
zsu83
 
 


Szia
benéztem de nem volt nagy forgalom.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Ma pangás volt, senki nem ért rá, tőlünk is nemrég mentek el anyumék, családi délután volt nálunk! :lol:
zsu83
 
 


Zus: az jó ha zsongás van. Nálunk is itt volt a báytám fia egy hétig. Ma vittük délután haza. KIcsit most jó 3-as-ban lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Én is szeretem a zsongást! :lol:
A héten még jön hozzánk a keresztlányom is, már úgy várom! :lol:
zsu83
 
 


Hali!
Látom nem nagy az élet.
Ma szülinapi buli volt, öcsém ma 24 éves.

Jol vagyok álmosságon kivül semmi tünet.
encike 2
 
 


Encike: Boldog Szülinapot a tesódnak! :lol:
Örülök, hogy jól vagytok! :lol:
zsu83
 
 


Köszi Zsu.
Igen jol birom még. Emlékszem a 2. terhességemkor 12. hét után jöttek a hányingerek.
Hétvégén voltunk a metroba, elmentem a halosztály elött, hát felfordult a gyomrom, annyira büdi volt.
encike 2
 
 


Hú, a halszagot én se bírom! :x
Nálam a 6. héten kezdődtek a rosszullétek!
zsu83
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ezer éve nem voltam. Más topikokba néha írtam, hogy az augusztus hónapunk nagyon sűrű volt.
Most egy jó hírrel jöttem, ha valakit érdekel. Ma + lett a tesztem és mivel korábban sokan szurkoltatok nekünk, úgy gondolom megérdemlitek, hogy közöljem veletek a jó hírt.

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Kisvirág: GRATULÁLOK!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök nektek! :lol: Vigyázzatok magatokra nagyon!
zsu83
 
 


Sziasztok Lányok!

Micsoda jó hírek, egyre több a kismami!

Viri! Gratulálok, vigyázz magatokra!

Köszönöm, hogy bíztattok a fogyórkúrával kapcsolatban. Most már egész jól bírom. Visszavettem az adagokból, meg a nasiból. Ma pedig elkezdek tornázni + biciklizni!

Nita! Ügyes vagy, ha már így mennek le rólad a kilók.

Zsu! A doki szerint minden eredményem normális, sőt jónak mondható. Kaptam utrót, mert a progim nem tart ki a mensiig, ezért barnázok. A férjem kiskatonáit fogják megvizsgálni. Mehetünk sztk-ba és magándokihoz is. Kicsit tartok tőle, hogy mekkora összeget kér a magándoki, viszont oda lehet vinni az "anyagot".
De jó, hogy így készülődik a férjed. Sajna az én férjem nem szeret vásárolni, boltba is egyedül járok. Azért kíváncsi leszek, hogy ha babát várunk, akkor majd hogy fog készülődni.

Encike! Vigyázz magadra, pihizz sokat. Örülök hogy elkerül rókakoma, reméljük így is marad. Mikor mész dokihoz?

Melcsi! Lehet, hogy mi tudunk fogyókúrázni, de gondolj arra, hogy nekünk viszont nincs baba a pocakunkban. Majd fogyózol a szoptatás után. Most sem vagy kövér!!!! Hmm pizza, azt én is szeretem.

Anda! Miért nem mentek Balcsira? Azért egy kis pihenőt beiktattok?

Végeztünk a festéssel. Jól elfáradtunk, de megérte, mert szép lett. Hasonló színt akartunk, mint a mostani, (ami halvány sárga) de egy kicsit elnéztük, és teljesen más színt sikerült kiválasztani, így kicsit barackszínű lett. De így is tetszik mindkettőnknek.

Most mennem kell, mert anyukáméknak holnap lesz a 30. házassági évfordulójuk és segítenem kell apukámnak ajándékot választani anyu részére.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Virág!
Azta, milyen szép az a teszt!!!
Gratula!
Akkor egyidösek vagyunk?
encike 2
 
 


Virág aztaaa csak gratulálni tudok úgy látszik megtáltosodott a topik :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kiriki: Jó is a mozgás, nem csak a fogyás miatt! Én kimondottan feldobódok torna után! Bár most nem tornázok, majd szeptembertől akarok elkezdeni kismama tornára járni! :D
Örülök, hogy jó lett a vérképed, és hogy a barnázásra is megtalálták a gyógyírt! :lol:
Lassan már ott tartok a férjemmel, hogy kitiltatom az összes babaholmi osztályról! :lol:
Gratulálok a szüleidnek az évfordulóhoz! :lol: Biztos sikerül szép ajándékot találnotok anyukádnak! :D
zsu83
 
 


Nika veled mizu?
Ritkán jársz erre.
encike 2
 
 


Encike, holnap mész dokihoz, ugye? :lol:
zsu83
 
 


Mentem volna, de jo, hogy felhivtam, mert szabin van. Majd jövö7en megyek. Addig is nő és 6 hét 6 napos lesz már. Te mikor voltál uh-n elöször?
encike 2
 
 


Én a 6+1 napon, és már hallottam a szívhangját is! :D
Addig is vigyázzatok magatokra nagyon, és pihenj sokat! :)
Holnap megyek afp-re! :D
zsu83
 
 


Na látod én csütön mentem volna uh-ra, 6 hét 1 naposan. Pont mint te, de nincs beutalom, igy majd 6 hét 6 naposan megyek.

Nem voltál még afp-n?
Én azt hittem már tul vagy rajta. Bizti oké minden!
encike 2
 
 


Még nem, remélem minden okés lesz! :)

Megyek aludni, babucival álmosak lettünk! Jó éjt!
Vigyázzatok magatokra! Puszi :D
zsu83
 
 


Szép álmokat!
encike 2
 
 


encike semmi különös elvagyunk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a második vérvételen! Csütörtökön eredmény! Drukkoljatok hogy minden rendben legyen! :roll: :)
zsu83
 
 


Persze, mennek a drukkok.
encike 2
 
 


kisvirág hatalmas gratula a pozi teszthez!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

kiriki nagyon nehezen megy le csak az első hét sikerűlt így ugynézki! :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratokat :) Nagyon aranyosak vagytok!
Ma du. voltunk a dokinál 4 mm a petezsák, és jó helyen van a baba. :) Jövőhéten megint megyek a dokihoz.

Kiriki: örülök, hogy úgy néz ki veled minden oké. A férjed katincs vizsgálatához drukk. Mi magánba voltunk apával és 15e kért a doki. De van ahol 5e kér. Szóval széles a skála.
Grat anyudék évfordulójához!

Enci: igen mi nagyjából egyidősek vagyunk. Azt hiszem én egy héttel kisebb. Látom te csak jöv.héten mész dokihoz. Engem mára berendelt a dokim. :)

Zsu: drukk csütörtökre, de tuti minden okés ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


lányok segítsetek a kis pöcsösöm nem tud kakilni és nagyon sír ha jönne a kaki!
Mit tegyek???????? :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok a drukkokat! :lol:

Encike: Nagyon csini a vonalzód! :wink: :lol:

Kisvirág: Örülök, hogy minden okés nálatok!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nita: Nagyon sajnálom Mátét! :cry:
Nem is tudom, mit szoktak ilyenkor tenni: kúp, vagy valami hashajtó szirup!? :roll:
De nem akarok hülyeségeket mondani, ehhez a gyakorló anyukák jobban értenek! :roll:
zsu83
 
 


kup az van itthon de az lázcsillapyító meg nekem van glicerineskup! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: a glicerines kúp jó a gyereknek is. Én Kendének adtam pár hós korában, mikor sokáig nem volt kakája.
Meg van a Laevolac nevű szirup is. Ez székrekedsére jó gyerekeknek.
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... szirup/908

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


de még én kaptam azt a glicerines kupot így is adhatok neki? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Megkérdeztem anyumat, régen ő is glicerines kúpot adott nekem, ha jó a szavatossága akkor szerintem nyugodtan adhatod!
Meg valami szirup volt régen is, Kisvirág amit írt érdemes lenne kipróbálni, biztos van a gyógyszertárba ügyelet! :roll:
zsu83
 
 


Nita: ha 2 g-os akkor adhatod neki. Ha 3 g.os fajtád van akkor felet adj be neki. De először a 2g-osból is megpróbálhatod a felet hátha segít neki, mert volt hogy Kendének elég volt a fele.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


zsu köszi hogy segítettél ha holnap se kakil ill reggelre nincs semmi akkor adok neki glicerines kupot egy felet!Most elment magátol aludnu!ugy sajnálom szegény ,sajna tudom én is milyen amikor nem sikerűl a dolog! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja és mégegy. Szerintem neki jobb lenne most a szirup, mert annak székletlazító hatása van. A kúp meg inkább ingert csinál neki, ami neki van, csak nem tudja kinyomni. És csokitilalom!!!! Mert attól méginkább nem fog neki sikerülni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Adj neki joghurtot!

Köszi a vonalzo dicséretet.

igen majd jövö héten megyek dokihoz, mert szabin van.
encike 2
 
 


virág párommal épp beszéltük hogy egyáltalán nem kap csokit meg kakaot se ! :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnos én is tudom milyen, most is küzdök vele, mióta szedem az Elevitet, néha nagyon be tud kövülni! :oops: :roll:
De szerencsére segít a sok gyümölcs, és reggelente a narancslé!

Jó éjt lányok!
zsu83
 
 


mindennap szeded az elevitet?anno nekem is szerintem az csinált nehéz székletet!
a narancslé tényleg jó főleg a frissen facsart az aztán produkál! :oops: :lol:
jó éjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kisvirág, nagy gratula a babához!!!

Nekem sajnos meghalt a pocakomban a Babánk, így tegnap be kellett mennem a kórházba műszeres befejezésre. Így ki kell várnunk három ciklust, aminek nem tudom mikor lesz vége és utánna próbálkozhatunk megint. A szövettan eredménye már 2-3 hét múlva készen lesz, de attól nem hiszem, hogy okosabbak leszünk.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya!
Rettenetesen sajnálom!
Mennyi idösek voltatok?
encike 2
 
 


datolya nagyon sajnálom a babát és téged is!hány hetes is voltál? :roll: :( :cry: :cry: :cry:
Hidd el hamarosan lesz egészséges kisbabátok!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike, Nita, köszönöm az együttérzést. 17 hetes volt a terhesség, de a baba méretei alapján a 13. héten halt el.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya most megkönnyeztelek! :cry: :cry: :cry: nagyon nagyon sok erőt és mielőbbi felépülést kíváok és egy egészséges babót!!!!!!!!!!!!!! :( :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Uristen!
És nem éreztél semmit?
Anno a barinőm 22 hetesen szülte meg, mert elsorvadt a méhlepény és majdnem hullamérgezést kapott.

Mégegyszer sok kitartást kivánok!!!
encike 2
 
 


januárba nekem se kellett sok hogy hullamérgezést kapjak mert már jópár napja nem élt a babám de az akkori köcsög dokim még pár napot vártni akart a műtéttel de megindult a szülésem így nem lett nagy baj de lehetet volna! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


januárba nekem se kellett sok hogy hullamérgezést kapjak mert már jópár napja nem élt a babám de az akkor köcsög dokim még pár napot vártni akart a műtéttel de megindult a szülésem így nem lett nagy baj de lehetet volna! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Minden nap szedem, de lehet hogy majd lecsökkentem, majd megbeszélem a dokival!
Máténak megoldódott a dolog? :oops:

Datolya: Nagyon sajnálom a babát! :cry: :cry: :cry:
Sok erőt kívánok nektek!

Most nagyon szomorú lettem! Küszködök a könnyeimmel! :cry:

Jó éjt lányok!
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?