Új privát üzeneted érkezett!

Babszika,

remélem, hogy az új gyógyszerek hatnak végre a férjednél és jöhet végre az inszem.
A kutyáknak nálunk kutyaajtó van felszerelve a bejárati ajtóra, akkor járnak ki-be amikor ők akarnak, de ők 90%-ban bent vannak csak ugatni járna az udvarra. Szerencsére... :lol:

Dita,

nagyon tuti az új vonalzód, nézegesd sokat, mert akkor teljesül a vágyad. Én a keresztanyámtól kaptam egy kis festmény amit az éjjeliszekrényemre kellett tenni, hogy lássam elalvásnál és ébredésnél. Egy anyuka van rajta aki dajkálja a kisbabáját. Aki fiú... Úgyhogy egy cseppet sem leőpődök meg ha fiam lesz. :lol:

Zsuzska,

én is mindennél jobban várom a jövő vasárnapot, hogy végre betöltsem a bűvös 12 hetet. Nekem utána még egy hétig van utró levezetés képpen, de már azt is nyugodtabban dugdosom majd. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Annyira rohan az idő lassan szültök basszus!!!! :lol: :lol: :lol:

Annyira jó kedvem van ma, hogy madarat lehetne fogatni velem!!!!
Még az sem érdekel, hogy lehet a gyerek velünk jön vasárnap, hisz már itt van, de sztem inkább átvisszük a mamához, mert nem tudjuk mennyi ideig tart el a dolog, és hát nem bír elülni.

Amúgy az ikerterhességtől félek picit, úgyhogy jó lesz nekem egy is, de azt kérem ide izibe!!!! :cry: :D

dita75
 
 


Dita,

szerientem se vigyátek a gereket magatokkal, ez csak a ti kettőtök ügye. :wink:
Meglátod lesz is baba, csak legyál olyan laza mint Zsuzska. Neki is jótt tett a Balaton közelsége, neked is jót fog! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Monic, ne is emlegesd! Hát az én történetem nem volt egyszerű a terhességem diagnosztizálása előtti pár napban. Biztos voltam benne hogy nem lehetek terhes. Szerencsére tévedtem. Ráadásul a múltkor jutott eszembe hogy voltam vendégségben a terhességem diagnosztizálása előtt 2 nappal és segitettem a házigazdának egy kerti partyn a kiszolgálásban. Mentem be hogy szervirozzam a tányérokat és frissen volt felmosva amit nem láttam és megcsúztam rajta úgy hogy nem egyszerűen fenékre csücsültem. És akkor már Oroszlán ott ült a pocimban. Hihetetlen. Azóta az az ismerősöm mindig azt mondja hogy na látod, akkor került a helyére. Hát jó helyen van az biztos!!!



Dita, nagyon szurkolok Neked a vasárnapi inszemihez, akko ezekszerint a hétvégén nem találkozunk a Premierben!! :P :cry: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Szegény embert még az ág is. Anyáék telkénn voltunk segíteni, és holnap is ott leszük. A szomszéd meg odapakolt a kapunk mellé, egy bazi nagy követ, amit nem is lehetett látni bentről, hogy a kamionok ne álljanak elé, én meg jól rámentem és összekarcoltam a kocsi oldalát alul a küszöbnél. Még jó, hogy nem az után, hogy megcsináltattuk a másik oldalát. Így egyszerre javítják az összest! Hogy lehetek ilyen pancser. :cry: :twisted: Most nagyon nem szeretem magam.

Holnap délben UH. Drukkoljatok, hogy legalább a tüszőim jól viselkedjenek!

Nemone: Megkaptam :) A DVD-t még nem tudtam megnézni, majd talán holnap. Ezer hála és köszönet. A zokni is cuki, remélem szerencsét hoz. :)

hofeherke
 
 


ZSUZSKA

A Premierben nem, max. ha ti jöttök le hozzánk a pároddal és oroszlánnyal! :wink: :D

Ezt nem is mesélted, hogy popóra vágódtál! :shock:

Nálunk bazi nagy szél van! Majdnem elfújt........ :shock:
Gondolom ezzel szemléltettem, hogy tényleg MARHA NAGY SZÉL VAN! Ekkora segget elfújni!!! :shock:
Az eső még nem került elő, de muszály lesz jönnie, mert nem locsoltam és szárazak a növényeim!

Az előbb vagy 50-et tüsszentettem egymás után, befújta az összes pollent a szél. A gyerek már odatartotta a mikrofont elém, és közölte, hogy tök jó remixet lehet ebből csinálni, olyan diumdisu zenét! :shock: :shock: :shock:

MARA
Hát ez pech!

De hatalmas drukk az uhura !!! ++++++++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Na nem úsztatok meg, befogtunk valami kódolatlan wifi-t itt a házban. Azért csodálkoztam volna, ha egy Telekomos emberkékkel teli lakóházban nem lett volna ilyen. Bár mondjuk a TV is szobaantennával működik, na ez azért több, mint ciki.

És itt a vihar, jó nagy széllel...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na végigolvastam gyorsan a mai napi termést.

Dita,
tökéletes az a tüsző, vasárnapra 1000%, hogy megreped, ha nem már holnapra, de mint ahogy a biológus mondaná, így készülnek a kisfiúk. A 16 mm-es holnapra lesz kb. 18, az már megrepedhet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Ditusom!

Örülök a remek eredménynek! Megy a drukk!

Mara!
Hajrá tüszőlesés!!!!
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Nemone megírod majd nekem hogy hol vetted ezeket a zokkereket? amiket néztem olyan durva ez meg puha és a belebújós része is nagyon jó ...Zsigi szereti :lol:

Mara hajrá tüszőlesés

Kicsi fiam kint is hidegfrontérzékeny, nem csak bent :? felébredt 12.00körül, és kb. 3.30 kor aludt el... annyira sajnáltam.... :cry:

Viki Lackó nem érzékeny rá?

Dita rapper leszel vazz? :lol:

Linacska éljen a wifi :lol: kicis lány hogy van?
Vendég
 


Viki,
Nem hagyott MiniLacika aludni? Engem kivételesen hagyott volna a lányom, de a wc-re mehetnék nem. Ezt csinálom három napja, hogy állandóan pisilni járok...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hajrá hűvös!

Dita,

hozzánk a hvös csak hajnali 2 körül ért ide, addig annyira szenvedtünk a melegtől mint még soha. Még a párom is, pedig ő aztán minden körülmények között tud aludni.
De mostmár jó hüsi van, nagyon örülök neki!

Zsuzska,

nekem is volt egy hasonló mutatványom a megtapadás környékén, én is a vizes kövön csúsztam el, csak én nem estem el hanem nyomtam majdnem egy spárgát :lol:

Linácska,

jó, hogy tudsz jönni közénk :wink: :lol:

Boni mami,

sajnálom Zsigit, hogy zavarja a hidegfront. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


jó reggelt :)

végre itt sincs olyan meleg.

Dita: nagyon szoritok hogy sikeres legyen az inszem!!

Mara: drukk az uhu-ra!!!
Vendég
 


dita: Mennek a drukkok, nem kell azért bevárnod :)

linácska: Most én is ilyen wifivel netezek. Így most már nem kell a párommal egyezkednem a gépen, a laptopomat tudom hasznáni.

Kismamik és kiksbabák: Sajnálom, akit megvisel a hidegfront, de ha a babák megszokják azért jobb, mint a 40 fok, nem?

Nálunk semmi különös. Mensi elmúlt, már alig vártam. Szedem az Orgametrilt és várom a következő mensit. Persze ebben a hónapban is próbálkozunk, hátha. Szerintetek abból a két nagy tüszőből már nem lehet baba? Mert ha magától megrepedne? Elég nagyok. Ha nem , akkor azért remélem elmúlnak a következő mensivel, nem szeretném, ha műteni kéne. Ettől azért nagyon félek.

Puszy mindenkinek és élvezzétek a hűvöset.



vicky79
 
 


Kép

LINÁCSKA
Éljen a wifi, bár asse tom mi az, de éljen! :oops: :D

MARA
Drukk, hogy min. olyan jó eredményed legyen mint nekem tegnap!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

BONI
Sajnálom, hogy nem aludt Zsigi babátok! :roll:

Nálunk nagy vihar volt, becsuktam az ablakot és jót aludtam, most is orkán van, az előbb kicangáztam a boltba és majdnem elájultam, negyed órát kellett feküldnöm míg jobban lettem.

Na holnaptól minden nap felmosok 5x!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Boni!
Laci a meleg, nyomi szeles időt nem szereti. A múltkori viharban és égzengésben úgy aludtak az apjával, mint akit agyoncsaptak.

Linácska!
Hagyott volna aludni, de a pocak nagy úr. :)

Dituci!
Hozzánk is jöhetsz felmosni, elég napi 2szer is :roll:

Moncsikám!

Küld azt a hüvi időt, mert itt még mindig 30 fok felett van.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csak nézek, h kikbél van hűvös.... mert nálunk aztán nincs.
Hét- vagy inkább nyolcágra sütikél a napocska. :D

Dita!
Vigyázz, mert az írás megmarad és még a végén vki szavadon fog!
Kép

Desviki!
Akkor ha a fiúk rosszalkodnak, csak eljársz otthon egy esőtáncot és .... :lol: :lol: :lol: :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Boni,
Sajnálom, hogy Zsigi frontérzékeny. :(
A Mária Babaoltban vettem a zoknikat, és ha elmész nagyon szívesen megadom Neked, hogy mit kell a pénztárnál mondani, hogy a nagyker árat kapjad.
http://www.bebibolt.hu/bababolt/index.php

Illetve ezt mindenkinek mondom, ha akarjátok megadom a kódot!

Mara,
Akkor most tényleg betartotta a posta az 1 napot. :) Remélem is, hogy szerencsét hoz Neked a zoknicska! :wink:

Linácska,
Ez jó hír, hogy tudsz ott is netezni, így legalább nem maradsz le semmiről! Jó pihenést!

Dita,
Drukk holnapra!++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Megadod a címedet? Neked is akartam küldeni egy kis meglepit, de senki nem tudta a címedet, ezért kénytelen vagyok tőled megkérdezni.

Na, ledőlök picit, mert nemsokára készülni kell az esküvőre.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


VIKI
Oké, megyek, csak még azt nem döntöttem el eddig, hogy se**re essek, vagy inkább lemenjek majd spárgába! :wink: :D

BABSZIKA
Reggel nálunk hűvös volt, de most már itt is kb. olyan 25 körüli idő van, süt a nap, de a szél még mindig erős!
Amúgy itt a Bakonyban eléggé jellemző a szél. :evil:

Este hivatalosak vagyunk anyósomékhoz halászlére.
Annyira nincs kedvem menni, egyrészt még a szagát is útálom, másrészt nem szoktam vacsorázni, harmadrészt elég volt a papából már reggel is, mert volt kegyes megkérdezni, hogy miért engedtem fel a gyereket a benzínkútra a bicaját felfújatni, mikor ahhoz át kell mennie a főúton.
Azt gondolja, hogy felengedtem, halvány gőzöm sem volt, hogy odamegy, azt mondta itt cangázik a környéken. Úgy látszik ezentúl majd követnem kell minden lépését??? Mert ugye azt sem tehetem meg, hogy bezárom a szobába, mert akkor én vagyok a gonosz mostoha. Csak az a ciki, hogy ha tényleg az én felügyeletem alatt történik valami a gyerekkel majd én leszek felelősségre vonva. :shock:

Inkább itthon maradok és készülök a holnapi inszemre, akkor is ha sértődés lesz belőle, szeretném már végre azt csinálni amit én akarok! :roll:

dita75
 
 


NEMONE
Annyira ari vagy, de ne költsd ránk a pénzed, mert kell a Törpicúrra! :wink:
Amúgy Viki és Boni tudja a címem, mert nekik ugyebár postáznom kellett a "kismama pólókat!" :wink:

Ha már itt tartunk a sperma kabala nekem nem hozott szerencsét, úgyhogy el is tettem mélyen a fiókba! :roll:

dita75
 
 


Nemone de jó, ott szoktam vásárolni, csak zoknit még nem kértem :lol:

úgyis mennem kell szopis melltartóért! :lol:

Ditacsak magaddal fogllakozz! neveletlen kölke :twisted:
Vendég
 


Na tessék, mire írtam, ledobott a net. Azért annyira nem jó így kalózkodni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Boni,
köszi, szerintem jobban van Lili, bár azt igazán csak a pisiből lehetne látni, mert ennek a fránya hugyútinak nincs igazán tünete

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita,
nagyon szorítok holnap!!!
Wifi meg a vezeték nélküli net, ha valaki így használja úgy 400m-es körzetben, akkor azt érzékeli a laptop, és rákapcsolódik. Így lehet "lopni" a netet.

Azért nem fogok sokat itt lógni, csak most apa mosogatott :!: , a barátnőm és a két gyerek meg alszik, szóval ráértem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sütöttem finom muffint, ettünk marhapörit, szóval eddig jó a nyaralás, még jó, hogy megfogadtuk, hogy nem zabálunk, és nem vásárolgatunk, erre eddig csak ezt a kettőt csináltuk.
Mondjuk kaptam futócipőt, úgyhogy este ilyet is fogunk csinálni...jézusom, nem tudom mi ütött belém: én futni????????? :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na beszéltem a nővérkével holnap reggel 7.15re kell vinni a "cuccost" úgyhogy még 8 óra előtt meg lesz az inszem, mert 8-tól már NST-zik!

Most nem izgulok annyira mint a múltkor, tudom mi vár rám.

Magammal törődöm! Mégha ez másnak most nem is fog tetszeni, de elég volt, hogy mindig feláldoztam magam valaki miatt. A fiúk elmentek a mamához vacsorázni, én meg pihenek. Igy is egész nap utánuk pakoltam, mostam, főztem, teregettem, vasaltam....

.......... a gyereket annyira kértem meg, hogy tegye rendbe a szobáját, de ez úgy látszik túl nagy kérés volt, nem is érdekel, becsuktam szépen az ajtaját. De a nappaliból elpakoltattam vele, mert asszem elég a lakásban egy szoba ahol kupleráj van, nem kell mindenhol káosznak lenni, ciccegett meg dúlt-fult, az apja se nézett rám túl szépen, de meg kell érteniük, hogy ez így nem mehet tovább, ha már meg sem bírok moccanni a nagy hasamtól akkor is majd elvárják ezeket tőlem? Ezt elmondtam a páromnak, hogy a babaprojekt nélkül is rá kell szoktatni a gyereket, hogy én nem egy cseléd vagyok, és ha már valamivel nem foglalkozik, azt tegye a helyére vissza, délután már ő maga szólt rá. Csak azt nem értem, hogy miért kell ezt mindig veszekedések útján elérni!
Na mindegy holnap ha megjövünk szépen útrakelnek horgászni, én meg nagyokat alszom! :D

LINÁCSKA
Miket tudtok ti? Hát én nem vagyok valami technikai zseni, mondjuk hallottam már erről a dologról.... de igazán nem vagyok benne otthon. A laptopot is amikor vettem mondtam a srácnak, hogy nem kell semmi extra, mert úgy sem értek hozzá, csak babanetezésre kell! :D

Szégyen és gyalázat, de én az évek során úgy ellustultam, hogy még nézni sem szeretem a sportot. De azt elhatároztam, hogy ha babás leszek eljárok kismami tornára! :)

Még egy fél nap és megterhesedem! :wink: :D
Kiszámoltam, hogy a nővérem szülinapján, és a barátnőm névnapján fogok tesztelni, remélem szerencsét hoz. Ha hétfőn lett volna az inszem akkor meg anya névnapja van! Na mindegy ezek hülyeségek, amúgy ha most sikerülni fog esélyem van arra, hogy a férjem szülinapja körül szüljek! :D
Azért az jó lenne! A Bika jegyűekkel eddig nem volt bajom! :D

Hú de hülyeségeket zagyváltam itt össze, offolok is gyorsan,... annyi mindenen jár az eszem! :roll: :?

dita75
 
 


Dita jól teszed!

És Nemonetól kapott kicsi zoknijában kicsit éhesen :lol:

Kép
Vendég
 


BONI
De cukker ebben a kis tengerészes-békás cuccban! A zokkerről nem is beszélve!
Most jön a vacsi? Hú de fincsi lesz! :D

dita75
 
 


Sziasztok!

A mai Uh eredménye: A 12 mm-es megnőtt 14-re és a kissebbek köszül egy felzárkózott 13-ra. Ma is volt még szuri, meg holnap is lesz. Hétfőn újabb UH. Szerintem kedden lesz inszemi, az lesz a 14. nap.

Most megyek mert hulla vagyok. Anyáék kerti házát majnem befejeztük egy oldaláról hiányzik már csak a burkolat, de ránkjött az eső, így abba kellett hagyni. Most olyan mint egy fedett terasz :D

Nemo: Belenéztem a DVD-be. Kicsit olyasmi a stílusa, mint anno a gerinctornám volt :) Menni fog ez. :lol: Még egyszer köszi :)

hofeherke
 
 


Dita,

nagoyn drukkolok neked holnapra. :wink: ++++++++++++++
Engem is idegesít, ha a férjem lánya széthagyja a cuccait. Én össze szoktam szedni akármi is legyen és bedobom az ágyára aztán rácsukom az ajtót.

Mara,

gratulálok a szép tüszőlhöz, Ditával kb egyszerrre fogtok terhesedni :wink:

Boni,

tényleg szép Zsigi zoknija, és Zsigi is :wink:

Mi születésnapon voltunk ma, jókat ettünk, jókat beszélgettünk, aztán elaludtam az asztalnál a kerti székben :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Boni,
Lilinek volt ugyanilyen békás bodyja, meg a lányos párja is, a lepkés. :lol:

Dita,
telefon-internet vonalon azért otthon vagyok, ez a munkám, anno még azt is tanítottam, hogy hogy épül fel a távközlő hálózat, milyen elemei vannak... A végzettségemhez mondjuk köze nincs, de a munkahelyemen erre is fel kellett készülni.
Jó, hogy csak magaddal foglalkozol, most ez a fontos. Amúgy ezt nem is értem, hogy mi az, hogy nem fogad szót a párod fia. És főleg azt, hogy miért nem fegyelmezi a párod. Egyrészt ő a férfi, másrészt ő az apja.
Nekem egyszer azt mondta a férjem, hogy nekem az a dolgom, hogy imádjam szeressem, ölelgessem a gyereket, ha véletlen fegyelmezni kell, arra itt van ő, és majd én utána jól megszeretgetem :lol: (Na még ilyenre nem volt példa, szerintem ha rajta múlik a lányom soha nem lesz fegyelmezve, annyira imádja ő is.)
Jelentkezz, ha megvolt az inszem.

Mara,
szerintem lesz kedden inszem. Ha úgy nő a 14 mm-es, ahogy a nagykönyvben meg van írva, akkor hétfőn UH-n lesz 18 mm, azt már lehet repeszteni. Bár ha mondjuk csak hétfő estére mondják a tüszőrepit, akkor talán inkább szerda reggel, de a doki majd eldönti.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Dita,
Hú, de korán volt az inszemetek! :shock: Igaz, akkor még aludtam, de azért mentek a drukkjaim! :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mara,
Szép tüszők! Akkor Te is ikrek esélyes vagy? Drukk jövő hétre!

Boni,
Tündéri ez a fiúcska! :D

Megy valaki ma a Várba a Mesterségek Ünnepére? Délután lehet, hogy mi is felnézünk, és akkor összefuthatnánk. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Meginszeminálva jelentkezem! :wink: :D

Nagyon jók lettek az eredmények. Az uhu alapján a tüszők megrepedtek, legalábbis nem látott tüszőket, akkor csak megrepedtek nem?
A fiúkák megint 40 millióan versenyeznek odabent, és annyira fickósak voltak, nagyon megdicsérték őket és meg is néztem a mikroszkóp alatt, nagyon cukik voltak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Most nem éreztem azt a puffadást, csak egy picit fáztam ezért volt bennem egy kis görcs.

Nem kaptam stimu receptet mint a múltkor, tehát most megterhesedem!!! :wink: :lol:

MONIC
Boldog 11. hetet! :wink: :D

NÉMÓCSKA
Én taliznék veled, de most inkább tapasztom a babókat!
:wink: :D

LINÁCSKA
Mától már jó idő lesz, élvezhetitek a nyaralást! :D
Tudod elvált szülők gyerekei mindig el vannak kényeztetve! :roll: :?
A párom ha dúskálnánk a lóvéban mindent megvenne neki, azért igy is eléggé el van kapatva, és minden meg van engedve!
Amit eddig óhajtott egyedül a quadot nem kapta meg, de amig velem vannak nem is fogja, az tuti!

Na nem is gondolok rá, elmentek pecázni, sztem 3-ig nem kerülnek elő!
Kicsit tévézem aztán alszom, mert korán keltünk 6 előtt!

dita75
 
 


Dituli: Tapassz ezerrel, és terhesedj!!!!!
22 milis volt a tüsződ pénteken és vasárnap volt az inszemi? Akkor nekem lehet kitolják csütörtökre :( Pedig utaznánk Anyósékhoz már szerdán.

Lina: Nőhetne a nagykönyvnél gyorsabban is :)

Most nem nagyon tudok jönni, mert 3 napig itt van férjem unokahuga, de majd igyekszem be-be nézni :)

Üdv mindenkinek!

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Dita,

örülök, hogy jól ment az inszem. Most sikerülnie kell. Légy nagyon laza és nyugodt és tuti a végeredmény! :wink:
Köszi a 11, hét gratut, a vonalzómon megint javítani kell! :roll:

Mara,

drukkolok, hogy gyorsan nőjenek a tüszőid hogy meglegyen az inszem és el tudjatok utazni. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Halihó!

Látom nem volt ma nagy forgalom. De ha pihentek minden meg van bocsájtva. :)

Nekem kicsit rossz érzésem van a tüszőimmel kapcsoltaban. A multkor jobban éreztem őket. Kiváncsi vagyok a holnapi UH-ra most már nagyon.... Megyek rápihenek kicsit erre a napra. :wink: A Tiszánál voltunk, és jól be is aludtam a parton :D

hofeherke
 
 


Tényleg nem nagy forgalom volt ma.
Én holnap nem leszek, Ausztriába megyünk, 4-kor indulunk reggel.

Mindenkinek minden jót holnapra! :wink:

Denikáról tud valaki valamit?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok!
Kihal a topic!
Rohadt uncsi volt egész nap feküdni, bírnám azért csak ebbe a nyomi tévébe semmi nincs, a dvd-nek meg nincs hangja! :shock: Elromlott vagy nem tom!
Jobb hiján videoztam, de videofilmünk nem sok van, megnéztem 10.543.239-szerre a Dirty Danciget!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És ha már a táncnál jártam megnéztem néhány régi felvételemet! Ez idáig mind szép és jó volt, de végig rohadtmód benne volt a bugi a lábamba! :lol: :lol: :lol:

A fiúk megjöttek a pecából késő délután úgyhogy vége volt a jólétnek, ettek mint a kisdisznók az egész konyhát felnyaltam utánuk. Esett szó néhány (sztem nem csak) számomra alapelvről, hogy ha eszünk semilyen formában nem eresszük ki a szeleket. Az embernek elmegy az étvágya! :roll: :twisted:
Apának megint előjött a bölcsessége, hogy manapság nem lehet a gyerekeket nevelni, mivel a szülők látástól-mikulásig dolgoznak!
Hát mondom ez rohadtmód érdekes, hiszen ha csak ezt a gyereket nézem az iskolán kívül sosincs szülő nélkül, ugyanis a kedves édesanyja előbb hazaér a munkából mint a gyerek, hétvégén pedig végig a mi felügyeletünk alatt van!

Remélem most hogy egyedül jön haza az autóval (mert hát a kedves mama ugye vasárnap nem tud hazaérni 8 óra előtt, hogy várja a gyermekét a buszmegállóban) kicsit elgondolkozik ezen! Még jó, hogy a közös gyerekünk nevelésében én fogok több szerepet kapni!

Senkinek nem kívánom, se gyereknek, se szülőnek, hogy válásra kerüljön a sor. Baromi nehéz ez mindenki számára ha már van(nak) gyerek(ek). :?

Holnap megint meló! Hűha meg anya névnapja, csak el ne felejtsem, tavaly totál kiment az agyamból, mert pont aznap utaztunk ki Horvátországba! De szerencsére ő is ott volt, és este mikor már lecsillapodtak a kedélyek eszembe jutott! :oops: :shock:

dita75
 
 


Ditus, rengeteget gondoltam rád, nagyon remélem hogy minden ok lesz, nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Nemone, holnapra mennek a drukkok, jelentkezz majd hogy mizu!! Doktorbácsinkat reggel hivom!!

Kép
pgsuska
 
 


Dituci!
Gruppen drukk! Tapadjanak azok a Babócák!!! Nagyon szép eredményeitek voltak! Naná, hogy megterhesedsz! ;) Ez nem kérdés!

Mara!

Tüszőrepi után 2 nappal csinálnak inszemet, hogy tuti megrepedjen. Ha holnap kapod, akkor leghamarabb szerdán lesz (szerintem)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék hozzátok, mert szeptemberben úgy néz ki, rám is az inszem vár.
Van már itt ismerős a HSG-s topicból. :D
p__lilla
 
 


Lilla!
Most én vagyok csak itt. Üdv itt! Legyen sikeresen a szeptemberetek! ;)

Mesélj magadról!
20150601134430
 
 


Itt a topicban van valaki, akinek inszemmel sikerült a babóca? Mert én nem sok reményt fűzök hozzá. A doki is csak 10% esélyt mondott. Amúgy decemberre elő vagyunk jegyezve lombikra.
A dokim clostit írt fel tüszőszámnövelőnek. Ti is ezt kaptátok, vagy vannak más módszerek is?
p__lilla
 
 


Még azt szeretném kérdezni, hogy mennyire fájdalmas az inszem? Utána kell-e feküdni? És hogy folyik-e ki a hadseregből?
p__lilla
 
 


Bocsi a sok hülye kérdésért, de ez a téma még nekem nagyon új.
Előre is köszi a válaszokat.
p__lilla
 
 


lilla: én ugyan nagyon új vagyok ebben a topicban és ebbena témában is, de azért megpróbálok válaszolni a kérdéseidre :)

a mi első inszemünk most volt csütörtökön :)

a lányok közül irta már itt valaki, hogy nem fáj az inszem. valóban csak annyira éreztem mint mikor a doki kenetet vesz a rákszűráshez. utána 15 percig még feküdni kellett a nőgyógyászati székben, felemelt lábakkal.
nem folyt ki szinte semmi, mert nem úgy van hogy az összes kiskatonát bejuttatják, hanem csak a legéletképesebbeket, így a mennyiség kevesebb mint egy együttlét során :)
Vendég
 


Szilvi
Köszi az infokat.
Drukk, hogy sikeres legyen a hónapotok!
p__lilla
 
 


lilla: köszi :)

amúgy a 10% esély az inszemnél nem olyan rossz mert valaki mesélte nekem, hogy spontán úton általában még kevesebb.

nektek mikorra várhatok az első inszem?

lányok, nekem is lenne egy kérdésem: a tüszőrepi szuri (choragon) az ugye gyakorlatilag hcg hormon?? az mikorra távozik a szervezetből? már pár nap múlva? csak hogy nehogy véletlenül fals eredményem legyen tesztelésnél majd emiatt.
Vendég
 


Szilvi
Én úgy tudtam, hogy spontánnál 20% van, ha mindkét fél egészséges.
Szeptember 10. körül várható.
Szerintem a szuri 3-4 napon belül kiürül. A 10. napkor ha tesztelsz, már a babát fogja mutatni a teszt.
p__lilla
 
 


lilla: igen, ha mindkét fél a nagy könyvben megirt adatokkal rendelkezik. sajna ilyen manapság nem sok van. legalábbis az én ismeretségi körömben nem sok ilyen van :(
sok a stressz, meg mindenféle sok külső hatás. a párom pl. teljesen egészséges, majd kicsattan, sose beteg, rengeteget sportol ( terepbiciklizik) egészségesen étkezünk és mégse felel meg a nagy könyvben leirt adatoknak. ugyan nem sokkal marad alatta, de mivel nálam is van egy kis baj ( de alapvetően én is teljesen egészséges vagyok), igy spontán nagyon lecsökkent az esélyünk sajna :(

a szeptember 10 viszont már nem sokára itt van :) bizz benne hogy az inszem sikerülhet! csak pozitivan! :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: