Új privát üzeneted érkezett!

Katus, ha sikerül kilábalnunk hétfőig ebből a sz*ból, akkor megyünk mi is. Megírod priviben a címeteket és a kezdési időpontot? (lehet, hogy ezt írtad, de az agyam helyén még mindig takony van, nem emlékszem... visszalapozni meg lusta vagyok, mert sz*r a babanet, és mire betölti, megőrülök :roll: :roll: :roll: )

Évi, Adri, megkérdeztem a kórházi dokinéninket az oltásokról, és az alábbiakat írta (csak úgy FYI):
Az extra oltások közül majd 15 hónapos kora után a varicella ellenit adatnám be, mert sok a szövődményes bárányhimlő, s ha az oltás ellenére mégis megkapja, nagyon enyhe formában zajlik le. Mást nem. Ha lenne otthon 3 idősebb testvére, akik 3féle közösségből hordják haza a bacikat, s közben nincs anyatej, akkor érdemes lenne a Prevenart beadni, de egy szinglinek 3 oltás túl nagy áldozat sztem. A kullancs talán jövőre jön szóba, esetleg, de ezt majd febr. végén megbeszéljük.

Most megyek is, mert nem érzem magam a helyzet magaslatán... Estére valahogyan össze kell kaparnom magam, mert be kell vinnem Marcit a kötelező oltásra (sikerült az Essektől megszerezni a vakcinát). A dokinénk ügyel ma, és egyébként is szeretném, ha megnézné a kisfickót. Aztán az is lehet, hogy mivel taknyos még mindig, nem is kaphatja meg a szurit?
Na majd jelentkezünk, puszi mindenkinek

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


egy kép a lakodalomból, Marci az unokatesómmal:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Hát, én sem vagyok a helyzet/em magaslatán :( ...pedig nem is vagyok beteg...talán csak az agyam :roll: :? :oops: Utálom, hogy mindig megzavarja valami a nyugodt kis életünket :evil:...nálunk ez általában a család...mindig van valami problémájuk, s érzékeny lélek lévén ez kihat rám is...rajtam keresztül pedig az én kis igazi családomra :( :twisted: Mindig próbálom, hogy ne foglalkozzak "mások" problémájával (pláne az olyanokkal amit én úgy sem tudok megoldani), de hát nem megy...és ez meg tudja ám keseríteni az életemet... :cry:

Na, de nem is terhellek benneteket ilyenekkel, majd csak túl leszek/leszünk ezen is :roll: :? :!:

Kata!


Üdv. újra itthon! Köszi az oltás infót, pont tegnap délután agyaltam ezen...és pont azt gondoltam, hogy a bárányhimlő ellenit beadatom, hogy ha esetleg megkapja se legyen neki durva.

Marci olyan kis megilletődött...de hát ugye nem minden nap kerül az ember egy menyasszony karjaiba :wink:

A múltkori kézfeltartós alvós póz nálunk is menő...mi ezt hívjuk: "Kisfiú kezeket fel!"-nek :P

Erről jut eszembe: pár hete a KISFIÚ a kedvenc szavam! Nekem, aki annyira lányt akart :shock: ! Őrület mekkorát fordult velem a világ :lol: !!!

Szandra!

Sajnálom a fejfájást :( és az is, hogy "cserbenhagytalak" beszélgetés terén :oops: ...legközelebb majd résen leszek ígérem :wink: !

Tegnap Gyöngyit mi /Adriékkal/ foglaltuk le...gyermekegészségügyi látogatást tettünk nála :) ...és hát izé........ ööööööööö...megettük a gyümileves adagodat... :oops: De ígérem ha legközelebb talizunk viszek neked/nektek kárpótlást :wink:

Zsani!

De jó nektek! Strandolás!!!!!

Na, ezt a ház dolgot jól elbambáztam, de most már minden tiszta...azt hiszem :roll: De ugye ti is tervezitek Vecsésre költözni?

Anita!

Remélem már teljesen meggyógyultak a gyerkők :) !

Ibolya!

Hova tűntél? Nem ér titokban nyaralgatni :lol: !

Ildikó!

Eredményes pakolászást, majd jó pihit nektek :P !

Renikém!

Már megint eltűntél! Mikor jössz így hozzánk? Nagyot nőtt már Zétikém háta (is) azóta :wink:

Merci!

Helyesek a fiúk!

Gyöngyi!

A Mariettáról tegnap óta ez a 2 szó jut eszembe: előkelő kishölgy:D
A Sáráról meg ez: zabálnivaló tündérke :D

Katus!

Vigyázz, jövünk :lol: !

Kriszta!

Sok szeretettel gratulálok a húgodnak :D ! Szép pici lányka :P !
A személyzet hozzáállása meg felháborító! Hogy jönnek ők ahhoz, hogy valakitől elvegyenek egy ilyen élményt :?: Azt hiszem ha ezt velem teszik meg lett volna/lenne balhé :evil:

Wiki!

Nem ér megint eltűnni!

Na, azt hiszem mindenkihez szóltam :roll: ...ha mégsem, akkor mea culpa az érintettektől, de tényleg szét vagyok kicsit esve...nem könnyű a családdal :( Még szerencse, hogy a gyerekem és a férjem két tündér :) ! :arrow: s talán ez önzően hangzik :oops: , de nekem azért ez a legfontosabb :P :!:

Na, megpróbálok még feldobni pár képet...de előtte ezt elküldöm mielőtt eltűnik...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

 
 

Ezt a Krisztának :D Látod, nem kell félni a motoron!

Kép

Mindjárt eléri a lábam a pedálokat :lol: :

Kép

Saját medencémben: /ahol persze szívesen látom ám a Dórikát is, ha szeretné :lol: /

Kép

Kép

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Na, és pár "Dórival barátkozós" :P :

Kép

Kép

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anita! Oksa! Csak telcsiről babanetezek/olvasok. Bár semmi újdonság, katica! :D Úgy megörültem, hogy megcsinálja, nem variáltam! Köszike! J.
jatka
 
 


Szakaszosan leszek, mert merül az aksi. Sajna enter-t nem toom, hogy kell csinálni. Szeretnék MINDENKINEK egy nagy SZIÁT küldeni! Azoknak akikkel még nem taliztunk és persze azoknak is akiket ismerünk!
jatka
 
 


Persze csak, ha "lost"-ként visszatérhetünk. Ja és nem leszek megkövezve, ha esetleg csak szünetekkel leszek. :D:D
jatka
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Lelkiekben készülünk a hidegre frontra, már előre sajnálom szegényt. Egyébként már napok óta elég zaklatott, szerintem men jön be neki az ilyen meleg. Szerencsére Zoli a héten itthon volt szabin, így egy kicsit azért könyebb a helyzet.
Én is csatlakozom az Évihez a gyümilevessel kapcsolatban, isteni finom volt!!!
Jobbulást a fejecskédnek!

Gyöngyi!
Tegnap nagyon jól éreztük magunkat nálatok! Szuperek a csajszik!
Akár naponta megdögönyözném Sárát, Marietta pedig kész hölgy!

Katus!
Szerintem mi is megyünk! már úgyis régláttalak titeket!


Dóra baba most apukája ölében olvasa a kis könyvét, nagyon édesen magyaráz! Szerintem kezdi felfedezni, hogy van hangja, mert olyan örömmel gagyarászik és sikitozik!
Teszek fel még néhány képet, és megyek egy kicsit házi munkázni!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem léptem le nyaralni :cry: ,egyszerüen nincs 2 napja netünk.Vagyis igy nem pontos a megfogalmazás,mert van,csak a sebessége 1!!!!,igy aztán hiába van,semmi oldal nem jön fel.Most kiiktattuk a rutert / Lajos elviszi beméretni,mielött veszünk egy újat :twisted: /,és igy vezetékkel működik a gépem.

Dóra nagyon sokat nőtt mióta nem láttam,remélem hétfőn találkozunk!!

Katus,reszkess,megyünk mi is :lol: :lol: :lol:

Zéti is milyen komoly fiú lett már,te jó isten :shock: :shock: :shock:

Kata,további jobbulást!!! Nagyon szar ez a nyári nátha :arrow: én az allergiától szenvedek egy pár napja / ugyanolyan tüneteim vannak mint a náthásoknak :twisted: /

Évi,mostanában nagyon negatív vagy :oops: :oops: !Mi van veled?Azt hiszem át kell mennem beszélgetni veled egy kicsit :oops: :oops: :twisted:

Ildi,nem férnék bele a böröndbe????? :lol:
Mikor indultok?

gőzöm sincs,hogy mi volt a másik oldalon :oops: :oops: ,igy inkább ezt elküldöm.

Ja,tudom még mit akartam:

Merci,Marcell fiadnak / mert ha jól emlékszem az egyiket igy hivják,de hogy melyiket azt most hirtelen nem tudom :oops: :oops: :oops: / nagyon boldog névnapot kivánok!!

Kép
bibolya
 
 


Holnap megint megyünk strandra / nem küldök sms-t ,minek :oops: :oops: :shock: :shock: / aki akar csatlakozhat hozzánk.
bibolya
 
 


Sziasztok

Csajok
Hogy milyen tündériek ezek az apróságok!
Milyen gyorsan szalad az idő! Nemrég volt pici a kicsi és ma meg már 2,5 éves!!!


Ibolya
Köszönjük, a kicsi Marcell Döme. De mi a DÖMÉt használjuk (aug.4.én van a névnapja). Ö olyan igazi Dömés!
A nagyobbik Márton.
Strandolni mentek merre? Gergőd szereti a vízet? Karúszós variációt élvezi vagy anélkül nyomja?
Döme imádja a vízet, karúszóval meg anélkül is nyomja. Igazán nélküle szereti! Úszni még nem tud. Majd ovisan!!!!

Kriszta
Olvastam a hugoddal mi történt. Sajnálom! (én is megjártam a szülésznővel az elsőnél!)
A barátnöm ma szült a Bajcsyban és még a férjén kivül az anyukája is bent lehetett!!! Kórház és kórház, meg személyzet és személyzet között is mekkora a különbség!

Ildi és aki még nyaralni indul
Jó nyaralást, pihenést!!!!

sziasztok
Merci
merci71
 
 


Merci,csak ide az ujhegyi strandra megyünk-igaz pici,de mindkét gyereknek megvan a maga medencéje.Tisztának tünik mind a medencék,mind az öltözö,wc,zuhanyzó.És nem utolsó sorban olcsó,és nagyon közel van.
Geri és a viz :shock: :lol: ?Csak viz ne érje az arcát :oops: :oops: :lol: :lol: és csak beleülős uszógumiban nyomja :oops: :arrow: de ez is haladás,mert pl.tavaly nyáron még az istennek sem volt hajlandó beleülni,ugyhogy a balcsis nyaralás 2 hete alatt valakinek a nyakában csüngött :roll: :roll: .

Tényleg ma 2,5 éves a "kicsi" fiad:hát akkor ezért istenke éltesse még nagyon nagyon sokáig.Pont tegnap jutott az eszembe,hogy milyen gyorsan repül az idő és a Geri is 1 hét mulva ennyi idős lesz.
bibolya
 
 


Ibolya!
Nekünk még 10 nap van e jeles eseményig.

Hétfőn is strandra készülünk, ha az idő engedi, a Dagalyra.
A Nyugatitol is nagyon egyszeru odajutni.
Ha vkinek van kedve csatlakozni, szoljon. Felaras a jegy: egy csaladi (2 felnott+2 gyerek) 2300.

zsanett
 
 


Ah elfelejtettem menet közben az ékezeteket, de remélem érthető így is :D

zsanett
 
 


sziasztok,

egy pár napig megint nem leszek netközelben, úgyhogy gyorsan írok, nehogy megint elfelejtsetek! :D

Kata, remélem jól vagytok már mindketten! Marci megkapta az oltást? hogy viselte? látom Ő is korán kezdi a bulizást (nagyon klassz a pulcsija :wink: )!

Évi, én is ilyen vagyok és néha egy telefon elrontja az egész napom! de egy ilyen mosolygós, édes popós kisfiúnál nincs jobb antidepresszáns!

Adrienn, nagyon bájos Dóra baba a képeken, reméljük nem viseli meg majd nagyon a hidegfront.

Mi most Veszprémben vagyunk, holnap megyünk Lentibe, aztán lehet vissza Veszprémbe Anyukámhoz, úgyhogy Mindenkinek jó nyaralást/strandolást/cinit!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki!
Mi Palotán laktunk, Párom odavalósi, de Veszprémben "vállalkoztunk".
Anyudék merre laknak?

zsanett
 
 


Sziasztok!!!

HELYES, HELYES, legyünk minél többen! :) Olyan kávét nem ígérek, mint legutóbb Anettnál, de mindent megteszek majd, hogy jól érezztek magatokat :)

Szandra,
kulcsod meglett???

Tegnap Évi átjött az üvegeiért, és hát naaagy élményben volt része. Többen is :) Először is, láthatta Ancsit hisztizni és enni. Mindkettő nagy élmény volt, mondhatom. Ha nem értitek miért panaszkodok az etetéssel kapcsolatban, forduljatok hozzá bizalommal :) Komolyan, Zéti hamarabb benyomta volna Ancsi uzsiját, mint ő, saját maga. :twisted:

Teszek egy pár képet, hogy emlékezzetek a kiscsajra, mert ma elmegyünk az állatkertbe... tudjátk, ha valami történne velünk, mondjuk felszolgálnak minket a fókáknak, mint sült szardínia (Ancsi) és sült bálna (én) :) :) :)

Lehet, hogy hatalmas hibát követünk el, hogy nem Iboya légkondis kocsijával eljutva hűsölünk majd a habokban???Lehet megtenni a téteket, hogy hogy érezzük majd magunkat :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Ma mentek állatkertezni? Pont a legnagyobb melegben? Húúúúú ez kegyetlen lesz (főleg nektek, a gyerekek azért jobban bírják). Én ma csak 4 után engedem ki a csajokat, jól is tettem mert Edó egyszercsak kihozta a szobájukból a KULCSOMAT!!!!! 5 nap után megkerült. Tegnap már nagyon konkrétan bennem volt a zárcsere de hál istennek lusta voltam elmenni és venni másikat. Edó meg biztos gondolta magában, na eleget szívattam a nyanyát visszaadom neki a kulcsát :lol: :wink: . Nem baj az a lényeg, hogy meglett.
Nagyon édes Ancsi ezeken a képeken. Kajcsi :roll: , meleg van, nem kívnja. Legyél türelmesebb, nagyon sokat fejlődött Ancsi az elmúlt időszakban. Tudom könnyen beszélek a két hógolyó gyerekemmel de csak belőlük tudok kiindulni, ha valamit erőltetek az tuti hidegrázást okoz náluk, legközelebb mégnagyobb ellenállásba ütközök (és itt nem az evésről beszélek mert ezt az oldalát nem ismerem így bocsi ha beledumálásnak érzed). De majd több összeröfit tartunk mert akkor Ancsi is mindig rácuppan a kajcsikra ha látja a többieket enni :wink: :) .

Édes ahogy itatja a babáját, ezt kitől tanulta :wink: :lol: .
Nem mellesleg a 6 feltett képből kettőn eszik Ancsi. 8)

Évi! Adri!
Na ez durva!!!!!! Előjegyzésem van a Gyöngyi gyümi leveseire és ti megeszitek, nem semmi. Na jó megbocsátok mert ebből bőven kapott Zéti és Dóri is :lol: . Évi szavadon foglak.

Megyek mert k@ka van. Majd még jövök mert ez csak a bevezető volt.

Szandra

szandrakiss
 
 


sziasztok,

megint csak gyors bejelentkezés, mert még mindig nagyon taknyos vagyok... Marcit tegnap este bevittük a kórházba, mert délutánra tele lett a teste piros pöttyökkel, foltokkal, amitől persze teljesen beparáztam. A dokinéni azt mondta, hogy várjunk néhány napot, mert ez lehet vírus is és allergia is :( Most kálciumot próbálok adni neki (röhögve kiköpi), és C-vitamin cseppekért kell majd elszaladnom a gyógyszertárba. Az oltást miatt pedig hétfőn újra be kell mennünk, mert azt náthásan nem kaphatta meg :(
Egyébként nem tűnik betegnek, jókedvű, sokat eszik, alszik is, úgyhogy nem tudom, mi a fene lehet ez a nyavalya, grrrrrrrrrrrrrr :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Sziasztok!

Hát elérkezett a nagy nap,mindent bepakoltam,este indulunk!!!
Köszi Mindenkinek,aki gondolt ránk :lol:
amint hazajöttünk bepótolom a rengeteg lemaradásom,addig is vigyázzatok magatokra,a gyerkőcökre és egymásra!!!
Jót ne halljak senkiről!

Jó talit,jó bulit!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szandra, először én is azt hittem, de a dokinéni szerint ez inkább vmilyen vírus :(

Ildi, irigyirigyirigy! :lol: ÉREZZÉTEK JÓL MAGATOKAT!

Lányok, hol lehet vecsésen színesben nyomtattatni? Az Uramnak ezt most nem adhatom ki harcifeladatként, mert éppen neki lesz ez meglepetés......

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Gőzöm sincs. Még a faxolással is nagy gondban szoktam lenni.

Ildi!
Nagyon szuper nyaralást kívánunk nektek. Ha hazajöttetek akkor pedig összeereszthetnénk a manókat.

Mindenki!
Tök szuper magasszárú vászon tornacipőt vettem a Taminak a Magmában 990 ért. Olyan igazi csajszis, 6990ről volt leárazva. Azt hiszem 24es a lagkisebb méret egészen 35ig.

Szandra

szandrakiss
 
 



ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ildi!

Nagyon jó utat és nyaralást kívánunk.
Vigyázzatok magatokra!
Puszilok mindenkit.
Olyan jó nektek mi már voltunk nyaralniti meg még csakmost mentek, én már megint olyan hulla vagyok már 2. hete nincs a kolléganőm (tudod a Marika) Ráadásul egész héten a raktárban is és az irodában is én voltam, úgy mentem haza mint a kivert kutya, koszosan lucskosan fáradtan. Holnap végre szombat, behozhatom az egész hetes itthoni lemaradásomat.
:cry:

Benettke!

Köszi a bíztatást, a kép láttán már tuti nem fogok félni a motoron :P :lol:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!!!


Szandra!!
Örülök a kulcsaidnak!! :lol: :lol: Tudtam, hogy a lakásban lehet valahol!!!

Ildi!!

Jó útat, jó pihenést és sok élményt nektek!!! Vigyázzatok az úton!! 8) 8) 8)

Kata!!

Én úgy tudom, hogy a legtöbb vírusos pötty maga a fertőzés után jön ki, lezajlott fertőzés után - és náthás a Marci (is), ez is lehet vírustól és akkor van öszefüggés :oops:
Addig amíg eszik és jókedvű ne is törődj azzal, hogy mitől van - vírusok jönnek-mennek és változó, hogy milyen tünetekkel. :lol: :wink:
Nyomtatást én nem tudok, de látom Évi igen :lol: :lol:

Katus!!

Tüneményes a lányzó, mint mindig!!! Ha nem panaszkodnál mindig az evésére, akkor nem gondolná senki, hogy alig eszik :D :D
Tüneményes és zabálnivaló!!! :lol: :lol:

Hétfőn sajnos, mi nem tudunk csatlakozni, dolgozom :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:
Állatkert????

Merci!!

Akkor utólag boldog Döme napot a legényednek :!:

Jutka!!

Gyere, gyertek!!! Én hiányollak!! :lol: :lol:


Évi!!

Ezt a harapnivaló pasifeneket nem is láttam, amikor itt voltatok!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol: Milyen izmos az a popsi!!! (gyurunk vazze??) :lol: :lol:
Tüneményesek voltak a gyerkők!!! :lol: :lol: Megért egy kis gyümilevest!! :lol: :lol:

És hogy megadjam a kegyelemdöfést a spirálomnak, ma egy pesti barátnőmnél voltunk, akinek a kicsi fia 7 hónapos, kékszemű, szőke hajú, vigyorka :lol: :lol: (azt meg félve árulom el, hogy 9, 5 kiló és 72 cm :roll: :roll: - mint Marietta 1 évesen)


Anita!

Szuperek (voltak) a frizurák!!!! Sára kiszedte, MAriettának még van!! :lol: :lol:
Megmutatom mit csinált Anita a lányaimnak :lol: :lol:
Kép Kép

Hátteret ne nézzétek, csak a Mari haját :lol: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


HAhó,

megvagyunk, akik aggódtak értünk, megnyugodhatnak, nem lettünk fókaebéd :)
Érdekes módon az állatkertben nem volt meleg :) Na, meg vannak azok a remek kis vízpermet kapuk. El is gondolkodtam, hogy kéne egy ide az Erzsébet térre is :)

Viszont délután meglehetősen szívtunk, Atti telefon nélkül lerobbant a gyorsforgalmin, viszont mire az autómentő odaért, valaki már kihúzta, ő meg megszerelte a kocsit és az autómentő után haza is ért. A pasinak kifizettem 6500 pénzt, így mulat egy magyar úr :( (ha valakit érdekel, hogy hogy élte át ezt az ember, megtekintheti: sattila.freeblog.hu)

Szandra,
én mondtam, hogy fordulj Edóhoz kulcs-ügyben!!!!
NAgyon aranyos vagy, hogy bíztatsz, tudod, mostanra már megtanultam egész jól kezelni ezt az evés-témát, de ha nehezebb napom van, mondjuk fáj a fejem, vagy a t.kömön is csurog a víz, na, akkor néha borul a bili. Egyébként tényleg könnyebb vele mostanában ilyen szempontból is, mert már legalább iszik :)


Ildikém,
jó utat, vigyázzatok magatokra!

Kata,
jobbulást. Gyorsat :)
Akkor jól értem, hogy dokihoz mentek hétfőn? Előtte-utána azért számíthatunk Rátok? 10 körül szoktuk kezdeni a danolászást (azaz egyszer akkor kezdtük :) ), de már fél 10 körül lehet szállingózni!
Hogy sikerült a meglepi? :)

Kriszti,
pihizz is, ne csak házimunkázz hétvégén!!!! :) Munkatársnő mikor megy végre megint dógozni???? Ez marha húzós lehet. Tesódnak beindult a tejecske????

NA, megyek, lassan pizsi van.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Kata,
a kevepapir oldalán ezt láttad?

C1720G

3 040.00,- 3 040.00,-

Megnevezés:
Medál Circle Mini -aranyszínű- 17x20mm

Cikkszám:
C1720G


1 oldal Ingyen fotó és szöveg gravírozással. A szöveget a rendelés végi megjegyzésbe írhatja. A gravírozáshoz szükséges fotót mellékletként küldje el a rendeles@kevepapir.hu címre.

Nettó ár:
2 533.33,-

Bruttó ár:
3 040.00,-

Gyógyuljatok!!!!!!!!

Ildi,
jó utat Nektek! Érezzétek jól magatokat!

Katus,
bátrak voltatok ezzel a mai állatkerttel :shock: Hogy bírtátok?

Ibolya,
milyen volt a strand? :D Nyár eleje óta készülök kipróbálni az újhegyit :oops: :oops:

Gyöngyi,
háttér gyanánt mire gondolsz? A budira vagy a majd elalvó lányomra? :lol: :lol: :lol:

Nagyon jó lesz már egy kis lehűlés, ma extra volt a fejfájásom :evil:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Kata,
a kevepapir oldalán ezt láttad?

C1720G

3 040.00,- 3 040.00,-

Megnevezés:
Medál Circle Mini -aranyszínű- 17x20mm

Cikkszám:
C1720G


1 oldal Ingyen fotó és szöveg gravírozással. A szöveget a rendelés végi megjegyzésbe írhatja. A gravírozáshoz szükséges fotót mellékletként küldje el a rendeles@kevepapir.hu címre.

Nettó ár:
2 533.33,-

Bruttó ár:
3 040.00,-

Gyógyuljatok!!!!!!!!

Ildi,
jó utat Nektek! Érezzétek jól magatokat!

Katus,
bátrak voltatok ezzel a mai állatkerttel :shock: Hogy bírtátok?

Ibolya,
milyen volt a strand? :D Nyár eleje óta készülök kipróbálni az újhegyit :oops: :oops:

Gyöngyi,
háttér gyanánt mire gondolsz? A budira vagy a majd elalvó lányomra? :lol: :lol: :lol:

Nagyon jó lesz már egy kis lehűlés, ma extra volt a fejfájásom :evil:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok! Segítség hasmenős vírus, napközben 38-38,5 max. éjjel már 39,5 csak pár kortyot iszik, csak cici, de már nem is eszik, 1-2 kanál a kedvencből is. Már szerda hajnaltól... Minnyá 3napja. Van valakinek tapasztalat? 1éves! Ötlet? Kezdek beparázni, Dóri sosem volt ilyen lázas, főleg nem eddig! Help me! J.
jatka
 
 


Jutka,
lázcsillapítás, kúp, szirup, főleg hütőfürdő, nem gond szerintem, ha nem eszik, ciczzen és itasd sokat!!
Botond 15 és 18 hós oltás után volt 2-3 napig lázas folyamatosan 39-40 :( Nem evett, csak cicizett és ivott.
Gyógyuljatok!

Anita
putyu
 
 


Kata,
Így kellett volna írnom, no mégegyszer
http://webaruhaz.kevepapir.hu/index.php ... 30&cs_id=2

Anita
putyu
 
 


Jutka!
És normafluor!!!!! De cici, cici, cici, cici. Annál többet te sem tehetsz és inni, inni, inni. Majd ha jobban lesz a pocak akkor már úgyis fog enni.

Katus!
Na legközelebb majd téged kérdezlek, hogy kit kérdezzek :wink: :lol: . Ancsi szépségesen tüneményességesség és tudja, hogy ha anya nagyon parás vagy depis akkor két falattal majd többet nyom magába :wink: , tehát ha te úgy érzed, hogy mély ponton vagy és Ancsi nem eszik akkor tudd, ez nem is olyan igazi mélypont és egyből jobb kedved lesz neked is!!!!! :) :) . Szuper hogy jó volt az állatkert, én ma nem mertem kivinni őket, csak a Magmába mert ott van légkondi.
Nem semmi ami az uraddal történt, sajnálom.

Gyöngyi!
Tök szuperek ezek a frizurák. Mindig röhögök mikor a Mariettát Marinak hívod :lol: .

Megyek. Kezd lehűlni a levegő, végre ki tudok nyitogatni mindent.

Szandra

szandrakiss
 
 


Gyöngyi! Cimbink! Szabesz 8hónaposan volt 9.900 g! Bár akkor még alig mocorgott! Azóta meg pörög és nem eszik... 10.300 g kb. 78 cm. Azért is parázok, mert az én vacakul evő "minimanóm" beteg... Ibolya! az újhegyi mennyire árnyékos strand? Katus! Ancsi=Szabesz=Doresz már evés ügyben, pokol... Szandra! Én tuti ráröppenek a cipire! Én Doresz piros papucsát keresem napok óta! :D Adrienn! Úgy látszik a Dórák már csak ilyenek! Tudnék mesélni! Dóri csak 2 szituban nem üvöltött, ha rájött: cicin és sétáló Apa kezében. :D De ez már a múlt. Most van más :D pussz: Szabesz, Doresz, Jutka
jatka
 
 


Anita! Szandra! Kis bestiám nem is iszik, ezé kezdek parázni... Még 50 ml-t sem kortyol be egész nap! :( eddig sem ivott (Dóri is ezt csinálta régen) Még a friss lefejt tej sem nagyon kell Neki semmiből, csak a szopi. Mondjuk a cicit mindig elfogadja, én meg már utálok inni! Kényszerivás :? 4-5 híg, recsegős kaki...Holnap megpróbálom belenyomni a hasznosbacikat! Drukkoljatok, hogy elmúljon! J.
jatka
 
 


Kép mindenkinek!

Végre valahára megjött a lehülés :lol: :lol: ,én már nagyon vártam.

Tegnapi strandolást is élvezték a gyerköcök,csak ne kellett volna hazajönni :roll:

Jatka,mennyi idősek a lányaid?
Enyhült már a láz és a hasmenés?Mielőbbi jobbulást kivánok nektek.
[quote="jatka"] írta:jatkaaz újhegyi mennyire árnyékos strand?

A babamedence egy része van árnyékban még délelött,magán a strandon sok fa van,igy szinte bárhol találsz árnyékot.
Mi azért járunk ide,mert ez van a legközelebb hozzánk.Ti merre felé laktok?Arra valami strand?

Katus,sajnálom
:twisted: :twisted: ,hogy nem minket választottatok :cry: :lol: ,na majd legközelebb.
Elolvastam párod beszámolóját :oops: ,ugyanezt éltem át én is a múlthéten mikor kitört a kocsim kereke :twisted: :twisted: Annyi előnyöm volt csak,hogy volt telefonom :roll:

Anita,egy fodrász veszett el benned :lol: :lol: ! Nagyon jók a frizurák,legközelebb jöhetnél hozzánk is :lol: :lol:
Legközelebb már ti is eljöhetnétek velünk.

folyt.köv.késöbb....... lassan indulunk anyámékhoz lakásfelújítás utáni pakolászásra :twisted: :twisted:
bibolya
 
 


Jutka!!

Jobbulást a csajszinak!!! Áldás, hogy van még cici!!!!! Használd ki, ennél jobb gyógyhatású szer nincs!!!! :lol: Ha nem kell más, akkor ezt add!!! Most tuti hígabb, szomjoltóbb a tejed is!! Jó lenne, ha inna mást is, de ha nem, akkor legalább cicizzen ezerrel. Normoflor jó ötlet. Enni meg majd eszik, ha meggyógyult!!
Van még láza??

Katus!!

Húú, az urad kalandja!!! :roll: :roll:

Szandra!!

Mostanában tényleg inkább Mari a Marietta :lol: És tegnap a barátnőm anyukája azt mondta, hogy olyan jó hallani egy ilyen nevet, a sok furcsa név után. Zuglóban laknak, a játszón alig van olyan nevű gyerek, akiről név alapján el tudják dönteni, hogy fiú vagy kislány :roll: :roll: De azért örülök, hogy a Mari Marietta és nam Mária. Elnézést az összes Marikától :lol: :lol: :lol: Bár én a saját nevemet is utálom, akkor is ha nem tucat név :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok! Éjjel megint produkáltunk egy 39 fölöttit, de ébredés óta csak 37,3 :D remélem délutánra sem megy fel! Meg pici öröm, hogy pár kanálka gyümit elfogadott és végre hajlandó volt egyedül is a szájába venni a falatot. Éjjel még produkálta a cicitnemeresztem-et vagy az időváltozás miatt vagy mert kezdünk visszatérni a régi "szép" időkhöz. :lol: :lol: már 2kaki volt ma. Ibolya! Dóri 3lesz októberben, Szabina Dalma meg most volt 1éves 9-én. Mi ecseri gyüttmentek vagyunk. :lol: :lol: Nagykátára szoktunk néha kimenni, csak picit messze van. MINDENKINEK SZÉP HÉTVÉGÉT! Csajok és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

A pangás enyhítéséül felrakok néhány strandolós képet. Tegnap készültek a Palatinuson.
Különösen ajánlom azok figyelmébe, akik még nem látták a lányomat mosolyogni:)))

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit,tényleg ezeken a képeken tiszta vigyor Zorka :lol: :lol: ,és nagyon élvezi az úszógumiban való napozást :lol: :lol: Geri is csinál ilyeneket :arrow: csak én nem merek fényképezőt vinni magammal,igy soha nem lesz erről képem :cry:

Anita,köszi a csokis sms-t :lol: :lol: :lol: tudtam,hogy csak te lehetsz :lol: ,pedig nem is irtad alá :oops: :oops: .Hétfőn már cuppanunk is rá :lol: :lol: :lol:

Jatka,remélem a du-otok már tényleg láz nélküli volt .A fiam ilyen,ha bármi baja van,akkor ő napokig szó szerint nem eszik semmit,még csak a kedvenc nasijait sem fogadja el.
Nagyon szép neve van a kislányodnak :wink: ,és mivel most volt a szülinapja,hát isten éltesse sokáig!

Kata,jobban vagytok már?

Kriszti,hagyd a fenébe a házimunkát,inkább pihizz egy sort.Ha kimerülve mész hétfőn megint ,csak mégrosszabb lesz.

Jövő hétre már nem jósolnak nagyon meleget :arrow: nem csinálunk valamelyik délelött egy játszótéri összeröffenést?
bibolya
 
 


Katus!
Képzeld!!!!! Tegnap mikor hazajöttünk délután akkor mikor kiszálltam az autóból akkor arra gondoltam, hogy de jó holnap hétfő és megyünk hozzátok cinizni :lol: :lol: , erre eszembe jutott, hogy még csak vasárnap lesz, vagyis most már van de holnap tényleg megyünk!!!!

Judit!
Visszatérhetnél már köreinkbe!!!!!! Édes Zorka ezeken a képeken. Palatinus... :) :) , aranykorom :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: .

Ibolya!
Lehet, hogy belefér egy játszó, isten igazából még azt sem tudom merre hány óra, csak a hétfőt tudtam még elrendezni magamban. Balcsira is megyünk a héten ha minden igaz.

Jutka!
Hogy van Szabina?

Szandra

szandrakiss
 
 


Húúúú Szandra,ilyen korán keltél vagy ilyen későn feküdtél :oops: ????
bibolya
 
 



Sziasztok! Estére megint felment 38 fölé, éjjel meg volt 39 is. :cry: Szabad ennek ennyi ideig tartania? Közben még a szájában is túr, lehet fogzik is szegénykém. :( Ez legalább magyarázat lehetne arra miért szorítja össze a száját, ha meglátja a poharat, kanalat. Le kell adnom a telcsit... P: J.
jatka
 
 


Jatka,szerintem most már a dokival meg kéne nézetni a kicsit :oops: ,azért ez már tul hosszú idő egy szimpla lázhoz :oops: :oops: .De ez csak az én véleményem,én tuti vinném a dokihoz.

Szandra,de ez nálatok nem rendszeres,nem?

Katus,vettetek kávéfőzőt?Remélem felkészültél a holnapi rohamra :lol: :lol:
bibolya
 
 


Katus, mi még mindig dögrováson vagyunk, nem sikerült teljesen kikupálódnunk a náthából, úgyhogy a holnapi cinit sajnos ki kell hagynunk :cry: :cry: :cry: Nem akarok senkit megfertőzni :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Nincs energiám hosszúra, tegnap reggel írtam egy hosszabbat, de a bnet kiléptetett én meg véletlenül pont nem mentettem el, szóval pipa lettem és kiskereszt. :evil:

HOLNAP!!!! Gyertek fél tíz körül és nézzétek el nekem az otthonosságot a lakásunkban :) Nem vagyok egy Bree, na.
Van kv főzőm, úgyhogy az lesz. Meg vidámság, jó hangulat :) Meg egy kis gitár is :)

KATA!!! Megkaptad a privim???? A címemmel ment. Azért ide is leírom: ha a lakóparkból jössz az Erzsébet tér után a Kinizsi utcán a vonat felé, a Karamell cuki ELŐTT fordulj balra és ott a kis kanyar után az új építésű merőleges sorház az. Csak nekünk van csengőnk. A ház előtt két szilvafa, girbegurba sövény, minirózsák és viszonylagos rend uralkodik.

Mindenkinek pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Jaj, most látom... kár :( Nade, akkor legközelebbre raktározd az infót, kivéve a ház előtt uralkodó rendet, mert havonta max 2-szer bírom megcsinálni, a többi lakó meg nagyívben fosik rá...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?