Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép
Vendég
 


Luca :)
Sátorban ki alszik??? Mondtad, hogy horkol, na de ennyire? :lol: :lol: Kép
zapáné
 
 


Luca alszik ott, ő nem birja a horkolást :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Az az öltöző!!! :lol: Meg ott laknak a matracok.
Vendég
 


Már nincs ott a sátor.Akkor csak gyakoroltuk az összerakást a Vivivel, és ott maradt.
Vendég
 


Hali! :lol:

nagyon belehúztatok, csajok az itókázásba, na de nélkülem? :lol: 8)

Ticsimű!
nagyon szép nagy pocakod van :D

Babcsi! :D
jujj, de jó, hogy itt vagy! :P nagyon édes Gergely baba és a pocid :P is, ténylg nagyon soványka vagy :shock: :D

Luca!
én is akarok ilyen medencét! :D :D :D
a sátor is tuti, meg a német juci is :wink:

rókával ma nem taliztam 8) 8) 8)
ja, és a zuram hivott, hogy megjöttek a tesztek németből 8) , hétfőtől pipilek :wink:
Vendég
 


Kép
zapáné
 
 


Vicuska!!!!

Meg ne próbáld!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Feleslegesen idegesíteni magad!!!!!!!!! Kép
Csak nyugiii!!!!!!!!!!!!

GRÖNIII!!!!!!!!!! Merre vagy????
Vendég
 


Gyugyi!

Bepisiltél???
Vendég
 


Ma van 6 éve hogy meghalt az anyukám! A sors fintora, hogy 12 napra rá megszületett a fiam Márk. Isten egyik kezével elvesz, a másikkal ad, bár nem vagyok hívő!
Vendég
 


Jó estét! :D

Én nem iszom veletek, de EGÉSZSÉGETEKRE!

Vicus!
Nagyon izgi. :D Hétfőn akkor együtt tesztelünk remélem! :D

Luca!
Nagyon szép a kert ,a lány, és a kutyi, és pofás a sátor meg a medence. :D Nekem is jó lenne egy olyan, de a lakásból mindent ki kéne rakni, ha azt betenném. :twisted:

Babcsi!
Nagyon gyönyörű a kis manó! :D

Megyek hunyni mert a cica 5-kor kelt. :evil:

Joccakát!
kolibri28
 
 


Nati, tőlem mostanában csak elvett... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Nati!

Ezt a fájdalmat csak enyhíteni lehet egy gyermek születésével, de mély nyomot hagy a szívünkben. :cry:
Az én anyum 1,5 éve hagyott itt minket. :cry: És olyan nagyon híányzik. :cry:
kolibri28
 
 


Vicuska :D
köszi, bár egyre többet tudnék enni, csak most már a pocimban nincs hozzá hely :D :D :D

nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Kolibri :D
köszönöm neked is a dicséretet :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Kolibri, Vicuska, köszi!
Nekünk a házunk olyan kicsi, hogy még a falakat is ki kellene venni, ha a sátrat be akarnám tenni...Ezért vagyunk sokat a szabadban, ott elférünk.

Kolibri, nem lesz korán hétfőn?A vonalzód szerint 7 nap van még!

Én is megyek aludni, jó éjt!
Vendég
 


Csajok!
Ha nem baj rakok babás táblát! Hibákat kéretik jelezni!!! Ticsi, Gröni, Fenci, Zsu mikorra vagytok kiírva?

A másikat is bepótolom a hétvégén , igérem!!! :oops:

Kép
susy75
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van a másik oldalon, pedig végigolvastam. :roll:
Az észt elviszi a gyerek?

Én teát iszok. 8)

Babcsi :D

Írtam privit, de csak most látom a pocidat. NAgyon csini, s csak a pocidra híztál. Mit híztál..... Nem is híztál! :lol:

Luca :D

Nagyon jó a medence. Nektek a takarófólia nem lóg bele a vízbe?

Vicuska :D

Ne tesztelj nagyon hamar!!! Ha elfogadsz egy pici tanácsot min. ET+10 nap után tesztelj.

Suzy :D

Piri szerint április 9, de a doki majd megmondja, mert én úgy tudom, a lombiknál egy picit másképp számolnak.
Mit jelent a 2 fagyibabás beülti? 8) Írhatod a megjegyzésbe nyugodtan csak annyit júl.18-án fagyibabák beültije, ha neked megfelel, vagy vmi ilyesmi.
Hogy lehet az, hogy Tüncsi későbbre van kiírva, mint Babcsi?Pedig Tüncsi előrébb jár egy picivel. :wink:

Megyek meglesem mi volt a másik oldalon.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicuska :D

Igen, gyógyi rendben. Ez tüszőrepi szuri, de mivel hcg van benne, kell, hogy megtámogassuk a hormonjaimat.

Babcsi :D

Most láttam az uh képet is. Nagyon helyes kissrác lesz. :D

Nati :D

Köszönöm. :D

Gröni :D

:?: :?: :?: :?: :?: :?: Tessék jelentkezni!

Azt hiszem ennyi maradt le. :oops: Megyek elteszem magam holnapra. Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu!
Tényleg, kivontam a 4 nap eltérést Babcsinál ahelyett, hogy hozzáadtam volna! :oops: :oops:

Àtírom a tiedet is!
susy75
 
 


Suzy :D

csak feltűnt, azért szóltam. Csütörtökön remélem pontosabb dátumot tudok. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Babcsi
Hellóka!! :) Szép a pocid meg a lakója is! A "mégsem"-be is írhatnál, bár most nagy a pangás. :( És az új kismamik sem néznek át. :(
8,5 kg szuper. Én a 30. héten +6-nál tartottam, de én már dagiról indultam. :) Rékával a 32. héten már +12 volt, igaz, ez maradt a 36. hétig. 26-án megyek megint dokkerhez. Kíváncsi leszek, mennyit híztam 4 hét alatt.

Susy
Debrecent lécci javítsd Pécsre! Köszi! Többi stimmel.
Neked a táblázat nem számolja ki automatikusan a szülés várható időpontját?? Meg fura, hogy Babcsi kisebb pocakos, mint én, de előbb szül. :)
gtünde
 
 


Szép jó reggelt!

Hát, a mai bográcsolásnak lőttek... :cry: Pedig annyira vártam!
Bár, ha legalább a szél elállna....de akkor sem tudnánk kint enni, bent meg nem férünk el. :cry:
Hogy nekem semmi nem sikerült!

Zsu, nekünk a fólia ráfekszik a vízre.Kis lukak vannak rajta, ott levegőzik.1 matrac még éppen elfér alatta oldalt, a perem mellett..
De ha esik az eső, le szoktam merni róla a vizet, hogy ne menjen bele, ha levesszük a fóliát.Állítólag az esővíz árt neki.
Nektek is ilyen van?

Ki mit csinál a hétvégén?
Vendég
 


Luca!

Itt süt a nap, és k...va meleg van!
Ja és én megyek babakocsit venni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A Bergon babakocsinak eltört a tartócsöve! :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


sziasztok!

Babcsi, de szép a pocid! És a Kisfiad is gyönyörű!!!!!!!!!! :lol:

Tünde, hihetetlen, hogy nemsoká megszületik Dórád! :D

Zsu, örülök, hogy megoldódott a gyógyi téma!!! És, hogy nőtt a kis petezsákod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Vicuska, a német tesztek nagyon tuttik! Ugyi Fenci? :wink:

Luca, nagyon szép a medence és a kert! Nem nehéz takarítani a medencét? Mert a párom azért nem akar, mert szerinte 2 naponta kellene benne vizet cserélgetni, arra meg a gatyánk is rámenne... :? Nem tudok Neked vigasztaló szavakat írni, de abban biztos vagyok, hogy ennyi borzalom után, valami nagyon-nagyon jó fog következni :wink:

Susy, köszönjük a táblát! :lol: Megkukkoltam a rucikat, nagyon édesek :D Örülök, hogy egyre jobban érzed a Manót :lol: Levente is néha már olyanokat rúg, hogy csak lesek :lol:

Gyugyi, nagyon szép lett a terem, mondtam már, hogy jöhetsz hozzánk is? :wink:

Ticsi, hú nem semmi poci! :D Elég lehet cipelni ebben a melegben :?

Kép
vickybabe
 
 


Susy, Nati, képzeljétek, a TSH-m megint sz*r, rosszabb, mint alapjáraton volt...most még több gyogyit kell szednem, de nem igazán értem, hogy lehet, hogy eleinte lement tőle a normál tartományba, most meg rosszabb, mint gyárilag volt. Lehet, hogy ez a gyogyi ilyen hozzászokást okoz? :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky, én párom sem akarta ugyanezen okból, 4 évig könyörögtem érte.
Aztán egyik forró napon fűnyírás után begurultam, és vettem egyet, mondván, megérdemlem, majd én gondozom.

Mi egyszer töltöttük fel, amióta megvettem, kb 2 hónapja.Ráadásul kútvízzel.
Van egy tabletta, amit bele kell tenni a vízbe egy adagolóba.( Mi egy műanyag dobozkába tettük, amin kicsi a luk, és lassan jár benne a víz.)2-3 hét alatt bomlik le, utána másikat teszek bele.Ez teljesen rendben tartja a víz minőségét. 5 db kb 1000 Ft,szerintem elfogadható, egész nyáron kitart.Van ezerféle teszt, én nem használok semmit.A víz szép tiszta, nekem ez elég, próbálunk nem nyelni belőle.

Nekünk mindig le van takarva, hogy ne menjen bele túl sok szemét és az esővíz, csak akkor bontjuk ki, ha fürdünk.

Használat után mindig bekapcsoljuk a vízforgatót, kicsit kiszűri az apró szemeteket.A szűrője tisztítható erős vízsugárral.
Néha az aljáról a leülepedett cuccot leszívatjuk.

Ennyi.Párom már nem reklamál, sőt!!!!Ő használja a legtöbbet. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

5-kor keltett a cica, de kizártam a fürdőbe és fél 9-ig tudtunk aludni. :twisted: Sajnálom, de kell az alvás nekünk is, meg a gyerek teljesen kifáradt a táborozásban.

Luca!
És milyen jól tetted, hogy megvetted a medencét. A legjobbat tetted magatokkal. :D
Leányzód, hogy van? Van valami gyógymód a csípőjére, vagy már javult? :oops:
A tesztelés lehet, hogy még korai lenne hétfőn. Majd még eldöntöm addig. Nem szokott ilyen hosszú lenni a ciklusom, csak a múlt hó volt az, azért számolok most 34-napra. Átlag 31-32 naposak.
Tegnap egész nap menszisen fájdogált a hasam, meg majd le szakadt a derekam. A cicim még nem feszül, de az a menszi elötti napon szokott.

Vicus!
Hogy vagy? Ma már volt vuk? :D
Akkor mit gondolsz, teszteljünk inkább szerdán, v. csütörtökön? :D


Vicky!
Szia! Akkor mozgékony a kis pasi. :D A TSH-d meg miért xarakszik? :evil: Most már remélhetően a gyogyi rendben fogja tartani. :wink:

Susy!
Ti, hogy érzitek magatokat? Nálatok milyen az idő? Bírod a meleget? :D

Zsu!
Hogy vagy? :D

Nati!
Gondolom nem régóta használtátok azt a babakocsit. Vagy már többgyerekes volt? Bosszantó, hogy csak úgy eltörik. :evil:

Ebben az időben nem lehet sok mindent csinálni. Főzők, sütök, meg vásárolunk. Holnap meg lehet, hogy Vidámparkba megyünk a gyerekekkel. Bár én útálom. :evil: Rosszúl vagyok a hülye hintáktól. Én inkább pánikparknak nevezném. :twisted:

Mindenkinek jó 7végét!
kolibri28
 
 


Susy :D
október 12.-re vagyok kiírva..köszi


Zsu :D
köszi a dicséretet! :D...majd még meglátjuk mi rakódik le a maradék időben, azért igyekszem nem tömni magam :D :D

Tüncsikém :D
Hahó!! Mekkora már Répa!!! :shock: mindig meglepődöm, hogy megy az idő! :shock: olyan klassz, hogy most majdnem egyszerre haladunk! Dóra baba nagyon szép kiscsajszi! Bár ez várható volt Répa után! :D a hízásra meg igyekszem figyelni, sok gyümi meg ilyenek de azért néha nem bírom nasi nélkül...lényeg, hogy babuci jól érezze bennt magát! :D

Vicky :D
Köszi ! aranyos vagy! Látom nálatok is repül nagyon az idő!!!


Mindenki másnak is sok puszi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok jányok! :)

Babcsi!

isten hozott :) remélem most már vekünk maradsz :wink: 8) ( jójó én is ritkán írok tudom :oops: :oops: de nem bírnám nélkületek)

és mivel ritkán írok ezért nem is tudom mit akartam reagálni baszzzsus.....de Néhányat kiragadnék ami beugrik... 8) tehááát: Gröni!!! nem arra készülünk lélekben hogy a 28. hétig birjuk te jány...hanem arra hogy a 38 ig....jóóóóóóóóóó???? ígérd meg szépen nekem :lol: Zsu! igen drágám a baba butít....és még nem ülünk otthon üveges szemekkel a szopi kaki sirás alvás négyszög büvőletében jeeee....az még agyrombolóbb nem, tapasztalt kismamik? :wink: de nembaj majd idén nem indulunk a legyen ön is milliomosban :wink: :roll:

ööö mit is akartam még..hátigen...nemtom 8)

én még nem híztam semmit hanem fogytam egy két kilót, lehet nem is fogok nem baj legalább szüléssel máris karcsúbb leszek mint teherbeesés előtt :wink: :lol:

megyünk ma is a szigetre már voltak velem kétszer az ikrek, valszeg ők is úgy fogják imádni mint a szüleik....persze én abban a kivételessen szerencsés helyzetben vagyok hogy kocsival tudok menni egészen bentig és kényelmes helyről nélzhettem a koncikat...máshogy nem merném azért...na azé nemmondom furcsán néznek néhányan...de sokan meg ajnároznak főleg a külföldiek :lol: ma du a gyerekes barátokkal talizunk, jönnek ki megismeretetni a nagyobbakat is a bulival (persze gyeekprogramok is vannak arra jönnek :lol: ) aztán gyerekek és terhes nők haza, többiek meg buliiiiiiiiiiiiiiiiiii 8)
Vendég
 


Hjaa....7főn 4d...remélem a kis pofijukat be tudom nektek mutatni :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Susy!
klassz a babás tábla 8) , remélem van még ott több kiadó hely :D

Babcsi!
hű, már 2 hónap sincs a szülésig 8)

Zsu!
ápr.9? 8) , az szép dátum, akkor kaptuk a diplomát(a zuram meg én is) meg akkor van a házassági évfordulónk is( a zuramnak meg nekem is :lol: )

Nati!
először nem értettem, kinek akarsz babakocsit venni :roll: 8)

Luca!
holnap már jó idő lesz, bár nálunk most is süt :P
jövőre nekünk is lesz , meggyőztél(mármint medence) :wink:

Gyugyi!
ma nem festesz, ugye? :roll:

Vicky!
hogy lett ez a pajzsmirigyeddel? :shock:

Kolibri!
én tutira nem tudom megállni, ha ott lesz előttem az a nagyon sok teszt, hogy ne pipiljek :oops: 8)
Vendég
 


Hy csajok!

Megvan a kocsi, Szabi nem akar kiszállni belőle!

Kolibri!
Minden gyerekemnek új babakocsit vettünk!

Viki!
Nekem terhesség alatt vették észre és akkor állitották, be aztán később romlott, majd szülés után is emelni kellett az adagot! Figyelj nagyon oda rá, mert babának is árthat ha nem jó! :(
Vendég
 


Sziasztok!

Babcsi, Ticsi!

Nagyon szép pocakok! :-)

Nati!

Milyen kocsit vettél Szabinak?

Hát csajok nem gondoltam volna de irigykedve nézegetem a pocakos képeiteket. Imádom a lányom jó hogy itt van velünk de rájöttem hogy hiányzik ám a pocakos állapotom is. Pedig Flóra amit bennt művelt. :-)

Ditke!

Idekinnt Flóra nagyon jó gyerek. Éjjel alszik, nappal meg ha fennt vann akkor nézelődik.
Na meg jár keze lába. Olyankor olyan mint egy bogár ami hanyatt esett. :lol:
Kép Laza vagyok Kép kidőltem
csipcsab
 
 


Csak egy ilyen egyszerű esernyőkocsit, nem akartam a 1.5 éves fiamnak már nagyon beruházni rá, lassan nem is lesz rá szükség. Csak tudod ha elkezdődik a bölcsi, ovi, suli a reggeli tébolyban ezzel még mindig ki vagyok segitve :D


Kép
Vendég
 


Ja és a kicsi katicabogarad nagyon cuki!!!!!
Vendég
 


Talán ezen jobban látszik, csak a miénk sötétkék-világoskék

Kép
Vendég
 


Nati!

szuper a járgány 8).... ja és a laptető is :lol:

Mami!

juhéjjjjjjjjj, szigetre fel! :P :P 4d-s képeket alig várom :lol:
(áruld el nekem, de csak úgy, hogy a többiek ne hallják, mikor kezdtél el tesztelni? :roll: :lol: :oops: )

Csipcsab!

gyönyörű!amit Nati írt, Katicabogár, annyira illik Flórára :P :P

fáj a hasam.... :? :shock:
Vendég
 


Nati!

Szupi a járgány! Majd én is akarok ilyen kis könnyű rohangálós kocsit Flórának.

Vicus!

Az inszemes "társam" Ő is elég hamar elkezdett tesztelni és pár napig nega volt neki. Aztán persze + lett.
De szerintem ne kezd el túl hamar. :roll: Mert a végén nekikeseredsz. Én legalábbis tuti így lennék.
Ja és a hasam nekem is fájt!!!!

Mami!

sziget. 8) :lol:
Laza vagy. :lol:
Az iwiwen a képed nagyon tecc. :wink:
csipcsab
 
 


Sziasztok csajok! :D

Nem tudtam hamarabb jönni mert Szoboszló után mentünk Szlovákba, utána balcsira...közben meg meló ezerrel a boltban. Tegnap és ma is rengeteget dolgoztam...kicsit hulla vagyok.Holnap pihi. :D Esténként is helyt kell állni itthon, mert a pg 53 páfrányos :lol: ...szóval szét vagyok csúszva...

Még nem is olvastam vissza, majd holnap.Addig is puszi mindenkinek!!!XXX

Egy kis balcsis naplemente....rajta vagyunk ám a képen...anyum fotózott. 8)
Kép
vizkriszisback
 
 


Szép reggelt vagy jóccakát csajok, kinek mit! :roll: 8)

Jó sokat termeltetek, még nem olvastam vissza, nem is biztos, hogy betudom pótolni, csak életjelet adok! Végre berendeztük a gyerekszobát és a mienket is, még van egy-két apró dolog ami a helyére vár, de alapvetően kész vagyunk! Van előnye is és hátránya is! Előnye, hogy összebútoroztam megint apjukkal, a gyerek visszakapta a szobáját, hátránya, hogy elkerült az ágy mellől a gép, így nagyon ritkán tudok csak jönni, mert ülni nem épp kellemes!

Igyekszem majd újra bekapcsolódni és mindenkinek írni pár kedves szót! :wink: Luca, láttam írtál, még nem olvastam el, majd holnap vagyis ma elolvasom és írok is, most megyek, mert hulla vagyok!

Kép

Kép
gröni
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tegnap belázasodott a gyerök....... :( Szenved, mint egy igazi férfi!!! :wink:

Gröni :)
Betöltötted a 25. hetet!! Szupi!!!! Pihenj sokat, még vagy 10 hetet tessék egyben tölteni! :D
Képeken mutizd mán meg a babaszobát!! :)

Krisz :)
Ez a kép állat!!! Én bekereteztetném nagyban.... :)
Tök jó, hogy ilyen sokat csavarogtok. Na, majd 9 hónap múlva "korlátozva" lesztek!!! :wink: :D

Csipcsab :)
Nagyon kis édi a kis katicabogár!!!! :) Igazi kis dögönyöznivaló! :)
Ne spórolj a képekkel!!!

Vicuska :)
Fáj, mert fészkelődnek! :wink: Nekem is "fájt". Olyan tompán..... Amíg nem görcsölsz, nincs baj! Nyugi!!!!
Hányás elkerült?

Nati :)
Jó kis tulikocsi! Nekünk is volt. Szerettem, mert könnyű volt cepelni. Két gyereket kiszolgált. Akkor tört ki a kereke, amikor abban toltuk be a papírgyűjtésre az összekötözött újságokat a suliba. :? Fiam tolta, jó gyorsan persze..... és volt egy bukkanó a járdán.... Recccs... :? Így jártunk. :D

Na, mi volt tegnap az előző oldalon?? 8)
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!
Végre kisütött a napocska a tegnapi szürkeség után, bár elég hűvös van.
Nemsokára indulunk Keszthelyre a gyerekekért, ma kirándulós napunk lesz. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Luca :D

Nekünk is ilyen van, még a medenceméret is 76x366. :D

Nati :D

Nálunk tegnap nagyon lehűlt a levegő. Mi történt, hogy eltört? Ennyire nem bírta a babakocsi a kiképzést?NAgyon jó az új babakocsi.

Vicky :D

Pajzsmirigyre szedsz gyógyit? Mikor mentek uh-ra?Hogy vagytok?

Mami :D

Már most szoktatod az ikreket a szigethez? Jó bulizást, s vigyázz magatokra. Várjuk a képeket jövő héten.

Vicuska :D

Jót nevettem. Ha nem mondod, azt hiszem külön időpontban van a házasságitok. :lol: Nekem is fájt a hasam, s most is fájogat. :roll: Ne kezd túl hamar a tesztelést!Lécci...

Csipcsab :D

Nagyon szép Flóra, s látszik milyen nyugodt baba.

Krisz :D

Nagyon szép kép, gyere, s mesélj. :wink:

Gyugyi :D

Jó reggelt!Korán keltél. 8)

Luca :D

Jó kirándulást!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

nektek is összevissza mennek a laptopon a betűk? :shock: :twisted:

Gröni!
megértelek, ha ritkán jössz, első a pihizés, de néha adj gyors életjelt 8)

Csipcsab!
még Flóra képet :D

Krisz!
egyetértek Gyugyival, rámát rá és falra fel :P
meg apára is :oops: :lol:

Mami!
milyen volt a sziget?REM-en voltál? :roll: :lol:

Zsu!
igenis! :P :oops: :P

Gyugyi!
jó az uj kávéés simlid 8)

ma már 100 palacsintát megsütöttem 8) , és fel is dobtam és el is kaptam :D ( :D csak az uccsó 5-nél próbáltam, de mind sikerült) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska!
Persze, hogy van hely!!!! Söt!! Te leszel a következö!! :lol: :lol: :lol:

Babcsi!
Üdv újra itt! Javítottatalak! :P

Vicky!
A fránya pajzsmirigy. Èn is a jövöhéten megyek megint kontrollra. Gondolom most megemelték a gyógyszeradagodat.
Igen, nagyon klassz, ahogy bulizik odabent a fiatalúr! :wink: :wink: Szupi érzés!

Gröni!
Tényleg, rakjál fotót a babaszobáról!

Képzeljétek tegnap megvettük a babakocsit. Igazából nem akartunk még, de voltunk egy nagy bútorüzletbe a babaosztályon persze. Na több se kellett nekiálltunk nézelödni és akcióban volt, mózessel együtt, és nagyon klassz. Nem a legolcsóbb kategória, de elmegy az ára. Teutonia.
Majd csak szeptember végén lesz meg, mert most csak megrendelték. 8)
susy75
 
 


sziasztok,

Nati, szuper a járgány, gondolom jó könnyű és kicsire össze lehet csukni.

Zsu, igen, szedek rá gyogyit, csak azt nem értem, hogy most sz*rabb, mint amikor még nem szedtem :roll: Köszi jól vagyunk, pénteken kicsit rámilyesztett, hogy nagyon erős folyásom volt és beparáztattam magam, h biztos a magzatvíz, de szerintem inkább a meleg és az egész napos rohangálás volt a ludas, mert azóta nem olyan sok van. Holnap megyünk dokihoz, nem tudom, lesz-e Uh is (kedden volt). Barna elhúzott jó messzire, ugye???

Gröni, képeket kérünk a szobáról!!!!!!!!

Susy, a babakocsiról is tegyél képet lécci, vagy linket, kíváncsi vagyok :wink: Én tegnap rendeltem meg a mienket Olaszból, csak nem biztos, hogy ki is szállítják Mo-ra :roll: Igen, most már 75 ng-t szedek 50 helyett :?

Vicuska, nekem jók a betűim...szerintem ez már kismamis tünet Nálad :wink: Holnap nem korai még a teszt? :roll:

Fencikismami, hogy vagytok? :D

Mami, ikrek mit szóltak a szigethez? :D

Krisz, nagyon szép romantikus kép :wink: :D

Na lépek, pakolnom kell és festenem :?

Kép
vickybabe
 
 


rámilyesztett=rámijesztett, tudok ám helyesen írni :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!
Itt van link a kocsi leírásáról! Te milyet rendeltél?

http://www.babyaruhaz.hu/baby-reszlet.p ... =15&kat=51

Ès egy kép, igaz a milyenk nem ilyen, hanem szürke-fekete lesz!
Kép
susy75
 
 


Hali!

Suzy :D

Én is kíváncsi vagyok a babakocsira. :D

Vicky :D

Az nem jó, doki mit mond erre? Holnapra drukkolok a dokihoz.
Hááttt..... mondhatjuk, hogy elhúzott. Néha még van egy kisebb mennyiség. Viszont engem megint szombat hajnalban ijesztgetett, mert nagyobb mennyiségű barna volt. ez szerintem a front miatt lehetett, mert azóta nem volt ilyen. :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Suzy :D

Szuper járgánya lesz a picurnak. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?