Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa:Sajna,ha ülök sokáig akkor kicsit görcsöl is :( Tegnap akartam venni magnezii citritet,de közölte velem a patikus,hogy azt nem adhatja ki csak,ha a doki felírja :cry: Így adott nekem egy másikat aminek a neve magnerot és 500mg magnézium van benne remélem hatni fog.A magnezii citritben mennyi magnézium van?Szerintem az én pocim is nagy.Anyósom megis jegyezte tegnap :) De nem baj a lényeg,hogy legyen helye a babónak :D Sajnálom,hogy alig alszol :( Remélem,ha kicsit hűvösebb lessz akkor tudsz majd aludni.És ami a lényeg,hogy ne idegeskedj!!Én is próbáltam már másik vonalzót is betenni,de nem sikerűlt azt írta ki,hogy túl sok az aláírás :(

Kata:A hasméret tényleg nem olyan lényeges.A lényeg az,hogy szépen fejlődik a babó. :D

Gwini:Remélem,hogy nem akar még kijönni :) Szurkolok,hogy maradjon még benn!!

Aida:Én itt vagyok mint első babás :D És sajna én is keményedek meg görcsölgetek,de ha lepihenek elmúlik.Remélem minden rendben lessz nálatok is.Mi se veszekszünk persze néha van kis vita,de nem komoly pár perc és kiis békülünk.Remélem a veszekedések elmúlnak nálatok is.És pihenj sokat.Vigyázz magatokra.Hát én még csak keményedek meg görcsölgetek.Szeptemberben kiderűl mi van.Remélem nem komoly bár,ha így marad akkor hamarabb felkeresem a dokit.Remélem nem lessz nagy baj.Én is irígykedem azokra a kismamikra akik gond nélkül végig viszik a terhességüket,de sajnos így alakult a lényeg,hogy a babóknak jó legyen.Vigyázzni kell rájuk.Most ők a fontosak :D Én is 2000-res vagyok.És tényleg ne érezd magad selejtesnek,mert nem vagy az!!!Én is fiatal vagyok és mégis így alakult a dolog.Erről nem mi tehetünk.Mindenki így van ezzel,hogy szeretné normálisan kihordani a babáját.Próbálj meg pozitívabban gondolkozni.Én is szoktam néha elkeseredni,de aztán azért sikerűl vissza állni :D Remélem nálad is így lessz.

Megyek lepihenek,mert görcsölgetek :(

Szép napot kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida: sajnálom hogy kinyilt a méhszájad,drukkolok hogy ne legyen rosszabb,de ne idegeskedj mert az sem tesz jot.hány éves vagy?első babuci?én is fiatal vagyok 22,és első baba nekem is keményedik a pocim de az nem korhoz van kötve szerintem.Szerintem sokat számit hogy ilyen nagyon meleg van ,a hirteeln időváltozások,meg ilyenek.Pihensz sokat?szedsz valamit pocikeményedésre?én 3*2 magne b6ot.
nyugi ne aggodj minden rendben lesz!!!!!!

000kata
 
 


Én 23 vagyok és első babás. 3szor2 MagneB6ot szedek, de ma vettünk magnezii citritet. Azt is kipróbálom.

Ma már jobban vagyok. Az én orvosságom a nyugalom és a kiegyensúlyozottság, az már biztos.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Reni
Ha jól tudom mindkettőben 500 mg Magnézium van :roll:
Lehet hogy te is érzékeny vagy a frontokra,nem?
Én is megérzem és akkor többet fájdogál a pocim. :oops:

nekem recept nélkül is kiadták!:shock:
és tényleg vény nélkül is kiadható! nézd meg!
http://www.pirulapatika.hu/210224983/adatlap

vonalzóra nekem is kiírta hogy túl hosszu az aláírás, aztán meg engedte beilleszteni.
Próbáld meg mégegyszer, hátha sikerül.

000Kata
Hogy vagy?

Aida
A nyugalom azt biztosan jó :roll: ezt már én is észrevettem :roll:

Megyek a védőnénihez
Remélem ma normálisabb lessz,mint tegnap volt a telefonban :shock:

Vigyázzatok magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: köszönöm jol vagyok sokat mozog a babó,csak nagyon lassu a gép és nincs türelmem kivárni.

Vasárnaptol lakásfelujitás lesz nállunk ki kell pakolni kopra a lakást,lehet hogy nem leszek egy darabig.Mindenki vigyázzon magára és pihenjen sokat.

000kata
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól! A helyzet az, hogy teljesen nyitva van a méhszájam és a kicsi feje teljesen lent van. Ő strartra készen áll! :lol: Az eddigi 3110-es méhszáj, most 2111-re módosult. Azt mondta a doki, hogy még 1 hetet jó lenne kihúzni, de már bármikor megrepedhet a burok. Holnap megnézi UH-án és ha elérte a 2500 gr-ot, akkor már szülhetek a Bajcsyban is!
Apa elvitt kocsival a dokihoz. Kb 40 perc volt az út és azalatt 8 keményedésem volt. Na meg visszafelé is! :shock: Remélem azért én is, hogy még legalább 1 hetet kihúzunk! Holnap reggel vérvétel, Nst és UH. Most levette a streptoc. kenetet is.

gwini
 
 


gwini
Micsoda hírek :shock: nekem is 2111 a méhszáj.
Gondolom akkor már várod a holnapi Uh-át.
Biztosan minden rendben lessz,ne aggódj :lol:
Szorítok hogy még bennt maradjon a babó egy kicsit.
Megy a drukk! :lol: +++++++++++++++++++++
És amugy jól vagy? keményedsz még?

Petra is nagyon eltünnt :shock: csaknem szülni mennt :shock: :lol:
nem tud róla valaki valamit?én felhívnám és megkérdezném hogy van, de nem tudom a számát :roll:

000kata
Azért vigyázz magadra a lakásfelújítás közepette és negogy megerőltetsd magad,jó?
amugy ha ennyire kipakoljátok a lakást,akkor ti hol lesztek?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!
Most, hogy lefeküdtem jobb lett. Mondta a doki, hogy most így még 1 hetet szigorúan feküdjek!

gwini
 
 


Akkor kitartás! :lol:
Már nincs sok hátra gwini :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok, jó reggelt mindenkinek :lol:

Remélem jól van mindenki! :lol:

Én az éjjel megint pocsékul aludtam :? ugy szurt a jobb oldalam és a forgóm,hogy lábra állni se tudtam, meg kellett tornáztatnom ahhoz,hogy kitudjak menni pisilni :? de akkor is nagyon szúrt :?
biztosan tágulnak a csontok, de azt nem tudom hova,mert amugy is elég széles vagyok csípőben is :lol:
A vérnyomásom 80/60 volt :shock: a pulzusom meg 115 :shock:
nagyon kikészít ez a fránya meleg :shock:

Vezetem a sort, híztam eddig 15 kg-ot! :shock: csak azt nem tudom mitől,amikor nem eszem többet,mint a terhesség előtt :shock: talán csak gyümölcsből , de abban azért nincs annyi kalória , hogy ilyen mértékü legyen a hízás :shock:
ugyhogy vagy a fekvés miatt van,mert nem tudom elégetni így a kalóriákat vagy a terhesvitamin az oka, pedig a Pregnavit-ból napi 2-öt kéne szedni és így is csak napi 1-et szoktam :shock:

gwini
Megy a drukk a mai Uh-hoz! :lol:
Remélem jössz majd mesélni,mi van veletek :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kép

Reni! Nagyon - nagyon sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok neked!

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a kórházból! Megvolt a vérvétel, az Nst és az UH. Az Nst nem mutatott semmi fájást! Huncut ez a Laura, mert csak addig nem keményedett a hasam, amíg rajtam volt a gép. Előtte is volt 4 keményedésem, meg utána is volt jópár! :wink: Úgy látszik, hogy haza akart jönni. :lol: Aztán jött az UH. Minden rendben van, de a súlya még kevés: 2370 gr. Így azt mondta a doki, hogy még 2 hetet kellene kihúzni, úgyhogy szigorú fekvés következik továbbra is. A méhlepény még csak 1. fokban érett. Már magzati légzőmozgás is látható. :lol: Teljesen megfelel a korának! Majd csak jövő hét vasárnap este kell mennem legközelebb. Legalább addig sem birizgálnak!

gwini
 
 


gwini
Akkor tényleg huncut a kis Laura :lol:
És nem is kicsi! Az uh simán tévedhet 10 %-ot is ám :shock:
Ráadásul a babók ilyenkor hízzák a leg többet ha jól tudom, hetente akár 200-250 grammot is :lol:
Kitartás gwini a fekvéshez .

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ezek a fránya vonalzók már megint nem működnek :shock:
azt hiszem lekéne cserélnem :lol:
őrület ez a meleg , a fülledt levegő, már nem tudom kínomban mit csináljak hogy jobb legyen :x na jól elbeszélgetek itt magammal :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Én is nagyon szenvedek ettől az időtől :mrgreen:
SZÖRNYŰ!!! :shock:
dawn
 
 


Az bizony :shock:

Nálunk most érkezik a vihar :shock: de jó,ennyire még nem örültem neki :lol: :lol: :lol:
Felétek?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: a párom testvérééknél leszünk,vigyázok magamra!De te is.

Gwini: Drukkolok hogy maradjon még a babó

Kellemes hétvégét mindenkinek,most mennem kell.mindenki vigyázzon nagyon magára!!!!!!!!!!!!!!!!!!

000kata
 
 


Ancsa: a párom testvérééknél leszünk,vigyázok magamra!De te is.

Gwini: Drukkolok hogy maradjon még a babó

Kellemes hétvégét mindenkinek,most mennem kell.mindenki vigyázzon nagyon magára!!!!!!!!!!!!!!!!!!

000kata
 
 


Nálunk lóg a vihar lába, persze mikor teregettünk volna (ill. a férjem), ha nem most! :)
Jó éjt mindenkinek, remélem mindenki jól van!
dawn
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Az lehetséges,hogy érzékeny vagyok a frontokra.Tegnap például elég sokat mentünk és a pocim mégsem fájt annyira :) Persze azért megéreztem,de nem volt komoly.Hát én már csak ilyen szerencsétlen vagyok,hogy nekem nem adják ki,de majd felirattatom a dokival amikor megint megyek.Addig meg sokat pihenek eddig az bevállt :D Majd megpróbálom mégegyszer hátha sikerűl.Bizti a melegtől van.Én is elég nehezen viselem :shock: De ma már végre hűvösebb van :D Csak kár,hogy nem tart sokáig.De sebaj nemsokára itt van az ősz itt van újra :lol: Én 11 kilót híztam pedig alig eszek :shock: Én se értem bár én azért eddig mentem ide-oda,de akkor is ez is nagyon sok :shock: NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!Nagyon aranyos vagy :D És ari a macika is :D Nálunk a vihar elmaradt,de azért lehűlt a levegő :D

Gwini:Remélem,hogy sikerűl még egy hetet bent tartani a babót.Szurkolok!Csodálkozom,hogy kevésnek találta a súlyát bár tényleg annyira nem nagy,de én 2300grammal születtem és hál istennek semmi bajom nem volt ebből :D De persze azóta lehet,hogy már változtak az orvosok :D Örülök,hogy minden rendben van :D

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!Vigyázzatok magatokra és a babókra!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok

Remélem mindenkinek szép és problémamentes hétvégéje van! :lol:

000Kata
Rendben van, vigyázok magamra :lol: Te is vigyázz a babóra :lol:
Remélem hamar tullesztek a felujításon :D

dawn
Megjött az enyhülés :lol: :lol: :lol: Jujjjj,de jól érzem ma magam tőle :lol: remélem te is és mindenki élvezi az enyhülést :lol:

Reni
Nagyon szívesen :lol:
Ez remek hír,hogy jól voltál tegnap annak ellenére,h sokat mentél :lol:
Szerintem próbáld meg a gygyszert másik gyógyszertárban kiváltani :shock: ha már ahol voltál nem akarják kiadni annak ellenére,hogy nem receptköteles a gyógyszer :shock:

gwini
Hogy vagy? Remélem jól

Petra!
Jelentkezz mi van veled, régen írtál! :wink:

Gröni,Timi,Aida
Ti hogy vagytok?

Én tegnap délutántól hajnali 2-ig görcsöltem, tuti,hogy a front miatt lehetett, :? ugylátszik érzékeny vagyok rá. Aludni se tudtam addig semmit,ugyhogy 3 filmet is megnéztem egymás után :shock:
Ma viszont olyan remekül érzem magam ebben az enyhült időben,hogy majd kicsattanok az energiától :shock: :lol: Kár hogy nem hasznosíthatom és feküdnöm kell :oops:

Akartam már kérdezni tőletek, ti összeírtátok már a listát mit kell a kórházba vinni?
Olyan régen volt már, hogy nem is nagyon emlékszem mit kell vinni :oops: Majd utánajárok én is, s ha találok hasznos infót,megosztom veletek is, hátha nektek is a segítségetekre lessz majd :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Köszi, jól vagyunk mi is! Én nagyon jól aludtam. Inkább most keményedik többet a hasam. De mindegy, még 1 hétig szedem a MagneB6-ot, aztán abbahagyom.

Reni!
A doki nem mondta, hogy kicsi a súlya a babának. Ő szerinte teljesen megfelel a korának. Én gondolom azt, hogy többet kellett volna híznia. Én olyan 2600 körül gondoltam most, mert 3 hét és 2 nap telt el a 2 UH között és legutóbb 1882 gr volt, most meg 2370 gr. Ez ugye kb 500 gr hízást jelent és én úgy tudtam, hogy ilyenkor kb 200-250 gr-ot híznak hetente. Így olyan 600-750 gr-ot kellett volna híznia. :roll:

gwini
 
 


Ancsa!

Én nagyjából ez a lista alapján pakolom össze a cuccaimat!

http://www.kismama.hu/babavaras/mit_vig ... etre/1734/

gwini
 
 


ancsa:
Köszi, jól vagyok. Juj, ezek a görcsök nem hangzanak jól, tessék pihenni és vigyázni magadra.

Ma reggel elkezdtem számolni a keményedéseim, de ma voltak itt szüleim meg nővérem és olyan nagy "parti" volt hogy 5 keményedés után elvesztem. Most olyan 10-nél tarthatok. Kb. Bár lehet ez túlzás. Holnap tényleg megszámolom. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


gwini
örülök neki hogy velem ellentétben jól aludtál :lol:
Nekem ma 1 keményedésem se volt eddig /kopp-kopp/ :lol: :lol:
Remélem neked is elmúlik mihamarabb :shock:
És szerintem sem kicsi a sulya :shock: söt, ha belegondolunk a 40. hétig még mennyit nőne, nagyon is nagy baba lenne addigra :lol:

Köszi a listát, :lol:
Én is öszeállítok valamit és megosztom veletek hátha találtok benne valami hasznosat is majd :lol:

Aida
Örülök neki,hogy te is jól vagy. :lol:
Én csak tegnap délutántól hajnalig görcsöltem ,keményedésem viszont nem volt :shock: Azóta viszont egyik sincs,szerencsére :lol:

Lányok
Most olvastam egy másik fórumon,hogy Petra a kórházban van,de az sajnos nem derüllt ki,hogy megszült-e vagy csak be kellett feküdnie valamiért :shock:
Petra,Nagyon drukkolunk neked. :lol:
Remélem hamarosan jelentkezel és hírt adsz magatokról! Várjuk! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Hogy van mindenki?? Kicsit talán könnyebb hogy hűvösebb van, nem?? :)

Petráról nincs hír???Remélem még bennt marad a babája! :( szegényke! Talán csak infúziót kap mint én, nem?
Ő hányadik héten is van most???


Reni...a Magnerot is jó! :lol: A magnezii citrici-ben is 500mg magnézium van és a magnerotban is!
Én most hogy már nincs fron, 3x1-et szedek, de mikor jön a front akkor a 4x1 is kevés volt! Pedig egész nap feküdtem! :(

Valóban ez erősebb mint a Panangin. :lol:

Pihenjetek sokat, remélem nem fog senki görcsölgetni, keményedni! :D
Puszi! Itt egy kép rólunk 2in 1 :lol:
Hatalmasnak érzem a hasam,pedig csak 11 kg van rajtam :oops: :roll:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Nekem ma reggel 10 percenként keményedett a hasam. Most talán már ritkul. De görcsöm továbbra sincs.
Apa most festi a gyerekszobát. Jövő héten már rakhatjuk össze a kiságyat. Már a babaruhák is a mosásban vannak. Picit még várni kéne a Laurának, hogy kész legyünk. Még a mi hálónkat is glettelni, festeni kell stb. Szóval még kéne egy kis idő. A nappali meg a konyha pedig még sehogy sem áll.

Kata!
Szép nagy a pocakod! A 11 kg az nem sok. Rajtam már 15 kg van. :wink:

Petra már legalább 37 hetes, nem?

gwini
 
 


Tegnap este óta rendszertelen 5-10 mp hosszúságú gyenge erősségű menstruációs fájásom van. Elég ijesztő, nagyon félek!! :(

Magnézium, no-spa nem hatott.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


lovaszkata
De jó hogy jelentkeztél végre! :lol:
Örülök neki,hogy hatásosabb a megnezii citrit neked is :lol:
A kép nagyon jó! És tényleg szép nagy pocid van már! :lol:
De a hajad befestetted,nem? :shock: Jól áll,nekem tetszik így nagyon, :lol:

petra már szerintem a 39.héten járhat :shock: ugyhogy előfordulhat hogy már megszült :shock: egy tatabányai kismama látta bennt a kórházban, kép alapján ismerte meg,de azt nem látta,hogy van-e még pocakja esetleg.
Én nagyon drukkolok nekik,,remélem hamarosan hírt ad magukról!:lol:

gwini
10 percenként a keményedés nem jó,
:? de nem is olyan sok,hiszen állítólag óránként 5-6 még belefér :roll: de remlem én is hogy elmúlik hamar neked és laura még bennt marad a pocakban egy jó darabig , drukkolok ezerrel :lol:
És azért is,hogy sikerüljön befejezi a lakást nektek is,mire Laura megérkezik!
Tényleg,nálatok apás szülés lessz?

És a többiek,nálatok bennt lessz apuka majd a szülésnél ?

Aida

:shock: Hűha,az nem jó hír :( azóta már elmult? REMÉLEM!
Remélem hogy pihensz, és elmulik hamar!

Lányok
Nekem meg elkezdett rózsaszín folyásom lenni :shock: :?
Csaknem a nyákdugóm megy el? :shock: :? REMÉLEM hogy nem, de eddig ilyenem még nem volt :?
Görcsöm nincs,haskeményedés is csak estefelé 1-2 összesen,de ez a rózsaszín folyás most idegesít :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Aida!
A dokidat nem hívtad? Fekszel? Az 5-10 mp az nagyon rövid. Az igazi fájások azok 40-50 mp-ig tartanak. De ettől függetlenül én elmennék a dokimhoz vagy legalább felhívnám.

Ancsa!
Igen, Apás szülésünk lesz! A Nórinál is bent volt és most is bent akar lenni. Jól bírta akkor is.
Hát, Ancsa, ez lehet, hogy a nyákdugó. :roll: Mindenképp feküdjél és szólj a dokidnak! De a nyákdugó nélkül is ki lehet még húzni akár pár hetet is, úgy tudom. Nekem még megvan, de gondolom, hogy a nyitott méhszájammal már nem sokáig marad bent.

gwini
 
 


Aztán 2 körül sok-sok pihenés hatására csillapodott a dolog, pont mikor már indultunk volna be a kórházba, így maradtunk.

Már nem merek bevenni MagneB6-ot mert az is lehet hogy attól van, máskor is volt ilyen, hogy gyógyszer kikészítette a belem. Ma is a fájdalmaim mellé hasmenés társult, ami végülis lehetett a félelemtől is, de akár azért is mert a beleim fájtak a sok gyógyszertől. Néha magam sem tudom eldönteni mi fáj. A belem vagy a méhem.. Elég gáz.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


gwini
Az jó,nálunk is apás szülés volt :lol:
Ma is szép emlék neki :lol: Remélem mostan is majd beér a kórházba,bár lehet hogy nem :( sajnálnám ha nem lenne ott :(
A dokim szabin van,nem tudok menni hozzá :( :shock:
Bízom benne nem a nyákdugó, de a hasam is leereszkedett már :shock: :oops: párom is észrevette :?

Aida
Örülök neki,hogy jobban vagy :lol:
Remélem így is marad! Drukkolok!
A hasmenés lehet az idegeskedéstől is :roll: nekem is megy a hasam,ha feszült,ideges vagyok :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Na igen.. De tegnap este ahogy bevettem a MagneB6 extrát (most először vettem be ilyen extra típusút) elkezdett fájni a hasam, utána reggel bevettem a másikat és utána lett egyre rosszabb. Ráadásul hasmenéssel. Éljen.

Ha váltani akarok a magnesii citrici-re akkor csak fogom magam és mondjuk este azt veszem be? Mennyire rossz ezeket keverni? A hatóanyagnak más van ráírva mint a MagneB6-ra az egyik magnézium-dihidrád (vagymi) a másik meg magnézium-citrát. Most akkor hogy is van ez?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Egyszerre csak 1 félét szedj be szerintem :roll:
Nem tudom szabad-e keverni őket,mert én csak 1 félét szedek :roll:
De szerintem próbáld meg a magnezzi citritet legalább 4-5 napig :roll:
Mert erősebb és hatásosabb is a MagneB6-nál ,tapasztalatom szerint :roll: Napi 3x1-et simán bevehetsz belőle, de akár többet is.
Aztán meglátod melyik használ jobban neked :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Úgy értettem ancsa a keverést, hogy ha ma már vettem be MagneB6-ot akkor azt vegyek be este is? Félek hogy megint hasfájásom lesz majd mehetek a wc-re. :(

Mai poci:)
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!

De aranyos kis pocid van! És milyen vékony vagy!
Én is áttértem a magneB6-ról az extrára, de nekem nincs bajom tőle. Azt viszont már hallottam, hogy van akinél a túl sok magnézum hasmenést okozhat.

gwini
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Egyenlőre amit szedek úgynézki,hogy bevállt :D Persze sok pihenéssel.Sajnálom,hogy görcsöltél :( Remélem már jobban vagy.Nekem tegnap volt megint nagyon kemény a hasam :cry: De sajna tudom,hogy miért.Kis vita volt itthon és egyből bekeményedtem :cry: Én még nem írtam össze.Még ráérek vele :DNálunk eddig még nem eldöntött a dolog,hogy a párom is bent lessz-e,mert sajna nem bírja a vért,de ettől azért még bejöhetne én nagyon szeretném.De ha mégsem akkor a hugom lessz bent velem.De remélem,hogy apás szülés lessz.Remélem,hogy nem az :shock:Szurkolok neked nagyon!!!!!Dokidat felhívtad?

Gwini:Akkor bocsi félreértettem :oops: Remélem bent marad még a babó.Kitartás a fekvéshez. A lényeg,hogy a doki szerint megfelel a korának.Nem is értem akkor 9.hónapra,hogy lehettem ilyen kis súlyú :oops:

Petrának így ismeretlenűl is szurkolok,hogy minden rendben legyen!!!

Lovaszkata:Akkor jó.Nekem azt mondta a gyógyszerész,hogy csak napi egyet szedhetek.Te is ezt szeded vagy szedted?Lehet belőle többet is beszedni,ha szükséges?

Aida:Örülök,hogy jobban vagy :D Pihenj sokat.

Aranyosak a képek :D Az én kishugom meg sajnos beteg :cry: Elkapott valami vírust :cry: Szegénynek megy a hasa meg lázas :cry: Remélem én nem kapom el.Remélem,hogy mindenki jól van!Vigyázzatok magatokra!Pihenjetek sokat.

További szép estét kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


ancsa:
Nem jelentkezel, remélem jól vagy!?

reni:
Neked nyitva van a méhszáj v csak keményedsz? Mennyit keményedik a pocid naponta?

gwini:
Hát igen, kicsit túl vékony. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! :lol:

Aida
De szép aranyos kis pocid van :lol: És valóban milyen vékony is vagy! :lol: Gondolom te sem híztál semmit sem :shock: :lol:
Jol vagy ugye?
Este filmet néztem,aztán meg elaludtam rajta szokásom szerint :lol: azért nem jelentkeztem.
De éjjel meg fennt voltam és vagy hajnali 3-5-ig nem bírtam vissza alaudni :( Ugyhogy ettem barackot,meg almát az éjjel közepén, fini volt :lol:
Szerintem igen, 1 nap csak 1 félét szedj a gyógyszerből.

gwini
Nini,mit látok, beléptél a 37. hétbe :shock: :lol: Ez nagyon jó hír.
Azért csak maradjon még bennt Laura egy kicsit.

Reni
Örülök neki hogy bevált a gyógyszer! :lol: Most akkor melyiket is szeded?
Apás szüléshet csak annyit: Nekem nagyon jó volt hogy bennt volt a párom,jólesett a fájások közepette valakivel beszélgetni,így elterelte a gondolatomat a fájásokról és emberileg is nagyon jó érzés volt, hiszen együtt vártuk a babákat 9 hónapon át, hogy amikor megszülettek ő ott volt és fogta a kezem. Nekem biztonságérzetet adott a jelenlétével és ez nagyon jó volt ott és akkor.
Amugy az én párom sem bátorkodott szemből nézni az eseményeket,hanem a fejemnél volt. :wink:

Remélem a többiek is jól vannak! :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Visszatért a vonalzóm is végre! :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa:
Jól vagyok, a tegnapi hasmenés utórezgését érzem picit. Fáj a pocim tompán, bár mióta voltam wc-n is megint azóta az sem. Tegnap már nem mertem bevenni semmilyen magnézium tablettát, inkább ittam egy magnézium pezsgőtablettát. Ma meg majd meglátom. Egyelőre semmit nem vettem be. Úgysem keményedek, majd estefele vmit ha rosszabb lesz a helyzet.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
nem lehet hogy neked is az idegeskedés miatt megy a hasad ? és nem is a magnéziumtól van? :shock:
Nekem is akkor megy a hasam,amikor ideges ,feszült vagyok :?
Ez csak 1 tipp, lehet hogy tévedek :roll:
De nálam így van.
pedig én napi 6X1-et szedek a magnezii citritből az pedig 6x500 mg magnézium=3000 mg magnézium naponta :shock: :shock: :shock:
és nincs hasmenésem :roll: csak akkor ha ideges vagyok :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hát nem tudom. Már mióta 3szor2-őt szedtem a MagneB6-ból azóta csinálja, sokkal hígabb a székletem és fáj is előtte a pocim. De én nem azt gondolom hogy a sok magnézium, hanem maga a gyógyszer. Az a baj, hogy érzékenyek a beleim nagyon, régebben kórházba is feküdtem kétszer is miatta, próbáltak rájönni miért fáj olyan sokat a hasam meg miért érzékeny mindenre. Persze az idegeskedés is teheti. Pl. tegnap jól megijesztettek a görcsök, attól is lehetett..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hát ha így van,akkor meg pláne cseréled le a magneB6-ot más magnéziumtartalmú készítményre, hátha az mellett nem lesznek ilyen problémáid! 1 próbát mindenképpen megér szerintem :roll:
Van a Panangin vagy a magnezii citrit is amit kitudsz próbálni helyette
:roll: mindkettő recept nélkül kapható a gyógyszertárban :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Használt, márkás angol babaruhák és gyermekruhák kaphatók, ha valakit érdekel,nézzétek meg:
http://bolthely.hu/angolbebiruha/oldal/fooldal

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok!

Húúú, mindenki keményedik??? :shock: :? Ne csináljátok már lányok!
Remélem nem szül meg még senki! Nem szabad! :roll:

Na, jó Petrának megengedem! 8) :) Petra jelentkezz, ha megszültél, várunk vissza! :lol:

Aida és Reni....szerintem a napi 1500mg magnézium kell annak ami ilyen keményedős fajta! :? Mint én is!
Én Magnerotot nem szedtem, csak magnezii citricit szedek 3x1 -et, de a patikus szerint ugyan az a kettő!
A panangin nekem kevés volt, pedig 4x2-öt szedtem, de abba tök kevés a magnézium!
Nekem írt ki a nőgyógyász most Sevenalettát (ez gyenge nyugtató)
amit akkor veszek be ha görcsölök, és nem elég a magnézium. Ez is ellazít és görcsoldó, és jól alszok tőle! Kismamáknak szokták adni, nem árt a babának!

Reni nem is értem miért nem kaptál Magnezii citricit vény nélkül? :shock: :( Hisz ez vitaminnak minősül!
Valóban okoz hasmenést, mikor többet szedek akkor nekem is van tőle has-mas! :roll: Ez nem gond, de ha minden nap meghajt az nem túl jó, mert sok vitamint, ásványi anyagot veszít a szervezeted!
Esteleg akkor meg kell próbálni 2x1-et szedni és többet pihenni, hátha elég lesz! :)

Ancsa...mi a helyzet? Felhívtad végül is a dokidat? Mi ez a rózsaszínű folyás! :shock: :( Elég rémisztő!
Remélem nem a nyákdugó! Még nagyon korai lenne! :(
Pihensz te eleget??? 8)

Gwini...hogy vagy???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja, és tök helyes kis pocid van Aida!
Szép vékony vagy! :lol:

Nekem megjelent az első csík a hasamon! :cry:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


lovaszkata
Köszi, de mióta lehült a levegő, sokkal jobb a pocim is /kopp-kopp/.
Jó lenne ha így is maradna! :)
Persze hogy eleget pihenek,hiszen nem csinálok semmit :? ennél többet már nem lehet, csak enni-pisilni,meg fürdeni kelek fel. :shock:
Dokimhoz csak szeptember 5.-én tudok menni,mert szabin van :shock: :(
A kórházba meg ő sem ajánlotta hogy bemenyjek és más esetleg durván megvizsgáljon, mert sajnos itt tatabányán ilyen finomkezűek a dokik :shock: aztán még a végén abból lenne baj..........
Azóta már ez a rózsaszín folyás elmúlt ,2 napig volt :lol: szerencsére.!
én is remélem hogy nem a nyákdugó volt az,hanem csak valami hajszálér lehetett ami elpattant. :roll: :wink: remélem
Mindenestre figyelem azért a fehérneműmet továbbra is.

Első csík? :shock: Nekem az első terhességemnél hiába kenegettem magam, már a 6. hónapban egy csomó volt.
szerintem ez függ a bőr típusától is, mert nekem már tele van a hasam ,combom,derekam vele, pedig mindíg kenegettem magam és annak ellenére is lett egy csomó csíkom,sajnos :(
Azért remélem neked jobb a bőröd és nem fog több kialakulni rajtad. :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa:
Igen az orvosom is azt mondta, hogy meg lehet próbálni váltani. Holnap úgyis személyesen találkozok vele és megbeszéljük a magnézium ügyet. No angol babaruha keresgélésre fel! :D Tényleg és mi van azzal a rózsaszín folyással? Nővérem szerintem folyásszerűen nem jönne a nyákdugó az úgy egyben szépen kijön. Ez lehet vmi fertőzés?

lovaszkata:
Köszi. Hát igen vékony vagyok ám.. Túl vékony. :( Az orvosomnál rákérdek erre a Sevenaletta tablettára.

Ma nem keményedtem még, kb. csak 1-2szer amikor hirtelen "vágódtam" hanyadt az ágyon és mintha úgy maradt volna Noel baba a hasamba, ahol eddig tartózkodott. De aztán pár másodperc múlva visszaigazodott a helyére. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Egyben? :shock: Öööööö,lehetséges, de még olyat nem tapasztaltam :shock: legalábbis a lányom születésénél is és a fiam születésénél is szülés elött pár napig ilyen rózsaszínes folyásom volt :shock: :?
De azt hogy egybe kijött volna a nyákdugó, olyat nem tapasztaltam,persze attól még lehetséges csak nekem nem volt ilyen hogy egybe kijött volna :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?