Új privát üzeneted érkezett!

Szőlő, Kamilla, Marjan!!!

Eszembe se jutott a cumisüvegmelegitő.... :oops:

Mikor még terhes voltam, akkor kaptunk sógornőmtől, amit teljesen elfelejtettem....
Itthon van mikró...
Kipróbálom, hogy hogyan is müködik, és akkor azt is viszem.
Hát lányok, ha nem irjátok.....totál kiment a fejemből, hogy nekünk ilyenünk is van....
vizforralót már szereztem.
még egyszer köszi csajok!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, nem csodálom hogy elfelejtetted, gondolom a költözésnél elég sok cucc volt, és volt rá alkalom hogy elkeveredjen. :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!

Hát igen. volt cucc elég a költözésnél....jó sokat cipekedtem, pakoltam, takaritottam a 9. hónapban....lehet, hogy Bogi megunta és azért indult el kifelé.... :lol:
De éppen hogy kész lettem a pakolászással... :lol:
lényeg, hogy ti emlékeztettetek rá és igy minden oké.
egy gonddal kevesebb!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

Sziasztok!

Utááááááááááááálom ezt a meleget! :evil:

Még egy felnőtt is kibukik tőlle,nemhogy egy gyerek! :cry:

Szőlő!

Mazsi édes! :lol:

Gyerektapi,én is utálom!Az én kisfiam eddig boldog-boldogtalanra mosolygot,most viszont állandóan sírva fakad,ha belemásznak az arcába! :shock:
Nyílván ráunt a dologra!
Gyakorlatilag csak tőllem és az apjától nem kap frászt! :roll:


A barátnőm kisfia 2hónapos hatalmas hajjal született ,ami össze-vissza ,ráadásul felfelé nő(Nagyon CUUUUUKI) :wink:

Egy bevásárló központban odajött egy idős nőci,és elkezdte tök hangossan mondani a magáét:

-Hogy ezek a mai fiatalok,az ilyen kicsi babáknak is már mindenféle sz*rt rákennek a hajukra,csakhogy felálljon! :shock: :shock:

A barátnőm elkezdte neki magyrázni,hogy nincs rajta semmi,magától nő így a haja,de látszott,hogy nem hiszi el. :shock:

Erre én mondtam neki:

Hogy a haja az semmi,látná a tetoválást a fenekén!Na ezen tökre kiakadt,és elment! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Az öregasszonyok jófejek...... Múltkor mikor rám volt kötve Mazsi és úgy mentünk le boltba, összefutottunk a szomszéd öreglánnyal. Mazsi éppen sírt, nem azért mert rossz volt neki, hanem mert egész nap sírós volt, persze ő egyből megoldotta annyival hogy "biztos nem érzi jól magát ebben az izében" mondtam hogy "biztosan, viszlát."

Én azt nem tudom megérteni, hogy ők elvárják hogy a fiatalok fogadják el az ő begyöpösödött nézeteiket, de ők csak kritizálni tudnak mindent, nem belegondolni, hogy lehet egy dolog jó is attól még hogy új. Arról nem is beszélve, hogy mi köze hozzá bárkinek is ha egy anyuka jobban szereti mondjuk hordozni a gyerekét és nem babakocsiban tolni? Nekik sem szól be senki hogy a lila haj és a ciklámen száj nem divatos :P

Kép Kép
szõlõ
 
 


Mi is mindig csodálat tárgya vagyunk, ha megyünk az utcán vagy shoppingolunk.
"jéééé ikrek!!!" "És egy fiú, egy lány???" "Egypetéjűek vagy kettő???" (no comment)
Megfogdosni még senki nem akarta őket szerencsére.

Teszek fel egy képet. A ti gyerekeitek is ilyen Michelin gumiember???? Kicsit ez már gáz, vagy nem????

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, hasonló Mazsi is :D Talán eggyel kevesebb hurkája van per láb :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Kamilla!

Bogi is ilyen hurkás!!! multkor a dokinéni mondta is hogy milyen kis comboska...ja meg vhogy nincs is nyaka.. :lol:

lányok!

aki almával kezdte vagy kezdi mit ad következőre?
most igy tök jó.
igy hogy délelőtt volt alma aztán egy óra múlva(fél 12) táp, igy csak most eszik. ugy nézem ma is csak négyszer fog enni.
4 szer 175 ml táp kevés egy hat kilós babának. plussz egyszer alma?

hű de gáz egy kézzel irni....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukk, mert el vagyok havazva nagyon. Dolgozom, a nagylányom tegnap volt 10 éves :D , és holnap táborba megy, úgyhogy rohanásban vagyok ebben a jó melegben.

A hír: sikeresen átfordultunk mostmár hátról hasra is, úgy hogy Bianka sikeresen körbeforog már. Hasról pedig már csak egy lendítés és háton vagyunk. Nagyon megy ez neki.
Valamint hétfő óta nem kér pótlást, elég neki a tejcsi, viszont mellette egy üveg víz elfogy, azt is kívánja.
Érdekesség még: mivel a tápszer megfogta a székletét, így a barackot próbáltam neki. Turmixolva nem kellett, az üveges őszilé szintén nem. A gyümölcscentrifugán lejött jó sűrű őszilét viszont simán kiszívta az üvegből. Hétfő óta azonban az sem kell neki. Erőltetni nem fogom, ha kéri akkor adok csak neki legközelebb.

Zsu! Írtam neked emailt, átment? Ha nem akkor légyszi üzenj rám vissza, hogy mégegyszer írjam meg neked a kérdésemet. Fontos volna.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Celesztina,
értettem amit írtál, főleg mert én úgy kötöm a hátamra Lilit. Nekem így egyszerűbb.

Szőlő,
Így érthető a hajnali fejés. Akkor mostanság nem is kap Mazsi pótlást?
Én is utálnám ha idegenek megfogdosnák Lilit. Szerencsére nálunk ilyen nem igazán fordulhat elő, mert mindig a párommal megyek vásárolni és olyankor általában Lili a kocsiban marad vele.
Egyébként én pont azért féltem eleinte kivinni Lilit mei taiban az utcára mert féltem, hogy ha elkezd sírni, akkor valaki beugat, hogy azért sír, mert nem kényelmes neki. Mintha más baja nem is lehetne egy babának.... Ha az ágyában sír akkor csak éhes lehet, ha a kenguban, akkor meg csak azért, mert kényelmetlen neki.

Kamilla,
Lili nem egy nagy baba, de a combja neki is jó hurkás :wink:

Mary,
te mióta adsz almát Boginak? Szereti?

Lili két napja kap, mert a barit egyszűen nem volt hajlandó megenni. Úgy tűnik, az alma jobban ízlik neki, bár az első napon arra is grimaszolt. Nekem azt mondta a doki, hogy először csak két kiskanálnyit kaphat és csak a levéből, aztán fokozatosan lehet emelni az adagot. Bogi mennyi almát kap?

Kép
emi29
 
 


Emi!

Bogi már kétszer kapott almát, de csak kipróbálás szintjén. Azóta csak most kezdtem el rendszer szerűen.
Tegnap meg ma kapott és most már minden nap fog kapni.
Egyszer már kapott főtt répát is husi levesből meg annak a levét. az nagyon izlett neki.
Egy kisebb méretű almának a felét reszeltem le és tettem bele babapiskótát nagyon keveset, hogy jobb legyen az ize. Hogy őszinte legyek nem tudom, hogy mennyit evett, hát talán a fele de lehet, hogy még annyi se fogyott el. de nagyon izlett neki. tegnapi képeken ez látszik is... :lol:
De tegnap és ma sokkal kiegyensúlyozottabb Bogi. Nem biztos hogy az alma...de ki tudja...
Igaz, hogy tegnap este nem nagyon akart enni, igy álmában próbáltam etetni. fürdés után szinte rötön bealudt...
de este evett 110 ml-t és aludt háromnegyed nyolcig. igaz, hogy felsirt ötkor, de megitattam és kapott cumit és visszaaludt. Féltem, hogy olyan korán meg kell etetnem....
Lehet, hogy megpróbálom a babackot....
Váltani kéne, hogy ne nyaralásra legyen új kaja neki, hanem inkább kap akkor almát meg azt ami most majd beválik még...
aztán ha haza jöttünk megy tovább a kaja kisérlet. :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


valaki próbálta már a sárgarépát??? főzve?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltűnésért csajok, de tegnap volt a házassági évfordulónk, és nagyon el voltam foglalva :) Múlt hét péntek óta minden nap kaptam valamit, ugye telefont, szerelmes levelet, üzenetet, bonbont, nyugis délutánt, Szerdán meg egy szép rózsacsokrot :) Úgyhogy el merem mondani, hogy a férjem 4,5 év után megtanult udvarolni :) Iszonyatosan jólesett, és nagy boldogságban telt ez a pár nap :)

Zsuzsi, láttam a leveled, de megvallom őszintén még nem olvastam, és ma már nem lesz rá időm, de holnap írok mindenképp.

Lívia, nagyon köszönöm az anyatej közvetítést, holnap megyünk érte! Nagyon, nagyon örülök neki, köszi 1000x

Ollem, én már adtam, nem kellett :) semmi zöldésget nem akar megenni, de a paprikáskrumpli az menne :) (kapott két ici-pici falatot :))


És a nagy hír:

Nem bírtunk rájönni, hogy mi bujkál a gyerekben napok óta: hasmenés+piros popsi (vérzett is, annyira lemarta a bőrt a kaksi, de már javul, köszönettel a neogranormonnak)+hőemelkedés+extra nyüszi (szerencsére azért alszik eleget)+tengernyi nyál

Na kitalálta ki?

Van két pici pöttye az ínyén :) Bezony, jön a két alsó foga :)
Pár nap és kint is lesz teljesen :)

Mi kezdjük a sort? :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Emi, de kap pótlást, az uzsonnája tápszer. Több a tejem, de ugye az ő étvágya is nagyobb.

Ma Mazsi rengeteget aludt, nap közben egyhuzamban 5 órát, ilyet nem is tudom mikor csinált legutóbb. Viszont ez az alvás nagyon komoly :lol:

http://picasaweb.google.com/lilla.szoke ... 8501726098


Zsu, a fognak mi köze van a piros popsihoz? Egyébként gratula hozzá :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Zsuzsófi!

Gratulálok a házassági évfordulóhoz.
meg a kis fogacskákhoz!!!
holnap banánnal próbálkozok, majd utána répa...egyszer már megette.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Zsu, gratula a fogakhoz :) Elvileg Mezsó már írta, hogy van foguk :)

Szőlő, a kép(ek) nagyon jók, Mazsi írtó cuki, a kedvenc képeden tényleg nagyon hasonlít apájára :)
(a piros popsi gondolom attól lehet, hogy mikor jön a baba foga, hígabb a széklet, és sokkal többször van, mintha hasmenése lenne, sőt még nyálkásság is előfordulhat... legalábbis nekünk ezek voltak, és a doki azt mondta, ez attól van, nemsokra rá tényleg ki is bújtak Szandi fogai, de szerencsére neki nem pirosodott be a popsija, igaz 2x annyi pelenka meg krém fogyott :D)

Mary, aranyos Bogi az evős képen :)

Hurkák nekünk is vannak, bár mi is a vékonyabb babák csoportját erősítjük :) Hétfőn voltunk 5490 grammosak...

Hoztam én is pár képet :)
Nálunk alvásnál a pelenka az új kedvenc, imádja ölelgetni, magára tekerni :)
Kép
Próbálkozik a fordulással, egyenlőre még nem jött neki össze, csak hasról hátra, de az is csak félig... tök jól átfordul az oldalára, utána nem tudja mit is kezdjen a lábával, így igen kicsavarodva tud feküdni néha :)))
Íme egy hátról-hasra próbálkozás, bár csak az elejét kaptam el, pont lemerültek az elemek :( Mire kicseréltem, már csak nézett és vigyorgott :)
Kép
Mindent a szájába vesz már, és ezerrel rágja :)
Kép
Néha bealszik az új hintájában :)
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici!

köszi a kép dicséretet!

Bogi is igy alszik a pelusával. nála is 3 hónapos kor körül kezdődött,
nagyon szép Barbara. :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Szössz!


Mi még kicsit elmegyünk nyaralni, de utána jó lenne talizni :lol: És ez vonatkozik mindenkire :!: Akár hozzánk is jöhettek...bár gondolom hátrány, hogy nem Pesten lakunk :roll:

Zsuzsófi!


Nem akartok Vecsésre költözni? Sztem jó hely, Pesthez is közel van, a (tömeg)közlekedés is jó...és nem, nem repkednek felettünk percenként a repülők...egyáltalán nem járnak felénk...kiesünk a légifolyosóból :P

Grat. a fogacskákhoz és a házassági évfordulóhoz!

Emi!


Nincs kedvetek baba-mama jógára járni? Mi múlt héten voltunk a Lila fecskében (Kevinszpésziékkel :) ) és nagyon jó volt...nektek sem lenne messze! Na, na? (mondjuk most szeptemberig szünetel)

Nici!

Nagyon szép a Barbi és én egyáltalán nem látom vékonykának :shock: :D A haja meg hát egyszerűen frenetikus :lol:

Mary!

Bogi is nagyon helyes...és olyan mint Te kicsiben :wink:

Szőlő!

Nagyon édes Mazsi ahogy kapaszkodik alvás közben :lol:

Kamilla!

Gyönyörűek a babáid! És nekünk is hasonló a helyzet hurkicák terén :wink: sztem egyáltalán nem gáz :!:

Marjan!

Válaszoltam a wiw-en :)

Celesztina!

Nagyon jó ötlet a névre szóló mei tai :roll: :P ...ha nem védeted le a végén még én is varratok olyat :wink: ...bár nem ismerek jó varrónőt :roll: ...sőt annyira nem értek hozzá, hogy nekem még az anyagvásárlás is gond lenne :oops: :oops: :oops:

Viszont szívesen rendelnék kozyt külföldről...esetleg ha többen közösen :?: /persze aki egyébként is tervezte hogy onnan vesz/

Lányok!

Milyen bátrak vagytok ezzel a hozzátáplálás dologgal :shock: Én anyatejen kívül még csak vizet mertem adni Zétimanónak :D

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szőlő, igen fogzáskor lehet hígabb a széklet, és sűrűbben is jelentkezik, mint hasmenéskor. És van olyan gyerek, akinél ilyenkor iszonyatosan kimarja a popsit. Mivel mi hason alszunk,. ezért a puncijáról jött le a bőr.

Én amúgy nem krémezek, mert nekem azt mondta az orvosunk, hogy nem jó állandóan kenegetni, mert felpuhítja a bőrt és érzékenyebb, kevésbé ellenálló lesz. Perszer ahogy kicsit is piros akkor azonnal kenem, amíg el nem múlik.

De most ez nagyon gáz volt, annyira lejött a bőr, hogy vérzett szegénykémnek :( De remélem túl vagyunk rajta. Kata is ilyen volt amúgy, minden fogzáskor előjött a hasmenés+ugyanez a súlyos bőrsérülés is. Nem hisztizett, nem volt nyűgös, aludt rendesen nekünk ez jutott :)


Liza úgy alszik (mostmár teljesen beállt, kop-kop-kop) hogy este leteszem 8-9 között, alszik reggel 7-ig (8-ig) akkor eszik, játszik egy órát, másfelet, alszik kb 1 órát. utána kaja, ez van kb 11 körül, utána játszik egy kicsit, és alszik. Ő is ilyenkor alszik nagyot, leg. 3-4 órát, így 4-kor kajál legközelebb, 6 körül is szokott aludni fél-1 órát,majd 8-kor fürdés, vacsi.

Benettke, Vecsés azért nem jó, mert nem megy ki bkv, meg éjszakai busz sem. Mivel nincs autónk nehézkesen járna haza a férjem, aki éjfélig, vagy hajnal 2-ig dolgozik.
Pedig hallottam hogy nagyon jó hely.

Na megyek, jó éjt.

(ja, besokalltam. Olyan a lakásunk, mint egy raktás, egy rumlis raktár. holnap kőkeményen szelektálni fogok, úgyhogy nemhiszem hogy jövök)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!
Rég jelentkeztem!

Jól vagyunk, voltunk is meg még megyünk is nyaralni...Attila szépen fejlődik, emeli a fejét, oldalára fordul és megfog mindent! Nagyokat kacag!! Már 6700 gramm (3 hónapja volt 3500)!! Csak szopizik, hála Istennek bőségesen van tej!!

Zsuzsófi: gratulálok az első két fogacskához!!

Majd megpróbálok bekapcsolódni!

Teszek képet!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok!
Rég jelentkeztem!

Jól vagyunk, voltunk is meg még megyünk is nyaralni...Attila szépen fejlődik, emeli a fejét, oldalára fordul és megfog mindent! Nagyokat kacag!! Már 6700 gramm (3 hónapja volt 3500)!! Csak szopizik, hála Istennek bőségesen van tej!!

Zsuzsófi: gratulálok az első két fogacskához!!

Majd megpróbálok bekapcsolódni!

Teszek képet!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Úgy látszik, a rendszer nyomatékosítani akarta a levelemet!!:)

Kérdés: Atti minden éjjel csak hason hajlandó aludni, de doki azt mondta, hogy a mélyalvások legyenek háton...tieitek hogy alszanak? Próbáltam háton altatni, de úgy nagyon nyugtalanul alszik, megszokta, hogy mindig hason van...

Köszi!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Szőlő: ez durva :evil:
Mazsi fotói nagyon jók! :D -olyan régnek tűnik amikor ilyen picik voltak mit az első képeken -és olyan jó arcokat tud vágni Mazsi, hogy csak na :lol: jók a képaláírások is ;)

Nicci: jó ez a szveg :lol:

Emi: örülök hogy akkor sikerült jól megfogalmaznom - akkor Neked Lilinél nem kell visszahajtani a mt-t?

Zsu: boldog házassági évfordulót! :)

Nici: nagyon édes Barbi! Milyen szépen fog már! :D

Benettke: nem írnál még a baba-mama jógáról? Úúúúgy elmentem volna, de Lau mistt már nem megy -meg amikor ő volt kicsi vhogy kimaradt, de érdekel, milyen is -a mei tai ötlet meg nem védett ;) hozzátpiról meg: én még vizet sem adtam :P nem fogadja el -mint másnál is ha cumisüvegből adom nem kell (még az anyatej sem)

Piros popóra mi mindig baba körömvirág krémet használunk -gondolom emiatt is sosem volt csúnyán piros popsija egyiknek sem, szval ajánlom!

Klarka: de édes Ati! és milyen nagy már Andris! :D akkor jó nyaralást még Nektek! Nálunk is a hasonalvás a nyerő -úgy tud csak mélyen aludni. Hallottam én is h az veszélyesebb, de olyat is hallottam h ez butaság :roll: bár mióta annyit eszik és bukósabb lett háton alszik mert kaja után mindig belaszik de ha akkor raknám hasra kijönne minden. De úgy emlékszem, Nektek van légzésfigyelőtök, ugye? mert nekem az a véleményem h akkor nyugodtan alhat hason mélyen, ha úgy szeret pláne ;)

És képzeljétek, tegnap megint majdnem olyan tejcsatornazáródási vagy mellgyulladás izém lett, mert fájni kezdett az egyik mellem, piros lett és melegebb is, mert olyan levertnek éreztem magam :? de aztán fejtem ezerrel (80 ml-t ami csoda egy ideje semmit sem tudok fejni amúgy) szval ma már jobban vagyok, bár még fáj -de ma menni kell manótornára Lauval, most ért véget a nyári szünet és nagyon rossz érzés lenne ha nem tudnám vinni!

És még egy kérdés: pelusunk most 9 kg-ig jó elvileg, de kifolyik belőle a kicsi -mármint a terméke :roll: Miért lehet? Így még nem jártunk másik pelussal (ez asszem dm-es) No, végül is most már egyfélét fogunk venni a két csajszinak, úgy egyszerűbb is.

Kép Kép
celesztina
 
 


Behidalok. Bogi hatkor ébresztett.
Adtam neki inni meg cumit meg nyitottam ablakot, ugyanis éjjelre nem nyitottuk ki és baromi meleg volt már bent (rólam is folyott a viz) hát mire megcsináltam a kajáját, visszamentem érte, elaludt. ugyhogy most alszik. Nem akart ő felkelni csak melege volt.
Megpróbálok még kicsit visszafeküdni....

Klarka!

Édesek a fiuk! Bogi oldalt és hanyatt alszik . Hason nem szeret lenni...

Benettke!

Már te is azt irod, hogy Bogi olyan mint én csak kicsibe.
Na keresek kb ennyi idős képet magamról anyáméknál. Aztán megpróbálom feltenni. Hát egyébként nővérem is azt mondta hogy kis Panka (ő igy hiv)

reggel nem sikerült elküldenem...elment a net.
gondoljátok hozzá, hogy ezt hét óra előtt vmivel irtam

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok, mi délután indulunk Badacsonytördemicre. Nagyon várom már.
Falunap lesz szürkebarát borversennyel, és szürkemarhafőzőversennyel.

Szőlő, szuperek a képek, honnan van a skálakópés lepedő. azon kifeküdtem.
Gondolom feltűnt, hogy nem kell hétvégére a mei tai, próbálgassátok nyugodtan. Ha nem baj, én elviszem kipróbálni a serpenyős őrt. de úgy tűnik működik. gondolkodom is nagyon mi legyen.

Klarka, nagyon helyesek a gyerekek, örülök, hogy Ati jól van és ilyen szépen fejlődik.

Zsu, grat a fogacskákhoz és a házassági évfordulóhoz is. az én férjem mikor tanul meg udvarolni? :)

Emi, sztem feljebb tedd a mei taiban Emit. Orsi (hugipakk) oldalán találsz képeket. sztem videót is.

na eddig tartott bocs, mert sír:(

lolka_zs
 
 


Lolka, ma pont keresni akartalak az MT-vel kapcsolatban, nagyon szépen köszönöm hogy még maradhat. Úgy tűnik hogy szeret benne! :) Kétszer voltam vele már így, és nem sírt meg nem vergődött, bár egyik alkalommal nem szabadott vele megállnom, mert akkor kezdett nyűglődni, vicces volt úgy vásárolni hogy folyamatosan mentem :lol:

A skála kópés lepedő valójában egy takaró huzat, még én aludtam benne kiskoromban. Najó, őszintén szólva 18 évesen is aludtam benne :lol:

Vigyétek nyugodtan a serpenyős őrt (:lol: jaaaj ), vaterán nem kell senkinek egyébként. Ha beválik akkor majd megdumáljuk mi legyen. :wink:

Klarka, nagyon édesek a fiúk, főleg a 4. kép "Mondom hogy arra van!" :D Nekünk Mazsi éjjel mindig hason alszik. Sokkal jobbakat alszik hason mint háton (legalábbis általában, tegnap nap közben mondjuk 5 órát szunyált háton, de ez ritka). Nem is értem ezt, miért kellene a mélyalvásoknak háton lenni? Úgy látzsik nagyon tudtalan vagyok még mindig...

Kép Kép
szõlõ
 
 


sziasztok

ma voltunk mérésen és szurin.ma 3hónapos a kislegény :lol: :lol:
5920g és 62cm. :lol: :lol:
teszek egy meztelen képet róla.de a kukacát nem tudom eltakarni.ti azt hogy csináljátok?köszi ha valki megirja.

nagyon szép minden baba.vagyis már nem is nagyon babák.már lassan szaladni fognak:) Kép
Vendég
 


ja Klarka

nekem mind 2 fiam hasonalvos.csak ugy tudnak aludni.Levim mai napig csak ugy alszik el.
Vendég
 


Szőlő

szerintem a bölcső halál miatt mondta a dokijuk.mert a legtöbb csecsemő aki igy halt meg,hason alvó volt.
ezért jó a légzésfigyelö,vagy ha a baba a szülőkkel alszik,vagy cumizik.nálunk sipolt már be a légzésfigyelő.olyan mélyen aludt,hogy 10másodpercenként vette a levegöt.álltunk mellette apával és számoltuk.
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna hol van netem hol nincs...ugyh nem igen tudok jönni...:( annyira rossz...főleg hogy most egy gépünk van és azon lógnak tesóim állandóan :(

ugyh szégyellem magam de még visszaolvasni sem tudtam..de bepotolom..hiányoltalak már benneteket.

a képkeket átfutottam :D olyan nagyon már a babáink...olyan rég voltak már kis batyuk :D

hétfőn mi is megkapjuk a 3 havi oltást.

és azt is szeretném kérdezni hogy akik babauszira viszik a babájukat azoknak kelett vmi pluszoltás????
mert mi most tartunk ott hogy nem fogom tudni elvinni......mert nem tudom kifizetni az oltásokat.
mi ugy volt rotát nem kérünk.és a prevenárt sem mondta a doki..(vagy még nem...nem tudom már) DE most be kell adatnom mindkettöt ha usziba akarom vinni.......
a gyerekorvosom legalábbis is gondolja...de sajna nincs most kapásból 35 000 Ftom.....nem is tudom mit csináljak :(

Zsu...annyit pont elkaptam hogy jön Liza foga...:) gratula

Amugy Máté is hasonalvós..nekünk a ortopédorvos ajánlása óta alszik igy mert kötött volt a csípője.

Irigylek mindenkit aki megy nyaralni..mi sehová viszont jó hír hogy 3 hét és 22 éves leszek :D (és remélem megkapom az István a király CD-t) :D Szeptember 6-án lesz Komárnoban a stadionban de sajna most nem lenne pénzünk rá...(házvásárlás miatt) mert azok a jegyek ami már jó az 1200 korona...:(
igy majd megnézem aug 20-án a tévébe...
szülinapomon pedig elmegyünk ugyancsak Komárnoba ebédelni a kedvenc helyünkre..
addig még megy a szigoru diétám....4. napja csinálom paprikakrémes tekercseléssel kiegészítve...nagyon nehéz de bízom benne hogy megy majd le pár kiló.

mindenkinek szép napot próbálok visszaolvasni és reagálni...
Vendég
 


megvolt az első banán evésünk!!!

Majd hozok képet...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Na visszatértem, elmentem közben a dm-be. hát senki ne mozduljon ki sztem
1000 fok van
és mennem kell 2re Zolihoz, onnan indulunk. fasza lesz.

Szőlő, köszi az őrt, itthon működik. de egyelőre a nyöszörgést nem jelzi, csak az ordítást. majd állítgatom hátha. vices volt, ment a tv a gyerek mellett, konyhában a szülői egység és ha gól t dobtak a vizilabdás csajok, akkor jelzett:)

azt hiszem skálakópét irigylem. de nekem van skálakópésbabám bibibíííííííí... majd lefotózom hónapok múlva, ha beköltözünk, mert raktárban van most elszállásolva.

ha kicsit hűvösebb lesz nem csinálunk egy talit lányok, asszonyok? vagy valami vizes helyen?

Nici, egyszerűen megőrülök Barbi hajáért.

Celesztina, akartam mondani, hogy csinálj már egy fotót a babyhawkban rólatok. úgy megnézném.

Lekri, helyes apici.

Ollem, ízlett a banán. kiváncsi vagyok a képekre.

Évi, én sem adtam még csak anyatejet Marcinak, de mi szerencsések vagyunk. Most is ott lapul a táp a csomagban, hogy ha kell. szerencsére eddig nem kellett, de nem merek hosszabb időre nélküle elindulni.

Lituka, boldog szülinapot!!!

lolka_zs
 
 


Csöppke

boldog hó fordulót Lócinak is:)


mi Cserkeszőlőre megyünk nyaralni.már annyira várom:)
Vendég
 


LITUKA,

Mi a kedvenc helyetek Komárnoban, Mi ott lakunk :lol:
A rock operára mi sem megyünk én is húzósnak tartom érte a 10 ezer ft-nyi koronát...

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi: igen emlékeztem hogy Ti ott laktok :)
A lapidáriumnál azt hiszem Bástya a neve...imádunk oda járni,olcsó és rettenet finom.....a hagymás rostélyosuk utánozhatatlan :D
Még a Csónakházba is szoktunk oda pacalt enni..(habár én azt nem eszem meg).

igen énis kiszámoltam és sok igy...még a pesti előadás is olcsóbb..igy marad a tévé :D
Vendég
 


Lolka, van olyan funkciója hogy az hallod ami a szobában történik, azzal nem hallod a nyöszörgést? (OK, vizilabdameccs mellett aláírom ha nem hallod hogy nyöszörög a gyermek :lol:) Vagy csak azt a villogós izét próbáltad (vizuális jelzés vagy mijatököm...)

Úúú skálakópés baba unokatesóméknak volt, tök irigyeltem tőlük. :D Nekem Moncsicsim se volt. Nehéz gyerekkorom volt na :lol: :lol:

Boldog hófordulót a babáknak!! :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lituka,
annyira még nem vagyok helyi 1 év után, mert nem tudom, hogy melyik étteremről van szó....pedig azt hittem már bejártuk mindegyiket :lol:
A csónakházast azt hiszem tudom az az Apali étterem a holt vág partján, ha igaz...
a ÍBástya azt nem tudom lehet, hogy az Aranysas a tiszti pavilonban??????? Nekem ez a kedvenc helyem meg van még egy jó, próbáljátok ki majd egyszer: a Bandérium jó olasz különlegességek is vanak ott.

KépKép
kisfruzsi
 
 


na úgy tűnik csak le kéne tölteni azt a használati utasítást. mert ezt így a saját kis műszaki érzékemmel működtetem. no, tudtam én, hogy hiányos:) nekem a moncsicsimnek jött a bele és nem volt hintalovam és rollerem. sztem az angyon gáz, hogy enm volt rollerem. még 18 évesen is apámék szemére vetettem


Litu, azt hiszem a Bástyában egyszer voltam én is. én sztapacska fan vagyok.

lolka_zs
 
 


nem találom Szőlő.
egyáltalán nincs ez a termék a honlapon. béna vagyok?

átdobod nekem a használati utasítást? gorbiczzsofia@arspoetica.hu

köszi

lolka_zs
 
 


megvan, nem kell köszi
úgy tűnik kifutó termék

lolka_zs
 
 


A sztrapacska az nagyon fini és van egy tutajos sztrapacska is csülökkel :lol: az se rossz.........
mi otthon teszünk bele összevágott olivabogyót is (kicsit pirítva a szalonnával) na az nagyon fini :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lolka:

http://www.tefal.hu/tefal//database_ima ... =575766807

Csak hogy ne kelljen keresgélned. :wink:

Nekem volt rollerem, sőőőőt ülés is volt rajta (bár már 5 évesen sem értettem mi értelme :D ) Sőt sztorija is van, műtötték a szemem, és anyukám megígérte hogy ha nem sírok, kapok utána egy rollert. Természetesen üvöltöttem, de a rollert azért megkaptam és mikor kiengedtek a kórházból, bekötött szemmel szeltem a Sugovica partján Baján. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Látom közben megtaláltad :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lolka: egyelőre apa nem fotózott így csak olyan kép van amit én csináltam :roll: majd ha lesz jobb felteszem -mindig elfelejtem megkérni h fotózzon le :? Kép és ma felavattam a hordozós táskát is :lol: amikor felvettem a torna után kicsit a mt-vel és utána táskát kötöttem hátra csak úgy nézett az egyik anyuka, h húúú mennyi kötős dolog -vicces volt, majd belejövök jobban

Sikerült elmennünk a tornára nagyon klassz volt, már sokkal jobban vagyok, sőt, semmi bajom :) de meleg van nagyon :shock: Lau msot a kondis hálóban alszik -jól teszi, én meg netezek egy ventillátorral :roll: dehát függő vagyok :P

Kép Kép
celesztina
 
 


:) irigylem a rollert. én nem is tudom, hogy gondolták ezt a szüleim? igaz nem műtötték a szemem. de nekem meg volt dömperem. az azért fontos sztem.
köszi elolvastam és jól működtetek, csak sok a zavaró tényező. na, majd a Balcsin kiderül:) ott nincs tv a szobában.

lolka_zs
 
 


És akkor az első banán evésünk!!! :D

Kép Add már azt a kaját.... Kép Finom azért mosolygok Kép anya adja a számba a fincsi banánt! nyami Kép aztán kezembe vettem a dolgokat... Kép

Bocsika , ha sok (k) volt...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


mi meg az Aranysasban voltunk jó rég :)

én felnőtt fejjel (vagy 19-20 lehettem) vettem rollert :lol: volt h azzal mentem dolgozni -csak a magyar utak :roll: alig lehet használni -de még megvan, csak mikor várandós lettem nem engedte párom hogy használjam ... meg azóta se...

Fruzsi: hú, de éhes lettem... pedig meg akarom várni h Lau felébredjen (úgy kiütötte magát a torna+meleg kombinációjával h elaludt :shock: máskor 2nél előbb nem alszik, ha alszik du)

Kép Kép
celesztina
 
 


Lolka: huuu az fini :) és jól meg is kívántam :) de most két hétig semmi ilyet nem ehetek :(

Fruzsi: nem ez nem az..ez az erődben van.eléggé eldugva. de nagyon kellemes kis hely :)
ha szépen megkérlek és majd lesz időd elküldöd nekem a csülkös sztapacskád receptjét?:)
én még a sk. cuccok közül a (nem jön a nyelvemre a neve) az a fehér izé amit pl vadashoz lehet enni...olyan mint a kenyér csak főzve van :D meg lehet lekvárral is tölteni :) sztem az is isteni :D

de jó nektek....nekem nem volt rollerom de hugomnak igen és nagyon szereti még mindig.

ugy idegesít ez a babauszis dolog...megkérdezek másik dokit is.. :roll:
Vendég
 


Ollem, Bogi nagyon édes ahogy fogja a kanalat :)

Jaaaj mamik én már számolom az órákat hogy mikor lesz vége ennek a napnak és jön a hidegfront... Nem érdekel ha fázunk, de ezt a meleget nem lehet kibírni! Életemben először várom az őszt. Megy a szobában a ventillátor, de mivel Mazsi itt alszik mellettem a kanapén, pont a másik irányba fúj, így majdnem semmi nem ér, de legaláb mozog a levegő picit. Gusztustalan ez az idő....

Lolka, lehet hogy az AgelCare-eteknek is az a baja hogy sok a zavaró tényező?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lituka,

akkor lehet hogy azAlibaba, de mindegy majd megkérdezem a férjem, ha hazajön a jövőhét pénteken. A csülkös sztrapacskáról nincs receptem azt az Aranysasban lehet rendelni :lol:

Mi most anyunál vagunk itt nagyokat szunyál a kisasszony napközben is nem úgy, mint otthon. Hiába a vidéki levegő :lol: :shock:

KépKép
kisfruzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?