Új privát üzeneted érkezett!

Viki köszi

nagyon kis zabagépem van..megeszik reggelente 100 gokat, tegnap napközben pedig a dög meleg miatt többször evett igény szerint ha szomjas volt, 60-70 gokat.

Nagyon édes kis Fradistád van. :lol:

és két kép

levegőzünk Kép

dupla csipisz

Kép

na felkelt.mehetek :oops:
Vendég
 


Boni nagyon aranyos a kicsi fiad. Nekem is kell ilyen pici fiú, vagy lány.
timejka
 
 


Annyi a dolgom mint a szemét, kezdek megőrülni, tegnap már nem tudtam hogy küldjem haza a szomszéd gyerekeket is hogy ne legyen belőle sértődés....... és az a legfrankóbb az egészben, hogy hétvégén sincs pihenés, mert holnap már jön a férjem fia!
Teljesen ki vagyok tikkadva mindentől!
Elküldöm őket pecázni, kikapcsolom a telefonom és alszom! :x

Inszemig még kitombolom magam, tehát legkésőbb holnap rá fogok kérdezni, hogy most mi ez a 90ezres bejelentés?
Ha ezt komolyan gondolja azzal a lendülettel már veszem is a kabátom!

Ne most ennyit az önzőzésből!

CZINKICSEK
Ne igyál annyi sört, ezért lett az a szegény kölök sörhasú! :wink: :D :lol:

BONIKOMAMI
Hú de bebugyoláltad a kis törpicseket. Annyira imádnivaló kis huncutka, még csipiszt is mutat! :lol: Tecc a haja! A dundus kis pofiját meg hajj de megrágnám!

Az előbb volt itt egy vendég a kb. 1 éves forma kislányával, egy kis szöszi baba, csudaszép, és egy copfika volt a feje búbján. Azt hittem megzabálom azt a lila cumis kis száját! :roll: :oops:

dita75
 
 

 
 

TIMEJKA
Meghiszem azt!
Hirtelen arra gondoltam, hogy ha hamarosan nem leszek babás, lopok egyet! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Boni: Elolvadok! És nem csak a melegtől, hanem a fiacskádtól is :)

hofeherke
 
 


Képzeljétek cicamicám felfedezte az akváriumot. Lessz ebből még pecázás :)
Kép

hofeherke
 
 


Boni!
Nagyon jóképű a Fickókád!
Apukám kollégái is teljesen oda voltak, amikor látták a zöld-fehér szerkós ruhás képet, mert apukám nagyon brutál ősfradista.....

Ditusom!
Igazságtalan, amit veled művelnek a cégednél! Igaza van, aki azt mondta, hogy mindig azt a lovat ütik, amelyik húz!

Bumi!
Én benne vagyok a nyíregyi taliban, ha megfelel, hogy nálunk lesz. Mert akkor Marával együtt hármasban pöröghetnénk + a kiscsávó. Én napközben úgy is ráérek.

Hű, megyek mert a magyar fiú birkózik az aranyéremért! :shock:
20150601134430
 
 


Mara!
Fekete macska! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Nekem is kell! Imádom őket! ANyuéknál is van egy Petinek hívják (igaz van fehér nyakkendője), és anyóséknál is van, ő Safranek. :lol:
20150601134430
 
 


Viki: A mini taliban akkor mindenki bennevan, már csak azt kell eldönteni mikor legyen. :)
A mi macsekunk Bendegúz. :D [/u]

hofeherke
 
 


VIKI
Ez a mondás tényleg igaz! :twisted:
Most valahogy nekem is úgy kéne hirtelen bebabásodnom mint anno Czinkinek.
Még jó, hogy most olyan munkám van ami mellett föl tudok kukkolni. Írom a sok ember munkaszerződését! :evil:

MARA CICÁJA
Huss a halacskáktól! Kérjél gazditól halas cicakonzervet!

NÁLUNK EGY EGÉSZ MACKACALÁD VAN!!!!
Igaz egyik sem fekete, de az egyik olyan szép világosszürke mint a Whiskas reklámos cicó! Kb. 3 hét múlva fénypostán bárkinek tudok küldeni belőlük, várom a jelentkezőket! :wink: :D

MONIC-nak elromlott a laptopja, most Szegedre mennek, majd este felnéz a másik gépről, ha odaengedik! :roll: :?

dita75
 
 


Jövő héttől bármikor. ;)
Hétvégén már beindulnak a látogatók, holnap pedig megyünk be a céghez és intézni a többi járandóságos ügyemet.

Bende nagyon cukker!

Íme Safranek (bár már kicsit régi kép).

Kép
20150601134430
 
 


Nem nyert a magyar fiú :(
20150601134430
 
 


Dita,
és a többiek bére is csökkent????
Én meg itt unatkozom a munkahelyemen, már mindent előkészítettem, ami kell a kolleganőmnek az én szabim alatt. Én meg várom a délutánt, netezgetek... azért ez sem jó. DE holnaptól szabi. Nem leszek 11 napon keresztül. Sajnos netközelben sem :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINÁCSKA
Van akinek csökkent, van akinek emelkedett.
De én pont most akartam egyébként felvetni, hogy jó lenne ha megemelné a bruttómat, mivel jövőre én már szeretnék otthon lenni a kölökkel, és nem mindegy, hogy mennyivel leszek otthon, erre fel mit csinálnak, ahelyett, hogy emelne: CSÖKKENT!
Hát a nagy kakit ezt én eleve úgy tudom, hogy meg kell indokolnia a csökkentést, én meg semmilyen indokot nem fogadok el.
Ennyi!

De jó nektek! No munka annál több nyaralás!
IRIGYKEDEM!!!

Ennyi sok sz@rság után sokszor elgondolkodom, hogy soha többé nem megyek vállalkozóhoz dolgozni, most van is egy ötletem, de ehhez is az kell, hogy bebabásodjak és legyen időm tanulni!

VIKI
Safranek cukker! :wink: :lol:
Nemsokár majd jól megdögönyözi a te kis manód! :wink: :D :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Miért csökkentették? Bakker! Micsoda szemétség, amikor dolgozol mint állat.
20150601134430
 
 


VIKI
Azért csökkentik, mert eddig volt három cégünk, és abból most csak egy marad, és mindenki abba lesz bejelentve, én eleve ott vagyok egyébként. Ahová a sok ember volt bejelentve az nem is magyar székhelyű cég volt.
Most készítettek egy költségkimutatást, hogy ha ennek a sok embernek ennyi és ennyi lesz a bére akkor mennyi lesz nekik a közteher, és persze én faxoltam el a papírt és megláttam a nevem mellett az összeget, és majdnem dobtam egy hátast.
Őket nem érdekli az sem, hogy ha lóg a nyelvem........ valamelyik nap már rég letelt a munkaidőm és még mindig csak kaptam és kaptam az ukászokat!
Szeretnék már FŐÁLLÁSÚ ANYA LENNI DE NAGYON-NAGYON!!!! :roll:

dita75
 
 


Én most kicsit elvonulok és rendbeszedem magam. 2-től tanítok, utána meg megyek a dokihoz Uh-ra. Mindenkinek kellemes délutánt!

Linácska: Jó pihenést a szabi alatt!

hofeherke
 
 


MARA
Drukk az uhuhoz +++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Mara!
Drukk az uhuhoz!

Ditus!
Nálunk hasonló esetben sajnos inkább embereket küldtek el, minthogy fizu csökkentés legyen.
20150601134430
 
 


sziasztok :D

megvolt az inszem!!! :D :D

doki mondta, az inszem után, hogy páromnak mennyiségileg még mindig határérték alatt vannak a kiskatonái (16millió csak és a határ 20millió) de nagyon mozgékonyak :D 80%uk volt nagyon mozgékony :D

kaptam utrot (3×1) hüvelykúpban, meg dupahstont (2×1).
2 és fél hét múlva eldől hogy sikerült -e, de én nagyon bizakodó vagyok :D

ha 2,5 hét múlva nem jön meg, akkor teszt és ha pozitív akkor szednem kell tovább a gyügyszert, ha negatív akkor abba kell hegynom és irány a 7. napon a doki újra. de ebbe a második verzióba bele sem akarok gondolni :D

megkérdezte a doki, hogy hüvelyi vagy tablkettás utrót szeretnék. úgy emlékeztem hiogy itt a fórumon írtátok, hogy a hüvelyi hatékonyabb. jól emlékszem??

az utrónál mire kell figyelni? mert a papírján nem sok minden van. feküdni kell vele egy ideig?
Vendég
 


VIKI
A szanálás már megtörtént!
Lásd ezért is dolgozom most a kolláganőm helyett, hisz teljesen egyedül vagyok!

SZILVI
Én orál utrót kaptam, de most úgy fogom kérni, hogy fele-fele arányban, mert a délit a munkahelyen nem szeretném dugdosni.
Igen feküdni ajánlatos min. egy órát amíg felszívódik!

Nagyon drukkolok, hogy elég legyen a 20 millió katona! :wink:
Amúgy ez már a megshakelt anyag volt, vagy összesen volt 20 milla? Ha ilyen fickósak gyorsan odatalálnak a randihelyre és két hét múlva pipilsz egy pozit! :wink:

dita75
 
 


boni, viki: így utólag és ismeretlenül is nagyon gratulálok a fiaitokhoz:D nagyon gyönyörűek!! :D
Vendég
 


Dita már írtam, de megint leírom, hogy nagyon rád férne egy kis kikapcsolódás apával kettesben. Mindenki felidegesít. Hiába szűnt meg az egyik cég, akkor is két ember helyett dolgozol nem? Nagyon szemetek. Mostani inszem sikerülni fog aztán búcsút inthetsz nekik, otthon pihizhetsz.

Szilvi nagyon drukkolok, hogy sikerüljön az inszem.

Mara cuki a macskád. Nekem is volt, de most már messze elkerülöm a macskákat, mert az első vetélésem toxoplazma miatt volt. Nem teljesen macskától van, de attól is lehet.

Hétvégén megyünk Balatonra fakutyázni, mert állítólag nem lesz jó idő. Ez az én formám.
timejka
 
 


TIMEJKA
Melyik részre mentek fakutyázni?

Jó lenne pihenni de nincs rá lehetőségünk most sajnabajna, talán egy pár napra belföldre, de azt is majd csak szeptemberben!

dita75
 
 


Szilvi: grat az inszemhez!! az utróval ajánlatos reggel 1/2-1 órát feküdni! délit szedd szájon át , szerintem mhelyen nehéz megoldani a dugdosást, de vki mondta, h ő ott is dugdosott, nem feküdt... de más odafigyelés nem kell hozzá.

Dituli: őszintén sajnálom, amit veled csinálnak!!! nem is értem a főnökeidet!! hiszen 2 ember helyett dolgozol, és 30e-el csökkenteni vki bérét (még ha br is!), az nagyon sok!! pláne, h tudják jól , h te gyesre akarsz menni, neked a max pénzhez minél nagyobb bér kellene!! szemetek nagyon!! remélem, h csak félreértés az egész, és meg tudjátok beszélni!!!

Timejka: de jó lesz nektek!! én úgy fürdőznék egyet most a balcsiban!!!

Linácska: jó pihit!! lányod remélem jobban van!

Boni: Zsigivel nem lehet betelni, olyan kis édes!!!

Mara: mindjárt horgászik a macsekotok!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKI
Te is pont akkor babásodtál be amikor kezdett egyre neccesebbé válni a helyzet a munkahelyeden, hát ez a csoda remélem itt is megtörténik! :wink: :D

Most aztán tényleg mindent meg fogok tenni a siker érdekében, már a hétvégén beveszek egy egész fiola leszarom tablettát, és semmi nem fog érdekelni, ha valami nem tetszik magamra zárom az ajtót és mindenki csináljon azt amit akar én meg elleszek egyedül a szobában, tévézek, meg veletek beszélgetek a laptopon.
Itt meg holnap már úgyis kiderül, hogy mi a stájsz!

Eddig tartott a mííííting?!

Nálunk egész délelőtt totál esőre állt, és fújt a szél.
Most meg hétágra süt a nap és rohasztó meleg van! :shock:

dita75
 
 


Dituli: igen, akkor jött Mákszem, amikor már a fejem fölött lebegett a munkakönyvem . legalábbis szerintem. bár ezt a főnökeim cáfolják - de hát mostmár mondhatnak mindent! :twisted:
és valóban nyugira lenne a legnagyobb szükséged!!
mikor tudjátok megbeszélni a főnökkel a pénz - munkatárs - munka dolgot??
már 12 re visszajöttem, de voltunk kajavadászaton és ebédeltünk, majd visszaolvastam, meg közben volt 1-2 munka. de most már vagyok, olvasok és dolgozgatok!
most feldobom a tappancsokat az asztalra és szlázom még kicsit.

hülye idő van! én is kánikulára öltöztem, és amikor eljöttünk otthonról fújt a szél, be volt borulva, most meg egész nap süt a nap , dög meleg van és fúj a szél.

úgy ennék egy kis pilótakekszet!!!! :o :o :o :o

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan bekukkantottam. Ahogy Dita írta elromlott a laptopom, fogalmam sincs, hogy mennyi idő alatt fogják megjavítani :cry:
Így itthon csak egy gép maradt, de azt a férjem használja. MOst is azt bitorlom egy kicsit, de már haza is ért... vissza kell adnom... :cry:

Dita,

nagyon fel vagyok háborodva a főnökeiden, hisz neked kell a pénz a gyás, gyed miatt!

Boni,

gyönyörű Zsigi!

Mara,

drukk az uh-hoz!

Nemone,

mi tegnap óta látjuk, hogy nőtt a pocim, nekem is kell venni új ruhákat, pedig én is csak őszre akartam...
Fájdogál a hasam de biztos azért mert nől :lol:

Este még megpróbálok jönni ha géphez jutok addig is puszi mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki,
hétfő óta nem láttam Lilit, de anyu elmondása szerint már az orra is folyik. Még jó, hogy megyünk nyaralni. Meg állítólag nyűgös. Vagy csak már hiányzik anya? :lol:

Dita,
a fizu csak az első fél évig számít (jó, az sem kis idő), utána úgyis maximálva van a GYED a GYES-ről nem is beszélve :cry:
De csökkenteni csak úgy tényleg nem lehet a fizetésed.

Szilvi,
te aztán kaptál progipótlást rendesen. Utro is meg Duphaston is...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


UNATKOZOM!!!! és még csak 3 óra...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szilvi,
Drukk, hogy 2,5 hét múlva + tesztelj!
Én végig dugdostam az utrót, és a munkahelyemen is megoldottam (nagyon alaposan megmostam a kezem), és nem feküdtem vele, és 1,5-2 órát így is tuti bent marad mindig.

Mara,
Drukk az UH-ra!

Monic,
Nekem tegnap délelőtt szurkált a hasam, biztos nekem is növekszik. :D

Timejka,
Nemcsak vihar lesz, és pár fokos lehűlés? Akkor viszont tudtok fürdeni, mert legalább nem 35, hanem csak 30 fok lesz. :wink:

Linácska,
Jó nyaralást nektek! Ha +-at tesztelnél közben, akkor azért jelentkezel? :wink: :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


MONIC
Apa pihenjen egy kicsit és adja át a gépet Neked! :wink: :D
Mi volt Szegeden?

LINÁCSKA
Jó pihenést nektek, hová is mentek pontosan?

CZINKI
Nyugodtan egyél csak jó sok pilótakekszet, MiniLaci is attól lett ilyen szép nagy legény! :shock: :lol: :lol: :lol:

Az én munkakönyvem is lebegni fog, hogyha azonnal nem vonják vissza az egészet. Holnap reggel még összeállítom a közbeszerzési pályázatot, egy kis utolsó símítást igényel, aztán elkapom és rákérdezek, hogy ez most micsoda.
Utána elrobogok az uhura, ott remélem megkapom a tüszőrepi receptet, ha a tüszőm és az égiek is úgy akarják akkor lehet, hogy vasárnap mehet a menet!
Ez a holnapi programom eddig, de hát ember tervez Isten végez! :roll:

dita75
 
 


nemo: én most hála az égnek a héten meg a jüvő héten szabin vagyok, így nem gond az utro egyenlőre. egy hét lesz a munkahelyemen, amikor napköben dugdosnom kell majd, de ki fogom bírni. az ebédszünetem félórás, amjd úgy időzítem, higy ha lefeküdni nem is, de kicsit pihiben tudjak lenni.

amúgy a 2,5 hét nem túl sok kicsit, hogy kiderüljön beköltözött e valaki a hasamba? :D

nekem 99%-ban 28 naposak a ciklusaim, tehát már 26-a környékén ki kellene derülnie. a 2,5 hét meg csak 31-e körül jár le.

vagy ez a 2,5 hét "standard" az inszem után??
Vendég
 


SZILVI
Mához két hétre érdemes tesztelni akkor leszel a 13. dpo-n.
Elvileg egy halvány csík már látszódni fog, hogy ha sikerült, de sikerülni fog! :wink: :D

Most már teljesen mindegy hány naposak a ciklusaid, minden az inszem napjától számít!

dita75
 
 


dituli: remélem én is hogy sikerült :D

neked a vonalzód szerint 2 nap múlva inszem. az szombat, gondolom akkor hétfőn lesz. vagy olyan elyre jársz ahol szombaton is megcsinálják?

szorítok neked hogy sikerüljön az inszem!!!
Vendég
 


Szilvi,
Nálunk a BMC-ben inszem után 17 nappal kellett menni tesztre, mert ott azt mondták, hogy akkor már biztos látszik a teszten is, ha van baba a pocakban. Ezek szerint nálatok is így gondolhatják, ezért kell 2,5 hét múlva tesztelni, de ha van teszted otthon előbb is megpróbálhatod! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


SZILVI
Amikor csináltam a vonalzót csak kb. lőttem be a napot, de egyébként csinálnak hétvégén is! Ha holnap már szép méretes tüszőm van akkor minden esély megvan rá, hogy vasárnap legyen meg az inszem, így legalább egész nap tudok pihenni!

dita75
 
 


dituli: ez nagyon jó! ott ahova én járok, ott hétvégén nincsen semmi ilyesmi tudtommal.

nemo: hát az biztos, hogy nem lesz könnyű kivárni azt a 17 napot :D :wink:

csináltam hozzá új vonalzót, hátha így könnyebb lesz kibírni hogy ne teszteljek idő előtt :D
Vendég
 


Ha már cicaképek, most kimentem és csináltam az egyikről én is, hát egy picit homályos lett! :roll:

TENYÉRNYI MACS:

Kép

dita75
 
 


Dita,
Sopronba megyünk, vagyis ott fogunk aludni, de szerintem az időnk nagy részét Ausztriában fogjuk tölteni.

Nemoka
nem fogok addig pozitívat tesztelni, azon a napon kellene nem megjönnie, mikor jövünk haza, vagyis még rá egy napra, mert a 15. napon volt pé. Tesztet direkt nem is viszek, nem foglalkozom vele, majd ha hazajöttünk kiderül. Amúgy nem is tudom, van-e esély, mert csak a pé előtt 2 és utána 1 nappal voltunk együtt.

Szerintetek?
http://www.fertilityfriend.com/home/1bace8

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni, ha lehet. :roll:

2006. jan. óta próbálkozunk, hiába.
2007. aug-ban derült ki, h pcos beteg vagyok, metet szedek rá és végre rendeződnek a hormonaim, van pé-m is.
De így sem jött össze.
Így június óta járunk a BMC-be.
Minden vizsgálatunk megvan. HSg-m is volt, ahol minden ok. Apának 19M a spermája, de a mozgásuk jó.
Viszont találtak nála bacikat, amikre szedett antibiotikumot. Kontrollnál kiderült, h nem múltak el. De nem kapott gyogyit, mert állítólag 3 féle és ez tuti, h bőrről kerül be. Így antibakteriális szappannal mossa azóta.
Ma kellett telefonálnunk az újabb eredmény miatt, emrt holnap mehetnék az első inszemre....
És mit ad Isten?
Nem múltak el. Így holnap csak azért kell bemennem, h adjanak megint egy antibiotikumot.

Szóval, újabb hónap várakozással.....
Bevallom, el vagyok keskenyedve. :cry:

babszika
 
 


És hogy könnyebben befogadjatok :lol: én is rakok fel képet a "gyerekünkről":
Kép

Ő Skiny.
2006. dec. 6-án született. Igen, a Mikulás hozta nekünk. :lol:


Boni!
Istenem!!!!!
Gyönyörű a babád!!!!
Gratulálok!!!!!!!

babszika
 
 


Babszika,
üdv közöttünk, gyere bátran.
Nálunk is bacigondok voltak, de szerencsére apánál egy hét alatt elmúltak.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ezek a bacik engem kikészítenek!
Nem tudom, h mitől és hogyan lehetnek....
Pláne azt nem értem, h miért nem kaptunk a múltkor rá vmi gyogyit, ha msot meg azt mondják, h kapunk. :?: :!:

Na mindegy.

Lenne máris egy kérdésem, bár még ráér:
mitől függ, h milyen injekciót, gyogyit alkalmaznak?
egyszerűen csak attól, h a doki mire esküszik?

babszika
 
 


Babszi: üdv itt is (sajnos :cry: )!!
nagyon aranyos Skiny gyerkőcötök!! (amint látom a lakás szépen megvan már!! :wink: )
bacikban nem vagyok otthon. Ditáék Gynevacot szurattak még mindkettőjüknek! de biztos fogja mondani.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziaaaaa! :)

Alakul a ház biza!
Már megvan a lenti fürdő is, meg vettünk végre vendégágyat is.

Egyébként pont most gondoltam rá és gyorsan meg is néztem, h most kapható-e a Gynevac.
Már mi is beadattuk 1 éve (azóta velem minden ok), de itt lesz az ideje újra kezdeni és most már havonta fogok sztem emlékeztetőt szúratni. :roll:

Egyéként jól vagytok?
Gondolom, azért látlak kevésbé, mert a babásba írsz.... :wink:

babszika
 
 


Dita: ennék én pilótakekeszet, de nem csak Mákszem nő tőle, hanem én is. :roll: :cry: :cry: most az egyik munkatársnőm meglepett 1 szemmel, mert a nagyfőnökasszony asszisztensénél volt felbontva 1 doboz, és az utolsót elhozta nekem, ami a dobozban árválkodott. de most csak megjött az étvágyam tőle! :cry:
lefolytom most 2 barackkal, hátha nem fogom kívánni az édességet.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


lányok, még egy kérdés: szedjek vitamint is ennyi progipótlás mellé vagy fölösleges. én centrum maternát szedtem eddig.
Vendég
 


Babszi: köszi jól vagyunk!! szépen növünk. tegnap voltunk dokinál, baba már 590 gr, kis pocakos!
szupi, h a ház szépen alakul!! szépen befejezitek és be is költözik a baby, meglásd!!
a babást inkább csak olvasom, de azt sem midnig 100%-ig, és kérdezek párszor. ide írok csak!
és egyébként h lehet, h a párodnál van baci, nálad nincs. ezt nem lehet elkapni? nem ping-pong baci ez? bár én nem értek tényleg hozzá!

a jogi asszisztenstől kaptam egy egész csomag pilótakekszet. :lol: :lol: de bedobtam a közösbe, h ne hízzak el! de így is lecsúszott vagy 5. de olyan jól esett!!!! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szilvi: az kismama vitamin?? még a vas + folsav fontos az első 12 hétben nagyon (függetlenül attól, h a kismama vitaminban van- plusszba is kellene szedni). talán azt sem árt előtte is szedni. bár nem létszükség. én még szedtem pár hónapig e vitamint is, bár az sem feltétlen szükséges.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: