Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mennyibe kerül egy ilyen Gynevac injekció?És hányszor kell egy hónapban beadatni?

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia!

Most kb. 8-9 ezer Ft-ba kerül, ha jól tudom egy dobozzal, ebben 5 db ampulla van, nagyjából 10 naponta kell beadatni egyet. Sajnos receptköteles, de nőgyógyásszal, háziorvossal is fel lehet íratni. Bővebb infot itt kaphatsz: www.gynevac.hu
athiz
 
 


Athiz:Köszi! :D

Kép

Kép
syl100
 
 

 
 

Syl,
Ti is kistesóra "gyúrtok"? :P Megadrukk hozzá!

(én is most csináltam meg a kúrát, talán nem is volt 8000, mintha 6 közül lett vóna... :roll: )

tillidian
 
 


Kedves Syl!

Én elmentem a Lázár drnőhöz,és most van egy kísérlet,ha belemész,ingyenes a vakcina.Annyi hogy engedni kell a vérvételt a kúra előtt és után.Így spórolunk a párommal 20000-ret.Mondjuk az első vizsgálat 11000.
Az én kérdésem,hogy ha valaki a gynevac kúra alatt terhes lesz,akkor továbbra is folytatni kell a kúrát?
lola29
 
 


Lola,

valsószínűleg nem árthat, ha folytatod, de biztosabb, ha megkérdezed a Lázár Drnőt!
Sok sikert!

tillidian
 
 


Lola, én anno megkérdeztem a dokinőtől, és azt a választ kaptam, hogy nem árthat a babának, tehát várandósan is folytatható a kúra. :)
athiz
 
 


Dita, Tilli!

Egy hétig voltunk sharm-el Sheikben. nagyon féltem az úttól, hogy összeszedünk valamit, de úgy tűnik megúsztuk a dolgot. A meleget leszámítva nagyon tetszett. Mindig is vágytam egyiptomba, bár engem a történelmi részek érdekelnek, nem a Vörös-tenger. igaz, ami igaz, nagyon kellemes csalódás volt. Le tudtam kűzdeni a víziszonyom és csodaszép színes halacskák között úszkáltam. Majd jövő héten teszek fel képet.
Itthon persze sok munka várt, ezért nem írogattam eddig. Egyébként semmi nem történik velünk, majd szeptember elején kell hívni a doki bácsim hiszterora időpontért, meg majd aug. végén kell csináltatnom a szokásos vizsgálatokat: EKG , vérvétel. Párocskám is aug. végén megy kiskatona számlálásra.

Szép hétvégét mindenkinek és mihamarabbi babásodást. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
örülök, hogy megint ilyen szép helyre jutottatok el! :P Kell a pihenés, és az erő októberre! :wink:


Sajnos én nagyon kivagyok :oops: csak sírdogálok tennap óta, nem tom, hogyan tovább...

A pajzsmirigyemről, ami eddig túlműködött, kiderült, hogy most alulműködik, mindezt január óta! :oops: Ehhez van egy inzulin rezisztancia...elmentem a körzetihez a Mens-es eredményekkel (amire ugye fizettem 38.000 pézt), de ahelyett, hogy elküldött volna pajzs-UHU-ra, vagy adott volna gyógyszert (aszonta, nem kell, mert csak a TSH-m magas - 5 fölött van, és ugye tudjuk, 3 alatt kell lenni, hogy a babák esélyt kapjanak a megtapadásra...-, a többi normál, tehát a pajzsom szte rendben! :twisted: ), beutalt laborba, teljes vérkép már nemtom, hanyadszor, teljes női hormonsot, TSH újra, stb...6-ig számoltam a kémcsöveket... :shock:

Sajnos a Mens-beli endokrinológus, Breyer drnő csak szept 16-án tud fogadni, így az is előfordulhat, hogy az októberi lombik csúszik...már nagyon kivagyok, most úgy érzem, nincs erőm ehhez az egészhez...

Bocsánat, hogy így leírtam... :oops:

Remélem, Ti jól vagytok!!!

tillidian
 
 


Tillikém, kitartást! A nődokid nem tud elküldeni pajzsmirigyUHU-ra?
athiz
 
 


Sziasztok! Megkaptam a héten a negyedik szurit, és képzeljétek csak két másodpercig fájt egy kicsit, utána mintha be se adta volna :lol:
Remélem az ötödiket már meg se érzem :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


syl100
én 7600Ft-rt vettem :wink:
babácska08
 
 


Babácska, hajrá! :P

Athiz,
köszönöm, aranyos vagy! (Sajna nincs nődokim! :( A Kaális doki ugye csak a babásodásban segít, és nem tom, kit keressek meg, hogy "most ugyan lombikolunk, de egyszer majd - talán - szülni is szeretnék"...)

tillidian
 
 


Till, meg tudom adni a nődokim számát, jelentkezz be hozzá, ha gondolod, és beszéld meg vele, szerintem adni fog beutalót. Egy próbát megér, nem? Majd +mondod neki, h cserében nála szülsz. :wink:
athiz
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!Nagyon jó volt!Jól éreztük magunkat!

De szomorúan olvasom,hogy mi történt addig veletek!
Dita drága!Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült az első inszem! :( De remélem,hogy hamar tulteszed magad rajta és a második sikerülni fog!!!!!!

Tilli!Nagyon sajnálom,hogy rossz híreket kaptál!Remélem sikerül mihamarabb megoldanotok!

Katerina!De jó lehetett nektek is a nyaralás!Irigyellek Egyiptom miatt,biztosan csodás volt!

Többieknek is üdv.!

Kép
rena85
 
 


Rena,
üdv itthon! :P Köszönöm :oops:

Mindenkit puszilok, most mi megyünk nyaralni! :P
Egész a Balcsiig hajtunk, remélem, jó lesz - muszáj kikapcsolnom az agyamat is kicsit...

1 hét múlva jövök, pusszancs:
Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tilli!Érezzétek jól magatokat és pihenjetek sokat!

Kép
rena85
 
 


Kép

Halihó!
Ide is bekukkantok gyorsan!
A minap történt inszemes topicbéli incidens miatt apa letiltott a babanetről!
Ezé nem gyüttem mostanában!
Most azé kukucskáltam be, mert szóltak, hogy egy harmadik topicban meg babaeső van ahová szintén szoktam írogatni, és hogy EZT LÁTNOM KELL!
Hát valóban az vóóóóóóóót, vagyis van !!!!!! Énisénisénis!!!!!!!!!!!!!!!

Jövő hét keddre kérem a drukkokat, mert uhura megyek tüszőkukucsra!
Ja és itt is kéretik mindenkinek megbabásodni, ne csak a másik topicban! :wink:

pusszancs mindenkinek!
Pápá!

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Szorítok keddre!Ha tudsz majd gyere és mond el,hogy mennyit láttak!Remélem most már tényleg beindul ebben a topicban is a baba eső!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy rég nem voltam, de apa itthon volt egy hétig szabin és majdnem minden nap mentünk valahová.
Voltunk Cegléden strandon, Az unokahugim 1 éves szülinapján, a 3 éves unokaöcsink szülinapján, Verőcén Magyar szigeten lovasbemutatón + koncerten, Mezőkövesden a strandon, Miskolc-tapolcán a barlang fürdőbe, voltunk a Dunán is, meg én egy délután barátnőztem :) Szóval zajlottak nálunk az események. :)
Ja és megkaptuk a 3. szurit. Eddig egyik sem fájt :lol:

Dita: nagyon sajnálom, hogy nem jött össze elsőre :( Drukkok továbbra is mennek nektek!

Kolibri: mihamarabbi babásodást neked! Drukk, hogy a szurikúra meghozza a közös babát nektek!

Katerina: gyönyörű helyen nyaraltatok. De szeretnék én is ilyen helyre menni.

Rena: örülök, hogy a nyaralás jó volt. :)

Till: nektek meg jó nyaralást!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Kisvirág!Jó sűrű programotok volt.De legalább kikapcsolódtatok,most biztosan feltöltődtél!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Kisviág!
Köszönöm. Nektek is viszont kívánom mihamarabb.

Ma kapom a második szurit.

Dita!
kb. 4 nap az inszemig?

Mindenkinek megy a drukk!
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Rena: hát tényleg jól feltöltődtünk, de egyben azért egy kicsit fárasztó is volt. De nem panaszkodom, mert mindenhol klassz volt :)

Kolibri: drukk nektek is. Kitartást a szurihoz. A párod is kapja vagy csak te?

Dita: merre vagy???? Ugye jól vagy?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!

Csak én kapom.
Páromat nem is tudnám rábeszélni. Iszonyodik a tűktől! :D
Tiéd párod, hogy viseli?
kolibri28
 
 


Kolibri: a párom nagyon jól viseli. Mikor először említettem neki csak nézett, de nem ellenkezett. Mondta próbáljuk meg, hátha. Úgyhogy nekivágtunk. Az első szuri neki fájt kb. 10 percig, akkor elég csúnyán nézett, hogy mibe rángattam bele, de utána már vigyorgott. A többi szuri meg se kottyant neki. :)
Sajnálom, hogy a párod nem kapható ilyen élményre :( De lehet így is sikeretek lesz ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!
Hát elképzeltem ahogy a párod rádnéz. Utána pedig, hogy az enyém mit tenne velem. :? :D
Most győzködöm az urológiai vizsgálatra is. De még mindíg ott tartunk, hogy majd a következő ciklusnál.
Remélem nem kell már meggyőznöm. :D
kolibri28
 
 


Kolibri: remélem sikerül apát rávenned az andrológiára, mert szerintem oda fogtok menni ;) Enyém apa már 3-szor volt ilyenen. Ő nem vacilált vele sokat. Hála égnek elég rugalmas az uram :)
Ti mióta próbálkoztok? És első babócára gyúrtok?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hali csajok! A héten kapom az utolsó szurit, és voltam dokinál pénteken, és cép kis bacim van gombával vegyítve :evil: :evil: :evil:
Valakinek volt már ilyen gynevac kúra alatt? :roll: Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Asszem ezt meg kell ismételni :roll: :evil:
babácska08
 
 


Sziasztok!

KISVIRÁG
Köszi hogy hiányoltál, mostanában keveset vagyok aminek több oka is van, de ezt már fentebb leírtam asszem!

Ma voltam uhu-n (11. nap) és arra a döntésre jutottam, hogy több szuri nem lesz AKKOR SEM HA NEM SIKERÜL A 2. INSZEM SEM!!!
Egy db 15 milisem van ettől a 40 ezres gyogyitól is, úgyhogy befejeztem, ezt mindenféle stimu nélkül is produkálni tudom, úgyhogy elég volt!

Pénteken megyek vissza talán addigra megnő és megcsináluk a második inszemet vasárnap vagy hétfőn!

Rólam ennyit röviden!

BABÁCSKA
Én is csurom gomba voltam pár hónapja és akkor kaptam én és apa is antibiotikumot, én emellé kaptam még kúpot, apa meg kenőcsöt, és akkor kezdtük el a GYNEVAC-ot is. Azóta semmi, elmúlt, és ezt kontrollon a dottore állította, de ami igaz, az igaz, mert egyikőnknek sincsen azóta panasza.
Az én dokim azt mondta, hogy a GYNEVAC megelőz, és/vagy kikezelés után véd. Tehát ezzel megszűntetni nem lehet a problémát egyéb kezelés nélkül.
Szóval nekünk igy működött!

RENA
Remélem jól telt a nyaralás. Voltunk arrafelé, mivel a férjem gyermeke ott lakik, és gondoltam rád, hogy biztos nagyokat pancsolsz a strandon! :wink: :lol:
Jók az új képek az iwiw-n megkukucskáltam ám! :D

KOLIBRI
Hát ma azt hittem, hogy megtudom az inszem időpontját, de majd talán pénteken. Biztos, hogy több mint négy nap! Enyim apum sem szereti tűket, meg szurikat, amikor adom be magamnak a szurikat akkor is mindig elfordul.
DE hősiesen kibírta a kúrát, mert a pöttyös és viszketős makkocskát már nehezen viselte.

KISVIRÁG
Az én párom dettó! Mondjuk ő az első három után még a lábát is húzta, és nagyon csúnyán tud nézni alapból is, de a szuri után........... hát még jó, hogy nem lehet szemmel ölni.
Örülök, hogy tudtatok pihenni, meg nyaralgatni, biztos rátok fért.

Sajnos a mi nyarunk ugrott mindenféle tekintetből! :cry:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Remélem sikerül ez az inszem,nagyon szorítok!!Igen nagyon jól telt a nyaralás!Lehet,hogy még találkoztunk is csak nem ismertük meg egymást! :D Köszönöm a dícséretet a képekre!Azért hozzánk jöhetnél ebbe a fórumba!Írj majd a fejleményekről!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Babácska: én is úgy tudom, hogy a szurik nem gyógyításra valók. Ha már kikezeltek a nyavalyából akkor érdemes elkezdeni a kúrát, meg a szuri csak megelőzésre és védésre van.
Én is tele voltam tavasz végén minden vacakkal és kaptam kúpot, antibogyót és utána kezdtük a szurizást, mikor már elmúltak a bacijaim.

Dita: helyes. Ha produkálod a tüszőket magadtól is szerintem is felesleges szúrnod magad. Jujj nemsoká itt a vasárnap. Drukkok mennek neked. De előbb péntekre, hogy legyen egy gyönyörű tüsződ!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Sajna semmi időm itt lenni. :(
Reggel írtam egy hosszabb üzenetet, erre elszállt az egész. És most sincs időm újra írni, úh. csak röviden:

Dita! Igazad lehet, ha bízol magadban akkor biztos sikerül szurik nélkül is. Szurkolok nagyon. :)

Kolibri! Csak annyit, nyugodj meg. Én úgy vettem észre a férfiaknak több időre van szükségük. Én párom is szinte retteg, ha orvoshoz kell menni, ha tűt lát kiveri a víz, néha majd elájul, és a legfőbb aggodalom az, hogy mi van ha valami bajt derít ki a doki. persze egy szóval nem mondja, de tudom. Sajna nálunk elég nagy a gond, most odáig jutottunk, hogy azt mondta az én macikám, hogy ha herebiopszia kell, hát akkor legyen. ( Nemsokára kiderül, szükség van-e rá. ) Szóval tudom nehéz, de légy türelmes. :)

Mindenkinek mihamarabb érkezzen egy kis angyal!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Kisvirág! Dita! Katerina! :D
Köszönöm a bíztit. Remélem hamarosan túl leszünk az apavizsálaton is.
Igen. A férfiak már csak ilyenek. De lássuk be, azért mi is félve megyünk, hogy csak ne találjon semmi bajt, de ha igen, akkor kezeljék mihamarább.

Kisvirág!
Mi 2 éve nem védekezünk, de már mindkettőnknek van 1-1 nyolc éves fia. Most a közösre "gyúrunk." :D
Az én dokim is azt mondta, miután megvizsgált tetőtől talpig, hogy addig nem csinál átjárhatósági vizsgálatot amíg a párom nincs kivizsgálva. Szerinte nálam minden ok, viszont a páromnál akár egy viszér is okozhatja problémát, hiába van már neki is gyereke. :?

Katerina!
Remélem azért nincs olyan nagy gond te Apácskánál, és nem szükséges a biopszia. :?

Dita!
Holnap remélem kiderül az inszem napja. Nagyon szorítok! :D

Viszont mindenkinek ajánloma másik topikban olvassatok el egy tanulságos történetet amit Huncutka írt egy ismerősének a tortúrájáról és egyben csodájáról is. :D A topik az LH és HCG-tesztes.
Remélem nem haragszik meg Huncutka, hogy reklámozom. :oops:

Kedden kaptam a második szurit. Csak este fáj, ha arra fordulok. Viszont szúrkált a hasam is. Remélem csak jót jelent. :D

Mindenkinek addig is millió drukk! :D
kolibri28
 
 


KOLIBRI
Én már olvastam Hunci-történetet. Tanúlságos!
Az én dokim megvizsgálta apát, mert ő urulógus is egyben, és azt mondta, hogy ezekkel az eredményekkel simán lehetne spontán babánk is. Nem minden tökéletes, mert az egyik herében enyhe visszértágulat van erőlködésnél, a másik meg kicsit vizes.
Nálam sem találtak semmi olyat ami kizárhatná.
Most ezen egy kicsit elgondolkodtam amit írtál, hogy a viszér is okozhat problémát! :shock:
Én már lassan 6 éve nem védekezem.......... :roll:

KATERINA
Szegény macikád, biztos neki is nagyon rossz lehet! :(
Köszi a drukkot, viszont!

KISVIRÁG
Még nem tuti a vasárnap, de jó lenne, mert akkor ha megjöttünk egyből lefeküdnék és másnap reggelig fel sem kelnék! :wink: :D

Tele van a hócsukám a munkahelyemmel!
Nagyon be kéne már babásodnom!
Ha ezt odafönt hallják, remélem teljesítik a kívánságomat, mert lassan megtébolyodom! :roll:

dita75
 
 


lányok!
az lenne a kérdésem,hogy szerintetek a p2 eredmény,és jelenlévő hpv vírus,amivel azt mondták,nem kell foglalkozni,mennyire gáz?

a másik kérdés az lenne,hogy hétfőn kaptuk meg a 3. gynevacot,és a párom ma lázas,nem érzi jól magát.én is elég szarul voltam a héten,nagyon fáj a helye,jegeltem,még éjjel is jajgattam.a páromnak a láz lehet a szuritól?
lola29
 
 


LOLA
Sztem lehet a szuritól, az én párom is nagyon nehezen viselte, nekem könnyebb volt elviselni, de a harmadiknál a hasamban nagyon furi és kellemetlen érzések voltak, és alig bírtam megállni a lábamon. Aztán estére elmúlt. :roll:

dita75
 
 


köszi dita!
lola29
 
 


Sziasztok!

Lola!
Bizony a szuritól van (ha más okot nem találtok)!
A honlapon le is írják, h ez sajnos előfordul :?

babszika
 
 


köszi a gyors válaszokat!
lola29
 
 


Sziasztok!

Dita!
Nekem a nődokim mondta ezt a viszér dolgot. Mást nem is említett ffi infertilitás kapcsán. Mármint annak tudatában, hogy egyet már nemzett, csak nekem! :evil:

Lola!
A P2 a legjobb eredmény. :D Még a P1-et fogadják el jónak, de a P0, már értékelhetetlen sejteket sem tartalmazó kenet. A gáz a P3 (gyulladás) és a P4( kóros sejtelváltozás).
A HPV viszont más tészta. :( Nem tudom ki mondott neked ilyen hülyeségeket, hogy nem kell foglalkozni vele. :evil: Hol találták neked a méhszájkenetből? :evil: Mert sajnos ez egy nagyon veszélyes vírus. Nem szeretnélek ijesztegetni ezért nem írom tovább miket okoz.
Szerintem váltsál orvost ha ezt doki mondta.
Egyébként azt kívánom neked, hogy legyen mégegy vizsgálat és azon már negatív legyen ez az eredményed. :wink:
Bízom benne, hogy így lesz!
kolibri28
 
 


Kolibri!

De jó, hogy ezt leírtad. É n se tudtam sose mik ezek a számok, de tudom hogy a legutóbbi rákszűrésem P2 volt. :D Ezek szerint az jó.

Mihamarabbi babásodást Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!

Ha nem is tudok olyan sok mindent, azt azért megosztom amit sikerült összegyüjtenem. :D
Örülök, hogy jó lett a rákszűrés eredményed! :D
kolibri28
 
 


Ha megengeditek bemásolok egy másik témakörből olvasott választ.
Lola!
Olvasd el. Nem teljesen a te esetedet írja le a választ adó orvos, de kérdezzél utána alaposan dokiktól.

Az ajakherpeszt általában a HSV-1 (herpes simplex vírus 1-es típusa)okozza, mellyel a lakosság 80-90% fertőzött akár van (vagy volt) tünete valakinek, akár nincs. Sajnos, az utóbbi időben egyre gyakrabban fordul elő HSV-2 által okozott ajakherpesz is, főképp a szexuális szokások megváltozása (oralis szex) miatt. Az óvatosság ezért nem indokolatlan, tehát semmi puszi, míg van herpesz. Egyébként lehet segíteni is tabletta formában adott aciklovir tartalmú (vényköteles) szerrel, melyet - természetesen - férjed szed. A szer gyakorlatilag megakadályozza a vírusürítést, de nagymértékben csökkenti a fellángolások gyakoriságát (általában az adag 5x200mg, vagy 3x400mg kb. 5 napig). Ha 4-6/év-nél gyakrabban jön ki a herpesz, akkor indokolt a hosszantartó (akár egy évig tartó) kezelés is, ilyenkor általában le lehet csökkenteni az adagot 3x200mg-ra. Az aciklovir gyakorlatilag nem okoz mellékhatásokat, bevétele nem függ a táplálkozástól stb. Amint említettem, a nemiszervi herpeszt általában a HSV-2 okozza. Amerikában minden 4.nő hordozza a vírust, magyarországi adatok nem állnak rendelkezésre. Mindenesetre érdemes lenne szűrni, hogy fertőzött vagy-e HSV-2-vel, mert a baba fertőzésének a veszélye akkor nagy (50%), ha a fertőzés a terhesség alatt történik. Ilyenkor a baba halálához is vezethet a fertőzés (50% az esély!). Ha a kismama már korábban megfertőződött HSV-2-vel, a baba fertőződésének a veszélye csupán 2-5%. Általában az az elfogadott, hogy amennyiben nemiszervi fellángolás van a szülés idején, úgy császármetszést kell végezni. Jelenlegi ajánlások szerint amennyiben a terhesség alatt is észlelnek fellángolásokat, úgy aciklovir (pl. Telviran) kezelést írnak fel a szülésig, mert meggátolja a vírusürítést és csökkenti a fellángolások számát.
Üdvözlettel, Herpeszdoki.
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Dita: holnapra millió drukk!!!!
A herevisszér az egyik oka a pasik meddőségének!

Kolibri: hú akkor ti se ma kezdtétek a próbálkozást. :( Akkor tényleg itt lenne az ideje, hogy apa alávesse magát a vizsgálatnak. Nálunk 3 éve volt apa először vizsgálaton és akkor is mondták neki, hogy van herevisszere. Most is ahogy voltunk tavasszal és most már kétoldali a visszere. Javasolják a műtétet, de nem szántuk még rá magunkat. Előbb a szuriknak adunk esélyt. ;)

Lola: a p2 eredmény az jó. Írtam privit a hpv-ről.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csajok!
Lenne egy kérdésem. A szuri miatt hosszabbodhat a ciklus????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


köszi a válaszokat!
lola29
 
 


Hali!

Kisvirág, igen, lehetséges, hogy hosszabb, másabb lesz a ciklusod, mint eddig, bár hormont nem tartalmaz a szuri, mégis vmiért, talán mert "rendrakás" zajlik a szervezetedben azon a részen, előfordul, hogy késik a mensi. Vaaagy babás vagy. :D Teszteltél már? 16. DPO-n már kéne, ha nincs mensi, hátha... ha nem, akkor bocsi.
athiz
 
 


Sziasztok!
Bemásolom amit az inszemesben írtam, ma voltam unu-n, vasárnap lesz a 2. és egyben uccsó inszemem! :lol:

KIRÁLY MINDEN!!!!!!!!!
A DOKI DALBAN MONDTA EL AZ EREDMÉNYT, DE EZ MOST KOMOLY.... A KACSINTÓS BARNA NAGY ZSIVÁNY ÁM!!!! ELÉNEKELTE, HOGY JOBB OLDALT VAN EGY SZÉP 22 MILIS HÁHÁ LÁLÁLÁLÁLÁ, NO ÉS MÉG EGY 15 MEG EGY 16 MILIS, LÁLÁLÁ, MEHET SZÉPEN AZ INSZEMINÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓRA, LÁLÁLÁLÁLÁ!
VISZLÁT A KISMAMA ULTRAHANGOOOOOOOOOOOON! SÁLÁLÁLÁLÁ!!!!!
ENDO 9,5 MILI

Úgy vigyorogtam fent mit a vadalma! A nővérke is palotai és mondta neki a doki, hogy vasárnap bejössz inszemre? Rámnézett és mondta, hogy akkor együtt jövünk otthonról? Mondom oké persze, vagy ti jöttönk hozzánk! Erre mindenki jót nevetett. A Dottore megkérdezte, hogy van otthon centrifuga, mert akkor abba is benne vannak! De kiderült, hgoy a mosógép centrifugája nem jó, szóval muszály a kórházba mennünk!

TEHÁT CSAJOK!
HA NEM TÚL NAGY KÉRÉS, DRUKKOLNÁTOK VASÁRNAP AKKORÁKAT MINT A HIMALÁJA???????????? MERT ÉN MOST ÚGY DE ÚGY MEG AKAROK TERHESEDNI!!!!!!!!!!!!!!!

A 15 meg a 16 milis szerintetek vasárnap reggelre megnő akkorára, hogy meg is reped?
Na mindegy, úgyis lesz előtte uhu, majd meglátjuk!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚD IZGULOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Dita!

Jaj, én annyira szorítottam Neked. :D Nagyon örülök. Ennél jobb híreket talán nem is kaphattál volna. :D
Ahogy kéred, úgy dogok vasárnap reggelre is drukkolni. :wink: Remélem ikres kismami leszel rögtön. :D
Szerintem még van esélye a másik két petikének is, de az uh megmondja a tutit. :wink:

Pusszantás.

Mindenikinek parancs, hétvégén babásodjatok!

U.I.: Nekem sajna egész nap menszisen fájdogált a hasam, és majd le szakadt a derekam. Abban bízom, hogy a Gynevac hatása még. Csak a 27. napon vagyok. Legközelebb hétfőn szeretnék tesztelni. Remélem nem jön meg addig és akkor már + lesz.
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Dita!Vasárnapra HATALMAS DRUKKOK mennek NEKED!Nagyon szorítok!Nagyon jó,hogy ennyi tüszöcskéd van! :wink:

Kisvirág!Remélem nem a szuri miatt hosszabb a ciklusod! :wink:

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?