Új privát üzeneted érkezett!

köszi lányok a választ!
szőlő, neked pedig a felajánlást.

igazából hordozókendőt keresek jó áron, hogy tudjak próbálgatni és keresés közben találtam a premaxot 8000-ért.

de hallgatok rátok, elhiszem hogy leszakad a vállam, főleg, hogy DádiZsomi már több, mint 7 kiló:)

Kép
marjan78
 
 


Bogi babám megint alszik...ma már harmadszor. Remélem, hogy nem lesz olyan fáradt, mint tegnap este...fürcsi után nem akart enni, ragadtak le a szemei. Előtte nap meg a fürcsi is kimaradt nyolckor elaludt, akartuk fürdetni felvettem, de aludt tovább a kezemben...ugyhogy visszatettem aludni. Kicsit ahogy elnézem át kell szerveznem a napját. Ezért most irom, hogy mikor eszik, mert mostanában több mint három óra telik el két evés között. 11kor evett és még alszik. na jó 11 után aludt , felébredt kb 20 percre aztán megint alszik. össze vissza eszik hol három és fél, négy , öt volt már hat óra is két evés között...és estére meg nem jön ki a kaja fürcsi után, mert hétkor eszik kb este és kilenckor sőt még fél 10 kor sem éhes, álmos viszont az nagyon.

bocsi, hogy ennyit panaszkodtam...

Celesztina!

Lau édesen alszik!

Tényleg olyan a 2. kép, nem is figyeltem...

Bolygó!

Annyira izlik neki az alma, hogy a multkor utána nem kellett neki a tápszer...vágta a pofákat...vagy csak jól lakott???!!! Ezt csak ő tudja.

Kamilla!

Édesek az ikrek!!! látom ők is elfoglalják a nagy ágyat. Az mégis felnőttes, hisz ők már nagyok...
Én nem látom sehol az 1 kg külömbséget. mindketten formásak.

Szösszenet!

Édes Aliz baba a kis medencéjében.
Mi még sajna nem fürödtünk, de Bogi se mi. Nincs sok időnk. Hétközben meló, hétvégén meg mindig közbe jön vmi. Pihenés? Mi azt a szót nem ismerjük...
De jövő héten akkor is pihizünk 3 napot a Balcsin!!!

Benettke!

Zéti is milyen nagy fiú már. Látom élvezte a pancsikálást!!!

Szőlő!

Mazsi hogy van? Láza már nincs ugye? Bogi is a három hónapos oltás után lázasodott be, előtte nem. Ő is természetesen estére...percenként néztem, hogy mi van vele éjjel...de reggelre semmi gond nem volt. Igaz, hogy utána napokig még aluszékony volt.

Szösszenet!

Jó lett a hajad. És hogy milyen jó alakod van!!! Én is ilyet szeretnék...én is én is ....
Bááááár már rám jött az a gatya amiben először voltam a védőnőnél. kb 10 héten...
Aliz pedig nagyon édi a közös képen (is)
Látom jóban van a barackkal. Cuki ahogy fintorog.

Jezsek!

Marci is nagyon édesen eszik.


Megnézem mit csinál Bogi . ugy hallom mozgolódik, de sztem még mindig alszik, csak helyezkedett kicsit.
kiváncsi vagyok, mikor fog enni.....


van hogy csak napi négyszer eszik, ami egy ekkora babának kevés , nem???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok!

Bevallom eddig engem nem nagyon érdekelt ez a hordzós téma,de most kezdek rákattani! :lol: :wink:

Csak fogalmam sincs,hogy mit ,és honannan válaszak! :shock:

A kendő nekem annyira nem jön be!

Külföldről rendelni háááááááááááááát egyedül nem mernék,az itthoniak meg nem annyira tetszenek! :roll:

KépKép
KépKép
nicci
 
 

 
 

Sziasztok,
csak gyorsan bekukkantottam.
Láttam, hogy megint téma volt a hordozás. Tegnap kipróbáltam a háton hordozást és Lili nagyon élvezte. Büszke is vagyok magamra, mert teljesen egyedül kötöttem fel. Utcára mondjuk még nem merném kivinni, de otthon, meg a kertben nekem kényelmesebb így.

Kép Kép Kép

Ja, mielőtt elfelejtem. Szebbnél szebb babákat és tesókat és anyukákat láttam megint :) :)

Kép
emi29
 
 


Nicci,
az a fekete-fehér kockás már nem tetszik? Szerintem az tök jó. Ha lett volna olyan, amikor én rendeltem, biztos azt választottam volna. De sajna nem volt :(

Jajj, most látom, hogy a fekete-fehér kockásat nem is te tetted fel, hanem az egy C-s Nici. Bocsi

Kép
emi29
 
 


[quote="nono26"]v írta:nono26an egy geni nevű topikirogatósunk is ill. volt mert régóta nem írt.Olyan rég, h elfelejtette levenni a terhes vonalzóját, ami ma az 58. hét 2. napot mutatja és kérdezi h vajon ma születik e a baba....
.


geni: igazad van és sorry hogy már nem irogatós topiktagnak hívtalak. A vonalzót ezek szerint a gép hagyta fennt mert most h meg akartam keresni nem leltem de találtam egyet bambi1-nál akinek 56. hetet mutatja a vonalzója holott ő is lecserélte. Ezek amúgy babafalvás vonalzók. azt hiszem az övé a 2. v 3. oldalon van. A tiédre nem bukkantam rá. Szorry mégegyszer h nem írogatósnak neveztelek....ezt nagyon benéztem. A vonalzó viszont ott van valahol, erről tom h nem te tehetsz csak kicsit megdöbbentem az 58. hetet mutató vonalzón.
Tegnap nézegettem a kezdeteket h mit iroattunk /ill én még nem és akkor bukkantam rá. Remélem nincs harag!
Vendég
 


Bogi még mindig alszik...
már négy és fél órája hogy evett.....

Senkinél nem fordul elő ilyen, hogy több mint három óra telik el két kaja között?????????????????????????????

Emi!

Most hogy láttam a képet Liliről meg a hordozóról...hát ha főzés közben üvölt....elkelne egy ilyen....
nem rossz dolog tényleg.
Lilinek is jó kis combocskái vannak.... :D nagyon édi.
Jaj ugy megy az idő.....
emlékszem, mikor azon paráztál, hogy nem fogsz beérni a kórházba, mert a családodban már többször előfordult....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


emi! Annyira jó ez a babás háton hordozós kép emi! lehet h mégiscsak veszek én is mt-it. Majd meglátom. Meddig hullott a hajad és mennyire és mikor kezdte el? nekem Szo-val semmi ilyen nem volt de 3 napja csomókban hullajtom el szép szőke fürtjeim és veszetteül nem akarom levágatni. van remény? Szedsz valamit?


celesztina! a hajhullásra a vasat meddig szedted és mikorra kezdett el hatni? aranyos Lau! Remélem már nincs harag apával! Sztem is igazad volt, hogy a saját pénzből azt veszel amit akarsz..és még csak nem is magadra költötted!!!

Szösz nagyon jó lett a hajad! Alíz nagyon szép és sztem nagyon hasonlít rád!
Vendég
 


Ollem, Mazsi jobban van, ami a lázat illeti. De pár napja egyébként én nem értem mi van vele.... Kb 4. napja ha nem is egész nap de fél nap sír. nem úgy igazából, hanem olyan nyöszörgősen, mintha fájna valamije, nem értem, és nem tudunk rájönni hogy mi lehet a baja... Étvágya jó, bár kaja jözben folyton forgatja a fejét és kiveri a saját szájából a cumisüveget, aludni alszik éjjelente... Picikét már az idegszálaim pattanásig feszültek ettől a folytonos sírós nyöszörgéstől... És akkor meg úgy a semmiből elkezd vigyorogni meg hangosan kacagni, aztán fél óta múlva megint sír...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!


Örülök, hogy Mazsinak lement a láza!!! :D
Érdekes, Bogi is ezt csinálja...
Tegnap szinte egész délután sirt.... :cry:
Már mindent kipróbáltam....semmi se volt jó neki...
Vannak ilyen időszakok...
Nem lehet, hogy a foga jön Mazsinak???
Cumisüveget Bogi is állandóan kiveri a szájából...mostanában már enni kézben se szeret, magam mellé fektetem és ugy eszik. de a fejét akkor is forgatja. Meg van olyan hogy nyel kettőt hármat és üvölt aztán kér még és ezt játszuk...mire vhogy sikerül megnyugtatni és eszik.
de úgy döntöttem, hogy nem erőltetem....
ma még csak kétszer evett. Kettőkor lett volna neki kaja...még alszik.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


szőlő! Nem tudom mitől lehet Mazsi ilyen sírós-nevetős. Sajnos sem Szonjánál sem Márknál nem tudok rájönni a titok nyitjára mert pár napja dettó ezt csináltuk de mára helyre állt a rend. Nálunk is oltás után kezdte nem sokkal de nem hinném h ez az oka.

mary! Bogi nagyon édesen "adja magának" az almát! Csak nem te is dolgozni kezdtél mellette? Azt írtad nagyon sok dolgotok van és nem ismeritek a pihenést. Anyuddal mizu? Rendben vagytok már vagy nem változott semmit csak te léptél túl rajta?
Vendég
 


Ollem, Mazsi már régóta 4 óránként eszik, de volt hogy majdnem 5 telt el kettő között annyira bealudt.

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]O írta:szőlőllem, Mazsi jobban van, ami a lázat illeti. De pár napja egyébként én nem értem mi van vele.... Kb 4. napja ha nem is egész nap de fél nap sír. nem úgy igazából, hanem olyan nyöszörgősen, mintha fájna valamije, nem értem, és nem tudunk rájönni hogy mi lehet a baja... Étvágya jó, bár kaja jözben folyton forgatja a fejét és kiveri a saját szájából a cumisüveget, aludni alszik éjjelente... Picikét már az idegszálaim pattanásig feszültek ettől a folytonos sírós nyöszörgéstől... És akkor meg úgy a semmiből elkezd vigyorogni meg hangosan kacagni, aztán fél óta múlva megint sír...


Dettó ugyanez helyzet nálunk is még mindig! :( :( :( Annyi a különbség, hogy Beni a cicit rángatja, nem a cumisüveget!

Ma reggel fél 7 óta 28 percet aludt eddig, azt is két részletben... :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Viszont a Mincza Ildikó bronzmeccsét táott szájjal néma csöndben nézte végig az ölemben ülve... :roll: :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Nono!

hát igen jól megmarkolta a kanalat....csak ugy húzta a szájához... :lol:
Már most ő akarja...mi lesz később...

Anyámmal hát mondjuk ugy hogy sajnos megszoktam. Bár nagyon sokszor vérre menően összevitatkozunk....igy történ egy két hete is...mivel hagytam náluk pár zsák ruhámat (amik már jórészt kicsik rám a felszedett 30 kg miatt az elmúlt két évben) és megláttam a száritójukon. Az történt, hogy lenyulták a ruháimat csak ugy és még nekik állt feljebb...anyám odaadta a sógornőmnek őket, mondván én már ugyse hordom őket. aztán meg azt vágta a fejemhez, hogy miért nem vittem el őket ....kb négy db ruhát kaptam vissza a többit azóta sem láttam, pedig két nagy zsák ruha volt ott....volt.... :cry:
ja megkaptam, hogy miért vagyok ilyen irigy....
először egyébként ugy beszélt mintha nem tudna semmit az egészről...
Munka: dehogy dolgozom, csak még mindig van mit csinálni a házunkon, meg állandóan jövünk megyünk. egy két nap nekem azért pihis, de általában éjjel egykor fekszünk le és eléggé ki vagyok néha merülve, már itt a nappaliban elalszok esténként...
Ja anyám Bogira még soha nem vigyázott , nem adom oda neki. Ilyen szempontból szar. Mert senkire nem tudjuk otthagyni Bogit, meg kell oldanunk mindent magunknak...
Férjem anyjára nem hagyom, nem tudna rá megfelelően vigyázni, anyám se.
Áh vannak nagyszülei de mégsincsenenk... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nono!

hát igen jól megmarkolta a kanalat....csak ugy húzta a szájához... :lol:
Már most ő akarja...mi lesz később...

Anyámmal hát mondjuk ugy hogy sajnos megszoktam. Bár nagyon sokszor vérre menően összevitatkozunk....igy történ egy két hete is...mivel hagytam náluk pár zsák ruhámat (amik már jórészt kicsik rám a felszedett 30 kg miatt az elmúlt két évben) és megláttam a száritójukon. Az történt, hogy lenyulták a ruháimat csak ugy és még nekik állt feljebb...anyám odaadta a sógornőmnek őket, mondván én már ugyse hordom őket. aztán meg azt vágta a fejemhez, hogy miért nem vittem el őket ....kb négy db ruhát kaptam vissza a többit azóta sem láttam, pedig két nagy zsák ruha volt ott....volt.... :cry:
ja megkaptam, hogy miért vagyok ilyen irigy....
először egyébként ugy beszélt mintha nem tudna semmit az egészről...
Munka: dehogy dolgozom, csak még mindig van mit csinálni a házunkon, meg állandóan jövünk megyünk. egy két nap nekem azért pihis, de általában éjjel egykor fekszünk le és eléggé ki vagyok néha merülve, már itt a nappaliban elalszok esténként...
Ja anyám Bogira még soha nem vigyázott , nem adom oda neki. Ilyen szempontból szar. Mert senkire nem tudjuk otthagyni Bogit, meg kell oldanunk mindent magunknak...
Férjem anyjára nem hagyom, nem tudna rá megfelelően vigyázni, anyám se.
Áh vannak nagyszülei de mégsincsenenk... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="szőlő"]O írta:szőlőllem, Mazsi már régóta 4 óránként eszik, de volt hogy majdnem 5 telt el kettő között annyira bealudt.


Akkor megnyugodtam, köszi. Én meg már azt hittem vmi baj van....
Jelentem Bogi még mindig alszik. 5 órája evett...
egyébként volt már olyan hogy hat óra volt két kaja között.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Zorróné!


Akkor nem csak az idegeidet tépi. :( Még mindig jobb, amikor a cumisüveget rángatja cici helyett...kitartás, akkor a fogaidat össze kell szoritanod gondolom. nem lehet kellemes

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: sajnálom a nagyszülős dolgot... :( :( :( Én nem tudom, mit csináltam volna múlt héten 39 fokos lázzal, ha nem jön anyum Benire vigyázni!

Beni amúgy 3 óránként eszik még mindig szinte percre pontosan! Ő nem is ismeri azt a dolgot, hogy milyen lehet átaludni egy kaját, mert ő annál sokkal jobban szereti a pocakját, minthogy aludjon! :D :D :D

Egyébként most kemény 3 perce alszik már... :D :D :D 35 percet pancsolt előtte, úszik a teljes fürdőszoba, reméltem, hogy ebben azért kimerül kicsit! Kiváncsi vagyok meddig húzza... :roll: Szerintem a fürdő feltakarítása nekem tovább fog tartani, mint az ő alvása...
Közben meg lerágom az összes körmöm ezen a kézilabdán... :lol:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné!

Jó hogy te számithatsz vkire ha ilyen történik...
amikor haza jöttünk a kórházból, férjem tüdőgyulladást kapott. magas lázzal feküdt napokig . vigyáztam rá és Bogira, közben főztem, meg mindent csináltam . pedig akkor jöttünk ki a kórházból.
ilyenkor jött volna jól a segitség, de sajnos olyan amilyen. átjött volna, de akkor egész nap idegeskedtünk volna, az meg senkinek se jó. akkor inkább kimerültségig....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Zorróné!

Na alszik még Beni?
Bogi már két és fél órája alszik. :shock:
Lassan azon töröm a fejem, hogy felkeltem....vagy inkább ne?
Mindjárt hat órája hogy nem evett.... :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nekünk ugyan amyósék közel laknak, de rájuk nem bíznám, 5 percre se! Ma voltak itt, azt mondja anyós, "most is csak azért nem viszem el sétálni mert meleg van" Mi meg csak lestünk Janival, hogy azért talán némi beleszólásunk nekünk is lehetne...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!

akkor ti is meg vagytok áldva a nagyszülőkkel...
ugy csinálnak, mitha az övék volna, nem?
anyám egyik nap beszól, hogy add ide a lányomat.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: sjanálom :( nálunk szüleimnél volt a maradék festék amivel a lakásunkat festették anno a festők -mivel ott több ahely tárolják szívesen aztán hátha kell még- erre közli nemrég, de jó, hogy volt lomtalanítás végre elvitték azt a festéket is! Mondtam neki, hogy erről megkérdezhetett volna, erre kiakadt :twisted: Szóval mi sem hagyjuk másra a kicsiket, max anyósomra, ha nagyon muszáj :roll:

Nono: köszi, amit írtál, én is így gondoltam -aztán arra is gondoltam milyen jó ajszi kisebb 3 hós hófordulójára de még ki se nyitottam azóta se :( Vasat szülés előtt óta szedtem, most fogom abbahagyni, sztem pár hét kell amíg töltődnek a vasraktárak, meg azt hiszem dokinek kell felírnia (én tardyferont szedek a maltofert utáltam) Párommal meg kibékültünk, csak az a rossz, h nem tudok mit tenni mélyen még haragszom rá, pedig nem akarok :x

Emi: klassz h háton volt Lili -én még nem mertem úgy vinni -ügyes vagy!

asszem mást nem akartam írni -elszállt az előbb amit írtam

Kép Kép
celesztina
 
 


Mary: én nem kelteném fel, de csak ha nem megy az éjszaka rovására!

Beni már több mint 30 perce szunyál, rá se ismerek! :D :D :D Bár nagyon éber, mert közben szívja a cumiját meg a szeme is nyitva picit... De én azt sem bánom, ha csak pihenget kicsit és nem alszik mélyen...

Szőlő: az ilyen kijelentő mondatoktól én is frászt kapnék; az a minimum, hogy kérdezzen...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Na Bogi végre felkelt.

Celesztina!

Nem semmi, hogy csak ugy kidobják a festéket. Anyám is ugyanezeket csinálja és ugyanugy neki áll feljebb mindig.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nono,
felesleges volt levágatni a sérómat, mert kb 1 hétig nem hullott azóta viszont úgyanúgy. Ráadásul most nem tudom összefogni, mint eddig, így szedegethetem a hajszálakat Lili kezéről. Egyébként igen szedek FLP-s vitamint. A Beta Care a neve. Szépségkapszulának is hívják. Kifejezetten hajra, bőrre, körömre ajánlják. A fodrászom esküdözött, hogy ez majd megállítja a hullást.

Mary,
sajnálom, hogy senkire nem tudod rábízni Bogit. Nálunk anyós mondjuk egészségügyis és tudom, hogy nem tenne kárt benne mégsem bíznám rá én sem. Volt is emiatt már egy sértődés. Majd ha nagyobb lesz vigyázhat rá. Addig meg itt van a tesóm, akiben abszolút megbízok.

Tudom, hogy nem ide tartozik, de én egésznap könnyezek. Annyira szerencsétlenek a magyarok az olimpián, de tényleg. Örülök, Mincza Ildi sikerének, de sajnálom is, mert egy hajszál választotta el egy jobb eredménytől, és a birkozókat is sajnálom.

Kép
emi29
 
 


Bogi evett...és lassan indulunk apa elé.
:D Kép igy megyek apa elé, ugye hogy csini vagyok?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: nagyon csini Bogi! :D :D

Emi: egyetértek; ezen a pekingi olimpián valahogy semmi nem akar nekünk összejönni :( :( :( Hihetetlen pechesek vagyunk...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Én a Cseh Lacit sajnálom nagyon, folyamatosan élete legjobbjait ússza, és mégsem tudja megverni az Phelps-t.

Mi is voltunk ma fodrásznál családilag, Mazsitól mindenki el volt ájulva :)

Zorróné: nekem is a kijelentő móddal volt bajom...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Bogit sikerült ébren tartanom fürcsiig. Nyolc után fürcsizett és megint nem akart enni, orditott... :( akkor trükköztem, adtam neki cumit, aztán cumit hamar kivettem és helyette a cumisüveget adtam neki oda. és igy alvás közben evett kemény 110 milit.
aztán böfi és letettem aludni. szóval alszik a drágám.
Ma is négyszer evett...

Fől az ebéd holnapra meg a vacsi mára (mi ilyenkor szoktunk vacsizni)
fincsi brassóit csinál a férjecském nekem. Én meg babfőzeléket holnapra. Meg brassóihoz csináltam zöldséges öntetet . olyat, mint a gyroshoz szoktak.

Emi!

Hát nehéz igy hogy senkire nem tudom rábizni. ha tesóm itt lakna közel, akkor rá ott merném hagyni, de több mint 100 km....

Zorróné!

Na Beni meddig aludt?
Köszöni Bogi. Apának is tetszett a szerkója!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: ma igazán nem panaszkodhatok Benire, 6-ig aludt! Úgy kelt fel, mint akit kicseréltek... :D :D :D Nagyon kellett ez már neki, végre kialudta magát! Akkor kajcsizott, utána itt volt egy volt kolleganőm, végig vigyorgott, dumált, játszott, aztán fürcsizett, kajált és most megint alszik! Remélem ezzel visszaszokik legalább a napközbeni 2 órás alvásra, mert csodákra képes egy ilyen jó kis alvás!

A vacsihoz jó étvágyat! :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


[quote="szőlő"] írta:szőlőn a Cseh Lacit sajnálom nagyon, folyamatosan élete legjobbjait ússza, és mégsem tudja megverni az Phelps-t.

Mi is voltunk ma fodrásznál családilag, Mazsitól mindenki el volt ájulva :)

Zorróné: nekem is a kijelentő móddal volt bajom...


Őt már meg se merem említeni. Szóltam is a Balának, hogy hajnali négykor fel fogok kelni szurkolni, hátha tudok neki küldeni egy kis pozitív energiát a tv-n keresztül :roll: :roll:

Ugye raksz fel képet az új hajadról? Mazsi jól viselte a kiruccanást? Én nem merem magammal vinni Lilit ilyen helyekre, mert tudom, hogy hosszútávon nem képes megmaradni egy helyen. Az autósülést kifejezetten utálja :( :( Mondjuk azt én sem szeretem

Kép
emi29
 
 


Igen teszek, majd holnap, mert nem szeretem ahogy a fodrász beállítja :D Olyan sapka-fíling mindig... De maúgy nem változott sokat az előzőhöt képest, csak ugye a rövid hajat gyakran kell tatarozni. :) Mazsi nagyon jól viselte, szórta a mosolyokat, az összes fodrász elájult tőle, mág a homár recepciós srác is :) Aztán meg bealudt. Egyedül én sem mertem volna elvinni, Jani is jött, így amíg engem befestett addig ő volt vele, utána míg őt vágta addig én, aztán meg megint csere.

Viszont ezt muszáj feltennem, egyszer úúúúúgyis megzabálom annyira édes!!!!

Kép

Ja, ne kejl fel Emi, majd én szurkolok helyetted is Cseh Lacinak. Én mindig akkor fejek, úgyhogy nekem baromi jó most ez a hajnali olimpia :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Hajnali olimpiára én is mindig kelek! De holnap a Gyurta Daninak kell szurkolni, a Cseh Laci még csak középfutamot úszik, nem? :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Jó reggelt!

Olimpiáztok aztán durmolás délig? :wink: :lol:
Mi is keltünk, de a kicsi ébresztett és alig láttam az álmosságtól, örültem, h etetni tudom :roll: :oops:
Mi lett a hajnali úszás eredménye? (még álmos vagyok és luts megnézni a neten)
Jól hallottam, h mára 38 fokot mondtak ??? :shock:

Emi: példádon felbuzdulva megpróbáltam én tegnap hátra kötni kicsit mt-ben és sikerült :D el is aludt hamar :D

Szőlő: Mazsi nagyon édes ám!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Szőlő,
te képes vagy hajnalban felkelni fejni? Jó ég! Minden elismerésem!!!! Más már rég feladta volna!
Egyébként felkeltem :) Pont a Gyurta Dani döntője előtt és utána láttam, hogy Laci valóban csak előfutamot úszott :cry: :cry:
Mindegy, ha már felébredtem szorítottam a többi magyarért.
Nagyon ari Mazsi :)

Zorróné,
te is etetni kelsz fel olyan korán?

Celesztina,
Gyurta 5.
Női gyorsváltó 6.
Cseh döntős

Ugye, hogy nem is olyan nehéz felkötni hátra a mei tait?

Kép
emi29
 
 


Emi:
köszönöm az infokat az olimpiáról :) bár sajnálom, h nem lett jobb eredmény -nem jobbakat vártak? Vagy ez mégis a lehető legjobb?
A hátrakötés bizonyos szempontból könnyebb mint gondoltam valóban, csak az nem megy, hogy ha előre kötöm akkor hajtok egyet a mt body részén, mert amúgy nagy lenne és túlontúl belesüppedne a kicsi. Hátulra ha rakom viszont nem tudom megcsinálni ezt a hajtást, mert úgy veszem fel h lerakom a kanapéra, rá a babát, eléje ülök és felkötöm óvatosan. Azt a felkötöm a derékrészt előre baba hátrazsuppsz és vállpántok is fel még nem mertem kipróbálni. (hú, remélem, érthetően fogalmaztam, ilyesmi leírásában nem vagyok jó)

Kép Kép
celesztina
 
 


Zorróné!

Akkor Beni nagyon ügyes kisfiu volt.


Képzeljétek megint elkezdtem komolyan énekelni. Gyakorlok megint ezerrel. betettem egy cd-t és végig nyomattam. Közben mosogattam , rendet raktam a konyhában. Bogi a babakocsiban élvezte a helyzetet. Aztán gondoltam lekapcsolom a zenét, mert láttam, hogy elfáradt, álmos, de aztán láttam, hogy mindjárt alszik. Hát elaludt a zenére, épp most ébredt fel, ahogy anyám átjött. Zenére alszik,de a beszédre megébred....jó mi?

Kép Zorróné! a tegnapi vacsi Kép Igy aludt Bogi a zene alatt

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jó reggelt.

Hát az én Bébikéim kisangyalok. Most is alszanak. Csak a hajnali 4-es szopiról nem akarnak leszokni. Mondjuk azért nem baj, mert addigra robbanáshatáron vannak a melleim, úgyhogy még jól is esik, hogy "leszopnak".

Cseh Lacit én is sajnálom. Emlékszem annó mindenki azt várta, hogy Egérke mikor vonul már vissza, mert addig senkinek nem volt esélye, sőt utána még évekig nem tudták megdönteni a rekordjait. Hát most itt ez a Phelps.

Nekem is nagyon hullik a hajam. Mindig összekötöm, hogy ne a gyerekeimen kössön ki. Pedig szedek vasat, elevitet meg c vitamint.

Márkó:
Kép

Norcika:
Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nono: dehogy haragszom, néha furcsa dolgokat csinál ez a babanet.

Megpróbálok sűrűbben jönni, de sokszor képtelen vagyok mindenkinek a hozzászólására reagálni sajna, ezért inkább bele sem kezdek.

Ollem: már mi is rászoktattuk Rubent a 4 órási evésre, és azt vettem észre hogy akkor ha így eszik este 19-től, hajnali 4-5 ig alszik ha sűrűbben adok neki akkor meg óramű pontossággal 3 kor kel éjszaka. Anyatejcsi után viszon csak 3 órát bír mert hamarabb emésztődik, de ez csak reggel meg délután van.
Napközben 2x 3x alszik rövidebbet és 1x délben 1 hosszút ami 2, 3, vagy 4 óra is akár.
Ugyhogy ne aggódj az idő miatt.
Jövőhéten mi is balcsira megyünk 3 napra ti hova mentek helyileg?

Kép
geni
 
 


Kamilla!

Márkó és Norci nagyon édesek!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Geni!


Balatonszántódra megyünk. Csütörtöktől vasárnapig.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Geni!


Balatonszántódra megyünk. Csütörtöktől vasárnapig.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem! Tök jó nektek. Mi idén nem megyünk sehova. :(

Jó nyaralást!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Geni!

köszi. megnyugtattál az evéssel kapcsolatban.

Szőlő!

Mazsi nagyon tündéri! :D



Kamilla!

Jó jó a nyaralás, de már most azon aggódok, hogyan fogok vizet melegiteni a szállodában meg mi hogyan is lesz. Vajon elfér-e majd az utazóágyunk....stb... :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


SZiasztok!

Köszönöm a Mazsi dícséreteket. :)

Emi, igen, eleinte úgy volt hogy mindig mikor éjszaka evett Mazsi, utána lefejtem. Aztán mikor végigaludta az éjszakát, akkor nem keltem fel én sem fejni. De aztán vacakolt a tejem és estére mindig az utolsó cseppig megette, ezért hogy reggel tudjak neki enni adni, bevezettem hogy fél 5 körül lefejek (sokáig fél 6-6-kor kelt reggelizni). Aztán annyira beállt erre a tejtermelés, hogy fél 5-kor már (ahogy Kamilla is írta) robbanás határán vannak a melleim, úgyhogy jól is esik kiüríteni őket, mert feküdni sem tudok sehogy úgy feszülnek. Tudom, ha akarnám átállhatnék arra, hogy a reggelije után fejjek először, de mostmár annyira jól beállt így a tejtermelés hogy azonos időpontokban fejek mindig, hogy nem akarom bekavarni, nehogy elkezdjen apadni. Így is annyira örülök hogy még mindig ilyen szépen tartja magát, bár már nem számolgatom mennyit fejek egy nap, ha jól belegondolok ilyen 700 milli körül, szóval nemhogy apadt hanem több lett.

Mary, arra nem gondoltál hogy egy cumisüvegmelegítőt beszerezz? Vaterán párezer forintért tudsz venni és nagyon megkönnyítené szerintem az életed akár otthon is. Én imádom hogy van...

Ez pl 2500 ft

http://www.vatera.hu/elin_cumisuveg_beb ... 00449.html

Kép Kép
szõlõ
 
 


Olllem!
A cumisüvegmelegítő nagyon jó. Szerintem vegyél. Mi úgy mentünk a tesóm esküvőjére is, hogy vittünk egy csomó mélyhűtött tejet meg a melegítőt. Csak egy konnektornak kell lennie a közelben.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok

cumisüvegmelegítőhöz annyit szólnék hozzá, hogy tök jó dolog és felesleges drágát venni :wink:


Képzeljétek, hogy szombaton délben kipróbáljuk a babauszit. Nagyon izgulok, bár lehet, hogy nekem megjön és akkor Páromnak kell bemenni vele. Fotózunk majd.


Rettentően meleg van így bannragadtunk a lakásban, de gondolom ti is:(

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Marjan, mi voltunk ma már kint, még délelőtt, itt egészen kellemes idő volt 10 körül, nem sütött a nap és fújt a szél picit.

Aztán a DM-ben kiakadtam, éppen fizettem, babakocsi előttem, de nem néztem Mazsira, csak azt hallottam hogy a péztárosnő rászól a biztonságiőrre hogy hagyja békén a babát, odanéztem, azt látom hogy a faszi mögülem (!) belenyúl a babakocsiba és meg akarja fogni Mazsi lábát hogy jajdeédes... Mondtam neki hogy ezt kb azonnal hagyja abba mert nem szeretem ha idegenek fogdossák a 3 hónapos lányomat. Ez milyen már basszus? Csak úgy hozzáérne, ráadásul mögülem, úgy hogy ne vegyem azonnal észre. Nem értem miért hiszik azt az emberek, hogy egy kisbabát bárki megfogdoshat???? Igen, tudom hogy aranyos a tappancsa meg aranyosak a kis hurkái, én is imádom. De nekem soha eszembe nem jutott hogy más, ráadásul vadidegen ember babáját az utcán megdögönyözzek.

Kép Kép
szõlõ
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?