Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Talán veseelégtelenséged van és ezért nem akar adni annyi magnéziumot a dokid?
dawn
 
 


Köszi Ancsa! :wink: Voltam dokinál, még nem biztos, hogy marad a lepény a helyén, bár sok esély nincs rá, hogy vándorol, ha eddig sem tette, de majd szülés elött még megkukkoljuk, ha pedig hirtelen jön, nem kockáztatunk! Ne ijedj meg, a doki aki mondta tipikus paráztatós doki, de így, hogy lejjebb csúszott a lepény megvan rá az esély! Ha pihenek nem lehet baj! :roll:

Gwini!

Szép pocakod van és Nónokád is nagyon édes! :wink:

Timi!

Én sem tudom mi az a törlet! :roll:

Kata!

Boldog szülinapot! :wink: Örülök, hogy rendben van a méhszájad! Szerintem is a magnézium jó a keményedésre! Nem értem a dokidat, de biztos tudja miért nem javasolja! :roll: A Pananginban nagyon kevés a magnézium, viszont simaizom lazitó! Nekem erre külön írt Pipolphent a magnézium mellé, így nincs semmi bajom, persze ha sokat vagyok talpon akkor mindig van valami, de többnyire a hüvelyben érzem!

Dawn!

Úgy látszik a mi gyerekeinknek pocsék nyár jutott! :( Mi is nemrég költöztünk, itt nem engedem sehová egyedül, én meg nem megyek vele! Néha összeugrasztjuk az unokatesókkal vagy eljön pár osztálytársa, dehát ez akkor sem elég egy kiskamasznak! Majd jövőre jobb lesz! :wink:

Szia Kata!

Üdv itt, remélem neked nem lesz méhszáj problémád! Viszont jó a társaság! :wink:

Reggel volt egy kis gondom, ezért kértem a dokit, hogy kukkoljon be, pedig már nem nagyon akar vizslatni! Szerencsére minden változatlan, tart a varrás. Így ha nem reped meg a burok és betartok mindent, nyertünk megint 4 hetet! Egyre jobban kezdek bízni, ő is! A tűdőérlelőt is elhalasztjuk két héttel, még korai lenne, szerinte nem akar ez a baba még kijönni! Kész amazon a drágám, simán lerug magáról mindent ha vizsgálnak! Tegnap az uh fejet, ma a micsodát amivel hallgattuk a szívhangot! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni!
Nagyon örülök, hogy jól vagytok! Így tovább!
Hát, a gyerkőceinknek tényleg szívás ez a helyzet, a lányom pl. már nagyon várja az ovit, gondolom nálatok a suli a várva várt :) !
Kicsit vígasztal, hogy nem vagyok ezzel egyedül! :?
dawn
 
 

 
 

úgy értem nálatok a suli a várva várt
dawn
 
 


bocs, ismételtem magam magam magam :D
dawn
 
 


Hmm, én ezt nem értem. Miért nem lehet csak úgy egyszerűen szép a terhesség?? Most épp elkezdett fájni a fogam. Csak ez hiányzott. És most nem tudok aludni. Halleluja.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


000Kata
Üdv itt is! :lol:
Mikor mész a dokihoz? Már akartam kérdezni,de olyan az agyam,mint a szita :oops: mindent olyan hamar elfelejtek mióta terhes vagyok :(

Kata
Szomorúan olvasom a hírt! :( Remélem nem kell kórházba menned! :(
Szerintem is kevés neked is a Panangin, ha melette még így keményedsz ! Én is azt szedtem és semmit sem használt! :(
Azon viszont nagyon meglepődtem, hogy a dokid nem ismeri magnezii citritet ! :shock:
Én megmondom őszintén, hogy mivel ez csak magnéziumot tartalmaz, így saját magamtól kezdtem el szedni,recept nélkül lehet kapni a gyógyszertárban. Kipróbáltam és sokkal hatásosabb mint a Panangin vagy a magneB6! Így amikor találkoztam a dokimmal, elmondtam neki hogy kipróbáltam és sokkal jobb lett a pocim, szó nélkül felírta!

Gröni
Vártam már hogy jelentkezz! A frász jött rám,amikor olvastalak! :shock:
Akkor feltétlen pihenj! Jó? Vigyázz magatokra nagyon!
Annak viszont nagyon - nagyon örülök, hogy a méhszájad változatlan!! :lol: :lol: :lol:

Egyépként nekem a 38. héten vándorolt arrébb a méhlepény! Akkor véreztem is tőle, azonnal kórházba rohantam. :( Hátsó falról a mellső falra mennt át :( Persze, ezt csak utólag tudtam meg,UH-án.

dawn
Bizony,nehéz ez a helyzet nekünk is és a gyerkeknek is. :(
Mégis muszály kibírni a baba érdekében.
Te mit szedsz még a magnezii citrit mellé?

Aida
Huuuu de sajnállak, a fogfájás nagyon rossz dolog! :(
Minél hamarabb menyj el fogorvoshoz, nézesd meg a fogad!
Pocid jobban van?

Magunkról:
Az utóbbi időben nem alszok valami jól, sokszor felébredek :(
Hol inni, hol pisilni , hol meg csak ugy érzem kialudtam magam 2 órás alvás után :shock:
Pedig régebben nagyon jó alvókám volt! :lol:
A meleg is nagyon megvisel, minden bajom van olyankor :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!
Ancsa,
én még napi 3x Dyaphillint szedek, de állítólag a hatékonyságuk úgy adódik össze, hogy Mg 95% Dyaphillin 5 % (kórházban mondták). A lányommal 5 éve Terbutalyn suedtem, de azóta ez már csak kórházban, szuri formában adható :cry:
A homeopátiástól nem tartok, utána néztem.
Amúgy miről szoktál gondolkozni, mikor éjjel felébredsz? Nem lehet, hogy ezért nem tudsz visszaaludni?

Aida,
úgy tűnik nem tudod elkerülni a fogorvost :( .
dawn
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem is sokat keményedik a pocim :( Remélem nem baj,hogy csatlakoztam hozzátok :D Sajnálattal olvasom,hogy mik vannak és szorítok mindenkinek!!!Bocsi,hogy most csak ilyen kúrtán írok csak hát már megint kezd a pocim fájdogálni :cry: Amint helyre jön kicsit elolvasgatom mit írtatok az elmúlt pár hétben.

Ancsa:Szió :D A magnezii citritet azt hiszem én is kipróbálom,mert nem nagyon használ a magne B6 :(

000Kata:Szió :D :D

Aida:Szió neked is :D Sajnálom,hogy fáj a fogad :( Én is ezt kérdezem néha magamtól,hogy miért nem lehet gondtalan a terhesség.



Megyek kicsit pihenni.Remélem ma nem fog annyit keményedni és fájni a pocim.

Mindenkinek további szép napot kívánok!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Dawn
Azt én is szedtem régebben, de a mostani orvosom nem javasolta, így nem írta fel. Recept nélkül lehet kapni?
Tulajdonképpen mire is jó a Diaphilin?

A lányommal Verapamil-t szedettek velem,de már nem emlékszem pontosan hogy mire is kaptam
:( őrült feledékeny vagyok :shock:

Miről gondolkozom? általában hirtelen felriadok csurom vizesen és rögtön azt nézem,nem-e folyt a magzatvíz el :shock: ilyen hülyeségre ébredek :shock: Gondolom a stressz miatt van, hogy aggódom mi lessz, hogy lessz, most hogy kiderült hogy kinyílt a méhszájam 2111-re, szerintem azért parázok ennyire és gondolok ilyenekre. Napközben elnyomom a gondolataimat pozitív irányba és a szervezetem biztosan éjjel akarná ezt feldolgozni. Gondolom én, aztán lehet hogy tévedek.

Reni
Üdv itt is :lol:
örülök hogy benéztél hozzánk is :lol: annak viszont nem, hogy változatlanul fáj a pocid. :(
Keményedik vagy görcsöl is?

Amióta én is ezt a megnezii citritet szedem, azóta sokkal jobb a pocim. :lol: Na nem azt mondom hogy nem keményedik vagy görcsöl néha, de tényleg csak keveset!
Jóval-jóval kevesebbet, mióta ezt szedem.
Remélem neked is jobb lessz a pocakod ha kipróbálod!

Nemrégen Gröni írta, hogy mennyi magnézium van a MagneB6-ban és a Pananginban és meglepő milyen kevés bennük a magnézium a Magnezii citrithez képest :shock:

Petra
Hol vagy? Írtam neked a múltkori kérdésedre!
Remélem minden rendben van!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Görcsölget a hasam. :? És megint elég sokat keményedek. Remélem, hogy nem akar még kibújni a kis Laurám! :wink:

gwini
 
 


Ancsa,
a Diaphyllin vm. asztmagyógyszer, ami közvetve lazítja az izmokat, így csökkenti a keményedést, de a hatásmechanizmusa elég lassú, a Mg gyorsabban hat. A Verapramilt anno a Terbutalin mellé én is szedtem, hogy csökkentse annak mellékhatását a hirtelen szívdobogást.
A stressz persze érthető. De nkem azt mondták, hogy még nyitott belső méhszáj mellett, persze fekvéssel, akár túl is lehet hordani :).
Aztán utána kiderült, hogy még nincs is nyitva a belsőm.
Próbálj bizakodni!!!
dawn
 
 


Ancsa: a dokim szabin van és jövöhéten jön vissza hétfőn hivom hogy mikor mehetek.

Este olyan aktiv volt a picur,olyanokat rugdosott meg kinyomta mindenét hogy már valamelyik fájt.reggel is arra ébredtem hogy rugdododik,nagyon aktiv lett :lol:

000kata
 
 


gwini,
kitartás, drukkolok! Beszéld meg Laurával, hogy még maradjon bent!!! :)
dawn
 
 


gwini
Enyém is többet a megszokottnál. :(
Hétvégére 10-15 fokos lehülést mondanak! :shock: Nem lehet hogy azt érezzük?
Pihizel?

Dawn
Azt tudtam, csak azt nem miért adják terhesen :?

000kata
Értem, gondolom már várod hogy beszélj vele.
Enyém is szabin van :( Szeptember 5-én megyek hozzá :shock: jó soká van még :(
Az jó ha aktív a pocaklakó :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: Hát igen várom már.kiváncsi vagyok hogy mekkora a babó mert a pocim nem valami nagy.Az nagy baj szerinted?A te babod mekkora?(sulyra)

000kata
 
 


Kata
A poci mérete nem mérvadó :roll: Ezzel ne is idegesítsd magad :roll:
láttam én már ,,kis" pocakból nagy babát kibújni! És nagy pocakból is kis babát kibújni.
Az a lényeg, hogy rendesen fejlődik. :lol:

Nekem a 26-27 héten mondta a doki hogy kb 900-1000 gramm lehet kb. De mivel ezt a fejmérete alapján mondta, és nem több adat számításából vetette össze, így kérdéses a súlya is szerintem.

Mert pesten a fej, has, comb átlagából számították ki.
Akkor 25+0 napon voltam, és akkor mondtak: 760 g-ot.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: köszike.akkor mér jó nagy a babód :lol: és nehéz is már a pocid?

000kata
 
 


Kata
Szerintem nem nagy, átlagos :roll: mármint a babóm.
Barnabás és Alexandra sokkal nagyobb volt :shock:
Na nem baj, a lényeg hogy egészséges legyen, aztán majd megnől idekinnt :lol:

Pocakom, szerintem nekem nagyon nagy :roll: legalábbis én nagynak látom :lol:
De nekem volt is a hasamon terhesség elött felesleg :( ugyhogy biztosan az is befolyásolja :roll:

Dobhatnál fel, meg a többiek is pocakképet! :lol:
Én is csinálok, aztán teszek fel.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!
Igen, én is remélem, hogy csak a frontot érezzük! De mostanra már elmúlt a görcsölés és nem is nagyon keményedek. :lol: Persze, egyfolytában fekszem!

gwini
 
 


Sziasztok!

Tyűűűű, de sokat írtatok!

Először is Dawn..nincs vese elégtelenségem, se pangásom, azt is nézte a multkor! :) Ugyhogy nem értem miért nem akarja hogy mást is kipróbáljak!
:roll:

Köszönöm a köszöntést!
Drága férjem úgyis elfelejtette!

Gwini...hogy vagy? :roll: Elmúlt a görcs?Még várj egy 2 hetet legalább!

Ma voltam uh-on, meg fájásvizsgálaton meg NST-n. :lol: Fájás nincs!
A méhszáj továbbra is zárt! :D
A baba kb.43 cm és 1,8 kg :shock: :lol: Nagy langaléta! Szóval 31 hetesnek bőven megfelel! :lol:
Mondta is a doki, hogy a hossza miatt már kisebb neki a helye és sokat rugdos ettől keményedek!Sokat kell feküdni!
Szednem kell a panangint4x2-öt. Ha nem lesz panaszom akkor csak a 35.héten kell menni NST-re :lol:

Én azért vettem Magnézium Citricit! Kipróbálom!Nem fogom mondani a dokinak. A patikusnak elmeséltem mi a szitu, úgyhohy ő megnyugtatott, hogy szedhetem nyugottan. :) De csak külön, ne keverjem a pananginnal.

Ancsa...pihenj sokat a C: 2111 méhszáj az már nem játék! :roll:
Örülhetsz hogy nem kellett befeküdnöd! Engem tuti befektettek volna! De az én dokim túl óvatos! :)

Hogy bírjátok a meleget??? :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Múltkor az orvosom azt mondta, hogy a méhszáj nyílás vérzéssel jár majdnem minden esetben. Ez mennyire igaz? Nektek (akinek már kinyílt a méhszáj) ez vérzéssel járt?

Pontosan mi a neve ennek a szernek? Magnézium citrit?? Az orvosomtól amikor kérdeztem akkor magnézium citrátumot emlegetett, azt mondta kipróbálhatjuk majd felírja. Az most ugyanaz? Vény nélkül nem lehet kapni? Hamarosan elfogy a MagneB6-om .. Hamarabb mint ahogy orvoshoz megyek.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Lovaszkata
Jó nagy már a kislegény! :lol:
Örülök neki, hogy nem kell befeküdnöd!

Tudom, hogy nem játék a nyitott méhszáj :( fekszem is, a lakás meg romokban,de lexarom :roll: majd pucc-ra vágom a lakást, ha a baba megérkezett :lol:

Most beszéltem az új védőnömmel telefonon :shock: Döbbenet lányok,mondtam neki hogy nyitva vagyok 2111-re, mire ő jól lebaxott, hogy nehogy már ezen parázzak, neki több kismamija is kihordta így a 36-37 hétre a babót és hogy feküdni se kell hogy állandóan feküdjek, csak kíméletes életmód javasolt. :shock: Azt hittem rosszul hallok amikor előadta magát :shock:
Holnap megyek hozzá vizeletet meg sulyt ilyesmit mérni :roll: remélem nem kezdi el újra ezt a dumáját :shock:

A meleg engem kikészít teljesen :(
ja, megnéztem a www-éd, jók a képek nagyon! :lol: :lol: :lol:

gwini
örülök hogy jobban vagy! :lol:
Biztosan a frontot érezzük :?

Aida
Azért emlegethetett mást a dokid, mert van belőle tabletta és por formályában is :roll: gondolom én.
Ugyanaz mindkettő csak állítólag a por-nak jobb a felszívódása :roll: Legalábbis nekem ezt mondta a doki.
De igen, lehet recept nélkül kapni a gyógyszertárban!
Viszont receptre olcsóbb, kiirathatod a háziorvosoddal is!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa és a vérzéssel járó méhszáj kinyíláshoz mit tudsz hozzáfűzni?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Semmit :shock: vagyis ilyet én nem vettem észre magamon :roll:
Nekem ugy nyílt ki, hogy közben semmilyen kicsi vérzést sem tapasztaltam! :roll: Még barnázásom sem volt, szóval semmi.
Miért kérded?

Meglehet de én ezt most hallom előszőr és tőled :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: hát hülye ez a védőnő ne foglalkozz vele!!!!te akkor hogy vetted ászre hogy nyitva van a méhszájad?csak mentél vizsgálatra és ugy?

000kata
 
 


Aida..én se hallottam erről a vérzés dologról! :shock: Sőt sajnos néha még görcs sincs és úgy nyílik ki a méhszáj! :(
Magnezii citrici 500mg-os a neve a talettának! Receptre tényleg olcsóbb, úgy csak 150 ft körül van a 10 db-os!Persze az nem sok napra elég!Nem tudom miért nincs ebből nagyobb kiszerelés!
Én 3x 500mg-ot fogok szedni holnaptól kezdem, kiváncsi vagyok hat e? :lol:

Ancsa....szerintem ne hallgass a védőnődre :roll: , nagyon felelőtlen ha így gondolkozik! :twisted:
Hiszen neked az összes méhszáj nyitva van! Ez igen is komoly! :!:
Nagyon sokat kell feküdni!
Én nem vagyok nyitva, mégis feküdnöm kell, mert folyton keményedek! :(
Vigyázzatok magatokra lányok!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Aida!
Én sem véreztem a nyílástól, de nekem csak a külső és a középső van nyitva. Legalábbis remélem, de holnap már többet fogok tudni.

Én már maradok a magneB6 extránál. Szerintem jövő héten már úgyis abbahagyhatom.

gwini
 
 


000kata
gyakorlatilag én nem is vettem észre, csak annyit hogy többet keményedett a hasam és görcsölt is :roll: aztán a mikor mentem a dokihoz,megvizsgált és mondta hogy kinyílt a méhszájam 2111-re,sajnos.

persze h hülye ez a védőnő , hiszen most végzett 1 éves tapasztalata sincs :shock: jól kifogtam vele :shock:

Kata
Én sem értem miért nincs ebből a magnezii citritből nagyobb kiszerelés, pedig jó lenne,nem?

gwini
Bizony :lol: te már a célegyenes felé tartasz! :lol: Kitartás!

Petra
Nagyon eltünnt! :shock: Remélem minden rendben van vele! :wink:
Petra,ha olvasol minket,jelentkezz!!!!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok
Törlet: hüvely vizsgálatkor a doki kis pálcikával megtörölget, mintát vesz. nálatok ezt hogy hivják?
szigorúan fekszek, de azért egy kicsit mozgok is. :wink: ma voltam a gyógyszerért, állitólag semmi komoly, nem kell izgulnom. viszaolvastam, de ma valahogy nem fog az agyam, mindent azonnal elfelejtek.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ma összevitáztunk a párommal, elég csúnyán kiabáltam :( és azóta nagyon rossz a pocakom. Folyamatosan feszül meg sokat keményedik. Most már vettem be rá no-spa-t is, meg ettem magnéziumot meg aludtam meg ittam citromfüvet. De még mindig úgy érzem, hogy feszülget.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Timi
Mifelénk ezt Cytolgóniának hívják.
Azért remélem jól vagy!
Én is a citólógia eredményemre várok. Remélem minden rendben lessz vele.

Aida
Biztosan a stressz miatt van,hiszen köztudott,hogy a stressz is okozhat keményedést, görcsölést is :roll:
Pihenj akkor mindenképpen.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Hát tényleg hülye ez a védőnő! Tedd azt amit a doki mond! Szép lesz majd mikor osztja az észt, hogy mit kell tenned a babával! :twisted: A Verapamilt én a Pipolphen mellé szedem, mert megemelte a pulzusom! 110 körül volt már, most 84-85, tehát tökéletes! Azóta nincs alvászavarom és elmúlt a szívdobogásom is!

Timi!

Nálunk ez kenet! A cytológia az a rákszűrés! De azért rendben van minden?

Aida!

Én mindig azt mondtam, hogy ha idegeskedik az ember és feszült, attól nem lehet baj, de egyre jobban érzem, hogyha felhúznak keményedek! Próbáljatok ne veszekedni! Nálunk szerencsére kettőnkkel nincs gond, de anyummal annál több! :twisted: Olyan csodálatos ez az időszak, talán most még nem is veszitek észre (fiamnál mi is így voltunk) annyira fog hiányozni pár hónap múlva! Vérzés nekem sem volt, vizont a tavalyi babánál volt rózsaszínes folyásom, ami valszeg a nyákdugó volt! De ehhez teljesen ki kell nyílni, szerintem! :roll:

Nekem ritka jó védőnőm van! Ma volt itt, hozta a beutalót cukorterhelésre! Tej, zsemle összeállítás lesz, tudom értékelni! 8) A felszedett 10 kilómra azt mondta, nem sok! De látja, hogy vízesedek, ennek a fele lemegy, ha hűvösebb lesz! Meg amúgy sem várja el ágyban fekve, hogy ne hízzak! Szóval nem csinál belőle gondot! Dokim sem, szerencsére!

Kép

Kép
gröni
 
 


Igen, ezt vettem észre.. Hogy a vitától megint ilyen görcsös lett a pocim. :( Nem szabadna veszekednünk!! A kiegyensúlyozott napjainkon alig van 2-3 keményedésem.

Lehet hogy már kérdeztem de van még itt vki aki rajtam kívül első babás?? Mert elvileg a második, harmadik stb. terhességeknél ez már "elfordul" első terhességnél viszont eléggé probléma. :( Még az is kiderül itt nekem hogy selejtes vagyok..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mármint az ez már előfordult a méhszáj nyílására értettem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Timi,000Kata,lovaszkata,Reni, :roll: ha jól tudom
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.08.14 10:02-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Akkor nem vagy selejtes:)
Timi,000Kata,lovaszkata,Reni,és azt hiszem dawn is: és nektek is kinyílt már a méhszáj vagy csak keményedtek?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Gröni
De jó neked hogy ilyen jó védőnőd van :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida!
nehogy már azt gondold, selejtes vagy!
én úgy tudom ez alkati kérdés. kinek milyen a kötőszövete!
Amúgy nekem már van egy gyönyörű, okos, 5 éves kislányom :D .
Anno vele is nyildogáltam (külső méhszáj), de 38. hétre született.
vonalzót nem csináltam neki, mert nem sikerült elmentenem. azt sem tudom, hogy Pocaklakómét hogyan sikerült :)
dawn
 
 


dawn
Ugyanugy tudod elmenteni,mint a mostani vonalzódat.
A kódot be kell csak illesztened az aláírásokhoz és mentés.
És akkor már mutatja is.

Már megint pocsékul aludtam :? fennt voltam vagy 4-szer is :?
Tegnap este kicsit a pocakom is fájt. :? Szerencsére hamar elmult.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Már többszőr is akartam kérdezni :oops:
Szenved valaki orrdugulással?

:shock: Hihetetlen,de mióta terhes vagyok, alig kapok levegőt az orromon :shock: nappal még csak-csak, de éjjel :shock: és reggelre annyira kiszárad a torkom,/mivel gondolom ez miatt nyitott szájjal alszom, különben megfulladnék / :shock: hogy alig bírok nyelni is. :?

Utánanéztem, állítólag ez természetes a terhesség alatt, mármint az orrdugulás.
De nincs valami jó ötletetek mit lehetne ezzel kezdeni?
Egy darabig használtam orrcseppet, jó is volt, de 9 hónapon keresztül nem akartam használni,így abbahagytam :?
Ötlet?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


dawn:
Talán igazad van és nem vagyok selejtes. De irigykedve nézem a sok mosolygós kismamit, akik sétálgatnak az utcákon. Én is úgy szeretném. Büszke, mosolygós kismami akarok lenni! :(

ancsa:
Én is pocsékul aludtam. Legalább 4szer felébredtem pocikeményedésre. Nem tudom Ti hogy alszotok de én szerintem éjjelente nagyon megnyomogatom szegény Noel babát.. Mindig azt veszem észre, hogy már megint nyomom vagy hason vagyok és hirtelen fordulatokra meg puff összeáll egy csomóba szegényem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jut eszembe, tök jó hogy nincs olyan nagyon meleg ma :lol:
Ilyenkor sokkal jobban érzem magam és a Tündérkém is aktívabb ilyenkor mindíg :lol: Ettől meg aztán nagyon boldog vagyok :lol: :lol: :lol:

Lányok,Lenne egy kérdésem
Tündérkém főleg esténként amikor mocorog, olyan mintha belülről próbálná a mellső fali lepényemet lehúzni :shock: komolyan,érzem hogy rángatja lefelé :shock: és ilyenkor a hasam beesik/ lefelé/ :shock: Totál félek tőle :shock: Nem lehet ebből baj?
Ugy értem mit gondoltok, letudja szakítani is esetleg?
Nagyon parázok :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa:
Na én nem vagyok orvos de 100%-ra megnyugtathatlak, hogy a picurkának nincs akkora ereje, ami "szembe szállna" a testeddel. Az a lepény ott marad a helyén még akkor is ha püföli, rúgdossa vagy húzgálja. Komolyan, ez nem reális félelem én biztos vagyok ebben!

Párom most hoz nekem magnézium citritet, de múltkor amikor az orvossal beszéltünk róla nem mondta mennyit szedjek.. Napi 2-vel kezdek az elég szerintetek? Aztán hétfőn úgyis dokizok, lehet ő majd emeli az adagomat.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Nagyon rémisztő ám :shock: iszonyatos erővel rángatja lefelé :shock:
Gondolom a köldökzsinórral játszik :roll:

Nyugodtan szedjél belőle kezdésnek napi 3x1-et :roll:
Én is azzal kezdtem legelőszőr és azóta már 6x1-re emelte a doki az adagot.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


A gyógyszertáros azt mondta, hogy kezdjem napi 2-szer fél szemmel vagy 3-szor fél szemmel, mert eddig csak 300 mg-ot szedtem napi adagnak és nem szabad túl nagy ugrásnak lennie ebben. Ha az nem elég lehet növelni. Fokozatosan.
Húú, napi 6.. Jó sok. És így már nem is keményedsz?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida:

miért érzed magad selejtesnek?nemértem.ne mondj ilyen butaságot.De hogy vagy selejt.
én is első babámat várom,sokat keményedett a pocim de amiota többet pihizek és nem dolizok már ritkábban.nekd is kinyilt a méhszájad?

Ancsa:

nyugodj meg ilyen nem lehet,lehet hogy csak belegabalyodott a köldökzsinorba és ahogy probél kigabalyodni azért érzed igy.nyugi -neked nyugalom kell!!!!!!!!!!!!!

000kata
 
 


000kata:
Igen kinyílt a méhszáj, bár legutóbb még csak UH-n láttuk az értékem 2000 volt. Azonban a tegnapi keményedések után szerintem már bőven 2100 lehetek vagy rosszabb.:( De majd hétfőn kiderül. Selejtesnek azért érzem magam, mert fiatal vagyok elvileg milyen jól kéne bírnom a terhességet erre ezek a görcsök, keményedések már az első perctől kezdve kínoznak. :( Ez így nem ér!! Ki akarom hordani a kisbabámat normálisan!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa,
beilleszteni be tudnám a vonalzót. De a nőivonalon akarom csinálni és ott nem sikerül most egyáltalán elmentenem!
Aida, látom te is csináltrál ott, tanácsot tudnál adni?(megcsinálom, de sehol nem mentődik el)
És Aida, hagyd már ezt a selejt dolgot :lol: ! De tényleg! A szervezetünk így figyelmeztet, hogy jobban befelé figyeljünk. Én pl. különben hajlamosabb lennék dolgozni lelkiismeretfurdalásból, de most ugye nem tehetewm :) ! Remélem érthető, amit mondani akartam!
Ancsa,szerintem olyan nincs, amitől te félsz :D :shock: . Biztos mást érzel! Szerintem :oops:
dawn
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?