Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Katuska! Nagyon szuper. :wink:

JAndrea! Én még csak nézegetem a kocsikat.
A névről: szerintem is a szülő döntsön. Ne a nagyik, barátok. Egyet értek veled!!!

Picuranyu! Szuper kocsi! Most volt a tv-ben. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Na, ez a nap is eljött,utolsó munkanap szabi előtt! :D
Holnap meg utazunk! :D
Jelentem a babakocsi jól aludt nálunk :lol:
Picuranyu, Hanna, nagyon szép ez a kocsi is! És tényleg, olyan jó kis unisex kék, jó lesz a kiscsajoknak a srácok után -- mint a mi zöldünk :lol:

Katuska!! Nagyon köszi a szabás,mintát, ma reggel vettük ki a postaládából! Olyan jól leírtál mindent, hogy talán én sem fogom elrontani! Pedig az nagy szó :lol:

És mindenkinek:naná, hogy a szülők döntsenek a névben!!! :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Hanna!

Köszi a privit utólag is, de a család beelőzött a vásárlással :lol:
De köszi, hogy gondoltál rám, nagyon ari vagy!!! :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 

 
 

Kata! Szívesen. :wink:

Jó lesz nektek a nyaralás. Én Egyiptom mániás vagyok. A búvárkodás miatt. Na, az idén kimarad, de nem bánom.

Én nem szeretnék kék kocsit a kisfiamnak és kék szobát sem. Lehet, hogy ez az én hülyeségem.
Nálunk is a zöld és a narancs a menő. Bár tegnap Apa kiválasztott egy kocsit, szerintem az marad, bár rengeteg időnk van még....

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
A szoba nálunk sem lesz kék. :) Marad fehér, és inkább majd kis csecsebecsékkel teszem majd babássá. Micimackós függyöny, szőnyegek, képecskék, ilyen dísz a falon, olyan dísz. :) Már alig várom!!!!!
Vendég
 


Amúgy rólam tudni kell, hogy én kék mániás vagyok, a kedvenc színem a kék, és a legtöbb ruhám is kék színű. :D De azért gyerkőcnél nem fogom túlzásba vinni. ;)
Bár, megfogadtam, hogy konkrétan rózsaszín vagy kék cuccost nem fogok vennei, erre meg még aznap mikor kiderült kukisunk lesz, beszereztem tipikusan fiús bodykat. :) De nem érdekel!!! Hisz KISFIAM lesz. :)
Csajszikánknál meg majd jöhetnek a rózsíszínek, ha így haladok. ;)
Vendég
 


Amúgy rólam tudni kell, hogy én kék mániás vagyok, a kedvenc színem a kék, és a legtöbb ruhám is kék színű. :D De azért gyerkőcnél nem fogom túlzásba vinni. ;)
Bár, megfogadtam, hogy konkrétan rózsaszín vagy kék cuccost nem fogok vennei, erre meg még aznap mikor kiderült kukisunk lesz, beszereztem tipikusan fiús bodykat. :) De nem érdekel!!! Hisz KISFIAM lesz. :)
Csajszikánknál meg majd jöhetnek a rózsaszínek, ha így haladok. ;)
Vendég
 


Hopsz, 2X ment el, de még így is hibásan. :) Sebaj, biztos értitek. :)
Vendég
 


Hanna! Nekünk is ezért lett zöld, mert nem nagyon akartam kifejezetten fiúsat, ez meg jó lesz később is. A szoba pasztell krémszínű, a bútorok is ugye cseresznyével kombinálva.
Persze, rengeteg időnk lett volna nekünk is a kocsival, csak olyan vészesen fogyott mindenhonnan, hogy féltem, nem lesz, mire megvennénk...Tegnap is az utolsót hoztuk el. Márpedig ha az olasz webshop nem kap belőlük, akkor lehet, a Brendonban is pikk-pakk elfogy és nem lenne utánpótlás :oops: :wink:
Egyiptomban még nem voltunk! Gyanítom, most pár évig nem is leszünk :wink:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Picuranyu! :D
Nekem még kék ruhám sincs. :oops:

Kata! Én is így gondolkodom. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kata! De jó lesz Nektek!

A doki biztos azért nem javasolja a sivatagi túrát mert nagyon zötykölődős, viszont a 200 km-es Karthagói buszozás miért tilos? Hisz addigra túl lesztek többször 200km-en...Ne felejts el vinni olyan kézfertőtlenítő folyadékot amivel csak bekened a kezed és kész. Meg tudod vigyázz a vízzel, csak palackosat!
Ott a teveháton szaladgáló csajok is szülnek, úgyhogy nem lesz semmi gond:)
Élvezzétek az utolsó nyarat kettesben!
katuska79
 
 


Katuska!
Igen, pont a zötykölődés miatt nem kellene dzsipeznem :(
A Karthagoi buszút meg azért kétséges, mert egyrésaz vagy 50 fok lesz, meg a dokim ott volt nászúton és mondta, hogy nem épp a legjobbak az utak... :lol: Repcsivel csak 2 óra az út, de kb 2x3-at nem tudom, megéri-e zötykölődni -- mondta a dokim, hogy azért nem jó a túl sokülés, mert begörcsölhet a pocak :roll:
Majd meglátjuk, de lehet, inkább nem kockáztatok :) :oops:
Köszi a tippeket, minden gyógyszerből,hasonlókból feltankoltam. All inclusive szállodába megyünk (ilyenben még nem voltam :lol: ), úgyhogy remélem ott minden tiszta és rendes lesz!!!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kényztesd magad abban az inclusivban:) Azért gondolom ennél jóval többet ülsz autóban nem? Mi pl havonta többször i smegyünk a tök szar tragacsunkkal a mamákéhoz 200km-nyire és még soha nem görcsölt be a hasam....VAn aki naponta 8 órát kénytelen ülve dolgozni terhesen...Gondolom a buszon is felállhatsz kinyújtózni, vagy lehet meg is álltok útközben!A dokid nászútja óta meg lehet a buszok is újabbak már:)
Szerintem megéri ...Karthagoba nem lehet minden délután elugrani...
katuska79
 
 


Sziasztok!

Liuska, én sem oda tartozom, csak a lombik miatt kezdtem a Jánosba járni, aztán a műtétre a lombikos dokim a Zsolnait ajánlotta, akivel maximálisan meg voltam elégedve. Éppen világvégére költözött a korábbi dokim, így őt választottam. Ezért aztán Zuglóból járok keresztül a városon, de nem baj. Nekem nem beszélt még a dokim szülésfelkészítőről, viszont olvastam már a neten, és letöltöttem az anyagot is. Majd a végefelé szeretnék menni, amikor már nem dolgozom.
Remélem, már jobban vagy, nekem mindig van manuális vizsgálat, de még soha nem fájt.

Kata, igen, tetszik a bútor, nekünk ez jön be leginkább, már csak a színe miatt is (cseresznye a parketta). Ezenkívül a süllyesztett fém fogantyúkba is beleszerettünk. Képzeld, a pelenkázó miatt felhívtam a boltot, és nem tudtak válaszolni a kérdésemre. Ezen kicsit kiakadtam. Forgalmaznak egy terméket, és nem tudják, hogy néz ki. Nekem azt lenne fontos tudni, hogy a komódra ha rátesszük a pelenkázó részt, hány centit lóg le elől és hány centit hátul. De fogalmuk sincs, az árnyékból tippelnek, hogy talán fele-fele. Nekem viszont fontos lenne, mert centiken múlnak nálunk a dolgok. Meglátjuk, bevállaljuk-e így is, és esetleg a férjem alakítgat raja, ha kell.
A lépcsős bunkeretek nekem is tetszik, biztos jó kis zug lesz majd később.
Örülj, hogy nem lesz 40 fok, jobban fogod bírni. Előre is nagyon jó pihenést!

Katuska, köszi a receptet, nekem is tetszik.
Erről jut eszembe! Nálatok is előfordul, hogy éjjel arra ébredtek, hogy azonnal ennetek kell valamit? Én már 3x jártam így… és amíg nem jutalmazom magam egy pár falattal, nem tudok elaludni. Őrület!

Poszani, üdv köztünk, és gratula a babához!

Eperfagyi, én legközelebb 1 hónap múlva megyek a dokihoz, de egyelőre nem is beszélt a terheléses cukorvizsgálatról. Lehet, hogy én megúszom, és csak a vége felé kell mennem?

Madaran, nekünk fej átmérőt, fej keresztmetszetet, has átmérőt, has keresztmetszetet és comcsont hosszt mértek.

Hanna, köszi jól vagyok, egyre jobban. Remélem Te is!!

Katuska, örülök, hogy már Te is érzed a kicsit!

Poszani, nekem a Samu tetszik. Nem ismerek én sem senkit, de szerintem izgalmas név, és nem cikis.

Mágnes, nagyon cuki koszorúslány volt a kislányod!!!!! Drukkolok az UH-ra.

Babakocsi ügyben mi már döntöttünk, Peg Perego MS on Track. http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Kép
petne
 
 


Hajaj Petne de még mennyire, hogy jön az éhésg! Úgy látszik a róka után most a farkast kaptuk ki, mint farkaséhség:)
Ezért utálom annyira az éjszakai wc-re járást mert tuti utána rámjön az éhség is. Egy darabig küzdök, persze az agyam állandóan azon jár mit lehetne gyorsan enni...ha nem bírom akkor bekapok pár falatot és gyorsan megpróbálok vissza aludni.
Én mostanában oyaln baromságokat álmodok, hogy csak na....Egész forgatókönyveket. Valamelyik nap menekültem többedmagammal nem tudom kik elől, de még víz alatt is úsztam, meg verekedtem...
katuska79
 
 


Katuska, nekem is vannak hülye álmaim is. Évekre visszamenőleg nem emlékszem, hogy mit álmodtam, most meg majd minden éjjel arra ébredek, hogy vizes a párnám. Általában sírok álmomban.... és persze tök abszurd dolgokat álmodok.
Nekem az éjszakai banán bevált. Egyszerűen, gyorsan felfalható, és már mehetek is vissza szunyálni.

Kép
petne
 
 


sziasztok,

január 20-ra várom a babánkat.

többen ajánlották a babanetet, és most találtam rá erre a januári babás topikra. úgy látom ez a legaktívabb.
lehet még csatlakozni?

:)
adria 33
 
 


Adria 33: Naná, örmmel látunk köztünk!!! Nagy gratzla a Babához!
Első? Kislány/kisfiú? Név? Hol szülsz? :D
Bocs, hogy ennyi mindent zúditok rád, csak kíváncsi vagyok Rátok!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


igen, első baba, és még nem tudjuk a nemét. (de szerintünk kisfiú :D )
jövő csütörtökön megyek UH-ra, remélem, kiderül.

a SOTE II.-n fogok szülni.
van valaki, aki még odajár.
adria 33
 
 


"van valaki, aki még a SOTE II-re jár?"

szóval ez kérdés lett volna. :D
bocs, kicsit idegenül mozgok még itt.

Kata, nektek hányadik baba? van már neve?
adria 33
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a Samu nével kapcsolatos hozzászólásokat,igaz még nem tudom hogy fiú vagy lány a pocaklakóm ,de azt hiszem szóba jöhet a Samu név! :D

Babakocsi ügyben nem lesz könnyű választanom ,de szorgalmasan nézegetem a választékot!

Az evés nálam is napirenden van, de ami igazán aggaszt ,hogy rohamosan hízom is,pedig igyekszem gyümölcsöt enni amikor
rajtam van az ehetnék.
Ha így folytatom leszek vagy 100 kg januárra! :oops:

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia adria 33 !

Gratulálok a babához és képzeld én is január 20-ra várom a pocaklakómat!
Én a Szt. Imrében fogok szülni,de azért nagyon örülök hogy pont egyidőben vagyunk. :D

Kép


Kép
poszani
 
 


köszi Poszani, én is gratulálok!

tök jó, hogy egy időben szülünk. bár szerintem nálam előbb fog érkezni a bébi.
egyrészt én is előbb születtem 3 héttel, másrészt alkatilag se nagyon tudom elképzelni, hogy kihúzom 9 hónapig.
az ismeretségi körben azt láttam, hogy a vékony / alacsony lányoknál mindenhol előbb érkezett a baba.

nálad látom, a második látom fiúnak készül. :D :D
adria 33
 
 


Adria 33: Nekünk is első a kiskukis, Martin lesz a neve! Rakj fel Te is vonalzót, akkor szépen követhetjük a Babócád korát! :D
Ha ráklikkelsz bármelyikünkére, akkor az elvisz arra az oldalra, ahol meg tudod szerkeszteni, utána a kódját bemásolod ezen az oldalon fent a Segédletek, profil részbe és akkor már ott is van :D
Szólj, ha nem megy, segítünk! :D
Ja, én a SOTE I-en szülök majd! De vannak közüttünk,akik veled egy helyen fognak!
Poszani! Éljen Samu!!! Azrán, ha kislány, akkor agyalhatsz tovább :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Adria 33: igen az apukája rá van startolva a fiúra de a nővérkéje a kislányra! :D
Na ezt oldjam meg valahogy!

Kata8110: kössz ari vagy,de azt hiszem fejet hajtok majd az első lány névnek amit kitalálnak közösen a párom és a lányom!
Én feladom! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia Adria!
Én is a Sote II-n szülök majd, Annámat is ott szültem. :)
Én holnap megyek oda uh-ra :) Már alig várom!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata, összeraktam a vonalzót, de sajnos nem találom, hogy a Segédletek / Profilon belül hova másoljam a kódot.
ilyesmihez tök béna vagyok. :( :(

Poszani, egyszerű, kell egy harmadik gyerek is. :D

Mágnes, és milyen a SOTE II? én csak a doki miatt mentem át (a Jánosból a régi dokimtól menekülve), de nagyon eltérő véleményeket hallani az ottani állapotokról.
nem akarok nevet írni, de nem egy fiatal dokihoz jársz Te is?

lassan mennem is kell, ha esetleg már nem válaszolnék, akkor szép estét!
adria 33
 
 


Adria!
Ahogy bejön a profil,van olyan, hogy aláírás, oda kell bemásolni a kódot! Azt az url-est :D
Jelöld be a rubrika alatt, hogy mindig mutassa az aláírást és akkor minden kommenteddel megjelenik!
Poszani! És TE, mit szeretnél? :D Vagy igaza van Adriának, kell egy harmadik is :D
Mágnes, UH-ért irigy-irigy :oops:
Én múlt hétfőn voltam, de az olyan messze van már...és a 4D mikor lesz még...vagy 5 hét! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata:
Ne is mondd, utoljára 6 hete láttam Zsebit... Meg sem fogom ismerni :wink:
Úgy látszik ízlett neki a tojáskrémem, azóta egyfolytában rúgdos, annyira jó érzés :)

Adria:
Nekem nagyon pozitív élményeim vannak a Sotéról, minden osztályon megfordultam már, még elkülöítve is voltam :)
Az egyetlen riasztó az alagsor állapota lehet, de ahogy láttam most ezt is felújítják.
A szülőszobák szuperek!
A dokim nem fiatal, ha gondolod, írd meg priviben, hogy ki a tiéd, szine mindet ismerem.. (Sokat feküdtem bent ) :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hu csajok megnéztem a második részét is a babás filmnek az NGC-n...megint bőgtem a végén mikor megszületett:) oyaln édi volt:)

Adria! SZia! az, hogy hamarabb születtél semmit nem jelent! Én nagyon koraszülött voltam, a kisfiam mégis a kiírt napon született. Ja és akkor még vékony és törékeny is voltam:) bezzeg most :oops: :oops: :oops:

Várom a pizzámat:)

Mi újabban minden délután "bandázunk" kint az utcán. Két kislány meg Máté uralja a terepet a kismotorokkal és midenféle járgányokkal. Így egész jól eltelik rajtunk a nap. Alig lehet este berángatni a gyereket fürdeni...pedig akkor már igen ráfér:) Sajna nincs játszótér a közelünkben így utcagyerekek lesznek:)
katuska79
 
 


kata8110 : nem tudom mit szeretnék ,igazából majd akkor gondolkodom ezen ha már tudom mi lesz!
most csak izlelgetem amit a család kitalál! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Hát rólam egyáltalán nem mondható el a farkaséhség,de tegnap este közvetlenül lefekvés előtt megettem 3 tányér kelkáposztafőzeléket,mert annyira ízlett.De nem volt túl jó ötlet.Ami nagyon nem csúszik,az az édesség,még a gondolatától is égnek áll a hajam.

Petne
Köszi már elmúlt a pocifájdogálás.Én meg Óbudáról járok a dokimhoz,de megéri mert nagyon szimpatikus

UH:én most csütörtökön megyek 4D-s uh-ra,ami a SOTE-val szemben van,nem tudom járt e már ott valaki

Kata
Neked kellemes nyaralást!

liuska
 
 


Kata: jó nyaralást!
Üdv az újaknak! Gratula a babákhoz! Jajj, lassan már követni sem tudom :oops:
Tegnap elfelejtettem reagálni Kata kérdésére az együttalvós tapasztalatokról: én úgy gondolom, célszerű az elejétől külön tenni a babát. Nekünk az első kettőnél nem volt meg a lehetőségünk (egy szobás lakás), és sajnos meg is van az eredménye: a mai napig csak velem alszanak el :( ami azért több okból is ciki... szegény Apa... Kispockot szerintem amint tudjuk, külön tesszük (amint kiürül a gyerekszoba mellettünk).
A gyerekszoba nekünk kék... ilyen lett. A fiamé zöld, a lányomé zöld-kék, Kispocoké kék. Nos, ezek után lehet, hogy lány :) nem baj, majd felturbózom rózsaszín dekorokkal :D

Ma egyébként a várban voltunk a gyerkőcökkel... megint jól kinyúltam :( sok nekem már ez a túra :( nem baj, holnap pihenek, aztán csütörtökön vasúttörténeti park.,... juhé :(

Nekem lejárt (vagy szünetel?) a nagy kajálások kora. Mostanában nem vagyok nagyon éhes, és éjszaka sem ennék (volt egy-két nap, bevallom :)). Eddig 3 kiló van rajtam, és nem is nagyon szeretném, ha gyorsulna az üteme, úgyhogy annyira nem is bánom.

Kata: jó utat és jó pihenést :) biztos nagyon jó lesz :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Mágnes ez a tojáskrém nagyon felkeltette az érdeklődésemet vagy a kaszinótojás,azt is nagyon szeretem.

Az én bogárkám múlt héten 3 napig egyhuzamban olyan ficánkolást művelt,de most pár napja csend van,csak épphogy csiklandoz néha.Nem tudom mivel járjak a kedvébe

liuska
 
 


Andrea: viszont nekem nem volt hasi műtétem, és mégis fájt :( most is, de sokkal gyengébben. Lehet, hogy nem a babával függ össze.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Petne! Nagyon szuper a kocsi, a szine is dögös. :wink:

Adria! Üdv itt.

Mágnes! Holnapi uh-hoz drukk!

Csöre! Óvatosan. :wink:

Hasam sajna nekem is fáj, azaz a petefészkemnél. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: :( remélem, hamarosan elmúlik
Nagyon óvatos vagyok :)
És drukkoljatok holnap! Délután jelentkezem, mi volt az UH-on.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Holnap nagyon várlak!!!!!! Hívj, vagy írj!!!!!!!!!!!!!

Kata! Nagyon jó utat!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szép jó estét!!

Lányok, olyan drágák vagytok, remélem, jó lesz a nyaralás, olyan fura kimondani, hogy az utolsó kettesben :oops: Vagyis mostmár két és felesben :lol: Szinte pontosan :lol:
Mágnes,Csöre: nagyon drukkolok az UH-hoz, hogy újra láthatjátok a csodaszép Babócákat! Ha úgy végeztek, hogy írtok mielőtt megyünk, mindenképp megnézem -- 3 körül indulunk a reptérre!
Katuska: átgondoltam ezt a sok UH-t, amit terveztem, meghajlok nagyságod előtt és kibírom, hogy nem megyek most 5 hétig,addigra 25 hetes lesz, szép kicsi fiacskám!! :lol:
Csöre: köszi az együttalvásos/különalvásos tanácsot. Azért nem volt támpontom, mert mikor én születtem, akkor adott volt az egy szoba, így nem nagyon tudott anyukám nyilatkozni.
Én is a külön altatást gondoltam először, bár nem kétséges, kényelmesebb csak kinyúlni az ágyból, megszoptatni, és visszatenni, így meg másik szobában esz, de ha kezdettől az az övé, akkor csak könnyebben megszokja. Lesz nekem ott is valami kis heverőm/kanapém, hogy vészhelyzetre,meg az első néhány napra vele lehessek éjjel-nappal :oops:

Katuska: én is pizzáztam :oops: :lol:

Hasfájás: ma délután nekem is rendesen megfájdult bal oldalt, kicsit keményedett, úgyhogy gyorsan vettem be MagneB6-ot, szerencsére elmúlt.

Ellenben pár nap alatt úgy meglódult a pocakom, csak lesek! :D Viszont egynémely kolleganőm megjegyezte, hogy mostmár olyan igazi kismama vagyok -- nem tudom, bóknak vegyem-e vagy sem? :lol: Gondolom, hogy most kezd olyan igazi pocakom lenni!
Férjem is nevetett reggel, hogy mostmár nő, mert a köldököm már szépen kifeszül :lol: Erre felvettem a 36-os nyárirucit, persze jó bő szoknyarésszel, mell alatt szabva, úgyhogy még jobban kiemelte -- na ciciben viszont nem sokáig lesz jó :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


szijjasztok!

Új kismamiknak üdvüzlet és jó babavárást! :lol: Nyaralóknak, szabisoknak szép időt, jó pihenést!!

Látom,még mindig megy a babakocsi téma. :wink: Kicsit irigykedem,mert párocskám kijelentette,hogy csak az utolsó hónapokban vásárolunk. Így nem is nézegetek,mert csak fájdítanám a szívemet.

Tegnap levették az AFP-t, 2 hét múlva remélem nem kapok levelet. :wink: Ha igen,akkor megyek UH-ra, és láthatom a babónkat. :lol: Hétfőn kezdődik a szülésfelkészítő tanfolyam a kórházban. Kiváncsi leszek,milyen lesz. Minden hónapban 1 alkalom, és decemberben lesz vége.

Jó hír, hogy védőnéni csak kiváncsiságból meghallgatta a kütyüvel a baba szívét, bár nem fűzött sok reményt hozzá. De végül nagyon szépen lehetett hallani, bár írtó gyorsan vert. :? És a zaklatásért cserébe rugott egy nagyot, ami miatt a védőnőnek majdnem kiszakadt a dobhártyája. :lol: Harcias kis teremtés.Sajna én 2 napja már nem érzem azt a vibráló érzést. :cry: Remélem nincs baja a manónak, és csak éppen úgy fekszik,hogy ne érezhessem. De doki szerint 2 hét múlva már a rendes rugásokat fogom érezni. És ami meglepő, hogy már van előtejem. Igaz még néha átlátszó,néha opálos, de van. És egyre több. :? Ha kicsit megnyomom a mellem,már jönnek a csöppök. De már kevesebbet fáj a mellbimbóm, remélem hamarosan elmúlik.

Én is álmodok mostanában furcsa dolgoat, de 3 éjszaka a kisbabónkkal álmodtam. Szoptattam, játszottam vele,és mindig fiú volt. Úgyhogy szerintem fiúcska lekozik bennem, persze páromnak nem mondtam, nehogy elkenődjön. :lol:

Az édeset én sem nagyon kívánom, csak néha-néha, akkor is inkább krémtúró, gyümi, müzliszelet formájában. És megdicsért a védőnő, hogy eddig "csak" 2,5 kg-ot híztam. Nálam azért nagy szó,mert hízásra hajlamos vagyok, és most,hogy kevesebbet mozoghatok, nagyon könnyen jönnek rám a kilók. Főleg úgy,hogy párom itthon volt, és 2szer is meglepett vacsira pizzával. És hát ki tud ellenállni a finom kövön sütött pizzának? :P Persze úgy rendelte, de azért jó meglepi volt. :wink:

Bocs, hogy ennyit írtam magamról. :oops:

Holnapi "UH-osoknak" jó leskelődést!!!Egyetek előtte csokit, nálunk bevállt!!!

Puszi mindenkinek!!

Kép
moffli82
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Nem fogok tudni mindenkinek írni, ezért bocs, de gyakran elvesztem a fonalat annyira jól pörög ez a topik!

Kata, vedd bóknak, nincs is szebb egy kismama pocakjánál! :lol:

Moffli, örülök, hogy megnyugodtál! Most már igazán kíváncsi vagyok a babátok nemére (gondolom Ti is :wink: ).

Hanna, kívánom, hogy mielőbb elmúljon a hasfájásod!

Csöre, drukkolok, hogy a holnapi Uh-on mindent renben találjanak!
A Vasúttörténeti Park nekünk is a kedvenc helyeink közé tartozik, évente többször is ellátogatunk oda és a fiúk nem unnak rá.

Vickybabe, köszönöm a bandázzsal kapcsolatos infókat és, hogy beírtál a táblába. Életkorom 37 év.

Jó éjt mindenkinek!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


jó reggelt Lányok!

megpróbáltam bemásolni, kiváncsi vagyok.... :shock:

PHPBB kód:
Kép
adria 33
 
 


Jó reggelt!

Moffli! Örülök, hogy jól vagytok. :)

Csöre! Mágnes! Nagy drukk az uh-hoz!

Datolya! Gyere gyakrabban. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


működik!! :D :D :D

Lányok, köszönöm a kedves fogadtatást!

Kata, én is kellemes utat kívánok! nagyon irigyellek ezért az egyiptomi útért! :D főleg a búvárkodás miatt.

aki UH-ra megy, annak pedig nagy drukk. nekem erre még egy hetet várnom kell.

PHPBB kód:
Kép
adria 33
 
 


Sziasztok!

Adria, üdv köztünk, és gratulálok a babához. Már előre izgulok is, hogy fiút vagy lányt látnak-e holnap.

Poszani, szerintem se aggasszon, hogy mennyit hízol. Amíg a doki és/vagy a védőnő nem mondja, hogy Állj!, addig szerintem nincs baj. Nekem van olyan ismerősöm, aki mindkét gyerkőcnél 30 kilót hízott. Az egyiknél evett, amennyit csak kívánt, a másiknál nem. A 30 kiló így is, úgy is ráment, viszont 1 év alatt mindenféle extra fogyókúra nélkül le is ment.

Liuska, a Baross utcába mész 4D-re? Mi is gondolkodunk, hogy nyaralás előtt elmegyünk, pont akkor töltené a 20. hetet, és nem kellene megint 1 hónapot várni, hogy újra lássuk.

Katuska, Csöre, el sem tudom képzelni, hogy bírjátok ezt a „kiképzést”. Én légkondis irodában dolgozom, de már a bejövetel és a hazamenetel is borzasztóan kikészít. A vérnyomásom a béka segge alatt, aminek ez a nagy meleg nem segít, szóval rendszerint az ájulás környékez, mire beérek. Ti meg hősiesen az utcán vagytok a hőségben.

Mágnes, én is megkívántam a tojáskrémet, csinálok is este egy nagy adaggal. Drukk az UH-hoz.

Hanna, amikor választottuk a kocsit, még nem tudtuk, hogy fiú lesz-e vagy lány, de abban már akkor megegyeztünk, hogy a pirosat választjuk, bármi lesz is. Nekem a piros szín nem feltétlenül kötődik a lányokhoz, én csak a rózsaszínnel és a lilával vagyok úgy, hogy nem adnám a fiamra (ha lenne)… a többi így hirtelen végiggondolva elég unisex.
Remélem, a hasfájásod gyorsan elmúlik.

Csöre, nagy drukkok a genetikaihoz, remélem, utána jól megnyugszol. Majd gyere a hírekkel, várjuk!

Katuska, szerintem én lemaradtam valamiről. Mit tanácsoltál Katának, hogy nem megy UH-ra? Akkor én se menjek?

Kata, a pocidra vonatkozó megjegyzéseket feltétlenül bóknak vedd. Szerintem tök klassz dolog ilyen nagy pocakot növeszteni. Nekem a férjem erősíti is ezt az érzést, minden nap megcsodálja, hogy milyen szép vagyok.
Én a 2 hete vett, iszonyú drága, és akkor még kényelmes melltartóimat kezdem kinőni, ki is akadtam. Azt hittem, ezekkel végig kihúzom… hát tévedtem. Szerintem hét végén valami naggggyon olcsót fogok keresni valahol.

Moffli, ne izgulj a rúgdosások miatt. Nekem van, hogy egész nap erőteljesen érzem, van, hogy csak reggel, vagy csak este éppen hogy. Biztosan attól függ, hogy hogy fekszik, és Te még csak a 17. hétben vagy, szóval meg elég pici ahhoz, hogy ne érjen oda a lábacskája a pocidhoz. A védőnénid a sztetoszkóppal hallgatta meg a batát vagy CTG volt? Én még soha nem hallottam a szívverését, hiányolom is nagyon!

Kép
petne
 
 


Petne!
Nekem is tetszik a piros. A narancs sem kimondottan fiús szín. :wink:
Bár a rózsaszín nálunk bejátszik. Az uramnak van ingje és pólója is. A lilát nem tudnám elképzelni. Még magamon sem. :oops:
Melltartóval én is így vagyok sajna. :( Más topicban olvastam, állítólag a kínaiban tök jók vannak. Nem tudom.
A 30 kiló nem sok egy kicsit? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

petne:nem tudom mi a neve a kütyünek:lapos feje van,olyan mint a pecsételő, és egy hozzá tartozó kütyün, a hangszórón hallani a recsegést, majd a szívhangot. :lol: Na,ezt elég bugyután írtam le, de biztos értitek. :lol:

Hanna:mitől fáj a pocid? :cry: Nekem 2 nap múlva elfogy a rutascorbin és remélhetőleg nem kell többet szednem. :) Így már csak a nos-pa és a magne b6 marad. :P Már jól laktam a bogyókkal.

Ma szupi napom van. :lol: Megyek anyukámékhoz lángosozni. Már készítem a pocimat. :P MA nem volt erőm felkelni, így lemaradtam a háziorvosról. Majd holnap, talán. :wink:

Nagyon várom már az uh-os híreket! Bizti csupa vigyorgós kismami jön. :lol:

Nekem még 4 hét a következő Uh-ig. :cry: Hétfőn beszélgettem egy kismamával a terhesgondozó várójában,aki elkeserített. Mesélte, hogy amikor ő volt 20 hetesen, kifogta a "magyar Hitler" dokit.Bent volt férje, kisfia és az a szemét csak az adatokat diktálta, és sem neki, sem a családnak nem mutatta meg a babát. Mikor megkérdezte,hogy lehet-e tudni,hogy kisfiú vagy kislány, kiakadt, és leteremtette,hogy miért olyan fontos az, minek akarja tudni. :cry: Szegény család annyira kivolt, hogy a következő héten elmentek ők is a 4D-re. És az a rossz hír, hogy általában ez a doki csinálja a genetikai UH-okat. 12.hetin is ő lett volna, de Isten meghallgatta könyörgésem, és mikor én jöttem volna elvitték szüléshez, és az én dokim jött. :lol: Már most azért imádkozom,hogy ne ő legyen, mert én tudom,hogy ha ilyen köcösg lesz velem is, beszólok neki.

Na,már megint szófosim volt.Bocsi. :oops:

Kép
moffli82
 
 


Jajj, elfelejtettem valakit bemutatni. :lol: Lehet nem sok látszódik belőle, de azért megpróbálom. Kép Picúr 15 hetesen

Kép megint ő :)

Kép
moffli82
 
 


Sziasztok!

A mai nap sem maradt izgalmak nélkül,főleg ha van egy négy éves lányod aki szinte keresi a bajt! :D
Kis drágámat megcsípte egy méhecske és a nagy menekülésbe bele esett a csalánba ,ami az arcát csípte össze.Mondtam is neki ,hogy ennyire nem lehet szerencsétlen,de sajnos igen!
Minden jó ha vége jó,csípések lekezelve és már el is ment játszani a kis barátnőjével.

Petne köszönöm a bíztató szavakat ,de azért aggasztó ez egy kicsit.Anikóval elég sokat fel szedtem ,de miután elmaradt a szopizás szépen le adtam.Igaz elöször azzal biztattak ,hogy majd a szoptatásnál elfogyok ,de ez nem így volt.Beállt a súlyom és nem akart az istenért sem lejebb menni.

Jó leskelődést annak aki ma UH-ra megy és egy kicsit irigykedem is, mert nekem még várnom kell egy hetet.
Már nagyon szeretném látni én is a babámat és végre tudni
hogy mi is lesz :)

Kép


Kép
poszani
 
 


moffli: :) nagyon édes!

Én is úgy várom, már, hogy újra mehessek mozizni, de már csak az AFp eredménnyel a kezemben megyek majd dokihoz, szóval kb. 2 hét.

Ma voltam védőnőnél, vérnyomásom totál rendben volt, a súlyom is, holnap pedig AFP és Hepatitis vérvétel. :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: