Új privát üzeneted érkezett!

HOPPÁ.................... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


egy-pár kép. :lol: :lol: :lol: :lol:

3 lurkó

Kép

fülcsis képek

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Roni: Távirdán (a zsufibb utca) van a Lulu kismamaruha szalon. Nem olyan olcsó (bár jó anyagból vannak a ruhák) de nem vészes, ott mintha lenne alkalmi kismama ruha is.
Biztinek nem bizti de mintha.
Melyik az a weboldal? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Sziasztok!

Ani!sztem is vedd ki azokat,akik nem jönnek,Mártit végképp nem értem,hogy miért nem jön,Krixta legalább elköszönt.
Nagyon szép neve lesz Roninak! :D
Hogyhogy bent vagy az újságban? :)

Védőnő:Amikor hozzányúl Martinkához,akkor mindíg megmossa,de ha csak ülünk és beszélgetünk,akkor nem.A doki csak akkor volt kint (szerencsére)amikor hazajöttünk a kórházból,automatice kezet mosott.Egyébként nálam alap,hogy ha jön hozzánk valaki,akkor első,hogy levegye a cipőjét,majd megmossa a kezét.

Tündi
!Mehetünk megint veletek a talira?Te hozod apát is?
Most nem bilizünk,mert nem pisilt bele,de az utóbbi pár hétben már rámutat kakilás és pisilés után a bugyorra,jelzi,hogy produkált!
:D

Viki
!Biztos nagyon szépek lesznek a bababútorok!! :D

Gabi!Én jó ötletnek tartom a medencét,Martinka nagyon szereti! :D
Még nem néztem meg az esküvős képeket,no de majd mindjárt pótolom! :oops: :)
Ezeken a fotókon viszont nagyon édes Noel,az apával bújós tetszik a legjobban!
Én is vettem Micimacis függönyt,hát tényleg nem olcsó,de már régóta terveztem! :D

Nati!Örülök,hogy több a tejcsi,estére nekem is mindíg kevesebb volt.

Kriszti!Jó lehetett a hétvégétek,majd hozzál képeket!
:wink:

Képek:

ZENEHALLGATÁS,KÖZBEN PEDIG ÉNEKELTE,HOGY LÁLÁLÁLÁ...:

Kép

BÚJÁS A MACIHOZ:
Kép

SZOBA:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Judy!

Jó lubickolást délutánra!:D
Nagyon szép fülbevalót kapott Barbika!:D
És mennyire hasonlít a 3 lurkó egymásra! :shock: :D
Vendég
 


Orsi!Azt hiszem a ti babaszobátokat még meg sem dícsértem,nagyon ügyesek vagytok,látom a kék dominál! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdezni szerettem volna még, de tegnap és ma is elfelejtettem: a listámra fel van írva, hogy a gyógyszertárból kell babaolajat beszerezni. Tegnap voltunk is és akartunk venni, de a csaj azt mondta, hogy náluk Johnsons-t lehet kapni, meg "gyógyszertárit", ami teljes egészében megegyezik a Vénusz napraforgóolajjal, szóval ha gyógyszertárit akarunk, akkor inkább vegyünk egy új flakon étolajat, mert ugyanazt árulják ők is. :shock: Ezen kicsit meglepődtünk!
Ki mit használ?????????

Előre is köszi a választ mindenkinek.
Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Mindjárt jövök csak dobok egy táblit:
a vastag vonal véletlen került Ani neve alá,és én kiszedtem néhány emberkét,ha mégis olvasnak minket és szeretnének jönni,mindenkit szívesen látunk,tehát csak jelezzenek és már vissza is rakom őket.:
Kép
Vendég
 


Először is mindenkinek köszi a dicsiket!

Vicuska
Szerintem természetes,hogy egy emberként szorítunk neked,és a lelkiállapotodra tekintettel megértette mindenki,hogy miért is jöttél ritkán,de mostmár aztán nincs okod nem jönni,itt a helyed (nem akarom elkiabálni,de...)már Te is babás vagy!!!!

Roni
Én nem is tudtam,hogy most lesz az esküvőd,biztos akkor írtad amikor nem voltam.Mindenesetre GRATULÁLOK!!!
Ruha ügyben nem sok tanácsot tudok adni.Ha van elképzelésed,márcsak egy jó varrónő kell aki megvarrja.Vagy akár meglehet kérdezni esküvői ruhaszalonokba is,mert lehet,hogy ott is lehet alkalmi ruhát kölcsönözni,nem csak menyasszonyit.

Judy
Jó fürcsizést Agárdon!
A gyerekek nagyon aranyosak és Barbika is nagyon vagány ebben a fejkendőben.Szép a fülcsije is a kisasszonynak.A fiúk meg mint 2 tojás.Büszke lehetsz a gyerekeidre,mind nagyon szépek! :D

Alexa
Martinka nagyon okos,nemsokára megbarátkozik a bilivel is,meglátod.A szoba nagyon-nagyon szép lett,bár nem tudom milyen volt.Ügyesek vagytok.A függöny is gyönyörű.Martinka is cuki a képeken,édes lehet zenehallgatás közben.A macis-bújos pedig tündéri!Martinka még kiságyban alszik?Mikor cserélitek le sima ágyra?Hogy tetszett neki az új szobája?
Ok,akkor,ha jó időt ígérnek,felfújom a medencét.

Enikő
Mi gyógyszertári paraffin olajat használtunk az első 3 hónapban.
Vendég
 


Vissza jöttem!

Judy, de jó nektek, most fürcsiztek. Nagyon szupik a képek és micsoda színük van a fiúknak. Barbika fülcsije meg csodaszép ahogy csillog.

Alexa, hu nagyon teccik a szoba, annyira jó lett. Bár én nem vagyok micimaci rajongó, de ez nagyon teccik. Martinkáról az a bújós kép nagyon bejön.

Enikő, nekünk is a parafinolajat ajánlották, vettünk is meg ezen kivül még Niveát, de eddig egyiket se használtam. A hintőport nem mondták viszont azt kellet vennem, sajna abból csak Johnsons kaptam.

Csajok: melyik hintőpor a jó?

madiani
 
 


Újságcikk: azért voltunk az újságba mert múlthéten a szoptatás hete volt és egy újságíró csaj írt egy cikket a szopiztatásról. Főképp arról hogy milyen jó volna ha lenne több lehetőség szoptatni a városba. A védőnői központba ahova járunk kialakítottak egy szopissarkot, ott készült rólunk kép is Mártival és Danibabával együtt. Sajna a fiúk kevésbé látszanak, de a rokonok egyből felismerték (főleg hogy én is ott vagyok :) ) Nem véletlenül kerültünk mi oda, a védőnénik kért meg minket rá, hogy adjunk már riportot a csajnak. Az újságíró aranyos volt és azt írta amit mondtunk.

Kettőtől négyig aludtnk Ronival, olyan jó volt. Utána szopizott és most apával beszélgetnek. Most megint sok a tejecském, mert az evés végére teljesen beájul és akkora pocija lesz.

Nati nekem is hasonló volt, igaz nem estére hanem késő du. fogyott el a tejecske (azaz nem volt elég). Csináltam egy utrica kúrát és most megint tocsogunk, de inkább így legyen.

madiani
 
 


Hű! Vannak ám irományok és szupi képek :)

Alexa: Persze ha akkor lesz a tali amikor nekem is jó. Nem hiszem hogy hozom a páromat szerintem most Barnikát sem viszem, de ez még majd elválik. Nagyo édi Martinka, a szoba csúcs. Én is szeretnék venni a falra ilyen fali díszeket.
Sajnos kihagytam a múltkori börzét. Lehet ott ilyeneket venni? Mikor is lesz a kövi?

Judy: Jó színük van a srácoknak. Aranyos Barbika fülbevalója bár nem értem ki nézhette fiúnak.

Enikő: Mi azt hiszem Babát használtunk, bár meg kell kérdeznem a páromat is. Johnsont nem ajánlják legalábbis az elején mert allergiás reakciókat válthat ki.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, köszi az infót!!!Majd holnap megpróbálom ott. Itt a link:
http://www.christinamoda.hu/shop/list.p ... 7d46aadcf9

Gabi, igen jövőhét pénteken. Semmi gond. Köszi neked is!

Judy, nagyon szépek a gyerkőcök. Nagyon édes kis fülbevalója lett Barbikának!

Alexa, nagyon szép a babaszoba!!!Ez már akkor felújított változat. Martinka nagyon édes, ahogy ül a gép előtt. Megoldódtak a fürcsis gondok?

MA voltunk az utolsó szülésfelkészítőn, szülőszoba látogatás volt. Most nem volt senki. Egy nő volt a vajúdóban. Szegényke, keresztül mentünk rajta. Aki vezetett minket megkérdezte, hogy nem haragszik-e, hogy átmegyünk a szobán, dehát mit is mondhatott volna?Találkoztam Ildivel, még egyben van. Éppen azon viccelődtünk, hogy lehet, ott is marad. De még nem indult be nála semmi. Mondtam neki, hogy ha ideje engedi, akkor jöjjön egy kicsit fórumozni.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Gabi!1x megpróbáltam a nagyágyon altatni Martinkát,de ahányszor kijöttem a szobából,jött utánam! :lol: :lol: A kiságyában viszont egyből elaludt.Még úgy látom nincs itt az ideje.Egyébként a tv-ben mondták ,hogy 2 éves korig nyugodtan aludhatnak a gyerekek kiságyban,de van aki tovább is használja.
Van már rendes ágy is a szobájában,a 3. képen látható,a holdas csillagos falnál,csak leszedtük a lábait,hogy ne essen le Martinka, amikor ott hömbölög. :lol: :lol:
Tetszik neki a szoba,főleg a függönyön lévő méhecskék. :lol: :lol:

Tündi
!Akkor köszi a fuvart,meg visszaadom a CD-t is!Sokat hallgatja ám Martinka!Mármint a másolatát,nem a tietekét nyúzzuk! :D :D
Börze a Vizivárosiban aug.24-én lesz.Már láttam fali díszeket!

Enikő
!Gyógyszertári olajat használtunk,meg szintén gyógyszertári hintőport,fürdetőt,de nem csak 6 hetes korig,hanem kb. 1 éves korig.Az ekcéma miatt Martinkának ezek voltak a legjobbak.Nincs bennük illat-,és színezőanyag.

Na,megyek,mert Martinka most rámolja a szennyestartót!! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Apa már süti a vacsit az erkélyen, csak gyorsan Alexának:
ezekszerint van gyógyszertári hintőpor? Holnap veszek is. Ez a Johnson nagyon nem szimpi.

madiani
 
 


Sziasztok!

Alexa
Nem azért kérdeztem ám a kiságyat,még nem tudom meddig szokás használni,csak meglepődtem mert Martinka már olyan nagyfiú,azt hittem sima ágyban alszik,de jól belegondolva még csak 2 éves sincs és ha jól érzi magát a kiságyban miért ne aludhatna benne.
Még azt szerettem volna kérdezni,hogy Ti mikor keztétek el mosni Martinka fogát?A védőnénink azt mondta a fogorvosok javasolják már az első fog kibújásától,de szerinte ráérünk még vele 1 éves koráig.

Ani
Mi is eleinte gyógyitári hintőport használtunk,Naturland-osat most meg niveát.Nekem egyikkel se volt gondom,bár a jonsons-ost túl illatosnak tartottam.Ha pedig érzékeny a baba bőre akkor érdemes mindenből tényleg gyógyitárit használni.Fürdetőből nekünk a Gabi jött be,de 3 hónapos koráig mi is mindenből gyógyitárit használtunk.

Jó éjszakát és szép álmokat minden anyukának,kismamának és babának!
Vendég
 


Alíz!JDe jó,hogy már a kismamikra is gondolnak,és nekik is van esküvői ruha!Megnéztem a linket.
Köszi kérdésed,megoldódott a fürcsis probléma,már beleűl a kádba és ugyanúgy pancsol,mint a medencében! :lol: :lol:
Utána takarítom a fürdőszobát!:lol:

Gabi
!Szépek voltatok az esküvőn,látszik,hogy tényleg "jó buli volt"! :lol:

Ani!Grilleztek az erkélyen??Hú,az csuda finom!Gondolom a szomszédok ezerrel szaglásznak! :lol: :lol:
Igen van gyógyszertári,de azt hiszem receptre írta a doki,még mielőtt megszületett Martinka.

Vikike
!Nem is írtam,hogy nagyon csinos kismami vagy!!Levi nagyon szépen eszik,nálunk még ez nem megy ilyen jól.Kanalat Martinka is kér amikor etetem,néha be is veszi a szájába,de mire odaér vele,leesik róla a kaja.:D
Látom a bilizés,WC-zés is megy,hát gratulálok hozzá!
Vendég
 


Gabi!Igen,valóban azt javasolják.Lehet kapni ujjra húzható kis finom "fogkefét",és azzal be lehet nyúlni a szájába picit megdörzsölni a fogacskát.Olyat is hallottam,hogy pici vizes pelenkacsücsökkel is elég letörölni a lepedéket.Néha ezt csináltam.
Aztán 1 éves kora körül gumis végű fogkefét adtunk a szájába,amit rágcsált,most viszont már gyerekkefét használunk,fogkrémmel.Végre elértük azt,hogy megengedi ,hogy mi is mossuk a fogait,eddig ő rágcsálta a kefét.
Nincs ám semmi gond a kisággyal kapcsolatban,én is csak leírtam,hogy mit hallottam a tv-ben! :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Enikő,
Nekünk az olajat és az első időre a fürdetőt a doki írta fel! Meg a köldökpúdert is, minden más egyébbel(popsikenőcs stb). Én mindig kamillavirágos vízben fürdettem a kislányt. Főztem a virágból teát és azt tettem a vizébe. Fürdetőnek pedig niveát, és hintőport is niveát( a mai napig niveával porozom a lányt). A dokis fürdetöt mi nem használtuk, de nem baj, ha első 3 hónapban azzal fürdetsz!

Gabi,
A fogmosást mi gyakoroltuk az első fogak kibújásától, már a Gaskóval is. Lehet kapni patikában újjra húzható fogmosóval bébi fogkrémet. A neve Nenedent! A Pannának kb 1 hónapja van már rendes fogkeféje, és nagyon élvezi az esti fogmosást!

Különben a Gabi rózsaszín fürdető szerintem kimondottan jó!

Orsi,
Mi volt az NST-n?

Na szevasztok!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok! :D
Judy!
Nagyon szépek a gyerkőcök! :D Édi Barbika fülbevalóval! :D
Alexa!
Nagyon szép lett a szoba,a bujós kép pedig szupi! :D
Vicuska!
Pihizz sokat....9 hónap múlva,már ugysem tudsz :wink: :lol:
Ani!
Rendes apácskád van,hogy csinálja a vacsit :D most én is be bírnák tolni egy adaggal...éhes vagyok...utálok fogyózni :twisted:
Na,majd pénteken félre teszem a fogyókúrát :lol:
Enikő!
Olajat én sem használtam!
Húúú,nemsokára Te is szülsz!
Tündike!
Bizti jó lesz a gyerekbuli!Mibe kerül ez? :roll:
Már,ha nem vagyok indiszkrét! :)
Natikám!
Remélem minden ok,és tejcsike is szépen gyarapodik! :D
Ha lesz időd,dobhatnál képet Bencusról! :)
Alíz!
Gratula az esküvőhöz! :D
Na,ma volam a suliba,csináltam házivizsgát,1 hibapontom lett :D
Ma megkérték a vizsgát,de valószínű csak jövöhét utáni héten vizsgázok,mert k...va sokan vannak! :roll:
Na jó éjt Mindenkinek,és szép álmokat! :D
:)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap turkálóba. A falközben abba a nagyban. Fenn van egy rakás gyerekruha 4.500 körül van kilója de vannak nagyon szupi márkás cuccok is. Én egy rakás ruhát turkáltam. Kicsi fiamnak 3 nadrág 2 ing és egy poló, kislánynak 15 szép fehér rugdalózó, egy body és egy tüneményes szoknyácska :)
Ja! És csak 3 ládát néztem át :)

Andesz: Még nem tudom pontosan mennyibe fog kóstálni.
A kis ugráló ötletét elvetettem mert 2-3 gyermek fér be egyszerre és ők lesznek 10-en meg ha minden igaz akkor amúgy is kinn leszünk a Mikka-Makka udvarán, lesz elég játék. Arcfestés viszont lesz :)
Szóval mindennel együtt a végén tudom megírni :)

Ani: Mi finomat készített apácska az erkélyen?

Alexa: Akár a mi CD-nket is nyúzhatja! :) Ígértem a Pinokkiót is, remélem nem felejtem el a talira kiírni. Nagyon szupi táncolós zene :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Ma megint feleslegessen mentünk a városházára, nem érkezett meg még hozzájuk a papír addig meg nem állíthatja ki a nőci az új anyakönyvet. Na de megint jót sétáltunk. :)

Tündi, akkor jól tudtam hogy a Johnsons nem a legjobb. Mi is mindenből a gyógyitárit használjuk, kivéve talán a popsitőrlőt. Csajok szoljatok ám ha abból is van illatmentes. Sokfélét kipróbáltunk már, szerencsére nem érzékeny a bőre. A Nivea vált be, jó az illata, mindig szétjön és elég nedves is, jah és nem ragad utána a gyerek feneke. Képzeljétek a déditől kaptunk Lidliset, de nem jött szét ahogy húztam. Gondoltam elhasználom magamnak, de csípte a seggem. Na mondom fasza, és ezzel töröljem a gyerek popsiját. Szóval nem ajánlom senkinek! Az a turi tényleg nagyon de nagyon jó, én is sokmindet szereztem már ott Roninak, meg magamnak is. Igaz kicsit drága, de jó cuccok vannak, és ninsc minden összetömörítve 1 négyzetméteren, jól lehet válogatni. Sima virslit baconba csavarva sütöttünk, nagyon fincsi és gyorsan megvan.

Alíz, szegény csajszi a vajúdóban. :( Nem lehettet kellemes neki, de azóta már biztos nagyon boldog.

Alexa, "Martinka most rámolja a szennyestartót" és legalább színek szerint hogy utána csak be kelljen dobnod a gépbe? :D Jajám fincsi illatok voltak az erkélyen. Van egy kis elektromos grillünk és azon szoktunk sütögetni, a szomszédoknak csak a kaja illatát kell "elviselniük", de ha idebent főznék akkor is éreznék.

Gabi, hát a nőci a gyógyszertárba nem nagyon értette mit akarok, amikor mondtam hogy gyógyszertári hintőport kérek. Erre azt mondta hogy olyat amibe hexachlorophen van? Erre én azt se tudom mi az. Mondtam neki hogy a hajlatok poderezésére kell. Azt mondta hogy ez jó lesz. Megvettem 280 Ft volt. Most utána néztem, ez igazándiból a köldökcsonkra van. Ennyit értenek a gyógyszerészek a dolgokhoz. Majd kikérdezem a védőnénit.

Andesz, nagyon ügyi vagy! Az igazi vizsga is így fog menni.

madiani
 
 


Sziasztok!

Még mindig be vagyok úszva, nem tudom mikor fogok tudni visszaolvasni!
Tegnap voltunk mázsáláson, 8140gr és 72cm Martinka. Majdnem fél kg-t hízott egy hónap alatt.
Apa éjszakás a héten és így alig vagyunk itthon, hogy tudjon aludni. Tegnap nagyon rossz napunk volt, nagyon nyűgi volt. Ha felvettem, akkor is sírt. Remélem a mai nap jobb lesz.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!



Tegnap már nem volt kedvem írni. De most leírom,hogy mi volt az NST-n :) Nagyon jó volt, minden rendben van kisbabócánkkal. Schwarczi pedig közölte,hogyúgy néz ki,hogy jövőhéten szülni fogunk :) Nagyon izgalmas volt ezt így hallani. 1 ujjnyira nyitva van a méhszáj. Ma reggel pedig volt valami rózsaszínes ,folyás szerű valami.
Voltam védőnőnél mázsáltatni fél kilót fogytam :( szóval most 4.5 kg-nál tartok. De azt mondta,hogy ez teljesen normális reakció, általában aki a vége felé jár az már nem hízik, és sokan fogynak is. Hát ez van. A kilókkal szerencsém van. Remélem a szüléssel is szerencsém lesz :) Holnap megyek uh-ra. Kíváncsi vagyok mekkora a babuci:)

Andesz: Gratula, nagyon ügyes vagy, csak így tovább. Remélem a vizsgán is ilyen ügyes leszel.

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok

Alexa,Anna
Köszi az infót a fogmosással kapcs.Én még fogkrémet nem igazán akarok használni,de úgy imán lehet elkezdem neki olyan gumis buzogánnyal,hogy szokja,na meg azzal az inyét is lehet masszírgálni.

Alíz
a link nagyon jó,és az árak sem olyan veszettek.Azt néztem van egy csomó alkalmi ruha is,meg csini nyári ruha is,szerintem érdemes lenne felmenni Pestre megnézni,mert ilyen áron tuti nem kapsz itt fehérváron ilyen szépeket.

Tesó
gratula az 1 hibaponthoz,meglásd élesben is ilyen jól fog majd menni :wink:
Tehetnél fel Bencusról képeket,ha van egy kis időd.

Tündi
Jó sokat turkáztál!Majd tehetnél a sterzeményekről képeket.

Ani
A virsli baconbe nekem is bejön.A nivea popitörlő nagyon jó,csak elég drága,még a neogranormon ami szerintem szupi,de az is hasonló árban van.Illatmentes popsitörlő van,általában a senzitív felirat van rajta.A huggisos popitörlő nagyon sz@r,ráragad a gyerkőc popijára.Mi Jonson's-t használunk abból is az Aloe verásat.Ez nekünk nagyon bevált.
A hintőport vény nélkül kaphatod a neve :SPARSORIUM INFANTUM FONO VII. NATURLAND,ugyanolyan dobozban van ,mint a köldök,csak a cimke színe egy kicsit más-legalábbis mi ezt használtuk
Vendég
 


Csehi: Sárgulok az irigységtől, a kilók miatt is, meg hogy 1 ujjnyira már nyitva a máhszáj! Nyákdugó kezd elpályázni? Akkor nemsokára izgalmas dolgok várnak rád :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukk, még Balcsin vagyunk.

Vicuska, naggggyon örülök neked (nektek :wink: )!! Vigyázz a babácskáidra, cirógasd őket, hogy jól fészkeljék be magukat!!! :P drukkolok, és babaragacs hegyeket neked!!

Gabi, a tali nekem max 22-23 jó, de még nem 100%.

Alíz, az első piacon is van kismama ruhás, a legelső sorban!!

Pussz mindenkinek.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hú Csehi
Ez nagyon izgi!
Akkor nem leszel ott a talin ? :( ,na jó azért megbocsájtjuk :wink: :lol:

Chrissyy
Ne aggódj,jössz amikor tudsz,apácska meg had aludjon.
Jó súlyban van Martin,és beírhatták már a kiskönyvbe az első fogacskákat is :wink:
Vendég
 


Kata
OK beírom a tábliba.További jó pihenést és szép időt Nektek!
Vendég
 


Ani
Én is utánanéztem ennek a hexaclorophenesnek,azt írja a test 10%-ánál nagyobb felületen nem szabad huzamosabb ideig használni,szóval nem tudom a gyógyitáris nő hol szerezte a végzettségét :? :roll: hát így bízzon az ember ezekben :evil:
Vendég
 


Újra itt!

Chrissy, ugyan már ne butuskodj! Jössz amikor tudsz, a család az első! Gratula a szép gyarapodáshoz. Sajnálom a nyügüsködést. Újabb fogacska?

Látom mindenki megijedt hogy kiveszem a tábliból :) Nyugika van még egy hónapotok. :D

Orsi, azta 4,5 kg... én 15-öt szedtem fel (igaz már 12 lement :) ) Nagyon izgalmas hogy hamarossan szülsz. Viki fog nekünk jelezni ha beindul Luca?

Gabi, nagyon köszönöm az infót, fel is írom és holnap elmegyek egy másik patikába. Tényleg drága a nivea, figyelni szoktam az akciókat olyankor 4 csomag van egybe 1700 Ft-ért (ez már elviselhető ár érte). Ha meg nincs akkor a DM-eset veszem, nálunk az a következő a sorban. A Johnsons nem vált be (pedig 2 csomaggal kaptunk ajándékba) túl száraz. Azóta elhsználtam én. :oops:

Anyucik: voltatok már úgy hogy csak néztétek a gyermeketek és elbőgtétek magatokat. Velem többször is előfordult, normális dolog ez?

madiani
 
 


Ani! Igen, normális dolog ez. Nálam is előfordul még most is, pedig már nagyobb. Főleg akkor szoktam, mikor csak úgy fogja magát, odajön és bújik hozzám. Isteni jó érzés! Eljön majd az idő, mikor majd mondják, hogy "anya, hagyjál már...". Addig csak babusgassuk őket!
Vendég
 


Tündike: ne irigykedj :) igen kezd távozni, azóta már mégegyszer jött valami véres izé :)Hát elég izgalmas,már most is.

Gabi: igen,úgy néz ki ,hogy nem leszek ott, de ari vagy ,hogy megbocsájtjátok :lol: Hozzak majd igazolást ? :lol:

madiani : igen, persze,hogy közli veletek :) ez csak természetes :lol: Ne izgulj,tudni fogtok róla :)[/b]

Kép
csehi77
 
 



Orsi
Lehet már 1 hét sincs vissza :D :wink:

Ani
A Jonsonsból nekünk is csak a zöld jött be,a többit én is száraznak találtam.Az 1700 az nem is olyan sok én a 4-es Jonsonsot is anyiért szoktam venni akcióban,de még níveát nem láttam ennyiért.

Chrissyy
A mai napotok eddig milyen?Én megint szarul voltam reggel,lehet,hogy front és Martin is ezt érzi.
Azért dobtam egy tesztet,de nega.

Én is sokszor elérzékenyülök,de még van,hogy apa is.Azt hiszem ez így van rendjén.
Vendég
 


Csehi! Ez izgi nagyon, nekem is ment el a nyákdugó, de én még aznap meg is szültem, 37+4 napos voltam. Egye-fene, én is megbocsájtom, ha nem tudsz jönni a talira, pedig elsősorban miattatok találtam ki és próbáltam úgy dátumot választani, hogy nagyjából mindenkinek jó legyen. Igazolásnak elég lesz majd a kép Lucáról! :D

Gabi! Én se vagyok a toppon, már 2. napja nagyon fáj a fejem egész nap. Ma aránylag jó napunk volt, tegnap este volt egy baromi nagy fél órás üvöltés és semmi se használt, aztán elaludt és reggel 8-kor ébredt csak fel, fél 9-kor szopizott és visszaaludtunk fél 10-ig, hm, de jó volt. Aztán ebéd után aludtunk 3 órát. Nekem nem segített az alvás. :(
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek jól telt a napja.
Ma voltam a piacon nem sok mindent találtam. :(
De azért vettem egy két dolgot.
Látom nem csak én izgulok Orsiért.
Már nagyon várom hogy telefonáljon hogy beindult a szülés.
Ne izguljatok mindenképpen tájékoztatlak titeket hogy mi történik ha Orsi nem tud már jönni.
Amikor volt a 4D-s uh-n ott mondták neki hogy lehet hogy két héttel idösebb a babuci vagy elég nagy.De mostmár úgy gondolom hogy idösebb és azért akar hamarosan kibújni.
Jó éjt mindenkinek.Remélem holnap már jó hireket hozok!! :D :D
jó lenne.



vikcy6
Pákozd
 
 


Jó reggelt!

Látom Orsi még egybe van!

Gabi! Tegnap lefelejtettem, hogy össze tudnánk számolni kb hány fő fog halászlét enni, hogy mennyi halat vigyünk. Előre is köszi. Vhogy meg kéne jelölni a tábliba.
Vendég
 


Egy elveszett bárányka!

Kérem a drukkokat csajszik, mert tegnap hajnal 2től este 6ig hánytam, ment a pocakom, semmi nem maradt meg bennem.
Hívtuk a védőnőt, taliztunk Anikóval, megvizsgáltak a szülészeti ambulancián. Szerencsére Bencussal minden ok.
Az éjszakám nyugis volt, viszont ha ma csak egyszer is kijön valami belőlem, be kell feküdnöm infúzióra. Tegnap is csak azért úsztam meg, mert nem volt ügyeletes doki az infektológián. Most meg kezdek megint szédülni. :(


Bence: hatalmas baba,(FOD 112mm, BPD 109mm, TT: 100mm, FL: 67mm) - hogy fogom én Őt megszülni?!?!
NST-n mindig kis ügyes. Szép a görbéje!
Méhszáj, külső, középső nyitva!! 2110
És már a belső is kezd vékonyodni. Na ezt nem értem.

Gátmasszázst csináljuk, ma meg tegnap nem, de iszom a málnalevél teát.

KisBence lakja már majdnem teljesen kész.
A táskám is majdnem teljesen összepakoltam.

Ne haragudjatok, hogy senkinek nem írok, de nem érzem magam túl jól.

Ja, mégegy: tali: nekem csak a csüt. -péntek jó mindkét hétvégén. A szombat nem.

Puszi
n.k.ildi
 
 


Ildi,
megy a drukk, minden rendben lesz!!!!!! Anikó vigyázni fog Rád!!!! Ki hozza a hírt ha bármi beindul??
A szülés is rendben fog menni, Bence feje 1cm-vel volt csak kisebb. kitartás!!

lányok, olvaslak benneteket csak irni nem tudok, Bence csak este alszik.... de híztunk 580 grammot :P

Orsi,
sokat gondolok rátok is, drukk hegyek!!!! nagyon izgulok értetek, egy kicsit újraélem a 2 héttel ezelőtt történteket....

pusi

én halászlét kérek a talin :oops:
Vendég
 


Ildi! Megy a drukk neked is, ne aggódj, minden rendben lesz. Üzenj, ha bármi van!

Nati! Örülök, hogy Bencusod ennyit hízott! Csak így tovább! Pihenj amennyit csak tudsz.
Jegyzem az ételt! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Judy
Milyen barnák a srácaid :D nagyon szépek így hárman együtt! Barbikának csini a fülije! :D

Alexa
Nagyon jó színe lett a szobának! Ügyes vagy! :D Martinka pedig tündéri ahogy a macihoz bújik! :D

Tündi
Jó sok mindent sikerült turiznod. Ha tudsz, tegyél róluk képet. :wink:

Ildi, Orsi
Nagyon izgalmas, lehet tényleg együtt szültök és nem is olyan sokára! :D

Nati
Gratulálok Bence gyarapodásához! :D Akkor most már beindult rendesen a tejecske?
Már ma többiek is írták, én is írom, ha tudsz, tegyél majd képet Bancusról :wink: :D kíváncsiak vagyunk rá :D

Chrissy
Most már teljesen rendbe jött Martinka popija?
Én is halászlét kérnék :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Ildi: Megy a drukk! Nem lesz semmi gond! Meg fogod tudni szülni ezen nem kell aggódni :)

Nati: Nagyon ügyik vagytok gratula a hízáshoz. Menni fog ez!!! :)

Kriszti: Én sajna nem szeretem a halászlét, bár bizti finom lesz :)

Most csak így röviden írtam bocsi lányok, valahogy nem vagyok ma a helyzet magaslatán.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Bessy! Köszönöm szépen utólag is a köszöntést neked. Ne haragudj, hogy nem válaszoltam. Igen, teljesen meggyógyult Martin popója. És te hogy vagy? Örülök, hogy érzed a mocorgást! Jegyeztem a hallét! :)

Judy! Nagyon csini lett Barbika fülbevalóval. És a srácok is jól néznek ki!

Tündi! Majd muti miket turiztál!

Alexa! Szuper lett a szoba, ügyi vagy!

Orsi, Viki! Nagyon csini pocakotok van! Irigy-irigy!

Vikike! Én is örülök, hogy összefutottunk. Te is csini vagy! És Levi... még mindig szívtipró.

Röné! Nagyon kis cuki a kiskutyád! Olyan dögönyözni való!

Bocsi, akit kihagytam, csak átfutottam.
Vendég
 


Sziasztok

Ildi, Orsi
drukkolok nektek!
Orsi,
Még emlékszel a szülőszobára, hangokat elfelejteni!!! Ügyes legyél! A babóca úgyis sokat fog segíteni!
Gabi,
A Nenedentet használhatjátok! Kimondottan babókáknak való fogkrém!
Én tegnap nagyoooooooooon vacakul voltam, igaz ma sem vagyok a helyzet magaslatán! Azért én még várok a szüléssel! Remélem Szofika is így gondolja!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket Kata, Gabi, Tündi!

Ildi, juj!!!Vigyázz magadra. Ez mitől lehet? A szülés előzménye ez már?Remélem nem lesz semmi komolyabb bajod!!Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Csehi, hogy vagy, merre vagy? Nagyon kiváncsi vagyok ám!Nem semmi az a - 4,5 kiló. Azt a mindenit!!Azért vigyázz magadra.

Ani, nagyon találékonyak vagytok, hogy a teraszon tudtatok sütni, nyami-nyami, fini amit sütöttetek! :wink: Sikerült a névváltozást elintézni?
Andesz, köszi! Ügyes vagy az 1 hiba ponttal!!

alexaa, örülök, hogy megoldódtak a fürcsis gondok. Tényleg nagyon jó lett a szoba!

Ma végre bejutottam a városba, megnéztem a Távirdán azt az üzletet, amit Tündi mondott. Nagyon jó rucik vannak, fel tudtam volna vásárolni az egész üzletet, és tényleg nem olyan vészes az ár. A legjobb hír, hogy találtam magamnak kosztümöt!!!Zakó+térd alá érő szoknya, fehér színű, és nagyon szép hímzések vannak rajta. Összesen 10 ezer Ft, bár az M-es szoknya - ugyan rámjött, de azért kell belőle az L-es, hogy mozogni is tudjak benne. 8) Szóval nekem nagyon tetszik, és pont ilyenre gondoltam. Már csak valami cipő, szandál kellene, amibe nem dagad be 1 másodpercen belül a lábam..... :oops:

Képzeljétek! 2 napja megszült az unokatesóm. Majd másfél héttel túlhordta a babát. Lusta bébike volt, nagyon jól érezte magát odabenn. Szóval végül megindították a szülést. 4 kiló 62 dkg-os és 62 cm-es kisfiú lett!!! :shock: :shock:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Kép
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


chrissy: igen,jól látod még egyben :) köszi a poci dicsit:) én imádom a halászlevet, de van egy olyan sejtésem,hogy sajna nem leszek ott :( :) Örülök,hogy Martinka már teljesen jól van :)

ildi : megy a drukk ezerrel. Nagyon izgulok ám érted:) De azért remélem már nem fogsz hányni,és remélem,hogy csak akkor kell majd bemenned a kórházba amikor Bencus ki akar jönni :) jó nagy babátok lesz az biztos:) de ügyi vagy,nyugi, menni fog :)

nati: köszi a drukkot. húúú...milyen furi,két hete érted aggódtunk ezerrel,most meg Ildi és én vunk a sorosok :shock: El sem hiszem: )

bessy: hát előfordulhat az együttszülés Ildivel :) jó lenne, nem bánnám :)

szofika: köszönöm szépen. Milyen szülőszoba? Milyen hangok ?? :lol:

Roni: itt vok :wink: Még nem szülünk :)


Rólunk : Túl vok az ultrahangon.Hát mit mondjak ? :) A mi babánk sem lesz pici.
BPD: 95, OFD: 101, Has: 91, Fl: 70 méhszáj : 2111 . A méhlepény I.st.
Azt mondta Schwarczi, hogy 3500 g. felett lesz az tuti :) De szerinte a héten még biztos nem szülök, mert a méhlepény csak I.st. De azért szeretettel vár,ha mégis :D

Kép
csehi77
 
 


vicuska: ez nagyszerű!!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!! Vigyázz magadra

Kép
csehi77
 
 


Vicuska, ez nagyon nagy hír!!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?