Új privát üzeneted érkezett!

mano még ne add fel amig nincs menszi addig van remény.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Biztos van baba, a reggelid már tuti erősebb lesz. Majd tedd fel az is!!!

Az enyém annyira negatív, hogy én nem bízom a reggelibe, de azért megpróbálom, hátha.

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Gabi nagyon drukkolok neked. Reggel várjuk a híreket :D
Manó, még ne add fel, ahogy Gabi mondta, amég nem jön meg, addig van remény
csige-bige
 
 

 
 

Hú,Gabi:De jó!Ez biztosan pozitív!Amúgy én valahogy éreztem,csak nem akartam mondani,hogy most te fogsz babásodni!Mert,hogy mondtad,hogy 10 centire nyújtható a nyákod és pont együtt is voltatok tök sokat,már én ebből gondoltam! :D Nekem amúgy ennyire sosem nyújtható a nyák mint neked! :roll:
Várjuk a reggeli tesztedet!

Velem meg annyi van,hogy 26.nap elkezdtem barnázni,ez tartott 27. és 28.napon. Azóta teljesen elmúlt és semmi nincs és ma vagyok a 31.napon.Szerdára nem várom pirit.Nem tudom mi lehet ez?De reménykedni nem nagyon merek!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl hát az az igazság hogy nagyon félek, főleg így hogy ez az esti nagyon halovány. Nem tudom mi lesz.
Nálad a barnázás simán lehet beágyazódás, úgy hogy ne add fel te sem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Én is látom! :D Ha jól megy a vonalzód, akkor semmi pánik! Reggel mindenképp csinálj mégegyet! Nagyon szorítok! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok

Csináltam ma is tesztet, sokkal halványabb mint tegnap, nem is hiszem hogy lefotózom, mert nem látszana.nem tudom hogy a teszt nem volt jó, vagy nem tudom mi lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csak azon gondolkozom, hogy az utrot el kellene kezdeni, nehogy baj legyen ha még is ott a baba. Szerintetek?

Dokihoz nem érdemes menni, mert úgy sem látna semmit, majd akkor ha már 1 hetet legalább késett, vagy még többet.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép

Szerintem nem nagyon látszik

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok csajok,

Gabi, micsoda hír. :) Én látom a mai teszten is. És még 6 nap van a ciklusból. Ne izguldj, ha már most látszik később még jobban fog.
Szerintem kezd el az utrot. Kiírja a doki?
Másnem ha mégsem erősödik akkor abbahagyod.

Sly, érted is szorírok. Ha a mensi miatt barnázol, akkor nem múlt volna el.

Manó, neked is van még időd a ciklusból, ne izgulj. Van akinek az elmaradt mensi után egy héttel pozitív először a teszteje.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Nekem még mindig negatív... :(
Szombaton kell meg nem jönnie, akkor tesztelek még egyet, ha nem jön meg.
Az a bajom, hogy ha viszont megjön akkor el kellene kezdenem szedni a clostit, de a dokim szabim van... Így nem tudom feliratni.

Gabi!
Én látom ezt a csíkot is! Pozitív az a lényeg. Majd holnap reggel erősebb lesz.
Mindenképpen kezd el szedni az utrot.

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Köszi lányok a bíztatást, hát az lesz hogy elkezdem az utrot aztán majd meglátjuk mi lesz.

Lefényképeztem egyben a 3 tesztet, az utsó a 3. vizeletből volt ma. Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi nyugi, van ott valami :lol: én okulva a vetélésből, egyből elkezdeném szedni az utrót. Ha esetleg nincs babó, akkor sem hiszem, hogy gond lenne belőle. Ha viszont ott van, ami nagyon valószínű :lol: , akkor pedig lehet hogy kell neki. A dokid biztos tud ebben segíteni. Nagyon drukkolok neked. Olyan jó lenne egy újabb babás itt a topicban :wink:
csige-bige
 
 


csige igen, már kettőt be is raktam, mert ez ilyen hüvelygolyó

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép

Próbálkozom, ilyen lett, talán mintha jobban lehetne látni, na befejezem mára, majd holnap csinálok megint.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Ezek bizony nagyon csíkosak! :D :D :D

Én mától már megint barnázok,minimálisan meg görcsölgetek meg fejfájás ilyenek ,úgyhogy ebből piri lesz!De,hogy így megszivasson! :evil: Akkor jönne már!

Kép

Kép
syl100
 
 


Nagyon helyes Gabi. Szerintem is jobban látszik. Nagyon drukkolok, vigyázz magadra :lol:
csige-bige
 
 


Sziasztok!
Régen írtam már ide, gondoltam hozok nektek jó híreket:) Sokat gondolkodtam, hogy megírjam-e nektek (nem akarom senkinek sem még jobban fájdítani a szívét), de úgy döntöttem, hogy IGEN. Muszáj írnom, hogy lássátok, nem szabad feladni!!!! :wink:

Több mint egy év closty és fél év closty+choragon után végre beköltözött a pocilakó! Már teljesen feladtam (mert barnáztam, fájt a cicim és nagyon úgy nézett ki, hogy meg fog megint jönni. De mikor már 4 napja semmi, gyanús lettem magamnak) és gyűtöttem az infokat a Kaálival kapcsolatban, hogy majd szeptembertől ott folytatjuk. És láss csodát!
Szóval, ne adjátok fel! Előbb-utóbb mindenkinek pottyant egy kiscsomagot a gólya :wink:

Gabi
A halvány csík is csík és ha mind a három teszten látni, akkor az ott van! Nagyon-nagyon kicsi annak a valószínűsége, hogy mindhárom teszt rosszul működött volna. Drukkolok neked!

És persze a többieknek is!
Vigyázzatok magatokra!
Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Gabi1 gratula!Lányok én ma voltam a nődokimnál,és adott beutalót a Forgácsba.Van köztetek olyan,aki ezt ismeri?

salygabó
 
 


Köszönjük Tacsifül a friss híreket. Ez is azt bizonyítja, hogy nem szabad feladni. Én azért bízom benne, hogy előbb-utóbb de mindannyian babásak leszünk ebben a topikban.
Képzeljétek én most elkezdtem barnázgatni, erősebben mint eddig. Pont tegnap hívtam fel a dokit, hogy meddig fog ez tartani, de azt mondta, nyugodjak meg ez a menziig kitart, mert még a hormonok dolgoznak odabent, vagy már ez a menzit jelentő pecsételés. Most is kihangsúlyozta, hogy az első menstruáció négy öt hét a műtéttől számítva. Viszont most úgy tűnik, hogy ebből menzi lesz és még csak három hét és két napnál tartok. Ma már görgyölgetett a hasam is. Ez kicsit fura. Bár azt is mondta, hogy ilyenkor az első menzi általában eltérő szokott lenni az eddigiektől. Összegezve, szerintetek ez normális?
csige-bige
 
 


Ma este 8 órától kezdtem el vérezni.Szerintetek mai naptól számoljam az első napot vagy a holnapitól???????????? :roll:

Fontos lenne tudni,mert így nem tudom,mikortól kezdjem el a clostit szedni!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl az számít elős napnak amikor már rendesen megjön. A maszatolgatás még nem. Legalább is nekem így volt. Hát ha este jön meg rendesen, akkor szerintem ez az első nap, de passz. Hátha valakinek volt már hasonló.
csige-bige
 
 


Sziasztok

syl az az első nap amikor már nem barnázás van hanem rendes piros. Ha az este volt neked akkor a tegnap az első nap.

Nekem lányok a teszt sajna nega, semmi csík nem látszik. Úgí hogy jön a várakozás.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Nagyon sajnálom, hogy negatív lett.
Nekem februárban volt ez, hogy halvány pozitív volt a teszt kb egy hétig is, majd negatív. Azt mondta a dokim, hogy egy kicsit megtapadt a babó, de nem termelt a szervezem elég hormont így kilökődött, ezért kaptam a duphaston-t hogy ha már halvány, akkor azonnal kezdjem el szedni, hogy bentmaradjon. (sőt a dokim azt mondta, hogy már peteéréstől szedjem, de én nem akartam, de most már lehet az lesz a köv. ciklustól)
Lehet, hogy Nálad teljesen más a helyzet, de gondoltam megosztom, hogy Velem hogy volt, hátha tanul ebből valaki (vmit).

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Gabi:Akkor most kb.2naponta fogsz újra tesztelni?
Hátha csak a teszt volt rossz! :wink: Azért olyan sok csíkosat produkáltál!
Nagyon szorítok érted!++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Sajnálom Gabi. Azért még én is szorítok neked, hátha nem fog megjönni az a fránya piri.
csige-bige
 
 


Köszi lányok. Hát tesztelek naponta szerintem, vagy majd meglátom.
manó nekem az utrogestánt kell használnom de csak akkor ha már pozitív lett a teszt. De ha most nem jön össze akkor következő ciklusban már a peteéréstől fogom használni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok Csajok,

Gabi sajnálom, de azért légy türelmes még bármi lehet.

Salygabó, mért küldött a Forgácsba? Én egyébként jókat hallottam róla. Van ott egy doki, aki a neten is válaszolgat nőknek és tök jónak tűnik a honlapjuk is. Szerintem nézd meg?

Tacsifül, szívből gratulálok. 1 évig folyamatosan szedted a clostit?

Sly, szerintem is ha este már piros vér volt, akkor az az első nap.

Kép
gmelcsi1
 
 


Csige-bige!
Emlékszel még rám? Majdnem együtt lettünk babásak aztán először én,utána te sajnos :cry: :cry: :cry:
Olvastam amit írtál,nekem vetélés és a műtét után 3 hétig folyamatosan volt hol piri,hol rózzaszín,hol görcsölés és barnázás! Volt darabos is,sőt 1* valami ki is pottyant belőlem (mint egy húsgombóc). Megijedtem rendesen mit hagyok el magamból,de utána mint ha ollóval vágták volna el,megszűnt minden kellemetlenségem rá 1 hétre megjött brutális erősségű mensim! 1 hete múlott el! Pénteken megyek vissza a dokihoz,eltelt 6 hét a vetélésem óta,megnézik mi a helyzet rendbe van-e minden odabent! Most már megint lelkesedem mielöbb elkezdünk megint próbálkozni! Jövő héten megyek a saját dokimhoz! Hallottam,hogy ilyen műtét után sokkal több esély van a spontán terhességre,hát ebben is reménykedem! Veled bővebben mi újság? Puszika
misszike
 
 


Szia Misszike. Persze hogy emlékszem rád, már vártam is hogy írsz él elmondod, hogy hogy vagy. Én is kezdek egyre jobban lenni. Szerencsére nekem a műtét után csak barnázás volt, de az is csak kis mennyiségben. Egyszer kezdtem el vérezni, mert megemeltem magam, én balga, kaptam gyógyszert és pár nap alatt elmúlt. Tegnap óta fáj a hasam, menzi görcs szerű, úgy tűnik, hogy megjött 23 napra a műtét után. Én szeptember első hetében megyek vissza a dokihoz. Már beszéltem vele és újra megyek majd hormonvizsgálatra, hogy megnézzük, mi a helyzet a vetélés után a hormonokkal. Igen, azt én is hallottam, hogy ilyenkor könnyebb teherbe esni, mert még benne vannak a szervezetben a hormonok és úgymond a méh még emlékszik a terhességre. Már mi is várjuk, hogy ismét próbálkozhassunk, de azért félek egy kicsit, hogy nehogy megint így járjak. Azt mondta a dokim, hogy mivel alacsony volt a progi szintem, ezért ha újra sikerül, akkor már az elejétől szedni kell a gyógyszert. Gondolom én is utrót kapok majd. Mi a második menzi után már szeretnénk próbálkozni. Azt mondta a doki, hogy két-három hónapot várni kell most. Minden esetre meg akarom beszélni vele, hogy alaposan ellenőrizzük a progiszintet, nehogy gond legyen. Nem szeretnék még egyszer így járni. Azért mgé mindig sokat gondolok rá, szerintem nem is fogom soha elfeljteni. A tesztet bőszen őrzöm és vele is van. Bálintkának neveztük el akkor, mert nagyon szerettünk volna egy kisfiút. Hát remélem a sors mihamarabb kárpótól minket egy egészséges babával.
Remélem neked csak jót mond majd a doki a kontrollon és tök jó, ti már lassan ismét próbálkozhattok. Olyan jó lenne tőled mihamarabb jó hírt hallani.
csige-bige
 
 


Szia Misszike. Persze hogy emlékszem rád, már vártam is hogy írsz él elmondod, hogy hogy vagy. Én is kezdek egyre jobban lenni. Szerencsére nekem a műtét után csak barnázás volt, de az is csak kis mennyiségben. Egyszer kezdtem el vérezni, mert megemeltem magam, én balga, kaptam gyógyszert és pár nap alatt elmúlt. Tegnap óta fáj a hasam, menzi görcs szerű, úgy tűnik, hogy megjött 23 napra a műtét után. Én szeptember első hetében megyek vissza a dokihoz. Már beszéltem vele és újra megyek majd hormonvizsgálatra, hogy megnézzük, mi a helyzet a vetélés után a hormonokkal. Igen, azt én is hallottam, hogy ilyenkor könnyebb teherbe esni, mert még benne vannak a szervezetben a hormonok és úgymond a méh még emlékszik a terhességre. Már mi is várjuk, hogy ismét próbálkozhassunk, de azért félek egy kicsit, hogy nehogy megint így járjak. Azt mondta a dokim, hogy mivel alacsony volt a progi szintem, ezért ha újra sikerül, akkor már az elejétől szedni kell a gyógyszert. Gondolom én is utrót kapok majd. Mi a második menzi után már szeretnénk próbálkozni. Azt mondta a doki, hogy két-három hónapot várni kell most. Minden esetre meg akarom beszélni vele, hogy alaposan ellenőrizzük a progiszintet, nehogy gond legyen. Nem szeretnék még egyszer így járni. Azért mgé mindig sokat gondolok rá, szerintem nem is fogom soha elfeljteni. A tesztet bőszen őrzöm és vele is van. Bálintkának neveztük el akkor, mert nagyon szerettünk volna egy kisfiút. Hát remélem a sors mihamarabb kárpótól minket egy egészséges babával.
Remélem neked csak jót mond majd a doki a kontrollon és tök jó, ti már lassan ismét próbálkozhattok. Olyan jó lenne tőled mihamarabb jó hírt hallani.
csige-bige
 
 


Csige-bige!
Örülök,hogy válaszoltál,és veled is minden rendben van! Ne aggódj elfelejteni nem szabad és nemis tudod-juk,mert ők a mi kis megnem született babáink! Miénk Angyalka nevet kapta,képünk is van róla amit eltettünk(6 hetes kis pötty),és a tesztcsíkok is megvannak! A Március 7-et sem felejtjük el,akkor született volna meg! És gondolom Ti is így vagytok ezekkel a dolgokkal! Énis szeretnék hormonszintet nézetni,biztos a doki is kéri majd! Mi azért már voltunk együtt a párommal! Utro helyett,ha összejön a baba Duphastont vagy valami szájon át szedhetőt kérek énis,mert az Utro nekem kicsit körülményes volt naponta 3* "dugdosni"! Ne félj,majd biztatjuk egymást,rosszra gondolni nem szabad! Van egy nagyon jó film Titok a címe,ajánlom figyelmedbe inkább pszichológia de megéri megnézni!!! Énis úgy kaptam! Tudod mi a pláne? Vetélés előtt egyfojtában arról olvastam (vetélésről) és tessék! :cry: Tehát ki a fejedből az ilyen gondolatokkal,sikerülni fog mindkettőnknek! :wink:
misszike
 
 


Sziasztok

misszike érdekes amikor én terhes lettem októberben én is előtte már hetekkel csak ilyenekről olvastam, velem ilyen még nem fordult elő, pedig 3 gyerekem van de sose gondoltam ilyesmire. akkor meg akaratlanul is azt vettem észre hogy megint azt olvasom. És aztán nálunk is bekövetkezett a baj. Azóta nem olvasok ilyeneket, és próbálok pozitívan gondolkozni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Érdekes lányok a ciklus oldalon áttette máshova a peteérést, lehet tényleg nem is akkor volt amikor én gondolom, nem éreztem semmit, nem tudom. Minden esetre kiváncsi vagyok, lehet hogy maratoni ciklus lesz belőle.

http://ciklus.hu/images/diagramok/4eacb ... 72000_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Lehet hogy van benne valami lányok. Nekem ez volt az első terhességem és én is sokat gondoltam rá, hogy remélem velem nem történik meg ez a borzalom, de valahogy mégis éreztem ott belül, hogy gond lesz. Amikor wc-re mentem mindig néztem, hogy nem e vérzem. És egyszer csak sajnos igen, véreztem. Szóval valahogy éreztem, nem tudom hogy hogyan.
Mi is eltettük a tesztet dátummal és névvel. Nevet is adtunk neki, mert még a fogantatás előtt eldöntöttük, hogy Bálintkánk lesz, így ez került rá a tesztre. Most a képekkel együtt betettem a fiókba és azóta nem vettem elő.
Mi még nem voltunk együtt a párommal. Én már hajlok a dolog fele, de a férjem is ott volt amikor a doki mondta, hogy hat hétig semmi nemi élet és ő ezt szigorúan be akarja tartani. Azt mondta, hogy attól fél, hogy elkezdek utána vérezni vagy valami gond lesz. Végül is igaza van, hogy ezt a két hetet már kibírjuk :lol:
Ti mennyi időt akartok várni Misszike az éles bevetéssel? Mi meg akarjuk várni a második menzit és utána. Állítólag túl sokat nem szabad várni, mert minél hamarabb kezdjük el annál nagyobb esélyünk van, hogy egyből sikerül. Viszont a doki két-három hónap várakozási időt mondott, így a második menzi után már mi keményen dolgozunk az ügy érdekében :lol:
Nekem úgy tűnik hogy tegnap megjött, bár elég érdekes. Inkább peteérzéshez hasonlóan fáj a hasam. Mindegy, felírom a napot és a doki majd elmondta, hogy mi is volt ez.
csige-bige
 
 


Gabi1: nézd meg Te is a Titok filmet,mondom pszichológia az egész,dokik,pszichológusok beszélnek a vonzás törvényéről.Lényege,hogy amit magadban emlegetsz,vagy tudat alatt folyamatosan egy téma körül vagy be fog teljesülni,mert azt akarod akkor is,ha az nem jó dolog! Én végig néztem és igaz,2 hétig a vetélésről olvastam és minden rosszról ami a terhesség alatt lehet és be is következett! Most gondolni sem merek ilyenekre,hanem csak arra,hogy mielöbb kismama leszek megint és minden rendben lesz! A barátnőm velem együtt lett terhes,nincsen otthon neki net,már 7 cm a pocaklakója és makk egészséges!
Csige-bige:nekünk is 6 hetet mondtak de mi már 4 hét után voltunk együtt az az egy nem volt éles,azóta mindig hagyjuk...bejutni...! Igazából kérdeztem a dokit nincsen pontos idő arra,hogy mikor lehet kezdeni. Tökéletesen jól érzem magam,nincsenek panaszok,úgyhogy mi nekikezdtünk! Most nem olvasok olyanokat,szedem az elevitet mást nem! Ha eljutok jövő héten a dokimhoz,kiiratom vele a Merionalt és a köv.ciklus injekciós lesz! Azzal jött össze most is! Ne a 2 hétre koncentrálj,hanem legyen meg rendesen az első mensi,utána minden ok lesz,és már nem lesznek vérezgetések ! Ez tuti! Pusza!
misszike
 
 


Tök jó hogy ti már itt jártok Misszike. Nagyon drukkolok nektek és várom, hogy minél hamarabb jó hírekkel jelentkezz.
Neked voltak előtte gondok a hormonokkal? Nekem azt mondta a dokim, hogy ha újra összejön, akkor már kapok majd gyógyszert a terhesség alatt, hogy megtámogassuk a babát az alacsony progiszint miatt. Bár annyira jó lenne ha az újabb hormonvizsgálat már azt mutatná ki, hogy minden helyreállt odabent, még ha vetélés is kellett hozzá. Azért reménykedem benne titkon.
csige-bige
 
 


Csige-bige!
A progival voltak igen,mert alacsony volt és ez miatt nem volt minden ciklusban pém. Erre kaptam először a clostit,amitől lettek tüszőim aztán choragont azzal repesztettünk. Nem jött össze utánna kaptam a Merionált,ami erősebb a clostitól hát az első hónapban össze is jött! Aztán utro 1000el,de lehet,hogy a napi 3*1 kevés volt! Énis reménykedem,hogy ha spontán mostanság nem jön össze,akkor a merionáltól majd igen! Neked is voltak vele gondok? Csak ezzel? Mit kaptál rá?
misszike
 
 


Hát így fejből nem igazán tudom az eredményeket, de talán úgy emélékszem, hogy női és férfi hormonnal is voltak gondok. Aminek kevésnek kellett volna lenni az sok volt és fordítva. A progival viszont volt gond, mert nagyon alacsony volt. Írt fel a doki clostit, mert azt mondta, hogy spontán nem fog menni, mivel nincs pém. Két hónapig szedtem és azt mondta, hogy ettől megjön a baba. Hát nem jött. Visszementem ahogy elmúlt a menzim és megnézett uh és azt mondta, hogy négy tüszőt lát, mindkét oldalon kettőt és ez nagyon biztató. Ezért szünetet tartottunk és azt mondta, hogy próbálkozzunk ezerrel. Rá három hétre hívtam telefonon, hogy itt bizony baba van. Szóval spontán jött össze. Bár azt hallottam, hogy a closti hatása még a következő hónapban is megvan. Én nem kaptam a closti mellé semmi mást. Magától repedt meg a tüsző. Ezért is bizakodom, hogy hátha most is spontán összejön majd. Sajnos én nem kaptam utrót amikor babás lettem, amit a mai napig nem értek, hogy miért nem írt fel a doki. Biszont nem pecsételtem, semmi tünetem nem volt. Amikor már volt, akkor meg már késő volt. Viszont azt mondta hogy legközelebb majd kapok utrót. Most utánaolvastam a dolgoknak és sok infót gyűjtöttem, hogy már én is tisztában legyek mindennel, hogy igen is mindenre rákérdezzek. Te mikórtól szedted az utrót? Ha az elmaradt menzi első napján kezded el szedni akkor még nincs későn?!
Egyébként csak biztatásként. Egyik rokonunk egy éve vetélt el 12 hetesen. Nagyon megviselte, mint ahogyan mindannyiunkat. Ahogy letelt a várakozási idő egyből teherbe esett. Az első három hónapot otthon töltötte és a napokban született meg a kisfiuk épen és egészségesen.
Szóval majd most összejön meglásd Misszike.
csige-bige
 
 


Csige-bige: énis sokat olvastam az újra babásodásról és mondom amióta olvastam egyre jobban feltuningolom magam,hogy most csakazértis sikerül! Azt is olvastam,hogy vetélés után gyakran visszaálnak a hormonok normális szintre,nem olyanra mint amilyenek voltak! Biztosan neked is és nekem is rendeződnek ezek,nemis akarok sokat várni ezért próbálkozunk már. Minden egyes napot csak időpocsékolásnak tartok,annyira szeretném már!!! Utrot én nem az elejétől kaptam,lehet ez is gond volt,hanem az 5.héttől csak! Pedig kellett volna az elejétől fogva,mert semmi terhességi tünetem nem volt azon kívül,hogy aluszékony voltam. Ez is azért volt,hogy nincsen hányinger mert kevés volt a progi! Szerintem nincsen későn,de olvastam már olyant is,hogy pé után 1 héttel már jó,ha támogatva van a progi!
misszike
 
 


Hát igen, ne vesztegessétek az időt, nálatok már lassan lehet éles bevetés is :lol:
Én most egy kicsit bizonytalan vagyok, mert kedd este menzi görcseim voltak, majd erőssebben barnáztam, de tegnap már úgy fájt a hasam, mint ha pém lenne. Igen erősen fáj a bal betefészkem, mint pé-nél. Tegnap volt egy kis élénk piros vér is. Szóval most nem tudom. Mivel a kettő együtt nem lehet, így arra gondolok, hogy lehet hogy ennyire elcsúszott a pém, mivel nekem előtte is később volt mint kellett volna. Remélem gond nincs, mert ha lett volna akkor nem három és fél héttel a műtét után jelentkezik.
Hát azt én is olvastam Misszike, hogy a hormonok vetélés után helyreállnak, viszont az ellenkezője is előfordul. Mivel nekünk gond volt vele, hátha most áll helyre :D én is nagyon bizakodó vagyok és már alig várom, hogy ismét átéljem azt a csodás dolgot, hogy egy babóca van a pocakomban.
Hányingerem nekem sem volt, pedig nagyon számítottam rá, mivel nekünk elég komolyan küzdött a család női frontja ezzel a problémával. Kissebb reggeli émelygésem volt, de az most is van, talán a melegtől, meg hogy éhgyomorra utazgatok. Engem már az sem érdekel, hogy ha rókázom reggelente, csak legyek végre kismama.
csige-bige
 
 


Igen Csige-bige neked is nagyon alacsony volt a progid! Nekem elvileg a jövő héten lesz pém,és az biztos,hogy nem hagyjuk annyiban,éles bevetés lesz! Sokat gondolok ám énis a tesztcsíkokra! Mindjárt csináltam kettőt is,azonnal hívtam páromat és beszélni sem tudtam a bőgéstől! - Istenem de szeretném mégegyszer ezt!!! Ahogy megtudnám,hogy lakóm van most már tuti,hogy nem mennék vissza dolgozni,azonnal kezdeném a progit is...már tudom mit kellene tennem! Szerintem Csige-bige neked most fog a napokban megjönni a mensid! Azért vannak ezek a tüneteid. Biztos vagyok benne! A második mensi után próbálkoztok? Miért pont akkor? Arany középút???
misszike
 
 


Én már gondoltam rá, hogy az első normális menzi után próbálkozni kellene, de mivel szeptember első hetében megyek a kontrolra és akkor beszéljük meg a hormonvizsgálatot, így annak eredménye szeirntem csak szeptember közepén lesz és így kicsúszunk a második ciklusból. Másfelől pedig igen, arany középút. Viszont most azon is gondolkozom, persze attól függ hogy mit eredményez a vérvétel, de ha még mindig gond van a progi szintemmel, akkor mondani fogom neki, hogy állítsuk be és inkább várok. Nem szeretnék még egyszer így járni. Igazából hiába szedek utrót a terhesség alatt, az sem tuti. Az igazi az, amikor teljesen jó a progi szinted és szépen be tud ágyazódni a babóca. Szóval majd beszélek vele. Az biztos, hogy mindent megkérdezek tőle és mindenre odafigyelek. Hát irigyellek hogy jövő héten már próbálkoztok :lol: nekünk azért ez még idő.
csige-bige
 
 


Csige-bige:attól,hogy nem tudod,hogy jók-e a hormonjaid attól még próbálkozhattok! Nem veszítetek semmit sem! Igazából a méhnyálka már 1 hét után újraépül,csak a kitisztulás és a lelkiek miatt tart tovább a felépülés! Én próbálok mindenhez +-an állni így kicsit könnyebb. Progi szintet külön nemhiszem,hogy beállítják,max kapsz Utrot vagy Duphastont a peteéréstől! Vagy még adnak Choragont ami tüszőrepi szuri,de a sárgatestet (progi)fenntartja. Vagy Merionál amit énis kaptam.Vagy bármi más,de szerintem külön nem állítják be.Az viszont jó dolog,hogy mindent megkérdezel,írd le a kérdéseket,hogy ne felejtsd el.Barátném is azt csinálta,aztán mindent tök rendesen átbeszéltek! És nyugi nektek sem kell sok idő,látod mi sem várjuk ki! Pusza
misszike
 
 


Majd ezt is megbeszélem a dokival. Minden esetre mi is próbálkozni akarunk minél hamarabb, mert szeretnék újra pocakos lenni amint lehet. Olyan jó volt, csak kár hogy olyan rövid ideig tartott.
csige-bige
 
 


Csige probalkozzatok mindenkepp. A tested ugyis reagal... ha keszen allsz,akkor meg is lesz! Closty mellett nekem nem csinaltak uh-t, semmit sem, eppen attol is tartok, hatha kialakul nalam is egy ciszta... meg olyan mellekhatasai vannak a gyogyszernek, hogy neha mar nem is onmagam vagyok!!! Ez a 2 honap nekem boven eleg volt... :-( (Kerdes: mit szedtek terhesseg alatt - utro...?)
Vendég
 


Aranyeső: nekem sem nézte a doki uh-val és én is két havit szedtem be. Utána voltam kontrollon és nem volt ciszta, szerencsére. Nekem nem volt gondom a clostival, semmilyen tünetem nem volt tőle.
Én nem kaptam semmit terhesség alatt sajnos, el is ment a baba, de nem lehet tudni hogy mitől. Viszont azt mondta a dokim, hogy a következő terhességnél én is fogok kapni gyógyszert, hogy támogassuk a terhességet. Majd kiderül, hogy mit ír fel.
Képzeljétek az éjszaka volt a tüszőrepim, szerintem. Annyira durván fájt a hasam és úgy érzetem lázas vagyok. Megmértem a hőmet és 37 volt. Eddig ez volt a legdurvább pém, ennyire még nem fájt soha. Ma már jól vagyok, épp hogy néha érzem a hasam. Most várom majd a menzit, remélem mihamarabb megjön majd.
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!!!!

Na hazajöttünk 3 napra,de mennünk kell még vissza.Látom vannak újak is :lol: Üdv nekik :wink:
Nálunk semmi kül,dolgozunk a házon mint a hülyék...hulla vagyok :evil: Szóval még 1 hét és majd leszek megint!!!

Addig is sok sikert mindenkinek!!!

annus11
 
 


Látom nem bírtad ki Annus. Kitartás, azért próbáljatok meg egy kicsit pihizni is.
További jó munkát nektek!
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Annus jó hogy jelentkeztél. További jó pihit nektek.

Hát lányok nem tudom mi van most a levegőben de egy barinőm akit itt a neten ismertem meg, ő is vetélés után babát várt most mondtam is a multkor, hát most volt dokinál és elhalt a baba, ma műtötték. Annyira sajnálom őt, az előző terhességnél együtt voltunk kismamák 6 hét különbséggel nekem december 20-án volt a vetélés neki meg 27-én ő 14 hetes volt akkor. Úgy sajnálom szegényt.

Nekem nézték uh-al a peteérést closty szedéskor szerencsére nekem sem lett cystám. Nekem a mellékhatása a hőhullám volt meg ideges voltam, feszült. Ezen kívül semmi.

Viszont elhatároztam hogy ha most nem sikerült akkor ha megjön elakarok menni hormon vizsgálatra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?