Új privát üzeneted érkezett!

Athiz!
De édes vagy!
Köszönöm!

És laptető is.
encike 2
 
 


Huncutka!
Néztem a ciklusod és tényleg csak párszor voltatok együtt vagy nem vezetted ezt a részét?
És milyen hosszu a ciklusod!
Egy picikét irigyellek! :D :cry:
encike 2
 
 


Szia Huncutka!

Nagyon nagyon gratulálok Neked!
Jaj, nagyon irigyellek.
Mondtad, hogy megírod a ragszámokat.
Az feltétlenül kell, vagy elég az is, hogy holnap bemegyek a postára és megkérdezem, hogy jött-e nekem valami?

Én is abból a csomagból szeretnék kérni, amelyikből te csináltad :lol:
ildike25
 
 

 
 

ZSUZSKA
Kép jó pihit nektek! :wink:

ENCIKE
Kép

dita75
 
 


Szép napot!

Enci, szívesen, ez a legkevesebb! A laptetű meg remélem, duplán szerencsét hoz majd! Egyre szebb a hőd ám! :wink: Viszont azt nem értem, hogy a görbén én 8. DPO-t számoltam, a vonalzód viszont 10-et mutat, akkor most mi az igazság? :shock:

Többieknek drukk, puszi, pocisimi (újdonsült kismaminknak) :D
athiz
 
 


Sziasztok!

Huncutka,
ma is teszteltél? :wink: :lol: DejóóóóóNekeeeed!!!!! (Akkor télleg nekünk is abból a csomagból küldtél, ahol mind ilyen?:):):))

Azt szeretném kérdni, hogy a teszteket hogyan kapjuk meg? (Sajnos amatőr vok, ezt a ragszámos dógot nem értem :roll: , akkor nem dobja be a póstás? :roll: :P )

Jelentem: felkeltem! :lol: igaz, reggel 10-kor feküdtem le, laboron voltam a Mensben, most várom az eredményt...

tillidian
 
 


Huncutka köszönöm az árakat!
Priviben küldtem mit szeretnék.
Nagyon köszi.
Hogy vagy ma??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


TILL
Drukk az eredményekhez! +++++++++++++++++++++++++++3
Ha esetleg a Jóska (postás) nem dobja be a cetlit, akkor a ragszám alapján tudsz a postán érdeklődni.
Én speciel vagy két hétig vártam és vártam a Józsit de nem jött.
Aztán elmentem a postára, ott vót a csomag, mit ad Isten jövök haza, hát a Józsi is dobott egy cetlit. :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Én is vártam ma a postást, de sajna nem hozott semmit.
Pedig még be is mentem, hogy van-e valami, de sajna semmi. :cry:
Csináltál még tesztet Huncutka?
Ha igen, tedd fel légyszi.
ildike25
 
 


Hozzám sem jött a Jóska! :cry: És sajna ezta ragszámos dógot sem értem, mert Huncika nem mondott ragszámot, meg azt sem tudom, melyik póstán kéne keresnem... :oops:

Huncutka,
kérlek segíts ki infóval!!! (én már csak holnap vagyok Pesten, osztán 2 hétre elutazom...)

tillidian
 
 


Hahó, van itt Valaki? :roll:

Huncutka,
sajna ma sem jött Jóska, és most elutazom 1 hétre Balcsira...
Szted mikorra várható a küldemény?

Pusza, Till

tillidian
 
 


Haliho!

Holnapra nem várnám pirit.
Holnap lesz kerti parti, de jön az eső is, pedig őt nem hivtuk meg.
Apátol fényképezőt kaptam.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Tillidian, jó nyaralást Nektek.

Én is nagyon vártam, hogy jött-e valami nekem, de sajnaismét semmi.

Huncutka, merre vagy?
Légyszi küld el nekem a ragszámot.

Szerintetek az mitől lehet, hogy barnázok?
Csak egy picit. De nem nagyon tetszik.
Szerdán kell megjönnie.
ildike25
 
 


Ildi!
Méred a hőd?
encike 2
 
 


Hali!

Enci, nagyon drukkolok holnapra, de te hogy számolod a ciklusnapjaidat? Csak mert ha azt veszed, hogy mindig 31 napos a ciklusod, mint az előző esetben is, akkor ma kellett volna már megjönnie. Viszont ha a DPO-k alapján számolod, akkor elvileg még 3 nap van vissza.
De mivel holnap már a 13. DPO-nál leszel, egy teszted elnyomhatsz, ha mersz. Én is akkor teszteltem anno, és bevált. :wink:
Egyébként igen szép a hőd. :D
athiz
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, de az elmúlt időt a kórházban töltöttem. :cry: :cry: :cry:
Röviden: pisinél észrevettem, hogy vérzem, berohantunk a kórházba, uh, vérvétel stb. Petezsák megvolt, infulzió, szigorú fekvés, injekciók. Ma reggel jöhettem haza, de feküdnöm kell. :cry:
A ragszámokat írom, de gondolom már nem aktuális megkaptátok anélkül is.
D-SZ T: RL:86310005902343
L A: RL:86310005902356
J Á: RL:86310005902369
O I: RL:86310005902330
D R L: RL:86310005902327
T M: RL:86310005902314
L CS A: RL:86310005902301
G M: RL:86310005902398
R J: RL:86310005902385
M H: RL:86310005902372

Remélem, hogy senkit nem hagytam ki.
Mindenkinek kötelessége minnél elöbb zebrásodni! Ezt vegyétek tudomásul!!! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

Huncutka rémélem semmi komoly baj nincs!!!????
Pihenj jo sokat!

Képzeljétek ma reggel teszteltem: pozi lett!!!
Este vigyázok az alkohollal, csak mértékkel, pedig anno azt mondtam, hogy ma berugok!!!! Egyszer vagyok 30!!!!
encike 2
 
 


Nagy grarula Encike! :lol: :lol: :lol:
Nagyon vigyázz magatokra és boldog szülinapot!
Ez igazán szép ajándék!!!!
:lol:
Kérlek tedd fel a teszted ide.
Gyönyörködni szeretnénk!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Folyamatban van a feltevés.
Egy pill.
encike 2
 
 


Jaj, látjátok, mondtam én, h babagyanúsak ezek a görbék, és lám, tényleg ott vannak a babák! Úgy örülök nektek!

Huncutkám, nagyon vigyázz magadra, szedj 3x2 Magne B6-ot, és legalább napi 2 dl alkoholt (sört, bort) igyál, az ugyanis megállítja a vérzést, én is kőkemény alkoholos infúziókat kaptam, amikor véreztem Szilivel való terhességem alatt. Lábakat jól felpolcolni, és csakis szigorúan WC-re szabad kimenni!!! Oké?

Encike, aztaaa, hidd el, alkohol nélkül is nagyon boldog lesz ez a 30-as év (bár szerintem egy kis pezsgő, sör v. borocska mértékkel nem árthat)! Őszintén gratulálok, vigyázz nagyon te is magatokra! Kép Kép Én is szeretném látni azt a tesztet.
athiz
 
 


Huncutka!
Nagyon vigyázz magadra!
És pihenj sokat!
Mikor adtad postára a teszteket?


Encike!
Gratulálok neked a ++++++++ teszthez!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sajna nem tudom feltenni, mert a foton alig látszik a 2. halványka csik, de ha erösebb lesz felteszem. Jo????
encike 2
 
 


ENCIKE
Kép

Én most nem babanetezek, leálltam róla, mert már kezdtem bepörögni, de annyira éreztem, hogy valaki megint bebabásodott, hogy FEL KELLETT néznem!
KIRÁLY!!!!!
Mi van itt kérem, babaeső?????????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is én is én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyönyörű szülinapi ajándék!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Mikor mész dokihoz?

dita75
 
 


Sziasztok!
Dita!
Elvileg kedden kellene mennem a rákszürés eredményért, mert mult hoba megcsináltatta,( de jo) de eltolom még későbbre. Szerintem még ráér.

Kivánom, hogy mindenki babás legyen minnél hamarabb. Ne foglalkozzatok semmivel csak legyetek boldogok!
Látjátok én pont ezt a honapot löttem ki e téren és tessék.
encike 2
 
 


Dita, Tilli!
Köszi az árakat, én is kb. ennyire számítok :roll: :!:

ldike!
Hallgass a lányokra..... nem szabad 12-13. DPO-nál korábban tesztelni :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Hunci!
Hát ismét csak azt tudom mondani, hogy szurok ezerrel és pihenj nagyon sokat:!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szóval az élménybeszámoló:
Szerdán reggel 7-kor indultunk Idea és este 8-ra értünk a szállásunkra Idea Idea Idea Idea
Debrecentől a határig szinte lépésben lehetett csak haladni, mert útfelújítások voltak Ártándig. Aztán a határon csak úgy átsuhantunk Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Viszont a határ után úthasználati díjat kellett fizetnünk, amiért fél órát Idea álltunk sorba a tűző napon. Majd szinte minden nagyvárosban útfelújítás, csatornázás, totyorgás. Az utolsó két órában pedig a kátyúkat kerülgettük.....
Persze kiderült, amikor beértünk a panzióba, hogy rossz úton jöttünk Embarassed Embarassed Embarassed
Aztán csütörtökön szinte egész nap aludtunk, végül délután kimentünk fél ötkor a strandra.... sikerült is vagy 10 percet Idea fürdenünk, mikor is kitessékeltek minket a vízből.... mert záróra volt.... mint kiderült, ott már 6 óra volt.... egy óra eltolódás van Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Aztán pénteken szétnéztünk, fürcsiztünk, de már csak 20 fok volt és elég borongós idő. Szombaton már csak 18 fok volt és nagyon hűvös, úgyhogy mire leértünk a stran elé, meggondoltuk magunkat és felmentünk, elindultunk a szomszédos városba a sóbányába.... na mire odaértünk, persze ezer fok lett és olyan tömeg volt, hogy vissza fordultunk.... aztán vissza a panzióba, fürdőruci fel, irány a strand.... mire leértünk, teljesen beborult, a vérnyomásom a béka popsija alá csusszant, úgyhogy s.o.s.-ben megittam egy kávét Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Aztán felültünk egy kisvonatra, ami Szovátán vitt körbe minket és közben mesélt a városról és a tavakról. Mert hogy 6 tó van egymás mellett.....van sós vizű, édes vizű, vörös iszapos, fekete iszapos...... Aztán vasárnap reggel korán indultunk haza, de már a jó úton, így hatra itthon voltunk Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szóval pihenés, evés, ivás, fürcsi, és sok sok szex Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok lányok!

Nem vagyok néhány hétig (nyaraltam), és mit látok! :D :D :D :D

Huncutka, Encike, hatalmas gratula mindkettőtöknek! Vigyázzatok magatokra! :)

Nálunk a hír annyi, hogy Emmának hugicája lesz, Fruzsina nevet választottuk neki.

zsu111
 
 


De szép nevet választottatok!
Mi még nem tudjuk hogy hivnák, de még az odébb van!

Képzeljétek tegnap este aki 27 hétre szülte kislányát tüdöemboliában meghalt.
Jelzem 3 napja a korházban a varrat fertözéssel kezelték. Orvosok miért nem vállalnak felelösséget, miért kell elháritani????
encike 2
 
 


Szia Zsu!

Gyönyörű nevet választottatok a leánykának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És amúgy hogy vagytok? Merre nyaralatatok? Emma hogy viszonyul a kistesóhoz??

Millió puszika nektek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Múltkor ültem a kedvenc helyemen, a pultnál, egyszer csak
besétál a leggyönyörűbb nő, akit valaha láttam életemben.
Gondolkodtam, hogy szólíthatnám meg, aztán küldtem neki egy
üveggel a bár legjobb pezsgőjéből egy rövid üzenettel, hogy
volna-e kedve meginni velem. Elolvasta, rám mosolygott, majd
visszaírt:
-Uram! Ahhoz, hogy önnel pezsgőzzek, a luxusvillája
garázsában egy Mercedesnek, a bankszámláján legalább
egymilliónak, a nadrágjában pedig pontosan 20 centinek kell
lennie.
Miután elolvastam, visszaírtam:
- Drága Hölgyem! Küldje vissza az üveget. A garázsomban egy
Porsche, egy Ferrari és egy Mercedes áll, a 8 darab
bankszámlámon pedig pontosan 2-2 millió található. Viszont
soha, de soha, még a világ legszebb nője kedvéért sem fogok
5 centit levágatni a farkamból..

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok

Lányok csináltam ma délután tesztet és pozitív lett, aztán most este megint csináltam mert alig akarom elhinni, és az meg nagyon halovány éppen hogy látszik valami. Szerintetek akkor most mi van, reménykedem hogy csak azért mert kisebb volt a koncentráció benne.
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi, én is pozitívnak látom, és tuti, h délután nem tesztelnék egyenlőre, főleg, hogy ha igaz a vonalzódon lévő, akkor még 7 nap van vissza a ciklusod végéig. Mindenesetre holnapután reggeli első pisiből tesztelj újra, akkor kiderül, valóban van-e baba, vagy sem. Legalábbis az már reményt adhat mindenképp!

Szerintem ott az a baba, nyugi! :wink: :)
athiz
 
 


Gabi!
nekem is kb ilyen, söt kicsit sötétebb, de a képen nekem nem látszik ennyire.
De jo!!!

Holnap lehet tesztelek másikat.
encike 2
 
 


athiz hát az előző hónapok ciklusait vettem figyelembe, akkor 33 napos volt a ciklus de clostyt szedtem, most ebben a hónapban már nem szedtem semmit, spontán hónap volt. Az lh a 17 és a 18. napon volt pozitív, a hőm meg ilyen.
http://ciklus.hu/images/diagramok/4eacb ... 12800_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Gabi! Gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

Na ugye mondtam, hogy az összes teszt kétcsíkos:))) :lol: :lol: :lol:

Rólam csak annyit, hogy vérezgetek. Nem barna, piros. Sajnos. :cry:

Nem tudom, hogy mi lesz ebből. :cry: :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok

huncutka én még azért nem bízom el magam, mert a ma reggeli sokkal sokkal haloványabb mint a tegnapi, le sem fényképezem szerintem mert nem hiszem hogy látszana belőle valami.

Neked viszont megy a drukk, a barátnőm a második babájával 20 hétig vérzett, aztán egészséges kisfiút szült. Pihenj sokat, már amennyit tudsz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Felteszem azért hátha...
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép
encike 2
 
 


Encike óriási gratula neked:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


De látszik a csik???
encike 2
 
 


Naná hogy látszik:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Huncutka!
Nagyon szorítok Neked! Pihengessél!
Köszönöm, tegnap megkaptam a csomagodat. :D

Encike!
Gratulálok Neked. Szépen látszikaz a második csík! :D

Gabi!
Pár nap múlva ismételd meg akkor már neked is erősebb lesz.

Nekem lenne egy kérdésem: Ha tudtok, kérlek segítsetek a választ meglelni. Ha a 34 napos ciklusomat nézem, visszaszámolva 14 napot, akkor múlt pénteken kellet pé-m legyen. LH tesztem nem volt,csak tegnap jött. Ezéert kiváncsiságból csináltam egyet, és pozitív lett, de erősen. Talán kettő pé-m volt egymás után, vagy mégjobban kitolódik a ciklusom?
A hőmet nem mérem mert kiscicához ugrálok reggelente.
Előre is köszönöm ha válaszoltok.

Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok!
kolibri28
 
 


Hunci!
Pihenj minél többet és próbálj nem gondolni rosszra :!: :!: :!:

Gabi, Encike!
Gratula a szép teszthez :!: :!: :!:
Látszik mindkettőtökén mindkét csík.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az igazgatót meglátogatja egy barátja, de csak egy szép
robot-titkárnő fogadja, aki géphangon közli:
- A fő-nö-köm be-teg-ál-lo-mány-ban van, ha ó-hajt-ja, a-zért ki-szol-gá- lom.
Ha a jobb mellemet nyomja meg, ká-vét, ha a balt, akkor teát
szolgálok fel.
A barátnak tetszik is a szép robotnő, kíváncsi is, és próbaképpen
a szoknyája alá nyúl, de ordítva kapja vissza a kezét.
- A lá-bam kö-zött a ce-ru-za-he-gye-ző van,
e-gyéb-ként a fő-nö-köm is e-mi-att van
be-teg-ál-lo-mány-ban.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike, nagyon szépen látszik a zebrád, gratulálok kismama! Látom, kislányt szeretnél! Ari a tickered! :)

Gabi, ne hari, ha esetleg lehangollak, de én nem nagyon látom a 2. képen a 2. csíkot, meg mutizok neked vmit:
Kép

Nem tudom, mennyire látszik, a felső ugye hcg, az alsó LH, ezt senkinek sem mutiztam, de végülis rá 2 napra már nega lett a terhességi teszt. Szóval lehet, h nálad is ez lesz, de azért én remélem, hogy még inkább csak nagyon korai volt a tesztelés, legalábbis a hőgörbédet nézve.
Úgyhogy várj még legalább 1-2 napot, és aztán tesztelj újra! Drukk a zebrához! :wink:
athiz
 
 


SZIASZTOK CSAJSZIK
Ömlenek még a babák, ömlenek? :wink: :D

Ebből a topicból el nem mozdulok, hogy ha itt csak úgy sorra babásodnak a csajszik! :D

Én ma voltam uhu-n (11. nap) és egyetlen egy db. 15 milis tüszőm van, úgyhogy nekem ezek a 40ezres gyogyik sem jönnek be, ezt mindenféle szuri nélkül is tudom produkálni, úgyhogy ha lesz következő, ha nem több szuri nem lesz és kész! Pénteken megyek vissza, és ha addigra megnő egy 20as körülire akkor elvileg vasárnap vagy hétfőn lesz a második inszemem!

ATHIZ
Ez a vonalzód már sokkal jobban tecc, mert mindkét mosolygós csemete látható rajta, és annyira, de annyira szépek, pedig én aztán nem vagyok fiúpárti, de ezt a két kis ördögpalántát elfogadnám! :wink: :lol:
Ezek most milyen tesztek amiket feltettél? A te régi teszted? eltetted emlékbe?
Valamiről lemaradtam asszem!
Figyu! HA már Encikét ilyen sikeresen előjegyezted, megtennéd velem is!
Köszi!

ENCIKE
Voltál már dokinál?

HUNCI
Mitől van ez a vérzés? Remélem semmi baja a manócskádnak!

ZSU
Újult erővel, kipihenve?

GABI
REmélem hamarosan már tutira gratulálhatunk!
A (nem)várt mensi előtt egy-két nappal tesztelj! Drukkolok! ++++++++++++

KOLIBRI
Kiscicók? Nálunk most született egy egész rakás! Olllan cukkerek! :wink:

dita75
 
 


Drága Dita, vedd úgy, h bizony előjegyeztelek, felvettelek a listára. :wink: :lol: Remélem, nálad is oly gyorsan sikerül ezek után bebabásodnod, mint Encikének!

Ezek nem a régi poz. tesztjeim, hanem a kb. 2 ciklussal ezelőttiek. És mivel elég hosszú volt a ciklusom, hát teszteltem, először csak poénból egy LH-val, mint jóstesztet bevetettem, majd mikor megláttam, hogy igencsak pozitív, csináltam egy hcg-t is, és zebrás lett. De rá, mint feljebb írtam, 2 napra már totál nega volt.
athiz
 
 


Athiz!
Esetleg engem is felvennél?? Hátha gyorsabban menne a dolog :wink: :shock:

Dita!

Itt ám, pihenten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bogárkáim!

Ha csak ezen múlna, hogy bebabásodjatok, az egész babanetet felvenném. :roll: :lol: De nem vagyok a jó elrontója:

Zsuzska, ezennel felvettelek a listámra. :wink:
athiz
 
 


:oops: :oops: Upsz, laptető, sorry! :oops: :mrgreen:
athiz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?