Új privát üzeneted érkezett!

Kép

A fiúk elmentek pecázni! Úgyhogy kukucskálok megint, de nem sokáig mert annyi, de annyi a dolgom basszus! Romokban az egész ház!

ZSUZSKÁM
Alig találtunk oda a munkahelyedre, mert útközben bekrepált a GPS, mi meg valami régi elkerülő úton mentünk Alcsúdobozon, Etyeken át........ aztán végre megtaláltuk a Centert, de amikor megláttuk, hogy mennyi üzlet van én meg azt sem tudtam a tiéteknek mi a neve......... :oops: ....... na a férjem "szimpatikusan" enyhe idegrohamot kapott!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Mindenáron azt akarta, hogy hívjalak fel, de hát akkor hogy lett volna meglepi?
Ezért hagytuk ott a gyerekkel a kocsiba, és indultunk ketten a felderítő útra, szerencsére egy őr bácsi tudta, hogy hol találunk Téged. :wink:
Én egyből megismertelek, és nagyon csini a copfod, nem beszélve a pocidról benne a kis PUNÁSSAL!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Persze azért mégegyszer végignéztem előtte az iwiw-n a képeidet, úgyhogy kicsit csaltam, de nem volt kétség amikor megláttalak, hogy Te TE vagy! :D
Hát a "gyermek"-en szétröhögtem magam ahogy később illusztrálta az apjának, hogy amikor megmondtam neked ki vagyok te meg a nyakamba ugrottál...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végül gyrost ettek a fiúk, én meg diós gubát, bár csábítottak a főzelékek is.
A NIKE boltban vagy fél órát töltöttünk, pedig szerintem semmi jó cucc nem volt.
Mire hazaértünk a gyerek csurom lázas lett. Este 8kor felvittük az ügyeletre mert semmi nem vitte le, már 39 fokos volt. Azt mondta neki dokibácsi, hogy diétázni kell neki, tea meg keksz. A vizsgálat alapján azt mondta valami gyomorrontás féléje van, pedig nem is hányt. Na az éjjel erre rácáfolt. Direkt elmondta a dokibá, hogy kekszet meg ropit egyen, meg is evett egy egész zacskó háztartási kekszet, na ja, de utána mindezt leöblítette néhány virslivel meg zsömlével. Nem hiszem el, hogy még ilyenkor sem bírja ki, hogy ne egye degeszre magát. Egész éjjel velünk aludt, mert konkrétan tele rakta az ágyát a cuccal. Még jó, hogy mire felkeltem az apja már eltakarította a nagy részét, rám csak a mosás, meg a kárpit tisztitás maradt. Szóval szépen zárult a tegnap!!!
:roll:

MONIC
Én sem mennék a helyedben külföldre, ezt a nyarat még a mi "gyermekünk" is kibírja, pedig ő aztán erőszakra járt az egyetemre, és a következőt is ki kell majd neki (mert akkor már nálunk is meglesz Bébi Bogyó).
Maximum elmennek kettesben, mert én aztán nem engedek a 21-ből. De úgy is tudom, hogy nem mennek nélkülem. Hehe!
Ők sem mennek nélküled? Vagy te nem akarod, hogy magadra hagyjanak?
Idén ha kapunk pár nap szabit (ami sztem nem valószínű) akkor talán elmegyünk pár napra, de csakis szeptemberben - a tudod milyen okok miatt! :wink: :lol:

CZINKILI
http://www.rtlhirek.hu/dock/videogallery/41:23859

TIMEJKA
Még mennyit kell aludni a
Kép
tesztedig???

VICKY
Ameddig nem lesz piros addig használd az utrot, de úcccse lesz! :wink:
No para! Nekem most kivételesen egyből piros volt, úgyhogy kétségem nem volt affelől, hogy az piri! :cry:

Hát kedves pisis kismamik.
Együttérzek veletek, mert én már most (nappal 10 percenként, éjjel meg min. egyszer) pipilni járok! Asszem katéter lesz, vagy veszünk felnőtt pelust is! :roll:

További szép napot, én megyek gazézni, főzni, mosni, teregetni, pakolászni!
Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

dita75
 
 


A FRANCBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Most pedig nem mondhatjátok, hgoy velem van tele a topic!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Ditulika: örülök, h fellestél!! :lol: :lol: reméltem, h vagy ennyire függő!!! 8)
biztos klassz volt, h találkoztatok Zsuzskával! :lol:
szegény kissrácc!! szerintem ez az evés dolog , persze fiú és növésben van, ilyenkor sokat esznek, de lehet nagyon lelki eredetű is!! szerintem szegény biztos nehezen viseli a 2laki életet (hol nálatok, hol otthon), elvált szülők, és szerintem az anyja nem foglalkozik vele eleget. amiket mesélj, az nagyon borzasztó, h egy anya úgy viselkedjen a gyerekével! én azért sajnálom az ilyen sérült gyerekeket! persze sajnos ő meg egyáltalán nem alkalmazkodik a helyzethez és nem fogad szót....
hát ez az, mindig a gyerek szív a váláskor a legtöbbet.
szép napot neked!!! azért ne hajtsd túl magad!! vigyázz magatokra!!
és mindenképp írd meg, h mikor szorítsunk érted a jövőhéten, és milyen tüszőcskéid lettek!! :wink:
addig is +++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
áradjon feléd a poz csííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!
ja, és laptetőt szard le!!!!!!!! :!: :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak ma érkeztünk haza, tegnap még szoliztunk....

amint lesz időm jövök!de IMÁDOK ANYUKA LENNI!!!!!!! :lol:
Vendég
 


BONIKO DRÁGA!

Már otthon is vagytok!
Megkaptuk a képeket a gyönyörű Zsebi Zsigi babádról.
Codálatoszan cépséges! :wink: :lol:

Vigyázz nagyon magatokra, mesélj, ha van egy icipici időd!
MINDEN JÓT ÉS SZÉPET KIVÁNOK NEKTEK!
Extra nagy cuppanat mindkettőtöknek! :D

dita75
 
 


BONI: ZSIGI GYÖNYÖRŰ ÉS TÖKÉLETES MÉRETŰ KISBABA!!! NAGYON JÓL MEG VAN CSINÁLVA!!! :wink: :lol: :lol:
SOK BOLDOGSÁGOT HOZZÁ!! ÉS SZÉP ANYASÁGOT NEKED!!! :P

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Boni: Csatlakoznék az előttem szólókhoz! :) És még egyszer sok boldogságot! :)

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Dita,

nálunk ma dőlt el, hogy mégis külföldi nyaralás lesz, Olaszország. De a testvéremék is jönnek velünk, így nem leszek annyira magamra hagyva.
Értem a szeptembert is, nekünk is adódott lehetőség szeptember első felében belföldre menni, lehet kihasználjuk, hogy kettecskén utazhatunk :wink:

Boni,

még egyszer gratulálok a pici fiúhoz, elhiszem, hogy nagyszerű az anyaság. :wink:
Majd ha egyszer ráérsz, megosztod velünk Zsigi születését? Persze nem most, majd ha már beállt a napi ritmusotok. :wink:

Czinki,

nagyon jó szülinapozást nektek mára :wink:
Ma nem vagyok annyira ájulós, csak egyszer jött rám... De vigyázok nagyon magamra és nem hajolgatok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát lányok, sajnos mégiscsak megjött. Mondjuk annak örülök, hogy legalább magától és nem gyógyszerrel. Holnap azért viszek vizeletet Monic tanácsára, de nem hiszem, hogy ez sikerült volna. Mindegy, holnap uh és feliratom a szurikat a 2. inszemhez. Majd az sikerül.

Dita:Te már szurkálsz? Megint kb. egyszerre inszem?



vicky79
 
 


Zsuzska a hsg topicba egy pár hónapja vagyok és egyszer a Ditát nem találtam, majd nézegettem a társalgót és lettem, hogy dita itt beszélget. Beköszöntem neki és itt maradtam. A Babanetet meg úgy találtam meg, hogy néztem a neten a lehetséges okokat arra, hogy mi lehet az akadálya annak, hogy nem jön a baba. De örülök, hogy itt vagyok. Nem gondoltam volna, hogy ennyi sorstársam van.

Vicki még reménykedni lehet.

Monic, Dita többiek!
5-öt kell aludni a + tesztig.

Dita nagy drukk az uh-ra.

Boni
gratulálok Zsigi babához, nagyon édes. Jó babázást! Jó is anyukának lenni. Ez a legjobb az életben.
timejka
 
 


Zsuzska!

Az én bizalmam is elment arról a kórházról amikor elvetéltemelőször. Azt hittemfelrugok mindenkit. Úgyhogy megértelek.
timejka
 
 


Hát ma sem voltam túl sokat. Ennyit az ígéreteimről :( Bocsánat, de úgy elment ez a nap... kicsit kipihentük a hétvégét. :) Majd talán holnap... :oops:

Sziasztok!

hofeherke
 
 


VICKY
Kép SAJNÁLOM!!!!!!!!!! :cry:
A mostani sikerülni fog, és különben is májusban szülni tök jó!!! :wink:

Én már hétfő óta napi 1 fostimont szúrkálódok.
A legutóbbi sikeres inszem (Zsuzska) másodikra jött össze, tehát most ez a sláger!

Tényleg...............

ZSUZSKA
Neked mennyi tüsződ volt, és milyen vastag a méhnyálkahártyád?

TIMEJKA
Bár te a büdös életbe nem leszel inszemes tyúk, mivel ez a mostani eksön sikerülni fog neked, de azé roppant örülünk, hogy itt vagy! :wink: :lol:

MONIC
Olaszország? De jó nektek! Akkor te is itt hagyol minket? Mennyi időre is? :cry:
Basszus épp írtam a kolléganőmnek, hogy gyűjjön vissza mert ez akkora kicseszés, hogy én meg sehová nem mehetek egész nyáron! :cry:

MARA
Sok mindenről nem maradtál le, remélem sikerült kipihenned magad!

dita75
 
 


Dita,

írtam neked privit!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt mindekinek!

Könyvelést leadtam, most jöhet a házimunka, úgyhogy ma nem túl sokat leszek. Bár a pihenőkben majd felnézek, mert az lesz bőven, nem akarom túlhajtani magam.

Mindenkinek szép napot!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt erőm felnézni a netre. Jól sikerült a kiruccanás, pancsiztunk is a Balatonban, csak nagyon fújt a szél, és hiába sütött a nap, azért hűvösnek éreztük az időt. De a lényeg, hogy Lili nagyon örült az egésznek.

A rossz csak az, hogy napok óta mondja a lányom, hogy csípi a pisi, engem már ettől ki is ráz a hideg két vesemedencegyulladás után, és egy pénteken induló nyaralás előtt. Nyaralni akarok menni, és nem kórházba!!!!!!!!!!!! Reggel vittünk a laborba pisit, remélem nem lesz gond. Végül is amíg nem lázasodik nagy gond nem lehet.

És szerintem mostanság van jó kis peteérésem, legalábbis tegnap pozitív volt az LH, a hőm mondjuk még nem esett le, úgyhogy bízom a holnapban, mert ma a barátnőmnél alszunk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic: Jó munkát! Én tegnap csináltam ezt :) Sőt még pizzát is sütöttem :)

Linácska: Drukkolok, hogy ne legyen baj a pici lánnyal, és jót nyaralhassatok!

hofeherke
 
 


Sziasztok Lányok,

Monic: jó lesz az az olaszországi nyaralás!! hidd el , kell a kikapcsolódás! nekünk is olyan jó volt a nászút, és nem csak azért, mert oda mentünk ahova. hiszen a kisnászutunk Hévizen is nagyon jó volt!! elmész a dokihoz a nyaralás előtt, szerezz be mindenféle gyógyszert, ami kellhet, ha gondolod összeírom, h nekünk mire miket ajánlottak . de semmit nem használtunk mi sem belőle. és a tengerben a pancsi isteni!! azt ki ne hagyd!! az nagyon jó, és nem kaphatsz ott el semmit! ez a medencére már nem biztos , h igaz, de a tenger nagyon jó lesz. de vihetsz magaddal canestent szükség esetére .
ne izgulj, semmi baj nem lehet! a baba már nagyon erős, és mostanság fog megszünni a rosszullét is és mostantól már csak az önfeledt boldog kismamaság jön! :wink:

Dita: majd várjuk a híreket, h hány tüsződ van és mikor lesz az inszem!!! mikor szorítsunk értetek!! mikor mész dokihoz?? várhatóan a héten lesz az inszem, igaz?

Linácska: Lilinek jobbulást, biztos nem lesz semmi baj és mehettek nyaralni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita

Én is inszemes tyúk leszek. Pénteken kellett volna nem megjönnie, de ma már barnázok. Hasam is fáj. 1 inszemet megpróbálok, aztán befejeztem mindent, majd jön. Jönni fog, mert jönnie kell.

Linácska csak nem lesz semmi a kislányoddal.
timejka
 
 


ja és nem is írtam! tegnap az ünnepi ebéd nagyon jól sikerült! mindenki jól érezte magát, fincsik voltak a kajcsik, a torta, amiket vittünk nagyon jók voltak!! az öregfiúk jót iszogattak, Czinkepapa jó pityókás is volt! :lol:
és én isteni halacskát ettem! nyami!!! :o :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége.
Én ma vagyok 1.cn, mert tegnap este elkezdtem barnázni. Most akkor lehet, hogy mégis csak időben volt pém, vagy nem is volt.
Mindenesetre jól bekavart a kis mocsok. Mert ugye így meg kéne csináltatnom jövő héten a hysterot, de ugye szerdánként van időpont, ami ugye a jövő héten 20. Nem is én lennék, ha nem így történne. Most reggel óta próbálom a dokit hívni, hátha ki tudom könyörögni, hogy mondjuk kedden csinálja meg. Emiatt nem szeretném ha csúszna a lombik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mára befejeztem a melót. Legalábbis egyenlőre nincs mit csinálnom. És itt fogok délutánig ücsörögni, szóval írjatok jó sokat :lol:

Lili miatt amúgy csak azért parázom, mert tavaly nyaralás előtt 1 nappal fektettek be a Heim Pálba, de szerencsére másnap ki is engedtek. Az egyik doki talált bacit Lilinél, a másik nem, én meg mondtam, hogy ne itt meccseljék le, mert mi nyaralni megyünk, mindezt úgy, hogy előtte 10 nappal vesztettem el a tesóbabócát is.
Aztán elmentünk nyaralni, és a tenyésztésből kiderült, hogy semmi nem volt a pisiben. Még jó, hogy a sarkamra álltam, és nem hagytam vénásan antibiotikumozni.

Timejka,
nem emlékszem pontosan, de nálad kiderítették már, hogy miért nem jön a baba?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska nem tudom mi lehet az oka. Nekem eleve 50 % az esélyem a teherbeesésre.
timejka
 
 


Linácska: Ma én is itt leszek a net előtt. Megpróbálom kideríteni, hogyan kell intézni a kárfelmérést a biztosítóval.

hofeherke
 
 


Bumi: akkor hajrá!!!nézzél úgy, mint Dita kiscicája, és akkor tuti megcsinálják a vérvételt!!

Lina: hát te aztán gyors vagy!! jó semmittevést mára! :lol:

Mara: hú, tényleg a kocsi! na az nem lesz semmi biztos! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke: Igazából nincs nagy kárunk, lehet jobban jártunk volna, ha mindenki megy a maga útján, mert csak karcolások, de mivel a másik fél nem akart semmit magára vállalni muszály volt kihívni a rendőrséget helyszínelni, és mivel se forgalmi se biztosítós papír nem volt náluk, ezért azt hiszem jobb is így. Csak a bosszúság van vele, de a pumpám akkor megy majd fel, ha a zsaruk azt hozzák ki, hogy mi voltonk a hibásak, amikor ők tolattak belénk. Na az szép lesz. Ráadásul kicsit félelmetes is volt, mert hirtelen ott termett az egész család. Szép napbarnított família, és még az egyik rendőr is ismerte őket. Igazán kiváncsi vagyok. :roll:

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Timejka,
Sajnálom, de majd az inszemmel sikerülni fog!

Czinke,
Örülök, hogy jól sikerült a szülinapi buli tegnap! :D

Bumi,
Azért hívogasd a dokit, hátha megcsinálja másik napon is!

Monic,
Csak light-osan azzal a takarítással!

Én ma nem nagyon leszek, mert nagyon rosszul érzem magam. Tegnap reggelre jól benáthásodtam, és egész nap szenvedtem az ágyban. Igaz, hogy ma reggelre már kaptam levegőt legalább az orromon, de a fejfájásom nem akar elmúlni. :( :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Czinki,

kár volt leírni a nyaralást mert most úgy tűnik, hogy mégsem megyünk mert a férjem lányát nem engedi el az anyukája. :cry:
De szeptember elején kettecskén megyünk belföldön, nekem az is megfelel. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Némóka: szegény!! jobbulást nektek!!
rubophent lehet szedni! fejfájásra is jó és van benne lázcsillapító is, jót lehet a náthátra! na és persze, meleg mézes tea!!!

Mara: hát nem semmi! remélem jól fogtok kijönni belőle!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemone,

jobbulást neked! Vigyázz nagyon magatokra!

Timejka,

sajnálom, pedig már nagyon készültem a + tesztedre!

Mara,

ezen néhány hónapja én is átestem amikor az én autómba tolattak bele, de nekem szerencsére elismerte az okozó a felelősségét. Nekem 170 ezer volt a kár, mert újra is kellett festeni az ajtót.
De a biztosító megtérítette.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én megyek és vasalok :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka, teljes az egyetértés. A kórház nagyon gáz, meghát a doki is sztem. A hsg-t hol csinálták neked??


Dita, olvastam gyermekes történetedet, hát nem egyszerű a kis srác. De pont olyan amilyennek olvastam a leirásaidból. Sajnálom ezt a gyomorrontásos történetet. Tegnap voltam ott én is a kajáldában és gondoltam rád sokat, én csak pizzát hoztam a páromnak. A tűszőkkel kapcsolatban nem tudok neked mit mondani, hiszen a sotén nem mondanak semmit erről. Úgy stimulálnak hogy az orvos nem mond számokat hanem megnézi az uh-n és az alapján dönti el hogy mikor repeszti meg a tűszőt. Annyit tudok hogy nekem mindkét oldalon volt és nagy volt mert kellett mindig utána egy hónap hogy felszivódjon. Sőt amikor terhes lettem az első uh-n (5 hetes 6 napos)-on mig mindig látszott az egyik oldalon tűsző maradvány ami aztán persze egy héten belül el is múlt. Nekem ezért nem csináltak májusba inszemit mert sok tűsző maradványom volt, igy csak június 6-án került sor a 2. inszemire és ő van most a pocakomban.

Szép napot mindenkinek


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Némó jobbulást kívánok!
Itt van a Dita és a vicky és nekik se sikerült sajnos az első. És félek, hogy nekem se fog. Tudom nem így kell hozzáállni.
timejka
 
 


Csibe,
Megírnád nekem, hogy milyen gyógyszereket lehet szednünk? Bár, én általában próbálok gyógyszer nélkül túlesni mindenen, vagy homeopátiás bogyókkal, de van amikor muszály gyógyszerhez nyúlni (pl. most, mert már alig bírom forgatni is a fejemet). :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Zsuzska Szőnyben csinálták a hsg-t. A Dán úgy mondta el nekem, hogy nincs szívhang, mintha mesét mondott volna, vagy azt mondta volna, hogy szép időnk van. Majdnem felrobbantam.

Monic és készültem a + tesztre. És képzeld (képzeljétek) el, mondtam a páromnak, hogy megjön és tiszta ideg volt. Ehhez mit szóltok? Ahhoz képest, hogy eddig nem akart babát.
timejka
 
 


Telefonáltam a laborba. Tele van Lili pisije bacival, viszont nincs mellette genny. Azt mondák, szerintük csak rosszul lett levéve. Most szegény nagyi holnap oldhatja meg, hogy legyen kontroll pisis. Szegény, pont nincs orvos se, a labor most is beutaló nélkül fogadta a pisit, délután lesz valahogy beutaló a tanácsadásról. Na mindegy.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

BUMI
Basszuskulcs, mintha csak magamat látnám...... ez pech, de remélem sikerül megoldani valahogy a dógot!
Gyakorold a nézést: Kép

MARA
A mi sima kis karcolásunk is kb. 50 rongy, úgyhogy nem szabad annyiba hagyni az ügyet, ők voltak a hibásak, hát vállalják a következményeket! :x

MONIC
Tegnap nekem is nagy pakolhatnékom, meg takaríthatnékom volt, délután kettőkor már tele volt a púpom, hogy már órák óta dolgozom, de még mindig csak káoszt láttam magam körül.
De inkább most csináltam mint a jövő héten inszem után amikor pihenni kéne. Remélem nem esz meg majd a kosz bennünket a 9 hónap alatt, mert az én kedves családom csak a ganét tudja produkálni, édesen elüldögélnek a szeméthalmaz közepén is! :roll: Fogd be néha a családodat, én is azt fogom majd tenni ha eljön az ideje. :wink:

CZINKI
Nyami a halacska! Kedden én is eszek, mert apa tegnap fogott nekem két nagy pontyikát! Már csurog a nyálam, sajnos az egyiket lenyúlták a nagyszülők halászlének, amit úúúúúútálok, de a másikat ki fogom rántani! :wink:
Férjednek megmutattad a linket?
Holnap visz az uhura a főnökasszonyom, mert pont reggel 8 körül dolga van arrafelé. :wink:

TIMEJKA
Kaptál utrot ugye? Tehát nem lehet, hogy progihiány miatt barnázol? A fenébe, pedig bíztam benne, hogy sikerülni fog neked.
Na majd az inszemmel. Mikor mész dokihoz?

LINÁCSKA
Nekem össze kéne állítanom péntekre legkésőbb egy közbeszerzési pályázat doksit, ha nincs dolgod segíthetnél, mert egyelőre még sehol nem tartok vele, de már most naon únom! :x
Nem volt hideg a víz?

MARA
IDe azzal a pizzával, ma nem hoztam semmi kaját, lassan rendelek is vmit magamnak, most nyitnak a házhozszállítós kajáldák! :wink:

NÉMÓCSKA
Rosszullét huss!

KATAnak a legjobb, már biztos lubickolnak a tengerben!
Dita irigy....irigy....... :roll:

dita75
 
 


Nemo: Jobbulást! Nem lenne jobb elmenned a házidokidhoz. Ő biztosan tudja, hogy mit lehet ilyenkor szedni.

Képzeljétek apukám szénanáthás lett. Most kap három allergia elleni gyógyszert, és a vizsgálatkor a vérnyomását is megmérték, és nagyon magas volt, úgyhogy most azt is naplóznia kell, meg arra is kap két gyógyszert. Néha ki-ki ugrott már neki, volt olyan is, hogy egész napra kapott egy vérnyomásmérőt, ami mérte folyamatosan a vérnyomását, de ilyenre még nem emlékszem, hogy naplóznia kellett volna.

hofeherke
 
 


Mara,
nekünk anno a szervíz intézett mindent (elvileg) a kárrendezéssel kapcsoltaban. Viszont jó, hogy van rendőrségi papírod, mert azt is kérik. Mi is csak azért hívtunk anno rendőrt, mert ugye nálunk nem volt meg a tettes, Cascora ment az egész, de így is kellett a papír.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita fogalmam sincs már, hogy miért, mi van. Nem is érdekel semmi!

Linácska minden rosszban van valami jó, akkor nincs nagyon nagy baj.
timejka
 
 


Némóka: otthon összeírom a gyógyszereket, most így nem tudom pontosan őket. ami most eszembe jutott a rubophen fejfájásra (doki mondta az algopirint, de a gyógyszertárban meg azt mondták, h ne! és h vannak olyan dokik akik azt mondják, h algopirint nem lehet szedni! - jó mi?), nospha a hasigörcsökre. hasmenésre széntabletta nem ajánlott, de van vmi más (lehet, h receptköteles) + bélflóra rendbetételére vmi fiolás folyadék.
amikor mentünk a nászútra jó sok pénzt hagytam a gyógyszertárban és végül talán 1-2* vettem be fejfájáscsillapítót.
de jobb félni!
de mindig meg kell kérdezni a gyógyóban is, h kismaminak lehet e a gyógyszert szedni!

Linácska: +++++++++++!!!!!!!!!!

Dita: nem mutattam meg neki, és még én sem tudtam megnézni, mert anyóséknál nincs hangfal v fejhallgató. most megnézem én is du, és elküldöm neki, de szerintem annyira el van havazva, h nem nézi meg! de érdemes volt hisztizni a szobafogság miatt, mert 2 hét múlva megyünk hosszúhétvégére Aggtelekre! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Lina: De jó! Mi anno alkuszon keresztül kötöttük a biztosításokat, biztos ők is elintéznék a dolgokat. Arra jutottam, hogy kellene az, ki volt a hibás, mert nem mindegy, hogy fizetünk e önrészt vagy nem, de a kárt be kell jelenteni 2 munkanapon belül. Így most megkerestem a megfelelő telefonszámokat, és elküldtem a férjemnek, hogy beszljen a kötelező biztosításos, meg a cascos céggel is. Az a biztos.
Sajnálom a bacikat! :cry:

Dita: Az a baj, hogy nem egyértelmű a dolog, mert az autó keresztben állt az úton, és a mi sávunkból távolodott, mintha be akarna állni egy udvarba, majd megállt és tolatni kezdett, de akkor, amikor mi épp oda értünk. Ha egy kicsit átlógott a mi sávunkba mielőtt tolatni kezdett, akkor már mi vagyunk a hibásak. Szerintünk nem, szerinte meg igen. De bevalotta, hogy minket egyáltalán nem látott, amit az is biztonyít, hogy vagy másfél métert tolatott fékezés nélkül. Még meg is tolt minket. Pedig mi tök lassan mentünk, aztán satufék meg húzódtunk lefele ezerrel. Hogy miért nem nézett szét rendesen? Az ő helyében mielőtt tolatni kezdek újra szétnézek, nekem legalábbis azt tanították. A mi szemszögünkből, meg ha nincs a sávunkban, és nem indexxel, vagy valami, akkor simán mehetünk. Szóval bonyi a dolog.

hofeherke
 
 


Most csak Némókának gyorsan

Homeos szerek:

http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... =&doc_id=3

Torokfájásra tantum verde jó, ha pedig köhögsz, akkor a Sinupret drazsé. Hársfatea is mehet világba. [/i]
20150601134430
 
 


A Sziasztok lemaradt, bocsi! :oops:
20150601134430
 
 


Cszinke: Az tök jó. Mi is ott voltunk a multkor. Ha ajánlhatom, akkor inkább Jósvafőre menjetek, mert az a szebb része a barlangnak. Szállás, köznyezet, táj szempontjából is szebb, olyan mint egy elvarázsolt tündérkert. :) A Tengerszem szállót tiszta szívből ajánlom.

Nemo: Ezen a linken pont megfázásról van kérdezz-felelek, ahol orvos válaszol kismamáknak. Nézd meg, biztos segít!
http://www.babanet.hu/faq/terpat19.php

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Először is: Viki, Boni! Gratulálok a gyönyörű kisfiúkhoz! :)

Többiek! Kövessétek a jó példákat! :)

Rég jártam erre, de sajnos nálam most szünet van. A legutóbbi UH nem mutatott még egy icipici tüszőt sem, a dokim pedig azt mondta, most nem kezd injekciókkal stimulálni, mert mire inszemre kerülne a sor, addigra felújítás miatt bezár a Kaáli (kb. 2 hétre). A következő ciklustól folyt. köv. Úgyhogy most pihenés és spontánkodás... :wink:
akszinya
 
 


Czinke, Viki, Mara,
Köszönöm szépen a segítséget, most már biztos találok valamit magamnak!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vikimami: most látom micsoda vonalzód van!!! és Lackó ilyen kis ördög!! na ne!! nem hiszem! olyan kis édesdeden alszik a fotókon.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
A nagyonbaba az ördögi, mert nem számol rendesen. Az én kis MaciFiúm nagyon jó gyermek!

Kép
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: