Új privát üzeneted érkezett!

zsu. nemcsodálom hogy nem tudtad szó nélkül hagyni az a nőt!
én lehet hogy el zavartam volna!Hogy lehet ilyet mondani?! :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu, Nita: Hát ezt pont nem hallotta a férjem barátja, de mondtam a férjemnek, hogy szerintem beszélje le erről a nőröl!
És ráadásul már ő is 30-on túl van, már ő is szeretne családot alapítani, már többször mondta nekünk! Erre meg kifog egy ilyen hü..e pi..át! :twisted:

Képzeljétek, ma voltunk függönyt venni a gyerekszobára, mert ott még nincs függöny! Micimackós lesz! 19-ére lesz megvarrva! :lol:
zsu83
 
 


zsu nagyon szép függönye lesz a babónak!Mi is nézegetünk függönyt máténak de még odébb van a megvétele!

Azt meg nagyon jol teszitek ha lebeszélitek arrol a nőről!Komolyan az ilyet ki kéne nyírni! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita, kedvem lett volna megtépni ezt a nőt! :twisted:
zsu83
 
 


zsu elhiszem!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Előbújok olvasó üzemmódból! :wink:

Sajna nálam is beköszöntött piri! :evil: :evil: Sebaj, majd az augusztus lesz a mienk! Úgyis megyünk szabira! Apával megbeszéltem, hogy most nagyon-nagyon sok időt fogunk szánni a projektre! Majd meglátjuk, hogy mi sikerül belőle! :wink:
Viszont mától szombatig szalma vagyok! :cry: :cry: Apa elment dolgozni vidékre. No, de majd csak eltelik, valahogy az a pár nap! 8)

Jah, ma életemben először pirítottam libamájat! Isteni lett! A munkatársaim mind a tíz ujjukat megnyalták utána, s közölték, hogy holnap is főzhetek! :D

Kép
anda81
 
 


sok sikert a babyhez!!!!!!!!
adjatok bele mindent! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Velünk fog aludni a Szonja!Addig szeretném,amíg szoptatom,hogy ne keltse fel a nővérkéjét!Fél évig mindenképpen szeretném,hogy velünk aludjon!Hanna is fél éves volt,amikor átköltözött a saját kis birodalmába!Igen apu és a kisebbik húgom is velünk nyaralt,de ők a szomszéd faházban voltak!

Csucsu: Köszönöm szépen a pocidícséretet!Remélem nektek is már összejön a kistesó!Mindig összeszorul a szívem,mert mi együtt lettünk állapotosak és már Ti is itt tartanátok,ha jó helyre tapad a kistesó :(

Zsu: Az ilyen pi...kat ki nem állhatom!Az oké,ha valaki nem anyatípus,mert van ilyen,de hogy ezt így hangoztatja! :evil: Ráadásul olyan helyen,ahol most jár először! :roll:

Anda: Sajna a pirit! :( Libamáj....mmmmm!Csak az a baj,h most nem lehet sokat enni nekem!

Én holnap megyek tanácsadásra!Súlymérés is lesz :x :x :x Kövér vagyok!Kb 6 kg-ot híztam eddig!De képzeljétek el,hogy ebből 2 kg-ot a júniusi, 3 kg-ot a mostani nyaralás alatt!Még jó,hogy augusztusra nem terveztünk semmit :shock: :) Holnap nézik a cukromat is!Hannával minden oké volt vele!Remélem most is az lesz!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


ENCINEK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Anda: Nagyon drukkolok neked hogy összejöjjön már a babó!!!! :lol:
Én se szeretek a férjem nélkül lenni! :cry:

Melcsi: Hát tőlem hangoztathatja, ahol akarja, de legalább lehetett volna annyi esze, hogy nem pont előttem mond ilyeneket :twisted: , pláne, hogy fél perce még a babavárás örömeiről beszéltem, hogy milyen boldogok vagyunk! :lol:
Én eddig 1 kilót híztam, a leadott 2-ből! :roll:
Biztos minden rendbe lesz, sok sikert a holnaphoz!
Férjednek kijött a veseköve? Az én férjemnek is volt 3 éve, de őt sajnos kórházba is tartották, de kijött neki 2 nap alatt, de kapott egy csomó infúziót! :?

Encike: MÉGEGYSZER NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


sziasztok sajna a reggeli teszt negatív lett ...az álmosság az van egész nap és ma a hasam is fájdogál tompánt jobboldalt! :roll:

encike sok boldog születésnapot mégegyszer!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A libamáj nevében köszönöm a gratukat! Ígérem, hogy legközelebb küldök nektek is, mint ahogy a mai vesepecsenyéből is. Állítólag az is nagyon finom lett. Én mindenesetre nagyon éhes voltam, mire elkészült, ezért jót ebédeltem belőle! :oops: Na nem azért mert én csináltam, de naggggyyyyyyyyon finom lett! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó hír! Anya ma egészen vidámka volt! A keze kezd mozogni, ez jó jel, viszont mindkét válla fáj, ami viszont rossz (az áttétek miatt!)! :cry: Vettem neki egy dísz napraforgót! Annyira örült neki, hogy ha Dáriusz kincsét tettem volna le sem lett volna ilyen boldog! Ezt olyan jó volt nézni! :D

Kép
anda81
 
 


további jo egészséget anyukádnak!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam szépjó éjszakát mindenkinek!
pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm csajok, arik vagytok!
Apátol Kodak gépet kaptam, szülöktöl pénzt. A baráti parti holnap lesz, ma egész nap sütöttem. Csak olyan rossz idő lesz, hogy jön a vihar!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Anda: Csurog a nyálam ezektől a finomságoktól! :P :wink:
Jobbulást kívánok anyukádnak, örülök, hogy vannak vidám napjai is! :lol:

Encike: Mi finomat sütöttél? :lol:
Drukkolok, hogy holnapra ne legyen eső! :lol:
És jó ünneplést holnapra! :lol:
zsu83
 
 


Zsu!
Üditős süti, kokusz kocka és bögrés süti. Ezek könnyüöek, de most fejeztem be, azért csak pepecs egy kicsit.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat anyukám nevében is! :D

Enci:
Kívánom,hogy holnap jó idő legyen a bulihoz, és érezd jól magad! :D

Kép
anda81
 
 


Encike: Nagyon finomakat sütöttél! :wink:
zsu83
 
 


encike istenien hangzanak amit sütötél!!!!!!!! :lol:
képzeljétek ma meghalt a nagymamám/apukám anyukája/ :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam pusza jéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska! Látom szereted a lovakat. Vannak lovak a közeletekben? Szoktál lovagolni is. Sajnálom a nagyidat. Beteg volt?

Encike! Nagyon boldog születésnapot kívánok neked. Finomakat sütöttél. Talán átvonul ez a vihar éjszaka, s holnapra jó időtök lesz. Jó bulizást!

Csucsu! Tényleg jó lenne már kismaminak lenni.

Zsu! Kiakasztó lehetett az a nő. Hogy lehet ilyet mondani, főleg ott, ahol éppen babát várnak. Sajnálom a férjed barátját, hogy ilyen nőt fogott ki.

Anda! Ez a jó hozzáállás. Minden bele! Nyammmmmmm, micsoda finomakat főztél. Örülök, hogy anyukádnak jobb a kedve. Jó ötlet volt a virág, vittél egy kis vidámságot neki.

Melcsi! Nem is vagy kövér. Biztos minden rendben lesz a cukroddal is, de azért drukkolok.

Sajna már eltelt a szabim fele. Férjecském ráadásul nem is tud szabira jönni, így csak fél napot tudunk együtt lenni (délelőtt v. délután). Azért nem unatkozom. A mamámat tegnap megint kórházba kellett vinni, szerencsére nem kellett ott maradnia, hazaengedték. Ennek a hírnek úgy örült, hogy madarat lehetett volna vele fogatni. A házban az egyik lakás lakóival is gondok vannak. Mindig más. Most kitalálta, hogy nem fog felújítási pénzt fizetni, mert úgy is elmegy innen kb. egy év múlva. :shock: :evil: Megáll az eszem.
Szerencsére most férjecskémmel rendeződött a helyzet.

Itt olyan vihar készülődik, be van borulva, s a szél is rendesen feltámadt.

Jó éjt mindenkinek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Haliho!
Köszönöm mégegyszer a köszöntéseket!
Remélem este már nem esik, mert nem örülnék, ha majd 30 ember a lakásba nyomulna.

Nita!
Mégegyszer sajnálom mamidat, részvétem. (másik topikban is irtam ezt, ezért mégegyszer)

Viszont csajok: pozi lett a tesztem, de még halvány, de ott a 2. csik!!! Juhéjjj!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nita: Nagyon sajnálom a nagyidat, részvétem! :cry: :cry: :cry:
Volt valamilyen betegsége? :cry:

Kiriki: Már dolgozom az ügyön, hogy felnyissuk a férjem barátja szemét! Én ezzel a nővel többet nem akarok találkozni, az tuti! :twisted:
Örülök, hogy a nagyidat nem tartották bennt a kórházba!
Jaj ezek a lakók, nálunk is van egy emberke, aki nem akar közösköltséget fizetni! Már állítólag 300ezer forinttal lóg! :shock:

Encike: Halk gratula, de szerintem ez már tuti! :lol: :lol: :lol:
Annyira örülök nektek! :lol:
Mondtam én, amikor a legkevésbé számítasz rá, akkor fog összejönni, nálam is így volt! :wink: :lol:

Ma megyünk az apósomat köszönteni, hétfőn lesz a szülinapja!
zsu83
 
 


encike gratula a babához!!! :lol:
a mamám nagyon beteg volt már! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


lányok hol vagytok? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok Nita! Hogy vagy?
zsu83
 
 


szia ma hányingerem van és fáj a hasam is!
akkor mért negatív a teszt? :roll:
és te hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És mikor nem kéne megjönnie? Nem tesztelsz még egyet?

Köszi, én elég jól vagyok ma! Nemrég jöttünk haza, apósom szülinapját ünnepeltük!
zsu83
 
 


Itt van a befutó babakocsijelölt: :lol:
http://www.arzuhanas.com/Babakocsik-Kat ... 531.html#x
zsu83
 
 


nagyon jó választás ez a babakocsi és az ára is egész tűrhető!!!!! :lol:
már 11 napja meg kellett volna jönnie!
2 teszt negatív abbol 1 et délután 1-et reggel csináltam!érdemes még 1 et csinálnom? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, ennél még vannak sokkal durvább árak is! :shock:
Már alig várom hogy tologathassam! :wink: :lol:

Akkör már elég sokat késik! Hát elvileg már akkor ki kellett volna mutatni a tesztnek! :roll:
Augusztusba mész kivizsgálásra, ugye?

Megyek aludni, olyan fáradt vagyok, pedig szinte csak egész nap ültem!
Jó éjt! Puszi
zsu83
 
 


Sziasztok!

Nita:
Nagyon sajnálom a nagyidat!!!!! :cry: :cry:

Kép
anda81
 
 


zsu valaki azt mondta hogy még így van remény de én tudom érzem hogy nem baba :cry:
azt el is hiszem hogy alig várod hogy tologathasd a babódat! :lol: :lol:
anda köszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Ez a babakocsi tényleg szuper:) Jó választás. Nekem is bejönnek ezek a formájú kocsik na meg a 3kerekűek. Bár abból nem mindegyik tetszik. De ez szuper:)
Mi tegnap a Kikában voltunk és "véletlenül" a babakocsiknál kötöttünk ki. Igaz a férjem ment oda és kinézett egy szuper kocsit. Olyanédes volt ahogy kipróbálta milyen tolni. :) Jöhetne agólya, hogy hadd tologassa már. Az ára vészes volt 186ezer :(

Kép
csucsu05
 
 


a kikába tényleg jo babakocsik vanak ami nekünk van most babakocsink az anyu pont a kikába vette! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


húúúúúúúúúúúúúú azta mire jövök :):):):):) Encike Nagy nagy Gratula ha halvány csík az akkor is ott van és hajrá most már vigyázz magatokra :):):)

Nitácska : Részvétem a mamád miatt

nika70
Salgótarján
 
 


Zsu sajnálom hogy ezt végig kellett hallgatnod azt a nőt simán kiraktam volna a lakásból én legalábbis hogy beszélhet így sajnálom a férjed barátját de talán ő is most rájött hogy csak le kéne cserélni ezt a nőt főleg ha gyereket szeretne.

nika70
Salgótarján
 
 


szia nika mi van veled olyan ritkán jössz? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu: Köszi!
Ezt a babakocsit én is a Kikába láttam először, csak tűzpirosba, és ott 60ezerért! De felírtam a kocsi adatait, hogy rákeressek az interneten! :lol: Nem is gondoltam volna, hogy a Kikába ilyen tuti babakocsik vannak! :lol:
Ott néztünk pelenkázót és kiságyat is! :lol:

Nika: Hát már megérdemelne egy rendes nőt a barátja, mert nemrég csalódott egy nagyot, erre meg összeszed egy ilyen.... :twisted:
Hogy vagytok?
zsu83
 
 


zsu pocidrol teszel fel képet? :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát csajok köszönöm jól vagyunk erőssen rajta vagyunk a projecten remélem hogy jövő héten már én is jöhetek egy + teszttel bár semmi tünetem nincsen de olyan jó lenne már :) mert ha most sikerült akkor ez apa szülinapján jött össze és az én szülinapom környékén születne :) annyira buli lenne így :):):):)

kisfiam egyre hisztisebb :):):):) semmi nem jó neki így eléggé szabadon van hagyva persze a fontosabb tiltások megmaradtak :) de nem vitatkozom vele ha nem szükséges :) amúgy semmi különös nincs velünk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika:
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon Drukkkkkkkkolooooooooooooooookkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


nika akkor a te fiad is most olyan mint az enyém..akaratos...hisztis és minden baja van ha nem az van amit ő akar!DACKOR!!!!!!!!! :evil:
sok sikert a babához! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pocak :lol: Kép
zsu83
 
 


zsu nagyon csini pocid van!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi! :lol:

Nika: Nagyon drukkolok! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


zsu :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :wink: Na megyek, telózott a férjem, hogy már úton van! :lol:
Estefele jövök! :)
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?