Új privát üzeneted érkezett!

Monic,
merre vagy???
i.kata
 
 


Többiektől elnézést!

Bumi!

Érted csuriban mindenem! Sajnálom, hogy elmarad a hystero!


Bonikának és Zsiginek tiszta szívből gratulálok!

Kép

Kép
gröni
 
 


Kedves Gröni!
Épp az imént írtam meg Vicuskának, hogy ő maga fedte fel az inkognitóját, és hogy én egész éjjel nem aludtam amikor megláttam a topicotokban, hogy miről beszéltek.
Egyrészt mert nagyon kedvelem, másrészt mert a legjobbat szeretném neki, és mindenkinek!
A családban nálunk pont egy ilyen eset miatt halt meg egy 7. hónapos pocaklakó, az unokahúgomnak halottan kellett megszülnie, amit senkinek nem kívánok!
Nem hiszem, hogy nekem kéne szégyellnem magam, inkább csak azoknak akik ebben támogatják!
Ha gondolja átküldi neked a privát üzenetemet amiben leírtam a véleményemet. Úgy gondoltam, hogy egyedül nem biztos, hogy célt fogok érni, ezért gondoltam azt, hogy ha a többiek is hozzászólnak a témához akkor talán közös erővel sikerül jobb belátásra téríteni az illetőt. Biztos láttad, hogy nevet nem írtam.
Egyébként nem érzem magam rossz embernek! Aki igazán ismer sztem az sem! Az öngyújtóról jutott eszembe, nem azzal kezdtem a napot hogy már ezt a kérdést is tisztába tegyem!
Vicus vagy megfogadja a tanácsot, vagy nem, mi csak segíteni próbáltunk egy kicsit a Csernus-féle módszert alkalmazván.
Ennyi, és ezzel a témát lezártnak tekintem!

dita75
 
 

 
 

Hova tűnt mindenki?

i.kata
 
 


Én vagyogatok, csak leköt a házimunka.

És olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Bár ugy lenne! De örülnék neki! :)

hofeherke
 
 


Mara,
én tudok küldeni egy kicsit, mert én most szenvedek vele :roll:

i.kata
 
 


Kata, köszike meg lécci javitsd ki az életkoromat is sajnos 34 éves vagyok és jövöre 35 leszek. Hizelgő 33, de sajna nem annyi.


Én is vagyok, dolgozgatok melóban, sokat gondolok arra hogy lassan letelik a 12.hét. Jövöhét pénteken elkezdődik. Sokat gondolok erre a közelgő Down kór vizsgálatra. Remélem hogy minden rendben lesz.


Üdv


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Kata: Én is szenvedek, csak nem tudom, hogy ettől-e? :roll: Fáj a pockóm.

hofeherke
 
 


Zsuzska,
ne aggódj, minden rendben lesz! Tudod, nem szabad rosszra gondolni!

Mara,
azért remélem, hogy nem a piritől fáj a hasad! :wink: Ha nem jön meg 1-2 napon belül, akkor csinálsz megint tesztet?

i.kata
 
 


Kata: Nem csinálok. Megjött. Máskor is tőled kérem, mert gyorsan ideért. És most csak 40 napos volt. És volt peteérésem is, mert ez rendesen megjött! Apró örömök az életben.

hofeherke
 
 


Ez ugye most nulladik napnak számít?

hofeherke
 
 


Mara,
nem tudom, szerintem nyugodtan számíthatod elsőnek, mert már korábban is érezted, hogy megjön, nem?

i.kata
 
 


Reggel óta fáj a hasam, de konkrétan csak dél után jött meg. Ha ez első, akkor most kellene hívnom az aszisztenst, mert ilyenkor bent van. Ha nulladik, akor meg holnap reggel. Ezért nem tudom hogy csináljam.

hofeherke
 
 


Mara,
hívd fel és mondd meg neki, hogy most jött meg. Ő elvileg úgyis jobban tudja.

i.kata
 
 


Ezt is teszem. A babatervezők otthonán azt írják 18 óra előtt első nap. :)

hofeherke
 
 


MARA
Sztem ez a kis idő még belefér a délelőttbe! :?
De így van ahogy Kata írta, majd az asszisztens megmondja!
Azért kár, hogy nem a baba miatt késett megint! :roll: :(

KATA
Jó a köved, hol találtad? :wink:

dita75
 
 



i.kata
 
 


Salalalaaa :D Holnap lövöm az első adagot. Előtte pedig elmegyek vérvételre. Indul a buli. :lol: 14-órát mondott az aszinsztens. És augusztus 20 sem probléma :)

hofeherke
 
 


MARA
Szupi, ezek nagyon jó hírek! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok,

ma bent voltam a munkahelyemen, vittem táppénzes papírt, sokat beszélgettem a kollégákkal, nagyon aranyosak voltak, még sütit is kaptam :lol:

Boni,

nagyon gratulálok nektek, igazán ügyes voltál, én is ilyen szülést szeretnék.
És Zsigi egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszedli,

nagyon szépen köszönjük a fotót!

Kata,

köszönöm szépen az sms-t!
Eldőlt, hogy hova mentek nyaralni?

Denika,

gratulálok a sok embriócskához. :wink:
A méhpempőt már ne szedd, az Aspirint nekem a beültetés után 1 hétig kellett még szednem.
Az utrót nekem reggel fel kellett helyezni (11-re volt a beülti időpontom), aztán a beülti után amikor már kiengedtek akkor a délit is felhelyeztem, és a dokim nagyon megdícsért érte, azt mondta, hogy nagyon jól tettem.
Amúgy a reggeli utró miatt előtte nap felhívtam a Kaálit és ott mondták, hogy a reggelit fel kell helyezni. Abeültinél úgyis kitörlik és fertőtlenítik a hüvelyedet.
Progi injekciót én a beültinél nem kaptam.
Nemsokára szeretnék a pozitív tesztedben vagy hcg eredményedben gyönyörködni! :wink:

Dita,

remélem, hogy a kutyakaki meghozza a szerencsédet!
Szerintem nem gond ha rápirítassz valakire, annak idején rám is sokszor rám szóltatok, hogy már pedig tessék feküdni, és megfogadtam, az eredmény pedig a pocimban! :wink:

Vicuska,

ne legyél elkeseredve a tüszők miatt, nekem 3 lett, abból kettő termékenyült meg és most egy baba itt úszkál a pocimban. Nem feltétlenül kell fagyasztásra hajtani, mivel az első neked is sikerülni fog!
Nagyon drukkolok neked péntekre++++++++++++++++++++++
És Dita ezeket a dolgokat nem bántásból mondta, mi mindannyian nagyon szeretünk téged és szeretnénk, ha ezután is írnál nekünk.

Mara,

gratulálok a 40 napos ciklushoz, és drukk a szurikhoz!++++++++


A dohányzás témát pedig zárjuk le, már épp elég szó esett róla, mostmár foglalkozzunk azzal, hogy mindenki jól teherbe essen és, hogy ki milyen pelenkát vásárol. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én is vagyok, megint itt ülök a munkahelyemen, munkám meg nincs.

De este megyek Lilihez, már annyira várom, hétfő óta nem láttam. Csak félek, hogy haragszik rám, mert mikor a nagyi megkérdezi tőle, hogy beszél-e anyával, csak lehajtja a fejét állítólag, de nem akar telefonálni. Hát lassan fog eltelni ez a két hét, az biztos.

Mara,
40 nap nem is olyan sok, legalábbis az eddigiekhez képest nem. Metformin előtt nekem is elég hosszú ciklusaim voltak, aztán 2 hónap alatt rendeződött. Most már 29 napos volt legutoljára, még a műtét sem kavart be.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

biztos nagyon fog örülni neked Lili majd meglátod! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Boni!

Nagyon gratulálok Zsigihez! Sok boldogságot, egészséget, és sok-sok tejcsit!Remélem, ez a gyors szülés már hagyomány marad a topicban! :lol:

Denika,
Gratulálok a szépséges tüszőkhöz! Igen, a transzfer reggelén ne rakj fel utrót, és én nem vittem magammal, hanem otthon raktam fel inkább, és le is feküdtem rögtön. Nagyon-nagyon drukkolok Neked!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Vicuska,
Gyere nyugodtan továbbra is, remélem a magatok érdekében, hogy hamar megszabadulsz ettől a rossz szokástól!
Nagyon drukkolok a pénteki leszíváshoz!!!+++++++++++++++++++++++

Húúú, de sok kismami lesz itt nemsokára! :wink: :lol:

Dita,
Remélem, szerencsét hoz az a nagy kutyagumi! :wink:

Évi,
Gratulálok a picikhez! Már most rosszalkodnak? :wink:

Mara,
De jó, akkor ti is kezdtek végre! :D

Kata,
Mi tavaly voltunk dél-Spanyolországban 2 hétre, és szerintem ez volt az eddigi legjobb nyaralásunk! Én csak ajánlani tudom!!!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic
attól tartok, hogy majd nem jön oda hozzám, és sírni fog, mint a kórház után. Akkor is 4 nap után mentem érte az oviba, és csak belebújt az óvónénibe, meg nekiállt sírni. Persze én is. Aztán hétvégén TV-zett az unokatesójával, és nem én voltam a szobában, hanem a kisfiú anyukája. Olyan fél óra múlva bementem, és akkor is nekiállt pityeregni. Bár csak tudnám mi van a kis lelkében...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

nagyon érzékeny kislány lehet Lili, nagyon kötődik hozzád, ezért szomorú ha nem vagy vele.
Remélem, hogy örömmel szalad ma eléd, ha mégsem akkor meg hamar sikerült kiengesztelned.

Nemone,

nekem direkt a dokim mondta, hogy a transzver reggelén is kell utrót rakni. :roll:
Bár nem ezen fog múlni a baba :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska hasonló helyzetbe vagyok a fiammal. 7 hétre bezárt az óvoda, papa, mama, apa, anya, keresztanyu felváltva vigyáz rá, mert máshogy nem tudjuk megoldani. Amikor reggel elköszönök tőle még minden oké. AMikor megyek érte, nyávog, nem viselkedik velem rendesen. Egy párszor már elmagyaráztam neki (6 éves) hogy szeretnék vele többet lenni én is, de sajnos dolgoznom kell. Mondtam, hogy ahogy lehet egyből vele leszek, vagyok. Mondtam neki, hogy ne büntessen engem a viselkedésével, nem dirrekt viszem a papához, mert nem akarok vele lenni. Egyébként tiszta lelkibeteg vagyok, hogy szegénykémmel tényleg nem tudok sokat lenni. 4-ig dolgozom utána megyek érte az óvodába is. Ezért lenne jó már végre terhesnek lenni, hogy otthon tudjon maradni velem. Jövő szeptembertől suli lesz már,ezért kell gyorsan szülnöm.

Hú, ez hosszú volt.

Mara neked ilyen hosszú ciklusod szokott lenni?

Dita fáj még nagyon a petefészked? Én nagyon szenvedek ma.
timejka
 
 


Timejka
az én lányom még csak 2,5 éves, elmondjuk neki a dolgokat, de nem tudom, mennyit ért meg belőle. Ő nem is alszik itthon. Mi Pesten dolgozunk, Lajosmizsén lakunk, Kecskeméten van a nagyi. Egyszerűen nem tudnánk megoldani. Azt azért megbeszéltük, hogy ha ma nagyon haza akar jönni, akkor hazajön, otthon alszik, és reggel eljönnek érte anyuék.
Nekem is nagyon jó lenne a kistesó, persze nem csak ezért, de logisztikailag mindenképpen egyszerűbb lenne.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Megérti, csak nem tudja elfogadni. Remélem jól fogalmaztam meg, amit akartam. Így valóban nehéz megoldani. Szerintem ha ma otthon alszik, biztos megnyugszik egy kicsit. Odabújsz hozzá, szeretgeted és minden oké lesz.
A párom külföldön dolgozott 5 évig, amikor a Bence megszületett, aznap ment ki. Amikor ovis volt, akkor volt, hogy a messzi mamához vittem 5 napra, mert dolgoznom kellett. Semmi baja nem volt, csak nekem, depis voltam. Most meg mindig otthon akar lenni, sehova nem akar menni.

Ezért kell hamar nekünk a tesó, hogy többet lehessünk a csemeténkkel.
timejka
 
 


LINÁCSKA
Érdekes dolgok ezek, a barátnőm kislánya nem akar beszélni telón az apjával aki 6 hétig Hollandiában dolgozik, de amikor hazajön egy hétre akkor egy pár óra után már megnyugszik és folyton az apján lóg! :wink:

MONIC
Nem tudtam elképzelni, hogy hol lehetsz. :wink:

Na én léptem, majd délután bekukk!

dita75
 
 


Örömömben megtömtem a 4 díszpárnám. A takarítás utána tovább tartott :)

Timejka: Vagy nem jön meg magától, vagy ha igen, akkor 60, 40 nap. Ez a két utolsó ciklus volt. Most mivel viszonylag normális időben megjött csak úgy csillog előttem a remény :wink:

Megyek Tv-zek kicsit. Rákészülök a holnapi vérvételre :)

hofeherke
 
 


Monic,
még nem dőlt el, de már kezdek miatta ideges lenni. :evil:

Mara,
ez szuper, máris egy szekcióval feljebb teszlek :wink:

i.kata
 
 


Kata mikor mentek nyaralni? Csak azért krédezem, hogy esetleg időpont van, úticél nincs?

Mara ez nem semmi. Reméljük akkor sikerülni fog. Egy nagy-nagy kalappal!!!!
timejka
 
 


Kata,

drukolok, hogy minél hamarabb elrendeződjön a nyaralás!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka,
elvileg szombattól szeretnénk menni, most úgy néz ki az utolsó infók szerint, hogy vagy görög sziget (Zakhyntos, Rodosz, Kréta), vagy Mallorca, vagy Egyiptom.

i.kata
 
 


Timejka,
nem te írtad hogy szeretnél felkerülni a táblába? Adatokat még nem írtál...

i.kata
 
 


Kata akkor most már el kell dönteni, hogy hová. Én nem tudom, hogy mondtam-e a táblába felkerülésemet. De ha felrakod, akkor felteszem az adataimat.
timejka
 
 


Timejka,
persze, beraklak, csak írd meg az adataidat, amiket látsz a táblán is.

i.kata
 
 


Timejka,
nem te voltál, bocsi :oops: Nagyon szívesen beteszlek, de annak a feltétele az állandó jelenlét a topicban, ok?! :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Boni!

Hatalmas gratula Zsigi babához! Egyszerűen csodaszép kisfiú!

Kata!

Köszi, ha beírod a táblába a szülés várható időpontját: február 6. Most nem kaptam képet a Tojáskákról. :(

Denika!

Nagyon ügyes voltál, és pénteken is az leszel :) Nagyon fogok drukkolni továbbra is!

Timejka!

Neked már ilyen nagy a kisfiad? Gratulálok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


MARA
Ma egy szekcióval feljebb kerültél, hol lehet ennek a vége??????????? :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
drukkhegység a holnapi vv-khez!

KATA
Nehéz választani, vagy miért nincs még eldöntve?

ÉVI
Nem kaptál portrét a tojáskákról! :(
Ó pedig épp irigykedni szerettem volna! :roll:

dita75
 
 


Dita: Mégsem holnap megyek. A férjem pénteken szabin lesz, mert jön Anyósom, így elkísér. Én meg szemét módon ;) kihasználom az alkalmat. Úgy is az lesz a 3. nap ami a 2-5 napos határ közepén van kb. :)

Kata: Köszi, hogy fentebb raktál :)

hofeherke
 
 


Dita,

én nagyon tisztellek azért mert megpróbáltál másnak segíteni, és sajnálom, hogy ez lett belőle.
De azért remélem, hogy mindenki levonta a tanulságot a leírtakból!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Sajnos nem mindenki marad velünk - a "szentekkel" - ezért néha át-át kukkantok más topicokba is ahol fellelhetőek a régi lányok.
Én már csak ilyen vagyok, ha már valakit megkedvelek szívemen viselem a sorsát!
Nem mindenki tudja, hogy elég sok közeli hozzátartozóm lett a dohányzás áldozata: a nővérem 2 és 4 éves csemetét hagyott árván, 24 évesen! halt meg, és valószínű, hogy ha leteszi a cigit még menthető lett volna.
A keresztapám nemrég távozott az élők soraiból, gégerák.
Az unokahúgomról pedig már írtam.
Ennyi szörnyűség után sztem érthető a kirohanásom!
És kijelentem, hogy tényleg ez volt az utolsó hozzászólásom eme témában!

MARA
Péntek! Az még jobb, remélem a 080808 neked is szerencsét hoz majd!
:wink:

dita75
 
 


Mara,

a 080808 biztos, hogy szerencsés nap lesz. :wink:

Boni,

Zsigi fotóját már ezerszer megnéztem, nagyon szép baba ahogy Viki Lackója is. Ti vagytok a példaképeim, gyors szülés, gyönyörű baba! :wink:

Dita,

tudjuk, hogy neked nagyon nagy szíved van :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni: Ezer gratula a kisfiadhoz! Látod, neked is bejött a gyors szülés. Remélem Viki minket is elfertőzött ezzel. :) Nagyon aranyos Zsigi!

Vicuska, Denika: Mennek péntekre a drukkok!

Mara: Sajnálom a pirit. :(

Megpróbálok a munkahelyemen lévő egyetlen gépről belépni holnap, amin nincs szűrőrendszer. Nagyon izgulok már. Remélem azért tudok majd aludni.



vicky79
 
 


Kaptam új képeket Boni Zsigijéről, csatolok 1et Nektek: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli,

nagyon köszönjük, ez a kisbaba egyszerűen gyönyörű!

Vicky,

én is nagyon izgulok érted! :wink:
Holnap próbálj belépni mindenképp napközben mert estig lyukas lesz az oldalunk a kíváncsiságtól.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Puszedli

Köszi ezeket a csodálatos képeket! :wink:
Már most látom, hogy a Boni család legifjabb tagja után cikk-cakkban fognak pisilni a lányok! :wink:

Vicky

Akkor holnap lesz a NAGY NAP?
Otthonról nem tudsz azonnal bejelentkezni ha megcsináltad a tesztet?
Ne keseredj el ha esetleg még nem mutat semmit, lehet, hogy nálad is később volt a beágyazódás! De sztem tuti lesz egy halvány csík, a tüneteid magukért beszélnek! :wink:

Kép

dita75
 
 


VAN TV!!!!

És sokkal gyorsabb lett a netünk is. Hajrá T-Home!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINÁCSKA
Juhéjjjjjjjjjjjjjj!
Kép

Kép

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: