Új privát üzeneted érkezett!

Itt is DRUKK!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni & Zsigi!!!! Nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Tudtam!!! :lol:

Boni!
Millió pozitív energiát küldök Neked!!!!!!!!!!! Nagyon ügyesek legyetek !!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
kisfóka
 
 

 
 

Boni!

Hajrá!!!
vovanda
 
 


Sziasztok,Boniékról hoztam hírt:

2008.08.05-én 18.25kor elfolyt a magzatvíz,22.30kor mint a gyorsvonat megérkezett Zsigi (Zsigmond), 3300 gr,59 cm.Jól vagyunk,Apás szülés volt.
Kép

Isten hozott Zsigi baba!Hosszú boldog életet kívánok,és sok sok tejcit .Anyának és Apának sok sok örömet.
Gratulálok,nagyon ügyesek voltatok.
vedresandi
 
 


Boni,
Gratulálok Zsigihez! Nagyon ügyik voltatok! :P csudaszép napokat kívánok Nektek!!!
Tündéri a kis Minimanó :lol:

KépKép
tobi
 
 


Drága Boni Család!

Tiszta szívünkből gratulálunk Nektek! Nagyon sok boldogságot,egészséget és rengeteg tejcsit kívánunk Nektek!


Drága Zsigi baba!
Isten hozott a nagy világban! Legyél nagyon jó kisfiú, szüleid szemefénye! Nagyon boldog életet kívánunk Neked! [size=18]
[/size]

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni,
Gratulálok Zsigi babához!:) Minden jót kívánok nektek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Bonikám! Gratulálok Zsigihez! Nagyon ügyesek vagytok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Gratulálunk!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsigi! Szuper ügyes vagy! Gratulál a Röficsalád!

Kép
zölddisznó
 
 


Gratulálunk Zsigihez! :D :D :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Gratulálunk! :P
Farkasok J és K
farkasok
 
 


Boni :P
Szívből gratulálok Zsigihez! Hihetetlenül hosszú baba :shock:
Sok-sok tejcit, egészséget.
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Gratulálunk!
Vendég
 


sziasztok!

boni: gratulálok! sok boldogságot kívánok!

mindjárt rakok friss táblát.

kati
katica30
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

kati
katica30
 
 


Bonikám!
Gratulál a szöcske-család, jó egészséget, sok boldogságot Zsiginek, a mamának és a papának!
Ügyesek voltatok!

Kép
szöcske
 
 


Vanda! Gratula a 12. héthez!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Drága Boni!!! Gratulálok a kis gyorsvonathoz!!! Sok boldogságot neketek!
(Zsigi! Üdv. a hosszú fiúk csapatában! :lol: )

Panda :P
Megnéztem a kisfilmeteket Dórikáról, és folyni kezdett a könnyem, majd... a tejem :roll: :lol: :lol: :lol:

Katica :P
Köszi az új táblát!(Liluról még mindig nem küldtem képet :oops: De majd most!

Nuszo, Leo, Mó, Loislane!!!
Jujj, de örülök, hogy végre átjöhettetek ide is!!!
Csak gyarapítsátok ezt a babavárós táblit!

Nők :P
Szorítok!!!
Véda
Vendég
 


Bonikám, itt is gratu.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



Boni,

gratulálok nektek!

,

hogy érzed magad? Émelygés és társai megtaláltak már?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


BONI
GRATULÁLOK!!!! Nagyon ügyesek voltatok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Bonikó!
Gratulálok! :P :P Valóban jó hosszú baba, rögtön a 62-el kezdhettek, nem semmi! :lol: :lol: [/img]

Kép

Kép
donika
 
 


Donika! Boni babájára simán jó lesz az 56-os! Bálint 60 cm volt és 4450 gr, és hetekig hordta az 56osokat. Boni babája meg súlyban is kisebb, úgyhogy sztem nem veszik kárba az 56-os méret. :lol:

dkata
 
 


dkata írta:Donika! Boni babájára simán jó lesz az 56-os! Bálint 60 cm volt és 4450 gr, és hetekig hordta az 56osokat. Boni babája meg súlyban is kisebb, úgyhogy sztem nem veszik kárba az 56-os méret. :lol:

szerintem is.
ez még bőven 56os méret.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boni! Itt is nagy gratula Nektek :) :) :)

Monic: egyelőre nem, csak a cicileszakadás, és a hasfájogatás. De most még tényleg nem nagyon merek ide írni...



Kép

 
 


Kaptam új képeket Boni Zsigijéről, csatolok 1et Nektek: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Milyen szép egészséges formás baba! :shock: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Ja és köszönöm az esküvős hozzászólásaitokat! Akkor elvileg van esély a "bulira" !

Kép
katica_75
 
 


Boni,

Gratulálok a gyönyörű babátokhoz! Sok boldogságot!!!!

Andi

Kép
bandika
 
 


Boni!
ÉLJEN!!! Gratulálunk!!!

Hanna!
Köszi.

A tegnapi UH:
"A" baba: fej 24 mm, ülőmagasság 67 mm.
"B" baba: fej 21 mm, ülőmagasság 64 mm.
Így elsőre minden rendben. Sajna a tarkóredőt nem sikerült megmérni, jövő héten vissza kell menni. A dokim szabin, ő simán megmérte volna, a szonográfus azt kérte, inkább menjünk még egyszer, nem akar hülyeséget mondani.
vovanda
 
 


Vanda,
Ez aranyos volt :D

Boniko,
Hatalmas gratula nektek, jó egészséget, és persze sok tejcsit :D
Vendég
 


Boni!

Jaj, de gyors volt zsigi baba! Gratulálunk mi is! Nagyon sok örömet , boldogságot kívánunk az egész kis családnak! Nayon szép, formás baba Zsigi, természetes szülés után! Pihizz sokat! Sok tejcsit neked!

Kép
viri8
 
 


Sziasztok

Boniko:
Hatalmas gratula mindkettőtöknek és sok tejcsit kívonok Zsigibabának. Gyönyörü a fotón. Nem semmi milyen hosszu baba ő is!!!

Nők: Most már te következel!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Kata, Orsi!
Igen, én is tudom, hogy jók lesznek az 56-os rucik (tapasztalat), csak poénnak szántam!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon aranyos Zsigi! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Már lehet, hogy Nők is babázik. :)

Többi kismami merre jár???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Itt egy "többikismami" :lol:

Csajok! Holnap megyek glükóz szirupot reggelizni. Ki tudja, hogy a vízivással mi a helyzet? Ma éjfélig szabad még ugye? vagy reggel is? Lehet, hogy keverem a punkció előtti tilalmakkal?
HELP!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldikém! Ma éjfélig van pia. :)
A vérvételek között pihenés van. Vigyél könyvet!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Azóta megkérdeztem védőnénit, és azt mondta, hogy inni szabad (vizet), SŐT kell is! Szerintem te is téveszted a punkció előtti tilalommal.
Könyv? Zsigi!!! Ugyanoda megyek, ahol Boniék vannak.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Bocsi, én amikor terhelésesen voltam, ott nem lehetett mászkálni sem. De ha lehet....
Hajrá holnap! Citromot vigyél. :wink:
Puszi Zsiginek és Boninak!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


De neked IR-es volt nem?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, az nem számít, milyen okból van terheléses vizsgálat, a védőnénid nem jól tudja:
előtte este 7ig kaja, makd éjfélig pia, másnap meg totál éhomi és 2 órán át ülni kell, mert ha mozogsz, kalóriát égetsz, azzal meg cukrot, fals lesz az eredmény...ha meg iszol közben, higítod a véred, és kevesebb cukrod lesz a vérdeben, fals lesz az eredmény...
hidd el, ez így van... cukorterhelést CSAK így lehet, ha érvényes eredményt akarsz, persze sokan, akik nem akarják hogy kiderüljön pl, hogy megint gdm-esek lesznek, vagy nem akarnak a cukorral foglalkozni, így csalnak...pl. teszem majd én is mert nem akarom hogy a tesóprojektnél kijöjjön a gdm, majd magam kezelem, saját vércukormérővel :lol:
De első körben jobb megtartani a szabályokat :lol:
Vendég
 


Na, most neg vagyok lőve, mert valaki meg kifejezetten azt ajánlotta, hogy igyak reggel, mert különben besűrűsödik a vér, és azért lesz fals az eredmény - hiszen nem életszerű. Ja és hogy nem lesz volumene a vénámnak, és nehezen veszik le - mondjuk nálam amúgy is.
Na mindegy. Jelenleg döntetlen az állás :lol:
Legrosszabb esetben feleslegesen fogok diétázni - cukormérő van a családban, majd járok Hozzád öngyógyító tanfolyamra. :wink:

Köszönöm a tanácsokat! Jó éjt!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
Lehet hogy elkéstem, de azért szólok: sima vizet szabad inni. Hajrá cukros lötty, én anno majdnem kihánytam. Azt hajtogattam, hogy nem szabad, mert kezdhetem újból az egészet. Fúj. Szörnyű volt.
vovanda
 
 


Zöldi!
Tudom, hogy elkéstem, csak leírom az én esetemet, hogy ne izgulj, ha mégis meglátogattad Boniékat.
Én az első terhelésnél, miután levették a vért, elmentem csavarogni, mert a laboros mondta. Cukor tökéletes lett. Mondták itt a fórumon a lányok, hogy nem szabad mozogni. Én teljesen kétségbe estem, mérges voltam, hogy az a h...e laboros, miért küldött el?
Nálunk Szegeden 2 tehelés van, a 2.-nál ott ültem a folyóson, nem mentem sehova és az is tökéletes lett! :wink:
Ja, és nálunk a lötyit előzö este itthon kell megcsinálni, egy egész citromot lehet belerakni, és hűtőbe kell tárolni, másnap olyan mint egy fincsi limonádé!
A legtöbb helyen meg ott csinálják meg és úgy kell meginni!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszi csajok...mászkáltam. A lötyi nyami volt - én mindent megeszek/iszok, nem okoz gondot. A vérdzopó néni megint előbb izzadt le mint én :wink: , csak kézfejből sikerült vért fakasztani.

Kép
zölddisznó
 
 


Nem értek egyet, de ti tudjátok.Én az endokrinológiai szabály szerint jártam el minden terhelésemnél.A mászkálás nem a legjobb ilyenkor, de mindegy.
Az Fóka, hogy jó lett a második, azért volt, mert eleve jó neked a cukrod, de sokan vannak, akiknek a mászkálás miatt lett jó a cukor, amúgy meg nem lenne jó.
Mindegy.
Vendég
 


Na akkor lehet az én eredményem is fals? :cry: 5,6 lett terhelten, de nálunk eleve a light-os zsömle tejes megoldás van, és azután besétáltam a korházba ami kb 10 perc normál járással volt....Nem mondták h. nem szabad mozogni, akkor ott ettem volna meg. :?

Kép
katica_75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: