Új privát üzeneted érkezett!

Zsu!
Biztosan minden rendben lesz!

Nita:
Olvastam a másik topicban a dolgot! Azért nem lehet olyan elkeserítő a helyzet! :D Minden megjavul! :D Szurkolok! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


anda nagyon is elkeserítő 77.5 kiló vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3 évvel ezelőtt 57 kilo voltam! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda: Remélem! :lol:

Nita: Már hiányoltalak! :lol:

Holnap jövök a beszámolóval! :lol:
zsu83
 
 

 
 

Várjuk az eredményt Zsu!
encike 2
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon jó volt az uh! Ahol most voltunk ott egy nagy plazma tv-n lehetett nézni az egészet, nagyon rendi volt a doki! A férjemmel az uh óta madarat lehetne fogatni, teljesen a hatása alatt van! :lol:
Megnézhettük 4d-be is, és cd-re vették az egészet, és kaptunk 8 nyomtatott képet, egyet fotópapíron!
Nagyon édes volt, pont aludt az uh elején, de aztán megköhögtetett a doki, meg oldalra fordított, így felébredt nagy nehezen, és egy óriásit nyújtózkodott! :lol: És utána járt keze lába! :lol: És képzeljétek, én rá se mertem kérdezni a nemére, de a doki a 4d-s felvételnél egyszer megszólal, hogy ott valami kilóg a lába között, szóval lehetséges, hogy egy kisfiú! :lol: De persze mondta, hogy ez még nem bizti, változhat!

6,1mm ülőmagassága, 2 mm a nyakiredő!

Az uh szerint 12+4 napos vagyok, úgyhogy a vonalzón visszaállítottam egy napot! :)
zsu83
 
 


zsu ezek nagyon jo hírek ha tudsz tegyél majd fel uh képe,hogy mi is megcsodálhassuk a kis"pöcsöst" :?: :!:
és jolesik hogy hiányoltál! :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsu ezek nagyon jo hírek ha tudsz tegyél majd fel uh képe,hogy mi is megcsodálhassuk a kis"pöcsöst" :?: :!:
és jolesik hogy hiányoltál! :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok Nita, igyekszem képet is felrakni! :lol:
A kis "pöcsöst" az apukája már horgászni akarja tanítani! :lol:
zsu83
 
 


nagyon helyes hogy horgászni akarja tanítani! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zus: De jó lehetett az uh-on akkor:) Hol voltál , hogy ilyen sok képet adtak?

Kép
csucsu05
 
 


zsu merre vagy? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért. A mamám már hazakerült, csak nagyon le van gyengülve, még ülni, állni sem tud most, így anyunak segítettem. Most pedig készülődöm, mert holnap megyünk nyaralni.

Zsu! Örülök, hogy minden rendben ment az uh-on. Kíváncsian várom én is az uh-ot. Rókakoma kerülget még?

Encike! Jó sokat kirándulgattok. Nagyon helyesek a lányok. Mi annak a pizzázónak a neve, amit említettél? Apára fel!

Anda! Még mindig megy a balhé a munkahelyeden? Nem férnek össze a munkatársaid? Örülök, hogy anyukádnak jó a kedve. Tényleg biztos jót tenne neki a séta. Ha te is vele tartasz, akkor sem akar sétálni?

Nitácska! A kilókkal én is úgy vagyok, ahogy te írtad, de neked vagy egy gyönyörű kisfiad, nekem viszont nincs. Ne légy elkenődve. Lemehet még az a pár kiló plusz.

Nem tudom, hogy mikor jelentkezem legközelebb, legkorábban vagy vasárnap este, vagy csak jövő héten. Mindenkinek jó hétvégét! Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki nagyon jó utat és kellemes nyaralást na és persze nagyon jó időt kívánok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: Nagyon jó nyaralást nektek:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu: A Bolgárkerék utcába voltunk, a Magzati Diagnosztikai Központba!

Nita: Látom hiányoltál! :D

Kiriki: Rókakoma több mint egy hétig hanyagolt, ma megint meglátogatott! :(
Nagyon jó nyaralást kívánok nektek, érezzétek jól magatokat! :lol:

Tegnap kinnt voltunk a nagyszülőknél, kivittük a dvd-t, hogy ők is megcsodálhassák a kismanókát! :lol:
Aztán egészen este 7-ig ott ragadtunk! Utána meg már olyan fáradt voltam, hogy nem volt erőm géphez jönni!
Ma vettem egy nyári kismama gatyót és egy kismama felsőt! :lol:
zsu83
 
 


Zsu: És mit szóltak a nagyszülők a kicsihez? Gondolom csak ámultak nem?
Milyen rucit vettél? szine?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu: Nagyon meghatódtak ők is, úgy mint mi! Az anyósom és az anyukám is mondta, hogy nekünk már milyen jó, hogy így láthatjuk őt, ilyen picin, és az egész fejlődését megnézhetjük uh-n keresztül! :lol:
Fehér a gatyóm, és kék a felsőm! És jó kényelmesek, ma már abba is voltam vásárolni! :lol: Azt hiszem több nyári rucit már nem is veszek, mert vannak bővebb ruháim, azok még jók, majd inkább őszre és télre vásárolok! :)

Hú, úgy beebédeltem, csirekpörkölt volt savanyúsággal! :P :D
zsu83
 
 



Sziasztok!

Zsu:
Naggggyyyyon irigykedek mostan rád!

Rólam röviden:

Hulla vagyok! Ma este hétre estem haza. A menetrend: 5.30-kelés, 6.30-indulás a munkába, 7.30-kirendeltség nyitás, 13.10-ig meló ezerrel, hónapzárás elindítása, és koordinálása, 14.15 barátnőmnek segítettem dekorálni (rohadt nagy táblákhoz, betűket, meg rajzokat vágtunk, és szedtünk ki) 17.15 elmentem anyukámhoz, akinél szerdán kiderült, hogy mindenhol csontáttétje van! :cry: És 18.53-ra értem haza! Holnap megint hatkor kelünk, mert egy másik barátnőm meg összeveszett a szüleivel, így mi segítünk neki a lakásfelújítást befejezni! Vasárnap, meg úgy néz ki, hogy megyek megint dekorálni, úgyhogy nem sokat leszek itten! :(

Kép
anda81
 
 


Egészen pontosan mire gondolsz fontos alatt? Az oldalon rengeteg info található!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Anda, nagyjából egyidőben írtunk. Anyukádat nagyon sajnálom. Mondtak valami bíztatót az orvosok? Próbálj picit visszavenni a tempóból, mert anyukádnak nagy szüksége lesz a segítségetekre továbbra is!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Anda: Akkor mostanába nagyon mozgalmas napjaid vannak!
Nagyon sajnálom anyukádat! :cry: Mit mondanak az orvosok, mondanak valami bíztatót?

Datolya: De jó hogy benéztél! :lol: Hogy vagy? Hogy van a baba?
Gondolom már te is túl vagy a nyakiredő uh-n! :lol:
zsu83
 
 


datolya a buszok trolik villamosok átszervezéséről meg átszámozááról. sok járat megszűnik más számot kap és hosszabb meg másabb lesz az útvonala. De ez főleg minket peremkerületiket érint. :cry: :cry:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok! :D

1 hete jöttünk meg a nyaralásból,nem volt jó időnk,de legalább együtt volt a család és még pókerezni is megtanultam :D 1 hét alatt 2x fürödtünk a Balcsiba!Azért csak most írok,mert a férjemnek meg miután hazaérkeztünk begörcsölt a veséje,most már jobban van!Volt egy 2 mm-es veseköve,amit ki is pisilt szerintünk! :? Majd hétfőn megmondják az urológián!Szóval meg sem álltam már 2 hete!Voltunk szerdán 3D-sen is rakok fel képet!Mi nagyon jól vagyunk!Szonja szép nagy lány-keresztben fekszik és mindig nagyon aktív :D Hanna meg imádni való egyszűen!Puszilgatja a hasam és ha a hugihoz beszélek,akkor mindig kérdezi,hogy "mocorog Anya?"Már alig várom,hogy együtt legyünk 4-esben :D :D :D :D :D :D :D
Remélem itt is minden okNálatok!Megpróbálok utánaolvasni! Kép [img]Szonja%20https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217676755.6411.jpg[/img] Hanna a vidámparkban

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Kép Tegnap elött Apuval és Hannával a Balcsin

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Kép Hanna alkot :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi édes a hanna ahogy "alkot" méppen!!!!!!!! :lol:
nagyon csini a szonja és te is!!!!!!!!!!!!!
zsu tényleg hiányoltalak!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: Örülök hogy nálatok is minden oké! :lol:
Nagyon édes Szonja baba! :lol: Hannáról nem is beszélve! :lol:

Nita: Én is hiányoltalak az utóbbi két napba! :lol:
zsu83
 
 


kicsit kikapcsolodtam! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már azt hittem meguntál! :wink: :lol:
zsu83
 
 


jaj dehogy is ,téged nem lehet megunni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, aranyos vagy! :lol:
Most megyek tusolok, lehűtöm magam :lol: , később lehet, hogy benézek!
Felvehetlek téged msn-re, és akkor ott is dumcsizhatunk!? :)
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu, köszi az érdeklődést! Mi a nyaki redő szűrést kihagytuk, mert éppen külföldön voltunk (természetesen megbeszéltük az orvosommal). Jól vagyunk, néha már mintha éreznék valami rúgásfélét is. Néha azért olvaslak benneteket. Gratulálok a kisfiúhoz!

Melcsi, jó látni benneteket! Hanna nagyon elmélyülten alkot, sikerült is?

Vera, kösz az infót, remélem minket valóban nem fog érinteni, bár halottam, hogy nálunk is el akarnak törölni egy-két járatot, illetve össze akarnak vonni és még ritkítani is. Éljen a szmogmentes környezet, és járjanak minél kevesebben autóval!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Datolya: Köszönöm szépen! :lol:

Ma ünnepeljük a férjem szülinapját, megyek készülődök!
Este ha lesz energiám benézek! :lol:

Puszi
zsu83
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Szuper volt a nyaralás. Remek volt az idő, jól le is barnultunk. A szállás egész jó volt, bár egy kicsit mintha megállt volna az idő a 80-as években. Azóta nem nagyon alakítottak rajta, csak a fürdőszobát újították fel, s belső festést csináltak. Nem volt légkondi, s egész délután sütötte a nap a szobánkat, így nagyon meleg volt estére. A kaja viszont szuper volt. Svédasztalos reggelink és vacsoránk volt. A választék és az ízek is pazar volt. Kirándultunk is a másik partra, Sukoróra. Jó sokat sétáltunk, legalább egy kicsit ledolgoztuk a sok kaját.

Zsu! Sajnálom, hogy rókakoma még mindig közben-közben meglátogat. Gondolom, hogy örültek a nagyszülők a manócskátoknak. Jó érzés lehetett látni az örömüket. Nagyon csinik lehetnek az új rucik. Képeket nem láthatunk róluk? Boldog szülinapot a férjecskédnek. Jó ünneplést!

Melcsi! Tényleg jó rossz időben voltatok nyaralni. Pókerezni én is szeretek. Apukádék is veletek nyaraltak? Nagyon édes Hanna, ahogy alkot, milyen "átszellemült" a kis arca. Jó, hogy így várja a hugicáját. A Szonja is gyönyörű. Veletek fog aludni Szonja, vagy a nővérkéjével?

Datolya! De jó, hogy jelentkeztél. Nyaralni voltatok? Merre jártatok? Téged elkerült rókakoma? A fiúk mit szóltak a kistesóhoz?

Nitácska! Ti is nyaraltatok?

Csucsu! Köszönöm a jó kívánságokat.

Anda! Nagyon sajnálom, ami anyukáddal történik. Bíztatnak valami jóval az orvosok. Sok erőt és kitartást kívánok neked! Tudod, mi mindig itt vagyunk.

Hát lányok, nem tudom, megint mi van velem. Azt hiszem, jövő héten meglátogatom a dokit. Már péntek óta megint pár cseppel bejelentkezik piri, azt is csak a wc-n veszem észre, s a hasam is görcsöl. Szerintem holnap már teljes gőzzel meg fog érkezni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


zsu persze hogy felvehetsz msnre! :lol:
anita_meszaros@freemail.hu az msn címem! :lol:

kiriki mi már nem nyaralunk! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: Hanna nagyon édesen alkot:) Nagyon szép formás pocid van:)
Jajj én is szeretnék már ilyen pocakot:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu neked is nemsoká szép kerek nagy pocid lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, mert a gép betojt.
Semmi különös nem történt.
Sokat csavargunk, keveset vagyok apcival, mert alig várom, hogy aludjak. Csodálkoznék, ha most jönne össze.
encike 2
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom ma is nagy a pangás! :)
Képzeljétek voltunk ma kiságyakat, pelenkázókat, babakocsikat nézegetni! :lol: Felírtuk a bútorok méreteit, méricskéltünk a babaszobába! :lol: Már alig várom az októbert, novembert, hogy vásárolhassunk! :lol:
Férjecském szülinapja jól sikerült! :lol: Este odabújt hozzám, és azt mondta, hogy a pocakomban lévő ajándéknak örül a legjobban! :lol: :lol: :lol:
Az előbb akartam uh képet feltölteni, de valami más formátumba van ezért nem engedte! :cry: Legfeljebb megint lefényképezem az uh papírt! :lol: Ha már a cd-ről nem enged képet felrakni! :?

Kiriki: Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! :lol:
Ígérem rakok fel képeket, amint a férjem csinál rólam egy-két jó képet! :lol:
Már a nagyszülők is a következő uh-t várják! :lol:
Jól teszed hogy felkeresed a dokid, csak mondd valami okosságot!

Nita: Mindjárt felveszlek msn-re! :D

Encike: Amikor a legkevésbé számítasz rá, akkor fog összejönni! :lol:
zsu83
 
 


zsu várjuk az uh képet!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska! Bocsi, azt írtad, hogy kicsit kikapcsolódtam. Azt hittem, hogy nyaraltatok.

Zsu! Elhiszem, hogy a férjed a manócskátoknak örül a legjobban. Nekem sem kellene más ajándék. Olyan jó lehet már babacuccokat nézegetni. Kicsit irigyellek.

Encike! Miért vagytok keveset apával? Remélem, nincs gond.

Csucsu! Neked is lesz hamarosan akkora pocid, mint Melcsinek. (Remélem, nekünk többieknek is.)

Hát piri teljes gőzzel megérkezett tegnap. Most nem vagyok elkenődve annyira. Majd most belehúzunk. Elvileg ebben a hónapban még a jónásnapom is jó. Hát, majd meglátjuk.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Mert sokat csavarogtunk esténkét és örültünk, ha ágyba estünk. Nincs semmi gond, készülünk a szombati bulihoz.
encike 2
 
 


Buli lesz nálatok szombaton? Mit ünnepeltek?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Aha, igaz 7.én leszek 2*15 éves, de a barátokat szombatra hivtuk.

Szép álmokat, megyek alukálni.
encike 2
 
 


Hűha, akkor jó szórakozást kívánok nektek a hétvégén! Gondolom, addig még sok a tennivalód. Most megyek, mert mindjárt hazaér a férjem. Jó éjszakát!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki nekem az a kikapcsolodás ha lovak közt lehetek!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike: Ez aranyos volt, hogy 2X15éves? Mondjuk jobban is hangzik mint kiirva a 3X:)
HOLNAPRA NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK:)


Kiriki: Köszönöm a biztatást.
Viszont is kivánom, hogy szép nagy pocink legyen már végre:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nita: Ma is próbáltam feltenni, de nem sikerült, mert sz*r formátumba van a kép! :? Ma este a férjem megpróbálja átrakni más formátumba, ha nem lesz jó, akkor marad a képről fényképezés, csak az megint nem lesz olyan jó minőségű! :?

Kiriki: Nagyon drukkolok, hogy ősszel már te is kismami legyél! :lol:
Szuper az új vonalzód! Remélem a gólyáknak is megtetszik! :wink: :lol:
Igen, tényleg nagyon jó már nézelődni! :lol:

Encike: Előre is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok! :lol: :lol: :lol:

Tegnap vendégeink voltak este! A férjem egyik barátja, és az új barátnője! Tegnap volt hivatalosan a férjem szülinapja, így meglepte a barátja egy üveg pezsgővel! Na de az új barátnője, hát komolyan mondom, néha kidobtam volna az ablakon! :evil:
Képzeljétek amikor meséltem neki, hogy milyen örömmel várjuk a babát megszólal: hogy ő nem bírna ki egy vonyító gyereket, neki nem is kell gyerek, még mások gyerekeit se tudja elviselni! :twisted: Persze ezt én se hagytam szó nélkül!
Hát ide többet ez a nő biztos nem fog jönni :!: :!: :!:
zsu83
 
 


Zsu: Hát fúra egy szerzemény lehet az a nő:( Engem is idegesitett volna az biztos. A párja mit szólt hozzá? Hisz a férfiak azokat a nőket szeretik akiket el tudnak képzelni anyának.Ha én férfi lennék és ezt mondaná a barátnőm hát elgondolkodnék akkor minek is járunk. Hisz a kapcsolat kiteljesedése a gyerek.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?