Új privát üzeneted érkezett!

Cat: Jajj elfelejtettem irni. Vasárnap a nagy itthoni fürdés közben drága párom elkezdett a vizbe bedobálni. A fülembe bement a viz és nem is pukkadt ki. Hétfőn a jobb fülemre semmit sem hallottam. Elmentünk ma dokihoz és kimosták a fülem. Erre írtam na végre hallok. Bocsi csak nem írtam meg persze, hogy nem tudtátok.


Nemlajos: Biztos pénteken megnyugszol. De atért pihenj addig jó?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Szegény.Nekem is volt ilyen kiskoromban, jó párszor.
Elég kellemetlen.
Lapte :roll: :D :D :D tőőőőőőő

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: jaja de jó lenne ha a laptető bejönne:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu!
Hol tartasz a ciklusban most??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


pici én úgy gondolom amíg nincs pirkó addig van remény és szerintem péntek körül már + lesz a teszt

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Előbb nem is szeretnék tesztelni.
Várok most már szépen türelmesen.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Mindeki eltűnt ma??? :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Megjöttem, Márk már alszik :D .
ma 2-től kinnt voltunk 3/4 8-ig. Sétáltunk játszitunk és aludt a babakocsiban.

Olyan aranyos evéskor ledobta a túró rudis papirját,erre hozta a kukához és beledobta :D .

Zsuval mi van?
Vendég
 


Csucsu: grat a laptetőhőz.
Vendég
 


Sissi!
Biztos jó lehetett ma nektek.
Nem volt olyan fülledt meleg.
Én most annyira álmos lettem.
Tegnap éjjel, nem bírtam aludni.
A pocimhoz beszélgettem, szugeráltam.. :oops: :oops:
Ma már párom is hazaér, éjjel valamikor..

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Addig pihenj aztán ha hazaér a párod ugysem fogsz aludni
Vendég
 


Szerintem aludni fogunk..
Fáradt lesz, és én is :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


sziasztok

hát nem volt ma valami nagy forgalom. vagy csak téma nem nagyon volt?? :wink:

én hulla fáradt vagyok.
nika! szerintem jó jel ha Gege elutasítja a cicit, én is hallottam nhogy ez azért lehet mert terhesség esetén megváltozik a tej összetétele.

csucsu!

sajnálom a füled, nekem is volt ilyen sokszor kiskoromban.
és annyira fájt!

pici! párod nemsokára vekled lesz :lol:

ZSUUUUUUU!!
Mi van veled?
tud valaki valamit róla?

Jaj!telcsi!
megyek

Kép Kép Kép
asiye
 
 


asiye még nem tudom hiszen ez még előszőr fordult csak elő majd pár nap múlva kiderűl :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Drágáim!!!!!!

NE haragudjatok, de meghalni nem volt ma időm, nemhogy vissza olvasni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hatkor keltünk, aztán vérvétel, biztosítás, gyógyszertár, bevásárlás, rántott husi gyártás, keresztgyerkőc gyömöszölés, megint bolt, vacsi, ja meg mostam, vasaltam, pakoltam....
Holnap hajnalbanindulunk, úgyhogy majd csak hétfőn reggel leszek megint.... addig is SZERETLEK BENNETEKET, vigyázzatok magatokra!!!!!

Asiye!
Jó utat nektek, vigyázz nagyon magadra!!!!!

Mindenkit puszilok

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: jó pihenést neked.Hov amnetek?
Vendég
 


ZSU!

NEKTEK IS JÓ UTAT!
ÉREZZÉTEK JÓL MAGATOKAT!
PUSZI-PUSZI! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


zsu jó pihenést és pihend ki ezt a pár rossz napot és vidáman gyere vissza feltőltödve :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Jó Reggelt!

Picimami, többiek akik esetleg várták: nem teszteltem nem volt kedvem :wink:

Úgy fel vagyok fújodva, nem jó.

Na megyek munkába majd jövök.


Puszi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó reggelt!

Gabi!
Ilyen korán munkába?? :?
bár emlékszem, én annó a 4óra 47-es busszal jártam :lol:

Cat!
Mai teszt?? :lol: kép a gyerekekről?

ma megyek ügyet intézni, az Állam Kincstárba :?
remélemnem az egész napom megyrá,mert még mindig annyi dolgom van.

10-re jön a barátnőm, hogy vigyázzon a gyerekekre, addig főzők,hogy legyen mit enniük.

na majd ha már felkeltetek, benézek még :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Jó reggelt!

Gabi!
Ilyen korán munkába?? :?
bár emlékszem, én annó a 4óra 47-es busszal jártam :lol:

Cat!
Mai teszt?? :lol: kép a gyerekekről?

ma megyek ügyet intézni, az Állam Kincstárba :?
remélemnem az egész napom megyrá,mert még mindig annyi dolgom van.

10-re jön a barátnőm, hogy vigyázzon a gyerekekre, addig főzők,hogy legyen mit enniük.

na majd ha már felkeltetek, benézek még :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Gabi: a felfújodás azaz haspuffadás nagyon tipikus jel. Remélem a baba csinálja ezt a fújodást. És akkor meg kit élrdekel mi?? Na reménykedjünk:)


Zus: Nagyon jó utat és pihenjetek sokat na meg szeressétek egymást:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsi,jó hogy hírt adtál magadról, jó pihenést Nektek!

Pici,most már a Párocskád mellett ébredsz:-)

Gabi,jó munkát mára!

Én ma már szinte menetrendszerint 5:30-kor keltem...pedig szeretnék tovább aludni...
Ma megyek moziba estefelé,csajos napot tartunk a legjobb barátnőmmel, a múmia 3-ra megyünk.

Ja, és tegnap már pityeregtem is...mert megígértem magamnak,hogy főleg az első hónapban nem fogok belebolondulni a várakozásba...biztos voltam benne, hogy ritka kicsi az esély hogy elsőre összejöjjön..és így álltam hozzá...de ez a 2-3 napig tartó hasfeszülés megzavart,és most nem tudom, merjek-e reménykedni, vagy csak a szervezetem játszott velem...és akkor nagyot fogok koppanni és rossz lesz...és ez a tudat kikészít...
és leghamarabb szombaton vagy vasárnap lenne érdemes tesztelni majd(akkor leszek a 9-10. dpo-n)...

áááá,nehéz eset vagyok...

Kép
arwen***
 
 


Jó reggelt én most ébredtem Gabi jó korán keltél :) bár mikor még dolgoztam én is uton voltam már a 4.55-ös busszal :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


arwen: azta nem is gondoltam hogy ennyire lelkis vagy :)nézd amíg nincs piri addig van remény ezt mondtuk picinek is és szerintem ha ki tudnál kicsit kapcsolódni és nem ennyire foglalkozni a baba kérdéssel biztosan jobb lenne a közérzeted is olvass egy jóü könyvet nézz meg egy jó filmet stb

nika70
Salgótarján
 
 


igen,lelkis vagyok...és baromira tudok agyalni is...

igen,tudom,az lenne a legjobb...amúgy mos olvasok könyve, meg nézek filmeket...csak hogy egész nap egyedül vagyok itthon, akaratlanul is visszapörög az agyam erre a témára.

Csakis én segíthetek magamon 8)

Kép
arwen***
 
 


Hát lányok valakinek dolgozni is kell :wink: :lol: :P :lol: :P

Csucsu, köszi lehet :wink:

Ma megyek maszásra, szerintetek ha esetleg babás vagyok nem árthat még ilyenkor, ugye????? :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Arwen: A várakozás tényleg nagyon nehéz dolog. Megértelek. De ha nem figyelsz nagyon rá fogsz pörögni a baba témára. Szóval hessegesd el a baba gondolatokat most. Élj szeresd a párod ennyi. És várj...... Ami a legnehezebb dolog tudom.
Persze könnyű mondani hisz én is sokat gondolok a babára de igyekszem nem ezzel élni mindig. Azt mondjáka várakozás is nagyon szép idő.

Kép
csucsu05
 
 


Zsu!

Jó utat és vigyázz magadra :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


köszönöm,csucsu,igyekszem megfogadni...

Kép
arwen***
 
 


Mini: a maszás biztos nem ártalmas. Biztos nagyon jó lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


arwen: az már tuti hogy magad uram........... én is egyedűl vagyok itthon vagyis egy másfél éves gyerkőccel de hiába van velem néha azért jó lenne egy kis felnőtt társaság persze Gábor ha itthon van az jó :):):9

jajjj csajok szerintem kezdődik a parlagfű szezon tegnap óta viszket a szemem tüsszögök folyik az orrom áááááááááááááááááááááááááááááááááá nagyon utálomés nem szedthetek rá semmit mert ugye még szoptatok de ha babás vagyok akkor meg pláne nem bár érdekes amikor Gegével terhes voltam meg sem éreztem a pollenszezont :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Asiye!

Reméljük, hogy hamar végzel az államkincstárban, minek mész oda? én nemrég amikor dolgom volt velük levélben intéztem mindent.

Majd jelenkezz ha tudsz.

Kitartás és Puszi :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nika!

Szegénykém az nagyon rossz, nekem is kiszokott jönni az allergiám, de mostanság nem annyira, mindig változó. :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


gabi irigy irigy :):):):) én is mennék masszázsra nekem egy barátnőm tanulta annak idején olyan jó volt mert sokat kellett gyakorolnia így mindig kéznél voltam nagyon jó volt mikor két órán át maszirozott nyami

nika70
Salgótarján
 
 


Csucsu!

Hát remélem igy van. :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


lehet hogy tényleg van valami a levegőben, Kedvesemnek is folyik az orra, meg a szeméből jön a könny pár napja...parlagfű lehet?jaj, pedig ő sosem volt allergiás...

Kép
arwen***
 
 


Nika!
Tudom én is imádom, de sajna mostanság nem mehetem na de majd most :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


fú,én is szeretem a masszázst...bár még sokszor nem volt benne részem :wink:

Kép
arwen***
 
 


gabi és érdekes de kb 25 évesen jött ki először addig bírta a szervezetem azóta meghalok parlagfű szeoznban csak eddig volt rá jó kis gyógyim de egy ideje nem szedhetem claritint szedtem most majd c vitamin meg calcium max ennyi ezekl meg a babának sem ártanak ha esetleg az lennék vagyis én nagyon bízom benne hogy az vagyok :)

nika70
Salgótarján
 
 


Picimami!

Remélem már jó a kedved, és egy jót aludtál a Pároddal :wink: :lol: :lol:
Jelenkezz +++++++ energiával :!: :!: csakis igy semmi ------- :twisted:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Csajok akkor lehet nekem is a parlagfűtől folyik az orrom. Ma reggelre már tiszta nátha vagyok. SZipogok:(

Kép
csucsu05
 
 


arwen igen mostanában kezdődik de ugye nagy a meleg és az eső is segített nekik nagyra nőni így szerintem hamarabb értek be a virágok és szórják a pollent

nika70
Salgótarján
 
 


csucsu nagy az esélye:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Igen elég érdekes nekem is voltak olyan időszakaim hogy majd meghaltam és egyfolytában szedtem a zirtecet meg utána claritin akutot, de szerencsére (lekopogom) mostanság kb. 2 éve nem kell semmi, ha elő is jönn csak nagyon picit. Én se értem igazán de igy jobb mint allergiával :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


csucsu az orrfolyás még hagyján de nekem a szemem is baromira viszket :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


gabi ne is mond én is jobban éreztem magam amig nem volt:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!

Nagyon várunk az újabb +++++ teszttel :!: :!: :lol: :lol:
JELENTKEZZZZZZZZZZZZZZZ

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szisztok!

Csak egy gyors bekukk, mert mennem kell vérvételre.

Gabi!

Én úgy tudom, hogy a felfújódás is lehet a babától. :)
Holnap reggel teszt?
Vagy most már kivárod azt a három napot?

Nika!

Parlagfű szerintem még nem virágzik. Legalábbis itt nálunk. Szomszédban van egy-két db, de egyenlőre nincs virág.

Arwen!

Nyugi!
Bár ismerős amit érzel.
Én mégis azt mondanám, hogy a 11. nap előtt ne tesztelj! :oops:
Nekem 4 helyett mindig csak 13 napos volt a lutális fázisom, tehát a pé utáni időszak, így ezért mertem előbb tesztelni.

A Mamma miát is nézzétek majd meg! Eddig még mindenkinek tetszett aki látta közülünk.


Zsuzska!

Jó pihenést!

Pici!

Még alszol?
Kihasználod, hogy Apa hazaért? :wink:
Vendég
 


És a mai teszt: :D

Kép

Tegnapival:

Kép

Összes együtt:

Kép

Szóljatok, ha sok!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?