Új privát üzeneted érkezett!

Kép

dita75
 
 


Puszedli,

nagyon szépen köszönjük a tudósítást, kedves tőled!
Remélem, hogy mihamarabb te is babás leszel! :wink:

Boni,

drága, légy nagyon ügyes, Vikihez hasonló rövid szülést kívánok neked! Kisfiatok már most egy tünemény, hogy úgy időzített, hogy apa is lássa a születést!
Kimondhatatlan sok drukkot küldök neked!+++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hajrá Boni! Sok drukk!

Évi irigyellek. Vigyázz magatokra!

Monic Te hogy viseled a kismamaságot? Mikor mész uh-ra?

Dita drága hát mi van veled? Ennyit szenvedni! Tegnap elaludtam a Szökést. Elmondanád, hogy megszökött-e a drága vagy sem?
timejka
 
 

 
 

Boni: Mennek a drukkok!!! Ügyesek legyetek...



vicky79
 
 


Timejka,

köszönöm jól vagyok, délelőttönként újra támad a hányinger.
Jövő héten megyek uh-ra.

Vicuska,

még szép, hogy jöhetsz közénk ezután is. Biztos nem lesz egyszerű a leszokás, de amikor elgyengülsz akkor gondolj mindig a pocakodban levő babákra és akkor újra erős leszel. :wink:

Denika,

hogy sikerült a leszívás? Mennyi petéd lett?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicky,

hogy érzed magad? Hányinger?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: Kicsi mellbimbó fájás, kis hasfájás, kis hányinger, de ezeket nem tekintem terhes tünetnek még. Majd ha egy pozitív teszt lesz a kezemben.



vicky79
 
 


Vicky: Majd csütörtökön tesztelsz egy pozitívat, és akkor tulajdoníthatod annak!

hofeherke
 
 


Látom mindenki alukál már. Akkor szép álmokat mindenkinek!

hofeherke
 
 


Boni, Zsigi,
ügyesek legyetek! :lol:
i.kata
 
 


Jó reggelt!

Bonikám!

Gruppen drukk nektek! Remélem már a kezedben fogod a kicsikédet!

Évi!
Gratula a hatalmas törpökhöz! Ha priviben elküdöd a szopival kapcsolatos tanácsaidat, észrevételekt, megköszönöm ;)
20150601134430
 
 


Egy másik fórumon láttam a remek hírt Boniról:

2008.08.05-én 18.25kor elfolyt a magzatvíz,22.30kor mint a gyorsvonat megérkezett Zsigi (Zsigmond), 3300 gr,59 cm.Jól vagyunk,Apás szülés volt.

GRATULÁLUNK!!!! ISTEN HOZTA ZSIGI BÉBIT!!!!
20150601134430
 
 


Boni,
sok szeretettel gratulálok Neked Zsigi babához!!! Ez sem volt túl hosszú szülés :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Pálinkásat! :wink:

BONI és ZSIGIJE!
Kép

Gyorsvonat! :roll: ez jó!!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


VICKY
Ez nagyon izgalmas! :wink:
Alig várom a teszted!

TIMEJKA
Az egész hasam nagyon fájt tegnap, és lehet, hogy a sok gyümölcs miatt volt, nem tudom, de reggel már csak épp hogy éreztem.

A mi drága barátunk megtudta, hogy Sarah meghalt, és tombolt mint egy őrült aztán meg rátámadt arra a fickóra akit ki kéne vinnie, de sztem ez valami agymenése csak megint! Mert ugyebár ez a pasi nem csak irtó csini, de még agya is van! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt!

Boni gratulálok! Jó egészséget!

Dita, nekem a pém komolyan mondom megcsúszott. Csütörtökön volt a 13. napon, pici szurkálás volt. Utána semmi, meg is lepődtem, mert mindig érzem, erre hajnalba arra kelek, hogy kiszakad a hasam a helyéről. Belenyilal és kegyetlen rossz. Utrotól lehet ilyen? Dita Te meddig dugdostad az utrot, hány napig?
timejka
 
 


Jó reggelt!

Boni, Zsigi,
ti sem apróztátok el a szülést :lol:
Szívből GRATULÁLOK!

Dita,
írtál Csibinek, vagy írjak neki?
i.kata
 
 


TIMEJKA
Én orált kaptam, 3*1-et naponta, és amikor megjött az a szemét piri a 12. dpo-n akkor már abba is hagytam. :roll:
Nem méred a hődet?

KATA
Beszéltem vele, tegnap írtam is!

dita75
 
 


Jó reggelt!

Dita: Madárfüttyöst!

Boni: Már most elmondhatod, hogy ügyes kisfiad van. Ilyen gyorsan kibújni. Biztos a mamájától örökölte, mert ő is nagyon ügyi volt. ;)

hofeherke
 
 


Megnéztem a táblát és Zsigi pont egy héttel előbb jött.

Kép
i.kata
 
 


Dita,
de azt hogy még tegnap meg is született?
i.kata
 
 


Dita nem mérem a hőmet!
timejka
 
 


KATA
Ja hülye vagyok!
Pont most gondolkoztam, hogy persze csak a magzatvíz elfolyásáról és a kórházról beszéltünk, na látszik, hogy egyedül vagyok, azt sem tudom hol áll a fejem.
Irnál neki, mert nekem bibis még az ujjam, ezért is hívtam tegnap és nem írtam. Köszi!
Viszont az előbb beleléptem egy akkora kutyagumiba, hogy csuda.
Extra méretű volt, extra büdi, tehát extra nagy szerencsém lesz!

TIMEJKA
Nem ártott volna, de azért remélem sokat együtt voltatok apával. :wink:

dita75
 
 


Dita,
már írtam is :wink:
Azért ezek után ne lépj bele minden kutyakakiba, ami az utadba kerül :wink:
i.kata
 
 


Voltunk apával sokat!
timejka
 
 


KATA
Köszi! :wink:
Válaszolt már?
Ez is véletlen volt, mert ki akartam menni cangával a kisboltba valami reggeliért, és itt van két bringa (kollégáké) letámasztva a fűbe. Odagaloppoltam és akkor történt a baleset.
Ezek a kutyák olyan helyekre tudnak tojni, hogy tutira átgázoljon rajta valaki.

TIMEJKA
Akkor gond nem lehet. Várjuk a + tesztedet! :wink:

dita75
 
 


Úgy izgulok. Ha minden igaz, akkor ma végre eldől, hova megyünk nyaralni. Már nagyon várom, hogy elhúzzunk itthonról. :roll:
i.kata
 
 


Dita,
még nem válaszolt, biztos alszik még :lol:
i.kata
 
 


Boniko! :P

millió gratula Nektek és Zsiginek! :lol:


Kép
Vendég
 


"Emlegett szamár" (bocsi Csibi :oops: )
Pont most válaszolt :lol:

Boni,
Csibi is nagyon gratulál Nektek! Ezt írta még: Zsigi tökéletes kisbaba, jó hosszú baba!

Csibi pénteken már jön :lol:
i.kata
 
 


Vicuska,
hány tüsződ van? Nem írtál semmit :roll:
i.kata
 
 


KATA
De jó neki, én már 5kor kukorékoltam!
Döntöttetek?
Van egy nagy bőröndöd? :wink: :lol:

VICUS
Még két nap!
Nemsokára babás leszel............... szupi! :wink:
Annyira biztos vagyok a sikeredben ! :wink:

dita75
 
 


Ő Zsigi: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Óóóóóóóóóóóóóóóó de cukker!
Énisénis!

Gyönyörű szép sima pofika.
Imádnivalóan édes!

dita75
 
 


Boni,
Zsigi nagyon gyönyörű! :lol:
i.kata
 
 


Dita,
még nem döntöttünk, mert egy ismerősön keresztül még várunk pár extra akciós ajánlatot, amit elvileg 10 körül küld az illető. De ha az nem megfelelő, akkor kinéztünk egy 11 napos Egyiptomot, és egy 11 napos Zakhyntost. De szívesen mennénk Dél-Spanyolba is, mert tesóm ott van még vagy 10 napig a kislányával.

Erről jut eszembe: Tegnap elmentek Gibraltálba majmokat nézni, és etetés közben tesóm felé kapott az egyik, erre Lili az anyja elé ugrott és üvöltötte a majomnak, hogy Ne bántsa az anyukáját! :lol: Szegény, végül ő kapta a pofont, állítólag megkarmolta, de hogy lehet ilyen bátor egy majdnam 6 éves kiscsaj?!
i.kata
 
 


Zsigi baba cukorfalat :lol:

nincs sok tüszőm sajnos :( :( :(
jobboson 4-5 db, baloson 2 db :shock: , és azt mondta, a balsosok nincsenek is versenyben...4-et célzunk meg :?
nagyon haragszok a petefészkeimre, hogy ennnyire bengák :evil:

ma este kell beadni a tüszőrepit és péntek reggel 1/28-ra kell mennünk 8)

Denikának mennyi volt? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan átfutottam az utolsó oldalt, és csak röviden próbálok írni, mert ülve a legkényelmetlenebb (notebook-ot meg elvitte a férjem munkába). Szóval :)

Boni: Óriási gratula gyönyörű Zsigi fiatok megérkezéséhez! Sok-sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek! :)

Tegnap megvolt a leszívás, ma már telefonáltam is, hogy mennyi babánk lett. 9 petesejtet szívtak le, ebből 8 érett volt, és 6-ot már sikerült megtermékenyíteniük ICSI-vel. A maradék 2-n még dolgoznak a biológusok. Pénteken 12-re kell mennem beültetésre. :) Nagyon boldog vagyok már most, hogy eddig eljutottunk, innen márcsak egyfelé vezet az út: nemsokára kismami leszek! :oops:
Nemone: Lenne hozzád kérdésem, mert olyan sok infót kaptam telefonon, hogy bizonytalan vagyok. :roll: Úgy emlékszem azt mondták, hogy a reggeli utrot nem kell feltenni a beülti előtt. Jól emlékszem? Adnak majd progi injekciót? Vagy vinnem kell utro-t, hogy beülti után azonnal feltehessem?
Monic: Tőled meg azt kérdezném, hogy a méhpempőt, és az Aspirin Protect-et meddig érdemes szedni? A beültetésig vagy a HCG-s vérvételig?
Majd délután felnézek kicsit. Előre is köszönöm a válaszokat!

Gondolatban Veletek vagyok! És drukkolok! +++++++++++ :wink:
denika
 
 


VICUS
Moniknak csak három volt, és lásd a 9. hétben van!
Lombiktízparancsolatot elolvasni naponta 3X. ez a feladat!
ÉS NO CIGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ELHISZED, HOGY A CIGI IS BEFOLYÁSOLTA A TÜSZŐIDET! :x

KATA
A gyerekeknek nincsenek félelemérzetük!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.08.06 08:35-kor.

dita75
 
 


Denika,
ezek szuper eredmények! Már nagyon várom, hogy feltehesselek a tábla felső részébe:-)

Vicuska,
ne aggódj, Monicnak sem volt több, mégis babás! :lol:
i.kata
 
 


Vicuska: Ne haragudj a petefészkeidre! Inkább dicsérd meg őket, mert ez nagyon szép eredmény! Nézd meg a lombikos 10 parancsolatot! :wink: Nem verseny ez!

(Megyek vissza pihizni.. inni.. pisilni..)
denika
 
 


DENIKA
Szuperjó! Aztapaszta mennyi kismami lesz itt nemsokára!
Annyira örülök! Marha nagyot fog nőni a felső táblarész! :wink:

dita75
 
 


Vikimami,
azért ügyesen örökíted a gyors szülés technikáját! Csak így tovább!!! :wink:
i.kata
 
 


Boni!!!



Nagyon drukkoltam neked, nagyon helyes kisbabád született. Hatalmas gratula!!!!


Kata, ha megkérlek beirnád nekem a táblázatba a baba várható időpontját. Köszi szépen. (2009. február 27.)




Látom tegnap cigis téma volt. Rühelllem. Főleg kismamásan. Soha nem felejtem el azt a szitut amikor vittek be a kórházba mert még négy éve elvetéltem és vettek fel az osztályra azért mert a baba elment, közben ott ültek a kismamák nagy pocakkal és vadul szivták a cigiket. Rosszul voltam tőlük és azt mondtam hogy hol itt az igazság. Én vigyáztam a babánkra mint a himes tojásra, és elment, ezek meg......, na nem mondok semmit mert felhúzom magam!!



Szép napot nektek lányok!!!!




Üdv


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Na, asszem nem zavarok többet..... :shock: :?
Vendég
 


Kata a kiscsaj nem semmi. ARanyos, hogy megvédte az anyukáját.
Biztos jó lesz a nyaralás.

Vicuska legyen egy érett és akkor már nem lehet baj. Fel a fejjel!
timejka
 
 


VICUSKA
Ugye tudod, hogy mi csak jót akarunk neked!
Ma szépen fogod, és összetaposod az egész dobozzal.
Kész, többet nem veszel. Én ideges voltam akkor is ha szívtam most is ha felhúznak, attól nem lesz jobb, hogy ha azt szívod.
Amúgy van valami E-cig vagy mi, az nem káros a szervezetre.
Nézd meg a neten.
Nem bántani akartunk, hidd el, csak nagyon aggódunk érted. Szívemen viselem a sorsodat, mert közel lakunk egymáshoz, egy kórházba jártunk, egy volt a dokink, és lehet, hogy együtt fogunk szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Lécci tedd meg a kedvünkért, hogy ma már nem gyújtasz meg egyet sem. Nem olyan nagy dolog, én is 20 éve volt, hogy kipróbáltam, egy csomó pénzt elment rá, arra, hogy magamat meg a környezetemet mérgeztem vele........... legyél okos kislány! :wink:

(ja és próbáltam sokféleképpen leszokni, pl. csökkentettem az adagot, de így nem lehet, meg volt, hogy na még ezt az egyet, na még ez a doboz aztán abbahagyom. Amikor eldöntöttem, hogy babát szeretnék, letettem a megkezdett dobozt (itt van még a munkahelyemen a fiókba egyébként) és rá sem néztem. Csak így lehet, máshogy nem. A fogyókúránál is halogattam, hogy na majd hétfőtől, na majd jövő hónaptól. Nem fogytam semmit. Aztán amikor elolvastam a Norbi könyvet, adott egy marha nagy löketet, és még AZNAP belekezdtem, eredmény: -20 kg. (igaz a hormonok miatt visszajött 5 belőle, de még a 15 is elég jól hangzik! )
Tehát nem ekkor, meg akkor teszed le, és szentül igérgeted, hanem most és AZONNAL! Ügyes lány vagy te meg tudod csinálni, és meglásd milyen büszke leszel majd magadra. Én három éve volt, hogy letettem, és rá két hónapra már messziről megéreztem a dohányszagot, és a mai napig a világból ki tudnának vele űzni!

dita75
 
 


Sziasztok!

BONI!
Gratula Zsigi megszületéséhez! Tündér baba!

Vicuska!
Neked long protokoll volt?

Deni!
Gratulálok a sok kis babakezdeményhez!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsuzska,
beírtam :wink:

Évi,
nektek mikorra várható a szülés?
i.kata
 
 


Dita!

Az lett volna a segítség, ha priviben elintézed és nem azzal nyitod a tegnapi napot, hogy hú csajok mit tudtam meg! :evil: Szégyeld magad! :evil:

Kép

Kép
gröni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: