Új privát üzeneted érkezett!

Dita!

Jaj,fél macska,összetört sátor...jó kis nap lehetett!!
Említettem h hamarosan meglesz életünk első kocsija????Annyira jóóó :lol:

annus11
 
 


Kép

ANNUS
Nem sokáig tartott az őrület, apa kitalálta, hogy csinálunk neki egy favázat és az már bírós lesz, lerögzítjük a betonhoz és kész!
Megmaradt cicókák is szépen copikálnak, nemsokára itt rohangál mind a 4. Cukik.

Milyen tütütök lesz?!
Jajj nekünk az első tütünk nem volt semmi, Egy ezer éves Zsiguli, csak úgy repesztettünk vele a Balatonra! :shock:

dita75
 
 


Hááááát,nekünk egy 85ös zöld trabi lesz :lol: :lol: :lol:

Több oka is van.Anno nekünk trabantunk volt,imádtam!!!Mentünk vele olaszba is 5en!!!Nagyapámnak mindig az van még!Olcsón hozzájutsz,olcsók a járulékos ktgek,olcsó javítani,ide az utcára állni tökéletes!Igazság szerint boltbajárni kel,meg pecázni,meg hébe-hóba elmenni vmerre :lol: Mivel ingyen vonatozunk(egyenlőre) így ez az ideális " kocsi" a számunkra :lol: :lol: :lol:
Ja és van ismerősöm aki mindent elintéz nekem!!!Mire hazajövök már mehetek is érte!És még meg is tudja szerelni nekem,ha lenne vmi gond! :wink:

annus11
 
 

 
 

ANNUS

TRABANTON SZÁLLNI ÉLVEZET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok

Huncutka írtam neked privát üzenetet, de nekem valahogy nem jön be az a rész, így nem tudom hogy csak nálam nem működik vagy nálad sem, és akkor az üzit nem tudtad elolvasni.
Tesztet akartam kérni tőled.

30db lh-t és 30db 10-es hcg-t.. Címemet elküldöm az itt található e-mail címedre.


Köszi

gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Hunci, már nagyon várom, h beszámolj a pénteki dokilátogatásodról! Szerintem továbbra is nagyon szép a hőd, úgyhogy tuti babának kell ott lennie! :)
athiz
 
 


Gabi!

Nálam sincs privi üzenet...nem tudom hova tüntették....


Huncutka!
Még mindig nem tesztelhetsz??????Hát már rég meg kellett volan jönnie!!!!Szerintem is baba van nálad :wink:

annus11
 
 


Huncutka,

csatlakozhatok Gabihoz?
Nekem is kéne 30 db 10-es HCG teszt! (Nem tom, megkaptad-e a privimet, mert nálam sem jön be ez az oldal, de megírtam a címemet - ha mégsem ért oda, szólj légyszi!

Előre is köszi:
Till

(Mindenkinek ölelés! Sajnos én most igen depis korszakomat élem, napok óta! :oops: de azért szurkolok Nektek!)

tillidian
 
 


Szia Huncutka!

Én is írtam Neked privit.
A priviben azt írtam, hogy átutalok, de nekem jó utánvéttel is.(az utalás csak kedden lenne Nálad.)
Amelyik Neked jobb.
Megoldható lenne, hogy szerdáig érjen ide?

Előre is köszönöm

Ildi
ildike25
 
 


Till!

Mért van rossz kkedved???Bár valószínű sejtem...de van más ok is ami közrejátszik?
Megnéztem ezt a blogot,jópofa oldal!!! :wink:

annus11
 
 


Haliho!

Üdv az ujaknak!

A rendelés megy 1000-el, ez jo!!!

Velem semmi kül, nem várom pirit, de esélyt erre nem látok ebbe a hoba.

Anno apának is trabija volt, de imádta is. Semmi baj nem volt vele azonkivül, hogy tankolni kellett.
encike 2
 
 


Sziasztok!
Az üzik megjöttek, mindenkit igyekszem kielégíteni :wink: Kép Holnap egész napos dokis elfoglaltságom lesz, így csak kedd reggel tudok postázni, de mindenkinek küldöm a ragszámot azonnal és a postán át fogjátok tudni szerdán venni.
Nálam piri sehol :lol: , de a bökiket kapom és addig nem is szokott lenni. A doki egy hete nagyon biztatónak látta a helyzetet odabent, de nem merte azt mondani, hogy sikerült, csak azt, hogy a nyálkahártya, ha nem lenne ott semmi a bökitől pár milis összeesett lenne. És nekem ugye szép vastag volt. Holnap petezsákra gyúrok, szorítsatok nekem.
Nem sok reményem van, mert semmi bajom sincs és az előző gyerekeimnél ha a falevél táncolva szállt le a fáról attól is képes volt felkeveredni a gyomrom.
Egyedül a hőm biztató.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hunci!!

Milyen szurit kapsz te még mindig????Én már ezt nem értem :wink: :lol: Hát remélem h nem csak a szuri miatt nem jön meg,és nem csak amiatt van fenn a hőd!!!!Akkor drukk a petezsákhoz!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Ha Huncutka megküldi a ragszámot, akkor mit kell majd mondanom a postán?
Ti hogyan szoktátok ezt csinálni?
Milyen levélként küldi?
ildike25
 
 


Ildi
Csak odaadod a ragszámot a postán, és megkeresik a csomagodat az alapján, feltéve ha odaért. Reméljük mihamarabb megkapod, és dobsz egy szép zebrás hcg-tesztet. :wink:

dita75
 
 


ANNUS
Kép

ZSU
Hol vagy mostanság? :roll:

dita75
 
 


Köszike!!!Este 6korindulunk!!!Már felpakoltunk mindent:fűró,sarokcsiszoló,szalagcsiszoló,dekopírfűrész és még egy halom apróság.Egy tucat veder többek között,ja és viszünk azért ruhákat is :lol: Sajna ezt még vonattal....de legközelebb majd kocsival :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Hán itten vagyok.... hétvége szar volt, tiszta depi és srás :cry: :cry: :cry: :cry: Ja és görcsoldótól még nagyobb görcs.... na erre varrjatok gombot :!: :!: :!: :!: :!:
Mindjárt képen vágok itt a hátam mögött egy pasit, ha még egyszer beszól nekem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Dita!
Ez a fránya piri :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Én reggel megyek 4. naipi vérvételre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
Enyim hétvége is sz*r volt. Főleg a szombat, vasárnap nem gáz, mert apa meghívott vendéglőbe, degeszre zabáltuk magunkat, aztán aludtunk estig.

Én nem picsogtam, csak kicsit könnybelábadt a szemem ha vki rákérdezett mi van! Nem rívok, mert a következő sikerülni fog, és májusban szülni szupijó! :wink:
A nővérem június elején szült úgyhogy pont jók lesznek majd a ruhák, már csak azt kell megoldani hogy lány legyen, mert a kis pöcsös furin nézne ki rózsaszínben! :lol: :lol: :lol:

Drukk a vv-hez!

ANNUS
Aztán tessék sokat huncutkodni a pihi alatt. Minek visztek ennyi bigyót? Dolgozni vagy pihenni mentek???? :roll:

dita75
 
 


Dita!
Nemsokára én is tehetek fel ilyen inszemes vonalzót.... már mihelyst kapok időpontot :roll: :roll: :roll: :roll:
De annak nagyon örülök, hogy csak a vv-hez nem kell egy hónapot várni..

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kivi leszek majd hogy fogsz örülni a gyógyszertárban, én ma otthagytam a fél fizetésemet. :twisted:
Ma adtam be az első szurit magamnak, jött a kollégám, én meg épp szenvedtem, mert nem akart elindulni a fecskendő, ezek úgy be vannak ragadva, vagy én vagyok egy kézzel nagyon béna. Fogta az ampullámat amig végre megoldottam a kérdést, felszívtam meg minden, erre elindultam a hasam felé, ilyetszól te magadnak adod be? Mondom miért neked adjam? Ki akart menni, de rászóltam, hogy maradjon csak szépen mert ha ájulok akkor neki kell majd felmosni. De nem volt gáz. Kicsit feküldtem utána pár percet, meg magamban röhögtem a srácon mert falfehér volt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Na utolsó bejelentkezést!!!
2 hét és jövök!Legyetek jók,vigyázzon magára mindenki,és babásodjatok!!!!
Kép

annus11
 
 


Dita!
Nekedmennyibe kerültek a gyógyszerek hozzá, meg úgy egy inszem mennyibe kerül?

annus!
Jó dolgozást nektek, aztán azért foglalkozzatok egymással is egy kicsit ott a sátorban :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,
nálunk az inszem (4 volt) a Kaáliban 40.000 volt, efelett Clostyt és merionalt kaptam, az egy 10-esből kijött...gondolom, máshol olcsóbb...
Nagyölelés, látom, Te is depizel...én tennap voltam így :(
Depi monnyon le!!!!!!!!!!!!!

Annus,
jó pihit Nektek! :P

Dita,
nélkülünk kihalt a Gynevac-os topic! :lol:
Máris elindult a következő szuruizás, nohát, akkor mindjárt akcióóóóó!!! :D

Huncutka,
várjuk a póstát!!! És köszi előre is!

tillidian
 
 


ZSUZSKA
Nekem a múltkor volt kb. 30 körül csak a gyógyszerek.
Most ennek a duplája lesz, mert ez a gyógyszer drágább, és dupla adagot is kaptam. A tüszőrepi 7000 az utró meg 5000 volt.

TILL
Rena nyaral, Katerina eltűnt, más nagyon nem is szokott írni, vagy igen?
Katerina már volt nyaralni, nem tudom hol lehet most :? :roll:
Megnézem az iwiw-n hogy oda bejelentkezett-e mostanában!

holnaptól nekem extra depi lesz, mert visszajöttek a főnökök a nyaralásból! :twisted:

dita75
 
 


Dita!

Remélem is, hogy pozitív lesz!
Majd szerdán reggel szeretném megcsinálni, de az még nagyon korai lesz, de próba szerencse.
Drukkoljatok nekem légyszi!
Persze, ha neg. lesz, akkor még nem fogok elkeseredni, mert azt fogom magamnak bemesélni, hogy még nagyon korai, csak aztán pár nap múlva legyen rajta az a kettő csík...
Jaj, én ezt már hányszor eljátszottam..
ildike25
 
 


ILDI
Hányadik dpo-n vagy?

dita75
 
 


Sajna még nagyon korain.
Szerdán volt pe.
Szóval ma még csak az 5.
De szerdán reggel már a 7.lesz
Tudom, hogy nagyon korai
ildike25
 
 


ILDI
11. dpo-nál előbb ne tesztelj, akkor már lehet egy halvány csík.
Tudom milyen nehezen megy az idő, én fél évig vártam arra, hogy inszemre mehessek, amúgy 2,5 éve járok orvosról-orvosra, és kb. 5 éve nem szedek fogamzásgátlót. Gondolhatod, így közel a 33-hoz 5 év sikertelenség után mennyire türelmetlen vagyok! :roll:
De soha nem teszteltem a 7. napon, úgysem mutat semmit! Hallgass rám! :wink:

dita75
 
 


Ildike,
bizony, hallgass Ditára!!! Fölösleges hamar tesztelni (a teszt is fogyik, nomeg kudarcélmény nő, közben lehet, ott figyel a baba (mint az én Manóm anno... :P )

Te mióta várod a "Csodát"?

Lányok,
a dpo a PÉ utáni napokat jelenti? :roll: (bocsi, ezt itt hallottam először...)

Ditus,
tudod: megbeszéltük a másikban: kitartunk!!! Lehet ordítani, szidni mindent, tányért törni, és utána megyünk tovább az úton...!!! (én tennap 4x bőgtem...éppen 5 és fél éve kínoznak az orvosok!!! :twisted: )

tillidian
 
 


TILL
a mensi első napja az 1. cn, peteérés utáni nap az 1. dpo. :wink:

Kitartok persze, én még sehol sem vagyok ezzel a pár évemmel, és egy laparral meg egy inszemmel a hátam mögött! Nem is nagyon szeretnék belemélyülni annyira ezekbe a dolgokba, sikerülnie kell a másodiknak, eleve minden adott. A nővéremnél van 10 raklap ruha és játék a babának, ő is ilyentájt fogant meg a lányával. Tehát most nagyon bele kell húzzak, hogy a bébirucik jók legyenek. :wink:

dita75
 
 


:wink:

Keresem Picimamit, Merszit, Tillidiánt.
:wink:

Dokim szabin, de teszteltem!!!
Lányok!!!

Ma bontottam 200db-os Hcgt, TESZTELTEM és már az első ilyen lett!!! :wink: :lol: :lol: :lol: Kép

Nem akartam elhinni és csak gyártottam, Kép
és gyártottam, Kép
és újra Kép
Képzeljétek, hogy ebben a csomagban az összes pozitív!!!! :lol: :lol: :wink: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

AKARTOK BELŐLE?????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


A fotók mobilos fotók a pisi ma már 6. volt. Őrület, hogy 10 percenként megyek. :wink: :wink: :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Hatalmas gratula!!!!!! :D :D
Lécci nekem is ebből a sorozatból küldjél!!!!!!!!! :D
jucc 74
 
 


HUNCUTKA

Kép

és Kép

itt nem volt semmi kétség........... :wink: :lol:

Gondolom nagy a boldogság.

Én is kérek abból a dobozból egy párat. :D

dita75
 
 


Huncutka!
Hogy milyen jó hirre jövök!!! Gratula!
Majd én is kérek ebből a pozi tesztből, de előbb megvárom még az e havi nem menszim, mert még 1 HCG-m van.

De jó, de jóóóóó!!!!! (bárcsak én is itt tarthatnék!!!!)
encike 2
 
 


Huncutka, na végre, erre vártam már, hogy mikor nyugszol bele, hogy babás vagy, és mersz lépni! Őszintén gratulálok, és ha még 194 tesztet megcsinálsz, akkor is zebrás lesz, ez van! :lol: :lol:
Mellesleg vérvételen is voltál? Mert a ferty-ben azt látom. :o

Azért továbbra is adsz majd el teszteket?

Encike, te is fogsz még itt tartani, ez tutiiiii!!! Előjegyzésbe vagy véve! :wink:

Dita, természetesen te is, meg Till, és mindenki... hajráááá!

(Én is olyan szívesen igényt tartanék egy +tesztre, de sajnos most nem szabad bebabásodnom, de talán pár év múlva... addig félretehetem :mrgreen: ?)
athiz
 
 


Jaj, és ez lemaradt, tehát:

Hunci, gratula Kép
athiz
 
 


Huncutka!
Itt vagyok!!
Szeretnék majd rendelni tőled..
Gratulálok a ++++++++++ teszthez.
Mióta próbálkoztok?
És mit mondott az orvos?
Milyen szurikat kapsz?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Huncutka!
Jó hosszú a ciklusod. És csak most teszteltél először??

Én tegnap teszteltem sajna negatív lett.
Piri nem jött. Nem is szeretném hogy jöjjön most már.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Huncutka!
Én is szeretnék abból a csomagból tesztet rendelni :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!
1,5 éve minden hónapban teszteltem, a ciklusaim 28-29 naposak. A luterális szakaszom sajnos 9-10 nap volt csak, ezért kaptam a hormonpótlást.
Hány tesztet szeretnél és milyet?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka.
Akkor nagyon nagy lehet most az örömed!!
Gratulálok.

Küldöm máris mit szeretnék.
De már nem tudom, mi mennyibe kerül nálad :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Huncutkaaaa!!!!!

Te aztán télleg Huncutka vagy!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Hatalmas kézrázás és gratulaaaa!!!!!!!++++++++++++++++++

Ugye nekünk is ebből a szériából küldtél tesztet??? :wink: (Látom, ellőttél vagy 6-ot, ez elég bizonyíték, jó 200-ast bontottál!!! :lol: :lol: :lol: ) - és köszönjük a küldeményt!!!

1,5 év? Akkor Neked is van türelmed, hál'Istennek!!!!!!!

Dituli, kitartunk, Te is, én is, Mindenki!!!!!! Mi is babásak leszünk, csak türelem kérdése!!!!!!!!!

(((((((Picimami)))))))) hajrá következő ciklus!!!!!

tillidian
 
 


TILL
Nekem ma annyira fájtak a petefészkeim, még most is érzem őket, de délután menni alig bírtam, pedig ma még csak a második szurit adtam be.
De a pirianyó már végre kezd elmúlni. Jól megkínzott az is! :roll:
Annyira remélem, hogy most már 9 hónapig mindenkit elkerül ez a dög! :roll:

dita75
 
 


Tillidian !!
Nagyon köszi.
De még nincs piri. Még ez a ciklus sem veszett el.
Remélem :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!
Bemásolom az árakat:

Az lh teszt 5db 1000ft, 10db 1700ft, 15db 2400ft, 20db 3000ft. Ez amerikai teszt nem a gagyi kínai.
Van még 10-es nagyon érzékeny hcg teszt is amerikai 200ft-ért.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Csajok, bocsi, hogy csak Huncihoz szólok, de GRATULÁLOK :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Én is ebből a sorozatból szerettem volna :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Holnap reggel elmegyünk nyaralni és vasárnap éjjel jövünk haza.... addig is puszi mindenkinek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Athiz, de jo, hogy előjegyeztél. De remélem már nem jön meg. Jo kis szülinapi ajándék lenne.
encike 2
 
 


Oké Enci, én drukkolok hozzá! Boldog, lehetőleg babás szülinapot! Kép
athiz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?