Új privát üzeneted érkezett!

Pici,tőlem kérdezted a tesztet?
ha igen, akkor igen, megrendeltem, még vasárnap, remélem, ma kihozzák már. Nem jó a postás miatt állandóan itthon ülni...

nemlajos, gondoltam is rád...ti is 18-án kezdtek? olyan hamar van... :? :x

Mikor fogod megmondani az igazgatódnak?

Kép
arwen***
 
 


upsz,elkaptam egy tetőt is... :lol: :lol:

Kép
arwen***
 
 


Arwen!
Igen, tőled kérdezetem :wink:

Nemlajos!
Szerintem ne foglalkozz most a munkával.
Pihenj csak.
Most ez a legfontosabb.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

 
 

Olyan jó friss levegő van.
Esett éjszaka az eső, és lehűtötte a levegőt.
Itt ülök nyitott ablakoknál :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Arwen mi csak huszonnemtommikor kezdünk, gondolom 25, akkor az még három hét :roll: Elszámoltam.
Az igazgatónak akkor mondom meg, ha
1. nem megyek vissza dolgozni
2. lejár a 12. hét (az kb szept. 1:D)
Csak tényleg attól parázok, hogy most itthon, a fekvéstől, sétálástól is szivárog a vér, akkor mi lesz, ha visszamegyek a szakközépbe (!!!), ahol kb olyan a színvonal, mint a Szívtipró gimiben (úristen, mennyit csodálkoztam azon a filmen, hogy bakker, egy kötelező olvasmányt így dolgoznak fel, hogy csávó, meg csaj, meg elszúrta...? Most meg örülnék, ha legalább hozzászólnának...).
És hát nincs Pesten háziorvosom, az enyém 200km-re, és nem tudom, mi lesz, ha táppénzre kell mennem. Vicces lenne havonta hazautazni a szüleimhez, miközben azért vagyok táppénzen, mert feküdnöm kell.
Itt meg azért nem akarok orvost, mert decemberben költözünk a város másik végébe, és majd ott akarok.
Értitek? :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


nemlajos,értelek, ne aggódj,minden rendben lesz Veletek!

Kép
arwen***
 
 


Nemlajos!
Megértjük!
De muszáj pihenned.
Inkább, mint baj legyen!!

Szerintem egyszer elmész a házi dokidhoz, utána, postán is küldheti neked a táppénzes papírt.
Vagy keresd meg most, akihez majd költözés után szeretnél menni

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nem értem , hogy miért nem vizsgálnak meg gyakrabban? És vigyáz rád jobban az orvosod?? :shock: :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza,csak egy kérsdésem lenne.Az lehetséges,hogy nincs pé-m? Van mikroszkópom és holnap lesz 2hete ,hogy megjött de még semmi jele a pé-nek.
Vmi gond van velem,vagy a szopi is bezavarhat? Múlt héten elég sokszor szopiztattam a Márkot,mert beteg volt.

9-5-----------------
Vendég
 


Sissi!
Lehet, hogy később lesz pé-d!
Vagy már volt.

Nincs otthon lh teszted??
Én arról jobban el tudok igazodni.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Az nincs csak a családtervezes.com-ról rendeltem a kis mikroszkópot.

Egyébként az utólsó sort a Márk irta nektek :D
Vendég
 


Köszönjük Mark!!
Édes vagy!

Nekem is van mikroszkópom.
De én vaksi vagyok...
Láttam már páfrányokat rajta, pé kor, amit lh teszt is mutatott

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos: szerintem semmi féleképpen ne menj vissza dolgozni. Táppénzt a nődokid nem tudna fel venni?Engem a nőgyógyászom vett táppénzre.

Már bánom,hopgy megrendeltem a mikroszkópot mert 2 éve nem görcsöltem ennyit rajta és a 2. próbálkozásra összejött.
Mindegy apával igy is sokat vagyunk együtt aztán majd meglátjuk
Vendég
 


Álom: én 2szer alámodtam azt,hogy vérzek, rögötn fel is ébredtem és rohantam a wc-re.Hála istennek semmi nem volt, de tiszta gyomorideget kaptam.
Vendég
 


Pici: a hőd szerintem biztató!
Vendég
 


Gabi: ha teheted inkább nem menj arra a bbás oldalra. Biztos nehéz most neked,de csak + és hamarosan jössz a + teszttel.
Vendég
 


Nemlajos!

Munkát felejtsd el! TÁPPÉNZ!
A körzeti nőgyógyász kiírhat, vagy ha nem az az orvosod, akkor egy javaslat alapján a háziorvos.
Keress már most arrafelé háziorvost, ahol lakni fogtok, vagy ott ahol a nőgyógyász rendel.

De a legfontosabb, hogy pihenj! Egyetlen lelkiismeretes nőgyógyász sem fog elengedni dolgozni így!
Vendég
 


Tegnap borsó főzeléket csináltam Apa meg brassoit.Ahhoz csak ki kell sütni a krumplit.

Úgy látom ,jól elbeszélgetek magammal.

Megyek is,
Vendég
 


Sissi!

Teljesen normális, ha egy nőnek nincs minden hónapban pé-je.
És ez szoptatás alatt fokkozottan igaz!

Ne izgulj emiatt, minden rendben van.
Vendég
 


Itt most nagyon jó idő van.Én ma már kiporszivozam, elmoasogattam.Nemsokara megyünk sétálni piacra meg max. játszótér.
Márk most szezám utcát néz.
Vendég
 


Cat: köszi csak elkezdtem türelmetlenkedni.Bár tudom,hogy az a legrosszabb.
Vendég
 


Lányok!


Én most kezdtem parázni. :roll:
Mi van, ha mégsem akar velünk maradni ez a picúr?
Száradás után már nem is olyan egyértelmű, hogy a mai teszt erősebb. :shock: :roll: :oops:

Holnap megyek vérvételre!
Remélem minden rendeben lesz, és tényleg csak 8 hónap múlva talákozunk a kistesóval, aki makkegészségesen bújik ki! :)
Vendég
 


Milyen vérévtel lesz?

Csak nyugi, ott van az a Picur és maradni is akar. +++++energia :D :D
Vendég
 


Mutasd meg a csikot
Vendég
 


Úgyértem tedd fel megint ide.
Vendég
 


És most már a hasam is úgy fáj, mint mensi előtt. :(
Eddig nem ilyen volt! :(

És ugye nekem csak holnap lenne a ciklus utolsó napja. De ugye nem a holnapi lesz, hanem hónapokkal később?
Vendég
 


Erre azt szoktad mondani,hogy jó jel is lehet.

Cat:csak áprilisban fog kibújni az a babó.
Vendég
 


Cat!!!

Ti mondtátok ez is lehet jó, nem de :wink: :?: Nyugodj meg az árt a bébinek aki ott a pocakodban :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sissi ezt jól megirtuk Catnek :!: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Ilyen most.

Szerintem egyforma a két csík erőssége:

Kép
Vendég
 


Majd nekem mindenki helyett megjönn, oké :lol: :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


de ott van az a csik.
Vendég
 


nagyon szépen látszik.Mennyivel kellene erősebb nek ldennie?
Vendég
 


Tudom, hogy árt a bahbának az oidegeskedés, de én sajnos általában ilyen vagyok.
Pontosabban Benivel is ilyen voltam. 2-3 hetentre jártam UH-ra, mert mindig észrevettem valamit ami miatt izgulhattam. Jó volt látni és megnyugodni.
Vendég
 


Nem tudom menniyvel kellene erősebbnek leni, csak azt tudom, hogy a hcg szint az elején másfél naponta megduplázódik, ami elég látványos kellene, hogy legyen.
Viszont, ha a babával baj van, akkor csak napok múlva ürül ki a szervezetből...
Vendég
 


Nincs semmi baj azzal a babával.Ilynre ne is gondolj!!!
Vendég
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Nyehehe, engem akár érdekelne is, de én a 160cm-emhez most vagyok majd 70kg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat Újpesten lakom, a leendő otthonom Pesterzsébet. Hiába jelentkeznék be most oda a körzetihez, majdnem ugyanannyi idő alatt jutok el Erzsébetre, mint haza... Na, pénteken jól megkonzultálom a dokinővel.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


csak be akartam meló közben kukkolni, de láttam Cat aggodalmát.

századjára is beteszem a tesztjeim képét, de csak azért, hogy Cat lássa, hogy a két középső tesztem között szinte semmi különbség, pedig 2 nap van köztük. a két tesztcsík a 12. és 14. dpo-n készültek.

és nekem nagyon erős mensis fájdalmaim voltak
vegyél be magne b6-ot. ha nincs hozass valakivel gyorsba egyett, te meg feküdjle!!!!!!! Kép

ígérem ha alszanak szünetet taretok és akkor mindenkihez szólok pár szót!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


nahát,nemlajos,ide fogtok költözni hozzánk? melyik részére erzsébetnek?

Kép
arwen***
 
 


Asiye!

Köszi!

De sajnos én sokkal több különbséget látod a Tiédnél, mint az enyémnél. Mondjuk ott két nap telt el közben...

OK!

Délben leteszem Benit, és lefekszem én is.
Vendég
 


Ööö, Te nem csepeli vagy?:o
Abba a szép "új" lakóparkba, a Gubacsi híd lábánál:)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat, légyszíves ne pánikolj!
A korai tesztelésnek ugyebár ez a következménye, hogy erősödik-e aztán. Meg az, hogy ha esetleg megjön, akkor tudni fogod, hogy ez bizony baba volt. Én figyelmeztettelek! 8)
Na de fel a fejjel, és pozitív gondolatok, hadd maradjon a baba, ha így van kitalálva! :lol:
És mit vársz, ha még csak holnap kellene megjönnie? :wink: :roll:
Szépen alakul ez, meglásd!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


majd leszek csak csepeli,remélhetőleg 1-2 hónapon belül...

most nem vagyok képben...lakópark a Gubacsinál? a baross utcára gondolsz, a topánkánál? vagy a helsinki út?

Kép
arwen***
 
 


Cat,ne aggódj...ne gyárts már most elméleteket...Te írod mindig, hogy pozitívan! Tessék mantrázni,hogy igen, nincs semmi baj, se Veled, se a kispöttömmel...

Kép
arwen***
 
 


na! az én ghyermekeim elaludtak, ugyhogy én ismegpihenek,majd fogok még ma eleget dolgozni! :lol:

Cat! visszatérve!
igen az enyiméi között 2 nap van, de ha teszteltem volna köztük, akkor ugyanugy nézne ki az a teszt mint vagy a 12.napi, vagy a 14.napi nézne ki ugy mint az előző!
a lényeg hogy nyugi!!!!!!!!!!!
egyébként ilyen korán nem ismindig kellhogy napról napra erősödjön a teszten a csík, hiszen az is elég ha egyik éjjel felkelsz és megiszol egy nagy pohár vizet. reggel nem lesz olyan olyan sűrű a koncentrációja a hcg-nek a vizeletben és így nem erősödik :?

sisi!
az is okozhatja hogy esetleg sűrűbben szoptatsz! mondtad hgy jön Márk foga.Nem lehet hogy emiatt többször ciciztettedéjjel is meg nappal is?mert akkor a több cicizés-több tejcsihez-hormonváltozáshoz-és a ciklus illetve a peteérés idejének változásához vezethet!
(na ezt jól levezettem :? )

Nemlajos!
mikor is mész uhu-ra?
írtam amultkor hogy ha a8.héten is van szívhang(és mért ne lenne? :lol: )akkor a vetélés esélye min dössze 2% :lol:

Arwen!szerintem egy 4-5 nap mulva már nyugodtan tesztelhetsz!
és én a mostani terhességemnél már a 8-9.dpo-n terhességi tüneteket produkáltam(ezért gondoltam később hogy ez a baba lány, mert az előző két terhességemnél nem így volt)
a beágyazódás az eseteke többségében a 7-8.napon zajlik, de van akinél a 3-6.napban :) attól is függ hogy a kiskatonák hol kapták el a petécskét,mert lehet hogy a petevezető végén az utolsó(sz szerint) percekben-órákban) :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Cat!
Kicsit eltűnök, és te lám rosszalkodsz!!
Ejnye már.
Nincs semmi baj veled.
Szépen erősödik a csík. :!: :!: :!:
Hisz te mondtad, ne figyeljük annyira magunkat!
tTessék megnyugodni.

Minden rendben van nálatok.. :lol:

Nálam még semmi változás :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


asiye! Még ma is érzem néha a szurkálást...félek, hogy ez nem pöttöm,hanem mondjuk petefészekgyulladás(hülye vagyok,mi?)

Kép
arwen***
 
 


najó,tényleg hülye vagyok, rákerestem a tünetekre, és egyik sincs...hányásnak,hasmenésnek,meg láznak kéne lennie...

bocs, néha hamarabb beszélek,mint gondolkodom...

na akkor asiye reménykedem, hátha pöttöm van :D

Kép
arwen***
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?