Új privát üzeneted érkezett!

Jaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Elugrom szoliba 8) aztan kisimitom a hajam es megnezem mi is a ma esti program 8)

Most hivott Melus is :!: :!: :!: :D Melus gyere hozzank vissza!!!!

Szal mentem aztan majd ha hazajottem irom meg a fejlemenyeket 8) ma n tartom a frontot :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaj az elobb laptetom volt :twisted: De minek..... :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Bridg!!!
Mert te voltál a gyorsabb,és nem az enyém lett :evil: :evil: :evil:

Érezd nagyon jól magadat!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok drágáim! Olyan kedvesek vagytok, hogy hiányoltatok! :wink: De ne féljetek nem vesztem el! Meg különben is a rossz pénz nem vész el! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi! Köszi, hogy felhivtál!!!! Olyan jól esett, hogy azt el se tudod képzelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amugy én meg ugye épp most riasztottalak fel édesded álmodból! Ezért nagyon rosszul érzem magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :? :shock:

Zsuzsuka! Te még nem tudod, de beszéltem az elöb Briddel utána meg Pendit hívtam, hogy mi lenne, ha csütörtökön mennénk le hozzá! Tudod mit minjá fel is hívlak!!!!!!!!!!

Brid kis kedves barinönk! Még egyszer itt is nagyon "Happy birth day-t" Kívánok neked! Igazá át gondoltam a dolgot a dupla orgiáról és azon filozofáltam itt egy magam, hogy nekem hiába jó 2x, ha te ebböl nem érzel az égvilágon abszolut semmit! Szoval Én maradok az 1 nél és inkább vár még röpke 2 hetet és neked is olyan fergeteges orgiában lesz részed, hogy az csak na!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És ráadásul nem lesz szükséged a macira sem!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szoval türelem rózsát terem! Beszéltem Pendivel és neki jó a csütörtök! Kérdés Zsuzsu mit reagál a dologra! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és képzeljétek! Hogy ne legyen fenékig tejfel az életem! Kaptam egy faxa szájfertözést és lehet, hogy ezzel egyetemben van egy kis szájpenészem ami elvileg csak a babáknak szokott lenni az anyatejtől! Szép mi?????????? Na megyek visszaolvasok, meg fözögetek valamit az uj tűzhelykémen! Este meg majd írok még!!!!!!!!!!

Ja és hívlak most Zsuzsuka!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát Drágáim, én csütörtökön Erdélyben fogok az gyógyvízben pancsizni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt most nagyon egyszerre küldtük el!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jóóóóó…


Mi a különbség a börtön és a munkahely között? Ha jobban belegondolsz:
A börtönben az időd nagy részét egy 2.5 x 3 méteres cellában töltöd.
A munkahelyen időd nagy részét egy 2 x 2.5 méteres irodában töltöd.A börtönben naponta háromszor kapsz ételt.
A munkahelyen egyszer ehetsz délben, akkor is neked kell fizetned érte.
A börtönben enyhítik a büntetésedet, ha jól viselkedsz.
A munkahelyen ha jól viselkedsz, még több munkát kapsz.
A börtönben az őr nyitja, zárja az ajtót neked.
A munkahelyen mindenféle kulcsokat meg kódkártyákat kell magaddal vinned, az ajtókat is nyithatod egyedül.
A börtönben nézheted a tévét és játszhatsz másokkal.
A munkahelyen megszidnak, ha tévét nézel vagy másokkal játszol.
A börtönben saját WC-d van.
A munkahelyen meg kell osztanod másokkal.
A börtönben meglátogathat a családod és az ismerőseid.
A munkahelyen rosszallva néznek rád, ha a családdal vagy ismerőseiddel beszélsz.
A börtönben az ellátásodat az adófizetők fizetik, míg neked dolgoznod sem kell.
A munkahelyen mindenért fizetned kell, míg az általad befizetett adóból tartják el a börtöntöltelékeket.
A börtönben a börtönigazgató egy szadista idióta.
A munkahelyen az a különbség, hogy ott az ilyet főnöknek hívják

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Látod ezt Brid????? Képes minket itt hagyni a Mi Zsuzsukánk!!!!!!!!! Pedig tuti van akkora böröndje, hogy még én is beleférjek!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám Drága!!!

Van, van, szerintem mindhárman bele férnétek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apával kettecskén megyünk, lesz mit megbeszélnünk egymással :shock: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsuka! Faxa ez a börtönösdi!!!!!!!!!!!!hihihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drágaság! Gondolom aza tudom, hogy kell egy olyan hely ahova csakis kizárolag ketten mentek!! Van nektek is éppen elég aggodalmatok! A baboka miatt! Szoval menjetek csak kapcsizzatok ki pudingoljatok és érezzétek jól egymást!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát puding nem biztos, hogy lesz.....mert hát ugyi mikor kell nekie megjönnie???? Bár remélem, most hamarabb elmegy és tudunk rosszalkodni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!!!


Nócikám!
Nincs gond! :lol: :lol: Már éppen ideje volt felkelnem. De nagyon jót aludtam, az biztos. :lol: :lol: Úgy felpattantam, hogy ki is porszívóztam, meg felmostam, mert délelőtt csak nem csináltam meg. :oops: :oops: :lol: :lol:
Az a csütörtök jól hangzik. Én várlak benneteket. Itt lesz a kis sógorom, de ők apácskával nem sok vizet zavarnak, mert úgyis vagy strandra, vagy horgászni járnak. :lol: :lol:
Jajjj de jó!!!! jöttök!!!!! :lol: :lol: :lol:
Már csak azt sajnálom, hogy Zsu nem jön. De gondolom, ami késik, nem múlik.
Szegénykém! hogy te mindig elkapsz valami nyavaját! :roll: :roll: Nem akarsz valami immunredszererősítőt szedni? Lehet, hogy le van strapálva a szervezeted, és ezért tud megtámadni minden nyavaja.

Zsu
De jó neked! Mikor indultok? Én is, én is!! Megyek abba a bőröndbe. Majd csendben rendben meghúzzuk magunkat a sarokban. :lol: :lol: :lol:
Nócikának igaza van. Nagyon rátok fér már ez a kikapcsolódás! Te is nagyon tele vagy, meg zakalatott vagy, úgyhogy épp ideje egy kicsit elmenni itthonról. Aztán ígérd meg, hogy tényleg nyaralni fogsz, és nem agyalni. :roll: :roll: OK????
Ez a börtönös vicc ez nagyon jó!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Te már lehet, hogy javában bulizol! Holnap azért írd meg, hogyan sikerült! :lol: :lol: azért igyál a helyettünk is egyet. :lol: :lol:
Még egyszer nagyon boldog szülinapot neked! :lol: :lol:
Remélem akkor csütörtökön összejön ez a lejövetel. Olyan jó lenne! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj csajok koszi koszi :lol: :lol: :lol: :lol: Meg nem bulizok :lol: szoliban volam szep barna lettem :shock: 1alkalomtol!!!

Csajok en most szamoltam,hogy balcsira anyuekkel szerdatol mennenk 6- :roll: mivel 5-en fogdoki es utana mennek a csaladdal :roll: Persze atraktam volna szivesen a mostani hetvegere de nem tudtam az ido miatt :roll: Ne harizzatok meg ram ha visszalapozunk jo sokat ott is irtam,hogy 6-balaton a csaladdal :roll: Most jutott eszembe,hogy mar aguztus van...mert ha a napokat nezzuk az mas de a datum szerint mar nem mas :? Mo mar en sem tudom mi lesz :roll: mikortudunk menni :?

Zsu
Na vegre mentek nyaralni :!: :!: :!: :twisted: Mar tenyleg kell ez nektek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kibekultem a barinommel akivel a mutet utan osszevesztem mert megsertodott...a bekules megtortent 8) bulizni nincs kedvem menni :roll: amugy meg megyunk a strandraaaaaaa 8) :lol: reggel igy feltok kelni :lol: honap meg Roxi barinommel buli 8)

Rengeteg email-t kaptammeg mindig tenyleg ennyit meg tavaly se kaptam :lol: :lol: :lol:

Csajok Jo ejt vyis en meg nem alszom tevezem 8) :lol:
Ugy zavar,hogy nem tom mikor megyunk Pendihez mert sosem jo nekem :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nezem a dvd-t 8) Asszem az a neve,hogy KALANDOROK (Magyar film) 8)

Viszont a KUTFEJEK-et mindenkinek ajanlom mert az az 1ik kedvencem az Uvegtigris es a MAGYAR VANDOR mellett :lol: :lol: :lol:
IIIIIImadooooooom a MAGYAR FILMEKET 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NA MEGYEK ALUDNI :lol: :lol: :lol:
Jo ejt es kellemes hetveget!!!!! 8) 8) 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Sziatszok!
Iszonyatos éjszakám volt. Tegnap délután óta elkezdett zsibadni a karom, és még mindig nem állt ki belőle. Éjszaka is felébredtem rá. :? :? Iszonytosan idegesít. ne tudom mi lehet vele. Persze apácskát is felébresztettem, mert addig nyűglődtem az ágyban. Mindezt hajnali fél 3-kor. Aztán, hogy legalább ő aludjon, kiköltöztem a nappaliba. Jó sokáig tévéztem. Aztán valamennyit aludtam, de nem igazán jót. Most is írtó nyűgös vagyok!

Reggel kaptam ez eggyik kolléganőmtől egy sms-t, hogy hajnalban megszületett a kisfia. De jó nekik!!! :lol: :lol: :lol: Mindketten jól vannak. Már olyan rég óta (5-6 éve) várják ezt a kis lúrkót. Tehát ez csak egy ösztönző példa, hogy nem szabad feladni, mert előbb-utóbb sikarül. Ők is túl voltak már egy lombikon, ami nem sikerült. Ez a babóca természetes úton sikerült.

Bridget
Nem baj, eltoljuk valamilyen jobb időpontra. Nem hiszem el, hogy nem fogunk találni egy megfelelő időpontot. Biztosan találunk. jó pancsizást a Balcsihoz! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Most nem tok sokat irni mert anyu haptakban all....puszi legyetek jol!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Hat mi tortent veled? :shock: Nem hangzik valami jol :? Hogy vy most?Lehet ez mellekhatas? :shock:

Megjottunk a strandrol :lol: ngyon jo volt egesz famili uncsitesomek keresztanyu 8) Joo volt a Romai-n voltunk 8) :lol: Ma viszont nem uszom meg a bulit uyhogy megyek is keszulodni 8) :lol:

Nem porogtetek ngyon remelem mindenki pihizett es strandolt!!!!!!! :lol: Jah amugy 2napja nem verzek mar nem tom irtam-e vgy mar 3 :roll: persze a vizbe nem mehetek be :twisted: :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most olvasom,hogy 2hetes terhesseget kimutat a teszt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezek hulyek az mar nem 2hetes hanem 4 nem?!?!Na mind1 :? Legalabbis orvosilag ugy mondjak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Sziasztok Lányok!

Hát tegnap tényleg nem volt valami nagy pörgés! REmélelm mindenkinek volt sokkal jobb szórakozása, mint a gép előtt ülni. :lol: :lol: :lol:

Bridget
Nagyon jó, hogy már nem vérzel. Végre kitisztultál. Kell majd menned kontrollra?
Hát, nem tudom mitől volt ez a zsibbadás, de idegesített rendesen. Most már elmúlt. Tudod hypohonder is vagyok :oops: :oops: :oops: ezért némileg nehezebben éltem át. :oops: :oops: :lol: :lol: Beképzeltem nem létező dolgokat. Aztán elmúlt, és kész. :lol: :lol: :roll: :roll:
Hű de jó lehetett neked! Arról a Római fürdőről már sokat hallotam, meg, azt is, hgoy nagyon jó hely. Bizti jó volt. De ugye jól bekented magad naptejjel, mert ilyenkor annyira káros a nap. :roll: :roll:
Mlyen volt a buli?

Zsuzska
Kedvesem! Merre vagy? Se híred se hamvad! Merre voltál? Gyere ám és mesélj! TI is voltatok valamerre? :roll: :roll: Mi a terv mára?
Valamelyik nap kérdeztem, hogy mikor utaztok nyaralni. Még nem írtad. Mikortol kell téged hiányolnunk. Már ha ennyire nem jössz, már hiányolunk. :roll: :roll:

Nócika
Hát Szívem! Nagyon belmerültél te abba a sütő próbálgatásba!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: Hát merre jársz? Még este sem jössz fel? :roll: :roll: Na gyere és meséld el mi finomat sütöttél! :lol: :lol: Neked mi a terved mára? Ill. másként teszem fel a kérdést, mert ha jössz, úgyi este lesz már. :lol: :lol: Szóval mit csináltatok ma?

Csucsu
Te sem jöttél tegnap. Ti elmentetek valamerre? Olyan jó strand idő volt.

Én mától, nem tudom mikor fogok jönni, de nem biztos, hogy mindig idejutok. Jön a párom egyik öccse (15 éves) nyaralni hozzánk, és hát tudjátok át kell adni a terepet nekik. Otthon nekik nincs internet, és itt szokta kiélvezni.
Nálunk ma lesz eszem-iszom, mert sütünk-főzünk, mert anyósomnak ma van a szülinapja.

Csajok én még mindig barnázgatok néha. Előfordulhat, hgoy ilyen sokáig tartson? Már kezdek aggódni. És már 4-5 napja.

Mindenkinek szép napot! Puszi

Kép
Vendég
 


a hőmet azért be kell hogy tegyem. Nem igazán értem. Nagyon brutál. Még a pé sem látszik rajta. Mint a hullámvasút..... :lol: :lol: :roll: :roll: :shock: :shock:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 21600_.png
Vendég
 


Sziasztok!

Hát ma senki nem jött eddig?! :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: Akkor magamnak írok megint.
Megvolt a szülinapi ebéd. A torta jól sikerült. Fekete-erdő tortát csináltam. Le is lett fényképezve a párom mobiljával, de nem tudom felrakni, mert nincs fenn a program. De majd, ha fenn lesz, felrakatom a Drágával. Volt nagy meglelpi a tortával. Voltak ám könnyek is. Anyósom jól elsírta magát. Nem számított rá. :lol: :lol:

Na most megyek, visszaadom a srácoknak a gépet, mert már tűkön ülnek.

Vigyázzatok magatokra!
Puszi!
Vendég
 


Sziasztok csajok! Na ne is gondoljátok mit csináltunk a hétvégén! Ugye ugy készültem már csütörtök ota a hétvégére, hogy sütök fözök meg csak serénykedek a konyhában az egész hétvégén! Ez egésszen tegnap reggel 10-ig így is volt! Nos reggel 9- kor elindultunk vásárolni és mivel az auto kedden megy szervizbe ezért betértünk egy festék és vegyszerboltba motor moso adalékot venni! Na apácska ugydöntött, hogy verjük le a vakolatot és ujra falazza, de akkor már fessünk is ráadásul 2 színre! :roll: :roll: elkezdtük az egészet délután 3-kor! Hajnal fél 5- ig apácska festett én fél 1- kor kidöltem! Ma ujra kelni kellett és csinálni! Mondjuk ma már inkább nekem csak a takaritás volt! Tehát sütés-fözés nem nagyon volt! De azért föztem egy jó kis húsilevest, meg sütöttem margaréta pulykamellet! Naon fini volt!+ Közben itt voltak a kereszt gyermekeim plussz 2 testvérük szoval 4 gyerek!!!! :lol: :shock: És mire jöttek értük a szüleik addigra sütöttem palacsintát! Barack lekvárral!! Ugyhogy most leültem és totál kész vagyok!!!! Ugyhogy megyek tusolni és pihikézni! Mindenkinek nagyon jó munkát a következő hétre Pendi neked meg gyogyulást!!!!! És pihizz sokat!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nna a fiúk vacsiznak, így gyorsan kihasználom még a lehetőséget. :lol: :lol: :lol:

Húúú Nócika!
Micsoda mozgalmas idő áll mögötted! :lol: :lol: Palacsinta! hmmmmm....... én is, én is....... :lol: :lol: :lol:
Milyen az a margaréta pulyka?????? jól hangzik. Leírhatnád nekem. Ez olyan jó, úgy csinálok mint a nénikék: receptek után koslatok :lol: :lol: :lol: :lol:

[quote]P írta:endi neked meg gyogyulást!!!!! És pihizz sokat!!!!!!!!!!!!!!!

Köszönöm Drágám!!! :lol: :lol: :lol:


Én is mindenkinek nyugodt hetet kívánok!
Most meg szaladok, mert megy Dr. Szöszi 2. , és még nem láttam.

Kép
Vendég
 


Itt vgyok en i 8) :lol: Kint voltunk a strandon megint a Romian 8) :lol: Kezdem mar unni lehet kovetkezoleg mashova megyunk :lol: :? :lol:

A tegnapi bulit inkabb hagyjuk :lol: elmentem mar a soforsegely szolgalat szamat is kiirtam vgy 3-mat ha esetleg innek ugye akkor haza hozzanak a kocsimmal... :wink: de mire odaertem mar nem volt nagy hangulatom a hasam is kivolt azt hiszem :? ugyhogy vizet ittam meg udito se ment le :roll: kint voltunk a Hajogyari szigeten...ott van jo sok szorakozohely 8) de meg annyi embert....eszmeletlen :shock: :oops: :roll: en nem szeretem az is nyomo hatassal volt ram :? negyed 3kor indultam haza :wink: Hiaba ami nem megy nem kell eroltetni :lol: En nem tok ugy bulizni,hogy kell....ha ugy erzem akkor bulizok :lol: :wink:

Ma nem a keresztfiam maradt itt nalunk hanem a hugija :lol: 2eves okos edes tundi-bundi kiscsaj es milyen szofogado :shock: egy hangja nincs es akarmit mondassz megteszi nem ellenkezik :lol: :lol: :lol: :lol: Szal eddig mind2hetvegen a batyust hoztuk el o 5eves de a kettot egyutt nem tudjuk mert akkor bohockodnak :twisted: :lol: :lol: :lol: :? ugyhogy most meg a kiscsajt hoztuk :wink: Meg nem is aludt itt soha...de nem volt baj :wink: :lol: Korbevezettuka lakasban majdnem eltevedt :lol: Kimentunk a 6meteres erkelyre nezni a repuloket 8) aztan berakta neki meset,majkremes kenyert evett paradicsommal....aztan furdes,hajmosas,kakaoivas a Disney-s parnam kozott :lol: es utana mentek aludni anyuval :lol: Azert anyuval mert velem a verebem alszik es igy sajna nem lehet itt...mert ha ugy mozdulsz alvas kozben megkapja a labad,hogy ne mozogj :shock: azert azt meg nem lehet a gyerekkel eljatszani :lol: ugyhogy a gyerekek ha itt alszanak vgy anyuval vgy a masik kisszobaban velem meg a verebem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mar itt lapul labnal :lol: :lol:

Holnap megyunk jatszoterre homokozni meg hinta es persze csuszdazni :wink: :lol: :lol: :lol: Meg az is lehet kiviszem a repterre es megnezzuk a repuloket 8) Az minden gyereknek egy akkora elmeny :shock: :lol: :lol: :lol: 8)

Ugyhogy ngyon jol telt a hetvegen a hasfajasom leszamitva :? de mar szerintem idegi alapon van mert nem kerdeses izgulok mert lassan megyek haza :roll: :oops: :?

Pendi
Orulok,hogy ilyen kis jo kedved van :lol: Akkor mar nem zsibbadsz ugye? :roll: A hogorbedet en se ertem :shock: es hol a pe??? :shock: eeerdekes :roll: :? A barnazashoz nem ertek mer nekem nncs de ugy tom nem jo barhonnan is nezzuk :roll: Akkor jol sikerult a szulinapi buli :?: :lol: Anyosnak Happy Bday :!: :!: :!: :!: :!: Naptejjel nem kenem magam mert arnyekban vgyunk :lol: :lol: :lol: :lol: Amikor meg vizbe viszem a gyerekeket a gyerekmedenceben terdig ero vizben allok es kicsit legalabb fog....utana megint vissza az arnyekba a nagy fak ala :wink: 8) :lol: :lol: :lol: Kontroll az 6hetre a mutet utan lenne....de en akkor mar itt se leszek :roll: ugyhogy majd kint :wink: kedden viszont fogdoki es talan vegre kesz leszek ma komolyan 1honapja nincs fogam :twisted: aztan megyek a dokihoz delutan 3/4 5-re :roll: aztan majd meg egy doki a jovohet utani heten....de majd ugyis tajekoztatlak titeket :wink:

Nocika
Na de jo kis programot talaltatok maatoknak :lol: De ngyon kis ugyik vgytok en i mindig szepitenek valamit a lakason az olyan joooo nem :?: :lol: Eloszor azon irigykedtem milyen kis ugyi vgy...csinaltal husilevest,margareta pulykat :shock: ,palacsintat 8) ....hogy te micsoda haziasszony vagy :!: :!: :!: :!: Le a kalappal :wink: Aztan eszembe jutott parod is egy hos :lol: hisz o ajanlotta fel,hogy ujrafalaz :shock: Meg ilyet :shock: Jo volt olvasni,hogy milyen kis harmonikus par vgytok :!: :wink: es (irigy)(irigy) :lol:

Zsu
Remelem valami jo kis helyen voltataok apaval sot to jol ereztetek magatokat es csak egymassal telt ez a hetvegetek :!: :lol: Vartam am irsz-e mert aggodtam/aggodom szal azert jelentkezz :roll: :!: :!: :roll:

Csucsu
Voltatok strandon :?: Latod megis csak milyen jo ido volt se eso se semmi...jo csak epp egy pici de nnyi erovel mehettem volna Balcsira :twisted: Na mind1...remelem kiscsajod kipancsizta magat :wink: :lol: Szeret strandolni?

Melus
Te mi jot csinaltal a hetvegen ilyen melegben :?: :shock: :roll:

Kata
Kitartas!!!Veled vgyunk :wink: 8) 8) 8) Remeljuk birod meg :roll:

Szoszke
Mikor adsz mar eletjelet magadrol :cry: :roll: :cry: :oops: :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!

VAgyok én is..... egy kicsit.... aztán megyek kozmetikushoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egy óra után leszek rendesen......

Hétvégén sokat beszélgettünk apával.... aztán persze megjött rendesen.... és annyira görcsöltem, hogy görcsoldók mellett is csak vízszintben volt jó :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Addig is puszi mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jooo reggelt :lol:

Zsu jo,hogy jottel :lol: Letelt mar az 1 ora? :roll: Varom a beszamolot!!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na itt vagyok...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szóval apa pénteken írta, hogy nagyon zavarja, hogy ennyi kiló vagyok és fogy a türelme..... aztán elemntünk moziba, megnéztük a MAMMA MIA-t. Iszonyú jó film.
Aztán haza mentünk, és apa pudingozni akart, de nálam ugye már nemvolt aktuális.
Aztán eggel megint szembe jutott, hogy mit mondott és nagyonszomorú lettem. Egész nap siírtam. Persze ő nemlátta, mert dolgozott. Aztán haza jött és én még mindig sírtam. Aztán beszéltünk. És megbeszéltük, hogy ő megpróbálja elfogadni, hogy szeretem magamat. Én meg mondtam neki, hogy ha odafigyel rám, érdeklősik az iránt, hogy hol tartunk és odafigyel, hogy időben együtt legyünk, akkor én is oda ffigyelek magamra. Szóval ma bejelentkeztem az Intézetbe. Időpontot holnap kapok, mert a 3. napi véremet leveszik (igaz, 4. nap lesz holnap, de az még bőven jó :lol: :lol: ). És holnap kapok konzis időpontot. Aztán mehetek a 21. napira is és mire megjön annak az eredménye, meglesz a konzi is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: jó, hogy mindent megbeszéltetek a pároddal:)

Bridget. Nem voltunk strandon végül a tesómék kicsit programot változtattak. VAsárnap itthon bográcsoztunk jöttek át a barátnőmék és a két gyerekük. Itthon fürcsiztünk:)Viszont ami rossz volt a vasárnapban, hogy a hataélmas fürdés közben belement a fülembe aviz. Persze a férjem állandóan dobálgatott nem is csoda. De máskor is dobálgat eddig nem volt baj. Viszont este még semmit nem éreztem. Ékjjel viszont már be volt dugulva. Most a jobb fülemre nem ishallok. valószinű fülészet lesz ebből. Bár valaki ajánlotta a meleg sót. Este kipróbálom aztán meglátom mi lesz.
Szabinát a vizből sosem lehet kiszedni. Most is éppen felkelt a déli alvásból és már itt áll mellettem fürdőruciban:)
El is viszem fürdeni aztán fűvet kell nyirnom és este jövök:)

Kép
csucsu05
 
 


Zsu
joooo keson jottel :? azt mondtad 1ora muva jossz :roll: na mind1 :wink:

Szal beszeltetek apaval :roll: es akkor most minden rendben?mert ha jol ertem neki a kilokkal van baja mre te azt mondod neki ha o odafigyel a babaprojektre akkor te is :?: :!: Jol ertem :roll: Hat ha tinektek most akkor jo akkor ok :roll:

Viszont az idopontoknak orulok :!: Milyen konzi lesz?Inszem? :shock: :lol:

En ngyon azert nem tok hozzaszolni a problematokhoz mert megertem valahol ot is meg teged is :!: :roll: Na meg nekem konnyu lenne magyaraznom nem jartam meg a te cipodben igy csak velemenyem van...de pontosan nem tudom milyen is :roll: Ezert ngyon nem folyok bele :roll: Nem azert mert nem akarok :P :wink:

Remelem rendbe jon nalatok minden...ti olyan edik vgytok egyutt...nem jo ilyen dolgokazt olvasni rolatok :? Szal fel a fejjel!!!Es mindent bele!!! :wink:


Csucsu
Az megjobb ha otthon strandolhattok :lol: A bogracsozas meg haznal otthon a legjobb 8) :lol: :lol: (irigy)(irigy) :lol:
A fuled remeljuk javul majd :roll: mar a meleg so ha nagy a baj mar semmit sem fog hatni :? Azert megehet probalni :wink:


Hol vannak a hianyzok?! 8) :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi megyunk homokozni 8) :lol: mar nncs olyan meleg :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

A fiúk kimentek a strandra, így megint van egy kis időm. Illetve megkaptam a gépet. :lol: :lol:

Bridget
A fogaiddal akkor jól megjártad. Jó sokat kell várni rá. :roll: :roll:
Azt sajnálom, hogy nem igazán sikrült úgy a buli, mint azt szeretted volna. :roll: :roll: Én is ilyen vagyok. "Rendelésre" nem tudok jót bulizni.
Milyen verebed van neked? nem is írtál még róla. Konkréttan egy madarad van?
Én köszi, mostmár nem zsibbadok. Néha azért még valami nem jó. Szintem valmilyen izületi bajom lehet. :roll: :roll:
A hőgörbém elfelejtett pé-t rajzolni. :roll: :roll: Nem tudom hol lehet. Lehet, hogy bekavart az átjárhatósági. :roll: :roll:

Zsu
Örülök neki, hogy kibeszélgettétek magatokat apácskával. :roll: :roll: Azt hiszem nagyon rátok fért már, hogy tisztázzatok dolgokat. Szeret ő biztosan téged nagyon, úgyhogy túl fogtok jutni. Az már nagyon jó, hogy elmondta, hogy mi a baja. Ezzel azért már lehet kezdeni. Mert addig, amíg duzzog, meg nem szól addig hiába akarsz te bármit is tenni, hogy jó legyen, egyedül kevés vagy hozzá. Ezt tudjuk mind. :roll: :roll: Ehhez partner kell. És az jó, hogy ő is benne van. Viszont te is adtál egy ígéretet neki, és ezt be kell tartanod. Én nagyon sok erőt, és kitartást kívánok nektek!!!!! :roll: :roll:
Nagyon jó, hogy bejelentkeztél az intézetbe.Én is örülök neked! :lol: :lol: Mivel kezdtek? Várunk minden részeletet, és nagyon szorítunk neked!!!! Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mensi, meg a görcs monnyon le!!!!
Ez a nyaralás pont jókor fog jönni. Mikor indultok?
Gondolom azért már ő is várja, hogy menjetek.

Csucsu
A meleg só tényleg jó a fülbántalmakra. :roll: :roll: Én már próbáltam. Nekem bejött. tedd bele egy ruhazsebkendőde, vagy valamilyen ruhába, és mikróban melegítsd fel. tedd oda a füledhez, és legalább fél órát azért legyen ott. Remélem javít a füleden. Ha nem jön be, akkor mégiscsak a fülészet lesz a megoldás. :roll: :roll: Jobbulást! :!: :!: :!:
Vendég
 


Jó homokozást nektek!!!!!

Bocsi, hogy olyan későn jöttem.... mire beértem, egy órát kerestem különböző országok himnuszait, persze külföldiül és magyarul is....és még nyomtatni is. Aztán leragadtam az MSN-en is....

MEg keresni, pakolni kellett.... mert hát még ma dolgozom sajnos :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát már nagyon várja......mindketten nagyon várjuk már.....

Az fáj nagyon, hogy miért csak a lelkem szép neki, a 85 kilóm is hozzám tartozik.... na mindegy.....

Pendi!
Kitartást a fiúkhoz!!!!!!

Bridg!Jó babázást :!: :!: :!:

Többiek!Puszi :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy nö az állatkereskedésben valami ajándékot venne a férjének, de mindent
túl drágának talál. Ezt elpanaszolja az eladónönek.
- Nos, semmi gond. Van hátul a raktárban egy különleges békám. Csak 50
dollárért.
- Nem túl sok az egy békáért?
- Szerintem, megéri az árát. Arra lett betanítva, hogy orális szexet tudjon
végezni.
A nö megdöbben, ám mivel a férjének ez az egyik kedvence, ö meg nem rajong
érte, úgy gondolja, jó befektetés lesz. Megveszi, hazaviszi.
Este átadja és elmagyarázza a béka különleges értékét. A férj kétkedik, de
megígéri, hogy kipróbálja. Aztán a nö az éjszaka közepén arra ébred, hogy a
konyhából edénycsörgés hallatszik.
Kitámolyog. Látja, hogy a béka és a férfi lábasokat szed elö, és
szakácskönyvet lapoz.
- Mi a fenét csináltok itt ti ketten? - kérdezi.
Mire a férj:
- Ha meg tudom tanítani fözni, ki vagy rúgva!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


>> Apróhirdetés
>>
>> Egy férfi felad egy hirdetést:
>> "Feleséget keresek!"
>> Másnap kap száz levelet, mindegyikben ez áll:
>> "Mit szólna az enyémhez?"
>>
>>
>> Határnál
>>
>> Kovács úr és felesége kirándulni megy. Kovács úr megkérdi a vámostól:
>> - Aranyat lehet átvinni?
>> - Lehet.
>> - És 120 kilót?
>> - Azt nem.
>> Ekkor odafordul a feleségéhez:
>> - Hallod aranyom? Te itthon maradsz.
>>
>>
>> Zöldségesnél
>>
>> Egy nő dinnyét vásárol. Vagy harmincat megnyomkodott, szagolgatott, mire a
>> zöldséges:
>> - Legközelebb a férjét küldje el vásárolni, az nem válogatós.
>> - Miből gondolja?
>> - Ha az lenne, nem magát vette volna feleségül.
>>
>>
>> Bosszú
>>
>> Összeveszik a házaspár, a férj dühösen kiabálja:
>> - Ha meghalsz, a sírkövedre azt fogom íratni, hogy "Itt nyugszik a
>> feleségem
>> olyan hidegen, mint életében." A feleség dühösen vág vissza:
>> - Ha te meghalsz, én meg azt íratom a sírkövedre: "Itt nyugszik férjem -
>> olyan mereven, mint még soha."
>>
>>
>> - A nagyapa megkérdezi az unokáját:
>> - Kisfiam, hogy hívják azt a németet, aki eldugja a dolgaimat?
>> - Alzheimer, nagyapa, Alzheimer!
>>
>>
>> A főnök azt mondja négy dolgozójának:
>> - Sajnálom, de létszámleépítés van, valakit el kell küldenem.
>> Megszólal a cigány: - Sajnos, én kisebbségi vagyok, nem küldhet el, mert
>> panaszt teszek.
>> Mire a másik: - Én pedig nő vagyok, ha elküld, panaszt teszek.
>> A harmadik: - Én idős vagyok, ha elküld, beperelem hátrányos
>> megkülönböztetésért.
>> Mindenki a negyedik, fiatal, fehér férfire néz. Az megszólal:
>> - Azt hiszem, akkor én vagyok a meleg...
>>
>>
>>
>> Gyanakvó férj a feleségéhez:
>> - Honnan van ez a gyönyörű nyakláncod, drágám?
>> - A kocsid hátsó ülésén találtam, édesem.
>>
>>
>> Aggódó képpel ér haza a férj:
>> - Édesem, van egy nagy problémám a munkahelyen...
>> Megszakítja a feleség:
>> - De drágám, ne mondd azt, hogy problémád van, a te bajod az enyém is.
>> Mondd azt, hogy van egy problémánk!
>> - Jól van, szóval, a mi kis titkárnőnk szülni fog nekünk egy gyereket...
>>
>>
>> - Müller, én tudom, hogy a fizetése nem elég ahhoz, hogy megnősüljön. De
>> higgye el, egy nap majd hálás lesz nekem ezért!
>>
>>
>> Kedvetlenül, láthatóan rossz hangulatban megy haza este a férj.
>> Megvacsorázik, iszik egy pohár bort, majd bebújik a feleségéhez az ágyba,
>> és elkezdi simogatni.
>> - Drágám - súgja az asszony -, ma nem lehet...!
>> - Én ezt nem értem - morog a férj -, hát ma minden nő összebeszélt?
>>
>>
>> Két asszony beszélget. Azt mondja az egyik:
>> - Az én férjemnek semmi modora nincs. Ahányszor csak beszélek hozzá, mindig
>> ásítozik.
>> - Talán csak mondani szeretne valamit.
>>
>>
>> Egy férj búcsúzkodik a feleségétől:
>> - Drágám, amíg üzleti úton vagyok, hogyan adjak neked hírt magamról?
>> Telefonon, távirattal vagy faxon?
>> - Banki átutalással, ha lehet..
>>
>>
>> - Mit csinálnak a várvédők, ha unatkoznak?
>> - ???
>> - Elfoglalják magukat.
>>
>>
>> Tegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami
>> drága helyre. Kivittem a benzinkúthoz

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok punik! Valahogy ma sem voltatok tul aktivak! Persze nincs Zsu nincs téma! Brid itthon van nincs téma! Na ez szép! Mondhatom! Hát csajok ma igen rendesen el vagyoko fáradva! Pláne, hogy most már ilyen rohadtul marhára fülledt a levegő, mert az origon jó nagy vihart josolnak! :? Valahogy nincs inyemre a dörgés meg villámlás, de ebbe valahogy nem szolhatok bele! :cry: :lol: :lol: :roll: :? :o :o :o

Pendi! Tényleg a fiuk ennyire nem engednek a péphez???? Irgum-burgum!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Ilyenkor milyen jó lenne, ha 2 lenne belöle! Meg amugy mondanám, hogy küldök neked is egy kis palacsintát, de hol van az már?????? :lol: :roll: :lol: :lol: :lol: Egyébként a margaréta receptje nagyon egyszerű! Figyelj!

Végy pulyka, vagy csirkemell filét annyi szeletet amennyit csak szeretnél. Klopfold ki ne tul vékonyra és ne túl vastagra hagyd, mert ha vékony akkornem érzed az ízéz, ha meg vastag akkor az a baj, hogy összesül! :roll: Lényeg, hogy ne sózd!!!!!! Tedd tepsibe! Tégy mindegyikre 1-1 szelet trapista sajtot, majd tégy mindegyikre 1-1 szelet paradicsomot. Szórd meg valamilyen szárnyas füszerrel öntsd nyakon finom ét, vagy oliva olajjal és elömelegitett sütötben max 10 perc alatt kész! És nagyon finom!Ezt egyébként többféleképp variálhatod! Akár sajt meg gépsonkával vagy sajt meg párolt gomba: ez például az Óvári csirke! De tehetsz rá ananászt meg sajtot, meg ahogy csak szeretnéd! Bárhogy! :lol: :lol: :lol: Jó éjtvágyat kívánok!

Drága Brid! Köszi, hogy tetszik és dicséred a kis ügyiségünket! Mondanám, hogy gyere és nézd meg, de azthiszem erre várhatok addig mig ujra haza nem jössz jövöre, mert mindig akad valami! Ami persze nem baj, mert én teljes mértékig meg értem, hogy a család az első és légyszi ezt ne értsd félre kérlek! :wink: :wink: De majd Pendi megígérte, ha én lefotozom átküldöm és Ő felteszi nekem! Szoval tudom, hogy így vagy ugy, de látni fogod! :lol: :lol: :lol:

Zsuzsukám! Én teljesen megértelek, hogy te így szereted magad ahogy vagy! Mert láttad a párom meg engem ő kis ebenguba én meg debra vinger! :lol: :lol: :lol: De nálatok jó mert a párod olyan kis aranyosan van egy ici-pici pocija páromnak meg az sincs! Mi is már rengeteget beszéltünk arrol, hogy fogynom kéne! Mikor mi megismerkedtünk akkor alig voltam 53-55kg! És neki ez rossz! Mármint Ő szeretné vissza kapni az Ő kis micikéjét! De nekem így jó! Én nekem igy kényelmes! Én igy szeretem magam! Szoval én is megprobálok fogyni, de ő is megprobál elfogadni olyannak amilyen vagyok!!! Szoval kis barátosnöm! Nyugi! Biztos Zoli is ugy szeret téged ahogy vagy! Ne sírj, mert inkább örülj annak amilyen vagy! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na jól van hát nincs itt senki??? Szép mondhatom! Na jó akkor szerintem megyek csicsikálni! Majd holnap jövök! Mindenkinek szép jó éjszakát! :wink: És mindenkinek sok-sok cupp-cupp!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Vgyok csajok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Irtam egy csomot es lefagyott a firefox :twisted: :twisted: :twisted:
Ugyhogy maj holnap joccakat csajok :!: :!: :!: :!: :!:

Ez elgondolkodtato:

"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni."

"Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."

"Azt hiszem, igen, dühös lehetnék amiatt, ami velem történt. De nehéz dühösnek lenni, amikor oly sok szép dolog van a világban. Néha úgy érzem, hogy egyszerre látom mindet és túl sok: a szívem felduzzad, mint egy léggömb, és majd szétrobban. Aztán eszembe jut, hogy ellazuljak, és ne próbáljak meg belekapaszkodni. Aztán esőként rám hullik az egész és nem érzek mást, csak hálát hülye kis életem minden egyes percéért."

"Mindenki úgy él, ahogy tud, nem úgy, ahogy szeretne."

"Hogy hogyan és milyen tempóban habzsoljuk az életet, szinte mindig az életkorunk határozza meg. Ebben a versenyben már gyermekkorunktól rész veszünk, és soha nem állunk meg. Mintha minél előbb a végire szeretnénk érni. Ahogy érettebbek leszünk, alkalmanként lassítunk, hogy körülnézzünk és élvezzünk bizonyos pillanatokat. Ez a felnőtté válás biztos jele. Idős korunkban, amikor a tempó lelassul és a verseny a vége felé közeledik, időnk legnagyobb részét emlékezéssel töltjük, és elcsodálkozunk azon, hogy vajon hová is rohantunk annyira."


Na most megyek...joooo eeejt :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


JOOOO REGGEL!!!!! :lol: 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Köszönöm mindenkinek, a kitartást kívánást! :lol: :lol: :lol: annyira azért nem vészes, csak péntekig tart. Legalább gyakorlom, hogy milyen, amikor nem csak a páromra kell gondoskodni.:lol: :lol: :lol: Bár a Drága öccse már 15 éves, pelenkázni nem kell:lol: :lol: :lol: , azért még gyerek. Ma már menni kell múzeumba, meg holnap is, aztán strand is lesz, meg ilyenek. azért van némi hiszti, mert ugye kamasz. :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: De azért nincs vele sok gond. Velem azért még zavarban van. De a hét végére megszokjuk egymást.:lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Tegnap iszonytos szélvihar volt nálunk. Azt hittem, kicsavarja a fát a ház előtt. :? :? Megmondom őszintén féltem. :? :? Pláne, hogy hallottuk, hogy több tűzoltóautó megy el a házunk előtt, aztán sok sthill-fűrész hangja szólal meg. Azért félelmetes volt. :? :?

Zsu
abban igazad van, hogy ne csak a lelked legyen neki szép, hanem te magad is.:roll: :roll: Biztosan szépnek lát, csak megváltoztál, és ő még mindig a régi Zsut szeretné.:roll: :roll: A párom is ilyen. Még mindig azt hiszi, hogy18 éves, hamvas bőrű hosszú hajú és combú 50 kg-os eány vagyok.:evil: :evil: :roll: :roll: De majd megszokják, hogy már nem vagyunk 18 évesek. :roll: :roll: A párod is el fogja fogadni. Meg ha odafigyelünk, azért tudunk valamennyit változtatni rajta. Csak kitartás kell. A lényeg az, hogy legalább kimondta, hogy mi a baj. Remélem mielőbb rendeződik ez a dolog. Mennek a drukkok++++++++++++++++++++++++++++++++
a viccek nagyon jók!!!:lol: :lol: :lol:

Nócika
Köszönöm a receptet.:lol: :lol: :lol: Tényleg egyszerű. Majd kipróbálom. De mára palacsinta lett rendelve. Naná, hogy a nagy melegben palacsintát kell sütni. De hát a gyerek az gyerek. És nem akarok a szemét sógornő sem lenni.

Bridget
neked most nem tudok mit írni, mert nem ért ide az, amit szerttél volna írni. Na ezt most aztán jól leírtam. :lol: :lol: :lol: Az a fránya firefox monnyon le!:lol: :lol: :lol: Nekünk is az van, de nekünk még nem volt vele gond. Azért biztonság kedvéért fel van telepítve a explover is, ha mégis....


Most megyek csajszikák, mert mindjárt reggeli, meg zuhany, meg menni kell bevásárolni, meg múzeumba......

Kép
Vendég
 


Itt vgyok :? azt hittem mire jovok meglesz a laptetu tuaja de mg neem :roll: Fogokival vegeztem...nogyogyihoz megyek nemsoka :roll: vasarnap ota barnazom...ma kicsit vereztem is :roll: mar a turohatarom a csucsot veregeti es kezd kiborulni a bili :? mert mar ngyon elegem van :cry: en is jol kisirtam magam :evil: meg az kell,hogy baj legyen :roll: en mar csak haza akarok menni es olelkezve fekudni a parommal...mert most ngyon hianyzik mar a tars mellolem itt a sok bajban megbizonytalansagban :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Nagyon rossz neked, hogy nincs veled a párod. Kitartás. Hidd el annál nagyobb lesz az öröm ha vele leszel. Nincs semmi bajod hidd el. Lassan mehetsz haza és úszol a boldogságban a pároddal.


Rólunk: Reggel elmentünk dokihoz. Mint egy kripli család olyanok voltunk.A férjemnek a bal füle fájt nekem a jobb. És mindketten alig hallottunk valamit. Szóval elmentünk nekem kimosták a fülem és azóta jó. a Férjemnek fülljárat gyulladása van neki is kimosták, holnap kell visszamennie mert valamit tettek bele. És kapott gyógyszert is.
CSak a lányunk volt tegnap egészséges. Bár ő meg viccelt , hogy fáj a füle. :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?