Új privát üzeneted érkezett!

Nők húú izgi, még a végén megelőzöl :lol:

napi 2 csésze.. egy csészébe egy kkanál...
Vendég
 


Hanna
Nahát nagyon szép felvétel! Gratulálok a kiskukishoz!! :lol:

Nők
Köszi :P . Natrium sulfurcium 9 ch. a neve de csak 2 napig szedtem, mert nem nagyon használt, és betojtam h. esetleg mégis hat valahogy a babára/lepényre stb.

Úgyhogy továbbra is az "oszloplábúak" csapatát erősítem és jelen pill. felpócololtam őket egy egy zacskó fagyasztott zöldborsóval borogatva... 8) :lol: A doki mikor meglátta pénteken azt mondta h. ne aggódjak ennél dagadtabb már nem lesz, .26. hetesen még korai....és h. szerezzek be vérnyomásmérőt... :cry: A terhelt cukrom 5,6 így az ok, és a baby sem kisfejű!!! :lol:

(((((Boni))))) holnap már jön apa? :wink:

Panda
Boldog fél évet!!! Gratulálok! megyek is képeket kuksizni! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Ja és Nők gratulálok a vizsgádhoz!!! Fogalmam sincs h. csináljátok ti tanulómamik! :shock: :D Mostmár igazán jöhetnél gyakrabban! :wink:

Kép
katica_75
 
 

 
 

Reggelt!

KAtica apa már szombaton itthon volt... :lol:

indulok ctgre
Vendég
 


Sziasztok!

Nők! Gratula a vizsgához! Várjuk a képeket. :wink:


Katica! Köszi. Pihenj sokat.

Boni! Szurok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hazaértem, pici fiam produkáélta magát... vizsgálat csak holnap lesz

jaj e jó lenne ha a héten kibújna, mert Hétfőn elutazik szülélsznő, és inkább nem a helyettesnél szülnék... így kérek drukkokat! :lol:
Vendég
 


Bonikám! Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Boni! Jön az 1 napos hideg front. :wink:
Hajrá Zsigi!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Gratula a kislegényhez!

Boni!
Valami van a levegőben, én is átmentem hormontúltengéses bőgőmasinába. :oops:

Szerdán UH, csak épp gőzöm nincs, hova teszem addig Manót. Ma reggel elmentünk ugyan bölcsibe, de délben hazahoztuk. Hiába minden, az első bepisikésnél visszatették rá a pelust. Ő meg az életbe nemfogja mondani, hgy kell pisilni, ha pelenka van rajta. :twisted: Eléggé kiakadtam.

Fotó: előbb anyukámtól kell visszaszerezni a fényképezőgépet, de aztán még pocakfotót is teszek.

Nők!
Nem riogatni akarlak, de a dokid nem kézzel tágította a méhszájat? Egy sima vizsgálatnak nem szabad fájni, legalábbis nekem soha nem fájt.
vovanda
 
 


várom a hidegfrontot! :wink:

vovanda bőgömasinák vagyunk :lol: :lol:
Vendég
 


Boni!
Vasárnapig teljesüljön az álmod! A hétre ezerrel szurkolok!

Hanna!
Nagyon jó a felvételetek, gratula a kis pöcörőshöz!

Talán szerdán nekünk is meglesz, hogy egy fiú, egy lány-e, vagy egy lány, egy fiú. Vidéki városokban ez lassabban megy, szonográfus néninek nincs jó dioptriás szemüvege...

Puszi mindenkinek
Kép
szöcske
 
 


Pandus :P
Hajrá spontán :wink: A második babával már bizti nem lesz bajod. Max. majd ő is a 40. hét után akar csak kibújni :lol:

Nők :P
Köszi, drukk Neked!

Boni :P
Most már bizti csak napok vannak, izgi, drukkolok!

Hanna :P
Nagyon szuper kép! Üdv. a fiús táborban :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


kopp-kopp...

Sziasztok!

Eddig csak csendben olvastalak Titeket, lassan talán majd ide is merészkedhetek, egyelőre csak egy kérdésem lenne: ugye lombiknál az utolsó mensit a punkció mínusz 14 nappal kell számolni? Eddig én mindig ezt hallottam, de ma a Kaáliban a doktornő azt mondta, hogy a transzfer mínusz két hét...

köszi!

Hanna! Külön gratula a kiskukishoz :lol:



Kép

 
 


Köszönjük mindenkinek!

Mó,
Igen úgy. Harcika is ezt írta egyszer a másikon. Amúgy ez fura, sokszor nem ezt mondják, de nekünk az Istenhegyin is így számolták, és így is logikus, ha átgondoljuk. Lényegében a punkció olyan, mint a tüszőrepedés spontán babásoknál nem?


Boniko,
Drukkolok, hogy megindulj Zsigi, tudom milyen rossz már a végén a várakozás. Azért halkan megsúgom, hogy nagyon fog hiányozni még ez a szenvedés is :lol: Persze most elképzelhetetlen, de így lesz :wink: Nekem is mondták, azt hittem nem normálisak, de igazuk lett :lol:
Vendég
 


lányok köszi... meglátjuka front mit produkál :lol:
Vendég
 


sziasztok!

rakok táblát.

Kép

kati
katica30
 
 


Boni drukkolunk!!!!

Kérdeznék: mennyire gáz 38+2-n a terhesség? A barátnőm akkor fog férjhez menni...vajon számoljak 1általán vele? Mennyire fáraztó ilyenkor egy pár órás program 2 óra autózgatással vajon? Bár nyilván egyénfüggő, csak kb. mire lehet számítani?

Kép
katica_75
 
 


katica_75 írta:Kérdeznék: mennyire gáz 38+2-n a terhesség? A barátnőm akkor fog férjhez menni...vajon számoljak 1általán vele? Mennyire fáraztó ilyenkor egy pár órás program 2 óra autózgatással vajon? Bár nyilván egyénfüggő, csak kb. mire lehet számítani?

ha minden OK,nem gáz.

a kocsiút sem, meg a program sem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


KAtica hmm én nem indulnékneki... nehéz már olyan sokáig, főleg ha így vizesedik a lábad... de úgyis majd te tudod, mennyire leszel toppon bár akkor már nem elsz ilyen meleg..az is sokat számít

KAti köszönjük a táblát!
Vendég
 


Katica,
Én 38 hetesen még utazgattam a családomhoz két órákat, igaz örültem, hogy végre mozoghatok. Nem volt könnyű, de szerintem ha van kedved, akkor menni fog :D
Vendég
 


Katica :P
Zárt méhszájjal én elmennék!

Évi :P
Ha jársz majd erre... őőőő, már előre minden elismerésem a Tiéd, a kicsi Dóri mellett az ikrek... Mindenképp legyen segítséged, minden napra!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni!
Holnaptól apa feladata lesz, hogy elkészítse nekem a teát, és behozza a kórházba, hogy ihassam. Feltéve, ha az éjszaka nem megyünk be azzal, hogy megindult a szülés. Most ebben bízom, mert holnap délelőtt be kell feküdnöm. :(
Sajnos megint kevesbb volt a magzatvíz, egy ujjnyira nyitva van a méhszájam, a lábam már nagyon durván néz ki, így az orvosom meginvitált holnapra a kórházba. Nem örülök, de bízom benne, hogy kislányom rákapcsol, és nem kell sok időt bent töltenem. :oops:
A vizsgálat maga volt a pokol. Mióta megvizsgált a nőgyógyim, kisebb - nagyobb megszakításokkal ugyan, de folyamatosan mensis fájásaim vannak. Remélem ez jót jelent.
Drukkolok, hogy a héten megszülessen kicsi fiad! :wink:

Katica!
Jópofa a dokid. Biztosan nem volt még bedagadva a lába. Én már nagyon nehezen viselem, mondta is az orvosom ma, hogy már csak akkor fog lelohadni, ha megszülök, mert már hiába pihentetem egész nap, akkor sem lohad lejjebb. Én egyébként 2x1/2 szem vízhajtót szedek, de most már nem segít semmit.
Én 36+6-on voltam esküvőn, és 23:30-ig bírtam. Akor viszont már muszály volt hazamenni, mert a lábaim nem bírták a lógást, ill. a vacsora jelentett egy kis gondot, mert az asztalt nehezen értem el, előre dőlni nem nagyon tudtam, mert akkor nem volt kényelmes, úgy éreztem összenyomom Lilit. Ha úgy fogod érezni magad, nyugodtan menj el szerintem. majd meglátod meddig húzzátok 2 in 1. :wink:

Lányok!
Most elbúcsúzom. Kérek sok - sok drukkot:
1. hogy minél előbb megszülessen a leányzó,
2. hogy problémamentes és könnyű szülésem legyen.

Ugye nem kérek sokat?

Boni!
Minél előbbi szülést kívánok!

Búcsúzóul próbálok képeket feltenni. Amint tudok, jövök!

Kép Lili 38+0

Kép Lili szoba_01

Kép Lili szoba_02

Kép Lili szoba_03
Vendég
 


Sziasztok!

Nők! Nagyon drukkolok!!!!! Minden ok lesz. Várunk a jó hírrel. :)
Nagyon szép Lili baba szobája.

Boni????

Vanda! Szöcske! Fanni! Mó! Nagyon szépen köszönjük.

Szöcske! Hajrá szerda. Bár gondolom, nektek is mindegy a neme.

Fanni! Fiúk? Ha lesz időd mesélj.

Katica! Köszi a táblát!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt!
most jövök dokitól, méhszáj ugyanúgy ., de zárt... péntek óta semmit nem változott, pedig iszom a teát meg szedem a homeóst
:cry:

Nők valószínű beelőztök :P mégsem mi vagyunk a következők... nagyon szép Lili szobácskája..

Nekem már egy ideje nincsenek fáájogatásaim, görcsök :roll: :cry:
Vendég
 


Boni!
Ha kicsit siettetni akarod a dolgok menetét, mozogj. Séta, lépcső ha bírod. Bár ez sem garancia semmire.Tesómnak a legnagyobbal 24. héten kinyílt a külső méhszáj, ehhez képest 8 nappal túlhordta. És nem pihent.

Holnap UH (12 hetes), majd utána jövök.
vovanda
 
 


vovanda..mozgok én.. majd csütörtökön nagytakarítást csinálok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nőcik! Nagyon szorítunk! Ügyes légy! Tetszik Lili szobája. Gyere gyorsan haza, és lakjátok be!

Boni! Türelem! ...gondolom, mennyire szereted már ezt a szót! :wink: Holnap lesz veled bébiszitter, ha jól emlékszem apátlan leszel!?

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi nem lesz velem bébiszitter :cry:

1-2 órája leszakad a hasam alja., mintha valaki húzná lefelé...még jó, hogxy regegl irtam semmit enm érzek :lol:
Vendég
 


Lehet, hogy Zsigi húzza! :wink:

Szólj, ha tudok segíteni valamiben holnap!

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi köszi az ajánlatot! :lol:
Vendég
 


Boni, minden oké???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim , pihentem kicsit....
de ugyanúgy érzem hasam alját.. mintha egyfolytában mennem kellene nagyWcre.. bocsi..

:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lehet, hogy Zsigi érkezik??
Mondjuk mondtam, hogy az én szülinapomra fog kibújni :lol: Lehet, hogy bejön?? :shock: :D :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boniko!
Ezt én is éreztem szülés előtt kb. 10 órával! 8)

Nők!
Nagyon drukkolunk, Lili gyere ki!!!!!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hanna,

neked 4D-s ultrahanggal csinálták ezt a gyönyörű fotót a gyönyörű kisfiadról?

Boni,

kitartás, péntekig már csak 3-mat kell aludni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonikám! Drukkk!!!!!!!

Monic! dvd-ről én szedtem le. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni,
Én három órával a szülés előtt éreztem így! :shock: :lol:
Derekad nem fáj? ... lehet, már nem is vagy itt :!:

üdv,
andi

Kép
bandika
 
 


itt vagyok még!

hivjam fel a szülésznőt szerintetek? de nincs szünet ... nem értem én ezt.. a pocak neg egy nagy gombócba összevan állva :roll:
Vendég
 


Derekad nem fáj? Mensis görcsök? Hát nem tudom, ha úgyérzed bírod még, akkor még várj. Én még ilyenkor nem szóltam senkinek, később is csak azért, mert anyukám nem hagyott békén, ha ő nem piszkál, nem tudom meddig várok! :roll:

Drukkolok ezerrel, szerintem apa nem megy holnap sehova, max. a kórházbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni,

Hívd fel szerintem, azért van. :D
Nekem már csak a szülőszobán voltak rendszeresek a fájások, a burokrepesztés után. Szerencsére már a szülés napjának reggelén nem engedett haza a dokim a vizsgálat után és így a kórházban csak szóltam, hogy furán érzem magam és az újabb vizsgálat után már szülőszobára küldtek. Mondjuk nekem már 1 hónappal előtte két ujjnyira nyitva volt a méhszájam, aznap reggel pedig már háromra. Szóval számomra az előjel csak annyi volt, hogy kemény, nehéz pocak, fájó derék és már sehogy sem volt jó, se fekve, se sétálva, se ülve...
Lehet, hogy Neked ez csak egy sima jósló, de a szülésznőd biztos tanácsol vmi okosat.

Kép
bandika
 
 


Hanna,

nagyon ügyi vagy akkor :wink:
Mi is szeretnénk majd 4D-re menni, de nálunk hónapokat kell rá várni, ráadásul a 12. hétig nem merek még bejelentkezni.

Boni,

Zsigi végül lehet, hogy átírja a programot?

Nők,

nagyon szép a pocid és a gyerekszoba is gyönyörű! Mostmár csak a kis Lili hiányzik belőle! :wink:

,

üdv itt is, nekem a szülési dátumom (amit az uh dobott ki) napra pontosan a transzver-2 héttel egyezik meg. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Hanna!

Gratulálok a kisfiúhoz! Olyan kis formás :)

Nők!

Gratula a vizsgákhoz, ügyes vagy! Problémamentes villámszülést kívánok, minél előbb! A pocak és a babaszoba is gyönyörűek!

Fanni!

Igyekszem majd segítséget szerezni szülés utánra. Anyu és anyósom is biztos elvállalnak egy-két hetet, csak ne laknának 200 km-re... Biztos nem lesz egyszerű, de majd csak megoldjuk! :)

Boni!

Beszéltél a szülésznővel?

Tegnap voltunk uh-on. Kis lókötők már 64 és 66 milisek, nyaki redőjük 1,2 és 1,4 mm, combicsont 13 mm. Lepények a hátsó falon tapadtak. Éppen láttuk, ahogy az egyik úgy odarúgott a másiknak, hogy az odébbrepült. Nagy harc mehet ott bent :) Egyébkét minden teljesen rendben velük, kicsit most megint megnyugodtam :)

És egy 13 hetes pocikép, bocs attól, aki már látta:




Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! Mekkora poci! :shock: :shock: :shock: Örülök, hogy jól vagytok!


Boni?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


felhívtam szülésznőt... megyek be a klinikákra!

nemrég amikor voltam pisilni, volt egy kis nyák, benne rózsaszin cuccal, de minimális... de ez lehet vizsgálattól is..

nem hiszem hogy ez már az lenne, de mivel baba nem aktív egész nap bemegyünk...

majd jelentkezem...
Vendég
 


Boni! Szurok! Várjuk a hírt!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni!
Lehetett a nyákdugó is. Várjuk a híreket!
vovanda
 
 


Hajrá Boni!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni! :D Drukkolunk!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


BONI HÍREK: előbb telefonált, hogy bement ma vizsgálatra, és közben elkezdett folyni a magzatvíze, így bent tartották. Lehet, már ma meglesz ZSigi béby!!!!! Drukkokat kér Tőletek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: