Új privát üzeneted érkezett!

szmet! ne izgulj nagyon, nem tesz jot, en mikor visza jottem az inszemrol 10 napig bogtem a kolleganoim miatt, es 2 babat sikerul osze hozni, talan a baban is jo hasmenes ellen meg a rizs, a ferjed majd ma bizti le csilapodik, ma vege lesz a forma1-nek, nekik is vannak jobb es roszab napok.

arnika! sajnalom, de legalab aszt jelenti hogy benne vagytok a spontan baba kereseseben, csak legyetek minnel tobbet egyut, gondolom nem banad :lol:

vanda! sajna a rokat es ami meg van hozza, majd irj az uh-rol, asztan szamolj be ha pasi at ment a takaritasi vizsgan :wink:

mazsi! hajra koltekezes :D

nalunk mar ki jelentetek a csaszart, a kisfiam aki az elso lenne szules alatt nincs fejel lefele es normalisan segiteni neki tul sok idobe telne, ami karos lehet a kislanynak, mivel ketten vannak es a hely nem nagy nincs ra eselj hogy valtozon a helyzet, a fontos az hogy jol legyenek, remelem ki birjak a 35-36 hetet es nem fogjak el sietni, bar meg nem tudom ez a cukkor helyzet mitt tud produkalni, a diabetologushoz 14-en kel menni, adig nem tudok semmi okosat

puszika es szep vasarnapot!
P.S. nem epp pocak foto, de mas most nincs, az agyikokat meg nem raktuk osze, ahogy kesz lesz dobok kepet

Kép 27+1, meg kb 12 kg

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Szmet 2napig ment a hasim nem szedetem semmit.
A banán is hasfogó..

Móni nagyon szép a pocak!!!

Árnika tesztet :cry: , ki az Ági? :roll:

Mazsi van a metróval szemben is egy bevásárló udvar vagy mi, ott is van bababolt meg ruhát a tescóban esestleg C and A ban is lehet jót találni :wink:

Szép napot!
Vendég
 


Vovanda: Ha megkérdeznéd annak örülnék. Előre is köszi.
Nagyon gyenge vagyok most legfogytam másfél kg már.
MOni: Olyan édi a pocid.
Megfogadom a tanácsaitokat: Eszek almát banánt és rizset is. :D

szmet
 
 

 
 

Nektek a Kállium-r kellett szedni?

szmet
 
 


Moni
Szép nagy a pocid :lol:

Szmet
Nekem kellett volna szedni káliumot, de ettem helyette banánt (abban sok kálium van) :wink:
Vendég
 


Még 10 nap és kiderül :)
De tuti addig nem bírom ki.
Vanda te hanyadik nap csináltad a tesztet?

szmet
 
 


Szmet
Én nagyon pesszimista vagyok a tesztekkel szemben :evil:
ET utáni 12. napon negatív volt a teszt (Gabriel, Medilab, Clearblue)
Másnap 186 volt a HCG-m :wink:
Vendég
 


Szmet
Nyugi... az idegeskedés árt a legjobban...
Inkább legyen egyébként hasmenés, mint szorulás :wink:
Doxycyclint meddig szeded? (szerintem leginkább attól van...)
Drukkolok nagyon... szupererős babaragacs szállítmány indítva neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Árnika
Sajnálom a nem zebrás tesztet :cry:
Nem korai volt?
Egy vérvétel?

Moni
Nagyon formás kismami vagy :lol:
Mellszívó... nem biztos, hogy feltétlenül kell...
Nekem kézi van...

Mazsi, Vanda
Pocaksimi... persze, csak óvtosan
:wink:

Ani, KIncs, Lau
Puszi a csemetéknek :lol:

Enyémek banditák, de imádom őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


agi78: Köszke az Et előtt kellett szednem 3 napig. Az Et napján már nem is szedtem. De gondolom kell egy kis idő hogy kiürűljön a szervezetemből.
Na ez volt a 3. napom. Egész sokat feküdtem. Néha kimentem az erkélyre és a géphez leültem :D :D
Holnap megpróbálkozom a sétával de csak a férjemmel, veszek egy új papucsot. :D
popilau: Mivel a 13. nap lesz a vérvétel így a 12. nap reggel csinálok egyet. Pozitív vagyok de tényleg de ha nem sikerül akkor sem adom fel. :D

szmet
 
 


PHPBB:
Kép

szmet
 
 


sziasztok!

kincs! szmet! popi! agi! koszi a dicsit, eleg rosz ezel a pocival a melegben, de ki kel birni :!: mar szet ment alatam 2 papucs, maskor 3 nyarat is ki birnak...

szmet! jo etvagyat a sok hasfogonak! :lol: edi a vonalzod, nekem is rosz elmenyeim vannak a tesztel kapcsolatban, szavazok a ver vetelre

agi! pont szombaton mondta egy ismim hogy kapok kezi melszivot, o egy parszor hasznalta, mert nem akart tul sokat szoptatni, jol ki szterilizalom es jo lesz az ha ep keleni fog :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szmet!

Smecta nevú port szedheted (vízben kell feloldani). Vigyázz, nehogy sok legyen, mert befogja a hasad. Nekem transzfer utám 9. napon pozitív volt a teszt.

Móni!

Szép a pocid. És DE!!! Még megfordulhat. Ismerősömnek a 3 és fél kilós babája AZ UTOLSÓ HÉTEN fordult meg, pdeig akkor már nincs sok hely. Bár sajna nálunk is az ikrekre rávágják hogy császár, szerencsére az én dokim nem ilyen.

Manót itthon fogtam a bölcsiből, az első bepisilésnél visszaadták rá a pelust. :( hazahoztam, itthon próbálkozunk tovább.
vovanda
 
 


vovanda: Köszike hogy megkérdezted. Az van pont itthon. De úgy néz ki már múlóban van a hasmenésem a széntabletta segített. Na meg gondom ürűl a szervezetemből ki a gyogyi ami okozta.
Ma végre kimozdulok otthonról.
Hú vanda te már a 11. héten vagy ez hihetetlen hogy megy az idő. :D :D

szmet
 
 


Sziasztok

Ebba bújj elő látlak, hiányzol!!!!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


No folytatom :lol:

Móni nagyon szép a pocid :lol: :lol: és szép barna lettél, nem hiába tenger.

Poppi örülök hogy jelentkeztél :P szép nagyon a kisfiad, édes a terepszinű szerelésben :)

Kincsi Ági első hsz-nak utolsó szavából megtudod hogy ki Ő.

Vanda mi is kérünk képeket a kis punásokról :wink: :lol:

Apa elment megint :( de boldog lesz, mert a kicsi felesége nyert neki sok pénzt pókeren :P
Azt hiszem egy pár napig nem leszek, mert elmegyek kicsit itthonról, bár net van ott is.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A három embrikém :D :D

szmet
 
 


Sziasztok!

Árnika szerencsejáték :?: itt hagy a férjed pár napra te meg jól eljátszod az időt :lol: :lol: :lol: :lol:
ágit kitaláltam :D gyors olvasás meglátszik :oops:

Vanda fürdő hogy áll? Pocaklakók?


pusz mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Árnika, az ember elmegy, kicsi asszonykája meg szövetkezik fortunával? :lol:
Jó kikapcsolódást! :wink:

Ági, profilváltás? (Kincs én sem vettem észre)

Móni szép pocak!

szmet tizedik nap után tesztelhetsz bár a vérvétel a tuti

vanda Árnika tud valamit?? punisok???

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!

Senki nemtud semmit. Manó fejtette ki arra a kérdésre, hogy mi van anya pocakjában: KISLÁNY. :lol: :lol:
Ha jól sejtem, majd a 18.hetes UH-n fogjuk látni.
vovanda
 
 


Mazsi!

Senki nemtud semmit. Manó fejtette ki arra a kérdésre, hogy mi van anya pocakjában: KISLÁNY. :lol: :lol:
Ha jól sejtem, majd a 18.hetes UH-n fogjuk látni.
vovanda
 
 


Most elkezdtem görcsölgetni ez minek a jele? Ma a beülti utáni 4. nap vagyok.Azaz 17. nap.

szmet
 
 


arnika! szep a vonalzod, ha sok penzt nyertel, tedd fere, mert jol fog jonni majd a bevasarlasnal a babanak :lol: :lol: :lol:

vanda! mazsi! arnika! koszi a poci dicsit

talan en is ra jottem ki az agi :roll:

vanda! lehet manonak igaza van, lehet legalab egy kislany van anya pocijaban, te nem dobsz pocak fotot?

szmet! ne keres jeleket magadon... csak az lesz belole hogy be dilizel, egy kis turelem aranyat terem :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szmet!
Hagyd abba, hogy azt lesed, mi fáj és mi görcsöl. Ha terhes leszel, minden fájni, húzódni meg görcsölni fog. Nem jelent semmit.

Móni!
Nincs itthon a fényképezőgép, de ha lesz, teszek képet.
vovanda
 
 


Oksi csajok vettem az adást nyugodt vagyok. Új állapot új élmények tudjátok. :D :D

szmet
 
 


LÁnyok hol vagytok? MIndenki nyaral? Hú én most Esztergomban lehetnék vagy Siófokon, de úgy voltam vele hogy inkább a babák mint egy nyaralás.

szmet
 
 


Árnika
Póker :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vanda
Mikor én levettem Petiről a pelust, 2-3 napig felmosóval közlekedtem :cry:
(még jó, hogy járólap van, meg laminált padló...)
Semmi szidás, terror nem volt, csak szépen mondtam neki mindig, hogy a wc-be kell pisilni, kakilni... most már megy szépen, éjszaka sincs pelus :lol: :lol: :lol: :lol:
(egy-egy kisebb baleset előfordul :oops: )

Szmet
Tilos jeleket keresni!
Lazulj... testileg, lelkileg...
Vendég
 


Sziasztok

Jöttem mesélni nektek :) igaz hazafelé azon gondolkoztam, hogy lassan egyedül maradok a topikon aki hnem pocakos Pasin kivűl :wink: .......de azért is leírom , hogy mit intéztem ma.

Voltam és beszéltem ma egy pár dokival, kaptam beutalót phszihomókushoz, és a doki azt mondta, hogy a meddőséggel kezelt nőknek ezt feltétlenül kellene, és hogy van olyan ország ahol ez a meddőségi központokban már van is!!!
Kicsit félek, amit Vandának is mondtam, hogy lehet lelkileg az elején meg fog viselni :roll: de ki tidja lehet segít :)
A másik az APC rezisztencia , amire mennem kell vagyis akarok, amit ugyanúgy kötelezővé kellene tenni , mint mondjuk a hepa szűrést, de költséges az államnak :evil: :evil: amire én mondtam, hogy miért a lombik kezelés nem????!!!
A lényeg a doki szerint, sok nőnél előfordul ha ez a betegség valamelyik fajtája fenn áll, hogy akár még nem is tud!!! róla hogy állapotos, és emiatt elvetél, és esetleg egy bővebb vérzés keretén belül ürül ki :(
Nem is merek belegondolni, hogy esetleg........

Szóval most megpróbálom ezt is elintézni, ha isten, és a dokik is engedik :wink:
De mondanom se kell, hogyha nem engedik ott, akkor megyek tovább úgyis

Kicsit lehet sok voltam, ne haragudjatok érte :lol: de van mikor a beszélőkém beindul rendesen, pláne ha érdekes a téma

Vanda drukk holnapra, gyere a hírekkel

Móni igazad legyen hogy mire spóroljak :wink: :)

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


hmmm, be kellett jelentkeznem....csak azért, hogy noddynak megírjam, hogy azért én is pocakos vagyok:P
1szálpasi
 
 


Pasi!
Ha te nem tetted volna,megtettem volna Én! :D :twisted: :wink:

Kép
ani0227
 
 


arnika! nem vagy sok, orulok hogy mindig benne vagy az ujdonsagokban, szerintem minden valamenyit segit, a pszihomokust meg en is ki probaltam volna, de a melo miatt nem erkeztem, sok sikert kivanok hogy minnel hamarab jojenek a jo hirek :lol: :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ezért most tuti kikapok, de leírom: PASI IGENIS POCAKOS!
Még hányingere is volt párszor és ugyanúgy öklendezett fogmosás közben, mint én (bocs).

Gigi!
Terror nincs. Balu egész egyszerűen nem akarja. Kényelmesebb a pelus. Amúgy csak éjszakára adom rá, de mindig üresen szedem le róla. Annyi a gond, hogy nem szól. A bölcsiben meg erre nem figyeltek, hogy neki meg kell fogni a kezét és gyere, most bilizünk. Az első bepisilésnél visszaadták rá a pelenkát. No comment.
vovanda
 
 


ani: köszi :evil:

vanda: szerencsére a hangulatváltozásaimról meg arról, amikor csak úgy megkívánok valami kaját hallgattál :oops:
1szálpasi
 
 


Pasi: Terhestünetek, juj csak nem. Na ez csak vicc volt. És persze ez ilyenkor természetes.

szmet
 
 


No tessék, ebből is látszik hogy nem csak a hátsóját nem néztem meg Pasinak :lol: ...mondjuk vmi rémlik halványan.
De akkor sem azért van pocija, mint Vandának. Azért az jó lehet mikor családilag kergetik rókáékat :lol:

Különben kismamák miért nem alusztok éjszaka?????????????? :shock:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szió

Mazsi pénteken dokiztál???
Én olvastam szelektíven vagy tényleg nem írtál még semmit????

Vanda pasi ez jóóó :lol: férj is pocit növeszt csak neki nehezebb leadni :lol:

Árnika nem voltál sok!! Érdekel hogy mi van veled! Lapar? A vizsgálatról amire menni szeretnél még nem hallottam mit néznek?
Sztem amit lehet bulizz ki a dokiknál!!
puszi

Szmet ahogy olvasgattam ezt találtam:HbA1c méri az utóbbi 3 hónap vércukorszintjét. Ennek 6% alatt kell lennie, ahhoz, hogy jó szénhidrátanyag-csere kontrollt mutasson (az étkezési vércukorérték ritkán haladja meg a 120-as értéket). A jó érték csökkenti a vetélés és a születési rendellenességek kockázatát.
Vendég
 


kincs: Köszi az infót.
Most tudjátok mire vagyok kíváncsi? Ti a beülti után kaptatok Ovitrellt? Én nem. Gondolom ez egyénfüggő nem? MÁshol olvastam hogy volt aki nem kapott pozitívat tesztelt otthon és mégse lett terhes. Erről tudtok valamit?

szmet
 
 


Most egy kicsit megint elfogott a para. MIndenki azon aggódik hogy 6 meg 8 sejtes embriókat kapott vissza és hogy nem lesz belőle semmi.
Akkor én mit szóljak a 4 sejteshez.
:(

szmet
 
 


sziasztok!

húúú jó rég jártam erre.de netszolgáltatót váltottunk,és sajna elhúzódott.de nagyon hiányoztatok ám!!!

remélem mindenki jól van!?kismamik?mazsi?vanda?móni?kjaja?remélem minden rendben. :wink:

anyucik?kincs?ani?gigi?hogy telnek napjaitok?pindurik,már nem is olyan pindurik ugye?nőnek,mint a gomba.de így a jó.remélem jól érzik magukat és sokat nevetnek,kacagnak,játszanak.nektek pedig örömöt szereznek,de mennyit ám!!! :D

szmet!drukk+++++++++++

árnika!hogy vagy?remélem minden rendben.képzeld.augusztus 19-re kaptam leghamarabb időpontot a doktornőhöz.hát le voltam hidalva.....eddig ez nem így ment....felhívtam a dokinő irodáját,és adtak egyy másik számot,ahol időpontot lehet kérni.és nem tudtak hamarabbit adni.de mindegy még 2 hét és megye,aztán megmondja,hogy mehetünk e már lombikra.remélem igen.ha msn-en vagyok írj!!!jó lenne már talizni is.régen láttalak! :cry: pusszancs! :D

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok!
Bocs a tegnapi hallgatásért, de kicsit kidőltem este. :oops:
Szóval a lényeg:
"A" baba: fej 24 mm, ülőmagasság 67 mm.
"B" baba: fej 21 mm, ülőmagasság 64 mm.
Így elsőre minden rendben. Sajna a tarkóredőt nem sikerült megmérni, jövő héten vissza kell menni. A dokim szabin, ő simán megmérte volna, a szonográfus azt kérte, inkább menjünk még egyszer, nem akar hülyeséget mondani.
Nyújtózkodtak, forgolódtak, bele se merek gondolni, hogy ez pár hónap múlva hogy fog nekem fájni. Mármint a mocorgásuk.
Délután elköltöttem egy csomó pénzt, mindenféle kismamás cuccokra, tök jó volt. illetve pontosítok: Pasitól kaptam egy csomó mindent. :lol:
vovanda
 
 


vovanda: Megnyugatattál az ovitrellel kapcsolatban. :D Az a baj hogy T nem mond soha semmit el pontosan.
Pl most azt nem tudom hogy a medrollal együtt kell e befejezni a káliumot vagy azt továbbra is szedni kell.
A picik nőnkek látom,juj de picik még. :D :D
A nemükre kíváncsi leszek.
Bizti lesz közte csajszi is, nehogy hogy fiú többség legyen :D

szmet
 
 


vanda! ugyesen novekszenek a babak :D hat fajni picit fog fajni, de minden erot meg er :D

pasi! rendes vagy... terhesegi tunetek es meg vandanak is vasaroltal

:lol: szerintem ezert kovetelsz legalab egy kislanyt :!: :?:

timi! jo hogy jottel, most mar gyakraban jelentkez!

szmet! most lattam hogy 13-an van ver vetel, nekem sikeres szam, hatha neked is :wink: :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


demoniq13:Igen 13-án kell majd mennem. Nekem is szerencsés szám a 13. Amikor tájfutottam állandóan ezek a számok szerepletek a rajtszámaiban. :D
Amikor kiderült hogy ekkor kell mennem a férjem rögtön hú 13.-a. a nővér hozzátette de nem péntek :D
6 nap után most főztem először. Hú hát meg kell mondjam el is fáradtam rendesen. Tegnap voltunk anyuméknál és alig bírtam a lépcsőn felmenni.
Hú tényleg ma megyek még fogorvoshoz is. a város másik végén van így inkább apummal elvitettem magam.

szmet
 
 


Hú Móni most nézem te mindjárt szűlni fogsz? Hol fogsz szűlni tényleg? Olaszországban vagy otthon?

szmet
 
 


Sziasztok!Én uj vagyok itt! Már régebb :D óta olvasgatlak titeket! Én is T-hez járok.Abban igazad van Szmet hogy van mikor tényleg nem magyarázák el hogy mit meddig kell szedni! Szmet sok sikert neked és persze mindenkinek akinek még nem sikerült ! [/img]
maci30
 
 


maci30: Köszi a drukkot.
Mesélj magadról egy kicsit. Hol tartasz?

szmet
 
 


A hőmérsékletről ki mit tud engem mos az érdekelne?

Vanda neked mennyi a hőmérsékleted?
Moni neked?

szmet
 
 


Szmet!
A Káliumot a Medrollal együtt abba kell hagyni.
És bocs: soha nem hőmérőztem, nem hiszem, hogy lenne értelme. Illetve bocs: szülés után, tejbelövelléskor mértem, de csak a kórházban és mert uszáj volt.

Móni!
Szurkolok, hogy a kismanók minél tovább bent maradjanak!!!
vovanda
 
 


Szmet: Hogy hol tartok? Én már harmadjára indultam neki, most lett volna juli 15-én a leszivás meg is volt, de sajnos egyet sem tudtak leszivni mert elötte beteg voltam.Röviden ennyi .Most megyek majd 20-án ultrahangra és kezdem az elejéröl az egészet sajnos!!És te hogy vagy?
maci30
 
 


maci30: Szóval ha nem szívnak le semmit, már az is beleszámít a támogatások számába. Ez szörnyű.
Én köszi megvagyok. Nemsokára megtudom az eredményt még egy hét. Akkor nekem mázlim volt hogy 6 ból 6 tüszőt le tudtak szívni.
Most hőemelkedésem van fogalmam sincs mitől. És egy óra múlva fogorvos. Remélem nem fog ártani a szuri ha babás vagyok. :(

szmet
 
 


Szmet: Szerencsére ez nem számit bele a támogatásba mivel nem lett beültetés. Elsö lesziváskor pedig tizet tudtak leszivni és három maradt meg belöle!Érdekes ez nagyon! Lehet hogy a fogadrol van höemelkedésed nem? Nem irigyelek! Azt nem tudom hogy ilyenkor lehet szurit adni ?Fogalmam sincs!
maci30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?