Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy gyors bekukk.

Nemoka,
anno tettél fel magatokról a férjeddel képet. Nekem tök olyan érzésem van, mintha ma délután a férjeddel együtt ültem volna egy megbeszélésen, de azért nem vagyok benne annyira biztos, nagy véletlen lenne. De nem hagy nyugodni. Megírod nekem, akár priviben, hogy hogy hívják, és hol dolgozik?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


DENIKA
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ holnapra és még...
Kép

BUMI
Akkor most mikor lesz neked méhtükrözés?

CSIBI
Remélem már jobban vagy, jó ötlet a pár nap pihenő!

NEMONE
Igen fertőtlenítem, de csak ilyen nedves törlőkendővel. A szomszéd néni is mindig olyannal szokta és egy tiszta félbevágott zsepit fogott rá.
Amúgy nekem nem fáj, mert rendesen van rajta hájacska, úgyhogy ezzel a részével nincs gondom! :roll: :oops:

Ma otthagytam a szurikért meg az allergiagyógyszeremért kb. 40 db ezrest! Kész vagyok! Belőlem gazdagodik meg a helyi gyógyszertár.
Voltak a párom szülei köszönteni, nálunk sajnos nem örömteli bejelentés lett, mivel rákérdeztek, én meg közöltem, hogy most nem sikerült. :(
Majdnem kaptam egy kiscsaj felvigyázatot délutánra, de annyira, de annyira nem érzem magam jól, biztos ez a meleg is. Elküldtem a kislányt, és most azthiszem alszom inkább egyet, most nem tudnék vele foglalkozni, menni alig bírok. Akkor fáj ennyire a mensi amikor vastag volt a mnyh? Az enyém extra vastag lehetett, mert majd megpusztulok!
:roll:

dita75
 
 


Ditus!
Menzikor kérek egy új időpontot. A Kaálib meg úgyse kérik a méhtükrözést, csak a magam megnyugtatására csináltatom meg.

Egyébként valóban lehet a megvastagodott mnyh a fájdalmas menzid oka.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Denika,
holnap nagyon drukkolok! 14 tüsző, nem semmi :roll:

Csibi,
pihenj sokat, és vigyázz magatokra!

Bumi,
sajnálom, hogy most elmaradt a méhtükrözés, de gondolom ha elmúlik a mensid egyből megcsinálják, igaz?
i.kata
 
 


Kata!

Remélem kapok akkorra isőpontot. Az a lényeg, hogy ne legyen még túl vastag a mnyh. Ezért is jobb a ciklus eleje.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Ügyi vagy, és tényleg jobb előbb az ilyet mint később, hátha kiderül valami könnyen orvosolható a vizsgálat alatt, és mihamarabb babás lehetsz te is.

Nem tudom mi okozza de cefetül vagyok, pedig a fürdőszoba már olyan koszos, hogy lassan jobban járunk ha kiállunk az esőbe zuhanyozni. Azt mondják ma lesz vihar, de ennek semmi jelét nem látom egyelőre. Olyan dög meleg van, a hátamon csurog a víz! Szegény cicókák nagyon pihegnek, pedig már napernyőt is szereltem a házuk fölé. :shock:

dita75
 
 


Linácska,
Nem hiszem, hogy a férjem volt, mert ő ma egész nap a munkahelyén volt kint a Bécsi úton. Ja, és szerintem nem raktam fel képet róla, max. az iwiw-en láthattad őt.

Bumi,
Sajnálom, hogy csúszik a tükrözés!

Csibe,
Pihenj sokat, és vigyázz magatokra!!!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,
akkor én most nem leszek sajna pár napig . 2-3 napot tervezem, h otthon fekszem. nem hiszem, h bejönnék anyósékhoz.
vigyázzatok magatokra!!
legyetek jók!!
gyártsátok a tüszőket és a babákat!!!!! csak nagyon pozitívan!!!

pusz mindenkinek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: elküldtem a telszámom neked is!
Kata is tudja! ha Boni ZSigi kibújik, dobjatok nekem is egy sms-t.
vki légyszi!!
köszi!!
puszi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


denika:Drukkolok a leszíváshoz.

kata: Nagyon sajnálom, most már csak én maradtam. Azért jobban örültem volna, ha jó híreket kapok tőled és ditától. :( Hajrá lombik!

mara: nem lehet, hogy egy másik féle teszttel kéne próbálkoznod?

dita: Dehogy nyomták a hasamat! Pedig nekem hátrahajló méhem van. Kb. két másodperc alatt megvolt maga az inszem. Előtte még megnézett uh-val és utána még 5 perc pihi fejjel lefelé, vagyis lejjebb. Neked már van egy gyereked ugye? Ő mennyi idős? Ő is nehezen jött össze?

desviki: Aranyos a lurkó!

czinkeb: Vigyázz azért magadra és magatokra.

Velem amúgy nincs sok minden, csak a hányinger kerülget néha. Nem tulajdonítom terhes tünetnek, de a rossz szagokat mostanában egy kicsit túlreagálja a gyomrom. Nem tudom, hogy mikor teszteljek, lehet nem bírom ki vasárnapig.



vicky79
 
 


Nemone,

Irtam már neked egy pár kérdést, majd lécci válaszolj rá. Elárulnád priviben a neved megnéznélek iwiwen, annyira nem tudlak elképzelni. Köszönöm szépen!


Csajok,


Voltam ma védőnőnél egy órás mutatvány. A mérleg volt a legcsúnyább része tizenhárom kg hiztam április óta. Iszonyat és hol van a vége. Úgyhogy diétára fogtak, már most éhezek nagyon. Csajok tavaly nyárhoz képest pedig 24 kg hiztam. Ennyit a hormonokról :( :( :( :( :o

Kép
pgsuska
 
 


Vicky: A korai teszteléssel az a baj, hogy lehet nega annak ellenére, hogy valójában ott a baba. Próbáld kivárni a megfelelő időpontot, de ha már nem bírod, akkor csinálj egyet korábban, és egyet később.

Dita: Én meg a postán hagytam a fizetésem. :( Még jó, hogy nem egyből élünk, és a héten már tanítvány is jön :)

Czinke: Tudom, hogy ezt már csak néhány nap mulva kapod meg: Remélem nem lesz semmi baj! Pihenj sokat!

Én ma végignyaltam a lakást. El is fáradtam rendesen, de muszály volt, mert cicamcám leborított megint egy cserepet, és ha már elkezdtem megcsináltam mindenütt a felmosást, meg porszavózást. :)

Dita: A vihar már én is nagyon várom. Borzalom milyen meleg volt ma...

hofeherke
 
 


mara: Majd még meglátom. Most már akkor nem lehet ál-pozitív a tüszőrepesztőtől szerinted?



vicky79
 
 


Zsuzska,
Válaszoltam a kérdéseidre, egyedül az orvosom nevét nem írtam meg. Dr. Bekéhez fogok járni, de még nem tudom, hogy milyen orvos, csak ajánlották nekem, és majd a kombinált teszt eredmény után kell mennem hozzá.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemoka,
akkor biztos nem ő volt. A képre emlékszem, de arra nem, hogy hol láttam. Csak még a vezetékneve is Németh volt az illetőnek, símán összehoztam a nickneveddel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nemoka,
rájöttem, hol láttam a képeket: a talin mutattad őket.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Életemben először kakaóscsigát sütök. Hát kíváncsi leszek. Egyenlőre kel. Két hétig nem alszik itthon Lili, a férjem ázik a kádban, szóval van ilyenekre is időm...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Cinke vigyázz magatokra!

lányok lehűlt alevegőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicky
Most már a világ szeme csak rajtad van! :wink:
Mutasd meg hogy kell ezt csinálni! :wink: :D

Dehogy van gyerekem, gondolod a sajátomról igy nyilatkoznék???????????? :shock: Egy mostohagyerekem van sajnos aki mindig tesz róla, hogy rendesen felhúzzam magamat, mert féltékeny rám, és nem bírja elviselni, hogy már nem mindenki csak vele foglalkozik.

Nekem a 10. dpo-n már nem mutatta ki a teszt a tüszőrepit!

Linacska
Mamánál lesz Lili? Anyuéknál ettünk két hete kakaóscsigát, de a kakaó ki volt belőle spórolva, azért jó volt. Küldhetsz fénypostán, bár most degeszre ettem magam megint! :oops: Holnaptól diétázni fogok, mert már gurulok!

Zsuzska
Majd leadjuk a kilókat, hogy ha a gyerkőcök után rohangálunk! :wink:
Főleg én az ikrek után, majd kétfelé kell szakadnom! :wink: :lol:

Mara
Nálun már ömlik az eső, és egyfolytában fényképeznek, nem győzök mosolyogni! :)
Nálunk pénteken lesz fizu, már alig várom pedig tudom, hogy az egész el fog menni a csekkekre! :twisted:
Nagyon felemésztett minden tartalékot a ház felújítás.
Pedig még mennyi van, te jó ég! Mi meg őszig be akartuk fejezni, hát abból sem lesz semmi sztem! :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.08.04 19:19-kor.

dita75
 
 


Czinki,

nagyon vigyázz magatokra és és pihenj sokat. Nem lehet, hogy ettől a hülye időtől csinálja ezt a pocakod.
Pl az enyém akkorákat nyilall, hogy sokszor meg is ijedek. És természetesen az én orvosom is szabin van.
Jövő héten megyek, már nagyon várom.

Vicky,

a tüszőrepit már nem mutatja ki a teszt.
Ditának nincs gyereke.

Nemone,

te hogy érzed magad mostanában?

Zsuzska,

én eddig szerencsére 2 kg-ot híztam, de ez annak is betudható, hogy itthon vagyok és nem sokat mozgok.

Viki,

még nincs meg a baba neme, szerintem addig még egy-két hónap eltelik. Egyenlőre próbálom meggyőzni a férjemet, hogy legyen ő is kíváncsi.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Hát ez az, hogy nincs gyerekem! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Vicky: Már Dita válaszolt helyettem :)

Dita: Itt is villámlik már ezerrel :) Megyek is lepakolom a lepotyogós virágokat... milyen jó, hogy eszembe juttattad!

hofeherke
 
 


Kép

én mentem............ :wink:

Kép :P

dita75
 
 


Dita,

de lesz, méghozzá ikrek! Végül is sejthettük volna, hogy nem az előző ciklus volt a tiéd mert csak 1 petéd volt. Majd most a fostimon meghozza az ikreket! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


dita75 írta:Nálun már ömlik az eső, és egyfolytában fényképeznek, nem győzök mosolyogni! :)
:roll:



behalok rajtad.. mondjuk emlékszem a BAkonyban extrajóminőségű fényképezések vannak.. jáj de szerettem ottan élni.. a jó friss levegő
Vendég
 


BONI
Itt aztán van minden mint az Afrikai esőerdőbe.
szombaton amikor a sátrunkból ejtőernyő lett, na az sem volt semmi.
az lett volna szép ha alatta ülünk és repültünk volna m is vele, mint Alice csodaországba! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Bocsi dita, akkor valahol elakadtam a két fórum között. Valahol mindha olvastam volna, hogy már van, csak nagy...de lehet, hogy egy pcos csajjal kevertelek, nem tudom. Még egyszer bocsi...DE! tudod, akinek a halálhírét keltik is sokáig fog élni, ez jelenthet valamit :)

A tesztel akkor leszek már bajban, amikor csütörtökön elérem a 14.dpo-t és már akár csinálhatnék is. Most mégis azt mondom, hogy megvárom a hétvégét. MOST! :)



vicky79
 
 


Monic,
még mostanában is kerülget a róka? Vagy ez már lassan elmúlik?

Ez a nap szörnyű volt. Rosszul lettem, ha csak kinyitottam az ablakot, annyira dőlt be a forróság :roll: Mostmeg persze fáj a fejem, hogy jön a hideg. :?
i.kata
 
 


Kata: Nekem a fülem fáj. Biztos a huzattól.... Megyek el is teszem magam.

Szép álmokat mindenkinek!

hofeherke
 
 


VICKY
Én is dillemmában voltam a teszteléssel. :roll:
Sztem nem keversz, csak sokat szoktam írni a férjem gyerekéről, mert most is itt volt nálunk egy hónapot, és sokat mérgelődtem vele főleg reggelente indulásnál, mert este nem akart elaludni még 11kor, reggel meg nem bírtam felkelteni.
Valamint te lehet, hogy mivel később csatlakoztál nem tudod, hogy nekem volt egy terhességem (spontán) 8 évvel ezelőtt!

Most már tényleg megyek, mert még össze kell pakolnom a vacsi martalékát, és a fejem is nagyon fáj. Nagyon álmos vagyok, nem aludtam délután, inkább kitakarítottam a fürdőt.

dita75
 
 


Én is akarok vihart, meg hideget!!! Nálunk nincs semmi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó éjt lányok!
Vendég
 


Helyesbítek: kinéztem, és villámlik...

Dita,
kész a kakaóscsiga, de még nem csekkoltuk le, hogy milyen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata,

ma hányingerem volt. De mostmár nem állandó, inkább ingadozik. Nekem is nagyon fáj a fejem, de a hasam is, ami egy kissé zavar.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska,

jó étvágyat a kakaós csigához! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


dita: Lehet, hogy azzal kevertem.

Jó éjszakát, holnap este jövök.



vicky79
 
 


Jó reggelt!

Denika,
millió drukk a leszíváshoz!

Zsigi baba, bújj elő! :lol:

Remélem ma hűvösebb lesz, mert takarítani kellene, de biztos nem állok neki 33 fokban. :oops:
i.kata
 
 


Jó regeglt!

KAta édes vagy, de szerintem ma nem bújik...most jövökdokitól, méhszáj elsimulóban., de zárt....még bennt akar maradni Szezsó kiirásáig :lol:

nyami nyami kakaóscsiga!

nekem is takarítani kellene.... :lol:
Vendég
 


Boni,
a párod most mikor nem lesz itthon?
i.kata
 
 


Sziasztok!

Linácska,
Igazad van, tényleg a talin láttál róla képeket!
Finom lett a kakaós csiga?

Monic,
Sajnos én tegnap egész nap émelyegtem, ma meg örültem, hogy jól leszek, de míg beértem a munkahelyemre éreztem mindenféle fura szagokat, és megint hányingerem van. :? És ráadásul hulla fáradt is vagyok, mert most éjszaka, és múlt éjszaka is nagyon rosszul aludtam. Remélem, ma már sikerül kipihennem magamat! Az émelygésnek meg majdnem örülök is, mert más jele még ugye nincs a babának, és 3 hete láttam utoljára UH-on, és még van majdnem 2 hét a következőig...
Te hogy vagy mostanában? Amikor fáj a hasad nem szoktál bevenni Magne B6-ot? Nekem attól mindig elmúlt.

Denika,
Kép a mai naphoz!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Dinaka! Kép

Kismamik: Szép, hányinker, fej és hasfájásmentes napot kívánok! :)

hofeherke
 
 


Lányok!
Nem tudja vki Bumi telefonszámát? Ha igen, küldje már el piriviben! Köszi!
20150601134430
 
 


KAta férjem "itthon" van, csak szerdán megint szállítás van este ér haza..nem tudja félbehagyni, mert bérelt autóval ven ami nem occsó
Vendég
 


KAta férjem "itthon" van, csak szerdán megint szállítás van este ér haza..nem tudja félbehagyni, mert bérelt autóval ven ami nem occsó
Vendég
 


Kép

VIKI
Mini Lacinak boldog 18. napot! :D
Basszus, hogy megy az idő, nemsokára mászik ez a gyerek! :shock:
Szinte mindenki telószámát tudom már, de Bumiét na azt nem! :roll:

DENI
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KATA
Nálunk hüvős van már, én is takarítani akartam a hálónkat, meg aludni egyet, mert totál ki vagyok ütve mostanában. De eszembe jutott, hogy ma jön meg a szurikátám a gyógyszertárba, nincs otthon kaja sem, most etettem meg a céges kutyákat tök jó maradékokkal. Jól meg is néztek maguknak, hogy ki volt ez a jótét lélek, farhát, csirkecomb, lecsó, milánói, rántott husi..... csak úgy cuppogtak. :lol:

Szóval ma is lesz dolgom. Tengap is szépen kitakarítottam a fürdőt, tele volt az ablakpárkány belülről nikecell golyókkal, erre jött a nagy szél és megint telefújta, de most már az egész fürdőt, mintha nem is csináltam volna semmit! :twisted:

Megjöttek a főnökök, mindjárt vagy 40 db válaszlevelet kellett gyártanom, mert reagáltak a három nap alatt kapott áradatra. :roll:

Húzom is tovább az igát, mert van mit bőven!
Reggel majdnem elfelejtettem a szurimat hozni, fél kómás fejjel kerestem meg a tűket, és egy olyat hoztam véletlenül ami már ki van bontva. Most mehetek haza egy sterilért. :roll:

Kismamiknak jobbulást mára, hátha ez a hüvősebb idő és légmozgás kedvez nektek, és elmúlnak a rosszullétek. :wink:

dita75
 
 


Ditus!
Köszi a köszöntést! Már nem bánnám, ha mászna :lol:

Közben kiderítettem Bumi számát ;)
20150601134430
 
 


Dita: Ezért el ne indulj! A dokim azt mondta amikor a penhez elfogyott a tű, hogy nyugodtan adhatom egy korábbival, mert a sterilitás leginkább azért kell, hogy ne két betegnek adjanak vele egymás után. Magunkba elvileg szúrhatjuk. Egyébként ha van egy öngyújtód fórósítsd fel azzal, és tökéletesen sterilizál, vagy ha alkoholba nyomod. De ha közel laksz, akkor menj haza inkább, az biztos megnyugtat, ha friss tűvel adod.

hofeherke
 
 


MARA
A felszívótű van kibontva a beadós az teljesen steril.
Nincs öngyújtóm, már évek óta nem bagózom, de mit tudtam meg tegnap, hát nagyot csalódtam az illetőben, és most azon gondolkodom, hogy magamra haragítsam-e, mert szívesen intéznék egy mérges hozzászólást felé!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Ha olvas minket biztos tudja, hogy róla van szó!!!! Igaz-e?????

dita75
 
 


hujuj DIta kivi lennék kire gondolsz :roll:
ha van alkohol, le tudod sterilizálni
Vendég
 


Dita biztos valamelyik kismamira gondol, nem?
i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: