Új privát üzeneted érkezett!

Viri
Jó osztálytalit kívánok! Érezzétek jól magatokat!
Nekem sem fog fájni a hsg, mert átjárható vagyok!!
Sőt azt hallottam, hogy utána nagyobb az esélye a teherbeesésnek is! 8)

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok!
Most nagyon fel vagyok dobva, mert babáztam ma. Itt volt api kollégája a családdal. 9 hónapos kislányuk van és nagyon drága.
Úgy táncol hogy eszméletlen, nagyon jó volt.
Csak most mégjobban fáj a szívem érte. :cry:


Virág! már Katerina segített, köszi neki. :D

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Elutazom 8 napra,nem hiszem,hogy tudok jönni.

Mindenkinek Szép hetet kívánok:Mmzsó
Vendég
 

 
 

Mmzsó
Jó utazást kívánok. Hova mentek?

Kissedi
De jó volt neked ma. Én is nagyon babáznék már
Augusztus végén megszületik a barátnőm kislánya, úgyhogy remélem sokat fogok babázni hamarosan.

Kép
p__lilla
 
 


Lányok!
Köszi a PCO-val kapcsolatos megnyugtatásokat.

Hajnalban elutazunk egy hétre Sharm-el Sheikbe. Annyira izgulok, hogy szinte rosszul vagyok. :( Félek a melegtől, meg hogy elkapok valamit. Tiszta hülye vagyok. Mindenki más örülne e környezetemben, ha elmehetne helyettem, és meg itt ideges hányingerrel küszködök. Remélem estére megnyugszom, gondolom az is izgat, hogy pénteken befejeztem egy tervet, a főnököm most ellenőrzi. Ha sok hiba lesz benne, akkor nem tudok időben hazamenni hamarabb, mint máskor.

HSG-re visszatérve, tényleg nem mindenkinek fáj. A lány aki ugyanakkor volt semmit nem érzett. Nekem életem legrosszabb élménye volt. :( Össze volt tapadva a petevezeték, azért fáj annyira. Meg utána lettem nagyon rosszul, de az meg azért volt , mert nagyon alacsony a vérnyomásom és leesett gondolom méginkább. Majdnem elájultam. Egyébként a vizsgálat rövid ideig tart. Nem ijesztésképpen írtam le, Isten ments, csak azért, hogy ilyen is van.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Zamárdiban voltunk, 10 napig. Sajnos a második felére nagyon elromlott az iső. Meg is fáztam rendesen. De ennek ellenére jó volt, és semmi kedvem nem volt ma dolgozni jönni. Tényleg rengeteg melóm van, összegyűlt a 2 hét alatt, amíg nem voltam.

Meglettek a vizsgálataink eredményei. Minden negatív, szóval már csak a méhtükrözés van hátra, meg egy EKG, de azt a háziorvosom bármikor meg tudja csinálni.

Ma kezdték a munkások szétverni a lakást, szóval anyóséknál lakuknk. Szerencsére ők még nyaralnak, úgyhogfy egyelőre okés a dolog.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Katerina!
Sharm-el Sheik-ben dolgozik egy barátom, nagyon jó hely. egy sea clubban sport animátor. :) Ne izgulj bizti jó lesz :wink:
Lilla!Hátha a barátnőd babája meghozza az ihletet, és neked is sikerül.
Bumi!örülök,hogy jók az eredményeitek. szorítok, hogy a többi is sikerüljön.A lakás felújításhoz sok türelmet :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Bumi! - Szijjjjjjja! :D

Sajnálom apa eredményét, de most gondolj arra, hogy nem is a mennyiség, inkább a minőség játszik szerepet! Legyenek erősek és fürgék. Úgyis ki lesznek "centrifugálva" a legjobbak :wink: Hogy más téren jó egészségnek örvedtek, annak háromszor HURRÁ!!!!! Meglátod Drága, hamarosan gömbölyű pocakot hordasz magad előtt.. :wink: :wink: :wink: és nagyon büszke kismama és kispapa lesztek.
tea77
 
 


Lilla!

"Azt mondták, hogy veleszületett probléma. Nem tudnak gyógyszerekkel segíteni rajta. Egyből a lombikot ajánlották. Decemberre elő is vagyunk jegyezve. "

Nahát, ripsz-ropsz a lombikig jutottatok. :shock: :shock: Arra hogyan jött rá a doki hogy vele született probléma?
Inszemmel nem is akartok próbálozni?
Hol is voltatok most tulajdonképpen? :oops: :?: :?:

Kívánom hogy decemberben ikres kismama legyél... Cupp!

----------------------------
Jún.30.-tól:napi 2x150mg. E-vitamin, napi 2x250mg. szibériai ginseng kapszula, napi 2x500mg. C-vitamin, napi 1x 30 csepp propolisz és echinacea tinktúra
tea77
 
 


Katerina
Szerintem Sharm el sheik biztos jó hely. Csak vigyázzatok, nehogy valaki eladjon 2 tevéért. :lol:
Amúgy mi tavaly Tunéziában voltunk, nem kaptunk el semmit. Bár Sharm-el sheik kicsit délebbre, meg keletebbre van. Ne igyatok csapvizet, ne vegyetek árusoktól kaját. Csak a szállodába egyetek. Nekünk így nem volt probléma. Sokan egy kupica konyakkal kezdenek, hogy ne legyen hasmenés. Mi nem szeretjük, de azért vittünk. Nem volt rá szükség. :oops:

Tea
Sajnos nemigen mondtak semmit. Apa hormoneredményei, prosztatája, mindene rendben, csak kevés az eredmény. Semmi gyógyszert nem adtak, azt mondták, hogy a vitaminnal javulhat, de ne várjunk csodákat, nem fog annyira feljavulni. Talán a minősége. Egyből a lombikot ajánlották, mondtak időpontot legkorábban decemberre. Hirtelen észbe sem kaptam, egyből igent mondtunk, pedig nem akarom. Még lelkileg fel kell magam készíteni. Még van 4 hónapom. Addig meg "amennyi belefér" inszem lesz, mert apa katonái éppen elegek hozzá. De inszemre csak 10% esélyt mondtak. Hát, az is valami.
Amúgy Tapolcára járunk. Nem tökölnek.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Én a nem tökölős dokik pártyán vagyok. Ha nem találják az okát, akkor ne kísérletezzenek rajtunk mint a kisérleti nyulakon, hanem hozzonak össze végre egy babát! Remélem sikerül hamar elfogadnod a lombik-gondolatot...addig pedig szurkolok a spontán babához!!!!
tea77
 
 


Na, ma voltam dokinál. Kaptam időpontot HSG-re aug. 6-ra. Reggel 7-re kell mennem. Nem baj, legalább hamar túlleszek ratja, nem kell egész nap izgulni. 3/4 8-ra beszélte meg a röntgenessel, úgyhogy biztos várni kell. Az a ciklusom 11. napja lesz. Az jó, ugye?
Mondta, hogy készüljek fel, mert nem lesz kellemes, volt, akinek iszonyúan fájt. Gyorsan vért is vettek, hogy nincs-e gyulladásom, meg vérsüllyedésem, vagy micsoda. Ha nem lesz jó az eredmény, holnap felhív, ha jó lesz, nem hív. Annyira izgulok, már most fosok. :cry: :oops: Nem tudom, akarom-e egyáltalán ezt a hercehurcát. De hát a baba a cél.
Olyan jó annak, akinek hipp-hopp megfogan. Ránk meg még ki tudja mi vár.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Lilla! Ne izgulj, nemsokára túl leszel rajta :) Szorítok neked,hogy ne fájjon.
Nekem is vissza kellene mennem a nődokihoz, mert ő fog adni beutalót az andrológushoz, és biztos menni kell hozzá api eredményével.
Holnap állítólag megérkezik a Maca és elkezdi szedni. Remélem javít majd.
Katerina! Jó nyaralást!!! 8)

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Kissedi!
Én úgy tudom, hogy az urológiára beutaló nélkül is lehet menni. Mi 2 hete úgy mentünk. De a háziorvos is adhat beutalót, ha mindenképp vinni akartok.

Lilla!
Nekem aznap lesz a méhtükrözésem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hú, Bumi, ez sem hangzik valami jól. Nem félsz tőle? Ez miből áll? Altatnak? Drukk, drukk.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Jó volt a 7végi osztálytali, igaz elég kevesen jöttek el. :( De jót dumcsiztunk és végre egy kicsit kiszabadultam itthonról :) Csak annyi volt benn a rossz, hogy 11-en jöttek csak el a 31-ből. Tuti mert elég szerencsétlen volt az időpont választás. Nyár közepe…

Lilla: igen nagyobb az esélye a teherbeesésnek a hsg után ;) Drukk szerdára ;)

Zsó: jó utat nektek!

Katerina: jó utat nektek is! Szupi lesz nektek!

Bumi: örülök,hogy jók az eredmények. A felújításhoz kitartást ;) Neked is drukk szerdára. Elég rosszul hangzik ez a méhtükrözés. Itt mit néznek ilyenkor?

Kissedi: én is úgy tudom hogy urológiára nem kell beutaló.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Mivel nekünk tuti lombik lesz, ezért nincs értelme az átjárhatóságinak. Viszont a lombiknál meg épp a méh állapota számít.
Ezért javasolta a doki a méhtükrözést, hogy lássuk minden rendben van e odabenn. És mivel itt Debrecenben az egyik dokinak van egy specko magán gépe, így ambullánsan is el tudják végezni ezt a beavatkozást. Ez nem sima HSC, hanem oHSC.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Az inszemek után nekem is lombik lesz, méghozzá decemberben. Akkor még egy méhtükrözés is vár rám???????? Nem elég a HSG?
Ezt nem hiszem el, már totál kivagyok! Aztán még csak most kezdtük.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Nem követelmény a lombikhoz a méhtükrözés. De én nem bánom, hogy megcsináljuk előtte.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A HSG csak a petevezetékek átjárhatóságáról ad infót.. Viszont a lombikhoz meg nincs szükség átjárható petevezetőre. Miután kiderült, hogy lombikoznunk kell nekem is ugrott a lapar, és helyette jött a képbe a méhtükrözés.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
És a méhtükrözést altatásban csinálják? Azért ez is fájdalmas művelet lehet. Látom nálad peteérés után lesz. Mi van, ha babás leszel addigra?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!

Itt az orvosnak van egy saját gépe, ami speciális, mert nem kell hozzá tágítani a méhszájat, így ambulánsan elvégezhető a dolog. Nem hiszem, hogy terhes lennék, szinte 0% az esély, de az időpontot nem az orvos adta, hanem a regiszrációban kaptam, így nem tudom, hogy függ e ciklusfázistól. Mindenesetre előtte még fel fogom hívni a dokit, és rákérdezek, de lélekben úgy készülök, hogy szerdán meglesz a dolog.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Akkor szerdán szorítok neked is!

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok Csajok!
Én nem tudok hozzászólni ehhez a témához, viszont kérdésem lenne: 1 hete volt meg, de mindössze alig 2 napig, előtte a hőm 5 napig 36,7 volt , 4 nappal a menszi előtt esett le,(a legmagasabb nekem)és 3 napja fáj a hasam alja meg már kezd a derekam is, és néha hányingerem van és szédülök.Ilyen még nem volt, hogy a hőm ilyen magasan maradjon 5 napig.
Valaki tud valami okosat? Holnap mennék nődokihoz, de félek,hogy megvizsgál. lehetek babás?

Kép
kissedi
 
 


A kolléganőm azt mondta szerinte az vagyok, csak úgy jó ha félig hasra fekszem. hajolni meg biciklizni meg aztán nagyon gáz.
Szerintetek? :roll:
De jó lenne, ha úgy lenne ahogy álmodom róla :)

Kép
kissedi
 
 


Na szóval annyira gyorsan akartam leírni,hogy lehet hogy érthetetlen voltam. Pontosítok:11 napja volt meg. előtte 36.7 volt a hőm 5 napig, ami nekem a legmagasabb érték. ilyen még nem volt.kb 3 napja nagyon fáj a hasam, főleg ha hajlok vagy biciklizem.
hányingerem van és néha szédelgek. szerintetek mi lehet.
holnap megyek dokihoz, de félek ha megvizsgál akkor gáz lesz. :roll:
a kolléganőm szerint babánk lesz.szerintetek? :?:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi
Drukkolok, hogy tényleg baba legyen a pocidban.
Szerintem mérd meg reggel a hőd, és ha magas, akkor szuper. Van esély. Vagy ha van teszted, akár el is lőhetsz egyet. Ha már 11 napja kellett volna megjönnie, tuti erős 2 csíkos lesz.
Jujj, nagyon izgulok érted.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Kissedi - Baba is lehet a dologban, ha a hőd még mindig fennt van. De a legjobb lenne azért ellőni egy tesztet. Remélem már holnap kapunk egyet a reggeli pisiből! :wink:

Fogom a csipiszt, hogy úgy legyen, ahogy álmodod... :wink:

Cupp.
Jó éjt.
tea77
 
 


Tea! Lilla!
a hőm már nincs fenn. a menszi előtt volt fennt 5 napig egyfolytában, aztán leesett és jött piri. megvolt alig 2 napig.
Szóval volt menszim csak kevés ideig, és már több napja most fáj a pocim.
De nemsokára indulok a nődokihoz és minden kiderül.
sziasztok

Kép
kissedi
 
 


Kissedi
Hát szerintem akkor nem vagy terhes. De remélem a nődoki megcáfol.
Lehet a mostanában levő pé-t érzed ennyire.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Igen, igazgad van :cry: benned egy orvos veszett el :)
valóban pé van és azért fáj ennyire. azt mondta a doki,hogy nagyon sok szép nagy van, még magának is kinyomtatott egy képet, mert ő még ő is ritkán lát ilyet.
Úgyhogy egyik szemem sír, a másik nevet. Ezek szerint van pé.Apinak viszont az eredményére írt clostyt. Nektek kellett szedni?
3x1 kell szednie 3 hónapig. remélem segít. utánna újabb katonavizit.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi
Hát, orvos azért nem vagyok, de ez alatt a jó pár hónap alatt eléggé kikupálódtam. :lol: Úgyhogy csak kérdezzetek. :lol:
Azért sajnálom, hogy nem baba, örültem volna, ha olyan hírrel jössz, hogy valaki mocorog a pocidban. :cry:
De az is szuper, szép nagy tüszőid vannak. Akkor lassan itt az ovu, mindent bele!
A closty férfinak is jó, növeli a spermaszámot, meg gondolom a minőséget is. Sajnos az én férjemnek nem írtak fel semmit. Ez az, amit nem értek, hogy miért?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Mégse lesz most méhtükrözés, mert felhívtam a dokit, és azt mondta, hogy ciklus első felében kéne csinálni, én meg a 2. felében vagyok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi! szegényke, most izgulhatsz megint egy ideig.
:(
Mindenki nyaral? hol vagytok lányok?

Kép
kissedi
 
 


Bumi
Látod, én megéreztem. Ezért is kérdeztem, hogy miért pé után csinálják.
Akkor szerdán csak egyedül szenvedek. :?

Kissedi
Sajnos már nem nyaralok az idén. Sőt, szabin is már csak szerdától péntekig leszek. Aztán vége. :cry: :cry:
p__lilla
 
 


Én is nyaralnék szívem szerint. Semmi kedvem dolgozni.

Kissedi!
Nem izgulok, szerencsére. Fel voltzam rá készülve, hogy lehet elmarad most a dolog.

Lilla!
Én is gondoltam, hogy lehet ez is úgy műxik, mint a lapar. Bár van olyan aki azt is bármikor megcsinálja. Ezért is vártam meg, hogy mit mond a doki. Remélem te sem fogsz szenvedni szerdán.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Megjöttem,vidéken voltam ,dolgoztam,nem volt internet.
Látom,zajlik az élet...
Lilla,
izgulok érted szerdán,hogy ne fájjon és átjárható legyen!
Bumi,
neked ezek szerint 2-3 hét múlva lesz a vizsgálat?

Én most nagyon megszívtam,eléggé beleéltem magam,hogy most hátha már sikerült,nyaraltunk is,stb.hát mikor megjött,fél napig bőgtem!Soha többet nem képzelgek,az biztos!2 hónap múlva nézik meg,hogy a férjemnek sikerült-e a műtétje.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsó!
Igen, kb akkor. Szerdánként csinál ilyt a doki. Remélem lesz időpont.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Bumi - :cry: és most, emiatt elhalasztva a lombik is? :( Legalább jól felkészülsz lelkileg. Alig várom már hogy neked szurkolhassak! :wink:

mmzsó! - Sajnálom tényleg hogy így beleélted magad és mégsem valósult meg. De lehet hogy ezt a képzelgést folytatnod kéne ahhoz hogy tényleg valósággá válljon. Ne várjunk mindent elsőre. Kiatartóan kell hinni a csodában. ( Bár megértelek, mert nálam sem működik ilyen könnyen a dolog ). Mindenesetre szurkolok, hogy apa ne jusson el az ellenőrzésig - "spontán baba van a pockaban " miatt :wink: :wink: :wink:

Lilla! - Holnap reggel 7 után fogom a csipiszt a HSG-re!!!! Kívánom egy csepp fájdalmat és kellemetlenséget se érezz! Legyél áthjárható minden irányból és kapd meg a " makkegészséges " szakvéleményt! Sok puszi és kitartás + erő és energia, pozitiv gondolat!
tea77
 
 


Jún.30.-tól:napi 2x150mg. E-vitamin, napi 2x250mg. szibériai ginseng kapszula, napi 2x500mg. C-vitamin.

:arrow: E - vitamin :arrow: elfogyott, tehát 4 hónapig szedte egyhuzamban ill. egy hét szünettel.
:arrow: Ginseng :arrow: még van 5 kapszula
:arrow: C -vitamin :arrow: továbbra is napi 2x500 miligram ( de nagyon rendszertelenül fogyasztva )

Most még a Ginsenget beszedi és csak a C - vitamin marad meg. Most nem tervezek utánpótlást venni a vitaminokból. Jövő hétfőn lesz újabb konszult az urológusnál, meglátjuk mit javasol. Addig ürítsen szervezetet.

Még 20 perc és megyünk futni apával!!!! Nagyon ránkfér egy kis mozgás! Annyira örülök hogy együtt megyünk!!! Juhééééééé!

Mindenkinek nagy-nagy DRUKK!
tea77
 
 


Képzeljétek api olyan ari, nagyon rendesen szedi a gyógyszert, mindent betart(eddig még :) ).
úgy várom már hogy mocorogjon a pocim, hát még ő.
Lilla!nagyon szorítok neked. biztos minden ok lesz.
Zsó!ne izgulj nemsokára összejön!és akkor majd örömödben fogsz sírni :wink:

gondolok mindenkire, és babásodást a topicnak!! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Ja! írtam Dr.Petróczynak api eredményéről és a clostival kapcsolatban. és azt a választ kaptam, hogy ne idegeskedjek, szerinte segíteni fog, és minden rendben lesz. :)
reméljük

Kép
kissedi
 
 


:idea:

Kép
kissedi
 
 


Tea,Kissedi,
köszönöm a biztatást!Azért pozitív a hozzáállásunk,és minden hónapban megtesszük a tőlünk telhetőt.De lehet,hogy Gröninek van igaza,ő azt mondta,csak a kontroll után tartották igazán esélyesnek a dolgot.
Nekem nem jön be ez az elképzelősdi.Komolyan gondolkodtam a B verzión is (mi van,ha megjön) és mégis óriási csalódás volt.De már jó minden :wink:

Tea,irtóra tetszik,hogy együtt futtok,jó fejek vagytok!

Lilla,holnap várunk nagyon!
Vendég
 


Sziasztok!
Itthon vagyok! Túléltem, túlélhető. Semmi fájdalmam nincs. Utána volt egy kicsi mensis görcs, de felültem az ágyon, összehúztam a lábaimat aztán 5 perc alatt elmúlt. Kérdeztem a nővérkét, meddig kell itt feküdnöm, aztán mondta, hogy ha már jól érzem magam, mehetek. Hát fel is öltöztem, megkaptuk a papírokat és jöttünk is haza.
p__lilla
 
 


Lilla! Örülök,hogy túl vagy rajta, remélem jók lesznek az eredményeid. :) szorítok!

Kép
kissedi
 
 


Lilla!
Tök jó, hogy túl vaagy rajta, és nem is volt annyira szörnyű.


Én kértem egy új időpontot a méhtükrözésre, de lehet az sem lesz ok. Hogy miért? Mert szerdánként van ez a beavatkozás, és az a szerda , ami nekem a legjobb lenne, az aug.20. :evil:
De mindegy, kértem egy időpontot aug.27.-ére, és meglátjuk, hogy mit szól majd a doki, mert sajna az meg már peteérés környéke igen csak. Viszont az azt követő ciklusban meg indulna a lombik, gondolom én. De ez meg ki fog ma derülni a konzultáción.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hú,Bumi,de nagyon drukkolok neked,hogy még beleférjen az aug.27.!Úgy látom,most elég későn ovuláltál...ugye jössz konzult. után még ma?

Lilla,örülök,hogy nem fájt!Eredmény mikor lesz?Ez nem olyan,hogy rögtön látszik?

Tegnap megint voltam a keresztfiaméknál(az 1.-nél,mert 3 van :lol: ).Bearanyozták a napomat(van egy kisöccse is).
Hétvégén meg a nagypapám 82.szülinapját ünnepeljük,ha minden igaz,együtt az egész család:a 2 gyereke,4 unokája,2,5 dédunokája(ebből 2 szintén a keresztfiam,a 0,5 pedig egy pocaklakó kisfiú,3 hó múlva bújik ki.)Nem vagyok túl zavaros? :roll: :lol:
Szóval totál be vagyok sózva!!!!
Vendég
 


Cherry,
úgy eltűntél,te is besokalltál kicsit?Nem is olvasol minket?Kíváncsi lennék,mikor is műtötték a férjedet és mikor lesz kontroll?T i hogy bírjátok a várakozást?
Vendég
 


Mmzsó
De igen, egyből van eredmény. Bár képet nem kaptam róla, csak papíron írták le.
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: