Új privát üzeneted érkezett!

Remélem ezzel az üzivel elcsípem a laptetőt Dita elől, különben nem fog írni...

i.kata
 
 


Jó reggelt!

i.kata írta:
Nem tudom eldönteni, hogy izguljak, vagy ne? :roll:


Hát ez nagyon aranyos! :lol: :lol: :lol:

Már alig várom az eredményt!!

Szép napot és hétkezdést Mindenkinek!!! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Sajnos nincsenek jó híreim. :cry: A hasam is elkezdett fájni, mintha meg is jönne...

i.kata
 
 

 
 

Kata! :cry: Azért teszteltél???

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso,
persze hogy teszteltem, de még halvány csíkocska sem volt. :cry:

De nem bánkódom, persze azért nagyon rossz, de mostmár teljes erőmmel a lombikra fogok koncentrálni.
i.kata
 
 


Sziasztok!

Dita: :( Előre kell nézni, hajrá 2. inszem!

Évi: Szép nagy pocak, és milyen aranyos Dóri! :)

Kata: Tesztet nem is csináltál? :?:

Mara: Te hogy állsz a teszttel? :wink:

Boni: Mindjárt itt a nagy találkozás! Biztos nagyon-nagyon várjátok már Zsigi megérkezését! Drukkolok, hogy szép, könnyű szülésed legyen! :wink:

Azt hiszem én is célegyenesbe kezdek érni. :) Ma reggel megvolt az utolsó (asszem 52.) szuri, holnap leszívás. Fura, de nem érzek feszülést a hasamban, pedig 14 tüsző van benne. :roll:
denika
 
 


Kép

KATA
Kép :cry: :cry: :cry: (bíztam benne, hogy legalább neked sikerül)

DENIKA
14 tüszőőőőőőőőőőőő!!!!!!!!!!!!!
Kép és 52. szuri??????

Én meg azon gondolkodtam, hogy ma megkérdem mit kell tennem ha be szeretnék jelentkezni Tapolcára? No de 52 szuri?????????
Nem akarok hónapokig várni egy nyomoronc konzira, ugyanúgy szeretnék járni mint Monic, ha esetleg nem sikerülnek az inszemek egyből tudjak menni lombikra! Telefonszámot egyéb jótanácsot kaphatok priviben? Köszi előre is! PErsze a második sikerülni fog, de azért jobb bebiztosítani magam! :roll:

dita75
 
 


Kata: pedig annyira jó lett volna :-( mikor lesz lombik előreláthatólag?

Denika: drukk a leszíváshoz! :-D 52 szuri :shock: aztamindenit! Ez hosszú protokoll? :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata,

nagyon sajnálom, pedig annyira bíztam benne :cry: :cry: :cry: :cry:
Menjetek el nyaralni egyet aztán szeptemberben csinálják meg a lombikot, és mire lesz a házassági évfordulótok már babás is leszel.

Denika,

nagyon drukkolok a holnapi leszíváshoz, ne félj tőle, semmi szörnyű nincs benne. Nekem végig az járt az eszemben, hogy minden azért van, hogy én anya lehessek.

Dita,

szerintem jól teszed ha bejelentkezel Tapolcára, én a második inszem után tettem, és utánamég kettőt lezavartunk mire sorra kerültünk.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: Nekem nem Tapolcán lesz a lombik, hanem a BMC-ben. Persze annak a telefonszámát is meg tudom adni, ha kell. A szurikra meg ne gondolj! Nem ijesztésnek akartam írni! Monicnak sokkal-sokkal kevesebb volt. Meg amúgy is a 2. inszem sikerülni fog, csak légy nyugodt! :wink:

Szezso: Igen, ez hosszú protokoll volt. :wink: Ugye Neked is hosszú lesz? Soknak hangzik így, de a cél érdekében ez semmiség! :)

Monic: Azt hiszem nem félek, csak izgulok, mint általában minden új dologtól. :)
denika
 
 


Sziasztok!

Dita,
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy megjött az a fránya piri! Kép
Hát, a szombat tényleg nem a Te napod volt! :cry:

Kata,
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy az utolsó inszem sem jött össze, de majd a lombikkal biztos sikerülni fog, mint Monicnak, és nekem!
Nagyon meglepődtem, hogy pénteki esküvőn voltatok... Miért volt pénteken, nem szombaton szoktak lenni az esküvők?

Szezso,
Hajrá spontán baba!!! :wink: :lol:

Monic,
Én is kérek majd privit! :wink: De szerintem addig még sikerül meggyőznöd a párodat is!

Évi,
Gyönyörű a pocakod, de hogy fog elférni a 2 baba a végére? Amúgy megelőztél, mert pont kérni akartam, hogy rakjál fel pocak-fotót! :wink:

Denika,
Millió drukk a leszíváshoz!!!+++++++++++++++++++++++++++++
Lesz aki hazavisz utána autóval? Nem lesz majd túl kellemes, főleg ha ilyen sok tüszőt le is tudnak majd szívni...

Hétvégén megtörtént a nagy bejelentés a szülőknek! Anyám elsírta magát, de mindenki nagyon-nagyon boldog volt! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Ne haragudjatok, hogy csak most jövök, de ez a hétvége teljesen kiütött. De nagyon jól sikerült :) A fiúknak biztos lesz miről beszélni néhány hétig a munkahelyen. :)

Évi: Gyönyörű a pockód, és akárcsak Dita én is irígyirígyirígy! :)

Kata: Én is azt kívánom akárcsak a többiek: Pihend jól ki magad, hogy már az első lombik sikeres legyen!

Boni: Rendes Zsigitől, hogy megvárja apucit :)

Denika: Aranyos vagy, hogyérdeklődtél. Sok sikert a lombikhoz! Ez a szuriszám tényleg rengetegnek tűnik, de ha ez kell a sikerhez, szerintem mindőnk végigcsinálná. :)

Dita: Jól sikerült a köszöntésed? Vettetek kerti cuccokat? Ne bánkódj, majd a következő sikerül. Még így is hamarabb lesz babád, mint nekem

Én csináltam tesztet, de csak egy csík volt rajta, és most már végképp nem értem mi történik a szervezetemben. Van mellfeszülés egy hete, mértem hőt reggel, és az is magas volt, így a progitermelődés tuti van, de ennek ellenére nagyon úgy tűnik ez is maratoni ciklus lesz!
Már nagyon szeretnék felmondani a szervezetemnek! Április elején volt az utolsó inszem, és azóta nem történt semmi....
Kép :cry:

hofeherke
 
 


Monic,
Neked már látszik a pocakod? Én csak annyit érzek, hogy azok a nadrágjaim is majdnem szorítanak, amiket csak övvel tudtam hordani, mert picit nagyok voltak. Bár, ma reggel meg kifejezetten lapos volt, mert tegnap valami nagyon meghajtott. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ditus! De ez még csak 1. inszem volt :wink: no para, sikerülni fog következő!!!

Tapolcán úgy működik, hogy először a ciklus 21. napjára adnak időpontot vérvételre, ha most telefonálnál, már ebben a ciklusban mehetnél is. Tehát magára a kivizsgálásra, konzultációra (ezeket 1 hónap alatt lezavarják) nem kell sokat várni, csak a lombikos várólista hosszú. És ugye a hormonvérvételek miatt fel kellene függeszteni az inszemeket, legalább 2 ciklusban. Én a 3. után jelentkeznék be, és akkor ott lemennének a maradék inszemek a lombikig. Persze ez mind csak eszmefuttatás mert Neked sikerülni fog a következő! :-D

Deni: igen, asszem long lesz, de majd holnap pontosítunk a dokival. Napokra elosztva nem is olyan sok az az 52, tényleg :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Mara,
Te soha nem próbáltál ki valami természetes szert, hogy ne legyenek ilyen maratoni ciklusaid? Nekem, és pár ismerősömnek, barátnőmnek nagyon rendberakta a ciklusunkat a ligetszépeolaj kapszula, illetve én a ciklus első felében ittam a cickafark teát, a 2. felében pedig a palástfű teát is.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemo: Hormeel cseppet iszok reggel este kb. két hónapja. Kezd hatása lenni, de azért ehhez idő kell. És elvileg ha az IR-emet kezelik az is javít majd a dolgon. De ahhoz kellene a következő ciklus.

hofeherke
 
 


Jó reggelt!

Jaj Kata, Mara annyira sajnálom! :cry: kitartás drágáim!

Pici fiam megint jó eredményt produkált a reggeli ctg-n... :lol:

remeélm ma jó idő lesz.. drukkoljatok, hogy még a héten kibújjon pici Zsiványunk, mert Hétfőtől szülésznőm elutazik... én meg nem szeretnék a helyettesnél szülni :lol:
Vendég
 


Boni,
Akkor drukk, hogy a héten megérkezzen a kisZsivány! :wink: :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mara: sajnálom a negatívat :-( Szerintem ismételj 1 hét múlva…Lehet van ott valaki, de ha 1 hete érzed a feszülést - mondjuk pé-től - akkor még bőven van idő tesztelni :wink:

Némóka: óóóó, de megható lehetett a bejelentés :-D

Boni: péntekre kiírlak szülni :-D jó lesz? :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok Lányok,

Dita: sajnálom!! hajrá 2. inszem!!

Kata: sajnálom!! hajrá 1. lombik!!

nem letörni Lányok, most sikerülni fog!!!

most van egy fontos munkám, nem tudtam visszaolvasni. később jövök!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszi csajok! Igazából csak egy két óráig vagyok letörve ilyenkor, már annyira hozzászoktam. Csak nem kell most is 60 napig várnom! Ha már rövidülne a ciklus az is nagy eredmény lenne. :)

Czinke: Jó munkát!

Dita: Te merre vagy?

hofeherke
 
 


Tegnap már nem jutottam gép elé, olyan soká jöttünk haza...

Most meg már sajna dolgozom, de a tesztek miatt mindenképpen bekukkantottam.

Kata, Dita,
sajnálom, hogy nem jöttek össze a babócskák :cry:

Évi,
mekkora hasad van már :shock: OK, hogy alacsony vagy, meg két baba, de hova fog még nőni???

Dita,
remélem a hangyacsatánknak hamarosan vége lesz, csütörtökön este fél 6-kor megrendeltem a T-Home-t, mára már szerelhető állapotban van a rendszereinkben, már a szerelőt is felhívtam. Legalább ezt tudjam elintézni, ha már itt dolgozom :lol:

Na vége a kávémnak, megyek vissza dolgozni, mert egy óra múlva meg mehetek át megbeszélésre.

Csibi, majd integetek, oda megyek az Infoparkba, legalábbis azt hiszem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szezsó oké..... :wink:
Vendég
 


Én ma takarítok. Majd este még jövök.

hofeherke
 
 


Némóka,

nekem 3 napja van hasmenésem, eléggé fáj a hasam, nem tudom eldönteni, hogy a méhem, vagy a hasmenés okozza :roll:
Megható bejelentés lehetett.
A hasam még nem látszik, de térfogatban nagyobb lettem, mert mostmár csak egy nyári nadrágom van ami kényelmes. Ami nem gumis azt már nem is tudom hordani mert bevág a hasamba...
Vennem kell gumis nadrágokat.

Linácska,

hajrá új kábel szolgáltató! :wink:

Szezso,

drukk a holnapi megbeszéléshez++++++++++++++++++++++++

Boni,

akkor én azért drukkolok, hogy Zsigi pénteken szülessen ok?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara,

sajnálom a nega tesztet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi Mara a hiányolást, és a többieknek a jótanácsot. Én most megpróbálok egy kicsit másra is koncentrálni, megpróbálok egy picit kikapcsolni. Biztos nem tesz jót hogy ennyire akarom.
Mindentől függetlenül én is a második után fogok bejelentkezni Tapolcára, ha nem sikerül. Igaz én most Zsuzska példáját próbálom követni. Ez volt a főpróba és a második már visz mindent. A dokim is elbizonytalanított picit, mert végig úgy beszélt, mintha tudta volna, hogy ez nem fog sikerülni. Na majd most, már mindenki ügyesebb lesz, és azt sem bánom, hogy ha a nővérke ráfekszik a méhemre, meg is mondom neki, hogy ha a fejem lilul azzal se foglalkozzon. Nektek is nyomták a pocitokat inszem alatt? Furi mert egyikőtöktől sem hallottam, de a dokim azt mondta, hogy kell, mert így kiegyenesedik a méh, amúgy meg egy U alakot formálna......... :roll:

Mara: Nekem anno egy ilyen maratoni ciklusba jött össze a babám!

Nemone: Annyira jó lehetett, és hogy tetszett nekik a képeslap?
Nem szóltatok semmit, csak odaadtátok, vagy hogy volt?

Boni: Szegény Zsigi már azt sem tudja mit szabad és mit nem, hétvégén maradnia kellett, most jönnie! :lol: :lol: :lol:
Én még mindig a 08.08.08-nak drukkolok, Szezso is kiírt arra a napra, tehát .......... Zsigi őfelsége, a nagy útra tessen felkészülni, pénteken közkívánatra kéretik világra jönni! :wink: :D

Linacska: Remélem ma már nézhetitek a Scofieldot este! :wink:

Megyek a konyhába asszem van egy kis cicka még itt parlagon.
Annyira fáj mindenem. A pocim a hátam a derekam majd leszakad.
Jövő héten kedden fogok menni uhu-ra. Addigra már 8 ampulla fostimon lesz bennem, csak elég lesz! Jövő hét vége felé én már inszemen akarom látni magam!
Jó csacsogást mára nektek, majd jelentkezem!

dita75
 
 


sziasztok, sikerült visszaolvasni!
nem voltunk a szüleimnél a hétvégén, mert Kerepesen laknak és most volt a forma1, baromi nagy dugó van ilyenkor. de nem akartam mondani pénteken, h nem megyünk, mert én tutira vettem Dita és Kata poz tesztjét, és nem akartam, h miattam lemaradjatok róla .

Dita: hát nektek most nagyon kijutott a rosszból! autó karcolás, sátortörés. de a legrosszabb a szemét piri!! nagyon sajnálom!
pedig állmodtam veletek (veled és Katával) , de abban jó hírekre jöttem ide!! még tegnap is gondoltam rád, h tuti fogsz egy tesztet lőni.

Monic: én is kérném priviben a baba nemét!!! és akkor h választotok majd nevet?? mert hát te tudod, a párod nem, de akkor kell készülni 1 fiú és 1 lánynévvel is! hát ez vicces lesz!! :lol:

Boni: fatörzs lábak!! jó h van humorérzéked!! el tudom képzelni, h milyen lehet, de kitartás, 1 hét és mindenért kárpótolva leszel, amikor I. Rettegett Zsigit kezetekbe veszitek!! :wink:

Évi: pocak!!! :shock: :shock: :shock:
Dorcusz tündéri, h ennyire gondoskodó!!! :lol: pocakod nagyon szép, de hatalmas!!! persze valóban alocsony vagy és 2 tesóka van , de nem semmi!! persze nőjjenek csak szépen, az a dolguk!!
de nekem 21 hetesen nincs ekkora ! :lol: mi lesz majd veled később!

Mara: sajnálom a nega tesztet! :cry:
ir kezelése nem ciklusfüggő! ha metformint v más metformin alapú gyógyszert kapsz, bármikor lehet kezdeni! és annak a hatása 1-3-6 hó, egyéntől függő, vkinek még több is kell! a maratoni ciklusok meg nem jók! vhol azt olvastam, h az olyan , mintha székrekedése lenne a nőnek, nem tisztul, nem egészséges.
persze némelyik doki csak legyint, h pár hó nem gond. hát dugnék én dugót a seggükbe.....
:twisted:
Némóka: biztos nagy volt az öröm!! anyukák meg ilyenek! az én anyukám is picsogott, de apukám szeme is nedves volt, és anyósom is törölgette a szemét! végül kerestél még képeslapot, v azt adtad, amit felraktál? szerintem nagyon aranyos volt az! az első levelem neked!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Mara, Ditus, Katka!

Sajnálom a nega teszteket! PEdig annyira átakartam már adni nektek a stafétabotot!

Moncsim!
Nálatok már ki is derül a bébikusz neme? Én is kérek privit!

Évi!
A pocid csodálatos! Harisnyás Pipi Dorkusz Maximusz pedig egy tüneményes aranypofa!

Czinkusz!
Választottatok már nevet?

Mi jól vagyunk, ha tele a pocak akkor minden happy. Tejcsivel és a szopival kicsit küzdünk, de ettől eltekintve áldott jó gyermek.

Íme az én kis pucogim:

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Dituli: légy pozitív!! helyes!! és magad fogod szurizni , v szomszéd v ügyelet? most már be fogod vállalni? ez pociba kell szúrni?
izgulhatunk majd, h mi lesz veled?

és tényleg kertibúrot vettetek v a sátrat vettétek?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita, Csibe,
Maradt az a képeslap, és mögé raktam az utolsó UH fénymásolatát is, és csak úgy odaadtuk. :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki,
Gyönyörű ez a fiúcska!!! :D :D :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vikimami: olyan édes Lackó, ahogy szétveti kezét - lábát, olyan tüneményesen alszik!! :D
a szopi meg majd beindul rendesen, mindkettőtöknek tanulnia kell. ez a kezdeti időszak mindenkinél döcögős kicsit!
még nincs tuti befutó nevünk, csak potenciális neveink! még mindig csak PiCzinke Mákszem , de lehet, h most már az is marad!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemone, látom a kombinált teszted aug 18-án lesz, akkor lehet hogy talizunk mert a doki reggel mondja meg 18-án reggel hogy mikor menjek. Jó lenne ha tudnánk a sotén talizni. Hamár igy fej-fej mellett haladunk. Ki az orvosod a Sotén? Megható volt a bejelentés gondolom.


Kata, sajnálom az utolsó inszemit. A lombik már bizti sikerül.


Dita, tegnap volt a párommal egy tök jó beszélgetésünk, talán most kezdi felfogni hogy mi is történik velünk, úgy érzem mindketten változtunk persze pozitivan egymás iránt. Nekem már elmúlt a dühöm és a haragom felé, ő meg úgy tűnik felfogta hogy babánk lesz és boldoggá teszi. Most már néha segit nekem ami nagy dolog tőle mert nem az erőssége. Bizom hogy minden oké lesz, de ma jó érzés volt úgy felébredni hogy kiegyensúlyozott vagyok.


Viki, csodaszép a babád! Mesélj a szülésről, könnyen ment vagy voltak problémák??


Boniko! Zsigi már készülőben van kifele. Nagyon drukkolok nektek!!!


Mara, nekem is volt egy ilyen időszakom amikor hasonló ciklusaim voltak mint neked. De idővel rendeződött. Mondjuk nekem a hormonok hozták rendbe.

Kép
pgsuska
 
 


Nemone, látom a kombinált teszted aug 18-án lesz, akkor lehet hogy talizunk mert a doki reggel mondja meg 18-án reggel hogy mikor menjek. Jó lenne ha tudnánk a sotén talizni. Hamár igy fej-fej mellett haladunk. Ki az orvosod a Sotén? Megható volt a bejelentés gondolom.


Kata, sajnálom az utolsó inszemit. A lombik már bizti sikerül.


Dita, tegnap volt a párommal egy tök jó beszélgetésünk, talán most kezdi felfogni hogy mi is történik velünk, úgy érzem mindketten változtunk persze pozitivan egymás iránt. Nekem már elmúlt a dühöm és a haragom felé, ő meg úgy tűnik felfogta hogy babánk lesz és boldoggá teszi. Most már néha segit nekem ami nagy dolog tőle mert nem az erőssége. Bizom hogy minden oké lesz, de ma jó érzés volt úgy felébredni hogy kiegyensúlyozott vagyok.


Viki, csodaszép a babád! Mesélj a szülésről, könnyen ment vagy voltak problémák??


Boniko! Zsigi már készülőben van kifele. Nagyon drukkolok nektek!!!


Mara, nekem is volt egy ilyen időszakom amikor hasonló ciklusaim voltak mint neked. De idővel rendeződött. Mondjuk nekem a hormonok hozták rendbe.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska!
Le se merem írni milyen gyors szülésem volt. Gondoljátok el 5kor még lángost sütöttünk Lacival, 6 körül kezdtem fájogatni, de azt hittem,hogy csa kjósló. Aztán fél 8 után már gyanú voltam magamnak is. 9korindultunk a kórházba. Ott már 3-4 újnyira voltam nyitva, és kezdett a magztatvizem is folydogálni.

Mentem egyenesen aszülőszobára. Laci nem jött be, de gyors és intenzív volt a szülés. A dokimat hívták, a szülésznő nagyon kedves volt. Amikor erősödtek afájdalmaim, akkor gázt szívtam, de egy idő múlva már azt sem, merttoltam. 3/4 12re már kint is volt ez a PufiPofi.
20150601134430
 
 


Szezso,
alombikról még nem tudok bővebbet, majd pénteken kell konzultációs időpontot kérnem, de az asszisztensnő azt mondta, hogy szeptemberben, októberben sor kerülhet rá, de bővebbet még én sem tudok. Ha most megjön, akkor az is lehet, hogy a következő ciklusban indulhat.

Némóka,
azért volt pénteken az esküvő, mert eredetileg szombaton lett volna, de mivel aznapra egy 2x nagyobb esküvőt is beírtak, gondolom a nagyobbat választották. Ja, és az végül el is maradt, akik miatt péntekre rakták a lagzit.

Viki,
Lackó már az uh képeken is csodaszép volt, de minden képen szebb és szebb, csak azt nem tudok, ezt még meddig lehet fokozni :lol:
i.kata
 
 


VIKI
Codálatoszan dönörű ez a kis törpike. :wink:

CSIBI
Már magam tolom a fostimont! A kollégám épp itt szörnyűlködött mellettem, mert a szeme láttára csináltam, még egy kicsit be is segített, de nem tudta, hogy magamnak fogom, aztán majdnem elájult amikor meglátta, hogy indulok vele a hasamhoz, de megmondtam neki, hogy ki ne menjen innem, mert ha ájulok akkor fel kell mosnia! :lol: :lol: :lol:

ZSUZSKA
Örülök, hogy helyreállt a családi béke!

Vettünk pavilont és kerti bútort is, csak nem azt amit kinéztem, mert akkor a pavilont nem tudtuk volna megvenni. Annyi lé nem volt! Majd ha meglesz a faváz arra ráhúzzuk, és lefotózok mindent!
Hát a szombat tényleg nem volt valami fényes, vasárnap kocsikáztunk, beültünk egy vendéglőbe ahol degeszre ettük magunkat, aztán aluszkáltunk két órát, és végül dolgoztunk kicsit a házikón. Nyugis nap volt.

Ja a szurit zavaromba úgy adtam be, hogy elfelejtettem a bőrt(hájat) megemelni, ahogy az ügyeleten mutatták. Remélem nem csináltam hülyeséget! :roll:

dita75
 
 


Viki,

Öröm volt olvasni szülésed történetét. Én is ilyet szülést kivánok magamnak, most már rögtön programozom is. Már kezdem unni hogy mostanság állandóan kérdezgetik a "Nem félsz a szüléstől"? kérdést. Most erre mit lehet mondani. Szülés illetve császár nélkül nem lehet a világra hozni gyereket ezért muszáj együtt élni a tudattal hogy eljön a pillanat amikor kibújik a baba. Reményekedem hogy velem is minden simán megy. De addig még annyi idő van, növesztenem kell Oroszlánt hogy jó massziv gyerek legyen.


Nemone, tudod azt hogy a kombinált teszt már megmondja a gyermek nemét???

Kép
pgsuska
 
 


Dita, engem egyszer igy kék zöldre szurtak a sotén! Úgyhogy ésszel, nekem még a mai napig érzékeny az a rész.

Kép
pgsuska
 
 


Némóka,
nagyon megható lehetett a bejelentésetek :lol: Nálunk elképzelhetetlen egy ilyen meglepi, mert a szülők mindig tudnak mindenről :roll:
i.kata
 
 


Viki nagyon édes LAckó baba! extragyorsak voltatok... én is énisénis ....nekiállok lángost sütni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hehe I.Rettegett Zsigmondunknak már csak a Szerda van megadva kérlekmanegyerenapnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mittegyek, ha apának néha messzire kell mennie?

de ma jön a hidegfront.... :lol:

pgsuska örülök, hogy sikerült pároddal beszélnetek..remélem innen minden happy lesz!

Dita te szúrod magad? de jó! ügyi vagy.. hát a következőnél csiptesd össze..ugye elötte fertőtleníted is?

:wink:
Vendég
 


Zsuzska,
Igen, lehet hogy találkozunk, bár attól is függ, hogy Te mikorra kapsz időpontot. A csekkhez adtak egy tájékoztatót, és azon nem írták, hogy a baba neme is kiderül, és próbáltam rákeresni a neten, és ott sem találtam semmit. Ezt a dokid mondta?
Örülök, hogy a férjed kezd felnőni a feladathoz! :D

Dita,
Ügyes voltál! Szerintem csak annyi jelentősége van, hogy előtte összecsíped a bőrödet, hogy talán nem fáj annyira amikor beszúrod a tűt.

Képzeljétek vannak még csodák! A BMC-s topicban ma írta az egyik lány, hogy volt már 2 sikertelen lombikuk, és készültek a 3.-ra, de nem akart megjönni neki. ÉÉÉS spontán babás lett! Szóval Lányok nem feladni bármi megtörténhet!!! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Monic!
Én is kérném a babó nemét priviben!

Ditus!
Sajnálom a piriot! Drukk a köv. inszemhez.

Mara!
Sajnálom a nega tesztet!

Kata!
Nagyon sajnálom, hogy az utsó se jött össze, de majd a lombik!

Denika!
Remélem sok szép petét sikerül leszívni!


Boni!

Drukk, hogy Zsigi még a héten kibújjon!


Évi!
Nagyon szép nagy a pocakod!

Szezso!
Long protokoll? Én is azt szeretnék, mert úgy látom abból lesz a jó sok petécske.

Egyébként mi dönti el, hogy long vagy short protokoll lesz e?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mégse lesz most méhtükrözés, mert felhívtam a dokit, és azt mondta, hogy ciklus első felében kéne csinálni, én meg a 2. felében vagyok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki!

Tündéri ez a baba!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


én most jöttem meg a szt istván ügyeletéről. de óta fáj az alhasam és 4alkalommal is volt az alhasamban enyhe rángatózás, de nem olyan mint amikor a baba rúg. hanem olyan érzés volt az alhasamban, mint amikor az ember ideges és rángatózik a szeme.
megnéztek egy gépezettel, nincsenek méhösszehúzódások és megnézték kézzel a méhszájat, az szerencsére zárt. sajna ráadásul a dokim a héten szabin van, az ügyeleten vizsgáltak meg. és nem volt senki , aki csinált volna a babáról uh-t! nincs ember az egész kórházban, aki csinálna! :shock: majd holnap menjek vissza 9-12 között, de a doki szerint a babára nincs ráhatással az alhasi fájdalom.
egy picit megnyugodtam, h a méhszáj zárt. bár azt hittem , azt is uh-val nézik. meg h külső és belső is zárt legyen, meg ne legyen rövidülés...
most otthon leszek 2-3 napot, feküdni fogok. és sajna otthon nincs net, de majd gondolok rátok!
még kivárom a munkaidő végét, addig vagyok, megcsinálok 1-2 dolgot.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara: Sajnálom a nega tesztet, de lehet, hogy az van, amit Szezso írt. Szóval én még drukkolok! :wink:

Nemone: A férjem fog hazahozni holnap kocsival. :) Az inszemek után is mindig hazahozott, el voltam kényeztetve. :)

Viki: Gyönyörű a kis Lackó! :)

Köszönöm mindenkinek a drukkokat! :) Remélem, nem lesz túl nagy hőség, mert melegben nehezebben viselem a fájdalmat.
denika
 
 


Zsuzska!
Örülök, hogy rendeződni látszik a viszonyotok a férjeddel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Cinki!

Remélem most már jobban vagy! Pihenj nagyon sokat!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: