Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska,
Hát, igen nekem már vagy 3 hete meg van az időpontom. Én a múlt héten jártam úgy, hogy el szerettem volna menni a héten UH-ra, de szeptemberre akartak időpontot adni. Amúgy én is a SOTE-ra fogok járni. Te melyik dokihoz jársz?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Zsuzska!
Jó hogy rendben vagytok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK,

MINDENKINEK JÓ HÉTVÉGÉT!!!
ZUGTESZTELŐKNEK MEGY A DRUKK 1000-EL!! :wink:
VAS-I TESZTELŐKNEK MEGY A DRUKK 1000-ELl!! :wink:
HÉTFŐI TESZTELŐKNEK NEMKÜLÖNBEN MEGY A DRUKK 1000-ELl!!! :wink:
LEHET VÁLASZTANI!
SAJNA A KISLÁNYOSAT NEM ENGEDTE NAGYBA LETÖLTENI, DE EZ NEM VON LE SEMMIT AZ ÉRTÉKÉBŐL!l!!!
TUDOM, H A MOSTANI TESZTELŐK LÁNYOKAT SZERETNÉNEK, EZÉRT OTT ERŐSÍTÉST IS KÉRTEM!!! :wink:
Kép
Kép Kép

MINDENKI FOGJON BE MAGÁNAK EGYET!!!
Kép

MINDENKINEK ILYET KÍVÁNOK!! Kép

CSAK NAGYON POZITÍVAN!!!
PUSZ MINDENKINEK!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

ZSUZSKA
Szupi, hogy minden OK! :wink:

CZINKICSEK
Köszi !!!!!!!!!!!!!!! Egy rózsaszín klepetusos góóóólát lefogtam, gúzsba kötöztem, és addig el nem eresztem amíg azt nem mondja, okééééé hozok neked egy kiscsájét, csak engedj már el! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép HURRÁ HURRÁ

dita75
 
 


Boni,

merre jársz? Tessék bejelentkezni, hogy tudjuk még otthon vagy! Vagy a péntek a szülések napja?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

bocsi nem volt időm..itt vannak tesómék, ők váltották férjecskét aki vidéken van...mai vizsgálatnál doktorbácsi mondta hogy alakulunk, már majdnem teljesen elsimult a méhszáj....kezd izgis lenni.. :lol:

de APát miondenképpen megvárjuk..
na rohanok tovább puszi nektek!
Vendég
 


Mennyit tudtok "beszélni". Nem tudom visszaolvasni. Időhiányba szenvedek egyre jobban.

Czinke sikerülnie kell, most pozitivan állok a dologhoz. Remélem eredményes lesz.

Dita Te szoktál aludni? Korán bejelentkezel ide, későn jelentkezel ki. Na majd nem lesz ennyi időd 9 hónap múlva.

Monic óvatosan a takarítással. Tudod a munka minket mindig megvár.

Mi hétvégén lehet,hogy elmegyünk hármasba sátorozni a Velencei tóhoz.

Annyir feszít megint a hasam. Mindjárt megyek beadatni a szurit.
timejka
 
 


Mindenkinek jó hétvégét kívánok én is. Jöttünk haza anyukámékhoz, úgyhogy nem tudom, hogy mennyit tudok jönni a hétvégén.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Na ma megint csavarogtam. Meg a TV-nket intéztem. Úgy döntöttünk nem várjuk tovább a szerelőt, nem hívogatom őket, rendeltem tegnap este egy T-Home-t. Ma elintéztem, hogy rendszerbe is kerüljön, hétfőn meg zargatom a szerelőt, és jól visszamondom a DIGI-t.

Én nem tudom a véreredményemet, mert nem tudtam elmenni a leletért. Csak 12.30-15.00 között lehetett volna, akkor meg nem volt időm.

Tudtátok, hogy ma volt részleges napfogyatkozás? Most láttam a TV-ben.

Ja, és tiszta frászban vagyok. A tegnapi cipőm (lábujjbedugós) kitörte a z 1. és 2. lábujjam közötti részt. Mára már annyira fáj, hogy nem is birom behajlítani, és úgy láttuk, mintha még a piros csík is elindult volna, de ahogy nézegetem, az múlik. Frászt kapok, ha egy cipőfeltörésből gond lesz...

Dita,
megelőztél, de akartam írni, hogy a kertibútorok most jól le vannak árazva, szerintem ha kész lesz a dobogó, akkor mi is veszünk. Nyár végére már akár grillezhetünk is. :lol:

Nemoka,
nálunk a kórházban a Down szűrést alapból megcsinálják, mész UH-ra, és utána vérvételre egyből, se időpont, se semmi.

Hétvégén nem leszek, megyünk Gyomaendrődre a sógoromék telkére. Ott marhapöri lesz, meg gulyás. Czinki, ha ötletnek esetleg jó.
Lili életében először sátorban fog aludni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


BONI
Jó tesózást!

ZSIGI
Apát megvárni! :wink:

TIMEJKA
Hát nem sokat alszom! :roll: :x
Helyedben a hétvégén gyereketek szépen a nagyihoz, ti meg két napig a paplan alatt! (az orvos nem ezt írta fel receptre?
Kép még a hajszín is stimmel! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LINÁCSKA
Azon gondolkodtam, hogy a ti tévétekben most nem nagyfogyatkozás, hanem a hangyák háborúja van!
Gyomaendrőd,,,,,,,,,,, hát az sem itt van! :shock:
Jó sátorozást!

MONIC
Ti már valahol itt vagytok a közelünkben?
:wink:

dita75
 
 


Kép és Kép

Kedves Tesztelőtársaim!
Már csak bennetek van reményem!
Remélem Ti nagyobb sikerrel jártok most mint én! :cry:

dita75
 
 


Dituli, nega? Fene enné meg :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vagy megjött az a kis szemét piri?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ÉVI
Igen, de hogy lehet a 12. dpo-n?
Akartam egy zugtesztet, felfogtam a pislantyút és akkor láttam a szörnyűséget. :(

dita75
 
 


Apa sincs itthon, elment hajnalban! :roll:
Azt hiszem elmegyek a városba vásárolni.
Anyósomék is jöttek volna köszönteni délelőtt, hát felhívtam, hogy ma nekünk nem jó, nincs kedvem most magamra erőltetni a vigyort! :roll:

dita75
 
 


És rendesen megjött? Sok és piros is? Bocs :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Dita,
basszus, pedig én meg voltam győződve róla, ha nekem esetleg nem is, akkor neked tuti sikerül.
Én még nem teszteltem és nem is fogok, csak hétfőn. Nem akarom magamat stresszelni, mert simán lehet, hogy most nem mutatna semmit.

Tegnap jó sokat írtatok :lol: Mik ki nem derülnek itt a zenével kapcsolatban :lol:

Csibi,
a lánybúcsún ismertem összesen 2 lányt, az esküvőn mártöbb ismerős volt :wink:
Barátokkal voltunk, de nem volt az esküvő egy nagy durranás. :roll:
Végülis unatkozni nem unatkoztunk, mert minden poénos vagy hagyományos dolgot mi csináltunk. Csak mi szórtunk rizst, euro centet (1Ft-os helyett :lol: ), senki nem adott poénos ajándékot, csak mi, amiken persze megsértődött az ifjú férj :roll: Nem szervezett senki menyasszonyrablást, csak mi... Szóval mi végig pörögtünk :lol: Csak így kicsit cikis volt, hogy mindig mi "dolgoztunk"...

i.kata
 
 


Csibi,
köszi, a bokám már majdnem teljesen rendbe jött. Tegnap majdnem egész este magas sarkú szandiban voltam, és nem fájt egyáltalán. Viszont néha még mindig be van dagadva akkor is, ha nem érzek semmit.

i.kata
 
 


ÉVI
Olyan mint szokott mindig, semmi kétség ez mensi! :(

KATA
Nekem vegyes érzéseim voltak, de valahol a szívem mélyén már eleve a rossz kezdés (szurimizéria, sok uhu) miatt éreztem, hogy nem fog sikerülni.
Na majd a második, ezzel az új gyogyival csak növesztek normális tüszőket, és most már holnaptól el kell kezdenem, naponta egyet.
Igy már nem járhatok úgy mint a múltkor! :roll:

Azért csak jól sikerült az esküvő. Az itatón sértődött meg? Vagy min?

dita75
 
 


Nemone,


Hát sajna nem tudtam hogy ekkora tumultus van erre a vizsgálatra de a dokim elintézte hogy bejussak. Azt tudom hogy a Sotén egy hónappal előre adnak időpontot. Nekem dr. Murber Ákos az orvosom, nagyon szimpatikus, fiatal, agilis, lelkiismeretes orvos. Ő csinálta az inszemit is az Aszisztált Reprodukciós Osztályon. Most a magánrendelőjébe járunk Óbudára. Messze van nekem de legalább bizalmam van. Az előző orvosomhoz nem mertem visszamenni, túl sok volt a rossz emlék, úgyhogy boldog voltam hogy ő elvállalt. Mint ahogy látod egyforma a terhességünk, a gép titulált nekem két nappal idősebb terhességet és ezt dobta ki hogy 2009. febr. 27. a szülés várható időpontja. Lehet hogy egy napon fogunk szülni???


Ma sajnos délután megint megyek dolgozni. Mindenkinek szép Hétvégét kívánok!



Üdv


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Dita,
holnap kell kezdened?Az még csak a 2.cn, nem? Nem a 3-on kell?
Azért jónak nem nevezném az esküvőt, de elment. A menükártyán volt írva, hogy lesznek koktélok, és hát nem voltak, és még csak nem is szóltak, hogy változás van, és ne várják a vendégek. Nálunk már mindenki beleélte magát, hogy koktélozunk, aztán jól pofára estünk :evil:

Az itatót a leánybúcsún adtuk, itt most fapapucs volt, meg olyan kötény, amin a lányoson egy fekete csipkés test van, a pasin pedig egy izmos boxeres pasi nyakkendővel. Tudod, ha felveszik olyan, mintha az ő testük lenne. Nem voltak elragadtatva tőlük. Pedig a fapapucs az vándorpapucs, nálunk is volt az esküvő után.

i.kata
 
 


Dita, sajnálom a tesztet! Fel a fejjel a következőre sokkal nagyobb eséllyel pályázol. Nekem is ezt mondta a doktor bácsi, és lám bejött!!!!!!!!!!!! Nem szabad feladni :lol: :lol: :lol:


Kata, szoritok érted hétfőn, remélem hogy csíkos eredménnyel érkezel :wink:

Kép
pgsuska
 
 


KATA
Úgy emlékszem azt mondta a dottore, hogy ha reggel jön meg akkor másnap kezdjem a stimut egy esti szurival, ha délután akkor csak a harmadnap.
De majd ha megjön a párom megkérdezem tőle ő mire emlékszik, neki jobb a memóriája, de sztem jól emlékszem!

Ilyen hülye embereket!
Én mindennek tudok örülni, egyszer kaptam karácsonyra a mostohatesómtól egy randa sálat, tök jó puha volt, de mindenféle színű, én meg nem szeretem a csicsás dolgokat, és azt sem, hogy három méter és lelóg a földig, akkor is ha duplán megtekerem, de gondoltam majd jó lesz derékmelegítőnek a munkahelyre, mert ott úgyis mindig dög hideg van. Arra is használtam, sőt néha mégiscsak a nyakamba tettem amikor nagyon hideg volt!
Te amúgy sem koktélozhattál volna, hisz abban alkohol is van! Hékahó!

ZSUZSKA
Köszi, remélem a táblába az én nevem mellé is az kerül, hogy második inszemmel lettem babás, mint TE!

dita75
 
 


Dita,
azért 1-2fincsi koktélt simán bevállaltam volna :oops: Egy pohár pezsgőt azért ittam.
Annyira gáz volt amúgy, hogy a meghívóban benne volt, hogy a házasságkötőben lesz a polgári esküvő, erre a plébánia kertjében volt, és nem is szóltak előtte, a falubeliek mondták merre menjünk és már ment az esküvő mire odaértünk, pedig pontosak voltunk :roll: Ácsorogtunk egy jó darabig és a végére majd leszakadt a hasam, aztán este alig tudtam mit kezdeni magammal, mert már az üléstől is fájt a pocim.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Ditám! Először is öllelek! Másodszor pedig örülök, hogy máris előre tudsz nézni...Így kell ezt csinálni :wink: a kisbabódnak egy ilyen pozitív Anyukára van szüksége, mint Te :-D Az első inszem csak amolyan főpróba volt :wink:

Kata: azért ez az esküvőszervezés nem volt semmi :shock: és hogy nem lehet örülni egy ajándéknak??? :evil: Amúgy nagyon drukkolok!!!

Ki fog még tesztelni? Mara? :roll: (nem vagyok képben :oops:

Monic: jól vagy?

És a többi kismami?

Zsuzska, olvastam, hogy Veled minden oké :-D Szuper!

Bumi: mindjárt hisztero, milyen jó érzés lesz, ha már túlleszel rajta! :-D Drukkolok, hogy minden rendben menjen!

Évi: örülök, hogy Ti is rendben vagytok! A nyaralást meg majd bepótoljátok! :wink:

Czinke: még meg sem dicsértem a pocidat! Nagyon szép formás! :-D

Mi jövő kedden megyünk Tapolcára, a kenetvételt meg kell ismételni, mert a lombikhoz 3 hónapnál nem régebbi eredmény kell. (Nekem ez a ciklus van, meg a következő és az azutániban indulnak a szurik a hosszú protokoll miatt.) De inkább a nyaralás alatt összehozunk egy spontán babót :wink:
Úúúúgy bekajáltam ámerikai palacsintából, hogy csak na :lol: majd szereznem kellene almát, és akkor lenne almás is, most csak mézzel-fahéjjal nyomtam :-D De így is jól csúszott :-D

Tegnap Russkaja koncerten voltunk :-D nem tudom, ismeritek-e őket, nagyon szuperek voltak...Apa megjegyzése a koncert előtt, míg hangoltak:
"Valami gerjed, csókolom. Vagy valaki?" :lol:

Pusz mindenkinek!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


KATA
Akkor sűrűn értek a kellemetlen meglepik az esküvő alatt. :roll:

SZEZSO
Köszi, ari vagy. Én a nyaralás alatti spontán KisSzezsonak drukkolok! :wink:

MA 5-7ig érdekes műsor lesz a Viasaton! :wink:

dita75
 
 


Dita :cry: :cry: :cry: :cry:

KAtám jó fejek lehetnek, ha ilyenen besértődnek :roll:
Vendég
 


BONI
Megint a macskámon volt a sor, kezd elegem lenni.......... belőle csak úgy dőlnek az utódok.......... nekem ma piri jött el, neki meg a szülés, csak azt tudnám hová babázott mert sehol nem találom a kölyköket, pedig kivi vagyok hányas ikrek lettek! :roll:

Hogy vagy ebben a melegben?

Jajj de feledékeny vagyok, nem is feledékeny hanem csak a saját bajommal foglalkoztam!

AKSZINYA

Kép

dita75
 
 


dita: Nagyon sajnálom. Ezek szerint utro mellett is megjöhet, nem csak akkor, ha abbahagyjuk? Ezt jó tudni. A következő biztos sikerülni fog.



vicky79
 
 


nkem is megjött utro mellett az első clostis hónapban...

dita nehezen bírom..szenvedek..lábam egy fatörzs..vastag és nehéz :?
Vendég
 


Na megtaláltam a kiscicókat, 4 és fél van. Azért fél, mert az egyiknek már csak a feje volt meg! :cry: A szomszédba az üvegházba babázott, de betelepítettem őket a házikójukba amiben tavaly és azelőtt is volt! :roll:

Vettünk egy nagy szunyoghálós sátrat, tök jó volt három órán át legóztunk vele, pont kész lettünk és jött egy nagy szél és átvitte az egészet a szomszédba össze is tört, nesze neked 25ezer ft. Apa örjöngött, én már majdnem bőgtem, ez nem az én napom. Majdnem szétszaggattam az egészet. :twisted:
Felmondok! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita,

Teljes szívemből sajnálom, hogy megjött, én nagyon bíztam a sikerben :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
tegnap végül Győrbe kellett mennünk, de Székesfehérváron gondoltam rád :wink:
Ma pedig a Balaton alatt mentünk Keszthelyre, de azért a térképen megnéztem, hogy hol laktok. :wink: De én azt hittem, hogy jó hírekre fogok jönni.
Nemrég értünk haza, teljesen hulla vagyok, a kocsiban ülésben is el lehet fáradni. Gyors zuhanyoztam és most fekszem.

Kata,

elég fura esküvő lehetett, a szép új rucidról lesz fotó az iwiwen esetleg :wink:

Szezso,

fogjatok bele a spontán babába :wink:

Boni,

megnyugodtam, hogy nem szültél meg a párod távollétében. Egész nap sokat gondoltam rád, hogy milyen hírekre jövök ma. A tegnapi üzit már nem olvastam, úgyhogy kétségek közt vergődtem.
Kitartás, már nem sok van hátra és karodban tarthatod a kicsi fiadat.


Képzeljétek el, hogy a párom közölte, hogy nem akarja tudni a baba nemét csak a születésénél. Én ezen teljesen kiakadtam, mert én TUDNI AKAROM! Úgyhogy mindenképp megkérdem, de ide sem írhatom fel csak max priviben mert sok ismerős olvas minket és nem akarom, hogy kiszivárogjon.
:roll: :roll:
Van még egy pár hetem, hogy rábeszéljem, hogy ugyan legyen már kíváncsi a baba nemére. :!:
[/i][/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
basszus, megint csőstől jöttek nálatok ezek a sz@r dolgok :cry:

Monic,
nem lesz kép, mert nem csináltunk sok képet és szerintem többnyire nem is egész alakosak, nem néztem még meg. De nem nagy szám a ruci, egyszerű fekete nyakbakötős. A cipőm olivazöld VOLT, mert amíg ma kikísértük tesómékat a reptérre, addig a dió szétrágta az egyik felét. Úgyhogy mi ma 5.000-et dobtunk ki :evil:

Megyek én is aludni, mert 4 után értünk hajnalban haza, és 10-kor már keltünk,úgyhogy elég kómás vagyok.

Jó éjt!

i.kata
 
 


Jóó reggelt!

MAdárfüttyös és kellemesen hüvös reggeltet! :lol:

mé nincs egész nap ilyen idő? :twisted: tegnap annyira készen voltam, hogy csak na... patakokban folyt rólam a víz... ááááááááááááááá
a vége tényleg egyre nehezebb.. főleg dönörű lábaim miatt... már a felspócolás sem segít nekik...a rönköknek... ha Mgyarország ilyen oszlopokon állna...

Dita ez borzasztó, hogy minidg történik valami rossz..én is őrjöngtem volna...

amig nem lettem babás..párom nagymamájának a "ribi" macskái egyfolytában kölköztek.. mindig megrakatták magukat .. aztán egszer szóltam nekik, most pihi én jövök.. akkor kimaradt egy-két hónap nekik..én babásodtam.. persze a követlkező hónapban ők is...de legalább egy kicsit bírták....

Monic majd kérem priviben a nemét... szerintem ha a párod tudja,hogy te tudod, ő is akarja majd tudni.. jó kis kirrándulás lehetett

:wink:
KAta sajnálom a cipellőt...
Vendég
 


Kép

Nem sokáig tartott az őrület apa kitalálta, hogy csinálunk a sátornak egy favázat és az már bírós lesz, lerögzítjük a betonhoz és kész!
Megmaradt cicókák is szépen copikálnak, nemsokára itt rohangál mind a 4. Cukik.
Most az enyim cicó is szünetelni fog tavaszig. Úgyhogy most én jövök! :wink:

MONIC
Érdekes, hogy az egyik szülő nem akarja fél évig tudni, hogy milyen nemű gyermeke fogant. Enyim apa még nem is aktuális de ő már most tudni szeretné, hogy fiúúúúúúúúúúúúúúú lesz-e, mivel ő annak drukkol............ megőrjít......... lesz ami lesz...........

BONI
Én is szenvedek a melegtől, el tudom képzelni, hogy neked milyen rossz lehet akkora pocival. Szegény bábikóidra meg gyógyhullámokat küldök.

KATA
Szegény cipellő nem sokáig húzta! :roll:

Mi ma elmegyünk csavarogni valahová apácskával, még mi sem tudjuk hová! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Most csak egy képpel jövök, ha nem bánjátok :wink: Pénteken elmentünk kicsit strandolni, és ott készült. Ekkora a 13 hetes pocim:

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi de édes ez a kép! :lol: gyönyörűűűűűa pocaklakók lakja :lol:
Vendég
 


Évi: Mekkora hatalmas pocid van már most!!! Hová fog ez még nőni? :shock:



vicky79
 
 


ÉVI
Nagyon szép formás, és mekkkkkkkoraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
Dorcusz micsoda gondoskodó kistesó, már most védi őket a káros napsugaraktól a szép házukban is!
Dita irigy....irigy.......... :roll:

dita75
 
 


Évi, basszus hihetetlen mekkora pocid van, egyszerűen nem akarom elhinni 3 héttel korábbi a terhességed és ketten vannak, mint az enyém nekem szinte semmi nem láccik. Egyszerűen megvagyok döbbenve, hová fognak nőni később???? Szép pocid van jó csúcsos.


Dita, no irigység, Te is nemsoká ilyen leszel, bizony ám :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Évi,
nagyon édes a pocakod, hát még Dorcusz, ahogy gondoskodik rólatok :lol: Elképzelni sem tudlak majd mondjuk 7 hónaposan :lol: :roll:

i.kata
 
 


Dita elmentünk a gyerekkel együtt hétvégézni, de pénteken, szombaton elkaptam apát, megcsináltuk a gyereket, de ma is elkapom. Ngyon sajnálom a pirit.
Dita elég sokat stresszeltél mostanában az otthoni munkák miatt is, autó miatt stb? Vagy nem?

Monic én nem bírtam volna ki, hogy ne tudjam a nemét.

Évi 13 hetesen ekkora poci???????????? Nem semmi!

Vicki neked még 8 nap? Szorítok!

Mindenkinek szorítok!
timejka
 
 


Hello

Évi: húha, hatalmas poci :shock: nagyon jó a kép :-D teccik!!! :lol:

Monic: én is privit! :-D

Dita: hogy vagy? Ebben a ciklusban milyen gyógyszer lesz?

Boni: jön egy kis hidegfront, lehet, hogy Zsigit is kicsalja :wink:

Elálmosodtam :roll:

Jó éjt!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nem semmi pangás volt a hétvégén. Még új oldalt sem sikerült indítani péntek óta :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok,

ma anyuéknál voltunk, nem voltam net közelben.

Évi,

csodás pocid van. Nekem is látszik már kicsit, inkább az a furcsa, hogy azok a nadrágok amik eddig jók voltak most szorítanak.
Dóri továbbra is gyönyörű kislány!

Boni,

mikor mész megint orvoshoz?

Timejka,

drukkolok, hogy sikerüljön összehozni a babát!

Kata,

kipihented már magad? Reggel mindenképpen korán akarok kelni, és jönni a teszted hírére :wink:

Dita,

hová mentetek végül apával?

Szezsoka,

természetesen küldök privit neked is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


És a vonalzómból elegem, van, ma vagyok 9 hetes! :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


timejka: 8 nap múlva megyek a dokihoz, de szerintem szombaton vagy vasárnap majd tesztelek egyet.

Tényleg nem volt túl sok hozzászólás a hétvégén. Nem baj, mindenki pihizett és rokont látogatott a hétvégén. Holnap este jövök. Hogy fogom kibírni? Ti már reggel tudni fogjátok a Kata tesztjét én meg várhatok estig :( Azért mennek a drukkok Kata. :wink:



vicky79
 
 


Kata,

holnapra++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
azért miattam ne kelj hajnalban! :lol:
Nem tudom eldönteni, hogy izguljak, vagy ne? :roll:

Vicky,
szerintem nem fogsz lemaradni semmiről, ha csak délután olvasod az eredményemet :lol:

Köszi a drukkokat, remélem jó hírrel ébreszthetlek Titeket!

Jó éjt!

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: