Új privát üzeneted érkezett!

Szió!

Ani utólagosan :oops: de sok boldog névnapot!!
Szabolcsnak is boldog első névnapot!!

(egy éve ilyenkor szuriztunk) :P

Ki hogy van???

Mazsi???? Mit mondtak a dokik? Bizti minden rendben lesz!
A szobátok nagyon jó!!!! Az uh kép fantasztikus!

Mostanában ismét kevesebb az időm, tegnap ágyneműt varrtam kiskincsnek elefánis kacsás...nagyon tetszik neki már oldalra fordul és nagy szemekkel percekig nézi a fejvédőt :D Csütin oltást kap, már7kg egészen kiizmosodom :lol:
Árnika mostanában nincs tervben debreceni intézkedős út :( de szólok ha lesz!!!

Mindenkinek puszi!!
Vendég
 


sziasztok!

be volt dogolve a net nalunk, remelem nem csinalja tobbe az eszet :roll:

ani! egyenlore nem veszek piheno szeket, lehet valaki kolcson ad egyet, ha meg nem ra erek majd utana is venni, nagyon jo lehet Tinat enekelni a babaknak, nekem nagyon nincs tehetcsegem enekelni, esetleg probalkozok mondokakal vagy tatikazok zenere :D

szmet! muszalj hogy ki birjad az 1 orat, en sem gondoltam volna, de amint tudod minden nagyon jol ment, ugy hogy ajanlom hogy ne mozogj :!:

arnika! nagyon meg ertelek a menu evesel kapcsolatban :lol:

vanda! remelem alszol jobban, sajna en is roszul alszok, ki is kuldom magam a nappaliban hogy ne ebreszem fel a ferjemet is

kincs! mar 7 kg? az igen, ugyesek vagytok

tegnap ki vettem a cukor terhelest, a bazis jo volt, de 1 ora utan 153 es 140 alatt kene hogy legyen, majd holnap mond valamit a nogyogyi :?: :?: :?:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Megjöttem a punkcióból 6 lett. Holnap telcsizek. egyáltalán nem volt vészes az egész. Csak ketten voltunk egy ismerősömmel így minden szupi volt, végignevettük az egészet.
Most szedem a gyogyikat és pihizek

szmet
 
 

 
 

Sziasztok

Szmet drukk a randizóknak! :)

Ani én is Nagyon Sok Boldog Nénnapot kívánok a kettő Szabolcsodnak. :)
Hogy sikerült a névadó??

Kincs látod nem akar összejönni a talink :( de azért ha más nem képet dobhatnál fel Kiskincsről

Mazsiiiiiiiiiiiii????????????????????? :roll:

Móni sajnálom az eredményed, majd írj hogy mit mondott a dokid.
Egyébként neked miért volt előírva diéta eddig is??
Képet kérek a babaszobáról!!!!!!!!!!!!!!

Vandáék jól vannak, szerintem amint tud jön.

nekem Apa csütörtökön jön haza, igaz csak hétfőig de alig várom :P :P :P :P

puszi jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Mazsi!
Tényleg nagyon szupi a szoba!Irígylem!

Kincs!
Nagyon szépen gyarapodtok!Nem semmi!És még mindig csak anyatejcsiztek?
Képzeld!Teljesült a rémálmom!Jázmin a hüvelykújját szopizza!!! :oops: :oops: :oops: :oops: Gyorsan ki szoktam venni a szájából,és nyomom be neki a cumit,de nem sok sikerrel!
Nekem is eszembe jutnak az egy évvel ezelőtti dolgok!26-án jött meg utoljára!Akkor is pont buliztunk!

Móni!
Azért túloztam,Tinát még nem birom eljátszani,de lassan már ott tartok! :D

Köszönjük a névnapi köszöntéseket!Aranyosak vagytok!!!! :)

Szmet!
Milyen gyorsan elrepült az idő!Már megvolt a punció is....

Árnika!
A névadó szupi volt.Jól sikerült!Jól érezte magát mindenki.Keresztelő sajnos nem lesz,a férjem nem válalja be azt amivel járna az egész. :cry:

Vandám hogy vagy?

Mi ma voltunk bútort venni a gyerkőcöknek!3 hét múlva itt lesz!Én is szívesen rajzolgatnám a falat,de fűrészporos a tapéta a szobájukban,elég nehéz lenne...

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Móni, ügyesen bevásároltatok. A csajok által adott tippeket még én is átnézem alaposabban, ugyanis mi most hétvégén kezdjük a vásárlást. Meg akartam várni a 30. hetet, meg amúgy is most lettünk kész a lakással.
Nekem is magas volt a terheléses cukrom, aztán a klinikán a félprofilos érték jónak mutatkozott. Ennek ellenére kicsit fékeztem... Kevesebb dinnye, barack és szénhidrát. Édességet eddig se ettem, arra nem kell figyelnem. Egyébként 4 hetente járok tanácsadásra, és abban a 4 hétben mikor a terheléses volt, sokat ettem ilyeneket mértéktelenül, s azalatt a hónap alatt 3,5kg-ot híztam :oops: Ki is kaptam... A mostani 4 hétben viszont 1 kg-ot híztam :roll: Most viszont azon filózok, ez nem kevés így a 7. hónapban?! Most összesen 9 kilónál tartok.

Kincs, Kiskincs már kész nagylegény :D :wink: Ügyi vagy, hogy varrsz, én is szoktam. Nemrég elkezdtem szintén egy ágyneműgarnitúrát, de még nem fejeztem be. Míg nem voltam terhes, addig időm nem igazán volt ilyesmire, most mikor lenne idő, nincs türelmem, és hát elég zajos a gépem.

Ani, hátha Jázminnak nem válik szokássá az ujjszopás. Majd rakj képet ha megjön a bútor, és persze a babákról is. Egyébként nálunk is fűrészporos tapéta van.

Szmet, drukk++++++

Árnika, te hogy vagy? A férjed valahol messzebb dolgozik? :roll:

Lepény: A klinikán szinte le se tojtak, nem volt mérvadó egy magánban végzett 4D-s uh eredménye, főleg, hogy nem orvos, hanem szonográfus csinálta. Erre kérdeztem, akkor most megnézné a dr úr (az ügyeletes)? Hát nem nézett meg!! Majd a 32 hetesen kiderül, hogy mennyit ért a lepény, most még úgyis ellátja a feladatát, ha I. fokban érett. Azt mondták, rosszabb esetben, ha rohamosan érik, és már nem tudja ellátni a babát, akkor meg szokták szüleszteni az anyukát idő előtt. Ezt tök közönnyel! Jó, csak kérdés, mi az az idő előtt?! Nyugodjak meg, mikor a baba jelenleg még csak 1300-1400 gr körüli!?? Komolyan mondom, kész vagyok ezektől az orvosoktól (a Kaáli mintha egy más dimenzió lenne). Mindegyik csak magánban kedves és lelkiismeretes. A fogadott dokim ha minden igaz péntektől lesz, úgyhogy őt várom, mint a messiást. Semmiképp nem várom meg a kötelező 32. heti uh-t, pénteken vagy hétfőn mindenképp randiznom kell a dokimmal.
Szóval továbbra is nyugtalan vagyok...

Kép
mazsi02
 
 


6 ból 4 megtemékenyült[:)][:)][:)]
Holnap még 10kor telcsiznem kell hogy osztódjanak. Szerintetek mennyi az esély? Mostmár csak ettől félek.
Egy picit már boldog vagyok.

szmet
 
 


Szió!

Szmet nagyon jó eredmény!
Tapadáshoz növekedéshez drukkk!

Ani én lassan már beletörődök,hogy a szájában az ujja van :( nem akartam de a cumit nem fogadja el csak ritkán, és ha a kezét kiveszem sír...néha mindkét kezével a szájában matat, de végül ennek az ideje van majd leszokik (tesómék cumiznak és éjszaka néha 15percenként ébred mert kiesik a cumi :shock: ez se jobb)
Névadóról fényképet kérhetünk??
(Sztem a keresztelést ne bánd, majd eldöntik maguk ha nagyok lesznek hogy mit akarnak...én azt mondom divatból tradicióból templomban esküdni keresztelni felesleges)

Mazsi péntekig kitartást aztán a dokid jól megnyugtat majd!!
Nekem a 32.héten mondták,hogy első fokban érett a lepény izgultam,hogy mi lesz ha gyorsan megérik, de még a szülésnél is szép volt!

Árnika egyszer bizti sikerül a tali :wink:

Kaptok képet a kiságyról, kiskincs az új fejvédő örömére oldalra fordul és úgy gagyog...
Csak szopcsizik néha 4órát is bír nappal, hajnalban vagy kel 5körül vagy csak reggel 7-8között és így is nő mint a kender :lol:
Kép
Vendég
 


kincs: Imádnivaló a pici.
A kiságy is szupi. Én is ilyet szeretnék majd. A férjem kollegája már adná is az ő kiságyukat. :D

szmet
 
 


Sziasztok!

Nálam a helyzet változatlan! 3 baba, hétfőn megyünk a genetikushoz, hogy megbeszéljük a dolgokat! Nagyon rosszul vagyok, már 6 kilót fogytam! Nagyon sokszor hányok, nekem semmi nem segít! Sajnos, nagyon nehezen viselem, alig van erőm!

Árnika!

T. doki az orvosom! Amúgy köszi, hogy hiányzom :) De sajna nem tudok sokat írni, mivel otthon nincs net, csak a munkahelyemen, és már nem dolgozom, ezért írok ilyen ritkán!

Mindenkinek további szép napot!

Üdv.!
kjaja
 
 


Kincs, kicsit megnyugtattál.
Kiskincs nagyon édi lehet, ahogy gagyog a kacsáknak :)

Kjaja, jelentkezz majd, hogy mit beszéltetek a genetikussal. Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy, vigyázz a fogyással. Hány hetes is vagy?

Kép
mazsi02
 
 


mazsi: Kitartás.
Ani: Igen repül az idő. De gondolom a picik mellett te is ezt érzed.

Rólam: Aránylag meg vagyok. Még egy kicsit tompán néha fáj a hasam, de gondolom ez a leszívás miatt van. azt vettem észre hogy fáradékonyabb vagyok.
Most azon parázok hogy tüsző maradt e benem, mert végül is 8ról tudtam de ebből kettő pici volt és a doki 6ot mondott. Bár gondolom ami nem volt jó és leszívták azt lehet nem is mondták.
A derekam is fájdogál. De végül is a 12. napban vagyok.
Ez normális hogy fáj a hasam egy picit?

Kjaja: Jobbulást vagy ilyenkor nem is tudom mit lehet írni. Most akkor egyet el fognak venni vagy nem?

szmet
 
 


Ani, Kincs!

Nem baj, ha nem kell a cumi. Manótól képtelenség elvenni és ha elkezdik használni a kezüket, már nem lesz folyton a szájukban. Fogászati szempontból meg mindegy.

Kjaja!
Menni kéne dokihoz, ez a hányás-fogyás nem jó jel. Gondolunk rátok!!!

Szmet!
Rendben lesznek a sejtek, nyugi.

Rólunk: még mindig anyunál, lassabban halad a fürdőszoba a vártnál. Elég változatosan vagyok, de már vannak jobb napok. A vérképem elég vacak, alacsony a hemoglobin. Reméltem, hogy ez később jön el, de ketten "szívják a véremet". :P
vovanda
 
 


Vovanda: Még a Kaáliba jársz? Hányszor voltál vérvételen?
a doki rögtön veszélyeztett terhesnek írt ugye? Már otthon vagy a beülti óta vagy dolgoztál is?

szmet
 
 


Szmet!ryek.
A Kaáli a 12. hétig követ, de én B. szabija előtt voltam utoljára. Finnyás vagyok, T-hez nem megyek.
Amúgy ez a vérvétel már a terhesgondozás része.
vovanda
 
 


Transzfer után kb. két hetet dolgoztam, ha nem lenne muszáj otthon lenni, most is dolgoznék.
vovanda
 
 


Mazsi!
Fűrészporos tapétára ilyet festeni???Mivel csináltad?Hogy?Kérem a részleteket,
!!o.k.?

Kincs!
Szabi cumizik,a negyed óránkénti kelés megvan néha.Ezért is szoktam kettő után magam mellé tenni,hogy így nem kell felugrálni,csak oldalra nyúlni.Ez van,lehet megvetnek érte sokan,de csak így birom ki az éjszakát.Biztos lesz ennek még bölytje. :oops: A férjem általában délelőttös,így hagyom aludni.

Szmet!
Szorítunk!

Képeket rakok,csak idő kellene!

Kép
ani0227
 
 


Akkor néhány kép,míg ki nem dőlök:
Kép együtt a család Kép anyuval Kép nagyapa,és anyu barátnője

magáról a névadóról nagyon sötétek lettek a képek,de ha sikerül világosítani rakok fel!

Kép
ani0227
 
 


ani: Nagyon édik a képek. Nemsokára megtudom hogy van e osztódás.
Most csak az zavar hogy hasmenésr ébredtem. Mitől lehet ez. Két gyógyszer mellékhatásainál van feltüntetve:
Káliu--R és a Doxycylin. na emiatt para vagyok. Nálam mindig van valami.

szmet
 
 


Sziasztok!

Vanda, már minden OK veled/veletek? (róka, barna?)

Szmet, hajrá!!!

Ani, biztos nehéz két pöttömmel egyszerre, dehát ezek a képek... Nagyon szépek vagytok!!! :D
Festés: Ezt nem én csináltam, hanem egy ismerős. Én csak kisebbet tudtam volna, és ki tudja hogy sikerül... Pedig már megvolt hozzá minden. Szóval először valami grafitfélével szabad kézzel felrajzolta a mintát amit letöltöttem. A kifestéshez művészellátóban vagy hobbi boltban kapható folyékony temperát használt, és Aquacolor színezőpasztát, amit a szimpla falfestésekhez is mindenhol használnak, és mindenhol lehet kapni. Ja, és fekete tussal körberajzolta a figurákat. Mivel majdnem egy teljes falat beterít, kb. 2 napig készült.
Ahogy én csináltam, próbáltam volna kisebb kiadásban: a kifestő.lap.hu-ról töltöttem le képeket, a kiválasztottat több részletben nagyíttattam, nyomtattattam, s úgy gondoltam, ezt indigóval átkupírozom a falra (mivel nem tudok szabad kézzel rajzolni), fekete konturfestékkel vagy tussal átrajzolom, s az említett festékekkel kifestem. A hobbi festék is nagyon szuper, csak baromi drága.
Egyébként olvastam, hogy akik ezzel foglalkoznak, projectoros kivetítővel rávetítik a falra, átrajzolják stb. Ez sokkal egyszerűbb megoldás, mint a nyomtatgatás, indigózás, de hát nincs minden bokorban projectoros kivetítő... Na, jó hosszú lett.

Az én kérdésem az anyukákhoz: Ti mennyi Magne B6-ot szedtetek végig? A másik, babakelengyével kapcsolatban... Ti használtok/használtatok pólyát, kókuszpólyát, mózeskosarat, sterilizáló és étel-cumisüvegmelegítő elektromos dolgokat? :roll: Bébiőrző? És milyen mellszívót érdemes venni? (ezek nem olcsó dolgok, és lehet nem is igazán kellenek?) Ja, és kiságyból érdemesebb a nagyobbat venni?

Kép
mazsi02
 
 


mazsi: Igen a projectoros megoldás a legjobb. Ha nekünk lesz egyszer babó a férjem fogja festeni a gyerekszobát mert rettenetesen jól rajzol. Fényképről bárkit le tud rajzolni így a projector egyszerű lesz számára. Már csak azt kell eldönti hogy mi legyen a falon.
Ő a plafonra mindenképpen bolygókat és csillagokat akar :D
Én a falra pedig erdőd sok sok állattal. Nekem is ilyen volt gyerekkoromban és imádtam nézegetni az állatokat. :D :D

szmet
 
 


SZIÓ

EGYKEZES

SZMET HÍREK :?:
NE IZGULJ, ÉN INSZEM MÁSNAPJÁN HÁNYTAM, LÁZAS VOLTAM ÉS MENT A HASAM ÉS ITT VISONG A KEZEMBEN AZ ETREDMÉNY..BÁR B.B. MEGJEGYEZTE HOGY HOZOM A FORMÁM, DE NEM JÁROK TÚL AZ ESZÉN :lol:

ANI NAGYON SZÉPEK VAGYTOK :!: MOST VILÁGOSABB A HAJAD :?:
EZ A NÉVADÓ,HOGY MŰKÖDIK :?:

MAZSI
MAGNE B6-OT 34.HÉTIG 3*2-ŐT VAGY HA ITTHON PIHIZTEM 1-2 SZEMET KIHAGYTAM AZTÁN LECSÖKKENTETTEM ÉS ABBAHAGYTAM A 36.HÉTENVAGY PICIVEL KÉSŐBB
KÓKUSZPÓLYÁNK VOLT AZ ELSŐ HETEKBEN ABBAN ALUDT NYUGISAN MERT KÖRÜLVETTE MINT AZ ANYAMÉH. MOST MEG TAKARÓNAK HASZNÁLOM, SZTEM ÉRDEMES VENNI
SE STERILIZÁLÓM SE CUMISÜVEG MELEGÍTŐM
BÉBIŐR ÉS LÉGZÉSFIGYELŐ VAN NAGYON SZERETEM...40EZER VOLT AZ ANGEL CARE DE NYUGISAN ALSZUNK ELSŐ PERCTŐL KÜLÖN SZOBÁBAN ÉS HA UDVARRA VAGY KONYHÁBA MEGYEK HALLOM MI TÖRTÉNIK A GYEREKSZOBÁBAN...MEGÉRI BESZEREZNI
MELLSZÍVÓT KÖLCSÖNBEN KAPTAM (NEM AKARTAM MÁSÉT HASZNÁLNI DE MIKOR IDEHOZTÁK CSAK KIPRÓBÁLTAM) PESZTONKA ELEKTROMOS VOLT VISZONYLAG OLCSÓ AHOGY NÉZTEM, NEKEM BEJÖTT....EZT IS VENNÉK HA ISMÉT KEZDENÉM...A TEJCSIT IS JÓL LEHET VELE NÖVELNI MEG PÁR ADAG A FAGYÓBAN TEJCSIBŐL NEM ÁRT HA VAN...
KISÁGYBÓL ÚGY GONDOLTUK HOGY A 60*120ELÉG ÉS BRENDONOS OLCSÓT VETTÜNK,HOGY MAJD CSERÉLJÜK HA KINŐVI ÉS AZ ÁGYIKÓT MAJD TOVÁBB HASZNÁLJA....NEM BÁNTAM MEG SZERETEM, CSAK AHOGY FORGOLÓDIK TALÁN NEM ÁRTANA NAGYOBB, BÁR LEHET AZ A 10CM NEM SOKAT SZÁMÍTANA.

ÁRNIKA :?: :?:

VANDA JÓ MUNKÁT, ÉS GYERE MESÉLJ ÉS KÉPET IS KÉRÜNK POCAKRÓL ,LAKÓRÓL ÉS A SZÉP FÜEDŐSZOBÁRÓL

PASIK?? ÉS TÖBBIEK????????????????


SZÉP NAPOT
Vendég
 


kincs:10kor kell hívnom a biológusokat. Még van egy kicsi idő. Totál pozitív vagyok és küldöm az osztódó energiákat a kis Gulyásoknak :D :D :D
Rögtön jelentkezem ahogy van eredmény.
Hú a magneb6 addig kell szedni juj elég sok. Akkor ló tabletták hogy már attól is hányingerem van. :D

szmet
 
 


sikerült

szmet
 
 


Van embriónk nem tudom mennyimert a biológusokal nem tudtam beszélni. Holnap 9:15 re kell mennem.
Ki mit ajánl? Mennyi feküdjek? Mikor mozdulhatok meg?

szmet
 
 


szisztok!

szmet! gratulalok az embrikeknek!

kjaja! sajnalom hogy enyit fogyol, ez biztos nem nagyon jo, vigyaz magatokra :!:

ani! kincs! szepek a babak, mint mindig

vanda! remelem akor mesz haza miutan pasi ki takaritot es ki probalhatod az uj furdoszobat, egy locsika mindig jot tesz :D

mazsi! jo vasarlast :!: a nagyob dolgokat be vasaroltuk, de kozben szinte minden masodik nap veszek valamit a babaknak, pelusokat, popsi tisztitot, sampont, kremeket, cumit, orszivot meg mindent amit latok es ugy gondolom hogy keleni fog, lazmerot, vizmerot stb, egy par ruhacskat (nem sokat mert kaptam 2 helyrol), sapit, en meg kel vegyek melszivot, de aszt tenyleg nem tudom milyet vegyek, az elekromosak dragak nagyon, a kezitol atol felek hogy egesz nappomat el foglalom vele, mert sokal lasubak, meg majd kel kapjak listat a korhazbol hogy mit kel vinni es biztos valami hianyzik ugy hogy meg mindig fogok koltekezni... sterilizalot, polyat, mozeskosarat nem fogok venni, bebiort kapok, de mi egy nem nagy lakasban lakunk, lehet nincs is szukseg ra... ha van meg valami otleted irj, biztos hasznat tudom en is venni, orulok hogy ok a cukrod, de azert taliz mihamarab a dokidal

arnika! mar bizti meg jot apa, ugy hogy kelemes hetveget egyut :!: :lol:

cumi vagy kezszopizas bizti nehez majd le szoktatni akarmekrol, en itt sokszor latok eleg nagy babakat (kb 4 eves) hogy cumiznak es hisztiznek ha probaljak el venni, vagy eldugni, sajna ez van, de nekunk majd sikerul hamarab :wink:

a dokinom el kuldot uj cukor terhelesre, amit majd aug. 11-en csinalnak, ez oljan hogy vesznek vert, majd 100 gr lotyot kel inni, es 3-szor vesznek vert, 1 ora utan, 2 es 3 ora utan, tehat egesz reggel ott leszek, majd 14-en kel talizni diabetologusal es valakivel aki ki irja a dietat, meg nem lehet tudni ha ver cukor vagy valami mas.
es vekony a mehnyakom is arra pedig kaptam progit, ja 12 kg-nal tartok, ami kicsit sok... :oops: :oops: :oops:

na most bizti jol untatok mindenkit, puszika mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szmet
Drukk...
Fekvés... ahogy érzed...
Én a 2. ET után hazasétáltam... és itthon se feküdtem szigorúan... (akkor volt 14 hónapos Petim...)

Kjaja
:cry: :cry: :cry:

Mazsi
I. fokban érett lepény jellemző a 28-32. hétre... :wink:
Nekünk van bébiétel-melegítőnk...
Mellszívó... Petinél AVENT-et használtam... most egy ismerősömtől kaptunk ajándékba egy Tommee Tippee-t... én mindkettővel elégedett vagyok...
Magne-B6... akkor szedtem, mikor eszembejutott :oops:

Ani
Petim cumista... most már csak alváshoz kell neki...
Tomi keze meg sokat van a szájában... egyébként sok dolgot így ismernek meg ebben a korban... egy érzékszervnek számít ilyenkor a száj...
Vendég
 


Ani!
Az együtt alvással semmi gáz. Manó néha még most is átjön, de ritkábban és egyre kevesebb időre. Igen, nagyon helyesen teszed, ha odaveszed, sokkal jobb mindenkinek, ha normálisan tudsz pihenni.

Mazsi!
Sterilizáló szerintem felesleges, ha szükségét érzed, egyszerűen főzd ki a cuccot. Mellszívó: nekem Avent volt, imádtam. Érdemes venni, bármikor előfordulhat, hogy fejned kell. Meg én fagyasztottam is anyatejet, fél évig eláll.
Bébiőrünk most is van, így legalább rögtön hallom, ha felébred. Légzésfigyelőnk kölcsönbe volt, használtan aránylag olcsón lehet venni.

Szmet!
Én már mondtam: nem kell folyamatosan feküdni.
vovanda
 
 


Oksi csajok vettem az adást. Egy cseppet feszül a hasam ez idegesít, de majd holnap mondom a csajoknak.
És persze a bizonytalanság hogy hány embri van de se baj egyet tuti kapok.

szmet
 
 


Sziasztok

Szmet drukk holnapra :!:

Vanda örülök hogy itt vagy :) fürdőszoba kész lesz hétvégére??
Egyetértek elöttem szólóval, a helyedben én is kitakarítatnám előszőr Pasival :wink: :lol:

Kjaja nem is tudom mit írjak neked . :( Kitartás !!! gondolj arra hogy egy pár hónap múlva egy mosoly, egy ölelés kárpótol mindenért.
Gyere amint tudsz, és drukkolok neked.

Ani nagyon szépek vagytok :lol: :lol: és nagyon csini csajszi vagy!!

Kincs én Kiskincsről is szeretnék fotót!!

Emesó láttalak valamelyik nap, azt hittem írtál :roll: jelentkezz


Gigi üdv, már régen voltál erre :lol:

Móni szerintem ikrekkel a 12 kg. nem is olyan sok, viszont te szegény ezzel a fránya cukorral jól meg kinlódtatnak. :(
A méhnyak vékony?? :roll: ezt most nem értem, bocsi vki magyarázza el nekem, nem szüléskor szokott megrövidülni??
Nekem pihizz sokat, úgy számoltam hogy kb. egy időben fogtok szülni Mazsival :lol: ennyi engedményt kapsz :lol: :wink:

Csajok ezeket a képeket szokták régi hagyományos diavetítővel is a falra vetíteni, és úgy átrajzolni.
Vagy ami még nekem szimpi, és nem drága, hogy a legvékonyabb hungarocell táblából kivágni a formát, és azt kifesteni. nagyon szép az is.
Vagy nekem még marad a gobleinkép is :wink: :lol:

Apa még nem jött, de már visszaszámlálás van :lol: csináltam sok finomat megint, de egy topikismi miatt nem írom hogy mit, mert utána sokáig hallgathatom.
Ilyenkor , ha hazajön a kedves, egy napig mindig egymás s..ben vagyunk :P :lol: :lol:

puszi, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szmet
Nem lehet, hogy az idegeskedéstől, a stressztől van hasmenésed?
Sok folyadék, fehérje...
(és ágyazzatok meg a bébiknek :wink: )
Vendég
 


Csajok, köszi nyugtatást és a tanácsokat cuccokkal kapcsolatban :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Köszi a tájékoztatót! :D Jó lenne megcsinálni,csak sok-sok idő kéne(ami nincs),de ez a hungaroceles megoldás is jól hangzik...

Mellszívó:nekem Pesztonka volt,és szupi volt amig el nem romlott.Ill.működik még most is,csak nincs szívóereje.Második gazdija vagyok,megszolgálta magát.Most Aventos kézi van,nagyon jó,csak ez több idő.
Bébi őr nélkülözhetetlen,sterilizáló felesleges,már írtam nemrég,én a sterilizáló folyadékot veszem.Pólya kb.1 hónapig volt.
Nekem a Magne B6-ot 20 hét környékén le kellett váltanom Magnerot-ra.Kevés volt a dózis,fájt a hasam.

Kincs!A névadó úgy zajlott,hogy a megadott időre oda kellett érni.:)Elöl feszítettünk középen apával,és mellettünk a keresztszülők ölükben bébikkel.A hölgy aki tartotta mondott egy szép beszédet ,..hogy mit jelent a családnak,ha érkezik egy baba,...felelősség...szeretet...stb.Ezután a keresztszülőknek fogadalmat kellett tenniük,hogy vigyáznak a picikre,és figyelemmel követik fejlődésüket.Versikékel,énekekkel tarkítva.Röviden ennyi.Ma már nem annyira divat a névadó,de mi maradiak vagyunk.Illetve ez is egy jó emlék,és talán a keresztszülők is komolyabban veszik feladatukat,és érzik,hogy fontosak ők is a picik életükbe.Na meg persze utána egy jó kis buli!Evés-ivás,és még szekrénysort is tudunk venni abból a pénzből,amit kaptak a kicsik.De nem ez volt a cél!

Szmet!
Én sokat pihentem.2 hétig csak pisilni,és fürdeni keltem fel.De persze nálunk másabb volt a helyzet,mint nálatok.Veled nincs gond.Sztem akkor minden megengedett,amit úgy érzel.

Gigi!
Kép a gyerekekről??

Kép
ani0227
 
 


Móni!

Nyugi! A méhnyak még nem gáz (Árnika, neked is szól). Van egy külső és egy belső méhszáj, először a külső nyílik. A tesóm a 4 gyerekből kettővel kb. 25. héttől nyitott külső méhszájjal szaladgált, ehhez képest mind a kettőt túlhordta.

Ani!
Szépek vagytok. :lol:
vovanda
 
 


3 embriót kaptam vissza most pihizek majd leszek

szmet
 
 


Na itt vagyok. Túl vagyok rajta és tényleg semmiség volt az egész. Mostmár csak az a baj hogy még mindig megy a hasam. :(
Fogalmam sincs ilyenkor mit lehet szedni?
És marhára gyenge is vagyok. :(

szmet
 
 


Szmet
Drukk a picuroknak!

Igyál sokat... és egyél olyan ételeket, amiben sok a fehérje...

Hasmenés mennyire intenzív?

Gigi
Vendég
 


agi78: Eddig a hasmenésem úgy volt hogy reggel és délben. Az Et előtt bevetettek velem 2 szem gogyit után semmi nem volt és ma reggel egyszer voltam.
Sokat iszom már a 2,5 liter meg se kottyan és ez nagyon jó mert eddig sosem ittam ennyit. :D

Szerintetek a zárójelentésen az Et mellett ez szerepel
4,4,5 ezek mit jelenthetnek az embriókra nézve?

szmet
 
 


helloka!

vanda! koszi, bizti nem veszeg a mehszaj, de cukkor izgat... te hogy vagy? remelem mindig jobban :D

arnika! jo szorakozast apaval :wink: :wink: :wink: bizti el tudjatok tolteni az idot, van egy otletem hogy ki a topikismid :lol: :lol: :lol:
valahogy olyan 36-37 hetre tervezik a csaszart, de meg nem biztos...

mazsi! elvezed a vasarlast? en nagyon, csak mikor urul a penztarcam egy picit el mulik az elvezet, de sajna szinte sokkal tobbet koltok kis dolgokra mint a nagyokra (plane hogy sokmindenbol duplajat kel venni) de dupla baba, dupla orom :lol:

ani! bizti jo volt a nevado, en nem is halotam ilyesmirol de a fontos az amit te is mondtal hogy a keresztszulok is kozeleb erzik a piciket magukhoz

szmet! sok sikert, eld a normalis eleted, nekem aszt mondta anak idejen B doki, nem kel valamit nagyon csinalni vagy nem csinalni

timi el tuntel de nagyon :evil:

gigi! hogy vagytok? a fiucskak jol viselkednek :?:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Köszke a tippet. Sajna a stresszmentesség nem lesz zökkenőmentes. A férjem szó szerint idegbeteg típus. Bekattan és kész. Most is a forma1et nézte függő sajnos és tuti berágott valamire velem csak kiabáll. Hát ez van. Megpróbálom ebből kivonni magam.
Sajna egy ilyen családba csöppentem.

Csajok . Olvastam hogy gép közelben 3 órát lehet lenni egy nap. T. doki a laptopot tíltotta meg egyedül így keveset de fogok gépezni és sok még a melóm is. Sajna a munkahelyen én tudom egyedül megcsinálni ami az új évhez kell(tanulónyilvántartás) Nem tudnak nélkülem meglenni. :D

szmet
 
 


Bocsi a panaszkodásért, dehát ez van. Ezt választottam hozzá kell szoknom. De nincs mindig így.
Bezzeg tegnap és kedden aggódott a férjem, mostmár olyan mintha mi sem tőrtént volna.
Na de hagyjuk ezt a témát.

Moni: Tuti császározni fognak? Ezt már így megmondták előre?

szmet
 
 


Szerintetek ha a zigóták 4 4 5 ösztódásuak voltak az ET kor akkor van esély vagy ez nagyon kevés? Így lehet megértem hogy mind a hármat visszaültették. :(

szmet
 
 


Sziasztok

Móni igen jól eltöltöm időt :lol: :wink: apával, de sajnos megy vissza hétfőn :(
Így hozzak össze egy gyereket :? hacsak a szentlélek meg nem szál
Nem voltál dokinál, és igen a császár már biztos??Miért??mikor akarsz dobni fotót a pocidról és a babaszobáról?? :roll:

Szmet azért mert 4 ill. 5 osztódásuak miért ne lenne esély, bíztasd őket Te is és Apa is!!!

Ági miért a névváltás??? :shock: ha kényes neked akkor priviben

Vanda, Pasi hajrá takarítás :lol: :wink: megyek meoznék jövőhéten oké??

Ani festéshez ötletek nagyon jó oldal: www.mesedekor.hu
az hogy milyen festékkel érdemes még utánanézek

szép hétvégét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


nem is írtam, hogy csináltam tegnap egy egycsíkosat :cry: :cry:
pedig úgy szugeráltam

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szmet
Drukkolunk!
Laptopot ne vedd az öledbe! (eléggé meleg tud lenni az alja :wink: )
Én ET után is és terhesség alatt is szinte folyamatosan gép előtt voltam.

Árnika
:cry:

Megpróbálok sűrűbben jönni :oops:
Vendég
 


árnika: Sajnálom a zebrát
Nekem még mindig hasmenésem van, már három napja. Kezdek aggódni, ha nem múlik nem tudom mi lesz. :(

szmet
 
 


kincs: Neked mit mondott B. a hasmenésre. Már három napja megy a hasam és nem múlik pedig már abbahagytam csütörtökön A doxycylynt.
Mit szedtál rá?

szmet
 
 


Sziasztok!

Árnika :(

Timi????

Szmet++++++++++++++++

Nem sok mindent sikerült megvenni, szinte csak a Brendon van, meg a Nyugati úti bolt Debrecenben. A jövő héten folyt. köv.

T. miért tiltotta a laptopot? :roll: Nekem az van, igaz nem hurcolásszuk, a számítógépasztalon van.

Kép
mazsi02
 
 


mazsi: T. azt mondta hogy ölbe nem lehet a laptop.
Nagyon ideg vagyok a hasmenés miatt így nem tudom hogy fogok megfoganni, ha nem tudok fehérjét enni. :(

szmet
 
 


Szmet!

NYUGI!!!! A fehérje a túlstimu miatt kell, annak a megelőzésében segít. Pótold a folyadékot, igyál sokat, és ne idegeskedj. Jelzem, ha terhes leszel, az elején van hasmenés, nekem még most is előfordul. Hányással körítve. Nem ragozom. Szóval ne csinálj belőle ügyet. A hasfogót azért majd megkérdezem a sógoromtól, ha van eredmény, szólok. Egyébként az alma is fogja egy kicsit a hasad.

Mazsi!
A Baby Centert néztétek már? Jerikó u. 1. De ha hajlandóak vagytok utazni pár km-t, Böszörményben van egy jó bababolt.

Árnika!
Szerdán nem vgayok (UH), de egyébként várlak.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?