Új privát üzeneted érkezett!

Surmi,
hajrá Kis Surmi, gyógyulj meg!!!!!!!!
(Affene ebbe a táppénz-rendszerbe!!! :twisted: aki kitalálta, hogy kórházban lévő gyerekre nem jár, no annak tutira nincs gyereke... :evil: )

Csók Mindenkinek:
Till (és az üveg vörösbor itt mellettem :wink: )

tillidian
 
 


Sziasztok!
Tegnap este piri nénje tiszteletét tette.... szóval a vértől lett + a tesztem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!


((((((((((((((((((Zsuzska)))))))))))))))))))))

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Zsu :(
kutyasimit átadtam

Puszedli!
a mai púp helyzet? sajnálom, bizti kellemetlen :(

Surmi!
Kicsinek jobbulást!

Till!
Gratulálok az új rokonsághoz!

Szilcsi!
nyelvnyújtogatós Lalinkónak nagy puszit küldök :)
gratulálok a széfhez!

Kata!
jó pihit

Boni!
080808 ;)

Bettike meddig van szabin, nem tudjátok? Majdnem megvettem és postára adtam amit kért, csak eszembe jutott, hogy nyaral :D

Mindenkinek ölelés, simi, puszi
sonjus
 
 


Sziasztok mai vizsgálatnál doktorbácsi mondta hogy alakulunk, már majdnem teljesen elsimult a méhszáj....kezd izgis lenni.. :lol:

Kuzsanna sajnálom! :cry:
Vendég
 


Simiccsá Zsigi, simiccsá! :lol:

Zsuzska! :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Sonjus: púpok kisebbek lettek, és kevésbé fájnak már (de azért még fájnak) Azóta látott már 3 doki ( 1 belgyógyász, 1 fogorvos és egy állatorvos :lol: :lol: :lol: )

Boni: húúúúúúúúúúúúúúúúúúúdejóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!


Pusssssssssz, este jövök, addig írjatok!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Halihó, csak bekukk!

Remélem, Mindenki jól van!!!

Boni,
hajrááááá!!!

Zsuzska,
itt is ölelés!!! :cry:

Sonjus,
mit kért Bettike? (én is kérek! :lol: )

Puszedli,
akkor má' minden rendben, ugye? :P (állatorvos mit mond? :lol: )

puszi. Till

tillidian
 
 


Tilli a barátnője kisélányának bilit :wink:
Vendég
 


Nem sokat írtatok!!! :twisted:



Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Elmentünk nyaralni!

Boni, várom a hívást! :wink:

Kép
kata05
 
 


KAtám bár nem olvasod már de JÓ NYARALÁST!!!!!
Vendég
 


Kata: pihenjetek sokat!

Boni: hogy vagy ma?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hát nem fölkeltem? :lol:

Katának kellemes pihenst!

Puszi! Búbok?

Boni! Hazajött Urad? Atyaég, már kevesebb, mint egy hét! Lehet majd téged látogatni, Vagy "zárzosztályon" leszel?

Mit csináltok ezen a trópusi hétvégén?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca: még megvannak, de kisebbek és picit fájnak már csak. Remélem húzódnak befele, ill. el!

A Zuram kiment a Forma 1re, én meg mosok, főzök, takarítok, kertészkedek,... :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok Csajok!

Kata: jó nyaralást! :-D

Boni: mit jelent, hogy elsimult a méhszáj? :roll: eltűnt? Ez azt jelenti, hogy esély van gyors és könnyű szülésre?

Puszi: örülök, hogy javulsz :-D az állatorvos azt mondta, kutya bajod? :lol:

Coca: pocidicséret elmaradt :oops: pótolom: helyes, formás és nagy poci! :lol:

Zsuzska: sajnálom :-( Lehet kellene progeszteron pótlás :roll:

Rólam: kedden megyünk Tapolcára, csak kenetvétel lesz, meg Apának sp. tenyésztés...
Telezabáltam magam ámerikai palacsintával :-D kár, hogy almát nem vettem, mert reszelhettem volna a tésztába :roll: sebaj, majd legközelebb :-D

Csók Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni,
bili mégsem kell - egyenlőre! :wink: :lol:

Zöldi,
Tejóég, de jó Neked! :lol: - én is szívesen ágyikóztam vóna ma :lol:

Puszika,
jó takarítást!!!

(piacon vótunk ma családilag! Apa+ Kicsi Klónja (Manó :lol: ) lángost ettek, vettünk minden finomat...szedret egy raklappal, az árus így nézett ránk: :shock: :lol: . Most fogok befőzni...én se vagyok nyócas, ebben a hőségben :lol: )

Ééérdekes: mióta írjuk a blogot Apával - nem tom, hogy vettem rá, de terápiának indult - kezdik érdekelni a babásodással kapcsolatos dolgok! Tennap megkérdezte, mikor is kell "akciózni" ebben a ciklusban? Mert ugye ez az utsó próba-hónap, jövő hónapban jön a marvelon, októberban pedig a kistesó, de hátha előtte??? :roll: MÉG SOHA NEM KÉRDEZETT ILYET!!! :lol: :lol: :lol: )

tillidian
 
 


Zöldi nem hiszem hogy zártosztályon lennék :wink:

Szezsó igzából azt, hoyg már közeleg dolog..de nem mérvadó.. valakinek utána még 2 hét ráment....nekem is hozza apa a magyar palacsintát, mi nem flancolunk :lol:

Apa minnyá hazaér, de óvónénibácsi van velünk :lol:

Puszedli jó munkát
Vendég
 


Szezsó! Nesze, egy friss:

Kép

Till! Gratilálok az apanevelési módszered eredményességéhez.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: gyönyöjűűűűűű!!!!!!!!! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Már itthonról jelentkezem! :? Visszafelé elkezdtem olvasni, szóval ha néhol hülyén jön ki, akkor azé'!

Puszedli! Micsoda megújulás! :lol: Tök jó, főleg a holdas, táncos!
Örülök, hogy púpok múlnak, bár az állatorvosos részt nem értem! :roll: Férjed meg elindult a forma1-re! Pedig olyan forgalom volt, hogy ááááááááááááááá! Meg sajna baleseteket is láttunk többet is! :( Ilyen melegbe ugye nem kertészkedtél?

Zöldi! Hát isteni pocak, lassan bele kell húznom, mert tényleg lemaradok nagyságilag! :lol: És milyen jól áll neked! Holnap majd én is feltöltöm a képeket! :lol: Mozgásilag jól állunk? :lol:

Boni! Hogy milyen rendi Zsigi, hogy így megvárta, míg haza jövünk! A szülésig egyedül vagy otthon, vagy mindig van társaságod vagy hogy van? Apjukat majd riasztod? Milyen tervek, tervezetek vannak?

Till! Azt hittem kell olyan bili-wc tényleg neked is! :lol: Nyugodtan főzzél be, ennél melegebbet már úgy sem tudsz! :lol:

Kata! Akkor mint váltás nagyon jó nyaralást nektek, élvezzétek minden percét!

Szezso! És eredmény már lesz is kedden??? Egyébként mi ez a palacsinta mizéria? Én is azt ettem ma! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sonjus! Most már jöhet az áru! :wink: :lol:

Szilcsi! További drukkjaim a széfhez! Alig várom, hogy "élőben" is drukkoljak! :lol: Rendi vagy, hogy gondoltál ránk, de a Balcsin semmit nem éreztünk ebből a melegből szerencsére, bezzeg ma!

Surmi! És kis Surmi hogy bírja a délelőtti anyahiányt? Meg az egészet?

Ja Kata! Remélem ti nem ültetek a dugóban! Mert a sor nem semmi volt Balatonig!

Katicáról mit tudunk???? Nyaralnak ők is?

Babim! Köszi a simit, megkaptuk! :lol:

Lehet, hogy most csak ennyire telik! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: a szomszédom fogorvos, náluk voltunk este, amikor is jött az állatorvos beoltani a cicájukat. Épp a pópomat vizsgálta a szomszédasszonyom, amikor jött, így ő is megnézett. :lol: A Zura időben elindult Mogyoródra, még a dugó előtt. Nem kertészkedtem aztán napközben, csak előbb fél órát. :wink: Pocakképet várom nagyon!!!!!


Na, megyek készülődni, megyünk a Rómaira hekkezni! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


[quote="*puszedli*"] írta:*puszedli*Épp a pópomat vizsgálta... :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Természetesen nem a popómat, hanem a púpomat!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bettike! Üdv itthon! Köszi :oops: Mocorog, napjában többször is, de csak finoman. Olyan lusta, mint anyja!

Puszi! Ó, popóvizsgálat! Na csak jöjjön haza apa!

Kép
zölddisznó
 
 


Bettike! Tuti front van, mert alacsonyan repülnek a palacsinták :lol: Ez most csak egy ismétlő vizsgálat lesz, mert az előző lejár a lombikig. Amúgy már volt eredményhirdetés június végén, ismét kiderült, hogy semmi bajunk :roll:

Puszi: kifeküdtem a félreírásodon :lol: :lol: :lol:

Coca: köszi a frissítést pocakügyben! :D csuda csinos vagy!!!

Boni: mindenesetre izgi napok fognak következni Nektek :wink:

Till: engem fogsz befőzni :lol: :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


No, csak viccelődjetek!!! :P (Úgyis befőztem, bibibííííí!!! :lol: -lecsót, szeredlekvárt, meg szörpit. Ki kér??? :lol: )

Szezso,
jól emlékezem vala, hogy Ti is október-lombikoltok? Hol is? :roll:
Télleg megvan már minden vizsgid??? :roll:
(Most nem emlékszem, mit mondott a Kovács, de ha most csináltatom meg a vizsgálatokat, - mondjuk jövő héten, mer' akkor ráérek - azok nem évülnek el októberig??? Lombikosok, súgjatok! :roll: )

Zöldi,
egyre csinosabb a pocid!!! Mingjár' kirakom itthon "mintának" :lol:

Bettike,
várjuk a Te pociképedet is!

Boni,
nagyon szurkolunk ám!!! (Ezek a szülés előtti napok nehezek... :roll: úgy emléxem...)

tillidian
 
 


Szeredlekvár: újfajta gyümölcs, most kísérleteztem ki! :wink: (szederből) :lol:

tillidian
 
 


Till! Én kérek lecsószörpöt! :lol:
Szerintem jók lesznek októberiben, de kérdezz rá!

Kép
zölddisznó
 
 


MAdárfüttyös és kellemesen hüvös reggeltet drágáim! :lol:

mé nincs egész nap ilyen idő? :twisted: tegnap annyira készen voltam, hogy csak na... patakokban folyt rólam a víz... ááááááááááááááá
a vége tényleg egyre nehezebb.. főleg dönörű lábaim miatt... már a felspócolás sem segít nekik...a rönköknek... ha MAgyarország ilyen ostzlopokon állna...

Bettike örülök, hogy jól éreztétek magatokat.... és nagfyon várom én is pocakos fotót..lassan én is teszek fel egy utolsójellegüt
:lol:

szülésterv:Apa egy estét két nappalt nem töltött itthon, de itt volt a hugom párjával... Szerdán szintén korán elmegy itthonról csak este ér haza..

van egy "befogadó nyilatkozatom" Kórházból, amit az OMSznek írt az én drága dokibácsim, hogy ha egyedül csüccse itthon és ZSigi beindul..akkor oda szálltsanak... tehát elöször hívom őket, utána Uramat, utána barátnőmet mert ő és párom felváltva asszisztálnak Nekünk...



Zöldi egyre gyönyörűségeseb a pocak..éás egyre szebb kismama vagy... és nincs baj a szememmel :wink: hungarocellapokat valamikor bedobnánk.. mert aztán nem lesz rá időnk :lol: hogy bírod ezt a szar meleget?

Puszedli szóval Apa elmegy othonról és hozzád egyböl mennek pópovizsgálatra?

:lol: ejnye bejnyne azért ezt nem gondoltam volna kérem :lol:

Klara te bírod a meleget?

Szezsó alacsonyan repkedtek, mi? Én tegnap a "szomszédodból" származó palacsintát ettem anyós által készítve"


Till minfdhárom jöhet..illenm sorrendben

na megyek főpzök, mert most jó az idő hozzá

:lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát Boni, jó kis terv! Nem is tudtam, hogy van ilyen befogadós megoldás mentős-buli esetére!

Hungarocell? papapapapapapapapa.... már ég a képemről a bőrke...holnap, ha jön az enyhülés, elsétálok érte jó?

A meleget kizárólag a hűvös (27 C)°lakásban bírom heverészve és semmittéve.

Főzés? Kizárt! Salátát eszem dinnyével...na jó, tegnap egy 2 perces puding azért megfőtt azon a gázon, és be is nyaltam melegen mind a fél litert :wink: De van mentségem, nem cukorral, hanem steviával csináltam!

Bettike! Adósunk vagy, ne feledd!

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi nem kell elsétálnod..apa majd beteszi kocsiba és odaviszi :wink: ha jön haza csak érjen otthon :lol:

egy pár sor a kiskönyv hátuljába... :lol:
Vendég
 


Köszi! Előtte csörr!

Kép
zölddisznó
 
 


Nohát, csak bekukk, és üresnek tűnik a topic... :roll: :P

Virtuális lekvárok mennek/ Zöldinek a lecsószörp (az a vicc, hogy lett egy ilyen üveggel :roll: :lol: )

Zöldi,
köszi az ebéd-tippet! Dinnye megfőtt, oszt megettük! :lol: (mi az a steviva? Valami Norbis izé?)

tillidian
 
 


Bonika,
apa messzire ment??? (huh, de bátor vagy, hogy eleresztetted!) A Befogadós terv télleg jó, még nem hallottam ilyet...

(Manó indul nagyszülőkkel 1 hétre Balcsira...miénk a lakás!!!-osztan kitakarítom alaposan! :lol: )

tillidian
 
 


Babavárók,

mit csináltok (csináltatok), amikor épp rátok tör a "nem fog sikerülni" érzés?
(Sajna napok óta olyan depi vagyok, hogy rajtam kéne mutogatni a "lombikolás lelki háttere" összes bibis pontját...
Meg a hülle allergia, hát nem kitört rajtam??? :twisted: - mégis beszedtem rá a gyógyit (xysal), torokdokinéni azsontam 10 nap alatt kiürül a szervezetből, úgyhogy ha stimu előtt abbahagyom, még akkor is jó...
Hogy jót is mondjak: a fogam meggyógyult, hála Nektek!!! :lol: (2 hét kínlódás, de megérte, mert nem kellett kivésetni!!! :D )

tillidian
 
 


Tartozásom! :lol:

"Napozunk" fekve, ülve, illetve első strandélmény! :lol:

Kép

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Halihó!

Bettike: helyes kis pocid van :-D (inszemesben nézd meg Éviét :shock:

Till: a kenetvizsgálat és a sp.tenyésztés eredménye 3 hónapig, a vérvétel eredmények 6 hónapig érvényesek, legalábbis Tapolcán.

Én mikor érzem, hogy jön a depi, sürgősen pozitív üzemmódba váltok :-) agykontroll szokott segíteni...Van egy pár mondatos teljesen pozitív szövegem, azt mondogatom, ez visszazökkent. Nem egy túl misztikus valami ez az agykontroll, érdemes megpróbálni. Én tavaly végeztem el a tanfolyamot, előtte nagyon magam alá tudtam zuhanni, meg rengeteget bőgtem, azóta ez megszűnt...

Coca: fél liter puding, ráadásul melegen??? :shock: jesszus...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Till! Fúúúújjjj Norbi! Most megsértettél. A Sztívia (stevia) egy növény, ami 300* édesebb a cukornál. Csnálnak belőle port, cseppeket... Nekünk nagyon bejön!

Bettike! Mindjárt beelőzlek! :lol:

Szezsó! Simán!

Kép
zölddisznó
 
 


Szezso,
köszönöm, mindkettőt! :P

(Agykontrollról hallottam már, de még nem találtam tanfolyamot...megpróbálom, nagyon köszi! - én kineziológushoz hordom a pénzem néhány hónapja...7.000 egy kezelés, már 10-nél többször voltam...alapból segít, de mégsem tökéletes, mert mikor rámtör a "frász" - mint pl. ma - mindenen bőgök :oops: )

Zöldi,
nehariiiiiiiiiii!!!!! :oops: :P :P Most hallok erről a növényről először! Hol lehet ezt kapni? És egészséges is, meg minden? (IR mellett fogyasztható?)

Betti,
szép a pocid! :P

tillidian
 
 


Szezsó de Évinek második terhesség, ráadásul ikres :wink:

Bettike nagyon szép a pocó :lol:

Till jól kibőgtem magam, aztán ráztam egyet magamon feláltam és mentem tovább! húúú de szar volt :cry:
ha munka van, munka van, nem tarthatom vissza...

én is a kaális babaásoknál kaptapam a tanácsot, nem tudtam ilyenről... de ha nem a körzetedben levő kórházba mész akkor szükséges ez a poár sor a kiskönyvbe.

lányok én ma egész nap bőgök..tányérokat török..., folyik rólam a víz, kínlódok.. áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Vendég
 


http://sztivia.lap.hu/

Boni! Szúúúúszááááá!

Kép
zölddisznó
 
 


szúúúúúúúúúúúúúúszáááááááááááááááááááááááá
Vendég
 


Boni,

ha ez kicsit is vígasztal, én is :oops: (pedig terhes sem vok :cry: )...nem tom, vmi van a levegőbe' :shock:

Nyugodtan törj még néhány tányárt, felhatalmazunk!!!

(Apa vidéken, én meg jól le@szem, hogy mér' nincs itt, legalább valakit okolhatnék :roll: :P - de olyan kedves volt, vígasztalt, és mondta, hogy éjjel elvisz meccsre :lol: (moziba)...Manó tűkön ül, várja a nagyszülőket nyaralás ügyben...) :D

tillidian
 
 


Zöldi,
megnéztem a sztiviát, jónak tűnik! :P Köszi! :P
(Hogy mér' nem hallani akkor inkább erről? :roll: )

tillidian
 
 


Azé', mert a cukor és édesítőszermaffia nem engedi! :wink: Féltik az egyeduralmukat. Amúgy Magyarországon az OÉTI nem engedélyezte táplálékkiegészítőként forgalmazni, kizárólag külsőleg, baktérium, gomba és vírusölésre. Az EU több országában engedélyezett, USÁban meg már veri az aszpartámot - a Coca-cola is nemsokára kijön a steviás termékével.

Manódnak jó nagyizást!

Kép
zölddisznó
 
 


na szevusztok, bekukk :P

Bettike
gyönyörű pocak, és nem is kicsi, miért mondod? :wink:
palacsintáról jut eszembe, hétvégére ígértem apának, és nem csináltam :? itt nem szállt alacsonyan :lol:

Boni
ne rííííjjjáááál :cry: Zsigi baba mindjárt kinn van, és a rönkök is megszűnnek :D asszem :roll: már akajok babázni :D
ügyesen megoldottátok a szülés dolgot, azért remélem apa betud vinni :P amúgy már én is gondoltam rá, ha ott lesz az idő, és apa dolgozik, akkor apóst kell riasztani, ők aránylag közel laknak :P igaz előbb össze kéne hozni a kis utódot :lol: de azért gondolkodni lehet :lol: :lol: :lol:

Coca
szóval Hanna édesszájú :lol: fél liter puding :lol: ezen a képen jobban látszik a pocid, mint a talis ruhában :wink: vagy nőtt azóta? :lol:

Puszi
popóvizsgálat :lol: :lol: na de kérem :lol: :lol:
amúgy jobbulást

Szezso
most nézem, lombik lesz? mikor? drukk++++++++++

Sonjus
nálatok mizú? nem olvastam vissza :oops:
gaby25
 
 


Halihó!

Gaby: október és köszi :-D Nálatok mizujs babafronton?

Boni: az igaz, hogy Évinek második, meg kettő, de még csak 13 hetes :wink:

Bettike: a tied teljesen cuki méretű és én is ilyeeeet!!! :lol:

Till: www.esettanulmanyok.hu . Amúgy a kineziológuson én is gondolkodtam, de itt szűkösek a lehetőségek ezügyben... :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Gaby! Nőtt ám! Már 28 cm körül van a bentlakó :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Gondoltam írok, ha már ilyen korán itt huhogok 8) De látom, Coca volt az első :lol:

Szép napot, alacsonyabb hőmérsékletet!!! :lol:

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?