Új privát üzeneted érkezett!

Alziza:
Mondtam a Pistinek a kis sztorinkat. Úgy vigyorgott :D :D Mutattam a párod fényképét az iwiw-en, "ja,hát ez a Feri!"..

Jól van,akkor nemcsak én nem bírom a szötymörgést :lol: :lol: De ez van..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


[quote="barbamami"]
írta:
barbamamiMost őszintén.. MIT nem ért a problémámon egy férfi????


Kérdésedben a válasz... hát pont azt nem érti, hogy mi is a Te problémád?!!!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami: nem hagyom idáig fajulni a dolgokat... ezt a kupit az én drágáim mindösszesen 1 óra alatt bírták csinálni, míg én vásárolni voltam és a jó édes apukájuk vigyázott rájuk, akit a számítógép előtt ülve találtam mikor hazaértem, a gyerekeket pedig derékig játékban.... :twisted: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 

 
 

Iloly: a barlangtúrát látom a szemeim előtt... valami hasonlót bírnék elképzelni amint Mézga család, azaz mi útnak indulunk....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Szép napot!
Mandala :) mintha csak magamat olvasnám!!!!Dettó ugyanígy érzek én is, ahányszor elmennek itthonról!!Általában az 1. nap a legrosszabb nálam, tök depis vagyok, egész nap csak szagolgatom a pizsamájukat :oops: ..aztán a 2. naptól már tudatosítam magamban, hogy nem vagyok normális, ha nem pihenek fizikailag és szellemleg is, míg nincsenek itthon, s akkor már egy kicsit könnyebb....de alig várom, hogy hazajöjjenek! (aztán mikor megjönnek és duplán anyásak/anyáznak, verem a fejem a falba... :mrgreen: )Azért próbálj meg Te is lazítani kicsit!
A férj gyerekekre vigyázása is hasonló... :D
Barbamami :) ez jóóó, annyira tipikus! :)

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Mandala:
"Apa vigyáz a gyerekekre",az nálunk is külön fogalom :D Ha már nagyon nem hagyják tévézni,max szétszórja őket a szobájukba, 3-at 3 felé :lol: :lol:
Abban reménykedtem,hogy mivel lesz lányszoba meg fiúszoba,talán nem csinálnak akkora kupit,mert ugye két helyen lesznek a játékok.. De már kezdek rájönni,hogy lazán egybe tudják hordani............ :roll: Vagy max mindkét szobában jó nagy kupi lesz...

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Kép
Sziasztok!

Még vagyok, bár nemrég hívtam a t-online-t és azt mondták, hogy max 30 nap és bekötik a lakásba az internetet. De most azon gondolkodom, hogy lehet a upc-t köttetjük be, ott az internet a telefon és a kábeltv együtt elég jó árban van. Majd még átgondoljuk.

Mandala, aranyos vagy, Kép majd megpróbálok minél többször jönni! :wink:
Jut eszembe, nem Ismered Konyecsni Zoltánt és családját, ők is Szentendrén laknak, az utcát nem tudom. Tudom nagy ahhoz a város, hogy mindenki ismerje a másikat, dehát lásd Alziza és Barbamami..... :lol:

Iloly, mindig mosolyt csalsz az arcomra :lol: olyan higgadtan, sokszor ironikusan tudod a dolgokat előadni, hogy csak somolygok.

Barbamami, nem Ancsinak kerül ennyibe a taníttatás, hanem nekem! :roll: Állítólag minden évben emelni fogják.... :evil:
Gondoltam rád a Balatonról hazafelé Érd felsőnél állt meg a vonat elég hosszasan. Persze odafelé is megállt ott, csak akkor pont a másik irányba néztem és nem láttam azt a nagy pályaudvart! :lol:

Szóval szombaton költözük, bár még nem fizettek ki minket, de mire az otp hozzájárul a hitelünk átviteléhez, hát nem két nap....és én/ mi már mennénk! Pakolok két hete, holnap jön a szemetes konténer, remélem elég lesz......két éve lakuk itt, de annyi szemetünk lett, persze a padlás és a pince sokat elnyel!
Rengereg ruhát csak úgy odaadtam, és még mi minden mást!

Drágáim, mára ennyit, még mielőtt szétszedjük a gépet, dobok életjelet magunkról...... Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Jó költözést!

Hát én remélem, sosem fogom akkorának látni a Marsot, mint a Hold. :D Az kb. a világvégével lenne egyenlő.
Olvassátok el ezt:
http://www.mcse.hu/eszlelesi_ajanlat/mars2007.html

Bocsánat, többre nem futja, nem vagyok jó passzban. :(

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske: remélem nincs komoly baj!

Logikus amit írnak a cikkben... hogy is gondolhattam, hogy igaz.... :oops: dehát... szép lett volna... de inkább tényleg jobb is ha nem valós! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ildi: lássunk mielőbb! :) Hiányozni fogsz! Ügyes légy kislány, gondolok Rád! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jó reggelt!

Barbamami!

Szerintem rátapintottál a lényegre.

1. Azt én is megfigyeltem, hogy a gyerekszoba totálkárossá tétele ált. összefüggésben van azzal, hogy melyikünk van otthon. Ha Apa, akkor nagyobb a kupi.

2. Pl. azért, amiért Apa nem érti, miért jobb bármit ami szétpakolással járó szerelés, takarítás stb. akkor csinálni, amikor nincsenek itthon a gyerekek. :?

3. Az a baj, hogy hiába pakolnak el Ők, az sokszor csak ront a helyzeten, szóval most majd Én következek :twisted:


Ildi!

szerencsés költözködést! Hétvégén én is segítettem dobozolni, hát nem éreztem nosztalgiát, csak sajnálatot...


Ami a Marsot illeti, én nagyon jól szórakoztam :D azon amit Boeske írrt! Mondjuk amilyen tájékozott vagyok a csillagászatban, én simán bevettem. :oops:

Na itt az idő, hogy kibontakozzak!

i
iloly
 
 


Mandala:
Jó ég,egy hét múlva 1 éves lesz a Mesi???? Huh de megy az idő!!

Ildi:
Hát,ilyen szempontból kicsit jobb helyzetben vagyunk,szerintem a fele cucc itt marad anyunál... Hogy mennyi mindent össze tud gyűjteni az ember.. :roll:

Iloly:
Jó pakolást :roll: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Akkor most egy pár kép.....a Balatonról
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

elég sok lett, bocsi.... :P

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi nagyon jók a képek! Ezekből a szép barna szemekből sose sok :D És milyen jó, hogy a költözési hercehurca előtt még Balatonoztatok is.

Boeske!

Remélem már jobb a passzod! Mandala aszonta egyszer ilyenkor, hogy üljek le szépen és igyak meg egy kávét nyugodtan, akkor jobb lesz a passzom. (Tudom, hogy ez adott esetben felérhet egy akadályversennyel, de próbáld meg! Nekem szokott segíteni

:) )

No futok a fodrászhoz, mert a múltkor valamiért lebeszélt arról, hogy két gyerekkel menjek satíroztatni a hajamat. Lehet, hogy azért, mert egy vágás alkalmávalis volt már, hogy a raktárból szedtük elő őket? :oops:

i
iloly
 
 


Ildi!
Szépek vagytok!

Iloly!
Köszi, már jobb a helyzet.
Majdnem összevesztem az unokatesómmal (a szomszédban lakóval, akinek a gyerekei csak úgy átjárkálnak), megsértődött, hogy szerintem mindig az ő fia rossz. Az érdekes az, hogy éppen a saját fiam büntettem meg, amiért át akart lógni hozzájuk. Persze mondtam valami olyat, hogy akkor sem mehet át (a tudtom nélkül), ha az unokatesói hívják, de ezt ő úgy értelmezte, hogy az ő fiára haragszom. Hmmmmm.
Egyébként tényleg haragszom rá, nem emiatt, hanem azért mert mostanában azzal szórakozik, hogy mindenféle rosszaságra ráveszi a fiaimat, és aztán lesi, hogy megbüntetem-e őket. De pechje van, mert rájöttem, mire megy ki a játék.
Szóval most azt csinálom, hogyha átjön, állandóan a nyomukban vagyok, így nem tudja manipulálni az enyémeket.
Idegesítő... És miért mindig nekem kell tűrnöm???

Na, ennyit erről...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


sziasztok

Hú,jó sokat írtatok! :lol:

Barbamami
A helyzet ismerős.Mi gy udvarban lakunk a sógórnőmékkel. :roll:

Ildi
Jók a képek.
szépek vagytok :lol:
nagyon jó,h már költöztök.
majd várjuk a képeket az új lakásról.

Mandala
Nálunk sem voltak még külön a gyerekek.Ill Alex volt idén erdei táborban.
Anyámnál össz-vissz egyszer aludtak eddig.Egyszer szilveszterkor.
Zalánt meg nem is hagytam senkire még.
Lehet,h ez nem normális?
Dehát ez egy "nemnormálistopic" :wink:

Amúgy Alex már tavaly is könyörgött,h egyedül szeretne hazajönni a suliból.De begolyózok ettől. :shock: Mert mi lesz ha...
Pl. ma engedtem ki előszőr közértbe egyedül ami itt van a sarkon :?

És ATYAÉG!Mesi tényleg mindjárt 1 éves! :shock: :shock:

Iloly
Jó,h te is előkerültél! :lol:

Ha apa vigyáz a gyerekre:Nálunk is kupi van!!De mondjuk nálunk ő játszik velük és ezért!Ilyenkor mindent le és elő szabad venni. (szerinte).Pl.ilyen amikor bababörzére megyek.Na akkor KÁOSZ!!! a lakás!

Ja!szept 27.-én bababörze lesz!
Vendég
 


Boeske:
Hát én megmondom őszintén,nekem általában ami a szívemen,az a számon. Mondjuk nem is vagyok egy kifejezetten haragtartó típus.. De tökéletesen meg tudlak érteni!!!!!!!!!
Nagyon helyes,védd csak meg a gyerekeidet. Egyébként...,hát nem tudom,mi lehet ebben az öröm az unokatesódnak.. :shock:

Alziza:
Pisti épp a múltkor mesélte,hogy egyszer megkérdezte a párodat,hogy bír a felesége a 4 gyerekkel. A Feri csodálkozva jegyezte meg,hogy csak 3 van. Erre a Pisti mondta,hogy ja,"meg amikor te is otthon vagy?.." :D :D :D :D :D
Hát látom,Zalánnak sincs sok a szülinapjáig :D

Ildi:
Jajh... Csak irigykedem... :roll: :roll: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Egyébként némileg... pontosabban teljesen ki vagyok akadva..
Gondoltam,a 12. hétig nem megyek a magánorvosomhoz UH-ra,utána is elég lesz fizetni........
Majd elmegyek ide a "megyei jogú város"-i központi orvosi rendelőbe. Ahova még vagy 5 városból járnak az emberek..

Na,hát az még csak hagyján ugye,hogy 7 hetesen az UH-on ki-be járkáltak..,a függönyt meg ugye minek használni.
Visszarendelt a múlt hétre,hogy akkor kapom meg a papírokat. Megyek kedden,erre közli,hogy ja,ma nincs UH gép,az csak szerdán van,jöjjek vissza akkor. Hát nem tudtam visszamenni.
Megyek ma,közli a betegirányító,hogy ma nem fogad betegeket a doktor úr,mert költözködnek,de a jövő héten se lesz rendelés,meg utána se,mert 3 hétig szabadságon lesz.

Hát mamik. Némileg megmondtam a véleményem a csajnak.... Erre közölte,hogy hát próbáljak meg 4-re visszajönni,mert akkor lehet,hogy fogad.
Jó,mi? Könyörögjek,hogy ugyan fogadjon már...a rendelési idejében..
És mi van,ha nincs magánorvosa valakinek? Mondjuk 14 hetesen derül ki,hogy esetleg nincsenek végtagjai a gyereknek?.....

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


ja...,Alziza:
Boldog névnapot! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami
Hát ez így van!Pisti tudhat valamit! :wink:
néha tényleg olyan mintha ő lenne a negyedik gyerek :roll:
Olyan hülyeségeket tud kitalálni Zalánnak is.állandóan idétlenkedik neki.Ez a kismajom meg röhög nagyokat! :lol:
Vagy pl. a nyakába veszi és rohangál vele körbe-körbe.na egy idő után elfárad,de a gyerek még nem unta meg!erre elkezd sírni,ő meg kénytelen tovább futkosni.De ez van ugrálós változatban is. :wink: :lol: :roll:

Érdekes nálatok az orvosi ellátás :roll:
De mostanában minden ilyen.Pl.most hallottam,h eztután a SOTE II-n (én ott szültem),nem veszik le az AFP-t,csak a körzeti terhes gondozáson.Na most ez azért érdekes,mert akkor sem mennék ide ha fizetnének érte.

Amúgy Te hol fogsz szülni?
Vendég
 


Barbamami

köszönöm! :lol:

Boeske
[quote]B írta:arbamami
A helyzet ismerős.Mi egy udvarban lakunk a sógórnőmékkel.

Ez neked szólt igazából! :oops:
Vendég
 


Hát nem irigylek senkit, akinek a rokonai a szomszédban laknak. Sokszor nyivákolok, hogy nekem senki sem segít, de elég az nyáron, meg sátoros ünnepekkor, hogy itt a rokonság. Nekem nincsenek ilyen gondjaim, ha össze "akarok" veszni valakivel nem kell sajnálnom a rokoni szálakat. :D Amúgy engem is idegesít, amikor a gyerekemen látom más gyerekének a hülyeségét. :?

Barbamami nyugi. Ez 70000 lakosú megyei jogú (megye székhely) mégis Pestre járok orvoshoz. Na ott, mivel a kórház megszűnt, elmentem a maszek rendelésre. Régen, a khban megszoktam, hogy pl. 9-15 ig ott üldögéltem, most 20:30-ra kaptam időpontot. Amikor odaértem 20:00 volt, a recepciós néni mondta, hogy kb. 1/2-3/4 óra késéssel számoljak. 3/4 tízkor már el is hagytam a rendelőt. Akkor még kb 10-en vártak kint. Dokibá azt állította, hogy addig nem megy haza, amíg nem vizsgált meg mindenkit. Volt egy angol tanárnőm, az írt egyszer egy találó című könyvet: "This is Britain today" Hát ez meg Hungay today. :lol:

Ja és tuti ennek ellenére ide fogok járni továbbra is, mert 100 jobb az ellátás, mint a "súlyponti" és "oktató" helyi műintézményben.

i
iloly
 
 


Na,csak elmentem! :? ...
Itt a sztárfotó a kis gyönyörűnkről :D :D :D ...
A doktorbácsi szerint nagyon jól érzi magát.......... :roll: :D :D
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!

Ez a gyerek Petire hasonlít :lol: :lol:

(Most azt szuggerálom, hogy fiú legyen :wink: )
iloly
 
 


Barbamami

de jó ez a kép!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Barbamami!
Nagyon jó UH kép. Szép formás a pici. :D
Úgy szeretem ezeket a képeket! (Vajon miért is? :) )

Asszem múltkor félreérthetően írtam: nem az unokatesóm hülyíti a gyerekeimet, hanem a kisebbik fia. :D Mindenesetre már nincs harag, és ennek én nagyon örülök.

Erőt vettem magamon, és voltam fogorvosnál. Kicserélt egy ősrégi tömést. Sajna még egyszer mennem kell. Jajjjjjj. Nem akarok......

Jóccakát!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Kép Drágáim, könnyes szemmel búcsúzom most tőletek! Kép
Egy darabig ez volt az utolsó hozzászólásom, remélem azért fogok hiányozni egy kicsit......azt igérték, hogy 30 napon belül lesz net, és tv, meg telefon, de ha tényleg kitolódik addig, akkor marad a régi jó internethelyem a könyvtárban! :lol:

Barbamami, nagyon szép kisbabátok lesz, még nem is láttam ilyen szép éles uh felvételt! :P

Na megyek, nem tartok fel senkit...... Kép

egy utolsó ölelés mindenkinek Kép ......és megyek is Kép na jó, kicsit gyorsabban Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na nehogy pityeregjetek! Kép Kép tnyleg megyek, mert várnak a dobozok......

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


tnyleg=tényleg Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi

Hiányozni fogsz! Kép
Vendég
 


Na jóreggelt!

Ildi!

Azért nem tagadtad meg önmagad :wink: Most 3 hétre előre elláttál bennünket figurákkal, úgyhogy legkésőbb addigra mire eltelik a három hét, fel kell keresned kedvenc könyvtári emilező helyedet!
(Én dumálok aki hetekig ide sem dugta a képét)

Ezúton szeretném Veletek tudatni, hogy helyzetem tragikusnak tűnik. :?
1. nem ittam meg a kávémat,
2. a korábban kiadottaktól eltérően gyermekeim a mai napon térnek haza
3. szintén a tervektől eltérően, az egy nagymama akit megkértem a gyerekek jövő heti pesztrálására nem egyedül, hanem a sógornőm és fiai (már felnőttek 8) ) kíséretében érkezik meg szintén ma, várhatóan a déli órákban
4. esetleg le kellene nyírni a füvet, kigazolni kiskerteket

Nekem ez alatt az idő alatt: normális átlagos takarítást kell végrehajtanom a lakás mintegy 70 nm-én, meg kell főzni az ebédet, el kell menni vásárolni, ééés ki kellene vasalni minél több cuccát Marcinak, aki holnap megy 3 hétre táborba :shock:

Úgyhogy a helyzet ismertetése közben arra gondoltam nyitok egy fogadóirodát mindenki tegy meg tétjeit és tegyen x-et ahhoz a számhoz, amit szerinte tuti megcsinálok :lol:

Ez nem ám azért lett ilyen a hét végére mert a neten lógok állandóan-a neten apa lóg-hanem mert a fogkefés fúgatisztítással és a gyerekszoba teljes szétszedésével-összerakásával-selejtítésével és selejetek eltüntetésével elment kis időm. (Meg még 2 napot dolgoztam is)

ÉÉÉÉÉÉS: 2 nappal hamarabb jön ide sokkal több ember, mint akire számítottam :shock:

i
iloly
 
 


Köszönjük szépen a dícséreteket :oops: :D :D :D

Ildi:Hiányozni fogsz! :(

Iloly:
Sejtéseim szerint nem lett kigazolva a kiskert........................... :roll:
De nem lehet,hogy az lett volna a legegyszerűbb,ha csak jól bezárod a kaput???????????????????? :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Mamik,tegnap jól kibőgtem magam......
Kint voltunk az építkezésen. Amíg a Pisti elment vásárolni,anyós nekem esett. Teljesen ki volt akadva,hogy HOGY KÉPZELEM,hogy nem akarom elvetetni ezt a gyereket.
Addig még csak megértettem volna,ha simán elsorolja,hogy milyen hülyék vagyunk,és fel is kell nevelni,stb. Szerinte én ezt nem gondoltam végig?????????????????????
Ja,azt is megkaptam,hogy megölöm a Pistit. Mert a lelkét kiteszi,hogy mindenünk meglegyen,én meg NEM AKAROK elmenni dolgozni,csak otthon ülök......
Na,hát nem részletezem,de ezen azért kiakadtam.
Eddig se volt olyan illúziónk,hogy bármit is segíteni fog,ezután se lesz. Csak hát.. 3 hét múlva ODAKÖLTÖZÜNK MELLÉ!!!!!!!!!!!!
:( :( :( :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Iloly:
Bocs,látom,ma írtad....... Na,hát akkor zárd be jól a kaput,és nyírjad csak nyugodtan a füvet :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok

Barbamami
És erre mit szólt Pisti???Remélem elmondtad? :evil:

nagyon jó sszokásuk az anyósoknak,h akkor mondják az "okosságot" amokir a fiuk nincs a közelben.
nálunk is így van.de szerencsére az én férjem kiosztja egy ilyen kedves gesztus után.
persze ettől még ugyanolyan sz@r érzés,h ilyen görények! :evil: :evil: :evil:

Hú...regényeket írhatnék :roll: :roll:

Sajnálom,h ezt kellett hallanod.Mivel írod,h eddig sem segített biztos nem fog gyakran átmászkálni.Bízzunk benne!!!!

Iloly
Kitartás.
Vendég
 


Majd mesélek :roll: :lol: :lol:
iloly
 
 


Alziza:
Nem,átjönni biztos nem fog............
Nem tudom,mit mondott a Pistinek,mert állítólag ő is megkapta a magáét.De persze nem előttem mondta..
Nyilvánvaló,hogy kizárólag én vagyok a hibás..

Pistit nagyon nehéz felidegesíteni,de tegnap mondta,hogy azon a határon van,hogy elmondja a véleményét az anyjának... Azt hiszem,jobb,hogy nem tette,mert az életben nem álltak volna többet szóba. Bár nagyon érik egy ilyen beszélgetés.

Egyébként,anyu mesélte,hogy anno,mikor 40 évesen teherbe esett velem..,hát ők se terveztek ugye. Pontosan ugyanezt megkapta az anyósától.Csak az volt a különbség,hogy ha megsüt egy palacsintát,rögtön elmentem volna. Úgyhogy 9 hónapot feküdt velem.....................
Na,ezek után vetetném el..? Hát nem..........


Iloly:
Tökéletes idő van a fűnyíráshoz :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok Jányok!

Bocsi, hogy úgy eltüntem, de hát tudjátok...
Tényleg pookoli nehéz és körüléményes, hogy csak itt a galérián van net, odalent meg addig nálunk is bomba robban, Domó kifigyeli a legkisebb szöszt is és benyomja a szájába-lassan egyedi tervezésű és tartlamú Domó-nemezlabdákat árusításába kezdhetek :D -, Rebó és Dorka tutira összekapnak valamin...így csak annyira futja mindig, hogy csekkoljam a levelezést.

De ma elvitt eA Jányokat anyós 4 napra :cry: :cry: :cry: a Balcsihoz. Tegnap hasított belém a felismeérs, hogy te jü ég! holnap már nem lesz akivel boltba menjek, nem lesz kinek főzzek, nem lesznek itt és nem nyüzsiznek... :cry: Eddig max. csak 2 napig voltak távol, most meg legalább szerdáig nem lesznek.
Először 1 hétről volt szó :shock: -anyós kívánsága-, amire én hirtelen felindulásból azt mondtam, hogy ok. lehet majd még meglátjuk...erre ő septiben leszervezte a dolgot, de mire konkrétan felhívott, hogy mikor is mennének és mi is végiggondoltuk a dolgot, már csak a hét második feléig éreztük azt, hogy kibírjuk nélkülük, no meg azért Rebó még csak 2,5 éves, még ők sem voltak ilyen hosszan távol itthonról.
De hál'istennek, egy kis feszültségtől eltekintve anyósom vette a lapot és úgy váltunk ma meg tőlük, hogy akkor szerda!

Már most úgy érzem, mintha legalábbis 2 napja mentek volna el :cry: :cry: mi lesz itt később??? :shock:

Amúgy is tiszta érzlemes vagyok mióta ismét 2in1 vagyok...

Szóval abszolúte együttérzek veled Mandala-remélem jól emlékszem, Te voltál aki megsírattad a gyerkőcöket, mikor elvitte a nagyi :oops: :)

Ildi: gyere vissza amint lehet! :( Nagyon szép kiscsalád vagytok-akarom mondani NAGYCSALÁD :D

Barbamami: :shock: anyós valóban egy "kedves, megértő, együttérző segítőkész" hölgy lehet :x :x :x Ugye Férjecskéd ilyenkor helyrerakja, és abszolút mértékben melléd áll?!
Gyönyörű ez a kis Négyeskétek! :lol: Tényleg írtó éles a kép :shock: Megérte a többszöri visszamenést! :wink:

Iloy: az x-im a következők :D : leülsz a szoba közepére és csak nézel magad elé... :D :D Ja, és vegyetek egy kecskét: ezzel a fűnyírást egy életre-kecskeéletre :D kipipálhatnád. :D

Boeske: örülök, hogy kibékültetek, de valóban jobb még az elején tisztázni, míg fel nem gyülemlenek a dolog. Mert akkor aztán már csak robbanni tud és az nem nagyon hagy ép részeket :?

Mondom én, aki világ életemben konflikzus kerülő voltam és írtóra vigyáztam rá, nehogy bárkit is megbántsak ...inkább én durrogtam magamban...de mostanában már kimondom...még nekem is furcsa vagyok magamnak :D szoknom kell magam :D De muszáj, mert 4 gyerekkel már tényleg nem lehetek nyuszi :oops: A sarkamra kell állnom. Még ha ez miatt össze is rúgom a port mással. De muszáj elviselnem és megismernem azt az érzést, hogy nem engem tartnak a legbáránykább embernek a földön. Eddig ezzel áltattam magam, hogy biztos ezért szeret-aki szeret :) - mert mindig békülős, magamra vállalós vagyok. ja...csak közben odabent meg megettem magam.

Na, most megyek, Öcsi ébredezik, én meg elpakolászok. Olyan rossz így szétszórva látni a játékokat...mármint az benne a rossz, hogy nincs aki játszon vele... :cry: :cry: Bárcsak szórnák már végre...megint :!: :cry:
Vendég
 


Iloly!
Remélem a kávéval kezdted. (1. pont) :D

Barbamami!
:( :( :(
Nem is tudok mit írni.
Miért van az, hogy minden családban vannak olyanok, akik megkeserítik mások életét?

Alma!
Mintha rólam írtál volna. Én is annyi mindent eltűrtem már a béke érdekében. de már kezd elegem lenni. És most már a gyerekeim miatt határozottabbnak kell lennem.
Fura lehet gyerekek nélkül otthon.
Ilyen nálunk még nem volt. Volt, hogy a suli miatt 3 napig én nem voltam otthon, de akkor az apjukkal voltak. De hogy én itthon, ők meg nem.... Na ezt még elképzelni sem tudom, milyen...

Szép vasárnapot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 



Szia lányok!

majd benézek, csak most hadiállapotok vannak... itt les rám 15 kg őszibarack és könyörög, hogy rakjam dunsztba... :lol:

Vera: ez igen! Gratulálok! Azok a pici "pálcikák", gyönyörűségesek!
Én is láttam már ilyet.... ha jól emlékszem háromszor.... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok

Mandala
Várjuk,h jelentkezz kicsit bővebben.

Vera
ha jól látom akkor most ebben a színben kell küldenem:


GRATULÁLOK!
Kép Kép Kép

Örülök neki nagyon!!!! :lol: :wink:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 12:17-kor.
Vendég
 


Iloly:
Na mi volt? :D :D

Mandala:
Befőttet csináltál? Jaj,küldjél belőle!!!!!!!!! :lol: Nagyon szeretemmmmm!!

Vera:
SZUPERRRRRR!! Gratulálok!!! Festhettek rózsaszínre!!!!! :lol: :lol:

Alziza:
Nekem a kutyusos kép jön be nagyon! Peti is meghitt kapcsolatban van anyósom kutyájával... Csak ők egyenlőre a feldöntésnél tartanak :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Vera: gratula a kiscsajhoz :D Őszintén szólva, én sajna nem nagyon tudtam kivenni az első képen, hogy mely része is "a bizonyíték", de a többiek látom már vájtszeműebbek, így hiszek nekik :D . Hajrá, hajrá!

Mandala: ide is dobhatsz egy-két üveggel :D Máglya rakás az egyik kedvenc, no meg a kajszis palcsi meg a grízes tészta... :P talán jövőre már én is rá tudom majd venni magam a befőzésre :roll: :)

Alziza: tényleg nagyon édi a kis Muzsikus és a nagy Állatbarát! :lol: Itt Hetényben alakult a baráti körünkből egy kis zenekarocska, főként erdélyi és felvidéki dalokkal, hangzással. A doromb náluk is alapfelszereltség :D Nagyon klassz a hangja :D És a gyerkőcnek sikerélmény, mert nem kell hozzá több éves képzettség, hogy meg tudja szólaltatni :D
Vendég
 


Iloly?
Judit78?merre vagytok? Gyertek mesélni :D
Vendég
 


Na csak néhány gondolat:)

Szóval a KV megvolt, a kaja és a lakás egy része megvolt, Kiskert nem, de azt nem is gondoltam komolyan. Öcsik elmentek még du. Nagymami+ Nagynéni maradtak

Érzéseim ambivalensek, mivel ugye azért jöttek, hogy nekem segítsenek. Csak az a baj, hogy sohasem azt segítik, amire igazán szükség lenne, vagy csak részben. Nekem kettő a fontos: legyenek a gyerekekkel, és legyen kaja, a többi részletkérdés.

Tehát: én nem szeretném, hogy nagytakarítást csapjanak és teljes kertfelújítást, mégis mindig megteszik, majd később elmesélik mennyire elfáradtak. Biztos bennem van a hiba, de én mániákus vagyok egy-két dologban és ha ez felborul az engem frusztrál. De persze ilyenkor nem szólok, mert helyettem dolgoztak. (pl: külön van kinti és benti felmosó cucc, amit nem szeretek összekeverni, más partvis van a hajópadlós szobákhoz, mint a köveshez, stb.) Szóval apróságok, de nekem egy újabb hét lesz mire minden az eredeti helyére és funkciójába kerül.

(Na ez olyan, mintha tisztaságmániás lennék, pedig az elég távol áll tőlem.) Csak utálom, ha azért megy tönkre egy ruha mert összemossák valamivel, vagy levasalják a pólókról a matricát stb...

Az legrosszabb, hogy nem lehet őket megállítani ha belelendülnek.

És mégegy (ez anyukámra is vonatkozik) nem értik meg, hogy itt vagy: nagy bevásárló lista METRO és kimegyünk a piacra és azt veszünk illetve főzünk ami van, vagy kisboltig elmegyünk és veszünk ha van mit, de ha egyszer megjöttem a városból a boltból, nem tudok vissza menni egy-egy zacskó valamiért. Szóval nem a Nyugati téren lakunk :lol: :lol: :lol:

De ez csak amolyan műbalhé, itt minden rendben, Nórika most evett meg egy fél zöld zsírkrétát. :shock:

i
iloly
 
 


Vera!
Éljen-éljen! Örülök!

Alma!
Kicsi fiadnak boldog névnapot!

Iloly!
Nyami zsírkréta, biztos finom lehet. :D

Nálunk is vicces dolgok zajlanak. Pl. Márk éjjelre már szobatiszta, nappalra meg nem. Na, most ilyenkor mi van??? :shock:
Andris 9 kg, már értem, miért van izomlázam. Egyébkent egész tűrhetően közlekedik négykézláb. És strapabíró gyerek lesz, meg sem nyikkant, amikor Márk a hátára állt. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Iloly: abszolút melleted állok! :!: Nálunk is épp ez van. Nekem is az a lényeg, hogy a gyerekekkel legyenek-az a könnyebség-, a többi munkát elvégzem én.
Anyukám és anyósom már meg sem próbálkozik vele, hogy felmosson, vagy takarítson, kimosson, mert tényleg felforr az agyvizem.
A régi házban még porszívózni sem volt szabad, mert a hajópadlónak nem tesz jót, sőt a partvis sem mindegy, hogy milyen szőrű :D de komoylan. nekünk a lószőrt ajánlották és a téglaburkolatra meg másik durvábbat. Ezt ők nem akarták megérteni, így majd szívrohamot kaptunk, mikor a szépen felújított, lecsiszolt, beviaszolt pallópadlónkat nekiálltak a porszívóval karistolni :shock: :twisted: .
Nóri ezek szerint már abszolválta is az orvosilag előírt évekénti fél kg piszkot-amit be kell juttatni a szervezetbe, hogy ellenálló legyen :D

Boeske: nagyon ksözönjük a köszöntést, olyan ari vagy :lol: Mi, őszintén szólva teljesen megfeletkeztünk róla, csak anyukám hívta fel rá a figyelmemet.De Domó igaz megértő lélek, nem rótta fel. :D :lol: Mi amúgy nem nagyon ajándékozunk ilyenkor, csak ha éppen van valami aktuáis,amit szeretnének a gyerkőcök...arra használjuk fel, hogy összegyűljön a család :D .
Vendég
 


Csak egy gyors.

Verának még nem is gratuláltam, de most megteszem.

:)

Alma. Igen-igen nem mindegy a szőre(és a kőpadlóval most fel lett seperve a téglajárda az udvaron :? ) Na mindegy

Én laza vagyok, az öcsém egy egész zsírkréta készletemet ette meg 1 éves korában. Már csak akkor vettük észre, amikor a pelus tele volt színes forgáccsal. Apukám volt a szerencsés megtaláló, hát kicsit így nézegetett :shock: :shock: szóval ez már családi hagyomány :lol:

i
iloly
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?