Új privát üzeneted érkezett!

Kép

PRÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNTEK VAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!

Dög álmos vagyok! :?

dita75
 
 


Ez mán most nem indul szerencsésen!
Ancsi rádruházom a laptetüt.

ZSUZSKA
Kép a mai eredményekhez ++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Jó reggelt!

Dita: Mit csinálsz amíg mi felkelünk? Nincs aki beszélgessen veled....

hofeherke
 
 

 
 

Jó reggelt!

Én ma egész nap nem leszek, mert megyünk esküvőre és már most elmegyünk itthonról. Nincs kedvem esküvőre menni!!!! :?

Nektek jó csicsergést mára is!
Pussz

i.kata
 
 


Kata: Érezd jól magad. Majd megjön a kedved is a nap végére ;)

Én is csak hébe hóba leszek, mert 3 körül indulunk Aggtelekre és addig össze kell pakolnom, kenyeret sütnöm meg ilyesmi... és még valami ebédet is főznöm kellene magamnak. :roll:

hofeherke
 
 


MARA
Addig kénytelen vok dódozni! :lol: :lol: :lol:
De szokták vót mondani, hogy legszebb öröm a káröröm, úgyhogy te is fogsz még dódozni! Hehe! :P

KATA
Akkor ne menj!
Nekünk is lesz kivel csivitelni, neked is jobb itt velünk! Ennyi! Maradsz, eldöntöttem! :D

Ma már kétszer is kárörvendtem, tiszta gonosz nőszemély lett belőlem! :oops: :?

dita75
 
 


Dita: Gonosz, gonosz, gonosz: Kép

hofeherke
 
 


MARA
Na jó visszaszívom, de a másiknak továbbra is örülök. :wink:
(munkahelyi dolog)

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ezer éve nem írtam, de azért olvasni próbálok.

Dita, nagyon szurkolok Neked:))

én ma a 9. napon vagyok, ez az utolsó spontán hónap, ha most sem sikerül belevágunk az első inszembe.
egy pozitív van, az elmúlt három spontán ciklusom mindig 33.napig tartott.

szóval ez a sok rendszertelen ciklus után már jó hír számomra, és így talán-talán clostil nélkül is van peteérésem.
és ha jól gondolom a 18.19.nap körül??
k.vanda
 
 


Vanda
Szia

Nekem is volt a closti nélkül három szép ciklusom.
az utolsóban egy csomó tüszőm volt. Szintén 32-33 nap körülre áltam be és 17-19 napon volt pém, a hőgörbe alapján!
Igaz nem jött össze egyik spontán sem, így múlt hét hétfőn megvolt az első inszem (végre) de azért neked nagyon drukkolok, hogy spontán babátok legyen +++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Te mióta vársz az inszemre?

NAgyon sokat írtunk, sztem kérd meg a többieket, hogy ki hol tart, így megspórolsz egy kis olvasnivalót!
Táblával csak a hétvégén szolgálhatunk, mert Kata elutazott. :roll:

dita75
 
 


én igazából mehetnék már régen inszemre(május),de egyszerűen annyira sűrű az életünk,hogy most inkább spontánozunk.
most aug-ban,meg azért nem vágtam bele,mert akkor meg nyaralni nem tudtunk volna menni.

ma 9.nap,nyaralás alatt leszek a 17-23.napon talán pont akkor lesz pémés összejön....
ha nem akkor inszem kb.szeptember elején.
táblázatba én is szívesen kerülnék:)
k.vanda
 
 


Vanda
Az mesébe illő lenne! :wink:
Én ennek drukkolok! ++++++++++++++++

Ird meg, hogy hány éves vagy, melyik intézetbe jársz és az utolsó mensid napját. Kata biztos szívesen beír téged, ha megjönnek az esküvőről.

dita75
 
 


Sziasztok!

Senki nem tesztelt véletlenül sutyiban reggel? :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok Lányok,

szép napot mindenkinek, végre péntek!!

most visszaolvasás nélkül helyesbítenék elöszőr:

én nem tudnék mindig Mozartot hallgatni, bármennyire is dícsérik! pedig a párom imádja tőle a 4 évszakot!
itt nagy blődséget írtam! ennyit a műveltségemről! :oops:
szóval van Mozartunk varázsfuvola és requiem, és Vivalditól a 4 évszak!
este beszélgettem a párommal és ugrott be, h hülyeséget írtam! ő meg csak jót röhögött rajtam! és akkor ezután a baki után megkérdezte tőlem, h mit is írt Mozart, amikor meghalt??? :shock:
honnan tudnám én a kis műveletlen, na mindegy!
szóval a sajtóhibáért elnézést!
de akkor is tartom, h nem tudnék mindig ilyeneket hallgatni!
és remélem a kiskölök majd a párom eszét örökli, mert ő töriből, irodalomből és szinte mindenből elég penge, nagyon jó a memóriája! nekem a számok mennek és én inkább a gyakorlatban vagyok jó!

na, megyek visszaolvasok! biztos jót röhögtetek ti is rajtam! v csak nem mertetek szólni, majd most mindjárt kiderül!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke: Én elolvastam. Vágtam egy ilyet :roll: aztán úgy gondoltam te biztos jobban tudod :) Ennyit az én műveltségemről. :) Szerintem mag Ancsi nézett ferde szemmel, pedig én is tanultam (hát inkább tanítottak) hat évig zongorázni. :oops:

Bumi: Még csak véletlenül se tesztelt senki, vagy ha igen eddig még nem vallotta ve :lol:

hofeherke
 
 


Czinki!
Nyugi, én amióta mennek ezek a legyen ön is milliomos, széf stb. azóta tudok ilyeneket, vagyis megjegyzem.
A komolyzene és még néhány téma teljesen hidegen hagy. :roll:
Nem kötelező mindenben penge lenni.

Bumi!
Én nem mertem! :oops:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita,

szegénykém, jó korán bele vetetted magad a munkába.
És hogy érzed magad?
Mi ma is megyünk a Balatonra (azt nem tudom hova, a párom egyik emberét hozzuk haza), holnap meg Keszthekyre megyünk anyuért ott nyaralt egy hétig. És tegnap meglepetésképp a testvéremmel kitakarítottuk neki az egész házat, a sógorom ma a kertet teszi rendbe.

Kata,

jó szórakozást nektek mára, biztos megjön a kedved! :wink:

Vanda,

hajrá nyaralás, hajrá spontánkodás! :wink:

Mara,

nektek is jó túrázást!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara: tényleg!!! szegény Ancsi biztos forgatta a szemeit és szikrákat szórt, ha olvasta!!! szégyenlem is magam, bár, most , h eszembejuttattad , h Ancsi zenész, most inkább csak röhögök magamon! :oops: :lol: na most már mindegy! beégtem, javítottam!

Kata: ok , ebben egyetértünk!! azt az együttest nem is hallottam egyáltalán, bár ez is a műveletlenségemnek tudható be! :lol: az emo stílus meg valóban borzasztó!
az egyik uncsitesóm 15 éves fia be is festette a félig hosszú haját feketére, és amikor hazament és meglátta a 60 éves nagykövet apuka, küldte is vissza a fodrászhoz, h most vágassa le kopaszra! és nagyon nagy botrány volt otthon belőle! le volt tiltva a gyerek a zenéről, fekete cuccokról stb. aztán a gyerek meg attól volt teljesen oda (poz értelemben! örült magának!) , h ő most kopasz! persze a zenét ua hallgatja az apja tudta nélkül. pedig elhiheted, h otthon jó nevelést kapnak , jó mintát látnak és szerintem csak komoly zene megy otthon.
szerintem az a lényeg, h a gyerek mindennel találkozzon és ő maga döntse el, h mi tetszik neki! de azért külső jegyeket (öltözet, haj, fekete köröm, szemfesték fiú létére stb) ne alkalmazzon!
az én párom nagyon szeret 1-2-3 havymetal együttest, de nem jár feketébe, nincs halálfejes tetkója, tök normálisan öltözködik . tényleg szeret mindent, teljesen mindenevő, de ha kedvenc havymetal zenéi mennek akkor megőrül a táncparketten és úgy pogozik, mint egy eszement, én meg csak röhögök rajta!! :lol:

és jó bulizást a lagziban!!! ok, h nem ismertek senkit, de majd csak jólérzitek magatokat! jót esztek, isztok, jót táncoltok!!! remélem a bokád már teljesen rendbejött! tényleg mi van vele, nem is mondtad!!

Timejka: igen, így kell hozzá állni, ilyen pozitívan! és sikerülni is fog!!

ki mit csinál a hétvégén?
ki mit főz , jöhetne 1-2 ötlet!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


MONIC

Csak óvatosan a takarítással!

6.30-kor már robotoltam! :? Nem sokat aludtam!

Akkor közel leszünk egymáshoz az elkövetkezendő napokban! :wink: Mondanám, hogy ugorjatok be hozzánk, de vásárolni megyünk, még mindig nem tom mit, de majd csak kitalálom. Előszobafalat vagy kerti garnitúrát vegyek, valaki adjon már 5letet. :roll:
A barátnőm tegnap az előszobafalra voksolt! (de nem akarok senkit befolyásolni) :D

dita75
 
 


Dita: Mindjárt vége a nyárnak. A kerti cuccok ráérnek jövőre is, így idén még tárolni sem kell. Szóval előszobafal. ;) Vagy babágy :D

Monic: Köszike. Most nem találom a vízforralót. Évente kb. egyszer használnánk, de akkor sem találom :twisted:

Czinke: Nálunk paprikáskrumpli lesz a menü a hétvégén :) Bográcsban :) Meg szalonnasütés.

hofeherke
 
 


Dita: mire lenne nagyobb szükség!
kerti garnitúra: még 2 hónapig tuti használnátok, hiszen olyan jó idő van, h mindig a teraszon lennétek! van mit kirakni most a teraszra és leülni vmihez?
előszobafal: ez mit takar? fogasos rész csak a kabátoknak? v pakolós szekrényt cipőknek, kabátoknak stb.... ezeknek jelenleg van helyük? ráér ezt megvenni kb 2 hónap múlva?
ezt mérlegeld! na és persze azt, h kapsz e olyat bármelyikből , amit szeretnél olyan áron , amit úgy érzel, h kiadnál még!
remélem segítettem!! :wink:

Monic: hát igen , csak óvatosan takaríts! tudom nehéz megállni, mert úgy érzed birod! én is ilyen vagyok, aztán, meg van, h hulla fáradtan zuhanok a kanapéba, h kinyúljak kicsit.
vigyázz magatokra!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csajok,

mindenkinek megígérem, hogy ma itthon nem takarítok! :wink:
Inkább könyvelek :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: sikerült megnyugodnod kicsit??
nekem szegény párom volt olyan ideges tegnap a munka miatt, alig bírtam nyugtatgatni, és csak mondta, mondta...képes volt nekiállni este 10kor edzeni 30 percet, és egy hangyányit megnyugodott. most ő is csinál egy magneb6 kúrát, hátha nyugodtabb lesz.

Mara: bográcsolni nem tudok , max a teraszon, nem mennék ki a közös kertbe a társasháznál, bár nincs is bográcsunk. pedig jól hangzik! nektek jó étvágyat hozzá és persze jó időt! bár az időjárásjelentés szerint az lesz!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Kata,
Remélem, azért jól fogjátok magatokat érezni az esküvőn! :D

Dita,
Akkor tegnap végre felköszöntöttek? Megették a sok finomságot, amit csináltál?

Csibe,
Mi holnap tartjuk anyukám, és az élettársa szülinapját nálunk, és indiai kajákat fogunk csinálni, meg persze lesz azért torta is, amit a tesómék hoznak.

Vanda,
Jó nyaralást! És milyen szerencsés vagy, hogy pont akkor lesz pé-d... :wink:

Ma nagyon mérges vagyok, mert vettem reggelire egy túrós táskát, és ki kellett dobnom, mert fura íze volt, és most kopog a szemem az éhségtől. Pedig ettem már 3 barackot, meg pár szem kekszet, de ezek szerint nem volt elég... :roll: Mindjárt kimegyek a közértbe veszek valami finomat!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Czinki,

megnyugodtam és a párom is nyugodt szerencsére :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Remélem. ;) Én ma már annyit robotoltam, hogy el is fáradtam. Összeszedtem mindent. Sül a kuglóf, és a kenyér is. Még egy gyors porszívózás, aztán ebéd, szusszanok egyet, és lepakolok a kocsihoz, hogy ha a férjem hazajön, akkor már csak az állatkákat kelljen rendbetenni. És persze a férjem azt hiszi, hogy minden csak úgy magától lett kész, és én itthon pihengettem :lol:

hofeherke
 
 


Most nézegetem a neten a kínálatot, és nagyon csábítóak a nyári cuccok, mert 50 % kedvezmény is van, mivel lassan itt a nyár vége!
Van három rozzant műanyag székünk, azért három mert egy összetört már a férjem alatt! :lol:
(és még én vagyok a Dun-Diego!!! :twisted: )
Az asztalra is alig merek vmit tenni mert egy gyenge szellő és mind a négy lába kidől alóla! :shock:
Szóval nagyon szeretnék egy fenyő vagy valami design fa kiülőt.

Az én időmben is volt ilyen emo-féleség, csak akkor ezek a Tokio Hoteles gyerekek még nem is éltek. Depeche Mode és The Cure rajongók jártak ilyesmi stílusban, én is egyébként, de csak akkor hogy ha a Fekete Lyukba vagy a Pecsába mentünk szórakozni. Szép voltam fekete körömmel, fekete szemekkel, felborzolt fekete hajjal, hosszú bőrkabátban és acélbetétes bakancsban! :lol:

Rajtam kívül volt még 4 Mode-s az osztályban, ketten a Petivel nem teljesen annak néztünk ki, (max sötét ruha) mert nem volt felnyírva a hajunk meg ilyesmi, de a másik két "egyed" folyton úgy járt. Bakancs, felnyírt haj fekete cucc.... ők mindig mondták ránk, hogy mi nem vagyunk igazi Mode-sok! Az egyik lány nemrég megjelölt az iwiw-n és alig ismertem meg, szőke hosszú haj, gyerekek, férje is normál külsőt öltött (ő meg Punk volt)! :lol:
Az utcán simán elmentem volna mellettük. :lol:

Köszi a segítségeket egyébként, asszem a kerti ülőt választom, megmondom miért: eleve akciósak, és még használhatom szept. végéig, jönnek hozzánk vendégek ki tudunk ülni a teraszra, hisz nyár van, nem a lakást döntjük szét. Anyuék is jönnek nemsokára, lesz hová leültetni őket a vadi új teraszon! :D

dita75
 
 


MARA
A pasik már csak ilyenek, az én páromat egyszerűen irritálja ha nem csinálok semmit miközben ő dolgozik.

Jó kirándulást nektek!

Erre fel most kiderült, hogy szombaton ő pecázni óhajt, én meg otthon takaríthatok, mert nálunk meg olyan kosz van, hogy a bútorok alig látszanak ki alóla! :oops:
Na most erre mit mondjak? :evil:

dita75
 
 


Ma kellene kapnom a fizut, mert 3.-a vasárnap, és nam akar jönni. :twisted: Ilyenkor nagyon utálom az önkormányzatot! Fujjj!

Ja megtaláltam a vízforralót! :lol:

Dita: Ez sem rossz döntés. :)
Ha hiszitek, ha nem én nagy rokkel voltam (Vagyok a szívem mélyén). Gimis koromban csak Ossiant hallgattam :) Volt, hogy kimentünk egy fesztiválra mert volt Padödő, meg ilyesmi, amikor észrevettük az unokatesómmal, hogy ott koncerteznek. Ő akkor még nem is ismerte őket. Fogtam, és elráncigáltam. Csöppet sem bámultak meg fehér rövid gatyában, meg kivágott topban, és vászoncipőben, a nagydarab bőrrucis, szegecses csókák! De én nagyon élveztem :)

hofeherke
 
 


Dita,
Én is Mode-os voltam, bár soha nem öltöztem úgy csak szerettem a zenéjüket. Sőt, néha még most is meghallgatom 1-1 lemezüket. :)
Jó döntés, én is kerti bútort vettem volna inkább!

Mara,
Jó kirándulást hétvégére! :)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic: akkor jó, h sikerült megnyugodnotok!

Némóka: indiai, hát az bizti nem lesz! :lol: de köszi, az ötletet!
sajna már a termékek nem a régiek! egyél vmit még ebédig! most én benyomok ebédig 1 barackot és 4 szilvát, pedig ettem 1 szelet kenyeret parival reggelire! :roll:

Mara: a pasik már csak ilyenek!
a minap az egyik jogász pasinktól megkérdezte vki, h ki csomagolja neki az ebédet, mert olyan szépen ki van neki minden porciózva. hát a felesége, jött a válasz, ő főz, az a munka 99%-a, a csomagolás már csak 1 %, miért ne csinálná meg azt is? hát adtam neki egy feketepontot a gondolkodás miatt!!

Dituli: én is a kerti cuccra szavaztam volna, csak hát nem akartalak befolyásolni! 8)
csini lehettél!! kérünk képeket!!!

ez egy hasznos link, babák fejlődése hétről hétre, méretekkel együtt.
http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=95&cid=342

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibe,
Kimentem vettem egy epres tejberizst, most már kibírom ebédig. :wink: De majdnem ráfáztam megint, mert vaníliásat akartam venni, és már mentem a pénztár felé, amikor észrevettem, hogy 5 napja lejárt. Visszamentem, és az összes vaníliásnak ugyanaz volt a lejárata, így vettem inkább egy epreset. De azért szóltam az ott pakolászó srácnak, hogy nézze meg a hűtőpultot! :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


De jó is visszatekinteni a tinikorszakra! :roll:
Jó volt, de azért a mai eszemmel egy csomó mindent másképp csinálnék! :shock:

Nincs olyan képem! Várjál......... ja nem nincs!

Akkor kerti cucc! Hehe apa szerelhet! Ma már harmadszorra kárörvendhetek! Fúúú de Gonosz Boszi Oszi vagyok én! :lol:

dita75
 
 


CSIBI
Én nem tom megnyitni a linket! :shock: :oops:

Epres tejbepapi........ nyami....... éééééééééén iiiiiiiiiiiis! 8)

dita75
 
 


Dita: nem értem, rákattintottam, és egyből bejött a cikk!
vagy copy-zd ki a címet a hozzászólásomból és copy-zd be az address-hez fent.
másnak bejött a cikk?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én meg tudtam nyitni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én meg ezt ajánlom a figyelmetekbe: http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


OK. Már bejött mindkettő, csak olyan car ez a gép, mindjárt kivágom! :x

Még 2,5 óra! Annyira vártam ezt a napot, egy hétig nem látom a gyereket! (eddig úgy van)
Már baromi fárasztó volt.
Tegnap is merte megkérdezni, hogy függhet-e, annak fényében, hgoy a szobája egy káosz. Mondtam majd ha rend van, szerinte rend volt! :roll: Úgyhogy nuku internet. Különben is kedden megengedtem az egy órát és három lett belőle, szóval....... le volt tudva a tegnapi adag is!

A párom elmegy halvadászatra én meg gyorsan kitakarítok, utána csak magammal foglalkozom. (de leginkább fexem majd! :lol: )
Lusti kismami leszek! Eldöntöttem! :D

dita75
 
 


Kellemes delet, jó étvágyat mindenkinek!

dita75
 
 


Kaptam fizut :) Úgy tűnik csak szidni kellett egy kicsit a munkáltatót :)

Én is kívánok jó étvégyat mindenkinek!
Lassan búcsúzom! Köszönöm a jókívánságokat a kirándulással kapcsolatban. Izgulok, hogy jól sikerüljön, mert mi szerveztük 10 embernek. :)

Kellemes hétvégét mindenkinek!

hofeherke
 
 


Dita,

nekünk is előbb volt kerti kiülőnk mint előszobafalunk :wink: Csak én sem akartalak befolyásolni!

Nemone,

szerinted miért szórakozik a vonalzóm továbbra is? Zsuzskának és neked is tök jól számol, az enyém meg nem.
Ha meg újat csinálok akkor mára jól számol holnaptól meg megint kezdi a szórakozást :roll:

Jó étvágyat mindnkinek! Nálunk ma zöldbableves, sült csirke és párolt zöldség a menü. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara,

biztos jó lesz minden. Nem semmi vagy! Nem akarsz néhány milliót is kívánni magatoknak? Hátha az is hipp-hopp ott terem a bankszámládon :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MARA
Kép

Én valahogy a fogamzás helyett mostanában vagy a várandósság vagy az anyaság oldalra tévedek! Ez valami jel? :wink: :lol:

MONIC
Hát szegény cipők akkor még hevernek néhány hónapig a földön!
Bocsi, de hozzátok most nem megyek ebédre, nem szeressem azt a hamit, de azért nektek jó étvágyat hozzá!
KErítés hogy áll?

dita75
 
 


Dita,

a kerítés félbe van hagyva, megvárjuk amíg jön egy hidegfront :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
Sajnos, nem tudom, hogy miért szórakozik a vonalzód, mert én sem csináltam vele semmit, és most már magától jól számol. :roll: Én megfenyegettem a vonalzómat, hogy lecserélem, lehet hogy azért kapta össze magát! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,

akkor én is befenyítem :twisted:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Az én vonalzóm is rosszalkodik!

ISZONYÚ LASSAN SZÁMOL!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :roll:

dita75
 
 


Én is nagy rocker voltam, kb 10 éves korom óta. És kb. 20 éves koromig szinte csak farmerben meg fekete (valamilyen zenekaros) pólóban jártam. :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


csajok , mindenkiről kiderül majd, h milyen vagyány és őrült volt 20-onéves koráig.

Dita: azt gondoltuk, h a te vonalzód sem működik jól!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok csajok


Megyek dolgozni most, csak benéztem, velem minden ok, jó a vérképem és a vizeletem is hála Istennek. Nincs valami nagy kedvem munkába menni de muszáj. Képzeljétek ma akartam bejelentkezni Down Kór vizsgálatra a Sotéra és már csak szept közepén van hely nekem pedig az aug 18-i héten kell megcsináltatni. Szóval hivtam egyből a dokimat. Azt mondta segit bekerülni. Tényleg mindent időben kell elkezdeni. Kombinált tesztet fogok csináltatni, uh és vérvizsgálat ennek eredménye 85%-os.


Na megyek csajok mert elkések este jövök



Üdv




Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: