Új privát üzeneted érkezett!

Picimami, Cat, Asiye, Nika!!!

hol vagytok még alszotok :!: :!:

Nemlajos, örülök, hogy jól vagy majd jelentkezz még :!:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na végre megint laptető erre gyúrtam :lol: Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Mini: Gratula a laptetőhőz. :):)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Köszike :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Lányok : Ébresztő!!! Mindenki alszik még?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!
Zsu, sajnálom! Látod, ezért nem szabad hamar tesztelni!!!
De kitartás, még bőven beleférsz a 2009-ben szülünk-kategóriába! :wink:
Nekem nehéz éjszakám volt, a párom nem hitte el, amikor azt mondtam neki, hogy elég lesz már az ivásból, így egész éjjel a wc-re járt... Szóval Zsu, nagyon is megértelek, ha a párodra panaszkodsz, én se így képzeltem a kívánósságot, hogy majd azt vesz magának, amit megkíván :?
A lányok végülis 11-re értek ide, dühös is voltam, hogy nem ezt beszéltük meg, és mit kóvályognak tizenévesen éjjel az ismeretlen Pesten, de végül azt hiszem, velük volt a legkevesebb probléma.
Ma már pihenek, az biztos!:)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Jó reggelt lányok!!
Már vagyok!
Bocsánat, de álomszuszék vagyok. ma nem dolgozok.
Tegnap este mindent ki takarítottam, mostam. Ma csak pihenni fogok. És főzni.

DRága Zsu!
Nagyon Szeretlek és annyira sajnálom. HIdd el majd sikerülni fog hamarosan a kicsi.
Várunk vissza.
Puszillak

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos: nagyon helyes ,pihenj is.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Tegnap este még bejelentkeztem, elkezdtem írni Nektek, és egyszercsak "kék halál". A laptop teljesen éleállt. Nem tudunk életet lehellni belé.
Ma reggel azzal küzdöttem, hogy a mobilomat beállítsam modemként az asztali gépre. Legalább egy éve nem használtam.

Nem is az a rossz, hogy elromlott a laptotp, mert az csak egy tárgy.
De azon volt az összes kép.
Hetek óta mondogatom, hogy ki kellene írni DVD-re, de mindig lusta voltam. :oops: :( Most meglett az eredménye.
Lehet, hogy elveszett az összes kép Beni egy éves kora óta. Talán még az első szülinapja sem volt kiírva. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

CSak az a baj, hogy ezek nem pótolható dolgok.
De megpróbálok pozitív lenni, és találni valakit, aki helyrehozza a dolgot adatvesztés nélkül.
Vendég
 


Nemlajos!
Én most nem értem milyen lányokról van szó.
ne haragujd :oops: :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zsuzska!

Biztosan megjött? Úgy igazán? Vagy csak pecsételés, esetleg enyhe vérezgetés?
Nézd meg Nemlajost is! Ott a baba pocijában! :)
A hőd még nem esett le, így szerintem semmi nincs veszve.
Vendég
 


Cat!
Ha ügyes az informatikus, vissza kell hoznia az adatokat!!
Ha nem megy, szólj nekem, majd én megoldom neked!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat: Nem biztos hogy akkora a baj. Lehet csak a tépegység ment benne ki. Mi is jártunk már igy. azthittem az összes kép elveszik és szidtam magunkat miért nem írtuk ki CD-re őket. Aztán kiderült nemis nagy a baj. Remélem te is igy jársz. Azóta bezzeg mindenképet rögtön írunk meg Cd-re. Tanultam belőle az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Pici!

Nagyon aranyos vagy!
De egyenlőre bebootolni sem akar a gép. Teljes halál.
Vendég
 


Csucsu!

Milyen tápegységre gondolsz?
Vendég
 


tépegység: tápegység. Irni ma sem tudok bocsi.

Kép
csucsu05
 
 


Gabi!
Nagyon szépek a körmeid, és a táska is amit a kislányodnak vettél.

Nika!
Nagyon jól elkaptad apát!
Ügyes lány vagy :wink: :oops:


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 48800_.png

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos!

Pihenj ma!
Meddig lesznek a lányok? És hány évesek pontosan?
Vendég
 


Sissi!
Márk jól aludt ma éjjel?
Merre vagytok? Mi lesz ma az ebéd?

Nemlajos.
Jó pihenést neked.

Asiye!
Köszi a választ, és a régi idézeteidet.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Nagyon szép a hőd!
Szerintem, ha holnap is fenn lesz, akkor csinálj egy tesztet!
De csak reggeli első pisiből!
Vendég
 


Sziasztk!

Tegnapi nyársálás jó volt, Márk is jól érezte magát,csak hamar elfáradt. Miután letettem aludni én is tudtam enni. Ma csak 1/2 8kor kelt remélem jobb napunk lesz,mert a tegnapi eléggé lefárasztott az állandó sirásai miatt.
Tgnap sikerült apát elkapnom :D bár még nincs pé-m de azért rágyürunk a dologra.

Zsu: sajnálom apirit :( , pedig tényleg láttam ott a csikot.

Gabi: egyszer csinálsz nekemm is ilyen körmöt?

Nemléajos: pihnj sokat,ahogy tegnap olvastam nagyon tevékény voltál.

Cat: remélem nem vesztek el a képek, mi most a lementett képeket nem találjuk.

Asiye: milyen a török lasagne?

Nika: milyen éjszakátok volt.Örülök,hogy sikerülzt az apa projekt :D

Nálunk apa még alszik, Márk meg játszik a bnöm kisfiával
Vendég
 


Gabi!

Ügyi vagy a körmöddel. Én kifesteni sem tudom rendesen, nemhogy zselét feltenni.

Jó a táska a lányodnak!
Vendég
 


Sissi!

Jüó, hogy most Márk többet aludt.
Biztosan könnyebb lesz ma vele.

Nekem reggel iszonyúan fájt a fejem már ébredéskor. Nem tudom mi van. Remélem front, és nem... Inkább le sem írom.
Vendég
 


jó reggelt én mst keltem de megyünk vásárolni majd jövök és olvasok puszi mindenkinek :) ja és persze főznöm is kell :)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!
Nem akarok tesztelni!
Csak legkorábban szerdán.
Múltkori emélkek miatt. :oops: :oops: :oops:
Kivárom.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: éjszaka aránylag jó volt, Márk 2szer kelt. 5 körül a foga miatt-
Vendég
 


A lányok a nővérem lánya és barátnője (17-18 évesek), nálam szálltak meg, mert tegnap Hungaroringeztek, és arról volt szó, hogy 9 körül érkeznek, ehelyett...
Nem tudom, meddig maradnak, még alszanak, de elvileg még délelőtt körül indulnak tovább :roll:

Zsu, igaza van Cat-nek, én már el is felejtettem, hogy menstruáltam is a gyerek mellett, sőt, ha naivan nézzük, kétszer is! (hiszen most is vérezgettem) 8)

Cat, én sajnos jártam már így, tavaly nyáron. A mikró levágta a biztosítékot, és a gépnek annyi. Két vinyó volt benne, az egyik (a nagyobbik) az teljesen tönkrement, míg a kisebbikre a párom telepítette rá az összes mindent, hogy működjön. Hiába könyörögtem, hogy legalább arról mentsük le az adatokat (mobilrack-ben volt, elvileg meg lehetett volna csinálni), ő olyan konok.
Így odalett minden, amit valaha gépre vittem, sorozatok, filmek, fényképek, levelek, msn-beszélgetések, a sulihoz tesztek, dolgozatok, anyagok, statisztikák, minden, amit el tudsz képzelni!!!
Hja, és azóta sem írok ki semmit... :oops:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sissi!
Örülök, hogy elkaptad apát.
És hogy Márk is jól aludt.
Legyen szép napotok.

Ki mit főz ma?

Én nagyon szomorú vagyok...

Apa megy hétfőn Lengyel országba, a főnökével tárgyalni.
És kezdek kibukni, hogy állandóan egyedül vagyok.
Nyűgös vagyok.
Tegnap éjjel altatóval aludtam. (2 is bevettem) :cry: :cry:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Még a bnőméknél vagyunk holnap megyünk át anyuék telkére utána meg haza. Ebéd fogalmam sinc mivel nem én főzők. :D

Na majd jövő héten jöhetnek a jobbnél jobb ebéd ötlektek.
Jövő hét szombattül apa szabin lesz, de nem megyünk sehova mert rendbe tesszük a konyhát, ha szerencsénk lesz akkor szeptemberben úgyis megyünk vagy Gyulára vagy Miskolctapolcára.
Vendég
 


"Tegnap éjjel altatóval aludtam. (2 is bevettem) Crying or Very sad Crying or Very sad"

Pici, és ha babás vagy??? Nem kéne...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sissi Drága!
Milyen jó is akkor most nektek!
Irigy vagyok.
Lennék a helyetekben

Puszi

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat: Na én nnyire nem értek hozzá. De amikor a mi gépünk elszállt a szerelő ismerősünk mondta ha szerencsénk van táppegységet kell cserélni. Ha nincs akkor minden elveszett a gépben. na nekünk szerencsénk volt. Reménykedjünk, hogy nektek is. Hisz ha Beni 1-éves kora óta fent vannak a képek azt nem islehet pótolni. Annak nagyon nagy az eszmei értéke. Mikor tudod valakivel megnézetni?

Kép
csucsu05
 
 


Pici!

Altató nem jó! :evil:
Inkább hallgass nyugis zenét, ellazít és el tudsz aludni.

Nemlajos!

17-18 éves lányokért már elvleg nem kell aggódni. Akkoriban már mi is rendszeresen jártunk Pestre szórakozni, és soha semmi bajunk nem lett.
Mondjuk nem álltunki szóba idegenekkel, nem fogadtunk el senkitől semmit...
Vendég
 


Nemlajos!
Csak homeos bogyó!!
Nem mérgezem magam.
De nem bírtam csak sírtam..

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: nyugi -nyugi.

Meddig lesz távol a párod?
Vendég
 


Talival kapcsolatban vki tud vmit?
Vendég
 


Csucsu!

Ha a tápegység alatt az akkut érted, az jó. És megy hálózatról is. Be lehet jutni a setup-ba, és elkezd bootolni is, de ezí első három sor után megáll, és kezdi előlről.
Azt hiaszem valami multimédiás izével van gondja, de nem tudom biztosan.
Vendég
 


Nekem elvileg szépt vége nem lesz jó,mert akkor szeretnénk menni pihenni.
Vendég
 


[quote]A írta:ugusztus elsején teljes napfogyatkozás lesz megfigyelhető a Föld északi részén, Magyarországon egy kisebb részleges napfogyatkozást láthatunk. Larry Koehn grafikus részletes animációt készített a látványáról – írja a hirek.csillagaszat.hu.


A 2008. augusztus 1-jén bekövetkező teljes napfogyatkozás Grönlandon, Szibériában, Mongóliában és Kínában lesz megfigyelhető. A jelenség részlegességi zónájába esik Európa és így hazánk is. A kontinensünkről megfigyelhető látványról érdekes és nagyon szemléletes animációt tettek közzé [1] nemrég a NASA tudományos híreiben. Az animációt Larry Koehn grafikus művész készítette számítógéppel a napfogyatkozás adatai alapján, s segítségével a fogyatkozás időbeli lefolyása végigkövethető Rómától Reykjavikig. (Még több animáció itt [2])

A részleges napfogyatkozás idején a Nap képe a földön, különböző tárgyakon, élőlényeken érdekes alakzatokat tud formálni, amelyeket szintén érdemes lesz megfigyelni. Például sokszor a fák sűrű lombkoronáján keresztül szűrődő napkép a holddal alakít ki érdekes formákat. A Nap megfigyelésével részleges fogyatkozás idején is nagyon óvatosnak kell lennünk: csak biztonságos, fénycsökkentő napszűrőkkel szabad a Napba nézni.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat: hivtok szerelőt vagy van ismerős aki megnézi?most a mobilodról forumozól?
Vendég
 


Pici!

Volt különleges oka a sírásnak, vagy csak hormonális?

14. DPO-n már legtöbbször kimutatják a tesztek a babát. Ennek az az oka, hogy a luteális fázis 14 napos általában.
De ha Téged megnyugtat, akkor várj szerdáig!
Vendég
 


Cat: hát igen, de a kulcsszó: rendszeresen. Ők meg most voltak itt először önállóan, és hát Mogyoródról kellett eljutniuk Újpest és Káposztás határáig...
Megoldották, nem is ez a baj, de hát kell nekem értük aggódnom koraterhesen?! :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat: a te mérésed hogy alakul?
Vendég
 


Sissi!

Egy barátunk megnézi szerintem, ha nem indul már ma a Balcsihoz egy vitorlásversenyre.
De lehet, hogy keresek egy szerelőt.

Most a dolgozóban lévő asztali gépet használom. És természetesen mobilon kersztül megy az internetkapcsolat, mert jelenleg még nincs más nálunk.
Vendég
 


Nemlajos!

Nem hívtak fel, hogy késnek?
Vagy Te őket, hogy hol vannak?

A mobilok korában, már sokkal egyszerűbb, mint nekünk volt tizenévesen.
Vendég
 


A hőmet nem tudom feltenni, mert nem tudom a Fertility-s jelszavamat, és még mindig nem küldték az újat. Nem tudok belépni.
De ha megnézed a tegnapit, akkor ma 37,1°C-t képzelj hozzá!
Vendég
 


sziasztok!

Zsuzska!
hááááááát! akármit írunk írunk neked nem lesz jobb kedved tudom. és biztos annyira fájmost :cry: :cry: de..............
nézz előre, sikerülni fog, törelem........uncsi szöveg tudom, . mást nem tudok :cry:
a férjedet nem biztos hogy ez nem bántja, csak lehet hogy nem mutatja ki. nem meri, vagy nem tudja
mikor szabizol??
elkéne mennetek egy jó pár napra, hogy testileg-lelkileg feltöltődj

Picikém!
Az én férjem csak azért nem utazgat, mer terhes vagyokés ez van a lábammal. de sokat kéne mennie, és most káosz van hogy takláljon maga helyett valakitaki utazgat
jár Prágába, Varsóba, Milánóba, Párizsbameg vagy ezer helyre :?
ráadásul szeptember az igazi szezon és ha nem tudja megoldani akkor muszáj menjen és mellém "rendel" valakit.
de év elején rengeteget voltam egyedül a gyerekekkel. tudom milyen rossz ez. ráadásul van hogy 1-2 hétre megy

tényleg ne vegyyél be dréga altatót jó????????pláne ne kettőt :roll: tudom nehéz, de ezek erős gyógyik.

cat!
na szegény! mentsd ami menthető arról a gépről.

most mennem kell, mert a gyerekek már kint vannak az udvaron, megyünk vásárolni, hpogy oda rakjam a töltött paprikát.

ha alszanak délben, jövök

sziasztok

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Cat!
Nem volt oka, konkrétan. Minden idegesített.
Takarítottam, majd beszólt az anyósom, akire legszívesebben láhúztam volna a vödröt.
Nem meg köszöni, hanem hogy minek törlök este, mert összetapssák, dehát az égszentség is dinnyés volt.
Majd párom pakolászott...
Nem tudom mi volt velem.

De most írta skype, hogy délután hazajön és csak velem lesz. És hétvégén is több időt majd.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat: szerintem akkor Beni képei mentehetőek lesznek. De igéd meg amint kész a gép lemented a képeit:)

Nemlajos: te csak ne aggódj most a nagy lányokért. nyugi!!! Te most kismami vagy!

Kép
csucsu05
 
 


Asiye: jó vásárlást :)

Márk még ma sem az igazi, amit nem engedek neki már is hisztizik.Nem tudom miért csinálja, eddig olyan aranyos volt. Kezdődik a dackorszak? Ehhez túlélési tanácsok? :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?