Új privát üzeneted érkezett!

Az miért van, ha én, megkérdezem Babát, hogy hogy van akkor sosenem válaszol? :(
sonjus
 
 


Sonja Édesem, csak véletlen.Mindig sietek.
Köszi, jól vagyok. Következő mensi után lesz hisztero (kb.1 hónap minyimum).
Klara:a doki hiába jön vissza, meg kell várni köv.ő mensit, mert a ciklus elején kell csin..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sonja Édesem, csak véletlen.Mindig sietek.
Köszi, jól vagyok. Következő mensi után lesz hisztero (kb.1 hónap minyimum).
Klara:a doki hiába jön vissza, meg kell várni köv.ő mensit, mert a ciklus elején kell csin..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sonja Édesem, csak véletlen.Mindig sietek.
Köszi, jól vagyok. Következő mensi után lesz hisztero (kb.1 hónap minyimum).
Klara:a doki hiába jön vissza, meg kell várni köv.ő mensit, mert a ciklus elején kell csin..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sonja Édesem, csak véletlen.Mindig sietek.
Köszi, jól vagyok. Következő mensi után lesz hisztero (kb.1 hónap minyimum).
Klara:a doki hiába jön vissza, meg kell várni köv.ő mensit, mert a ciklus elején kell csin..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sonja Édesem, csak véletlen.Mindig sietek.
Köszi, jól vagyok. Következő mensi után lesz hisztero (kb.1 hónap minyimum).
Klara:a doki hiába jön vissza, meg kell várni köv.ő mensit, mert a ciklus elején kell csin..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na Sonja, most aztán válaszolt :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ZSigi bennt, jóslók elmúltak..érdekes,hogy reggelente vannak ezek.... :roll:

Sonja kutyasimi! :lol:
Vendég
 


Boni,
Zsigi-baba még maradj bent, hidd el, ott a legjobb! :lol:

Baba,
ez aztán télleg válasz! :wink: :lol:

Klarissza,
bizomány, mi itt kapkodjuk a gyógyikat, Apáéknak meg még az élvezetes oldal is nehézséget okoz néha, hogy van ez??? :shock:
(Az enyém még pofákat is vágott néha...igaz, akkor ciklus közepén 5 napig "kényszerítettem" ...mindegy, ezen már túlvagyunk! Most ki van mondva: nem téma, hogy babásodásra megy-e vagy sem, egyszerűen leteperem, és nincs vacila! :lol: )

/Sógornőm elkezdett vajúdni. Éjjelre már nagynéni leszek... :roll:
Tudom, örülnöm kéne, de valszeg ollyan piszokul irígy vagyok, hogy emiatt fut néha össze a könny a szememben :roll: - vagy a mensi okozza...De túleszünk ezen is...és jön a mi babánk is ősszel, megbeszéltem Vele!/ :wink:

tillidian
 
 


((((((((((((((((((Tilli))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Boni, lassan ne csak jósloid legyenek! Most már szülhetnél is! :D

Till, mikor hugom terhes volt, az irigységtől nem láttam! De mikor eljött a nagy nap, bennem valami nagyon megváltozott!! Nem nagyon bírok anyukákra ránézni- főleg ha tolja a babakocsit és már nő a pocakja-( de persze ez az én gyengeségem), de Marciék na ők mások! Mikor ránézek Marcira a rossz napomból jó nap lesz! És ez nagyon komoly!

Coca, én imádom ezt a meleget, ha lehet ne hűljön még le, főleg h most megyek nyaralni!

Baba :D ! Drukk a hiszterohoz!

Egyébként sokatoknak válaszolva, gyógypedagógiára jelentkeztem.

Kép
kata05
 
 


sziasztok!

lányok: köszi :wink:

surmi: drukk++++

boni: lassan közeledik a nagy nap :wink: drukk+++++

klarissza: vághatod a centit :wink:

till: drukk a sógornődnek!

kati
katica30
 
 


[quote]C írta:oca, én imádom ezt a meleget, ha lehet ne hűljön még le, főleg h most megyek nyaralni!

Kata! Egyezzünk ki abban, hogy csak ott legyen meleg, ahol nyaralnak az emberek, jó? :lol:

Klari! Boldog visszaszámlálást!

[/quote]

Kép
zölddisznó
 
 


Jó regeglt!

Katám, Zsu és a család! JÓ nyaralást kívánok Nektek!

ilyenenl úgysenem taliztok most!Kép

:lol:

Én is imádom a meleget, bár mostani állapotomban sajnos a lábam kevésbé....így a nyaralóknak legyen meleg!

Katám teljesen megértelek.hiszen még nincs gyereked, és erre vágysz már évek óta .Marci egyébként is egy tünemény!

:lol: amig itt voltak annyiszor felkaptam volna, hogy agyoncsócsáljam(gondolom örült volna nelki) de sajna nem tehettem

Till drukk sógornődnek.. Neked (())
Vendég
 


Jó napocskát!
Kata, Zsu:jó nyaralást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kuzsanna tessék ide is megírni a jó híreidet.... :twisted: :lol:

szilcsi nagyon drukkolok ám nektek hogy bekerüljetek, mert én szeretem a széfet! és LAlinkóra mama vigyáz addig?
és jó hogy így izgulsz értünk... :lol:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Baba! Köszi a választ :) drukk a histerohoz!

Boni! Köszi a kutyi simit, átadom :) Már tényleg jól van, a hasa sem fáj, de még visszavisszük pénteken, mert a dokinéni látni szeretné és hétfőn új vérvétel, hogy lássák, hogy áll a vörösvérsejt szám.
12 akármiig jó az érték, neki meg 25 volt. Kapott megint szurit, megy gyogyit.
Én azért még drukkolok a 08.08.08-ra!!!

Till! Azért csak nem bánta a párod a letámadást! ;) Drukk a nagynéniséghez! Eljön a ti időtök is!!!

Zsuzska! Hű, de jó ez a hő! ;)

Pussz mindenkinek és ölelés és simi és még sok-sok minden jó :)
sonjus
 
 


Röff!

Ma sem leszek, megyek légkondis barátnőmhöz :wink:

Boni! Nem letámadni Kuzsannát!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárány jelentkezik :oops: :oops:

Szóval ilyentetetet sikeredett csinálnom két napja.... haloványan szemmel látszott, ennél jobb képet sajna nem tudtam csinálni:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, 25-össel csináltam, nem elsőből... 10est szerettem volna venni, de a gyógyszertárban közölték, hogy nincs is :roll: :roll: :roll: :roll:
Úgyhogy most várom, hogy megjöjjenek a tesztek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zöldi!
Nem lettem letámadva, tökre igaza van Boninak :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Boni!
Én is küldöm simijeimet a kutyinak... a kis drága.... jobban van már???

Tilli!
Drukk a nagynéniséghez!

Kata, Zsu!
Érezzétek nagyon jól magatokat!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát légkondit valaki nekem is küldhetne, itt csücsülök a 32 fokban, mellettem 6 db számítógép pluszban melegít.... emelet, körbe ablak, lapoststő.... egy szem venti mellettem :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sonjus!
Nagyon köszönöm a dícséretet hőm nevében!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!


Zsuzska: nagggyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!

Naralóknak meleget és jó pihit, csavargóknak jó csavit, dógozóknak kevés munkát, kismamiknak pocsimi, és Mindenkit puszilok!


(Én nem vok túl jól: a fejemen jobb oldalon hátul van két pukli, és k*rvára fáj. Nem pattanás, az tuti. Lehet nyirokcsomó, nem tudom,... :roll: )

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli! És az csak úgy mára kinőtt? Hogy lett az oda?

Kép
zölddisznó
 
 


Puszedli!

Gyógypuszikat küldöm, múljon el mihamarabb :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Puszedli jáj nem nézeted meg dokival? puszillak...


Kuzsanna 10 DPON nem elsőböl nem is rossz :wink: nekem 11.dpon az elsőböl is nadon halvány volt.... drukkolok nagyon...

ja és Sonja kutyusánalk kell a simi :lol:

Zöldi huss légkondiba..én nembírom allergiás avgyok a porra
Vendég
 


3 napja vettem észre, 2 pukli van: 1 kicsi, 1 nagyobb. Nemtom hogy került oda, miért, és mi az. :cry: Csak azt, hogy fáj. Dokihoz nem megyek, mert Anyukáméknál van a dokim (30 km), de ha holnap még jobban fáj, muszáj leszek elmenni. Svédkeserűvel borogatom most.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli :cry:
Vendég
 


Boni! Milyen porra? A légkondi nem poroz!

Mingyá' megyek, no!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni!
Sorry :oops: :oops: :oops:

Sonjus!
Kutyasimi :!: :!: :!:

Puszedli!
Remélem, borogatás használ és nem kell hozzá a doki :roll: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Puszi Mindenkinek :D

gyors bekukk. kis Surmi rosszul lett reggelre, Bethesdába kerültünk.
nem kap levegőt. állandóan szomjas és kába. most infuzión van. :cry: cukorra gyanakódnak. most haza szaladtam az állandó gyógyszereiért. és Apa mondta, hogy ilyenkor dukál neki egy új játék. nézek neki valamit.

Este jövök :!:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok!!! :P
Minnyán visszaolvasok, csak gyors infó-közlés:

Ma hajnal 1.59-kor nagynéni lettem!
Blanka Boglárka 53 csm-rel, 3150 gr-mal látta meg a holdvilágot! :P
/Már küldött sógor mms-t is, és biza tényleg könnyes lett a szemem, mert hasonlít Manóra... :P /
Köszi Mindenkinek, jól esett, amit írtatok! Nagyon kuszák még az érzéseim, remélem, letisztul majd, és tényleg fogok tudni őszintén örülni... :roll:

Sógornőm ügyes volt, 22.00-kor mentek be a Jánosba, és hamar meglett...

tillidian
 
 


Surmi,
nagyölelés Nektek!!!!!!! :oops: Kis Surminak mihamarabbi gyógyulást!!!!!!

Puszedli,
puklik monnyanak le!!!!!!! :evil: Neked is gyógysimi megy!!! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Bekerültünk a Széfbe! :lol: Tegnap volt a 2. válogató, hát az egész szerksztőség rajtunk röhögött, amit mi ott előadtunk apával!!! :lol: Jövő pénteken lesz az éles játék.

Boni, 8-án lesz a tv felvétel, Zsigi reménybeli szülinapján! :wink:

Puszi, sajnálom a puklit, nem ütötted be a fejed? :(

Coca, Klara, Bettike, Boni, gondolok rátok, nem lehet könnyű pocakkal ebben a hőségben. Ezért volt jó a téli szülés. :oops: Viszont csak sokára mehettünk ki sétálni és Lali utált öltözni.

Kuzsanna, sokáig kellett bűvölni, de most már látom a csíkot. 10. dpo-n nem is rossz! :wink: Azért még nem drakulálok, csak csendben szorítok! :wink:

Surmi, sajnálom kisSurmit. :( Gyors gyógyulást!

Kata, ha emlékeztek még rá, hát én Cenikovel voltam így. Ő 3 hónap után teherbe esett, mi meg akkor már hónapok óta próbálkoztunk hiába. Eleinte irigykedtem rá, pedig a legjobb barátnőm. :oops: Aztán ez elmúlt és vele örültem. :D

Lalikám kezd megjavulni, a vérképe kicsit rossz lett, kicsikét vérszegény és vashiányos, kapott rá gyógyit, de már elkezdett szépen enni. Még mindig nem eszik sokat, főleg csak szopizik, de ma éjjel már csak egyszer kelt fel inni, reggel 7-ikor megszoptattam és 9-kor arra ébredtem, hogy dumálgat. :lol:
És megtanulta kinyújtani a nyelvét, ez most nagyon tetszik neki, egyfolytában nyújtogatja. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi: nem beütéses pukli van, mert akkor 1 lenne. Olyan zsírcsomó szerű vmik, illetve olyan mintha gennyes patinak készülne. Nemtom,... :roll: 8.-án lesz a felvétel, de mikor lesztek adásban???? Gratulálok!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Till, gratula sógornődnek a babához! És hidd el enyhülni fognak az érzéseid!

Puszi, hát nem lennék a helyedben, menj el dokihoz!

Szilcsi, ügyik voltatok! Mi is voltunk Zsúval és nem jutottunk be.

Kuzsanna, szorítok nagyon!

Surmi, kis Surminak jobbulást!

Boni, néha úgy érzem egyhamar nem is lesz baba.....de mindig próbálok úrrá lenni a gondolataimon!

Már csak 2 nap és irány Balaton!
:D

Kép
kata05
 
 


Surmi!
Jobbulást kis Surminak :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Szilcsi, KAta!
Köszi drukkot, de a 10-esem full nega lett :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
hanyadik napon vagy??? (és hol szereztél 10-es tesztet? :roll: )

Puszi,
télleg irány a doki!!! Remélhetőleg semmi komly, de jobb megnyugodni...

Kata,
köszi!
(most jöttünk meg a kórházból, megnéztük őket. Azt hiszem a jobbik eset történt velem: nem éreztem semmit...de legalább sírógörcsöt sem kaptam! Kedvesek voltunk, ahogy illik, a pici szép, mint minden kisbaba, de bizony Apán is láttam, hogy bibisen érintette... :oops: )

tillidian
 
 


TIlli nektek már van egy gyereketek? nekik hányadik? :roll:

Szilcsi ügyik vagytok! 8.a szerencsenap! :wink:

zsuzska +++++++++++++++

Kata lesz!

Zöldi ami a rendszerben van por és kifújja.. :wink: útálom :cry:
Vendég
 


Szilcsi Lalinkónak nagy cuppanós :lol:
Vendég
 


Dokinál nem voltam, de 2 védőnéni is megnézett, vettem Betadinet.

Zsuzska: de sokadik pisiből, nem? Reggel ismételj elsőből! ++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tilli!
Az LH tesztek rendelhetők nevű topicból.....

Puszedli!
Így fogok tenni.... reggeliből lesz a következő.... ma vagyok a 12. DPO-n.

Ezen látható valami??
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, látszik, de szerintem csak a teszt hibája, mert vékony a második csík, kicsit sötétítettem rajta, ha nem baj:

Kép

Kép
kata05
 
 


Így már én is látom!!! :oops: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi, örülök, hogy legalább védőnő látot! Biztos mondta volna ha gáz van.
Most ráérek, tesztekkel bíbelődni, mert SZABIN vagyok! :lol:

Kép
kata05
 
 


kata szóval szabin vagy? :wink: és én ezt most tudom meg? :lol:

Puszi örülök, hogy nem láttak semmi komolyt...

Zsuzsa én látom mindkettőn..

kiváncsian vároim a reggelit
Vendég
 


Boni, én sem rég tudtam meg! :wink: Viccen kivül mától, de ígérem megyek hozzád, másnem Zsigi látogatóba is egyszerre! (sőt sajnos már biztos, hogy előbb nem tudok menni) :oops: :D

Kép
kata05
 
 


Megjöttem
Surmi jobban van, de még egy kicsit kába, szédül. két infut kapott. vérképe jó csak egykis gyulladást mutat. Bár nála akárhányszor vesznek vért mindig gyulladás van benne. mondjuk ezt jó volna tudni, hogy miért :?: választ még nem kaptam rá. szerintem nem is tudják, de ez akkor sem normális.
Ja és nem tudok vele egésznap bent lenni, mert erre nem kapok táppénzt, mert nem otthon vagyok vele. így délelőtt meló d.u korház :oops:
surmi
kockasfulunyul
 
 


KAtám megbocsátok :lol: :wink:

Surmi kitartás!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?