Új privát üzeneted érkezett!

Évi: hát akkor azért nagyon nagy szerencse a szerencsétlenségben, h vannak akik tudnak segíteni!! ügyesen megszerveztétek a dolgokat!!
pasit meg tartsd meg!! 8) :lol:
pihizz sokat, és egyáltalán ne legyen lelkiismeretfurdalásod!!! nem vagy lusta disznó, nem is vagy beteg, a babócákra kell gondolni és pihizni kell!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csajok
Én elolvastam annyi de annyi cikket, és mindegyikben azt írták, hogy mindenkinél mások a tünetek, és hogy valakinél nincs is.
Tény, mert nálam sem volt. Viszont azt írták, hogy egyvalami tutira van mindenkinél az állandó fáradtság. Nem érzem magam fáradtnak, pedig tegnap is mennyit kavartam a konyhában, reggel 5kor kelek, a gyerek is fárasztó, munkám is több van, de nem vagyok fáradtabb mint szoktam, sőt ijeszgettek az utróval is, hogy majd elalszom, és nem. Semmi bajom, pedig 6 órát alszom egy nap! :roll: :shock:

Csibi
Neked sincsenek most főnökök, akkor nem gáz ha elkésel! :wink:

Évi
Biztos minden rendben lesz a tojáskákkal. :wink:
Rossz álmokat is elűzni! Bajt nem vonzani! :wink:
Szerencséd van a férjeddel.

Némóci
Na hát erről beszélek, te is állandóan fáradt vagy, én is az akarok lenni, fáradt és szédülős, és mellfeszülős, és hányni akarok, meg émelyegni...... :roll: (vagy ne akarjam! :roll: )

dita75
 
 


Hallo csajszik,


Reggel teljesen megvoltam bolondulva. Éjszaka hasfájásra ébredtem, görcsölt a gyomrom, túl sok szilvát ettem tegnap. Reggel hétkor keltem ki volt készitve a pisiléshez a pohár meg a cső amibe vinnem kell a vizeletet hogy el ne felejtsem, hát persze hogy elfelejtettem hiszen alva ültem a wc-én. Aztán teljes pánik hogy fogok ott pisilni ha nincs mit, erre megittam majdnem egy liter vizet azt hittem visszajön az egész aztán vártam a soromra a vérvételhez. Hála Istennek csak egy helyre kellett mennem a másik vércsoport mintát azt átküldik az illetékes helyre. Most voltam a védőnőnél, sikerült beszélnem vele, hétfőn vár. Hát végre sikerült elinditani ezt a folyamatot. Most pihizek mert túl sok volt ez nekem reggelre, ráadásul csúnya korán volt aludtam vagy 4 órát.



További szép napot!!! :D :D :D



Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 

 
 

Dita!

Az ikrekkel én sem voltam fáradt, csak a teszt után jópár nappal kezdődött. Az Utrótól meg kifejezetten semmi bajom nem volt. Semmi tünetről nem vagy lemaradva!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita,

ne kalkulálj, próbálj megnyugodni! Lazíts, mert a feszültség nemhasznál neked sem és a babának sem!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép

Jó akkor nem is keresem, kivárom szép nyugodtan a hétfőt aztán majd meglátjuk hogyan tovább!

Kép

Hát tényleg elég körülményes volt a délelőttöd, pihizz egy jót.

dita75
 
 


Kép

Jó akkor nem is keresem, kivárom szép nyugodtan a hétfőt aztán majd meglátjuk hogyan tovább!

Kép

Hát tényleg elég körülményes volt a délelőttöd, pihizz egy jót.

dita75
 
 


Évi neked nem kellett mostanában hüvelykúpot használnod? mert én is meg töbebn is azt tapasztaltuk,hogy utána jött abarnázgatás, vérzegetés.. mert irritált...

Dita mi lesz a sok sok fincsiséggel akkor? :cry:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Boni!

Nem kellett kúpozni, és házasélet sem volt. Ezeket kérdezték is. Lehet, hogy sose tudom meg, hogy mitől volt. Most már mindegy is, csak ne jöjjön vissza többet!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nincs kedvem takatítani :( Olyan csak nézek ki afejemből hangulatom van.

Évi: Ügyik vagytok! És a férjed tényleg tartsd nagy becsben :)

Dita: Fogd vissza magad egy kicsit. Megint kezdessz bepörögni, mint inszem előtt! Tudom nehéz ezt betartani, de higgadj le, és ne járasd ezen az agyacskád. A köszöntés meg nem marad el, csak késik egy kicsit, de biztos annál jobb lesz!

Zsuzska: Csak nem téged is elkapott a híres kismami szenilitás ;)

Monic: Dőlj le egy kicsit ebéd után, hogy pótold az alvást ami kimaradt!

hofeherke
 
 


Évi nem fog :wink:
Vendég
 


BONI
Teleportálom nektek, vagy gyertek ti (mindannyian) és csinálunk egy csajos bulit! :lol: Persze csak light-osan, sok a kismami, főleg te aki már lassan mindennapos vagy!

dita75
 
 


Dita,
A fáradtság nálam sokkal később jött, és mellfeszülés sincs, csak teltebb lett, de az az érdekes, hogy nem is érzékeny, pedig mensi előtt mindig az volt. :roll: Szóval, ne keresd a tüneteket, lehet, hogy később jönnek, vagy nem is jönnek nálad!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


EZ ÉN:
Kép (pepörögtem) :roll:

dita75
 
 


Na most hogy elértem, hogy mindenki velem foglakozzon ........... :lol: :lol: :lol:

lenne egy kérdésem is...........

.................. hú mit is akartam......................

kiment a fejemből.... mert annyira kell, pisilneeeeeeeeeeeeeem........... jáááááááááááááj.....


(mindjárt jövök :oops: )

dita75
 
 


Dita: ;)

hofeherke
 
 


Megvóóóóóót!
Na szóval:
Nekem a dottóre aztatat montta, hogy kedden teszteljek (hát nem fogadtam szót :oops: ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja!)
No már most, ha nega akkor is szedjem tovább az utrot, és két nap múlva megint egy teszt. Ha akkor sincs eredmény akkor abbahagyhatom. Ezt abba lehet hagyni egyik napról a másikra ugye? Ha abbahagyom jön is piri? Úgy emlékszem ez mindenkinél máshogy volt, igaz? Valakinél utro mellett is megjött a piri.
Bár erre nem akarok gondolni, de azért jobb tudni előre, ne akkor kezdjek el érdeklődni. :roll:

dita75
 
 


Évi,
tényleg nagyon jól megszerveztétek, hogy minél kevesebb teher legyen rajtad :lol:

Lányok, volt valaki már Egyiptomban?

i.kata
 
 


Mara, sajnos igen. Amióta kismama vagyok, full hülye is. Tudtam még a mai napot azzal überelni hogy megkérdezte a védőnő hogy hol lakom és azt a cimet mondtam be ahol 20 éves koromig laktam. Nem azt ahol most. Mintha meghülyültem volna úgy érzem. És ráadásul mindig azon stresszelem magam hogy ezt meg azt el ne felejtstem, és persze mindig elfelejtem. Ez azért szar mert az édesapámtól egy fantasztikusan jó memóriát örököltem, minden számot fejbe tartok és amióta kismama vagyok mintha kicseréltek volna, lehet hogy ez az állapot butulással jár?????? :D :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Dita,
én általában még tesztelek a 15.dpo-n és ha akkor is negatív, akkor aznap már nem is használom az utrót. Abba lehet hagyni egyszerűen és utána 3-4 nap múlva fog megjönni.

i.kata
 
 


Dita: még abba ne hagyd az utrót!!! doki nem mondott semmit?
ha kedden kell doki szerint tesztelni, akkor kedden még szerintem szedd, de hétfőn még mindenképp. de szerintem kelleni fog az az utró még pár hétig!! :wink:
azon meg ne emészd magad, h nem vagy fáradt! mindenki másképp reagál a bogyókra és neked is volt olyan napod, amikor hulla voltál! de mindig pörögsz és idegeskedsz és ezért nem érzed, h fáradt vagy! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ZSUZSKA
:shock:
ismered azt a mondást, hogy kinek nincsen esze, legyen notesze :D

Bocsi ezt nem hagyhattam ki! :lol:

KATA
De nem fog.............. :roll:

dita75
 
 


CZINKE DOKTORNŐ
Követem a dottóre utasításait, és az önét is! :wink:

KATA
A főnökömék kétszer is voltak Egyiptomban, Sar mei shejbe vagy hola tökömbe, idén és három évvel ezelőtt asszem! Miért?

dita75
 
 


Dita: Na most úgy fenékbebillentelek, hogy csuda!

hofeherke
 
 


MARA
Kép
Mit is csináltam amiért verés jár???????

dita75
 
 


Dita,
csak azért kérdeztem, mert nézegetjük a nyaralásokat és nem tudom melyik lehet szebb, vagy jobb: Hurghada vagy Sharm el Sheik. De közel sem biztos hogy Egyiptom lesz, lehet, hogy valami görög sziget lesz, még nem tudjuk.
Attól függ, mi lesz éppen nagyon jó akcióban. A TUI-nak vann szerdai akciója, és azt pont tegnap este néztük, de azt csak szerdán lehet foglalni, úgyhogy arról lecsúsztunk :roll: Majd jövőhéten döntünk.

i.kata
 
 


KATA
Sztem Sharm el Sheik (most már legalább tudom hogy írják) biztos tuti jó hely lehet, mert különben nem mentek volna vissza kétszer is főnökék.

Kép

dita75
 
 


Dita: Már azon gondolkozol, hogy mikor hagyd abba az utrot. Ejnye bejnye! Legalább kicsit pozitívabban állj a dolgokhoz! Mondjuk ennyivel: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

hofeherke
 
 


MARA

Kép :oops:

dita75
 
 


Dita,
nekem a legfőbb bajom az, hogy ha minden igaz, onnan nehézkes eljutni Kairóba, és mi meg akarjuk nézni a piramisokat :roll:
Azért köszi!
A döntő érv úgyis az ár lesz, és lehet hogy Görögbe olcsóbban eljutunk esetleg több napra is.

i.kata
 
 


Hogyan biztosítsunk egy egészséges őrültségi szintet:

1. Ebédidőben, ülj a kocsid tetején napszemüvegben, és egy hajszárítóval célozz az elhaladó kocsikra. Figyeld meg, hogy lelassulnak-e.

2. Hívd saját magadat a hangszórón. Ne változtasd el a hangodat.

3. Ahányszor valaki megkér valamire, kérdezd meg hogy kér-e vele sült krumplit.

4. Tedd a szemetesvödrödet az íróasztalodra, és írd ki rá, hogy bejövő posta.

5. Tegyél koffeinmentes kávét a kávéfőzőbe 3 hétig. Ha már mindenki kigyógyul a koffeinfüggőségből, tegyél bele újra rendes kávét.

6. Az összes csekkednek a "megjegyzés" részébe írd be, hogy "szexuális szolgáltatásokért".

7. Minden mondatodat úgy fejezd be, hogy "a próféta prédikációja szerint".

8. Ne hasznalj ekezeteket.

9. Amilyen gyakran csak lehet, szökdécselj járás helyett.

10. Kérdezz meg embereket, hogy milyen neműek.

11. A Drive ablaknál jegyezd meg, hogy a rendelés elvitelre lesz.

12. Az operában énekelj együtt a darabbal.

13. Menj el egy versmondó estre és kérdezd meg, hogy a versek miért nem rímelnek.

14. Tegyél szúnyoghálót az íróasztalod köré és játsszál egy dzsungel hangokat tartalmazó relaxációs kazettát egész nap.

15. Öt nappal korábban mondd a barátaidnak, hogy sajnos nem tudsz majd elmenni a bulijukra, mert nem vagy olyan hangulatban.

16. Amikor a pénz kijön a bank-automatából, kezdjél kiabálni, hogy: Nyertem! Nyertem! Már harmadszor ezen a héten!!!!!"

17. Amikor kifelé mész az állatkertből, kezdjél a parkoló felé rohanni és ordítani, "Fussatok!!! Kiszabadultak!!!"

18. Vacsora közben mondd azt a gyerekeidnek, hogy "a rossz gazdasági helyzet miatt egyiktöktől meg kell válnunk."

19. Küldd el ezt mindenkinek, akire ráfér egy kis röhögés

hofeherke
 
 


Kép

Apa az imént állított be egy csokor gazzal. :shock: Már ment is tovább.... Ezentúl csakis Oszkárnak hívhattok! :wink: :lol:

Mindjárt javítok az aláírásomon és a felhasználónevemen is! :lol:

Most nincs itt senki, szerintetek aludjak egyet? :roll: :shock:

dita75
 
 


Háááááááááááááááát! Kaptam egy mesetársat? Csak nem Csipkerózsikához van szerencsém?

hofeherke
 
 


Dita akkor csak Neked névnapodra egy dönörű matrica autóra :wink:

Kép

és még a 12.hétig kell szedned utrót :P

Pgsuska ez kérlek a terhességi agyhugykő :lol:

Énisénis piramisok v.görög!
Vendég
 


BONI
Kösszentyűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Te csak maradj a fenekeden, szülni fogsz, és nem nyaralgatni!!!!!!!!! :D :D :D
Majd Zsigivel elmentek jövőre! :wink:

dita75
 
 


Én balra el. Pá!

hofeherke
 
 


igen anyu :wink:

én jobbra el :wink:
Vendég
 


Kata: most nincs botrány Egyiptomban már?? máj környékén volt vmi, h nem lehetett kenyeret kapni, és úgy kellett sorba állni érte és ,,ölték,, egymást az emberek. ez már elmúlt?
én is szívesen mennék egyszer Egyiptomba! én imádom az ilyen helyeket!! Tunéziát is imádtam!! és olyan jó lenne bemenni 1* egy piramisba!!! egy munkatársnőm pár hónapja volt és a piramisban befeküdt még a szarkofákba is, mert nem volt ott senki, csak az ő kis csoportjuk idegenvezető nélkül!! :lol:

Oszkár: aluszkáljál egyet!! 8)

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Na tessék, mire én jövök, mindenki elmegy...

Épp lecsót főzök, azt hittem, milyen nagy adag lesz, aztán dehogy..., na mindegy, elég lesz.

Képzeljétek, délelőtt hozták Lili új csúszdáját, mert ugye az első nem olyan lett, mint amit kértünk. Erre ez meg fordítva állt. Vagyis nem a kert, hanem a betonkerítés felöl tudott volna Lili felmászni. 5 IQ bajnok hozta, megkérdezték, hogy nem mindegy, hogy hol mászik fel? Mondtam, hogy nem egészen. Következő ötlet az volt, hogy akkor másik irányba csússzon, persze, be a kert sarkába a két betonkerítéshez, végül is tuti ötlet. Átszereltettem az egészet, hát nem nagyon tetszett nekik. OK, én aláírom, hogy degradáló az, hogy 5 pasit ugráltat egy szöszi nő, de akkor is. Itt van a két kertépítő srác is, ők már feküdtek a röhögéstől, és közölték, hogy mivel úgyis mindegy, a kerti dobogónkat inkább a garázsban építenék fel, és a füvet is betelepítenék a lakásba, ha már úgyis mindegy. Ennek az 5 nem is tudom minek, még azt is el kellett mondani, hogy talán vízszintbe kellene hozni szegény házikót. Húúú, nem volt egyszerű.

Évi,
a sógornőm azért vérzett szinte végig, mert a kislánya ikreknek indult, de a másik baba nem is nagyon fejlődött ki, viszont a helye vérezgetett, sőt vérzett az rendesen. Nem lehet, hogy neked is volt ott egy 3. babócska, végül is 5 tüszőből?

Annyira kíváncsi vagyok, mint mond délután a doki, na meg miből áll egy laparoszkópia utáni kontroll?

Dita,
ha nincs ott senki, szerintem aludj nyugodtan. Amúgy akárhogy is számolom egy 10-es tesztnek sincs igazán esélye kimutatni a babát ilyenkor. Ok, egy másik topicban ilyenkor nagyon halványan már kimutatta egy csajszinak, vagy lehet, hogy az is csak 11 dpo volt, már nem emlékszem.

Mara,
neked tuti, hogy ennyit késik, vagy lehet, hogy valaki lapul odabent?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Még fél órát vagyok! :wink:
Épp tegnap beszélgettünk a kollégámmal, hogy mennyi IQ NUKU van itt a mi cégünknél. Olyan emberkék is vannak aki csak 6 osztályt végeztek. :shock: Gondolom ez az 5 pasi is vmi ilyesmi lehetett! :roll:

Ja és mától Oszi vagyok! :wink:

Drukk a kontrollra, bár úgysem lesz semmi.

dita75
 
 


Oszi: miért nem Heléna?? hiszen mégis csak csajszi vagy? 8)

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Az én naptáramban csak Oszi van mára! :D

De szombaton ha ünnepelünk (esetleg, még nem bizti) akkor Özséb leszek! :lol: 8)

dita75
 
 


Oszkár,

látod-látod azért apának eszébe jutottál. Azt meg tudd be a férfi voltának, hogy nem jó napon hozta a virágot. :wink:
:lol:

Mara,

szétnevettem magam a óz őrültes dolgokon, néhányhoz lenne kedvem :lol:

Kata,

Egyiptom nagyon szép, de minden második ismerősöm hasmenést kapott, továbbá az 5 csillagos szállodák az itteni 3 csillagosnak felenek meg.
Tehát nem érdemes 5 csillagosnál kevesebbe menni.
Apukám is volt, ő nem kapott el semmilyen nyavalyát és jól érezte magát. A nagynénémék meg pont az ellenkezőjét élték meg. Úgyhogy nemtudom. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Sztem csak azért hozta, mert rá akarja tenni a vagyonra a kezét.
Nem a liliomnak van mérgező hatása? :roll: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Monic,
mi pár éve Tunéziában azt hiszem 4*-ban voltunk és teljesen rendben volt, így gondolom nem lehet rossz ott sem a 4*. Meg minden szállodának vannak fent képek is, ami nem biztos, hogy tegnap készült, de nem nagyon érdekel. Több *-ra most nincs manink.
Pont múlthéten számoltam, hogy márjócskán meghaladtuk a fél milliót az utóbbi 6-7 hónapban, amit a kezelésekre és gyógyszerekre költöttünk :shock:

Amúgy hasmenés ellen állítólag vinni kell rövidet és nem lehet gond.

i.kata
 
 


Dita,

ha lehet akkor ne edd meg a liliomot és semmi baj nem lesz :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

én is akartam írni, hogy egy korty pálinka mindent megold. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Most nézem az osztrák neckermann last minute ajánlatait és 700euróért már el lehet menni 11 napra félpanzióval Krétára. Szerintem az nagyon jó, nem? Legalábbis eddig sokkal drágábbakat találtam itthon 7 napra.

i.kata
 
 


Dita,
és a vizét se idd meg a liliomnak!

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: