Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Tegnap vásároltam egész nap, nagyon élveztem :lol: :lol: fürdőruhát akartam venni, de mindent vettem, csak azt nem :lol: :lol: mivel 5 kilót fogytam , muszáj voltam új cuccokat is venni, ugyanis amiket a fogyim előtt vettem, kicsit hülyén állnak rajtam :roll: Szóval fürdőrucim még most sincs :lol: nem baj, veszünk olaszban :lol: :lol:

Ma vasalás van, meg pakolás, holnap indulás :lol: Végre jó az idő, megjött a kedvem is :lol:

piri még nincs, barna van :roll:
babácska08
 
 


Baba!

A vásárlás jót tesz a léleknek nagyon :wink: tapasztalatból mondom :lol: :lol:

Hogy fogytál le?

Jó nyaralást nektek!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny

igen, én is ezt tapasztalom :lol: :lol: :lol: Csak valahogy apjuknál ez fordítva mükszik :lol: :lol: :lol: nem is tudom miért :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Norbi diétázom, azzal fogytam egy hónap alatt 5 kilót, még három kilót akarok leadni. :wink:

Köszi! Remélem jó lesz a nyaralás :D
babácska08
 
 

 
 

Na nekem megjött szerencsésen,holnap hívom a dokit és kérek időpontot az átjárhatóságira.Elötte vérvételre is kell mennem.
Aztán apcim 4-22ig nem dolgozik :lol: De mivel szinte végig Karcagon leszünk és ott nincs net,így csak nagyon ritkán tudok amjd jönni :(

annus11
 
 


Annus

sajnálom pirit! Nekem is ma jött meg délután :evil:

Én úgy döntöttem, hogy kipróbálom a barátcserjét. Utána nincs több ötletem, talán doki váltás :?

HOlnap indulunk! legyetek jók! MIllió puszi! Ha tudok írok Olaszból is, ha nem, akkor majd jövök valamikor!

:wink:
babácska08
 
 


Babácska! Jó nyaralást és szép időt hozzá!!!

Én is vágom már a centit...3 hét és indul a tengerparti nyaralás!!!
Addig is egy kicsit melózom... :cry: De nem panaszkodom, mert ugye most telt le a 2 hét szabim...

Annus, Babácska! Sajnálom a mensit , de fog ez még változni!!!
merszi
 
 


Hajni, azért ti is jól haladtok, nem csak mi. A rosszullétnek én is örültem, mert tudtam, hogy nincs gond :lol:

Annus, Baba, óóó de kár :( Kívánom, hogy a következő hónap Zsibivel együtt legyen nektek szerencsés.

Kép
wruska
 
 


Sziasztok

Baba
itthon nincs is normális fürdőruha! :( Kint biztosan kapsz valami jót!
Jó nyaralást!

Annus :(
Vendég
 


Szép reggelt mindenkinek!!!

Csajok,ha lehetne egy kérésem.Ne írjátok már h sajnálom a menszit.Írtó idegesítő minden hónapban ezt olvasni,amúgy meg ha én nem sajnálom akkor ti se!! :lol: Bennem még mindig az optimizmus van,és ha jönni akar a baba,akkor jönni is fog!Sürgetni úgyse tudom!
Még megnézetem a vezetékeket,ha minden oké akkor csak a megfelelő pilllanatot kell eltalálnunk.
Addig meg éljük az életünket ahogy eddig!!! :wink: :lol:

Babácska!
Timár bizti úton vagytok!!!!Remélem szép időt fogtok ki!!!

Zsibi!
El ne tűnj nekem megint!!!!És ha közben van egy + teszted,akkor tessék megmutatni iziben :wink: :lol:

Kép

annus11
 
 


Annus-a pozitiv teszt engem se fenyeget...
Na akkor én azt mondom, hogy majd a következő hónapban!!!
(hajrá-augusztus) :lol:

Hajni-majd írd meg a férjed reakicóját!!! Lesz ott könnyezés biztos!!! :wink:

Wruska-köszi, igyekszünk!!! :wink: (hozzád majd lesz privis kérdésem a fogyásról! :wink: )

Merszi-de jó nektek!!!!!!! :D (mi nem tudunk elmenni nyaralni, mert a Janit nem engedik szabira!!! Már 2 hosszú hétvégén voltunk, nekünk sajna idén ennyi jut!)

Babácska már biztos utazik!!! Neki is jó!!! :D
Vendég
 


Képzeljétek szabin van a dokim...10ig.És az átjárhatóságit meg most kéne ugye csinálni.Van egy másik aki helyettesíti,de én nem akarok vmi vadidegenhez menni...így elnapoltam ezt a dolgot.Ebben a hónapban a clostyt se szedem,szóval jó lesz ez így! :lol:

Amúgy kicsit megkönnyebültem,vhol belül éreztem h nem lezs ez nálam elvégezve...vagyis nem most az tuti!Nem tudtam beleélni magamat a dologba,lehet már tudtam vmit! :wink:
Kép

annus11
 
 


Annus!

Lehet ez a sors keze, hiszen mi is készültünk a vizsgálatokra, amikor kiderült, h jön a gólya...

Zsibi!

Igazából eredetileg sokat gondolkoztam menjünk e nyaralni, mert babásan kicsit tartottam az egésztől, de nem bántam meg, h így döntöttünk! Jövőre úgyis kihagyjuk a hosszú utazást és belföldön tervezzük a nyaralást! nekem is voltak évek amikor nem sikerült eljutnunk sehova, maradtak a kirándulások! De ez is jó volt!

Ma láttam a bébit!!!! Éppen fejen állt. Olyan pózban volt mint amikor valaki hanyatt esik székkel... :lol: Most is alig tudták megmérni, annyira összekuporodott. Így csak saccoltak 56mm-t. majd legközelebb talán hagyja magát lemérni... :lol: Kb 3 hét.
merszi
 
 


Annus, jó jó, nem mondogatok semmit, csak a gratulációkat fogod hallani tőlem!

Merszi, de jó! Kisfiad mit szólt a tesóhoz, és a család?! Elmondtátok már?

Zsibi: fogyás?! Hát beszélhetünk róla, de ha tudnám, hogy mitől volt, akkor nyugodtabb lennék a jövőt nézve. :wink:

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Még nem tudja senki! Igaz én korábban pont neked mondtam, h jobb ha tudnak róla, mert bajban hamarabb tudnak felkészülni a segítségnyújtásra!!! A kisfiam se tudja, bár a múltkor azt kérdezte, h "szülészeti vitaminokat" szedsz??? :lol: :lol:
A nyaralás után tervezem a bejelentést, vagyis szeptember első heteiben...addigra kb 4,5 hónapos leszek! Azért ekkor mert ha megtudják nyaralás előtt szívinfarktust kapnak, hogy külföldre utazunk... :wink: Majd utólag megtudják és akkor már csak újabb 4,5 hónapot kell várniuk... :lol: mármint a születésig :lol:
Bár úgy veszem észre kicsit gömbölyödtem (többnyire estére sejteni valamit), de ez reggelre lelapul :lol:
merszi
 
 


De hát miért is lenne bármi gond?! A ti Szerencsecsillagotok fényes, és erősen ragyog, nem igaz? :wink:

Na csak vigyázz magadra és számolj be, hogy a kisfiad mit szólt a dologhoz. Előle nehezebben tudod eltitkolni szeptemberig, mint a család többi tagja elől, szerintem :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy az én szerencsecsillagom hol van,de lassan visszatérhetne hozzám :lol: Mindig történik vmi...
Ma igazoltan leszek távol...Mivel 9től kitelepítenek,és lehet csak este engednek vissza.... :roll:
http://index.hu/politika/bulvar/bmb0728/

annus11
 
 


sziasztok csajok!

még egyben vagyok:) demár egyre nehezebben bírom. Főleg most megint ezt a meleget. de annyira nem panaszkodom azért.
ma megyek a 38. heti UH-ra, holnap meg megint ctg. szóval van program.

mindenkinek sok-sok puszi!

Lei
lei
 
 


Szia Lei!

Szinte hihetetlen, hogy máris itt tartasz és hamarosan megölelheted Csabikát!
Hú de izgi!

Számolj be az uh-ról!

tücsökbogár
 
 


Wruska!

Lehet igazad lesz...ma estére igen gömbölyű lettem ismét, ha így folytatódik lebukok.Többen megkérdezték ma, hogy híztam? Kezd eltűnni a karcsú derék. A főnökömnek ma bejelentettem ezért...gratulált.Úgy látszik most másként alakul az alkatom, bár még nem híztam.

Annus! Eljön a te szerencsecsillagod is!!!!

Lei? UH?
merszi
 
 


LEI! szülés előtti pocifotóval nem örvendeztetsz meg bennünket?
merszi
 
 


Jajj Annus-mit csináltál egész nap??? Elég ilyesztő lehetett ez a kitelepítés dolog...főleg szegény öregeknek!
Gondoltam ám rád!
De sebaj, ez az óriás bomba reméljük szerencsét hoz neked a következő hónapra!!! :D

Merszi-hát persze hogy más alkatú lettél: biztos kislány!!! :lol: :lol: :lol: Milyen jó dolga is lesz neki, lesz egy "nagy" bátyja, aki biztos imádni fogja. Egyébként szerintem a kisfiad már biztos tudja! :lol: A gyerekek megérzik az ilyesmit!
Szerintem ne is álmodj arról hogy félidőben mondod el a családnak, kislány-poci hamar meg fog nőni! :lol:

Wruska-mindjárt írom a privit.

Lei-csatlakozom az előttem szólóhoz!!! Várjuk az utolsó poci fotót, és még annál is jobban az első Csabi fotót!!! :wink:
Vendég
 


Tücsi-azt akartam tőled még kérdezni, hogy hogy álltok az örökbe fogadással??? Remélem tudják rólatok, hogy ti lesztek a legjobb szülők, és hamar lesz egy babótok!!!
Egyébként mekkora gyerekre lehet számítani, ezt tudni előre? Vagy mindenképpen pár hónapos babátok lesz? (gondolom pár hónap kell ahhoz, hogy lezáródjon egy örökbeadási procedúra)
Remélem nem baj, hogy ezt megkérdezem???
Vendég
 


zsibi!

A próféta szóljon belőled! Annyira de annyira szeretnék egy kislányt!!! (Bocsáss meg kisfiam odabenn, ha mégse lány lennél... :lol: ! Én így is úgy is imádni foglak mint a bátyust!!!!)
merszi
 
 


Merszi-úgy érzem kislány lesz...ha nem akkor kisfiú! :wink: :lol: Végülis 50 % esély van kislányra!!! De reméljük az lesz, amit ti szeretnétek...bár mindenki tudja, hogy mindegy, örülni fogtok így is úgy is!!!
Vendég
 


Sziasztok!

még nem volt időm visszaolvasni, majd pótolom :wink:
Tegnap értünk haza, egyelőre szokjuk egymást :wink:


http://www.youtube.com/watch?v=ewYVxa4xUxI
http://www.youtube.com/watch?v=vYFYEGolpMk

Bébike jól van, egy picit még sárga, lusti az evéshez, de hála Istennek tejci beindult, egyelőre fejnem is kell mert pár cuppanás után bealszik :?
remélem holnapra helyrerázódok, be tudom osztani jobban az időmet és jövök egy kicsit hozzátok! :D
Hiányoztok! :lol:

Kép
kimma
 
 


Kimma!!!

Egész egyszerűen gyönyörű Emőke!!! Úgy meghatódtam, azért ez más mint egy fénykép!!
Olyan formás!!! :lol:
Nagyon szép a lakosztálya is!

És te is nagyon szép vagy, látszik rajtad mennyire boldog vagy!!!

Nagyon nagyon gratulálok mégegyszer, és biztos nagyon ügyes leszel a szoptatásban, csak nyugalom!!!

(remélem lesz idő egy kis szüléstörténetre, hagy bőgjek már egyet! :wink: )
Vendég
 


Na itten!!!Visszatelepültünk!Délelött a városban voltam,délután meg bementem apcimhoz a munkahelyére.Úgy volt h majd ott alszunk,de szerencsére hazajöttünk estére!!!

Emőke nagyon szép baba!!!!

annus11
 
 


Kimma!

Gyönyörű a kisbabád! Nagyon gratulálok! Igazán büszkék lehettek rá!
A keze egyébként azért van bebugyolálva, mert vakaródzik?

Annus!

Nem lehetett semmi! Annyi bombát találnak mostanában!


Merszi!

Az egyik barátnőmnek csináltak 12 hetesen egy 4D-s UH-t, s azon már egyértelműen látszik (legalábbis számunkra), hogy kisfiú. Most már félidős, s be is bizonyosodott, hogy tényleg az! A te picidről készült képek még nem sejtetnek semmit? ...bár szerintem egy anyuka ezt megérzi! :D

Magamról: úgy tűnik túl vagyok a múlt heti mély pontomon, és sikerül pozitívabban venni a dolgokat. Megfogadtam a tanácsotokat, s egyszerre indítottam el a hormonvizsgálatos és a baba projektet is. Úgy döntöttem egy pocsék félév után, már csak jobb jöhet! ...remélem!!!
Ma megyek a dokihoz, de lehet, hogy akár már elkezdődött bennem valami, pontosabban valaki. :) Jó lenne!
iszruk
 
 


Kimma!

Gyönyörű a nagylány! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!

Zsibi!

Az örökbefogadási procedúra amint a vonalzóm mutatja már lassan egy éve lezárult. Azóta várakozunk. Már az összes létező alapítványhoz beadtuk a kérelmet. Mindenhol azt mondják, hogy a legjobb esetben is 3 év, de lehet, hogy 5. Én úgy érzem, hogy ennyit már nem bír ki a lelkem, úgyhogy hét elején felhívtam a tegyeszt és bejelentettem, hogy nem csak újszülött babát fogadnánk el, hanem két éves körüli gyermeket is akár. Azt mondta, hogy talán így egy kicsit előbb sikerülhet az örökbefogadás. Majd a tesókánál kivárjuk a 3-5 évet, de most úgy érzem, hogy nem tudok addig várni. Néha úgy érzem, hogy az a rengeteg érzés, gondoskodás amit a gyerekeknek kellene adnom, egyszerűen bennemrekedt és már nem fér el bennem.

Ha decemberben nem sikerül a lombik, akkor már csak az örökbefogadás marad nekünk, mert azt hiszem, hogy nem szabad tovább próbálkoznunk a lombikokkal. Ez a mostani sikertelenség olyan szinten megviselt nemcsak engem, hanem a férjemet is, hogy ha túl sokáig húzzuk akkor rámegyünk lelkileg. Szóval ez lesz az utolsó esély, hogy pocaklakóm legyen. Persze bizakodok is, de félek is a kudarctól nagyon. Na most aztán jól kipanaszkodtam magam. Bocs. :oops:

Holnaptól elmegyünk egy kicsit pihenni, kikapcsolódni, meg rendbetenni a ház környékét. Addig is a nyaralóknak kellemes nyaralást, a dolgozóknak meg jó munkát kívánok! Ígérem, hogy sokkal pozitívabban fogok visszajönni!

tücsökbogár
 
 


Kedves Tücsök!

Nem rég mesélte az egyik barátnőm, hogy a keresztanyukájáék kb 10 évig próbálkoztak többek között lombikkal is, de nem sikerült nekik. Amikor már teljesen feladták,s beletörődtek, mégis, teljesen váratlanul és természetes úton összejött a kisfiúk.
Valószínűleg, sokat számít, hogy ha az ember nem görcsöl rajta annyit!
A héten hallottam egy jógás helyről, ahova olyan nők járnak, akiknek hasonló problémájuk van. Állítólag segíthet!!! Lehet hogy érdemes lenne neked is megnézned ezt vagy valami hasonlót! Hátha tényleg segítene?! :roll:
iszruk
 
 


Sziasztok!

Tegnap es tegnap elott voltam UH-n csak eddig nem volt idom irni...

Ugy tunik minden rendben van a leltarral :wink: - ket pici kez, ket pici lab, fej, pocak stb. Nyaki redo 1,7 mm de alig lehetett megmerni. Mondtam is a ferjemnek, hogy tiszta apja a gyerek, egy percig nem bir a hatso felen megmaradni. :lol: Elerzekenyules egyebkent nem volt nala (igazan nem az a tipus, meg ilyenkor sem), de az autoban visszafele enekelt, mait csak olyankor szokott ha nagyon jo kedve van. :lol:
Ja es amikor a szonografus ra akart kozeliteni a baba also reszere (hatha latszik mar valami) akkor a parom megallitotta. Szoval nagyon eltokelte magat, hogy meglepi lesz. :roll:

Merszi - jo nyaralast nektek. Melyik tengerpart a cel?

Tucsi - teljesen megertem, amit irtal. Nem hiszem, hogy lenne barki is, akit nem viselt volna meg ugyanugy az osszes dolog amin te es a ferjed atmentetek. Egy kevesbe eros kapcsolatot mar reg hidegre tett volna. Jo, hogy legalabb most tudtok egy kicsit pihenni - neked is jo nyaralast. Ja es kinek panaszkodnal ha nem nekink? Ezert (is) vagyunk!

Annus - ez a bomba sztori nem semmi! Jo, hogy nem lett belole nagyobb baj.

Kimma - megneztem a videot. Tunderi a leanyzo! :D
Iszruk - orulok, hogy jobban erzed magad. :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Kimma! gyönyűrű formás a babátok! A video szerint nagyon nyugisnak tűnik, igaz ilyenkor még nagyon tudnak aludni! Édi!


Iszruk!
Örülök, h jobban vagy!!!
Én korábban kijelentettem, h nem akarom megtudni a nemét a szülésig, legyen meglepetés, hiszen ha megfogan már az csoda! Fotót még nem csináltattam, majd az AFP-nél. Készülök majd 4D-re is de csak kb23-25 hetesen, ekkor viszont asszem le fog bukni. Persze a kíváncsiság majd kiböki az oldalam... :lol:
A kínai horoszkóp szerint lányom lesz...no ha ennek hinni lehet akkor az első gyermekem is "kukis"lány... :lol:

Hajni!
A Fekete tenger a cél, de még 3hét... :cry: Ki is használta a főnököm... ma bejelentrette, h megy szabira napokon belül és enyém az irányítás...kb 120 embert kell majd kordában tartanom, remélem nem nagyon húznak fel!

Tücsi! remélem a lombik hamarabb összejön, ha az örökbefogadás ilyen sok időbe kerül!!!
merszi
 
 


Tücsi-teljesen normális dolog, hogy ennyi szomorúság után úgy érzed elég volt! Én már most kivagyok, pedig...
Szerintem nagyon jó ötlet egy 2-3 éves baba is, nagyon fog benneteket szeretni, visszaemlékezni meg úgy sem emlékszik a gyerek mi történt vele azelőtt, hogy hozzátok került volna: csak rátok fog emlékezni, arra hogy ti mennyire szeretitek!
És ha már van egy, lehet hogy megörvendeztet a sors egy újszülöttel is!!!

Remélem kipihened magad egy kicsit, lenyugszol és hipp-hopp itt lesz november!!!

Merszi-hát 120 ember?? :roll:
Vigyázz az idegeidre!!!
Remélem hozol majd képeket a nyaralásról, különösen a pocis fotókat várjuk!!! :lol: (ha gondolod csinálj tájképet, meg fej nélkülit...mert emlékszem mit mondtál régen) Asszem majd mi itt együtt eldöntjük poci méretről hogy titkolózhasz-e még tovább !! :lol: :lol: :lol:

Hajni-gratulálok!!! :lol: Jó hát ha a férjed nem olyan elérzékenyülős, attól függetlenül biztos megfogott 1-2 madarat hazafelé örömében! :lol:

Iszruk-örülök, hogy túl vagy a nehéz perióduson!!!
(én nem éreztem ám hogy lányom van vagy fiam mikor terhes voltam!!! :lol: )
Vendég
 


Megprobalok kepet is feltolteni tegnaprol.

Itt eppen a labait nyujtoztatja:
Kép

ezen pedig a labait felfele dobta es kozben integetett a kezeivel:
Kép

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Zsibima - tenyleg nagyon jo kedve volt. :wink: talan mostmar kezdi elhinni... Hiaba, ovatos duhaj.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni-nagyon szép!!! :lol: Szuperül ki lehet venni a kezeit, lábait!!! Gondolom most nagyon boldog lehetsz!!! :D

Dr. Anna???
Vendég
 


Igen,most már hivatalosan is Dr Annus :lol: :lol:
Tegnap elvittem egy ismerősömet a dokihoz,ma vérvételen voltam vele!!Remélem majd rendeződik neki szépen a ciklusa :wink:

annus11
 
 


Ok Zsibi, majd csinálok poci és tájfotót. Már most is készült, majd otthonról felteszem...de szerintem ti még nem láttok változást én viszont és a párom már igen. Ja és folyton mondják , h "de jól nézek ki", mármint, h kerekedtem... :lol:

Annus! Hagyd is fönn ezt a Dr Annus feliratot! neked ez már kijár!

Hajni! Jó a kép!!!
merszi
 
 


Sziasztok

Hajni
nagyon jó a kép!!! :lol: :lol: :lol:

Iszruk
Mi volt a dokinál?

Dr.Annus
:lol: :lol:

Tücsökbogár
nyugodtan panaszkodj!azért vagyunk.
Sajna nem pontosan emlékszem,h miért is lombik lesz nálatok :oops: (bocsi,de hulla vagyok!Zalán 5. éjszaka szórakoztat,így alig alszok valamit).
De ez az aviva torna szerintem amiről iszruk is beszél.Erről pedig írtam 1-2 oldallal ezelőtt.
Vendég
 


Köszi Alziza még egyszer a dokit! Nagyon szimpatikus! Megvizsgált, s elküldött vérvételre.
S kitalálta, hogy mivel laktóz-érzékenységem van, nem is jó az Utrogesztan tabletta, hanem kúpként kell majd szednem. Így ha maradok az előző dokinál, hiába szedtem volna a tablettát, ha fel se szívódott volna rendesen!
Most még hátra van egy vérvétel, aztán majd kiderül, hogy mi lesz?
Nagyon kíváncsi vagyok, de csak 2-3 hét múlva lesz eredmény.
Addig meg bármi történhet... bár szerintem ezt a hónapot mi túlságosan eltudományoskodtuk...

Annus!

Szerintem én téged ma láttalak a vérvételen!
Kék-fehér csikos felsőben, s hosszú hímzett szoknyában voltál?


Hajni!

Nagyon cuki a kicsi!!! :D
iszruk
 
 


Iszruk!

Igen,az én voltam!!Kísértem a barátnőmet :lol: Na és persze pletyóztunk közben :wink: :lol:
Te melyik voltál?? :lol:
Amúgy ugyan az a doki nekünk is.Nyugodtan rámszólhattál volna h hohó,én ismerlek :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus!

Az ajtó másik oldalán álltam meg, s egy francia nyelvkönyvet bűvöltem. Hosszú barnás-vörös haj, barna szoknya. :lol: :lol:

Nem gondoltam, hogy te vagy. Azt hittem, hogy te is sorban állsz. Amiután kijött a barátnőd, s mentetek ki a folyosón, akkor gondolkodtam el rajta, hogy akár Te is lehettél, hisz Ti is tegnap voltatok a dokinál, s hátha ide is elkísérted.
S miután írtad, hogy voltatok, akkor már biztos voltam benne, hogy Te voltál az. Egyébként én hétfőn újra megyek!
iszruk
 
 


Dr Anna!!!

Fel sem ismeri a kórház folyosóján a saját pácienseit!! :lol: :lol: :lol:

Ez tök jó, hogy találkoztatok!!!
Most már a fél topik odajár!!! :lol: :lol:

Első topiktalit akár megejthetnénk 2 vérvétel között a sotén!!! :lol:

Merszi-persze, hogy "jól nézel ki", és ez nem biztos, hogy a kerekedésnek szól csak...biztos kiül az arcodra a boldogság!!!
Engem terhesen üldöztek még nagy pocival is a pasik...mert annyira sugárzott az arcom, hogy lejjebb nem is néztek!!! :lol:
Szóval várjuk a pocis fotókat!!! :D

Iszruk-nem mondom hogy: látod, látod??? :lol:
Jó kezekbe kerültél, a dokibá keze alól már a fenti topikban született baba!!! Érdemes Alzizára hallgatni!!! :wink:

Lányok képzeljétek, már csak holnap megyek dolgozni, aztán 1 hétig itthon leszek, utána 1 hét meló (az új dolgozókra kell felügyelnem, ezért ééén nem kapok egybe 2 hetet)
és újra egy hétig itthon!!!

És hétfőn "jó munkánkért" jutalmul elvisznek vacsorázni minket!
Ja inkább odaadnák a lóvét jutalomnak, de hát ne legyünk telhetetlenek!!! :lol:
Vendég
 


Zsibi!

Csináltam fotót, de asszem kiröhögtetném magam ha most feltenném. Azon aztán semmi nem látszik!!! Inkább fehérnemű reklámnak néz ki... :lol: élőben valahogy "többnek" látszom...max aki ismer annak tűnhet fel, hogy már nem horpadok befelé... :wink:

Mégiscsak az 5. hónapig kell várnom... Na jó , hogy ne csak én röhögjek, illusztrálom:

Kép 12+3 :)
merszi
 
 


Sziasztok

Iszruk
nincs mit!
Örülök,h Te is elmentél hozzá!
Nekem azért ez tök jó,h segíthetek,h halgattok rám. :lol: Olyan jó érzés.
Mivel tudom,h min mentek keresztül,h ilyenkor minden fűszálba kapaszkodik az ember,de dokit azt nehezen vált.És külön jól esik,h így ismeretlenül is bíztok abban akit én ajánlok!
Már 4 ember jár hozzá innen (közülük Vera már babázik :lol: ).
Remélem mindenkinek sikerül!

Mikor ide jövök olvasni,v írni,és utána Zalánra nézek olyan sokminden jut eszembe,h néha tök elérzékenyülök.Hihetetlen,h 2 hét múlva 2 éves!Hogy sikerült és tényleg lett egy 3. gyerekem!

köszi csajok!
Vendég
 


Merszi

Hát...Tényleg nem sok minden látszik.
Na de...ami késik az nem múlik.Pár hét és hatalmas pocakod lesz! :lol: Kép
Vendég
 


Merszi!

Nekem már most van ekkora hasam :lol: :lol:

Alziza!

Pont azon filózom mostanában,hgy mostanság csomó barátnőmnek osztom az észt :lol: Hogy ha össze-vissza ciklusa van stb,akkor ne kezdjen bele a babavállalásba anélkül h nem nézett rá egy "jó " doki!
Sajnos nekem anno senki nem prédikált,pedig milyen jó lett volna ha én is kapok pár jótanácsot mielött próbálkozunk :roll:

Iszruk!

őőőőő hát nem emlékszem oly tisztán...annyira nem nézelődtem :lol: A kismamikban gyönyörködtem csak :wink: :lol: Meg h a cukros víz mért olyan szar...na remélem hamar megtudom én is :lol: Amúgy az rémlik h olvasott ott vki :wink: :lol:

Na én már csak 3 napig jövök... :cry:

annus11
 
 


Na Zsibit kihagytam :oops:

Zsibi! :lol:

Na igen,annyi a betegem...én meg öregszem,tudod hogy van ez :wink:
Tök jó h ennyi szabid lesz!!!Miki 3 hétre jön el!!!Jaj annyira várom,na meg nem is...de hát minden jóban van vmi rossz :roll:

Lassan télleg csinálhatunk topictalit :wink:

annus11
 
 


halihó, csak beköszönök hozzátok. mégmindig egyben vagyok, ésmost nyugi van, szóval nemhiszem, hogy napokon belül szülés lenne. Aztán persze bármi történhet....de mostúgyérzem, hogy kihúzzuk a kiírásig. Babaó 2500 g körül van, úgyhogy ráfér még a hízás odabent. A feje 8.8 cm, úgyhogy remélem nem lesz ennél sokkal nagyobb. Szülésznő szerint kb. 3 kilóslesz majd, ha kijön.
nekem az bőven megfelelne :)

puszi nektek!

Lei
lei
 
 


Jól van Lei! Ügyik vagytok csak így tovább! Épp ma olvastam, h az utolsó hetekben 25dkg hízik a bébi, így bizti igaza van a szülésznőnek! Kitartás! azt az utosló 2 heted én is várom, mert mehetek újra szabira...
merszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?