Új privát üzeneted érkezett!

Sissi!
Hát kitartást a három gyerkőchöz :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, kinőttem a három héttel ezelőtt vett melltartóimat :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Olyan ciki :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Gratula laptetőhöz :lol: :lol: :lol: Dehogy ciki biztos a bébi miatt :lol: :lol: fogjuk rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 

 
 

Mondjuk, igazából az a gáz, hogy nem olyan olcsók a melltartók és most majd megint vehetsz ujakat :evil: :wink:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Ne is mondd.... az egyik szivacsos, az 7000 volt..... de majd veszek ilyen toldót hozzá a hátamra, hátha így nem kell egy darabig újat vennem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen végülis az is egy megoldás :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


A többiek jól eltüntek! :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Már vagyok is.
Zsu gratula a laptetőhöz.Ugyan miből tudtam hogy a tiéd lesz :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


40 perce frissítgetem az előző oldalt és mérgelődőm,hogy senki nem ír :twisted: :twisted:
aztán észre vettem hogy 117.oldalon járunk már

többiek merre??????????

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Na, de majdnem az enyém lett Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Igen Gabi!!

De majd legközelebb

Asiye! :lol: :lol: :lol:
Én is jártam már így párszor.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Kedves Kos!




Ma sikerül a pénzügyeket jól kezelned, nem lehet azt mondani rólad, hogy kicsinyes lennél, de nem is vagy pazarló. Nincs az anyagiakban eget rengető változás, de ha mégis lenne, az csak pozitív irányt venne. Nagyobb anyagi sikerek várhatók, ha a foglalkozásod kapcsolódik, a bankhoz, tőzsdéhez. Jelenlegi pénz-sorsod összefügghet társulásokkal, házassággal, vagy perekkel is, de akár a szerencsejátékkal is.




Kedves Bika!





Nyugodt, ha nem is és békés órákat kínál neked ez a nap. Sok idő kell most a tanulásra és a látottak befogadására, ám ha valamit egyszer már megértettél, azt most sem, és máskor sem fogod elfelejteni. Gondosan tudsz mérlegelni, és takarékosnak születtél, nem jellemző rád, hogy elhamarkodottan vonj le következtetéseket. Ma hajlamosabb vagy arra, hogy túlzásokba ess, a testi és anyagi örömöket illetően. A lustaság ma kifejezetten ártalmas neked.



Kedves Ikrek!



Ma az anyagi biztonság adná a védelmet a részedre, mivel rengeteg rejtett félelmed van, főleg a pénzügyekkel kapcsolatban. Nagyon érzékeny vagy, és nagyon nehéz neked szembenézni önmagaddal. Szeretnéd, ha gyengéden és szeretetteljesen viszonyulnának hozzád. Jól tudsz elemezni dolgokat, jól tudsz érvelni, de vigyázz arra, hogy objektív és őszinte maradj.




Kedves Rák!



Ma jól fogod tudni egyeztetni az üzletet a társasági kapcsolatokkal. Ne vidd túlzásba a gondoskodást, barátaidnak nem vagy az édesanyjuk, és a ragaszkodásodat sem kell mindenkinek tudtára adni. Veled született bizonytalanságérzeted miatt túlságosan kapaszkodnál emberekbe, akik esetleg ezért riadnak el tőled.




Kedves Oroszlán!



Szükséged van a státuszra, hogy egod igényeidet teljesíteni tudd. Szerencsés ügyleteket bonyolíthatsz le. Nem való neked a beosztotti állás, mert jobban szeretsz utasítani, mint parancsokat elfogadni. Napi munkavégzéseid folyamán több feladatot kellene kiosztanod a beosztottaidra, ne mindent csak te végezz el. Nagyon fontos számodra a presztízs, most nem szívesen beszélnél azokról a dolgokról, amik nem sikerültek, kellemetlen lenne, ha mások tudnák.



Kedves Szűz!



Most lesz alkalmad lebonyolítani mindazon dolgaidat, melyek a tengeren túlra szólítanak, legyen az nyaralás, vagy kereskedelmi utazás. Mielőtt útra kelnél, sok mindent el kell intézned. Be kell szerezned különböző iratokat, mint pl. vallási hovatartozásodat igazoló okmányok, házassági anyakönyvi kivonat, stb. Közben gondoskodnod kell az alkalmazottaid bérének kifizetéséről, valamint ellenőrizd, hogy a lakás bérleti szerződése, amit kiadni készülsz, rendben van-e?





Kedves Mérleg!



A dolgok, amivel a mai nap foglalkoznod kell: támogatás másoktól, örökség, elhivatottság, valaminek a befejezése, regeneráció. Házastársad, vagy üzlettársad révén anyagi előnyökre tehetsz szert, vagy éppen fordítva is előfordulhat, neked kellene segítened őt. A nehéz és problémás időszakokat nagyon jól fogod átvészelni, biztos lehetsz abban, hogy jól meg tudod oldani a dolgokat. A szerelemben sincs semmi probléma.




Kedves Skorpió!



Mivel személyiséged igen intenzív, követelő és mélyreható, így egy olyan partnert szeretnél, aki érzelmet, érzékenységet, kedvességet ad neked, és szereti a szép környezetet. Elvárod tőle, hogy legyen olyan gyakorlatias, mint te, és mindkét lábával álljon a földön. Mivel te önmagad nagyon makacs vagy, és ragaszkodsz elképzelt céljaidhoz, terveidhez, a partnerkapcsolatok ma nem lesznek annyira probléma mentesek, ha csak partnered nem engedi, hogy te szabadon tedd, amit szeretnél.






Kedves Nyilas!



Kitűnő fizikai állapotban vagy, emiatt nagyon is hajlamos leszel mindent túlzásba vinni. Igyekezz odafigyelni a táplálkozásodra, lehetőleg csak gyümölcs legyen az étrended, fontos az önkontroll, az önfegyelem, máskülönben súlyproblémáid adódhatnak. Az önellenőrzés segít neked abban, hogy elérhesd kitűzött céljaidat, nélküle csak vontatnád magad másokkal. Lehetséges, hogy torok problémák keserítik meg ezt a napot, de vigasztaljon a tudat, hogy ez nem súlyos, csak egy apró megfázás eredménye.






Kedves Bak!



Könnyen lehet, hogy most fülig szerelmes leszel, keresed az érzelmi örömöket. Ha nagyon szeretnél gyermeket, akkor sokat tehetsz azért, hogy bővüljön a családod. Nem elég neked hallani, látni, kézzel foghatóan érezni is kellene a dolgokat. Nyugodtan kimutathatod érzelmeidet, nem kell félned az elutasítástól. Mert ha érzelmeid kimutatása akadályoztatva van, akár saját magad miatt, akár más okból ez számos csalódásban nyilvánulhat meg.




Kedves Vízöntő!



Talán hívj vendégeket, mert a saját otthonod adja a biztonságot, és a nyugalmat. Szeretsz gyűjteni, talán régiségekkel is foglalkozol, mutasd meg szerzeményeidet barátaidnak is. A mai napon a Vénusz kellemes társasága biztosítja neked a nyugodt családi légkört, sőt szuper élményeket kínál a nap végére is valamilyen formában. Talán a párod vett két mozijegyet?



Kedves Halak!





Ez a mai Neptun állás személyes vonzerőt kölcsönöz neked. Bár időnként könnyednek és rugalmasnak tűnsz, olyan makacs is tudsz lenni, mint az a bizonyos kis csacsi. Művészi képességeidet jól felhasználhatod, pl. írás, vagy a zene területén, de mások intuitív megértéséhez is. Ha haragban lennél a testvéreiddel, a mai nap nagyon alkalmas lehet a békülés kezdeményezésére.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Na itt vagyok.... újra kellett indítanom a gépemet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi!
Nem tudod, hogy a postás mikor jön????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Milyen postást vársz drága?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Aki a teszteket hozza ma.... elvileg :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát szerintem dél körül szokta vagy talán 1, de mivel én is általában dolgozom nem tudom olyan jól :oops: De kéne hagynia értesítőt, hogy mikor hozza leközelebb vagy menj a postára érte, nem értem mért nem hagy neked :evil:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


jaaaaaaaaaa
Értem már.
Buta Buta Meli! 8)

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nekem is jön majd a napokban. Apukám már várja. Ő van otthon!
De mondtam neki, nem kinyitni ám!!
Olyan kiváncsi :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hát Hunci azért kapta vissza, mert a címzett ismeretlen..... a lánykori nevemre küldte és így már nem kapom meg :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja akkor értem :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


jaj!
lányok!
akkor kinek küldhetem mms-ben a poci képet? Aki fel tudja nekemrakni, mert az én telcsimet nem tudom telepíteni

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Hát sajna nekem nincs kábelem a telcsimhez.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!

Én is vagyok már.
Nekem küldheted a képet! Felteszem.
Vendég
 


Lányok, megyek öltözni, mennem kell még két másik könyvtárba is
majd egy után leszek megint.

Addig is legyetek jók, és ne sokat írjatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Tőlem pár perce ment el a postás.
És hozta a teszteket, amit tegnap rendeltem. :o :D
Vendég
 


Asiye!

Milyen telcsid van?
Vendég
 


Pici!

Szerintem Te is megkapod ma vagy holnap a tesztjeidet. :D
Vendég
 


Asiye,
én nekem elküldhetnéd, de csak délután tudom felrakni mert otthon tudom csinálni.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Zsuzksa!
Vigyázz magadra!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ja láttom már Cat felajánlotta, ő talán hamarabb feltudja rakni. :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Miért van az, hogy a Fertility berakja a pét nekem, a Ciklus pedig nem?
Vendég
 


Cat!
Örülök, hogy már megkaptad a teszteket.Ma biztos nekem is jön majd!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én szinte azonnal fel tudom tenni, amint megkaptam.
Nálam ez kábel nélkül is működik... :roll:
Vendég
 


Asiye!
Nekem is küldheted!
Csak, hogy megnézzem.
Én sem tudom itt benn fölrakni.
:wink: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asiye!
Nekem is küldheted!
Csak, hogy megnézzem.
Én sem tudom itt benn fölrakni.
:wink: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


De lassú megint a babanet!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nagyon várom már a képet!!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Úgy izgulok már, mikor Zsuzska tesztje miatt!
Várom a jövőhetet.

Andy!
Olyan édes vagy, hogy várod az enyémet. Jól esik amit írtál.


ma sem kameráztunk skype-n!!
De majd este.

:wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Úgy izgulok Nemlajosért!
Mi lehet vele? :roll:

Remélem jól van?
És sokat pihen :!: :!:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Képernyővédőnek Beni régi képei mennek ezen a gépen.
És megláttam az első Uh képét. :D
Mármint az elsőt, amiből én is kaptam.
Már 10 hetes volt. Íme:

Kép
Vendég
 


Cat!
Köszönjük szépen!
Nagyon szépen látszik rajta.
Irigy Irigy. :oops: :oops: :oops:
Én is akarok ilyet.
Pár hét múlva :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok lányok!
Örülök, hogy felmentettetek az olvasás alól, de azért próbáltam követni az eseményeket (kb 10 oldalt átrágtam:D)
Teszt: én a babatervezok.otthona.net - ről rendeltem, 2000Ft volt 10 db postaköltséggel (148Ft a teszt), 10-es erősségű, és 6 nap alatt ért ide (Németországból).
a korán tesztelést (bár tudom, hogy nehéz megállni), nem nagyon ajánlom ám! Tudjátok, ha tavasszal nem tesztelek a 28. cn-en (pedig 36 napos a ciklusom), és nem látom a pozitív tesztet, akkor nem vetélésként fogom fel azt, ami történt, csak sima menzeszként (biztosan tudjátok, hogy rengeteg ilyen korai vetélés van).
Én a hőmérőzést ajánlom, ha a menzesz tervezett napjáig nem esik le a hőd, akkor van ok örülni, és hőmérőzni tovább:)
Ami vicces, hogy ha nem hőmérőznék, akkor most sem tudnám, hogy 7 hetes terhes vagyok, hiszen még csak a jövő hétre várnám a következő menzeszem, sőt, most, hogy véreztem, azt gondolnám, hogy már meg is jött, úgyhogy túl lennék a 12. héten, mire rájöhetnék, hogy gyerekem lesz :lol: :lol: :lol:
Egyébként múlik a mellfeszülésem, már tapasztaltaktól kérdezném, hogy ez normális?
Vérzésem kevés, de van, pihenek sokat!
És mindenkinek szorítok, sok ígéretes hőgörbét látok ám most fenn :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Mit ebédeltek ma?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


cat


ez a telcsim van,

Kép


motorola, de nem tudjuk telepíteni. lehetne ugy hogy memória kártyára mentem ea képet, és rakom a gépre, denem tudom hova raktam a memória kártyám, mert a telcsiben nincs!

elaludtak a fiuk, mindjárt csinálok képet és küldöm.


köszi

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szia Nemlajos!
de örülök,hogy jelentkeztél.
és annak mégjobban, hogy pihensz és jól vagy!

Puszi neked

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


nemlajos!

nekem a mellfseszülés hol elmúlik, hol előjön :roll: :roll:
két napja megint szenvedek vele :?
vigyázz magadra :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Köszönjük Nemlajos!
A hasznos infókat.
Nem tesztelünk máskor korán. Én tuti nem.
És főleg nem este.

Én is neten rendeltem, együtt Cat-el.
Sokkal olcsóbb így.

Mikor mész újra orvoshoz?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Tényleg, ezt én is akartam kérdezni, hogy a mellfeszülés meddig tart??
Végig?
Vagy csak az elejnén?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sissi! Szép napot neked, és a gyerkőcöknek is.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?