Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nálunk is zajlik az élet!
Danim szerdán betett a fülébe egy kis golyót (ágyugolyó), vittem le a rendelőbe, de du. 4 kor miért lenne fülészet, vigyem be a Heim Palba mert az az ügyeletes. Bementünk, Ők nem ügyeletesek, nem értik miért kaptuk ezt az infot, mentjünk át a Bethesdába...(szegény kórház bizti nincs egy kib....orvos aki ki tudta volna szedni a golyót...na mindegy... :twisted:
Bethesdába vártunk vagy fél órát mert a dokinak akkor volt hihetetlenül fontos dolga, mert elment vhová....
Simán kiszedte, Dani észre se vette.

Szóval ezek a legfrissebb híreink....
Mondtam a gyereknek, ha 2 évesen csínálja oké....node 6 évesen???? :oops:

Ma voltunk olátson ugyhogy kissé nyűgös a hölgy...
egyébként 5360 gramm és 63 cm.
Édes manó állandoan gyaorolja a mosolygást. :wink: :wink:

Most épp alukálunk a kertben,mert bent vhogy ma nem megy....
még jó hogy ki tudunk jönni.

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara: Rettenetesek ezek az orvosok, ha pl. valaki haldokolna, azt is elküldenék, mondván, hogy nem ők az ügyeletesek?
Szép hosszú baba Jázmin!

Nagyon kevesen írtunk ma be... :(

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jesszus, Xsara....mit mondott a gyermek, miért csinálta? :shock: (Én nagyon fülparás vagyok, elég sokáig úsztam, és a fülem szinte mindig be volt gyulladva...tegnapelőtt sikerült selejtes fülpucolót beledugni, de én azt hittem, a vatta a fülemben maradt, zargattam a férjemet, szedje ki, de persze, nem volt benne semmi, mert már eleve nem volt rajta vatta... :oops: ) Kórház :twisted:

Szabiknak boldog névnapot!

Nono, milyen volt a keresztelő?

Kép
babyteve2
 
 

 
 

Sziasztok lanyok!

Ha valakit erdekel!
Keszitettem a nyaralasrol egy kisfilmet.

Sajnos amit feltoltottem fel kellett vagnom es a minoseget rontanom kellett, hogy sikeruljon feltolteni.

De azert a lenyeg itt is lathato.

Magi

1 resz:
http://youtube.com/watch?v=tKSHuTyzx34

2. resz:
http://youtube.com/watch?v=YEHY1B9kXoI

3. resz:
http://youtube.com/watch?v=hDBkiUkSx2I
Vendég
 


sziasztok, jó reggelt!

Remélem, senki sem lakik a legújabban talált bomba közelében! Egy ilyen ideiglenes kilakoltatás nem lehet vmi jó -viszont párom emiatt ma nem megy dolgozni, ez jó, de az nem, hogy a többi nap tovább lesz emiatt bent :evil:

tényleg de nagy a csend -többen is nyaralnak most?

Magika: jó a videó, ügyes vagy és klassz lehetett és a gyerekek nagyon aranyosak :D

Xsara: hát ez ijesztő lehetett aztán a kórházi hozzáállás meg no comment :evil: De jó, hogy semmi gond nem lett belőle és simán kiszedte a doki végül! Előnye, hogy ennyi idősen csinálta, hogy így könnyebb talán vele megbeszélni, hogy többször ne tegye, nem?

Kép Kép
celesztina
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 18:27-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Most végre van egy kis időm, hogy írjak, mert pénteken megkaota az oltást, és szerintem a rosszaságot oltották bele, mert azóta nincs egy perc nyugtom se tőlle. Már 2 napja megint velem alszik, mert állandóan fennt van. Kétóránként öröng a kajáért, és minden alkalommal bepuszil 180-190gr.-ot! Aztán egy óra játék, max. fél óra alvás, utána kipattan a szeme, rámnéz, és kiröhög. Egy fél óra duma, majd egyik pillanatról a másikra hiszti, mindjár éhenhalok hangon! Próbáltam cumit, vizet, mindent, semmi nem jó, mire végre megadom magam és ismét bekajál. Már kérdeztem a dokit, sőt még az RTL-KLUB-ba is betelefonáltam egy táplálkozási tanácsadónak, és mindenki azt mondta, nem baj akkor etessem meg. Úgyhogy most szinte 2óránként eszünk. De nem baj 9.-étől másfél hétig lent leszünk a telken Apával, és majd ott elkezdem az alma és az őszibarack pűrét. Akkor már 3és fél hónapos lesz.
Marci sem nagyon emeli magát, bár mostanába a lábai állandóan égnek állnak. Ha egyenesen tartom, már széprn tartja a fejék, dumál egyfolytába, nyúl és meg is fogja a játékait. Úgyhogy nem aggódom (annyira), mert végül is csak haladunk. Csak olyan rossz, mert állandóan hasonlítgatom. Tudom, hogy ez az amit nem kéne, de nézem itt ezeket a gyönyörűségeket, és olyan kis ügyesek!
Na most már eldugulok.
Ja és a 2-es AVENT-et használjuk a táphoz, azóta kb. 40gr-a többet eszik. Szerintem eddig megunta azért nem evett többet. Egy lusta kis dög. :D
Vendég
 


Egy kicsit elírtam a dolgokat, bocsi! Azért remélem ki tudjátok olvasni, csak a fél fülem és szemem most is rajta van, és egy kicsit kapkodtam.
Vendég
 


Pumpóka, Zsuzsó: Aranyosak nagyon a babák, tényleg nagy a különbség, de mindkettő nagyon fejlett és szép!

Magika: Jók a videók! Látszik, hogy élvezik a gyerekek a nyaralást!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jezsek: Én is mindig hasonlítgatom, így csak stresszeli pedig az ember magát... Jó étvágya van Marcinak, nem semmi az a 190 g.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jezsek hát nem is szabad hasonlítgatni. Abba hülyül bele az ember.

Mango szegény, lehet ők is ki vannak telepítve. Arra van a bombariadó. Remélem minden rendben veletek!

Celesztina
csak a mára gondolj! milyen jó, hogy a párod veled van. Majd ráérsz holnap reggel szontyizni, hogy később jön. (saját tapasztalat) egyébként csináltál keresztelős meghívót? Most ötleteket keresek a sajátunkhoz. Ha van, megmutattod? Te olyan kis ügyes vagy, ilyen figurakeresésekben. Mindig olyan jópofákat csatolsz be. Mienk szeptemberben lesz. Nektek most hétvégén igaz? Jó meleg lesz.

Kép
téjé
 
 


Emi boldog hófordulót! Mintha most lett volna az előző!

Rohan az idő, ti is érzitek? :wink:

Kép
téjé
 
 


Nono Keresztelőről várunk írásbeli és képbeli híreket!

Kép
téjé
 
 


Téjé

én nagyon érzem hogy rohan az idő (már csomagolok pakkot egy barátnőmnek,mert állapotos:)
csak a hasam nem akar lefele menni:(

ugye senki nem lakik a 9. kerületben innen?

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok,
Írjon nekem az privit légy szí, akinek kb. Danival egy idős a babája, anyatejes, és gondolkozik a hozzátáplálás, kiváltás, kostóltatáson gyümivel, stb.
Vagyis 4 hónapos elmúlt a baba, de még nem 6 hónapos.

Köszi:Bambi

Kép
1bambi
 
 


Marjan... Mangoék ott laknak, épp aggódtam értük. Nekem sem megy le, lóg a puding.

Kép
téjé
 
 


Lili kisasszonynak boldog hófordulót!

Mindenki kint van a nagy melegben?

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Mango, köszönjük :)

Pumpóka, nagyon cukkerek a lányok, kár hogy Ti nem vagytok rajta legalább 1 képen :)

Emi, boldog hófordulót Nektek :)

Judit, az idő tényleg fergeteges, hogy telik az idő, mintha legalábbis egy F1 autó húzná úgy 350-el :lol:

Hoztam még 2 képet, ma megengedtem Szandinak, hogy lefényképezzen minket :roll: :oops: :)
Kép Kép
Azt hiszem itt jól látszik a kb 20 kiló feleslegem :(
Lesz dolgom az elkövetkezendő 1 évben, nem vagyok híres a fogyókúrázásról, mozogni szeretek, csak ahhoz meg idő kell... na de majd megoldom, mert eléggé utálom azt a képet, amit a tükör mutat, ha eléállok :cry:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Magika!
Köszönjük a nyaralásról a videót. Te általad most mindenki egy kicsit most nyaralt a tengerparton.

Zsu!
Bianka szerintem Lizával szinte teljesen egyforma ütemben nő. Szinte totál ő is ekkora.
Holnap megyünk oltásra délben (persze a legnagyobb melegben megint). Kiváncsi vagyok mit mond a súlyunkról most. (Az itthoni mérés szerint 10 dkg-ot híztunk egy hét alatt, egyenlőre még csak anyatejjel ugyanúgy, nem kellett még a táphoz nyúlnom, még 2 pohár van a hűtőben).

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Magi, nagyon jó a videó, szép helyen voltatok, helyes család vagytok nagyon! Zolikán néha jót mosolyogtam :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok Mamik!!

Nici
Köszi a képeket!!! Édik vagytok együtt, és a kilók miatt ne fájjon a fejed!! NEkem így is szimpi vagy, remélem aztán legközelebb már személyesen is tudunk talizni!

Magi
Nagyon jók a videók! Olyan jó volt nézni!!! Én még nem voltam tengerparton sosem, de így kicsit tényleg olyan volt, mintha én is ot lettem volna!!!

Emi
Boldog hófordulót Nektek!!

Marjan
Semmi gond, h csúszik a tali, szóljál előtte mikor jönni akartok, és ennyi!! Kocsit sajnálom, remélem meg tudjátok oldani!!

Xsara
Komoly a story, nem lettem volna a helyetekben!! Én is fülmizériás vagyok, mert én meg annó fülpiszkával sértettem fel a dobhártyámat!!

Zorróné
Ti meg ma utaztok, remélem ki tudtok jutni a városból!! Jó pihit nektek!!

Nono
Képeket én is várom!

Pumpi, Zsu
Jók a képek!! Tényleg nagy a különbség a két csajszi között!!

Jezsek
Mi szépen tartjuk magunkat, és forgunk is, viszont még nem nagyon nyúlunk tárgyakért! Mindennek eljön a maga ideje, bár azért én is para vagyok, és hasonlítgatok!!

Mango
JELENTKEZZ!! Remélem nektek nem kellett kiköltöznötök!!

Basszus, nagyon durva ez a bomba!
Nem tudom mi lehet bennt a városban, de itt nálunk is dugó van Csepel felé, itt áll a házunkál a sor vége, és csepel innét kb. 2 km.

Rólunk
MA voltunk dokinéninél méreskedni hivatalosan, és kb. egy hónap alatt 170 g-ot hízott. Igaz hétvégén Maszat megkapta az első tápiját, de így is pótolni kell tuti, mert nem eszik eleget. Napi szintem kb. 5-600 g. Azt mondta védőnéni is és doki is, h jól nézünk ki, de a mennyiség meg kevés!

Hát ennyi röviden, akire nem reagáltam bocsi, most mennem kell..

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Ha tudnátok, hogy én milyen hülye vagyok!!!
Nyugtassatok meg, hogy más is beleesett ebbe a hibába! Ma volt a védőnő ( teljesen váratlanul felhívott, hogy itt áll a kapuba. 5 hete nem volt), és kiderűlt, hogy nem vagyok normális!
Én azt hittem, hogy onnan kell számolnom a 3 órát, amikor befejezte az evést. És most mondta, hogy akkortól kell, amikor elkezdi! :oops: Szegénykémet minden nap szenvedtettem! :( Most olyan lelkiismeret furdalásom van!
Most így minden rendben volt ma, még a szája széle sem görbűlt le, csak vigyor volt egész nap! És másfél órákat aludt minden etetés közben. Nem vagyoknormális!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


MANGO tel. számát tudja vki??
El tudná küldeni priviben???

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Az én párom csepelen dolgozik, mi óbudán lakunk. Je, és be kellett mennie! :evil: Gondolhatjátok mikor ér haza...
Kiszámoltam: ha csak 180gr.-ot veszek is ( de annyit mindíg megeszik) 6×180=1080! Nem semmi!
Vendég
 


Kép

Kép

Szerintetek úgy néz ki mint aki keveset eszik???????

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kiscica Nem mondanám! :D Aranyos kis dundihusi! Ő is tud rumlit csinálni látom. :D
Vendég
 


Jezsek
Nemá, én is eddig így számoltam, de Maszat nem volt kiakadva eddig!!
Jó tudni, mert nekem ezt sosem mondta a védőnő!!
Szegény párod, akkor szív ezerrel.
Kvassay lezárva, soroksári meghalva, szóval nem is tudom, h merre tud hazamenni.
0-ás is be van állva, nagyon gáz..
Imerősöm a körútról erzsébetig 1 1/2 óra alatt jutott el..

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Ráadásul még "át kell szaladnia" a nagyapjához kispestre.. Már nem is tudok erre mit mondani :evil:
Vendég
 


Szegény tegnap elment reggel negyed7-kor és hazajönn este fél10-kor. Szegény a Marcit is csak alvás közbe látta. Komolyan úgy sajnálom. De aranyos volt, mert mikor hazajött, adott az arcára egy puszit, és az én kis drágám mosolygott neki álmába. Azt hittem megzabálom!
Vendég
 


Jezsek
Rumlit?? Hát azt tud, nem is kicsit!
Szerintem sem vékony, de akkor sem értem, ha csak ilyen keveset eszik, h tud ilyen jól kinézni.
Kb. 6600 g még mindig!!

Kispestre?? Akkor passzolom, h merre fog hazamenni!! AMúgy én is ott laktam 10sok évig, anyuék még most is.
Apósod merre lakik??

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Csak képekre van időm sajna de mihelyt lehet jövök és mesélek, mert nálunk mindig történik valami.
Keresztelőről sajna nincs sok, az ucsó kép az egyik ajándék a millió közül amit kaptunk:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, többeteknek eszetekbe jutott a Párom, nagyon figyelmesek vagytok!

Köszönöm szépen a nevében a jókívánságokat!

Nagyon pörgős napjaink vannak .. de azért a héten igyekszem bejelentkezni ide is 1-2 képpel :)

Kép
szösszenet
 
 


jezsek,
szerintem normális vagy!!!ne parázz ezen.
amúgy én az elején csináltam ezt, amikor haza hoztuk a kórházból, utána nem is tudom, hogy milyen sokáig úgy csináltuk, hogy a kaja végétől számoltuk a 3 órát. az biztos, hogy nem csak 1 hónapos koráig. de szépen hízott és nem panaszkodott :lol: :lol:

kiscic,
mi is ma voltunk dokinál. érdekes, mert a mérleg mellett álltam, most is és a múltkor is. a nő, aki mérte, mást diktált a dokinőnek, mint amit a mérleg mutatott. de a tényleges adatok alapján Dani 4 hét alatt összesen 32 dkg-t hízott :cry: :cry: :cry:
de eddig sokat hízott, így nem aggódok, meg a 4. hónapban szerintem ne várjunk már olyan hízást, mint az első 2-3 hónapban. és nagyon szép formás a gyermek (elfogultság nélkül). (Mint kis maszat :lol: :lol: :lol: )
Aztán így a dokinő elkezdte mondani, hogy az uzsonna-szopi helyett adjak neki tejpépet, meg 2 hét múlva kezdjem el 10 óraira adni a banánt.
most páran villámokat szórnak a szemükkel, de én akkor is örülök annak, hogy adhatok neki mást is, mint szopi-tejet. 1. amikor eszünk, kinézi a szánkból a kaját. 2. így betudok vezetni szept. közepéig pár kaját. 3. amikor kezdődik a meló, eltudok menni itthonról hosszabb időre, így 1 nap alatt több tárgyalást letudok majd bonyolítani, viszont így nem kell majd minden nap elmennem...és sorolhatnám.
ja, és Dani (igaz már régóta), ha elkapja mind2 ujjamat, állandóan húzza fel magát, mint aki ülni akar. nem annyira örülök ennek (gerince miatt), de drnő azt mondta, hogy amit ők akarnak, az mehet, csak ne erőltessük a dolgokat. és ő tök olyannak látja Danit, aki nagyon izgő-mozgó (lesz).

nono,
jók a képek. nem is sírt a "víznél"?

szöszke,
miért tűntél el? hasonló okokból? én szeretlek ám!

bocs, többre most nem reagálok.

ja, és köszönöm az 1-2 ember reakcióját, akik válaszoltak az utolsó hozzászólásaimhoz, illetve hiányoltak.
ritkán fogok jelentkezni, mindenkinek minden jót!

Bambi

Kép
1bambi
 
 


Kiscica bocsi, itt vagyok, csak fürödtünk, meg vacsiztunk.
Tehát, nem az Apósomék laknak kispesten, hanem a Párom nagyszülei, az Apósomék a XIII.ker-be laknak, de most hívott Apa, hogy oda is át kell mennie. Jó mi? Egyszer csak hazaér. :(
Vendég
 


És milyen jó, hogy tök feleslegesen zargatták fel a várost nem? Jó persze nem tudhatták, de tuti nem örülnék ha ott laknék... Így is egész nap paráztam, mert a párom ott dolgozik az üllőinél...

Kiscica, Enyim csajnak is holnap tudok pontos méreteket mondani, de 2 hete 5060g volt csak. Kiv. leszek mennyit hízott a 2 hét alatt...

MA alig evett. Szopizni egyáltalán nem volt hajlandó, anyatejből meg max 80 volt amit egyszerre megevett. Jah gyümi is délelőtt csúszott utoljára, azóta semmi. De tea sem, semmi... És üvöltött egész nap... Most alszik, pedig fürdenie kéne... De tudjátok mit? Nem bánom :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


bambi! Nem sírt a víznél. Végig csendben volt- Csak egy kis rövid hőőő-t engedett el. ennyi volt a kereszteléshez a hozzáfűzni valója egész idő alatt. :D
Vendég
 


Jezsek: Örülök, hogy megoldódott a kaja-dolog, és tényleg én is mindig úgy értettem, hogy 3 órát a kajálása végétől kell számolni.

Nono: Bájos család vagytok! Te nagyon csini vagy! Márk hogy viselte a ceremóniát?

Szössz: Hiányzol, kár, hogy nem tudsz gyakrabban beírni!

Bambi: Te is jöhetnél gyakrabban, olyan kihalt ez a topic mostanában... :(

Kiscica: Szép kis dundi baba Maszat, nem értem, miért paráztat a védőnő és a doki. Ahogy mi sem vagyunk mindig egyforma étvágyúak, úgy a babák sem lehetnek azok! Egyszer gyorsabban gyarapodnak, máskor kevésbé. Ez szerintem természetes. Én ezértis táplálom babámat igény szerint, ha neki úgy esik jól.... De persze nem vagyunk egyformák.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Ha jól átom, ma én nyitom a napot.
Rakork föl egy-két képet, ha nem baj, csak meg szerettem volna mutatni, milyen kis ügyi :D Kép jól lehet Apába kapaszkodni ! Kép Popey Kép gyönyörű vagyok! [img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217398893.238.jpg[/img] Nem akarok aludni! Kép Én a vizilovakkal vagyok Kép Már fél kézzel is megy!


Most már eldugultam! :)
Vendég
 


sziasztok!

elnézést, még nem volt időm mindent visszaolvasni, tegnap párom a bomba miatt nem ment dolgozni :D (mármint hepifej amiatt h nem kellett bemennie nem a bomba+kitelepítés miatt) és állatkerteztünk először 4esben :D nagyon szuper volt, de meglepett minket h hétköznep is mennyien vannak :shock: jegyért is sorba kellett állni (igaz legutóbb vagy egy éve voltunk és akkor is áprilisban)
Ma meg irtó ideges vagyok több dolog miatt is, sajna a kicsik átvették és duóban ordítanak, próbálok nyugodt lenni..........


irtó jó képeket láttam :D :D :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Cukik a képek!
sziasztok!
Nem érek rá netezni,mert 3-4 órát fejek naponta du-án meg menekülünk ki a meleg lakásból. Tök náthás vagyok, a párommal is rossz a helyzet,de Fruzsi legalább jól van. Már jóval 5 kg felett van.
Ma már lefejtem 3 dl-t! :oops:
én úgy tudom,hogy Anyatejes babát nem szabad fél év előtt mással kínálni .Sz.tem hülyeség 6 hónapos kor előtt tápszer mellett is mást adni.Olvastam,ha mást adsz:már ülni kéne a babának,meg neki is nyúlni az ételért ,meg megindulni a fogzásnak stb..
vagy lehet rosszul tudom?

Kép
kritta
 
 


[quote="kritta"][ írta:krittab]
én úgy tudom,hogy Anyatejes babát nem szabad fél év előtt mással kínálni .Sz.tem hülyeség 6 hónapos kor előtt tápszer mellett is mást adni.Olvastam,ha mást adsz:már ülni kéne a babának,meg neki is nyúlni az ételért ,meg megindulni a fogzásnak stb..
vagy lehet rosszul tudom?


Köszi, a prividet is megkaptam.

Kritta! Itt már hetek, hónapok óta megy az anyatej/tápszer/hozzátáplálás körül a vita, érvelés, ellenérvelés, megsértődés, kiborulás, stb. Néha még egy kis civakodás, félreértés is akadt.
"anyatejes babát nem szabad fél év előtt mással kínálni" - ezt írod.
"Sz.tem hülyeség 6 hónapos kor előtt tápszer mellett mással is kínálni." - ezt is írtad.
"Ha mást adsz: már ülni kéne a babának, meg nyúni is, stb."

Ne haragudj Kritta, de ezzel nagyon nem értek egyet és kicsit ki is akadtam ezeken a mondataidon.
Nem tudom, hogy rendszeresen olvasod-e ezt a fórumot, elég sokszor szó volt már ezekről.
1. Sokan nem önszántukból nem szoptatnak, hanem a természet nem áldotta meg bő tejmennyiséggel. Ők tápikáznak, de biztos van köztük olyan is aki alig várja, hogy mást is adhasson a babájának.
2. Vannak akik eddig csak szoptattak (pl. én is, kiscica is), de a súlynövekedés jelentősen visszaesett, és az orvos (szakember) azt javasolta, hogy mást is adjunk a babáknak. Lehet, hogy nem tudjuk kielégíteni a tejmennyiséggel a babákat, vagy a minősége/értéke nem követi a babák igényét.
3. Vajon miért van az a sok "4 hónapos kortól" termék? Ha nem szabadna, valószínű nem engednék ezeket forgalmazni.
4. 6 hónapig csak anyatej, vagy táp. Szerinted ez mióta van így? Engem biztos nem csak tápoztak, anyatejeztek 6 hónapig anno. És semmi bajom (allergia, stb.). Sőt, a nővérem, mivel nem volt teje elég korán elkezdett meggyet, stb. adni a fiainak. Semmi bajuk.
5. Igen, örülök, hogy mást is adhatok (orvosi vélemény szerint), mivel látom a fiamon, hogy amikor eszünk, nagyokat nyel és majd kiesik a szeme, annyira érdekli.

És még sorolhatnám.

Nem akarlak megbántani, de ez már tényleg kikivánkozott. Pedig megfogadtam, hogy nem fogok olyan hozzászólásokra válaszolni, amik kicsit kiakasztanak, amikkel egyáltalán nem éretek egyet. De nem tudtam megállni.
Nem is szeretnék ebből vitát, ez csak az én véleményem és pár sorstársamé...[[b]b]Légy szíves ne is reagáljatok erre, nem akarok egy újabb vitát kiváltani ezzel a hozzászólással.[/b]

Lehet, hogy mérgesnek tűnök, de nem vagyok az. Csak most válaszoltam egy olyan hozzászólásra, ami nem tetszett és nem "ikszeltem ki" a netet és kapcsolatma ki a gépet, mint sok esetben.

Köszönöm a priviket, majd fogok rájuk válaszolni.

Szép napot!
Bambi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.07.30 08:55-kor.

Kép
1bambi
 
 


nem tudom miért lett a vége nagy betű!Nem akarok kiabálni :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
1bambi
 
 


semmi gond :lol: Én nem vagyok ebben sem szakértő csak ezt olvastam. :lol:

Kép
kritta
 
 


Bambi én is egyetértek veled. Szerintem ez is azok közé a dolgok közé tartozik, amiben sosem fognak a vélemények megegyezni.
Vendég
 


Bambi!!!!!!!!!
Tényleg bocs most olvastam feljebb :lol: nem olvasok sajna,mert nem tudtam mostanában és együttérzek veled,nekem nem volt ilyen problémám még! mondjuk mi jóval kissebbek vagyunk Fruzsi inkább túleszi magát nonstop!8most is olyanokat pukkantgat :roll:

Kép
kritta
 
 


Sziasztok Lányok,

Kiscica, Téjé, köszi, hogy golndoltatok ránk. Nekünk hétfő este 10-kor telefonált egy rokon, hogy ki kell települnünk, úgyhogy mi tegnap reggel fél 7-ko, még a nagy tömeg előtt leléptünk Budaörsre anyóskáékhoz. Egész nap etetett, azt hittem elájulok estére. De legalább amíg Csenge aludt, le tudtam lépni az auchanba Kisatival, kicseréltetteam a nokia szervízben a telefonom előlapját, amit Csenge úgy elintézett,h. már szégyelltem elővenni. Utána átmentünk az ikeába nézelődni. Olyan egyszerű volt most egy gyerekkel, persze egy éve éve, amikor csak Csenge volt, nem gondoltam sose így :) :) mondjuk ő sose volt egy csendes gyerek
Este hazajöttünk, pedig a mama már arra pályázott,h. ott alszunk. Azért várható volt,h. nem fog gyorsan menni az evakuálás, mert itt a házban se nagyon tudott a dologról senki, meg tele van a kerület olyan típusú emberekkel, mint az a néni, akit a Hír tv-n mutattak: " ... a szomszédasszonyom szólt 9-kor, de a déli híradót még megnéztem otthon..." hát na...

Kép
Kép
mango.
 
 


na megint laptető...

Kép
Kép
mango.
 
 


Szia Mango
Aggódtunk ám értetek, sejtettem, h ki kellett vándorolnotok..
Akartam is írni, de mikor megjött a számod, akkor már bemondták, h vissza lehet menni, én meg nem akartam akkor már "fölöslegesen" parázni!!
Örülök, h volt egy jó napod!! Én is vágyom már egy kis "kiruccanásra"!!

Bambi
Akinek nem inge, ne vegye magára..
Jöv.héten én elkezdem a hozzátápit, veszek Kecskemétit meg tejpépet és kísérletezek! Aztán meglátjuk..
Porcukor és csoki megvolt, ízlett, nem félek attól h a gyümi nem fog lecsúszni.. :lol:

Jezsek
Nagyon helyes a kiskrapid!!! Párod mikor ért haza???

Celesztina
Nyugi!! Képek állatkertezésről??

Nono
Majd gyere élménybeszámolóval!! Mi okt. első hétvégéjére tervezzük a keresztelőt! Írnál róla, h Nálatok hogy zajlott??!!

Kritta
Mi a baj pároddal, mármint kettőtökkel?? Bocsi, h megkérdezem, ha nem akarod leírni nem kell!!
Örülök, h ilyen sok tejed van!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Köszi Cica, kedves vagy! Hát jó volt egy kicsit szabadlábon :) Azt hiszem átmegyünk máskor is, azért kell a gyerekeknek a nagyszülői szeretet is. Maszat jó kis hurkás! Dögönyöznivaló!!! Lehagyta már szegény Micit :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Ezzel már én is így vagyok, néha kell a nagyszülői/anyós szeretet..
Mici?? Hát ez egy jó kérdés, majd mindjárt összemérem őket, és feldobom a képet, erre most én is kiváncsi vagyok.. :lol: :lol:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?