Új privát üzeneted érkezett!

Ditus!
pedig tökre észben volt még az utazás előtt, de aztán meg hirtelen elkezdtünk kipakolni, és csak akkor jutott az eszünkbe a fotó, amikor már csupasz volt minden.

Látom Katával egyszerre teszteltek pozit!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Ja inszempárok lettünk! :wink:

CSIBI
6.30ra járok, úgyhogy korábban ihun vagyok! :wink:

NEMONE
Remélem végre valaki meguhuz már téged. Elég bosszantó lehet, hogy nem találsz senkit!

dita75
 
 


Éviről van valami hír?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Nemoka,
a Brendonban is lehet babamozizni. Ugye később szoktak "mozizni", de ha nagyon akarod, szerintem megnézik Kisnémót.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Némóka: sajnálom, h nem tudsz bejelentkezni uh-ra.
nem tudom, h mi van, ma én is hívtam a dokim magánját, és erre a hétre már egyáltalán nincs időpont. ilyen se volt még.

Dita: én akkor még fordulok egyet , v akkor kelek. hogy bírod?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


BUMI
Évivel és Zsuzskával sms-ben tartom a kapcsolatot.
Zsuzskával minden rendben a héten megy uhura valamikor.
Asszem holnap.
Sajnos Évit már harmadszor vitték kórházba. Tegnap beírtam az üzenetét valamikor déltájt.

CSIBI
Este korábban kéne lefeküdni, tán jobban bírnám, de reggel a szokásos szindróma, na még 10 perc, na még 5 perc..... :oops:

Na kitakarítottam a hűtőt, viszont a fürdőhöz annyira nincs kedvem, hogy nagyon. Marad holnapra! :oops:

dita75
 
 


Bumi,

a rosszidő ellenére örülök, hogy jól sikerült a nyaralás!
Fotókat várjuk a lakásról :wink:

Nemone,

idegesítő lehet, hogy nemtudsz elmenni uh-ra. Az enyém 2 hét múlva lesz, de az is egy örökkévalóság...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Van egy ezresem, hogy aludtál! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita,

ne hajtsd túl magad, tudod, te is ezttanácsoltad nekem annak idején, most te fogadj nekem szót :wink:

Kata, Dita,

nagyon remélem, hogy becsatlakoztok mögém a táblába mert már kezdem sereghajtónak érezni magam, hogy senki sem akar követni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

nem aludtam, olvastam :lol: :lol: :lol: :lol:
Várom haza apát és megyünk folytatjuk a kerítés festést. Ma sem leszünk kész, mert ahogy számolgattam ma is kevés festéket vett :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
A sorrend nem jó: Én közvetlen utánad fogok, mert tuti előbb tesztelek mint Kata.
Legszívesebben már most dobnék egyet. Minden pisilésnél az jár a fejemben.
Mennyi idő míg kiürül a choragon?

dita75
 
 


Szegény Éviék!! biztos most nagyon idegesek!
amikor én is barnáztam egyet az elején, mondták, h vannak akik szinte végig véreznek, nem is kicsit és egészséges babát hoznak világra! nagyon remélem , h szegényeknek ez csak ideiglenes és az infúzió rendbehoz mindent és nem kell végig idegeskedniük a 9 hót. remélem, h nagyon kapaszkodik a 2 kis csoda tojáskájuk!!!++++++++++++++!!!!!!!!!!!

Dita: tudom milyen az! szegény! pihizzél!!!

én is próbáltam szundizni egyet az asztalra borulva, de nem kényelmes sehogy se. bár lehet, h így is aluszkáltam 20 percet, mert a zene , amit beraktam épp lejárt! de már 4,30 , már csak 1,5 óra!
:roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem hajtom magam annyira. Tegnap a nagy meleg miatt és a beszorult rossz levegő miatt már délben kipurcantam. Ma elvagyok. Szerencsére itt a szobában hüvös van. Vissza megyek nemsokára a melóhelyre mert a kocsiban hagytam néhány dossziét, és egyúttal hazajövünk a gyerekkel, mert most ott rontja a levegőt, de tudom, hogy a főnök nem szereti ha gyerekek vannak ott, úgyhogy hazahozom. Már ha eltudom rángatni az autó mellől.

MONIC
Spórol a férjed? :D

CSIBI
Én ezt nem bírnám terhesen mint Te.
6-ig! Nincs az a pénz. Az egész nap elmegy. :roll:

dita75
 
 


Dita: tudom, h baromi szar, nem kell nekem mondani! de ez van!
amikor először jöttem ide elbeszélgetésre , akkor hazafele mondtam, h én nem akarok ide jönni, nem akarom, h felvegyenek. nem bírnék így dolgozni! bejöttem nekik, nekem meg nem volt sok lehetőségem, amiből válogathattam volna, nem bombáztak az ajánlatokkal! ez volt 3,5 éve.
az igazán rossz, h még pénteken is itt kell lenni 6-ig! legalább pénteken mehetnénk haza 3 kor , akkor baromi jó lenne! a korábban elmenés, csak nyáron van, és akkor is csak minket a pénzügyeseket engedi el a pénzügyi vezető, de ez sem mindig van, nem rendszeres!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,

10 nap tuti kell neki! :wink:
Egy nagyon aranyos csajszi épp ma kérdezte, hogy a 15 nappal ezelőtt kapott tüszőrepit ugye nem mutatja kia a teszt? Hátra van még neki a vv, de szerintem ott lapul a baba a pocijában.
Úgyhogy sikerült nekik a a lombik!

Apa nem spórol, hanem azt hiszi, hogy ért hozzá, hogy kell kiszámolni a kellő festékmennyiséget. De mivel én egy szobafestő lánya vagyok jobban tudom. Sőt, a helyes ecset tartást is el kellett magyaráznom, meg hogy ne csöpögtesse szanaszét a festéket. Férfiak... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: én úgy tudom, h a tüszőrepi 10 napig adhat poz hcg tesztet.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,
ne legyél olyan türelmetlen! Szegény gyereket már most sürgeted, hogy "mutassa meg magát"?! :lol:
Legalább a szombatot várd meg, és ha esetleg akkor még nega, akkor hétfőre már mutathat pozitívat.

Monic,
ebben a melegben hogy tudtok kerítést festeni??? Most értünk haza a pótgyerekemmel és olyan hőség van kint :roll:

i.kata
 
 


sziasztok mentem!!! mindenkinek jó pihit!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


bumi1979: Ha most nem lesz baba, akkor én is szeretném az Arwenes dvd-t, mert nekem csak a könyv van meg.

dita: Már én is alig várom, hogy elteljes a 10 nap, hogy dobhassak egy tesztet. Nekem annyira feszül a hasam, hogy majd szétreped. Te hogy vagy? Elfáradtál?

Ma alig tudtam reggel felkelni. Az utróm meg folyik kifelé, már kezdek egy kicsit megijedni, hogy mi van, ha nem szívódik fel elég belőle. Mindegy, megpróbálok nem parázni.



vicky79
 
 


Én is bekukkantok egy kicsit :)

Nemo, Czinke, Bumi: Köszi, olyan rendesek vagytok! Nekem egyenlőre minden új ebben a témában azért nyüzsgök ennyit. Még kitalálom, hogy jutok hozzá a DVD-hez, előre is köszi, de ezek szerint akkor egyedül is boldogulhatok majd :) (Végülis egy testnevelő lénya vagyok ;) )

Czinke: Küldök mailcímet pü.-ben, majd ha eljutsz addig, akkor elküldöd rá a diétás dolgokat? Köszi.

Ma bele is kezdek a rendszeres testmozgásba, hisz hétfő van. Lassan indulok futni. Mintha a fogamat húznák, de ismerem magam, csak az eleje rossz...
:roll:

hofeherke
 
 


Elmentem apácskával autókázni. Kimentük Ösküre egy autófényezőhöz, aztán meg a Balatonra a gyerekért. Még előre is engedtem, hogy tudjon élvezkedni. (legalább nem üvöltözött a fülembe, az a halálom) úgyis szoknom kell a hátsó ülést mert tavasszal már ott kell ülnöm a Bébi Bogyókámmal! :lol: :lol: :lol:

Nem baj Csibi már nem kell sokat kibírnod. :wink:

Monic Neked festő az apukád? Az enyém is az volt, de csak pár évig dolgozott a szakmájában.

Vicky csak a 12. dpo-n tesztelj, én is kibírom addig. :wink:

De eltűntetek! :shock:

dita75
 
 


Kata,

szerintem nagyon jó levegő volt kint, árnyákban dolgozunk végig és járkál a szellő is. Én nem éreztem a hőséget, és nagyon jól esett kint lenni a friss levegőn.
De nehogy azt hidd, hogy dolgozunk mint állat! Szép kényelmesen elfestegetünk egy pár méternyit minden nap, egyszer biztos elkészülünk :wink:

Dita,

igen, festő az apukám, ő festette ki az egész házunkat. De már vagy 10 éve gipszkartonozással foglalkozik, ennek is learattuk a gyümölcsét mert olyan szuper álmennyezetes rejtettvilágításos csodát épített a nappaliba, hogy csak na. Ő azt mondta, hogy a rejtett világítást azért csinálta, hogy legyen gyerekcsinálós fény a lakásban, kell az unoka :lol: :lol: :lol:

Mara,

jó futást neked, Évi is futni járt, és most ikrek lapulnak a pocijában :wink:

Vicky,

szerintem is várj 12 dpo-ig! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Itten avgyok, időm nem volt teljesen visszaolvasni..

Midnenkinke pussz fogorvost is túléltem!

reggel megyek a KLinikákra,így nem leszek csak késöbb...
Vendég
 


Na én kifutottam magam. A mai 30 perc mozgás garantáltan megvolt. :) Remélem nekem is szerencsét hoz a mozgás, nem csak évinek :)

hofeherke
 
 


Boni,

drukk a holnapi vizsgálatokhoz++++++++++++++++++++++++

Mara,

biztos meghozza a mozgás a gyümölcsét :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kérdeztem már tőletek, hogy kellenek-e valkinek Stahl-os csakácskönyek? Wordben megvan vagy 4. Vagy tőletek kaptam én is? :roll: Kezdek szenilis lenni. :oops: Ma nézelődtem a gépemen, és megtaláltam. :)

hofeherke
 
 


Monic,
csak nehogy lekopjon a kerítés eleje, mire elértek a végéig :wink:

i.kata
 
 


Sehol senki?
Hát én is bekészültem a tévé elé tiszta és illatos vagyok, minden elpakolva, jöhet Michael:

:wink: :lol:

http://youtube.com/watch?v=ktxNcqFOu14

dita75
 
 


bacca meg, mot mondták, hoyg találtak egy bombátr IX kerben.. és regegl 9től lezárják a környéket.. nekme nem holnap kell pont arra mnenem? :twisted:
Vendég
 


Boni,
azért nem lesz az egész IX. ker lezárva. De ahogy elnézem, te vonzod a bombákat. Megkérhetlek, hogy ne gyere a XI. ker felé? :wink:

i.kata
 
 


Kép

Húúúúúú leizzadtam mire elolvastam a termést.
(Mindössze két hozzászólás!) :shock:

Mindenki Scofieldozott!!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,
én már sajnos lassan arra sem emlékszem, hogy mi az a TV. 3. hete képtelen kijönni a szerelő.

Ma én sem leszek, bemegyünk anyuhoz, mert már unokahiánya van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csak megnyugtatásként én leszek :D

Jó reggelt mindenkinek!

hofeherke
 
 


LINACSKA
Még mindig nincs tévétek???? Hát ez f*sza!
Biztos bemennék hozzájuk kiverni a dilit. :twisted:

MARA
Tényleg megnyugtattál. Azt hittem egymagam leszek! :roll: :wink: :D

dita75
 
 


Sőt ma azt tervezem, hogy szinte egész nap itt fogok ülni a gép előtt. :)

hofeherke
 
 


MARA
Én meg kénytelen vagyok! :? A munkaeszközöm! :roll:

Ott milyen az idő? Szégyen gyalázat, de itt hétágra süt a nap, meleg van, de nekem fel kellett vennem a bábikámra zoknit és még így is fázom. :shock: Ez az iroda olyan car, itt még 30 fokban is fázni lehet. Mindenki aki belép ide azt hiszi, hogy megy a légkondi (ami nincs is) Persze jobb ez így mintha idesütne a nap és megfőnék.

Tök jó volt az előbb volt itt egy pasi, a főnökömet kereste és kérdezte, hogy bejöhet-e cigivel. Mondtam neki, hogy nem mert kisbabát várok.
Olyan jó volt kimondani még ha nem is igaz még. De így legalább nem jött be, mert képesek figyelmenkívül hagyni az ember kérését, iszonyat bunkó emberek vannak! :twisted:

dita75
 
 


Dita: Még hogy nem vagy babás??!!

Én is zokniban vagyok :) Inkább zokni mint papucs.

hofeherke
 
 


MARA
Apa szerint az vagyok, egész este nyitogattam a hűtőt, alig van benne valami, ki vagyunk ürülve teljesen de azért találtam ezt azt, pedig vacsiztam is rendesen. Még a tévézés alatt is kanalaztam, találtam egy konzervkukoricát. :lol:

Amikor megláttam, hogy a mama küldött kovászos uborkát, csak úgy magába nekiestem. Szerencsére most jól sikerült. Ma kimegyek a piacra veszek hozzávalókat és én is csinálok. Annyira finom volt egyik évben amit csináltam. Nyami.

dita75
 
 


Nekünk itt van 2 hete a hűtőben. A férjem szereti csak, de hozzá se nyúlt. Most fogom kidobni.

hofeherke
 
 


MARA
Micsoda pazarlás. :?
Én sem voltam annyira oda a koviubiért.
Én az apró csemegeubit imádom.
Viszont egy hete meg vagyok őrülve a savanyú dolgokért.
Már vagy egy hete töltöttkáposztát eszem. A káposztát én ki sem szoktam mosni. Úgy szeretem ha jó savanyú. Anyunál is azt ettem szombaton és pakolt nekem pár gombóccal, vasárnap és tegnap is azt ettem. Ma már nincs, még nem tudom mi lesz a menü helyette! :lol: :lol: :lol:

Lassan kezdődik ismét a suli. Szombaton a madaras tescoban vagy 5 soron át suliscuccok voltak. Nyár közepén már stresszelik a gyerekeket. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: Ne is mondd! Már a gondolattól is falramászom, hogy augusztus közepétől megint dolgozni kell menni. :evil:

Én is a csemegeubit szeretem. A káposztát mifelén meg nem savanyúkáposztából csinálják. Az olyat nem is szeretem. De a szabolcsit azt igen! ;)

hofeherke
 
 


MARA
Akkor javítok: A tanárokat is stresszelik! :lol: :lol: :lol:

Miért kell már két héttel előbb menni?

dita75
 
 


Alakuló értekezlet, nyitóértekezlet, továbbképzés, osztályozó vizsgáztatás, tanmenetírás... kijut a jóból :) De ezek még csak napi 3-4 órás programok.

hofeherke
 
 


MARA
Hát ez elég rosszul hangzik, de legalább nem tart egész nap! :roll:

Csinálok valamit, mert elúszok a melóval. Ma délután sztem ki fog dőlni a bili, hogy a másik ember akivel elosztottuk a feladatokat még szinte semmit nem csinált. Az a legszebb az egészben, hogy azt sem tudja mit kell egyáltalán csinálni. :shock:

Tanult ember, de sztem vette a bizonyítványát az Ecserin, mert bármit mond akkora baromság, elmagyarázom neki, hogy sztem hogy lenne jó, erre nem érti. Már hozott egy cetlit, hogy jegyzeteli amit mondok, pedig csak egy egyszerű raktározási feladat. Hoztak valamit azt bevételezni, vittek valamit azt kiirni a készletből.
Egy kicsit még azzal bonyolódik, hogy a szállítóleveleket is fel kell egy másik programban vinni munkahely szerint forintosítva, hogy tudjuk a végén, vagy épp közben, hogy állunk, nem-e veszteséges az a munka. Még a tankolásokat és az ott dolgozó emberek bérét kell hetente hozzáírni, azt meg én szolgáltatom neki. Ennyi.
Ezen agyal már két hete hogy miként is kéne csinálni. Összegyűlt neki már egy halom papír. :shock:

dita75
 
 


Pedig ez nem tűnik bonyolultnak. Szerintem nem is nagyon akarhatja csinálni... Én is megyek, mert vár rám egy rakat vesalnivaló. :)

hofeherke
 
 


Sziasztok LÁnyok,

Mara: küldtem 4 mailt, MM diétát, arwen tornán kapott diétát, béres alexandra súlykontrol diétát és tornát. remélem átment mind. ha esetleg ebből vmi hiányzik szóljál! még megvan az aviva torna is mind2 könyv, de szerintem az arwen torna jobb, mert a dvd jobb, mint a könyv. az, meg úgy juthat el hozzád, h átírjuk (akár én is , ha átírható!) és feladom postán. az arwen torna azért is jó, mert jól megmozgatja a belső női dolgokat, pfészek, méh! vki (már nem emlékszem) az avivát csinálta , h rendberakja a ciklusátés h, jobb legyen a nyh-ja és lett péje is (volt tojcsija pékor)!
a diétát meg azért ne vedd 100%san szigorúan. én igazság szerint odafigyeltem, h lassú és gyors ch (szénhidrátot) mikor lehet v nem lehet enni, de azért ettem banánt és banánturmixot is, pedig a banán és a tej is igazából tiltott, ja és a szőlő is (pedig imádom a nagyszemű édes szőlőt!). szerintem mindent lehet mértékkel! persze a sok zöldség és gyümi az nagyon jó!
szóval ne sanyargassad agyon magad!
Évi is kérdezte egyszer, h mennyire tartottam a diétát , igazából nem nagyon! és megnyugodott, h igazán ő se, és nemsokra rá lett 2 kistojása.
a mozgás viszont szerintem nagyon sokat számít!!! h tényleg jól meg legyen mozgatva odabent minden!

Boni: te tényleg vonzod a bombákat!

Dita: tetszik ez a poz hozzáállás!!! ne jöjjön be cigivel, mert babás vagyok!!! ez nagyon poz!!!!!!+++++++++++++!!!!!!!!!!!!!
és izgi, h ilyen kívános vagy!!++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Hát még nekünk milyen igzi, már alig férek a bőrömbe! :oops:

Van ez a mondás, hogy falra fessük az ördögöt, remélem nálam ez bejön.

Ja és még egy
Amikor volt az inszemem akkor felvételizett a nővérem egy munkahelyre. Mondta, hogy biztos nincs sok esély mert rengetegen jelentkeztek. Én pedig azt válaszoltam, hogy egyezzünk meg abban, hogy ma mindketten sikerrel járunk.
Ő előbb megtudta, hogy felvették, mert már a múlt hét vége felé szóltak neki telefonon. Tehát nagyon ráncba kell szednem magam ezek után! :shock: :roll: Most nekem kell bizonyítani! :D

dita75
 
 


Dita Boszika: remélem akkor ez a nagyon poz hozzáállás, egészséges önbizalom meghozza a gyümölcsét!! és szerencsét hoztok egymásnak a tesóddal és szerencsét hoztok Katának is!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke: Köszönöm szépen. Délután átnézem. A DVD-t Nemo elküldi :)
Nem áll számndékomban betartani a diétát, inkább csak nyersanyagokat váltok. Meg áttérek napi ötszöri átkezésre. Csak 18-as a testtömegindexem. Alultápláltnak számítok. :( A sportot viszont komolyan veszem, mert az tényleg hiányzik a szervezetemnek. :) Tényleg nagyon köszi a segítséget!

hofeherke
 
 


Mara: szívesen! épp ezért tök fura, h azt mondják , h a pcosok mind túlsúlyossak és szőrösek. van olyan kedves ismim, aki szintén 165 cm-vel 48 kg, és pcos. én átl-os vagyok, nekem 5 kg plusszom volt amikor elkezdtem a metet szedni. de vannak csontsovány és alultáplált pcosok is!
a mozgás tuti jót fog tenni!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: