Új privát üzeneted érkezett!

Zöldi! Igen! Igazi Királylány lak. :)

Olyan szépek a pocik!!! Úgy elérzékenyültem. :oops:
Csodaszép kismamik vagytok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Cupp!
A Tiéd már látszik picit?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Egy picit... A blogomban van kép.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Nem is pici! Aranyos!

Kép
zölddisznó
 
 


:oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni
otthonos a szoba, és szép a pocid! De nem olyan óriás ha jól látom, igaz? :lol:
Zöldi
a tiéd olyan de olyan szép kerek!! :lol: Az enyém laposabb és a csípőm megy szét! :twisted: én is kereket akarok!! nem széleset!!
Hanna
a tiéd meg olyan kis cuki! :wink: De már egyértelműen látszik.

Kép
katica_75
 
 


Katica! Köszi. Kíváncsivá tettél. Muti a pocit.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni,
Szép poci, de nem is olyan nagy :wink: Mindjárt találkozni fogtok, a kis bérlővel :D

Zöldi,
Aztaaa :lol: Látom te komolyan veszed a pocaknövesztés fontosságát :lol: Dönöjű :wink:
Vendég
 


hát így szétment. 8kg az nyolc kg :cry: Kép

Kép
katica_75
 
 


Katica! Csinos kismami vagy. :wink: Hol van benned a Csajszi??? :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


a 106-os csípőmbe ragadt szegényke. :) :roll:
jó éjt! :wink:

Kép
katica_75
 
 


a kép csalóka pocakátmérő 110 cm :lol: annyira enm pici, csak egyedül nehezen csinálok jobb képet! :lol:

HAnna édes a pocid...

KAtica te is iperedő..

Zöldi ez áma gömbölyűűűűűűűűűűűű


másik topikba írták be, biztosnem baj,hogy bemásolom

"Évi üzent:

Sajnos nekem nincsenek túl jó híreim! A héten már harmadszorr kellett bejönnöm a kórházba, mert vérzek!
A babák jól vannak a méhszáj is zárt, ez legalább jó hír. Drukkoljatok légyszi, hogy ne legyen baj.........
Igyekszem haza, egyelőre infuzión lógok, már egész sok mindent meg tudok csinálni egy kézzel. Puszilok mindenkit! Évi "

Drukkolunk nagyon.. nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Évi +++++++++++++++++++++++ szorítunk!!

Boni
iperedő? az miaz? :lol:

Kép
katica_75
 
 


Évinek és a babáknak nagy drukk!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni! Köszi szépen!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


KAtica iperedni= terebélyesedni= nőni.. fokozzam? :wink:

de úgyis ollan vékonyka vagy :lol: ne bántsona 8 kg.. rám csak azé jött késöbb, mert elötte is volt versenysúlyom :oops:
Vendég
 


Katica! Szerintem akkor is nagyon csini vagy. :wink:
Jó éjt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Éviéknek szorítás!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggeltet!

ma keveset leszek mert vendégeim lesznek utána meg fogdoki :lol:

Zsigi szótfogadott ,múlt héten dottórénak... :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni! Jó vendéglátást és fogdokit.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna köszike :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Évi,
Nagyon drukkolunk nektek, babócák tessék erősen kapaszkodni!!
Vendég
 


Évi :(
Szegénykém. Reméljük elmúlik majd, mint Hannának.

Csodaszép pocik, Lányok!

De, Boni, Neked is :wink:
Jól megnőtt a poci :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni! Gratulálok, a nevelésed meghozta gyümölcsét: Zsigi már most szótfogadó! Még van esélye Hannánál :wink:

Fanni! Ma hogy vagy? Aludtál? Élsz?

Évinek: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok Kismamik! Mindenki csini a képeken. Mi vasárnap beszereztünk egy várandós nacit a Brendonból, azóta abban villogok, mert már nem jött rám semmi. Reggel kissé lapos a pocim, estére viszont egy nagy görögdinnye. Kenegetitek valamivel? Mármint a pocakot?

Évinek szorítok, nem lesz semmi baj!!!

Boni! Mi újság? Nem sok van már a centidből...

Csütörtöktől több időm lesz, mert Apa elmegy valami nosztalgia sport-táborba és csak szombaton jön. :( Igyekszem többet írni. Ma voltam AFP-n, egy hét múlva lesz eredmény. Egyébként babakocsiőrületben vagyunk, és megállapítottuk, hogy a 6.-ra liftes házba ne szüljön senki ikreket. Kocsi úgysincs, ha van, nem fér be a liftbe, a tárolókat pedig mind kiadták bérbe. Van olyan változat, hogy 6 hónapos korig rácsatolom a bébihordozót, de nem tudom, jó-e a piciknek abban sétálgatni, talán a fekvő helyzet szerencsésebb a gerinc miatt. Lehet, hogy hülyeség és a bébihordozós is megfelel...
Itt a két változat:http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=2959
vagy
http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx?mainmenu=uton&submenu=babakocsi&category=ikerbabakocsi&empty=1&productid=198865&pageno=1&whid=25
szöcske
 
 


Szöcsi! Én tuti vásárlás előtt beszélnék Fannival, Virivel... Az ő csemetéik addogra pont kinövik a mózest/ill. már ki is nőtték...és hátha tovább akarják adni! Bocs, hogy belekotty, de iszonyat drágák ezek a kocsik, én biztos használtat vennék, és ha nem túl lerobbant, továbbadnám az enyémet.

Muti pocak!

Kép
zölddisznó
 
 


Szöcske :D
nektek kell döntenetek, sokféle változat van sokféle elmélettel.

Nekünk BBC TwinClubunk volt, az hordozóval ment kb. 3 hónapig, utána már én a ledöntött ülést elég fekvő helyzetnek ítéltem meg.

de mérd le a lifteteket, mert van 78 cm széles egymás melletti,az sok liftbe befér.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zöldike!
Ezek csak típusválasztékok, igazából használtat szeretnénk venni! A kocsi+2 hordozó majd a 200-at veri, az autómat nem vettük ennyiért! Igaz, kiságyra nem kell költenünk, mert egyet kapunk, az én 35 éves ágyam pedig még megvan, azt szeretném lefesteni fehérre, ha találok valami emberbarát festéket. Így egyforma lenne...
Pocakról este fotózunk, mert Apánál van a fényképezőgép, munkaeszköznek használja.

Icsilya! A liftünk 64 cm széles és 121 cm hosszú. Iszonyat kicsi. Igazából sokat autózunk, télen a bérházban vagyunk, nyaranta Apa építi a házat, tehát sokat vagyunk kint a telken, ezért is gondoltunk valami hordozós kocsira. A ledöntött ülésetek kb. hány fokban volt dönthető? Akkor azt mondod, hordozóval kibírtatok 3 hónapot?
szöcske
 
 


Coca :P
Köszi, igen. 3x 1 órát. Azért az több, mint a 0 :wink: És most du. is 1-et. A fotókon látom, mennyire zombi vagyok. Na sebaj, majd egyszer kipihenem...

Szöcske :P
Nekünk 80 széles kocsink van, nem is tehető vízszintesbe teljesen, de csináltattam bele kókuszmatracot és így már csak nem vízszintes, viszont egyenes. A kórházban is ilyen dőlésszögű kocsiban voltak. Nekünk elvileg 1,5 éves korukig jó lesz ez a kocsi, mózesünk pedig nincs.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Halihó..

túléltem a fogászatot, ZSigi élvezte a fúró hangját táncikált rá...

holnap reggel kell menenm ctgre, uhra a Klinikákra.. remélem a bomba miatt nem zárják le a környéket! :twisted: :roll: :cry:
Vendég
 


sziasztok!

rakok táblát:

Kép

kati
katica30
 
 


Reggelt avg napot!

KAti köszi a táblát :lol: és a javítást is :wink:

na szerencsém volt, nincs is akkora fellfordulás...

Többiek hol vagytok?
Vendég
 


Szevasztok,

Most már 1 hete hogy megműtöttek, és itthon lábadozom.
Valljuk be azért sokat lendít a dolgon ha az államiból magán lesz.
A műtét mindösszesen 1 órás volt.
Sajnos a baloldali petevezetőtől meg kellett válnom, mivel az endometriózis több helyen is berágta magát illetve az elmúlt 5 évben hiába próbálták átjárhatóvá és kevésbé kanyargóssá tenni, szóval úgy döntöttek, hogy viszlát, mint további rizikófaktort eltávolítják.
Jobboldali petevezetőt a tetején szintén megrágta a büdös dög – endometriózis – de leszedték róla, szétnyitották és szuper átjárhatóvá tették. Így lett 1db jól átjárható gyerekcsúszdám. Méh szuper állapotban, rajta nem kellett semmit generáloztatni.
Szerdán már itthon is voltam. Étvágyam lassan már visszatér, de lassan olyan soványság leszek, hogy ideje lesz teherbe esni.
Trombózis szurit kaptam össz-vissz 5 napig.
Sajnos valamit sikerült beharapnom vagy már eddig is bennem bujkált, mert szombatra totál lerobbantam, de azóta szépen erősödöm.
Holnap már megyek dolgozni – privát sofőrrel oda, BKV-sel vissza- .
Az igazság az, hogy még fel sem fogtuk milyen kegyes volt a természet és milyen ügyi volt doktorom. Abban maradtunk, hogy ebben a ciklusban spontán örömködünk, de a következőben már inszem lesz, mert 2 évvel ezelőtt ezt elpuskáztuk és 3 hónap alatt összenőtt újra a petevezető. Most biztos nem futunk lukra, mert másképp nem is lehet.
Ami egy picit aggasztó, hogy a Meforaltól illetve az étvágytalanságtól – bár mindig eszem 5-ször – a héten már 60 kg alatt leszek és ezt a zsírhiányt már a szervezetem is érzi, 3 óránként vadul követeli a kaját, tehát csak minőségi étkezést folytatok.

Babázóknak jó alvó és szívó babákat, bentlakásosoknak további szép növesztgetést kívánok.

Csók Farkasok
farkasok
 
 


FArkasok sajnálom :cry: drukkolok, hogy sikeres legyen az inszem++++++++


Ctg eredményem jó lett, babóca a mért értékek alapján jelenleg kb 3208.47 g és 49,84 cm

http://www.gravidanzaonline.it/medico_r ... nline.html

méhszájam teljesen zárt... és jelentem nem valami kellemes voilt
:lol: de a szülés rosszabb lesz!
Vendég
 


Farkasok
drukk az inszemhez, vagy inkább hajrá spontán!!!!! Majd jelenkezz! :wink:

Boni
gratula a 38. héthez!!! Szép nagyfiú már Zsigi! :lol: de ezek szerint még bent növöget kicsit.

Tegnap levették a terhelt vért, pénteken megyünk a magánba. Azt mondta a 4d gen-es leletekre hogy teljesen normális és hogy ezek nagyon alkati dolgok, de minden ok, és pénteken ő is le fogja mérni.

Kép
katica_75
 
 


KAtica biztos pénteken is mindent rendben találnak! :lol:

hát még maradni akar :lol:
Vendég
 


Röff!

Én ma egész nap babáztam, kipurc, jó éjt!

Kép
zölddisznó
 
 


Reggelt!

hát a tegnapi vizsgálat hatásásra volt egy barna folyásom..kis pocifájással... aztán elmúlt... reggel is volt világosbarna folyás.. ez is a vizsgálattól lehet? felhívjam dokimat? a pocim reggel óta görcsölget de én úgy érzem megszakítás nélkül :? vagy csak ennyire szerencsétlen vagyok hogy nem tudok különbséget tenni? ááááá
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni! 13 nap. Én nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni,
Igen, lehet a vizsgálattól. Szerintem ne aggódj, a szülési fájdalmat nem fogod összetéveszteni a görcsölgetésekkel :wink: Meglepően felismerhető lesz :lol: Nagyon drukkolok nektek!!

Hanna,
Veled álmodtam. Szülőszobán voltunk Te, Laca meg én. A szülőszoba a régi általános iskolám ebédlőjében volt :lol: Sajnos a szülés végig nem jutottam el, mert felébredtem, de ügyes voltál :lol: :lol:
Vendég
 


Pandus! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


PAndus köszi :lol: tudod mi az érdekes? hogy mindig reggel vannak ezek a görcsölgetések...

HAnan NEked is köszi :lol:
Vendég
 


Pandus! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni! Szivi. :)

Na, az előző üzi hogyan készült?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a korábbi segítséget a kh és szülész választásban! Ma megyek Dr Gimes Dr úrhoz, aki a SOTE II-n dolgozik, remélem nem döntöttem rosszul!
Tegnap voltam a Kaáliban UH-on!
A 2 viszaültetett embrióbol az egyik megtapadt! :), jó helyen! :)
a másik sajnos nem élte túl a megrázkódtatásokat :(.
Remélem ezzel a kis drága pocaklakóval minden rendben lesz!!!!
Nagyon izgulok érte! Elvileg most 5 hetes a baba, 7 hetes a terhesség, UH-on 6-8mm-es volt tegnap.
Az Istenhegyi útra kezdtem időpontot kérni, ott mindjárt meg is ilyesztettek, hogy a picur még nem lehet 7 hetes.
Kicsit olvasgattam a méretet illetően, hát igen eltérő adatok vannak!
Nektek mi a tapasztalatottok?
nuszo
 
 


Nekem 6. hét elején 8 mili volt Dóri, de gondolom ez is egyéni.
Vendég
 


Nuszo,
Mi az, hogy 6-8 mm? Ezt pontosan leszokták mérni, hogy pl. 7,2. nekem a Kaáliban így mérték le, az első uh-nál is.
Vendég
 


Kétszer mérte kicsit más sikban és egyszer6 egyszer 8 mm-es lett.
Pontosabban nem tudom mennyi, remélem ma is lesz UH vizsg. most ez eléggé aggaszt!
nuszo
 
 


Szerintem emiatt ne aggódj, a lényeg, hogy szépen fejlődjön napról napra. Mikor volt a leszívásod?
Vendég
 


remélem nincs baj????!!!!!
nuszo
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: