Új privát üzeneted érkezett!

Szezso,
sajnos csak ilyen rossz minőségben tudom most feltenni, mert újra lett telepítve a gépem és még nincsenek rajta a programjaim.

i.kata
 
 


Szezso,
Én is az Euroviteset veszem, mert tényleg sokkal jobb az ára, mint a többinek. :)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némócska
De érdekes, hogy akár egy hét különbség is lehet a beágyazódás terén! :roll: 4 év, basszus jó hosszú idő. Igaz mi már 2,5 évnél járunk, de gyakorlatilag már lassan 6 éve nem szedek fogamzásgátlót.

Kata
Kivi leszek mi érzünk-e ilyen nyillalást!

Csibi
Mákszemke nem szereti a kolbit, pedig jó is az.
Ti olyan kajákat szoktatok néha leírni aminek még hírét sem hallottam. :shock: Aludtam egy picit vasárnap délután, de csak félálomban voltam, és én is kibékültem volna azzal a ténnyel hogy ha ma nem hétfő hanem vasárnap van! :?

Szezso
Köszi a folsav tippet, ma meg is veszem, mennyibe kerül az eurovites? Veled mizu? Semmi különös? Mit csináltál az elmúlt napokban?

dita75
 
 

 
 

Kata: köszi, jól látszik minden :-D mennyien vagyunk parkolópályán :? De a babás rész nagyon hízik :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


KATA
Én csak egy rublikával feljebb szeretnék kúszni! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita,
Pontosan nem emlékszem mennyibe került a folsav, de kb. 800 Ft volt az 50 szemes. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita,
nem rajtam múlik :wink:

Én most reggel éreztem egy kis nyilalást, de az lightos volt ahhoz képest, amit Monic leírt. Ja, és én inkább a petefészkemnél éreztem. :roll:

i.kata
 
 


NEMONE
Akkor jó annyim még csak akad! :lol:
Le vagyunk gatyásodva ebben a hónapban, de nagyon! :?
Pedig mennyi minden kéne még a házra is huhúúúúúúúú, no meg a babaholmikra! :wink: :lol:

dita75
 
 


Nemoka: én is úgy emlékszem, hogy 800 Ft-nál nem kerül többe a folsav :-)

Dita: köszi kérdésed, semmi különös nincs Velem :-D tegnap kirándultunk és kerti partiztunk, nagyon jó volt :-D
Már kezdek nagyon fáradni, január óta nem voltam szabin, illetve csak 1-2 napokat, de azokat mind az egészségügyben töltöttem :-(
Majd a héten kell hívnom Tapolcát, mert a kenetvételek eredményei lejárnak, azokat meg kell ismételni a lombikig…

Én meg hirtelen az alsó táblaszakaszból a felsőbe szeretnék kerülni :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata,
Olyan pici görcsöket, nyilalásokat én is éreztem. Sőt, minden inszem után éreztem, ezért hittem azt, hogy nem sikerült a lombik sem. De azt a nyilalást biztos észreveszed majd, ha neked lesz, mert nem mindenkinek szokott lenni. Tesómnak pl. az első fiánál nem volt, a másodiknál volt.

Jaj, még nem is meséltem. Képzeljétek el, hogy már 2,5 hete kaptam az utolsó szurit a fenekembe, de most megint elkezdett becsomósodni, és viszketni a helye. Tegnap meg is kellett kérnem a férjemet, hogy masszírozgassa ki a csomókat, mert kellemetlen volt. Hogy mi a bánattól jött ki újra? :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


SZEZSO
Örülök, hogy jól telnek a napjaid.
Szupi lenne egy ilyen meglepetés, hogy az alsóból hirtelen felkerülj a legfelsőbe! Én ennek drukkolok! :wink:

CSIBI
Nem is írtam, hogy szupi lehet érezni PiCzinke rugdalásait.
Gondolom csak addig amíg ilyen lightos.
Később már te is tehetsz fel olyan vonalzót amin a "kicsi nekem ez a ház, kirúgom az oldalát" felirat szerepel. :lol:

NÉMÓCI
Sajnálom a popócsomókat. Gyógyhullámokat küldök rá! +++++++

KATA
Én még kis nyilakat sem érzek, csak annyi, hogy ha hosszabb távon ülök előregörnyedve akkor elkezd fájni a pocim. Amikor vízszintbe vagyok sem kinyújtott lábbal, sem felhúzott lábbal nem jó. Bébi Bogyó csakis oldalt szeret aludni és feküldni. (ezek szerint)

dita75
 
 


Dita: juhtúros sztapacska szlovák kajcsi, anyósom nagyon jól csinálja (pedig nem is szlovák! ). krumplit le kell nyersen reszelni + liszt + tojás + só, olyan nokedlimasszát kell csinálni, csak talán picit sűrűbbre és ua kiszaggatni és megfőzni, mint a nokedlit. egy kis olajon meg kell futtatni (felforralni ) a tejfölt, és ráborítani a krumpis nokedlit. majd minderre rárakni a juhtúrót és addig kevergetni, h azért egy kicsit a juhtúró is felforrjon és ne legyen teljesen nyers! nagyon finom, vhol köretnek adják sülthús (csülök, karaj...) mellé. de a horváth rozi szakácskönyvben benne van a recept! bár ott 1 kg krumlit írt, és hát 1 kg-ból annyi lesz, h egy hadsereget meg lehet belőle etetni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
akiknek pénteken megyünk az esküvőjére, a menyasszony a férjem gimis osztálytársa volt, de a vőlegényt nem ismerjük olyan jól. Megnéztem iwiw-en, kik a közös ismerőseink és te vagy az egyik :lol: De nekem nincs a srác az ismerőseim között. B. Zoli és ha jól tudom gyulai. Mesélhetnél róla, mert a társaságból senki nem ismeri.

i.kata
 
 


Monic,
persze nem az apukádra gondolok :lol: (Ha egyáltalán az a nagy halas bácsi az apukád, de gondolom ő az, mert a múltkor ment neked halat fogni) :lol:

i.kata
 
 


Kedves Péter!
Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett.
Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szerető Anitád

*********************************
Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől
kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha...
Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád

hofeherke
 
 


Dita: igen nagyon jó, és megnyugtató is! :lol:
ja, és készült pocakfotó is szombaton, de a párom otthonhagyta a memóriakártyát a gépben, pedig még szóltam is neki reggel. :roll: holnap felrakom!
te meg kezdjél felkészülni lelkileg, h a nem alvás és rosszul alvás egyre gyakoribb lesz! :wink: sehogy sem lesz kényelmes!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara: hát ez nagyon jó!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Tanár:
„Fia az órán szőllőt (így!!!) evett…”
Szülő:
„Kedves tanárnő, október van, mit egyen a gyerek, banánt?"

Tanár:
„A fiú túl sokat foglalkozik a lányokkal.”
Szülő:
„Tanárnő, kövezzen meg, de én ennek inkább örülök!”

Tanár:
„Kedves szülő, tájékoztatom, hogy Péter az étkezdében többször is kézzel evett evőeszköz helyett.”
Szülő:
„Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is.”

Tanár:
„Jancsika rendszeresen nem issza meg az iskolatejet.”
Szülő:
„Kivégzéséről gondoskodom.”

Tanár:
„Fia az órán állandóan beszél!”
Szülő:
„Szerintem az anyjától tanulta. Mindkettőnek ellátom a baját!”

Tanár:
„Értesítem a T. szülőket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll.”
Szülő:
„Itthon ellenőriztük. Valóban.”

Tanár:
„Katika nem tud olvasni!”
Szülő:
„Ha tudna, nem járatnám iskolába.”

Tanár:
„T. Szülő! Leánya irodalomórán vihogott.”
Szülő:
„Megdorgáltam. Akkor is vihogott.”

Tanár:
„T. szülő, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem.”
Szülő:
„Az Isten szerelmére: miért engem?”

hofeherke
 
 


Kép

hofeherke
 
 


MARA
Kép

Nálam ma ez vitte a prímet:
A nögyógyász elöadást tart nöi hallgatóságnak.
- A kemény pénisztöl méhrákot lehet kapni pár éven belül - mondja.
Egy hang közbeszól:
- A puhától meg idegbajt, azonnal.

CSIBI
Mindent kibírok!
várjuk a pocakfotót!

KATA
Kicsi a világ! :wink: :lol:

dita75
 
 


Még hozok képeket, csak teregetnem kell :)

Czinke: Én imádom a strapacskát, és ma épp azt fogok ebédelni. Anya pirított hagymára szedi, én meg egy kis szalonnát szoktam még rátenni. nyami :)

hofeherke
 
 


Kép

MARA
Kiteregeted a szennyest? :lol: Halljuk! :lol:

dita75
 
 


Kata,

megnéztem, évfolyamtársam volt a főiskolán. Igazán nem ismerem, sőt mintha úgy emlékeznék, hogy régen vékonyabb volt :roll:
Azt sem tudom, hogy került az ismerőseim közé :oops:

És igen, a bajszos nagyhalas az én drága apukám, a virágos hátterű pedig az én drága anyukám.

Czinki,

biztos élmény minden egyes rúgás amit Mákszem produkál.

Mara,

micsoda poénjaid vannak ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Nemone,

elvonulok ma és veszek folsavat, gondolom még nem késő elkezdeni, még 4 hetem van a 12. hétig.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: Ki ;) Kép

hofeherke
 
 


Monic: Várd ki a végét. 20 képet kaptam, amit most szép sorban megosztom veletek :)

Kép

hofeherke
 
 


Monic,
kár hogy nem tudsz róla többet, mert mi sem tudunk róla semmit. :roll:

i.kata
 
 


Dita,

az én Pindurkám sem szereti ha hanyatt fekszek vele, olyankor feszül a hasam. Hason viszont a fájó cickók miatt nem nagyon tudok feküdni, így nekünk is az oldalt fekvés marad.
:wink:

Mara,

:lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

sajnálom, hogy nem tudtam többet segíteni :cry:
Remélhetőleg a lagziban jobban megismeritek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Akkor ez jó előjel. Te mióta érzed?

Mara
Tedd be az összeset egy hozzászólásba, bár így is majd kifekszem tőlük. Egy másik topicba egy lány vagy fél oldal viccet szokott leközölni. Mire elolvasom majd megpukkadok a röhögéstől. :lol:

dita75
 
 


Dita,

szinte az elejétől éreztem, hogy nem kényelmes hanyatt feküdni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Annyira megnyugtató amit írsz, és még jobban elkezdek hinni abban, hogy egy kis élet ellindult bennem!

Annyira szeretném, és megfogadtam, hogy nem fogok kiborulni ha nem sikerül, de magamat ismerve ez nem fog menni! :roll: :oops:

dita75
 
 


Valamelyik éjjel azt álmodtam, hogy látok egy terhes pocakot, aminek a külsején minden mozdulata látszik a babának, de tisztán kivehetők a kezek és a lábak is. Azt nem tudom, hogy az én pocakom volt-e, vagy másé :roll:

i.kata
 
 


KATA
A tiéd volt/lesz! :wink:

Kép

dita75
 
 


Kép Kép

hofeherke
 
 


Kép Kép

hofeherke
 
 


MARA
Ez a gilisztás ez jó, ez még nem volt meg! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.07.28 12:04-kor.

dita75
 
 


Kép Kép

hofeherke
 
 


Tök jól elvagyunk, nem?

Csibi
Nagyon vagesz lett az új tollad és a pircinged. :lol:
Kép

dita75
 
 


Dita: Jaja. A többieknek már biztos kezd elege lenni belőlünk :)
Kép Kép

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Látom, ma viccnapot tartunk! Nagyon tecc!

Nyaralásról:Zamárdiban voltunk, 10 napig. Sajnos a második felére nagyon elromlott az iső. Meg is fáztam rendesen. De ennek ellenére jó volt, és semmi kedvem nem volt ma dolgozni jönni. Tényleg rengeteg melóm van, összegyűlt a 2 hét alatt, amíg nem voltam.

Meglettek a vizsgálataink eredményei. Minden negatív, szóval már csak a méhtükrözés van hátra, meg egy EKG, de azt a háziorvosom bármikor meg tudja csinálni.

Ma kezdték a munkások szétverni a lakást, szóval anyóséknál lakuknk. Szerencsére ők még nyaralnak, úgyhogfy egyelőre okés a dolog.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vikimami!

Így utólag is nagyon gratulálok Lackó születéséhez!
Sajnos nem voltam netközelben, de szerencsére Babi értesített a jó hírről.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Jó is, hogy pihiztetek, mert gondolom elég fárasztó lesz rendbetenni a lakást. Aztán ha elkészül, várjuk a képeket! :wink:

i.kata
 
 


Tök hüjjék voltunk, mert elfelejtettük lefotózni, hogy milyen volt, így már csak az ilyen lett képeket láthatjátok majd.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: Kata a szívemből szólt. Én is épp ezt akartam írni.

A többi képet majd felrakom máskor, szerintem mára ennyi is elég volt ;)
A IR-ről olvasgattam. Azt hiszem rendes kis életmódváltás vár rám. Nagy kár, hogy itt nincsenek olyan lehetőségek, mint Pesten. Csinál valaki ARWEN tornát? Mennyire lehet azt DVD-ről megtanulni? És valami diétát is kellene találnom, ami az Ir-re jó, de nem fogyok tőle... Még jó, hogy nyár van, és van ilyen kutatásokra időm. :roll:

Most viszont megyek, és csinálok valamit, mert itt a gép előtt leesik a fejem.

hofeherke
 
 


Tegnap ígértem egy képet:
Kép

Kata,
a táblában írnál nekem egy 1.cn-ot. Szerencsére nem kavart be a műtét, megjött rendesen időben. Úgyhogy most már indulhat újra a babaproject.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mara!
Nekem megvan az ARWENes DVD, ha szerenéd, elküldöm neked.
Az alapján is lehet követni a gyakorlatokat, igaz, nbem megy minden elsőre.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mara: én annó voltam az MM-ben és ott diétás tanácsadás. ha adsz mail címet, akkor átküldöm neked a tanácsadáson kapott dolgokat, meg amiket más pcos lányoktól kaptam! arwen dvd-m nekem is megvan, bár én nem is használtam végül. a tornán viszont voltam jópárszor és nekem nagyon tetszett! én csak ajánlani tudom. Némóka volt 1* és utána dvd-t csinálta jópárszor, ő tudna nyilatkozni!

Linácska: nem semmi a kiscsaj!!! nagyon vagány!!! :lol:
és hajrá új ciklus!!

nagyon jók voltak a viccek és a képek!! még lehet!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Elhatároztam, hogy kipucolom a fürdőt meg a hűtőszekrény belsejét, de úgy fájt a pockóm, hogy le kellett hemperednem. :shock:

A macska itt téblábol mellettem és ha szemmel ölni lehetne már halott lennék, ugyanis kikéri magának, hogy miért nem adok neki már ennivalót! :shock:

BUMI
Már hiányoltalak, nem csoda, hogy megfáztál iyen vacak időben ami múlt héten volt! ÓÓÓÓÓÓÓÓ mi az első lakásnál is készítettünk ilyen volt és ilyen lett képeket. Annyira kár, hogy ti elfelejtettétek. :?

LINACSKA
Nagyon szép hosszú és dús haja van Lilinek. Csuda helyes csajé! :wink:

dita75
 
 


Dita: te már otthon?? :shock: de jó neked! v már megint hajnalban kezdtél v szabin vagy?
pihizzél, az kell nektek!

szerintem most én is rábukom az asztalra. 2 munkatársam szabin (ők padtársak is , asztalaink össze vannak forgatva) és főnökök is szabin, és szerintem a fél cég szabin. a légy zümmögését csak a légkondi miatt nem lehet hallani! de olyan nagyon nagy a csend!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bumi,
Örülök, hogy az idő ellenére jól sikerült a nyaralásotok!

Mara,
Igen, én dvd-ről csináltam otthon egy darabig a tornát, és nagyon jól lehet követni.

Linácska,
Vagány a kiscsaj! :wink: Drukk a spontán hónaphoz!

Na, nem valószínű, hogy megyek UH-ra a 12. hétig, mert a régi dokim telefonja ki van kapcsolva. Amilyen szerencsés vagyok biztos most van nyaralni. :? Azért még megpróbálom később is, vagy holnap...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: